czy po ciąży zawsze tak jest??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 21:25   #31
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez hela90 Pokaż wiadomość
jesteśmy razem od 7 lat, a małżeństwem od prawie 4 ja mam 24lata a mąż 28
Macie oboje tyle na głowie, że może on jest tez masakrycznie zmęczony?

Swoją drogą, uważam ze branie się za budowę w sytuacjach kiedy i tak ma się sajgon na głowie, to jeden z największych błędów jakie ludzie popełniają i za które najbardziej gorzko płacą potem.
Nie łatwiej by było kupić gotowe mieszkanie, urządzić w 3 miesiące na tip-top zamiast sobie do firmy i niemowlaka jeszcze budowę i zarobienie na nią dokładać?
No ale teraz to już po ptokach, mam nadzieję ze z czasem się ogarniecie i odnajdziecie siebie na nowo, z eto tylko przelotne problemy związane z nawarstwieniem wyzwań: niemowlakiem, budową, pewnie kredytem i jeszcze pracą.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 22:20   #32
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Prawdę mówiąc nie wiem czemu tak naskoczyłyście na eyo, bo moim zdaniem nie ma nic złego na myśli.
Oczywistym jest fakt, że facet zachowuje się jak burak - nie zajmuje się dzieckiem, ma wszystko w ..
Ale faktem jest też to, że ciało po ciąży bardzo się zmienia (no i tez nie u wszystkich, ale u większości pewnie tak) i facet mógł nie zdawać sobie sprawy, że aż tak.
Chociaż z drugiej strony wytykanie Autorce rozstępów czy skóry - z którymi faktycznie niewiele, czy wręcz nic nie da się zrobić - no to jest dla mnie nie do pomyślenia. Tym bardziej, że jak pisze schudła do wagi sprzed ciąży, więc nie ma tu mowy o "zapuszczeniu się".

helu,
musisz przeprowadzić poważną rozmowę z mężem.
Trzeba mu raz a dobrze wytłumaczyć, że potrzebujesz aby pomagał Ci w domu, zajmował się córką, i że potrzebujesz jego bliskości.
Powiedz wprost jak bolą Cię jego przytyki dotyczące Twojego wyglądu, może on nie zdaje sobie z tego sprawy?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 23:23   #33
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Kilka spraw (nie cytuje bo mi miejsca cennego na wizażu szkoda a mój post wystarczająco długi jest)

1 zuzia13m strasznie mi szkoda tego twojego ciśnienia
Nie musisz mi źle życzyć. Dzięki hormonom przytyłam 30 kg w zastraszajacym tempie. Miałam mnóstwo rozstępów. W życiu nie siedzę na stołku i nie zajmuje się malowanie pazurków żebym "mieć czas" się sobą zajmować. Łatwiutko też nie mam - choruje na migrene i ograniczenie kcal w diecie kończy się u mnie atakiem. Możesz być w pełni usatsyfakcjonowana bo moja dieta to ataki migreny co najmniej raz w tygodniu skutkujące zaburzeniami widzenia, wymiotowaniem tak długo aż nie będę miała pustego żołądka i godzinami płakania i zwiajania się z bólu. Szczęśliwa, że za moje okropne okropne słowa wysłane gdzieś w sieci zapewne w ramach karmy mam okazje tak pocierpieć?


2. cava bardzo sie cieszę że sprawiłam ci tyle radości
cosmo nie czytam ale to rewelacyjnie, że ty czytasz (no bo chyba czytasz skoro mnie do tego porównujesz tzn. musisz znać treść tego do czego porównujesz)

3. _malayka
Jestem z moim TZ od 7 lat. Staż jak w zwiazku autorki w sumie. Lat mamy oboje niewiele mniej niż autorka i jej partner. Jak pisałam wyżej - mam w tym związku za sobą okres sporej nadwagi, żyjemy, mamy się dobrze, TZ nie kopnął mnie w 4 litery i nie zostawił. Dla odmiany zamiast kłamać mi że jestem idealna mówił prawdę, kiedy potrzebowałam wsparcia wspierał, kiedy potrzebowałam biegać z kimś to ze mną biegał, kiedy potrzebowałam żywić się sałatą to ją ze mną jadł
Nie spowszednianiałam mu, stara się o mnie tak samo jak na początku związku. I żadnemu z nas nie przestają mieknąć kolana. Sorry. Nie każdy zwiazek dopada monotnia i szara rzeczywistość. Może to kwestia miłości a może iście "włoskich charakterów" jeżeli o zwiazek chodzi (w przenośni - my z tych u których bez względu na to czy to się kochają czy kłocą to "rozbijają się talerze").
Jak kogoś rozczarowałam tym, że nie jestem rozmarzoną 16tką w półrocznym związku to mi przykro.

6. No to skoro zaspokoiłam problemy wszystkich poruszonych moja postawą to dodam jeszcze, że nie pochwalałam w żadnym momencie zachowania tego faceta wobec autorki w zakresie rozmowy, domowych obowiązków etc. i pisałam już o tym.
Tyle, że moim zdaniem w związku trzeba dwojga.
A tutaj ona cicho siedzi nic nie mówi tylko płacze po kątach i od 5 miesięcy nie dała rady tego załatwić między sobą a swoim mężem (ja sobie nie wyobrażam żyć w ciągłej "złości" na partnera przez 5 miesięcy i sprawy nie załatwić rozmową). On się co rusz czepia i palcem w domu nie ruszy bo przecież łaskawie raczył iść do pracy. No to co ma być dobrze skoro żadne z nich nic nie robi? Do związku trzeba dwojga a w tej parze nie ma żadnego. Ot moje zdanie.
A dla tych które wciąż się pytaja "gdzie tu miłość ze strony tego faceta"... Może już nigdzie?

Aha.
W ciąży nie byłam ale śmiem twierdzić, że miałam gorsze "problemy" (bo widze rodzina, dzieci etc to dla niektórych okropne tragedie niszczące życie) niż dziecko. Spowiadać się z nich nie będę ale jak ktoś uważa, że dziecko to aż tak wielki problem że gorszych mieć nie można to tylko pozostaje mi pozazdrości życia komuś dla kogo egzystencja w rodzinie i obowiązki to największe halo na świecie przez które po prostu nie można o siebie dbać.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-12-12 o 23:52
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 07:54   #34
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
W 5 miesięcy można spokojnie zrzucić ok 15-20kg. Zadbać o skórę, rozstępy. Ćwicząc, stosując kremu pozbyć się celluitu.
Generalnie się z Tobą zgadzam, bo nie da się ukryć, że wiele kobiet w czasie ciąży się "zapuszcza" (nie mówię tego o autorce), ale tu akurat nie do końca masz rację. Zakładając, że kobieta karmi piersią, to wręcz niewskazane jest, żeby się odchudzała. Poza tym, po ciąży zmienia się metabolizm, więc różnie może być. O piękną skórę też ciężko, bo dziecko "wyciąga" z kobiety wszystkie najlepsze składniki odżywcze. No i trzeba pamiętać, że kobiecie przewrócił się świat do góry nogami, a do tego nie ma wsparcia męża, sama musi się zajmować domem i dzieckiem, więc trudno na pewno wykrzesać z siebie siłę, żeby ćwiczyć, czy nawet wcierać różne mazidła.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Co do rozstępów. Po pierwsze - dlatego pisałam, że o tym myśli się przed ciażą a nie po.
Akurat jeżeli chodzi o rozstępy, to można stawać na rzęsach i robić inne cuda na kiju, a jak ma się do nich tendencję to i tak się pojawią. Choć oczywiście można zmniejszyć ich widoczność.

Faceta oczywiście zachowuje się jak rasowy cham, ale można prześledzić, skąd jego oziębłość? Czy chodzi "tylko" o wygląd? Może był przy porodzie? Albo śpicie w jednym pokoju z dzieckiem? Dla niektórych mężczyzn działa to kastrująco.
Niektóre kobieta przechodzą depresje, załamanie nerwowe po porodzie. Może coś podobnego dopadło Twojego faceta? Może on zwyczajnie nie może poradzić sobie z nową sytuacją i to odbija się na Waszych relacjach. Podstawą jest rozmowa, a jeżeli on ją odrzuca, to może napisz list, opisz w miarę wyważony sposób co Cię boli, niech on Ci odpisze. A kiedy będziecie mieli możliwość przydałaby Wam się jakaś terapia.

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, ja na jej miejscu przeprowadziłabym rozmowę - albo zostaje z nami i szanuje partnerkę, oraz pomaga jej - albo alimenty i wynocha - sama w takiej sytuacji lepiej sobie poradzi.
Ciekawe czy byłabyś taka odważna z niemowlęciem na rękach i bez pracy
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:55   #35
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Zgadzam sie z Lexie i Cavą.
Mozna w siebie wcierac kg kremów i zeli i sorry, rozstepy i tak moga sie zrobić,a mozna nic nie robic i ich nie mieć. Teoria teorią, ale ajmujac sie samemu malutkim dzieckiem bywa, ze nie ma sie czasu na upiększajace zabiegi komsetyczne, bywało, ze nie miałam czasu do wc skoczyc- tak, tak dziewczyny. Do tego zachowanie męza, hormony, mozna sie podłamać. Ciezko pojąc to komus, kto tylko teoretyzuje.
Autorko, nie wiem, co Ci poradzić, facet powinien Cie wspierac, a nie dobijać. Ciaza i posiadnie dziecka zwykle sie odbija tylko na kobiecie. Ja radze meza wdrozyc choc w obowiazki wobec dziecka, no i oczywiscie dbac o siebie, ten nie chce, moze inny zechce. Cóz, zycie.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

tak więc, w sumie to trochę mi Ciebie szkoda, bo jeśli nie masz tak samo dobrych genów a za to masz głowę napchaną takimi frazesami bez pokrycia (i Twój partner przy okazji), to żebyś na uszach stawała, możesz się bardzo gorzko zdziwić i ciekawe co na Twój partner wtedy? No chyba wtedy Cie po prostu rzuci, bo przecież miłość opiera się na ładnym ciałku a potem długo nic

No i nie wiem co ze starzeniem, na to tez ani leku, ani maści a w odróżnieniu od rozstępów dotyczy każdego
więc co? Ty rzucisz parnera, partner Ciebie i kiszka czyli "samotność w sieci"? (a propos ambitnego repertuaru w dzisiejszej TV)
Dokładnie...tym bardziej, ze skoro Eyo juz ma rozstepy,bez takiego szoku dla organizmu i takiego rozciagniecia skóry, tzn ,ze ma skłonnosci do rozstępów i prawdopodobnie sie pojawią, zwłaszcza jak bedzie miała pecha i brzuch sie powiekszy sporo. Teorie mozna sobie tworzyć. A wystarczy,ze hormony zaszaleją, lub woda sie bedzie zatrzymywac w organizmie i teora pojdzie w łeb.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 09:49   #36
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

eyo pojawienie się dziecka w rodzinie zmienia ludzi, może kiedyś to zrozumiesz jak będziesz miała dzieci. I nie chodziło mi o to żebyś cierpiała itd, tylko o to żebyś przeżyła kiedyś to jak zachowuje się ciało i partner po ciąży. Może pojęłabyś o czym rozmawiamy. Nieważne ile masz lat, jak długo jesteś w związku. Liczy się to że nie masz pojęcia o obowiązkach jakie są przy dziecku i przy prowadzeniu domu. Ja nie wyobrażam sobie życia gdyby mi mąż nie pomagał - mimo iż pracuje zawodowo, albo gdyby nie wspierał mnie psychicznie. Zdaję sobie sprawę, że Ty nie masz o tym zielonego pojęcia. I nie chodzi o to, że posiadanie dziecka jakoś przeszkadza w życiu, bo dzieci są kochane i urocze. Chodzi o odpowiedzialność i obowiązki z tym związane. Partnerzy muszą w bardzo krótkim czasie dojrzeć do roli rodziców - a to niektórych przerasta.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość


Ciekawe czy byłabyś taka odważna z niemowlęciem na rękach i bez pracy


Tak, a nawet z dwójką. Ja to zrobiłam - on przemyślał sprawę i wrócił do nas - od tamtej pory jest idealnie. Szczera rozmowa itp - teraz śmiejemy się z tego facet czasami przerażony jest rolą i ma problem sam ze sobą - wtedy izoluje się - zamyka we własnym świecie (u mojego męża były to gry komputerowe) W takich przypadkach to facet potrzebuje pomocy od partnerki.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Jedyną rzeczą jaką mogę poradzić autorce to jest szczera rozmowa, szczera rozmowa i jeszcze raz szczera rozmowa. Druga ważna rzecz - a może najważniejsza: codzienne wyjście z domu. Jak mąż wraca z pracy, zje, odpocznie - zostaw mu dziecko i wyjdź z domu (gdziekolwiek - spotkać się ze znajomymi, pooglądać wystawy sklepowe, do parku, czy gdzie tam chcesz) to będzie Twój czas prywatny, min. godzinę dziennie - wtedy zdystansujesz się do wszystkiego i po takim wyjściu wrócisz do domu wypoczęta psychicznie i w lepszym humorze. Nawet jeżeli w domu masz stos sprzątania, papierów i innych obowiązków - zostaw wszystko i wyjdź. Po powrocie zrobisz wszystko i to znacznie szybciej niż gdybyś robiła to siedząc w domu.
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!


Edytowane przez zuzia13m
Czas edycji: 2010-12-13 o 09:52
zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:37   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez hela90 Pokaż wiadomość
raczej o inną bym go nie podejrzewała chociaż brałam to też pod uwagę ,bardzo chcieliśmy tego dziecka,prawie dwa lata się o nie staraliśmy,w jego domu i ojciec i brat traktują swoje partnerki dobrze...ja niestety nie mam czasu na codzienne kuracje piękności-mam dom na glowie ,zakupy,dziecko,do tego firmę(której jesteśmy wlaścicielami)i robotników którzy budują nam dom...masa dokumentów za które wolę się zabrać niż wkepywać krem . ćwiczyć w ciąży nie moglam bo ostatnie 4 miesiące byłam na podtrzymaniu a smarować zaczełam się zaraz jak dowiedzialam się o ciąży (w końcu 1 miesiąca).ważyłam 53kg przed ciążą 73 kg chwilę przed porodem a teraz ważę nie cale 52 kg została mi obwisla skóra z którą nic się nie da zrobić .on twierdzi że mówi tak dla żartu i zdenerwowania mnie ...dziś zapytał mnie o co jestem obrażona -powiedzialam mu a on tylko mnie przytulił powiedział żebym nie przesadzała po czym zasnął a ja teraz siedzę przed komputerem i nad masą dokumentów-to mnie bardziej uspokaja niż jego obecność w łóżku
To by było na tyle w kwestii domniemanego "zapuszczenia"

Hm, wiesz co, ja bym się go zapytała jaki on ma cel w tym, żeby mnie zdenerwować? Co jego zdaniem dobrego z tego wynika? Bo skoro otwarcie przyznaje, że robi coś żeby Ciebie zdenerwować, to chyba widzi w tym jakiś sens?

Może zamiast sama mówić daj pogadać jemu, zadaj parę pytań, może sam dojdzie do wniosku, że jego zachowanie jest zwyczajnie durne i prowadzi do samych negatywnych rzeczy, powiedz mu jakie to konkretnie budzi w Tobie emocje kiedy wytyka Ci coś, czego nie możesz zmienić.

Z tego co piszesz dość mocno stąpasz po ziemi, masz wiele na głowie i moim zdaniem i tak super sobie radzisz biorąc pod uwagę sytuację... Czy on się zajmuje czymś, żeby Cię trochę odciążyć? Tymi robotnikami, papierami jakimiś? Jakoś tłumaczy czemu niechętnie się zajmuje dzieckiem?
Argument, że on zarabia odpada, bo skoro zajmujesz się firmą, to moim zdaniem również zarabiasz. Oboje zarabiacie, więc gdzie jest dalszy jego wkład w Wasze wspólne życie?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 12:33   #38
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość

Hm, wiesz co, ja bym się go zapytała jaki on ma cel w tym, żeby mnie zdenerwować? Co jego zdaniem dobrego z tego wynika? Bo skoro otwarcie przyznaje, że robi coś żeby Ciebie zdenerwować, to chyba widzi w tym jakiś sens?
jak wyżej
ma chłoptaś problemiki ze soba to niech sobie sam radzi a nie wyżywa na Tobie i Ciebie pogrąża
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:43   #39
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

...
Gdy kobieta traci na atrakcyjności by urodzić potomka, wykarmić go i w ogóle, to to się drastycznie różni od ZAPUSZCZONEGO FACETA któremu rośnie bebzon od piwska.
Także no eeeeem, nie rozumiem, on się spodziewał że po ciąży schudniesz, piersi się podniosą a cellulitis zniknie?



zgadzam się z lexie, nie mam siły dopisywać nic więcej bo to okrutne z jego strony.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:09   #40
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Ten Twój facet jest troche... nieżyciowy? Albo nie... niedoeudukowany? :/ Wiadomo,że ciało kobiety się zmienia. Chciał potomka, oboje chcieliście. Ty się dla niego poświęciłaś a on co? G.wno!
Potrafi ci dokopać z tego powodu! Egoista! :/
Zastanów się czy to na pewno Ten jedyny ?
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:50   #41
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez Pysiaczek_ Pokaż wiadomość
Czegoś tu nie rozumiem...
On kocha całą Ciebie czy tylko Twoje ciało sprzed ciąży ???

A tak troszkę poza problemem :
Oj nie takimi słowami dziękuje się kobiecie za dziecko, nie takimi...
nom, racja...

Co do ciąży to skoro chciał, to może faktycznie nie wiedział jak się kobieta zmienia i to nie jej wina zawsze, a genów.
A co do żartów... no wiecie co? To Ty mu zażartuj, że ma małego penisa i łysinę... zobaczymy czy będzie wesoły.

Rozmawiaj z nim, bo on może nie daje rady się odnaleźć sam ze sobą jako rodzic i mąż... może ma w sobie jeszcze sam jakiegoś nastolatka, kochanka, a nie dorosłego i ojca.
Rozmawiajcie, rozmawiajcie...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
...
Gdy kobieta traci na atrakcyjności by urodzić potomka, wykarmić go i w ogóle, to to się drastycznie różni od ZAPUSZCZONEGO FACETA któremu rośnie bebzon od piwska.
Także no eeeeem, nie rozumiem, on się spodziewał że po ciąży schudniesz, piersi się podniosą a cellulitis zniknie?



zgadzam się z lexie, nie mam siły dopisywać nic więcej bo to okrutne z jego strony.
dokładnie!

a co do zrzucania i kremowania po porodzie... miałabyś czas na to gdyby dziecko wymagało opieki 24/7? wątpię... chyba, żebyś się sklonowała. Trzeba też dbać o dom, gotować, bo trzeba coś jeść.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 09:06   #42
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość

Trzeba też dbać o dom, gotować, bo trzeba coś jeść.
trzeba...ale w domu to nie ona jest sama jedna.
Pańcio rączki ma- to niech idzie do garów!
Co to? Jakiś nie ten teges jest?
Nie umie?
Przesoli 2 razy to za trzecim się nauczy!
Nie zna przepisu- wujek Google go nauczy w trymiga
Dbać o dom- kuźwa to co ona ma za przeproszeniem dzieciaka sobie na plecy usadzić w chustę jak te kobieciny z krajów 3-go świata i zajeżdzać się żeby w domu podłogi wyszorowane były, pachnąco i bakterie zabite (bo dziecko)...a panicz jasnowłosy przyjdzie wpie...doli obiadzik i jest extra- on zarabia?!
No to jego zasrany obowiazek jest!
A kto niby ma na JEGO dziecko zarobić?
Kolega?
Jak jemu się nie podoba, to Kobieto- ty kupujesz laktator, do roboty idziesz, z cyca mleko ściągasz- niech ma co dziecku dawać oprócz gerberków i ty będziesz zarabiać, a on niech zapirza na szmacie po domu, pieluchy zmienia, wstaje w nocy, gotuje obiadki i kuźwa! Niech wygląda przy tym jak Brad Pitt, bo jak nie, to znaczy- zapuścił się!
Weź się troche postaw, macie dziecko RAZEM, a nie ty masz dziecko!
I jakby mi facet z taką argumentacją wpadł do domu, to bym normalnie mu drzwi pokazała, owszem- ja lubię sie bawić w panią domu, gotować i dbać o TŻa...ale na razie, to dziecko mam w brzuchu...jak będzie już poza "ustrojem" to będziemy mieć je razem i tak obowiązki będą tak samo podzielone- jak nie, to na co mi taki facet?
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 09:08   #43
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
trzeba...ale w domu to nie ona jest sama jedna.
Pańcio rączki ma- to niech idzie do garów!
Co to? Jakiś nie ten teges jest?
Nie umie?
Przesoli 2 razy to za trzecim się nauczy!
Nie zna przepisu- wujek Google go nauczy w trymiga
Dbać o dom- kuźwa to co ona ma za przeproszeniem dzieciaka sobie na plecy usadzić w chustę jak te kobieciny z krajów 3-go świata i zajeżdzać się żeby w domu podłogi wyszorowane były, pachnąco i bakterie zabite (bo dziecko)...a panicz jasnowłosy przyjdzie wpie...doli obiadzik i jest extra- on zarabia?!
No to jego zasrany obowiazek jest!
A kto niby ma na JEGO dziecko zarobić?
Kolega?
Jak jemu się nie podoba, to Kobieto- ty kupujesz laktator, do roboty idziesz, z cyca mleko ściągasz- niech ma co dziecku dawać oprócz gerberków i ty będziesz zarabiać, a on niech zapirza na szmacie po domu, pieluchy zmienia, wstaje w nocy, gotuje obiadki i kuźwa! Niech wygląda przy tym jak Brad Pitt, bo jak nie, to znaczy- zapuścił się!
Weź się troche postaw, macie dziecko RAZEM, a nie ty masz dziecko!
I jakby mi facet z taką argumentacją wpadł do domu, to bym normalnie mu drzwi pokazała, owszem- ja lubię sie bawić w panią domu, gotować i dbać o TŻa...ale na razie, to dziecko mam w brzuchu...jak będzie już poza "ustrojem" to będziemy mieć je razem i tak obowiązki będą tak samo podzielone- jak nie, to na co mi taki facet?
Dokładnie.
Mi chodziło, że ona sama musi też jeść i ugotować SOBIE jak go nie ma w domu.
A on to zwyczajny panicz... no pan i władca.
Niech się zajmie domem!
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 09:14   #44
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Co do ciąży to skoro chciał, to może faktycznie nie wiedział jak się kobieta zmienia i to nie jej wina zawsze, a genów.
nie wiedział jak się kobieta zmienia?
A to niby co?
Jakaś wiedza tajemna jest?
Alchemia?
Nie usprawiedliwiaj bezmyślności tego pana.
Jak nie wiedział, to na ten wypadek go w szkole tyle lat edukowali z rodzimego języka żeby czytać umiał- jak się nie wie, to się czyta, szuka info i po bólu- już się wie!A jak książki drogie- to w necie też sporo info można znaleźć!
Druga sprawa- co on raptem jak zapłodnił to katarakty na oczach dostał, zaćmy, daltonizmu i jeszcze buk wie czego- ciąża u samicy ludzia to nie 5 minut i ciach poród! To miesiące dłuuuugie miesiące, gdzie ciało zmienia się dość powoli- to można ZAOBSERWOWAĆ nawet będąc półdebilem!
I co, niby panna chodziła 9 miesięcy w ciąży...teraz jest 5 miesięcy po porodzie i już ma być taka jak wcześniej?
albo jeszcze "ulepszona"?!
To skoro pan -łaskawca zarabia to niech funduje żonce Spa, zabiegi ujędrniajace, drenaże i inne cuda na kiju, do tego nianię żeby żoneczka się nie stresowała, ze czasu nie ma- chce mieć ładną żonę- niech zarabia, skoro tak ciężko zrozumieć ze babie się skóra rozciągneła na brzuchu bo 9 miesięcy nosiła JEGO dziecko w środku!
Ja pierdziele..ale mi się ciśnienie podniosło
nie miałby życia ten twój Chłop u mnie...albo by staną szybko na wysokości zadania, albo już dawno bym pogoniła z domu (i wcale tak łatwo się nie mówi- zeby nie było) ja teraz w końcówce ciąży jestem- więc i mnie czeka przeprawa przez ten cały "bajzel"...ale wiem, ze choćby mi skóra w 7 tysiącach miejsc pękła- nie usłyszę słowa o rozstępach, zapuszczeniu itp. Chopa też trzeba troche wychować...no ale na to był czas kiedys tam, a nie teraz, jak masz małe dziecko.
Trzymam kciuki, że jednak facet się ogarnie, a jak nie to dawaj go wałkiem w łeb
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2010-12-14 o 09:19
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:37   #45
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

la'mbria - szkoda nerwów na idiotów, dbaj o swoje dziecię i jego spokój
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 12:05   #46
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Dzisiaj właśnie o tym rozmawiałam z koleżankami.
Fakt, jedna przytyje 5/9 kg inna więcej niż 20 kg.
I ponoć niektóre kobiety wracały do formy sprzed ciąży ba! Nawet piersi miały "większe" (no i może jędrne jeśli odpowiednio dbały).

Nie wiem... może prawda leży gdzieś pośrdoku?
Na pewno o siebie dbałaś i jest Ci ciężko wrócić do poprzedniej sylwetki ale facet powinien okazać chociaż trochę wyrozumiałości...
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:11   #47
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Dbać o dom- kuźwa to co ona ma za przeproszeniem dzieciaka sobie na plecy usadzić w chustę jak te kobieciny z krajów 3-go świata i zajeżdzać się żeby w domu podłogi wyszorowane były, pachnąco i bakterie zabite (bo dziecko)...a panicz jasnowłosy przyjdzie wpie...doli obiadzik i jest extra- on zarabia?!
No to jego zasrany obowiazek jest!
bez przesady, jak on też pracuje, tyra na budowie czy gdzieś tam no to wychowywanie dziecka można porównać do ciężkiej pracy fizycznej
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 16:54   #48
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
trzeba...ale w domu to nie ona jest sama jedna.
Pańcio rączki ma- to niech idzie do garów!
Co to? Jakiś nie ten teges jest?
Nie umie?
Przesoli 2 razy to za trzecim się nauczy!
Nie zna przepisu- wujek Google go nauczy w trymiga
Dbać o dom- kuźwa to co ona ma za przeproszeniem dzieciaka sobie na plecy usadzić w chustę jak te kobieciny z krajów 3-go świata i zajeżdzać się żeby w domu podłogi wyszorowane były, pachnąco i bakterie zabite (bo dziecko)...a panicz jasnowłosy przyjdzie wpie...doli obiadzik i jest extra- on zarabia?!
No to jego zasrany obowiazek jest!
A kto niby ma na JEGO dziecko zarobić?
Kolega?
Jak jemu się nie podoba, to Kobieto- ty kupujesz laktator, do roboty idziesz, z cyca mleko ściągasz- niech ma co dziecku dawać oprócz gerberków i ty będziesz zarabiać, a on niech zapirza na szmacie po domu, pieluchy zmienia, wstaje w nocy, gotuje obiadki i kuźwa! Niech wygląda przy tym jak Brad Pitt, bo jak nie, to znaczy- zapuścił się!
Weź się troche postaw, macie dziecko RAZEM, a nie ty masz dziecko!
I jakby mi facet z taką argumentacją wpadł do domu, to bym normalnie mu drzwi pokazała, owszem- ja lubię sie bawić w panią domu, gotować i dbać o TŻa...ale na razie, to dziecko mam w brzuchu...jak będzie już poza "ustrojem" to będziemy mieć je razem i tak obowiązki będą tak samo podzielone- jak nie, to na co mi taki facet?
Ale tez litości. To on ma z pracy przychodzić i obiad gotować?
Jakiś podział pracy musi być, ja to widzę tak, w takim przypadku, kiedy kobieta jest z dzieckiem w domu: ona zajmuje sie domem, miedzy innymi w miarę możliwości jeździ (tak, tak) na tej szmacie i gotuje a on zarabia. Po powrocie z pracy on zajmuje sie dziecmi, bawi się z nimi, zajmuje się dziecmi a nie domem, potem dzieci idą wczesnie spać a oni mają czas dla siebie itd. W weekendy dom i dzieci należą do nich obojga.
Wydaje mi sie to raczej uczciwym podziałem, jasne, że nie można sztywno tego ustalic, ale wychodzę z założenia, że oboje mają mieć wkład w rodzinę a nie, on pracuje zawodowo a po pracy uczy się gotowac.

A autorce wątku szczerze współczuje, bo nie ma po prostu w swoim partnerze wsparca w momencie, kiedy to wsparcie każdej kobiecie jest najbardziej potrzebne. I mam wielkie obawy czy rozmowa coś pomoże. Spróbowac jednak można a nawet trzeba.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-12-14 o 16:55
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 17:46   #49
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale tez litości. To on ma z pracy przychodzić i obiad gotować?
Jakiś podział pracy musi być, ja to widzę tak, w takim przypadku, kiedy kobieta jest z dzieckiem w domu: ona zajmuje sie domem, miedzy innymi w miarę możliwości jeździ (tak, tak) na tej szmacie i gotuje a on zarabia.
Po powrocie z pracy on zajmuje sie dziecmi, bawi się z nimi, zajmuje się dziecmi a nie domem, potem dzieci idą wczesnie spać a oni mają czas dla siebie itd. W weekendy dom i dzieci należą do nich obojga.
Wydaje mi sie to raczej uczciwym podziałem, jasne, że nie można sztywno tego ustalic, ale wychodzę z założenia, że oboje mają mieć wkład w rodzinę a nie, on pracuje zawodowo a po pracy uczy się gotowac.

A autorce wątku szczerze współczuje, bo nie ma po prostu w swoim partnerze wsparca w momencie, kiedy to wsparcie każdej kobiecie jest najbardziej potrzebne. I mam wielkie obawy czy rozmowa coś pomoże. Spróbowac jednak można a nawet trzeba.

Dokładnie, ja nie wyobrażam sobie żeby po całym dniu roboty zaganiać jeszcze męża do garów
I nie bulwersujmy się tak jak ktoś broni męża bo wg mnie wina jest po obu stronach. Owszem facet nie powinien w taki chamski sposób wypominać żonie wyglądu, ale też nie przesadzajmy, że w czasie ciąży dziewczyna nie miała ani chwili czasu żeby o siebie trochę zadbać. Te wszystkie skutki ciąży na prawdę można zminimalizować jak się chce. Tylko niektórym się nie chce a potem jest lament że wyglądają jak wyglądają.
Uważam, że męża trzeba by posadzić na dupie i zażądać rozmowy czy mu się to podoba czy nie. Owszem nikt nie powinien go zaganiać do gotowania obiadów, ale chyba pobawić się z własnym dzieckiem może chwilę wieczorem? No i co do weekendów też się zgadzam, że wtedy powinien być równy podział opieki nad dzieckiem. Może faceta przerosło posiadanie dziecka i się wystraszył, że nie podoła? Rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa!
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 21:30   #50
hela90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

nie jestem zapuszczona naprawdę o siebie dbałam zresztą inni obcy faceci się oglądaja za mną a wlasny nie !!. wiem że ciężko pracuje w niecały rok postawiliśmy i prawie wykończyliśmy dom ...,on nie tylo dyrektoruje w firmie ale jak trzeba to zapierdziela na budowie ale ja też nie leżę,rozmawialiśmy wczoraj...tzn dziecko do rodziców kolacja we dwoje i szczera rozmowa(od niepamiętam kiedy)przeprosił mnie za wszystko prosił o wybaczenie powiedział że bał się tego że nie podołamy wszystkim obowiązkom że go to przerosło że nie miał po prostu sily na seks i głupio mu było z tego powodu...teraz zostaje tylko w firmie nią się zajmuje ,do tego postanowiliśmy wybrać osobę która nas w niej odciąży my tylko będziemy doglądać interesu oboje potrzebujemy kilku dni spokoju i tylko dla siebie dlatego za miesiąc wyjeżdżamy na trzy dni do grecji to będzie akurat nasza rocznicaod wczoraj wiem że znów mnie pragnie BYŁO NAM CUDOWNIE od nie wiem kiedy...
hela90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 22:16   #51
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

spokojnie, wszystko zmierza w dobrym kierunku...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 22:42   #52
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

No to tylko pogratulować, że porozmawialiście i wszystko jest już dobrze
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 08:37   #53
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez hela90 Pokaż wiadomość
nie jestem zapuszczona naprawdę o siebie dbałam zresztą inni obcy faceci się oglądaja za mną a wlasny nie !!. wiem że ciężko pracuje w niecały rok postawiliśmy i prawie wykończyliśmy dom ...,on nie tylo dyrektoruje w firmie ale jak trzeba to zapierdziela na budowie ale ja też nie leżę,rozmawialiśmy wczoraj...tzn dziecko do rodziców kolacja we dwoje i szczera rozmowa(od niepamiętam kiedy)przeprosił mnie za wszystko prosił o wybaczenie powiedział że bał się tego że nie podołamy wszystkim obowiązkom że go to przerosło że nie miał po prostu sily na seks i głupio mu było z tego powodu...teraz zostaje tylko w firmie nią się zajmuje ,do tego postanowiliśmy wybrać osobę która nas w niej odciąży my tylko będziemy doglądać interesu oboje potrzebujemy kilku dni spokoju i tylko dla siebie dlatego za miesiąc wyjeżdżamy na trzy dni do grecji to będzie akurat nasza rocznicaod wczoraj wiem że znów mnie pragnie BYŁO NAM CUDOWNIE od nie wiem kiedy...
Bardzo się cieszę, oby tak dalej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 08:57   #54
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez hela90 Pokaż wiadomość
nie jestem zapuszczona naprawdę o siebie dbałam zresztą inni obcy faceci się oglądaja za mną a wlasny nie !!. wiem że ciężko pracuje w niecały rok postawiliśmy i prawie wykończyliśmy dom ...,on nie tylo dyrektoruje w firmie ale jak trzeba to zapierdziela na budowie ale ja też nie leżę,rozmawialiśmy wczoraj...tzn dziecko do rodziców kolacja we dwoje i szczera rozmowa(od niepamiętam kiedy)przeprosił mnie za wszystko prosił o wybaczenie powiedział że bał się tego że nie podołamy wszystkim obowiązkom że go to przerosło że nie miał po prostu sily na seks i głupio mu było z tego powodu...teraz zostaje tylko w firmie nią się zajmuje ,do tego postanowiliśmy wybrać osobę która nas w niej odciąży my tylko będziemy doglądać interesu oboje potrzebujemy kilku dni spokoju i tylko dla siebie dlatego za miesiąc wyjeżdżamy na trzy dni do grecji to będzie akurat nasza rocznicaod wczoraj wiem że znów mnie pragnie BYŁO NAM CUDOWNIE od nie wiem kiedy...






No i wszystko się wyjaśniła. Faceta przerosło życie. Bardzo dobrze, że udało Wam się dogadać Życzę Wam dużo szczęścia - powodzenia
Ps. rób sobie godzinkę dziennie tylko dla siebie - wolne od dziecka i od domu (a chociaż tak ze dwa razy w tyg. jak częściej nie możesz)

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

A tak swoją drogą to wkurzają mnie teksty typu "całą ciążę trzeba o siebie dbać - ma się czas na to". Nawet jak się dba, wklepuje dwa razy dziennie kremy itd a rozstępy mają się pojawić to i tak się pojawią. Druga sprawa - podejrzewam, że osoby piszące to to nie mają pojęcia o tym, że leżąc w szpitalu na podtrzymaniu należy leżeć, wstać można tylko do łazienki i to nie zawsze, i nawet siedzieć nie wolno - tylko leżeć na płasko. No i najważniejsze: NIE WOLNO MASOWAĆ BRZUCHA - TO WYWOŁUJE SKURCZE.
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 09:02   #55
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość

A tak swoją drogą to wkurzają mnie teksty typu "całą ciążę trzeba o siebie dbać - ma się czas na to". Nawet jak się dba, wklepuje dwa razy dziennie kremy itd a rozstępy mają się pojawić to i tak się pojawią.
Prawda.
Moja mama od początku ciąży wklepywała przeróżne kremy, a po urodzeniu mnie i siostry ma dużo rozstępów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 09:49   #56
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Widać brakowało Wam po prostu szczerości i czasu dla siebie... czasem nie warto brać sobie tyle na głowę, bo to sie może źle skończyć...
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 10:09   #57
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Pfff, gdybym miała małe dziecko pod opieką i męża, który nie rozmawia ze mną ani nie zajmuje się dzieckiem i jeszcze wytyka mi, że gdzieś tam mi się zrobił w ciąży rozstęp, to absolutnie ostatnią rzeczą na liście moich zmartwień byłoby wcieranie sobie balsamów na rozstępy (które nota bene są zwykle absolutnie nieskuteczne bo skóry i blizn w niej powstałych nie usunie się kremami...)

Prawdę mówiąc to wybitnie beznadziejne podejście, wytykać komuś że o siebie nie dba kiedy się nie wie niczego na ten temat (tylko to, że facet narzeka). Dziewczyna nie napisała, że przytyła 20 kilo, może przytyła 5, nie napisała że nie stosuje tych całych kremów więc nie rozumiem skąd takie teksty?

Moim zdaniem facet zachowuje się jak dno i metr mułu, niezależnie od tego czy dziewczyna przytyła i czy ma te rozstępy, czy nie. Jeśli chciałby od niej jakichś zmian - mógłby wyrazić to w taki sposób, żeby ona się nie czuła odrzucona i poniżona. Gdzie tu miłość i dbanie o jej uczucia?
a mnie się wydaje, ze w szkołach ponadpodstawowych powinny być zajęcia , na których po prostu rozmawia się z dzieciakami o tym jak zmienia się ciało człowieka, również po ciąży.

Helu 90 - olej własnego faceta, bo to dzieciak, albo lepiej - tak jak napisała Lexi, co zreszta bardzo mi sie spodobało - dno i metr mułu :d
Za mało wyedukowany ciemniak, bo przecież to normalne, że ciąża zmienia ciało kobiety, a Ty jak przypuszczam nie jesteś gwiazda, która po pierwsze ma czas , po drugie kupę kasy by stale biegać między siłownią a salonem kosmetycznym.
W domu nie leży i nie pachniesz cały czas , bo masz inne zajęcia - DZIECKO.
Ja będzie miał wolne, to zostaw go z dzieckiem na cały dzień, ciekawe czy sobie poradzi

DBAĆ O SIEBIE- dziewczyny co Wy sobie myślałyście pisząc tak banalną radę dla autorki wątku ?!
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 10:19   #58
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
a mnie się wydaje, ze w szkołach ponadpodstawowych powinny być zajęcia , na których po prostu rozmawia się z dzieciakami o tym jak zmienia się ciało człowieka, również po ciąży.

Helu 90 - olej własnego faceta, bo to dzieciak, albo lepiej - tak jak napisała Lexi, co zreszta bardzo mi sie spodobało - dno i metr mułu :d
Za mało wyedukowany ciemniak, bo przecież to normalne, że ciąża zmienia ciało kobiety, a Ty jak przypuszczam nie jesteś gwiazda, która po pierwsze ma czas , po drugie kupę kasy by stale biegać między siłownią a salonem kosmetycznym.
W domu nie leży i nie pachniesz cały czas , bo masz inne zajęcia - DZIECKO.
Ja będzie miał wolne, to zostaw go z dzieckiem na cały dzień, ciekawe czy sobie poradzi

DBAĆ O SIEBIE- dziewczyny co Wy sobie myślałyście pisząc tak banalną radę dla autorki wątku ?!
Dbanie o siebie to nie tylko wklepywanie kremów na rozstępy. Można wziąć kąpiel w pachnących olejkach, wymasować się specjalną gąbką do masażu i po prostu zrelaksować. Człowiek zrelaksowany od razu szczęśliwszy, więc to nie jest taka zła rada.
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 10:22   #59
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
a mnie się wydaje, ze w szkołach ponadpodstawowych powinny być zajęcia , na których po prostu rozmawia się z dzieciakami o tym jak zmienia się ciało człowieka, również po ciąży.

Helu 90 - olej własnego faceta, bo to dzieciak, albo lepiej - tak jak napisała Lexi, co zreszta bardzo mi sie spodobało - dno i metr mułu :d
Za mało wyedukowany ciemniak, bo przecież to normalne, że ciąża zmienia ciało kobiety, a Ty jak przypuszczam nie jesteś gwiazda, która po pierwsze ma czas , po drugie kupę kasy by stale biegać między siłownią a salonem kosmetycznym.
W domu nie leży i nie pachniesz cały czas , bo masz inne zajęcia - DZIECKO.
Ja będzie miał wolne, to zostaw go z dzieckiem na cały dzień, ciekawe czy sobie poradzi

DBAĆ O SIEBIE- dziewczyny co Wy sobie myślałyście pisząc tak banalną radę dla autorki wątku ?!
To może jednak przeczytaj wątek do końca Bo autorka opisała 'ciąg dalszy', który brzmi bardzo pozytywnie
__________________
a w e s o m e !
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:14   #60
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: czy po ciąży zawsze tak jest???

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Dbanie o siebie to nie tylko wklepywanie kremów na rozstępy. Można wziąć kąpiel w pachnących olejkach, wymasować się specjalną gąbką do masażu i po prostu zrelaksować. Człowiek zrelaksowany od razu szczęśliwszy, więc to nie jest taka zła rada.




Przy zajmowaniu się dzieckiem, domem i firmą, jak się nie ma pomocy od partnera, nie ma czasu na kąpiel w olejkach, masaże i kremy. Wtedy ma się góra parę minut jak dziecko śpi (a wiadomo, że w tym wieku dziecko już może prawie nie spać w dzień) na szybki prysznic.


No ale sprawa się wyjaśniła, tym bardziej że autorka pisze, że nie jest zapuszczona i zaniedbana. Nie ma sensu dłużej oczerniać faceta - jego po prostu przerosło bycie głową rodziny. Czasami facetom jest bardzo ciężko odnaleźć się w tej roli. Miejmy nadzieje, że wszystko będzie już ok. oczywiście nie popieram jego zachowania i poniżania partnerki.
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.