BETTERWARE cz.II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-27, 22:57   #1
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866

BETTERWARE cz.II


Poprzedniemu wątkowi stuknęło 5000 postów, więc otwieram druga częśc i zapraszam
Tu link do pierwszej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356593&page=167
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 06:57   #2
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Melduje sie
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 09:31   #3
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Melduje sie
No ciesze sie, chyba wysle info priv do innych dziewczyn z linkiem, byc moze nie wiedzą jeszcze o nowym

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Wysłałam do kilku aktywnych w ostatnich miesiącach
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 13:35   #4
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No ciesze sie, chyba wysle info priv do innych dziewczyn z linkiem, byc moze nie wiedzą jeszcze o nowym
w poprzedniej czesci wklej link - tak bedzie najlepiej

ja przez przypadek zauwazylam nowa czesc a przeciez nie tylko aktywni komentatorzy przegladali watek
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 22:37   #5
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
w poprzedniej czesci wklej link - tak bedzie najlepiej

ja przez przypadek zauwazylam nowa czesc a przeciez nie tylko aktywni komentatorzy przegladali watek
Ja go nie zamykałam i wejść nie mogę aby cokolwiek tam napisać, albo nie umiem
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 07:15   #6
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: BETTERWARE cz.II

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 19:55   #7
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Odwołując się do dzisiejszej konferencji... Dopiero zaczynam i nie znam produktów. Napiszcie swoje hity, takie za które dacie sobie rękę obciąć
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 20:48   #8
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Odwołując się do dzisiejszej konferencji... Dopiero zaczynam i nie znam produktów. Napiszcie swoje hity, takie za które dacie sobie rękę obciąć
No... troche tych hitów by sie nazbierało, ale skoro jestes na poczatku, to zacznij od:
1/ rózowej pasty - z dużą zawartością gliceryny - jesli ona czegos nie wyczyści, to nie wyczyści już żaden inny środek,

2/ pianka do mycia szyb - ekspresowe mycie szyb i luster bez smug
3/ grube i miekkie pasiaste nakładki na deske do prasowania/ nie odbijaja sie guziki i zamki podczas prasowania/
4/ spray do czyszczenia piekarników, kominków, rusztu;
5/Spray do powierzchni sielnie zabrudzonych Power cleaner
6/Różowy płyn do czyszczenia łązienek
7/płyn na plamy przed praniem
8/silikonowa politura do mebli
9/płyn do usuwania lepkich plam /po gumie do żucia, etykietach przyklejanych itp
10/ papier wielokrotnego uzytku do pieczenia

Superowe sa też Trzej muszkieterowie - grejpfrutowy spray do mycia szyb, żółty do mikrofalówek / i do calej kuchni też, bo natychmiast i lekko rozprawia sie z tłuszczami/ oraz zieloni kiwi do powierzchni kuchennych. Postawione obok siebie bardzo pieknie przy tym wyglądaja;

To absolutne perełki z rzeczy dla domu.

Natomiast z kosmetyków to sprawa bardzo indywidualna, bo różne rodzaje skóry, różne preferencje zapachowe... ale dla mnie 100 % pielegnacji Bottega Verde jest genialna. Aktualnie uzywam z retinolem serii. Co warte aby w tym mies kupic jeszcze, to żel do mycia twarzy z róży pizmowej i jedwabisty żel oczyszczajacy do twarzy z olejkiem arganowym / ten to zmywa cały makijaz z tuszem włącznie/
Produkty do pielęgnacji z róży włącznie z olejkiem bardzo ładnie i szybko leczą problemy skórne. W pażdzierniku w promocji.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-09-29 o 20:50
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 08:13   #9
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dzięki Babulenka
No właśnie, tyle tych hitów,wszystko jest super więc jak wybrać 5 w miesiącu i zachwalać
Te produkty, które wymieniłaś często się powtarzają przy pozytywnych opiniach więc już będę polecać z czystym sumieniem
Mam pytanie odnośnie politury. Sama zamówiłam sobie antystatyczną, żeby kurz nie osiadał - a w czym jest lepsza ta z silikonem? Dodam, że moim meblom troszkę daleko do prawdziwego drewna
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 09:51   #10
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Dzięki Babulenka
No właśnie, tyle tych hitów,wszystko jest super więc jak wybrać 5 w miesiącu i zachwalać
Te produkty, które wymieniłaś często się powtarzają przy pozytywnych opiniach więc już będę polecać z czystym sumieniem
Mam pytanie odnośnie politury. Sama zamówiłam sobie antystatyczną, żeby kurz nie osiadał - a w czym jest lepsza ta z silikonem? Dodam, że moim meblom troszkę daleko do prawdziwego drewna
To juz sama musisz wybrac biorąc pod uwagę preferencje klientów swoich i swoje. Kup najpierw te które sama będziesz uzywac i bedziesz mogła o nich więcej powiedziec niz w katalogu pisze, bedziesz mogła pozyczyc jednej czy drugiej osobie na wypróbowanie itp. Niech to beda 2-3 rzeczy na początek, ale takie, co do których TY będziesz miec absolutne i niepodwazalne przekonanie, że sa najlepsze na świecie. A w torebce zawsze miej krem do rąk arganowy Nie ma kobiety która obojętnie nad nim przejdzie. Przynajmniej w moim otoczeniu.
Co do spray do mebli - one obydwa są z silikonami i obydwa super, pozostawiają taka jakby powlokę lsniącą i kurz sie nie osadza.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 19:03   #11
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Podłapałam dobry pomysł od Pani Natalii. Zaznaczanie w katalogu produktów markerem albo karteczkami.
We wrześniu ciągle biłam się z myślami, czy mówić klientom, że za miesiąc coś będzie tańsze.Teraz zdecydowałam, że pozaznaczam i napiszę co będzie miało niższą cenę. Będę miała czyste sumienie
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 12:00   #12
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Podłapałam dobry pomysł od Pani Natalii. Zaznaczanie w katalogu produktów markerem albo karteczkami.
We wrześniu ciągle biłam się z myślami, czy mówić klientom, że za miesiąc coś będzie tańsze.Teraz zdecydowałam, że pozaznaczam i napiszę co będzie miało niższą cenę. Będę miała czyste sumienie
Ha, tylko że teraz nie bedziesz wiedziała co w listopadzie będzie tańsze, bo katalogi bedą dopiero po 16-tym

A patelniami wokami to obdzielę całą rodzinę blizszą i dalszą na gwiazdkę buhaha - ale beda jaja, Mikołaj ma nadprodukcję

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Kurcze napisałam kilka dni temu do Trzepotki na priv, aby zmieniła link do naszego nowego wątku, bo podała do starego i bez odzewu. Nie wiecie jak sie z nia inaczej skontaktowac, bo byc moze moja poczta nie dochodzi, jak nie dochodzila do Magzy

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-10-01 o 10:12
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:02   #13
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ha, tylko że teraz nie bedziesz wiedziała co w listopadzie będzie tańsze, bo katalogi bedą dopiero po 16-tym

A patelniami wokami to obdzielę całą rodzinę blizszą i dalszą na gwiazdkę buhaha - ale beda jaja, Mikołaj ma nadprodukcję
Szczesciara, ja załapałam się tylko na 1 za 29.90. Ale dobre i to
A z tym katalogiem to firma mnie znowu w konia zrobila chyba że uda się szybko zamówienie złożyć.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 08:24   #14
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Kurcze napisałam kilka dni temu do Trzepotki na priv, aby zmieniła link do naszego nowego wątku, bo podała do starego i bez odzewu. Nie wiecie jak sie z nia inaczej skontaktowac, bo byc moze moja poczta nie dochodzi, jak nie dochodzila do Magzy
Też do niej napisałam może ode mnie dojdzie
Podobno już poprawiony

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-10-04 o 08:43
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:20   #15
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Widział już ktoś nowy katalog? Ja złożyłam zamówienie w piątek i nie mogę się doczekać aż przyjdzie. Tylko nie wiem czy katalog wyślą razem czy oddzielnie pocztą?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Macie może wykupiony Pakiet Biznesowy? Jeśli tak to w jakim momencie w niego inwestowałyście? Opłaca się zrobić to na samym początku jak jeszcze właściwie nie ma się swojej grupy?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:43   #16
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Widział już ktoś nowy katalog? Ja złożyłam zamówienie w piątek i nie mogę się doczekać aż przyjdzie. Tylko nie wiem czy katalog wyślą razem czy oddzielnie pocztą?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Macie może wykupiony Pakiet Biznesowy? Jeśli tak to w jakim momencie w niego inwestowałyście? Opłaca się zrobić to na samym początku jak jeszcze właściwie nie ma się swojej grupy?
Pisali że osobno wyślą pocztą po 16 października. Zaś pakiet biznesowy według mnie jest stosunkowo świeży więc nie wiem czy ktoś tu będzie miał takie doświadczenia. Moim zdaniem sprawdzi się lepiej w dużych miastach.

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-10-04 o 19:44
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:58   #17
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Zaś pakiet biznesowy według mnie jest stosunkowo świeży więc nie wiem czy ktoś tu będzie miał takie doświadczenia. Moim zdaniem sprawdzi się lepiej w dużych miastach.
A czy sama strona internetowa się sprawdza?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 10:17   #18
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A czy sama strona internetowa się sprawdza?
Strona by sie sprawdzała, gdyby przez nią osoby mogły sobie zamówienia złożyc w c.katalogowej i odebrac same i same za to zapłacic, ale strona nie działa jak sklep. Srednio usmiecha się kobietom zamawianie jednej/ kilku rzeczy, na która przyszło zamówienie i wysyłanie jej do klientki. Klientka chce juz, zamówienie niestety do 5 dni plus poczta . Jak dla mnie przestarzały niewypał.
Natomiast jako sama wizytówka to ostatecznie może byc, ale to troche droga wizytówka jak na te funkcje, co strona od marca oferuje. Ja na tym nie pracuję, aczkolwiek z początku wiązałam z nią większe nadzieje.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 10:22   #19
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Strona by sie sprawdzała, gdyby przez nią osoby mogły sobie zamówienia złożyc w c.katalogowej i odebrac same i same za to zapłacic, ale strona nie działa jak sklep. Srednio usmiecha się kobietom zamawianie jednej/ kilku rzeczy, na która przyszło zamówienie i wysyłanie jej do klientki. Klientka chce juz, zamówienie niestety do 5 dni plus poczta . Jak dla mnie przestarzały niewypał.
Natomiast jako sama wizytówka to ostatecznie może byc, ale to troche droga wizytówka jak na te funkcje, co strona od marca oferuje. Ja na tym nie pracuję, aczkolwiek z początku wiązałam z nią większe nadzieje.
Ja myślałam, że to ma być właśnie odbiór osobisty od konsultantki stąd ta wizja dużego miasta....no ale ja tylko liznęłam tamat.
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 10:31   #20
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Eh... A ja wczoraj wykupiłam ten pakiet z myślą o stronie, żeby móc dodawać odnośnik do ogłoszeń. Ale widzę, że nie polecacie:-(

Edytowane przez loving_angel
Czas edycji: 2014-10-05 o 10:39
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 19:51   #21
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Eh... A ja wczoraj wykupiłam ten pakiet z myślą o stronie, żeby móc dodawać odnośnik do ogłoszeń. Ale widzę, że nie polecacie:-(
Spoko, jako wizytówka może byc, może sie ktos zarejestruje przez nia, ogarnie firmę itd. Do tego celu jak najbardziej ok. Tylko obsługa zamówień przez tą strone jest uciązliwa i troche kosztowna.

Tak Magza, dobrze by było, gdyby zamówił i przyjechał odebrac; ale nikt obcy nie zamawia przez neta po to, aby zasuwac na drugi koniec miasta po pianke do szyb albo co innego. Znajomy rzuci zamowienie na meila. Bedziesz jechac z jedną lub dwoma sztukami czegos taniego? Srednio zachęcajace. A jak będzie to ktoś z Polski, bo trafi na stronę przez ogłoszenie albo linka? Pewnie, mozna zadzwonic i spróbowac przekonac, aby sie jednak zarejestrował, albo wysłac towar na jego adres ze swoja fakturą i bez zarobku /ew. tylko ten z prowizji za wiekszy obrót. Można i tak.
Jeśli linkujesz swoja stronę, to ona idzie w wiekszy zasięg jak swoje
miasto.
Angel, nie jest tragicznie, lepsza taka niz wcale, poza tym po miesiącu zobaczysz, jak ci ona pasuje do twojego konceptu. Może sie okazac, że wycisniesz z niej to, czego oczekiwałas. Bedzie lepiej, jak w koncu będzie mozna ja spersonalizowac, a póki co to działaj na tej, skoro juz ją masz. Wklej ładne zdjęcie, wstaw ciekawy opis siebie, wrzucaj w siec i oczekuj samych najlepszych efektów
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 06:16   #22
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: BETTERWARE cz.II

Przypominam o dzisiejszej konferencji !


Pakiet Biznesowy mam - z tym, że ja wysyłam produkty do klientów do domu. Czasami robię darmowe wysyłki, czasami za symboliczną opłatą - wszystko zależy od tego jakie mam zamówienie.


Jak wy zachęcacie klientów do zakupu? Ja w tym miesiącu mam zastój..
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 06:48   #23
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez dagmaruffka Pokaż wiadomość
Jak wy zachęcacie klientów do zakupu? Ja w tym miesiącu mam zastój..
Ja póki co nie namawiam nikogo, żeby nie zniechęcić. Po prostu daje katalog i wracam zapytać czy coś wybrał. U mnie idzie głównie chemia i artykuły domowe. Kosmetyki dla moich klientek są za drogie. Ale działam dopiero drugi miesiąc, wiec wszystko jeszcze może się zmienić.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
... Wklej ładne zdjęcie, wstaw ciekawy opis siebie, wrzucaj w siec i oczekuj samych najlepszych efektów
No właśnie z tym zdjęciem będzie problem. Trzeba zatrudnić kogoś do sesji
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 09:05   #24
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez dagmaruffka Pokaż wiadomość
Pakiet Biznesowy mam - z tym, że ja wysyłam produkty do klientów do domu. Czasami robię darmowe wysyłki, czasami za symboliczną opłatą - wszystko zależy od tego jakie mam zamówienie.
A zapisał się ktoś za pośrednictwem Twojej strony?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 09:06   #25
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A zapisał się ktoś za pośrednictwem Twojej strony?
Niestety nie
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 10:46   #26
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez dagmaruffka Pokaż wiadomość
Niestety nie
A rozreklamowalas w jakiś sposób stronę? Ogłoszenia, odnośniki itp?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:12   #27
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Dziewczyny dziś testuje ten nowy magik tusz i powiem, że jest genialny, przynajmniej dla moich lichych rzęs. Już sobie wyobrażam, jakie firany mogą mieć dziewczyny, które z natury maja normalne rzęsy
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 12:50   #28
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś testuje ten nowy magik tusz i powiem, że jest genialny, przynajmniej dla moich lichych rzęs. Już sobie wyobrażam, jakie firany mogą mieć dziewczyny, które z natury maja normalne rzęsy
Ehhh... żebym mogła tak kupić wszystko co mi się w katalogu podoba..
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 13:42   #29
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: BETTERWARE cz.II

Wykupiła pakiet biznesowy. Dodałam ogłoszenie na lokalnej stronie z odnośnikiem do mojej strony i żadnego odzewu nie ma. Nawet pytań. Jakie macie sposoby na rozreklamowalas swojej stronki?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 16:03   #30
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: BETTERWARE cz.II

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Wykupiła pakiet biznesowy. Dodałam ogłoszenie na lokalnej stronie z odnośnikiem do mojej strony i żadnego odzewu nie ma. Nawet pytań. Jakie macie sposoby na rozreklamowalas swojej stronki?
Myślę, że niezmiernie istotne jest samo ogłoszenie; ogłoszeń wszelkiej maści jest zatrzęsienie. Zeby ktoś chciał zajrzec do linka, musiałby najpierw zostac mocno zaintrygowany treścią ogłoszenia, zapowiedzi...
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.