Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 23:03   #991
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Z

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A jakiej firmy i w jakiej dawce przyjmujesz?

Wiesz co, trochę na ten temat jest na którymś forum - Femineus albo LU, ale z tego, co pamiętam, to zażywające dziewczyny nie zauważyły wpływu na przebarwienia.

Ale jeśli u Ciebie działa, to trzymam kciuki za dalsze efekty
Nie czytalam nic o pycnogenolu (oprocz podstawowych informacji z ulotki)
przyszlo mi na mysl ze to wlasnie pycnogenol wspomaga kuracje wybielajaca bo wlasnie z przyjmowaniem go przez caly lipiec wiaze te cudowne efekty (potem byl urlop i 2 tyg w pelnym sloncu+ filtry aplikowane tylko raz dziennie i przerwa w kuracji Thiospot) pomyslalam ze przeciwutleniacze chronia nasza skore nie tylko przed szkodliwym dzialaniem wolnych rodnikow ale rowniez - zabezpieczaja nas przed sloncem (niech mnie ktos poprawi jesli bladze) a skoro to najsilniejszy przeciwutleniacz - to mozliwe ze wlasnie ON tak swietnie dziala w kwestii ochrony skory przed promieniami UVA/B/IR (?) obserwuje pewne zadowalajace efekty ale chce sie upewnic - nie sadze by Thiospot samodzielnie w tak krotkim czasie rozjasnial moja faciate
W lipcu przyjmowalam dawke 40mg dziennie (1 tabletka) preparat nosi nazwe Bio-pycnogenol, szwedzkiej firmy ...chyba PharmaNord czy cos w tym rodzaju nie pamietam nazwy ale zerkne do apteki w ktorys dzien i sprawdze w opakowaniu znajduje sie 1 blister z 30 tabletkami, cena niebagatelna bo ok 70zl natomiast obecnie przyjmuje 50mg dziennie (w 2 dawkach podzielonych; 2x25mg) z firmy "Unia" w opakowaniu znajduje sie 60 tabletek (25mg) ale ceny nie pamietam a wlasnie sprawdzam i widocznie byla na kartonowym pudelku ktore wyrzucilam, kojarzy mi sie cena 49zl ale nie jestem pewna, napewno bylo duzo taniej
pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 00:03   #992
Andziulek.K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć przebarwione wizazanki,pisze po raz pierwszy..tez mam plamki,chociaz jestem je w stanie zakryc podkladem,bo chyba az tak intensywne nie sa.Nabawilam ich sie rok temu i poczatkowo byl to znany "wasik", plamka na policzku przypominajaca łezke i troszke przebarwione czolo,uzywalam drula superforte i nawet pomoglo,jednak w te wakacje znow przebarwienia wrocily(chociaz slonca moja buzia nie widziala) nie sa to jednak przebarwienia w tych samych miejscach tylko sa rozsiane po calej buzi,ale nie tak intensywne.w tym tyg pani dermatolog polecila mi Cosmelan,ale po waszych wypowiedziach jeszcze sie waham obawiam sie ze z plamek ktore moge ukryc zafunduje sobie cos gorszego...a szczerze powiem ze bardzo wierzylam w ten zabieg...mam jednak inne pytanie bo gdybym sie nie zdecydowala na zabieg dermatolog polecila mi masc o ktorej zadna z was nie wspominala: PIGMANORM nie jest dostepna w Polsce,mam pytanie czy wiecie coś na jej temat,jakie efekty..ja nie znalazlam zbyt wiele

pozdrawiam; wytrwale kobiety gora
Andziulek.K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 00:14   #993
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Andziulek.K Pokaż wiadomość
Cześć przebarwione wizazanki,pisze po raz pierwszy..tez mam plamki,chociaz jestem je w stanie zakryc podkladem,bo chyba az tak intensywne nie sa.Nabawilam ich sie rok temu i poczatkowo byl to znany "wasik", plamka na policzku przypominajaca łezke i troszke przebarwione czolo,uzywalam drula superforte i nawet pomoglo,jednak w te wakacje znow przebarwienia wrocily(chociaz slonca moja buzia nie widziala) nie sa to jednak przebarwienia w tych samych miejscach tylko sa rozsiane po calej buzi,ale nie tak intensywne.w tym tyg pani dermatolog polecila mi Cosmelan,ale po waszych wypowiedziach jeszcze sie waham obawiam sie ze z plamek ktore moge ukryc zafunduje sobie cos gorszego...a szczerze powiem ze bardzo wierzylam w ten zabieg...mam jednak inne pytanie bo gdybym sie nie zdecydowala na zabieg dermatolog polecila mi masc o ktorej zadna z was nie wspominala: PIGMANORM nie jest dostepna w Polsce,mam pytanie czy wiecie coś na jej temat,jakie efekty..ja nie znalazlam zbyt wiele

pozdrawiam; wytrwale kobiety gora
Znalazłam coś*takiego:Pigmanorm Creme - tubki po 30 ml. Usuwa tak¿e plamy potr±dzikowe i po ³uszczycy, jednak zalecamy go stosowaæ wy³±cznie po wyleczeniu tr±dziku.
Praktycznie niewiele jest preparatów tak skutecznych w likwidacji plam jak opisany poni¿ej Pigmanorm Creme.
Pigmanorm Creme w 1 g zawiera:
50 mg hydrochinon
0.3 mg kwas witaminy A
0.3 mg deksametazon

Hydrohinon jest bardzo mocny -jest w HQ Neostraty.

oraz to:http://samozdrowie.interia.pl/uroda/...hinf=100050833
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 08:45   #994
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć Andziulek miło, że do nas dołączyłaś Powiem Ci, że ja też trochę słyszałam o tym kremie, wprawdzie niewiele, ale za to bardzo dobre opinie :tak: Kosztuje za granicą jakieś 80 zł, więc jeszcze znośnie (w porónaniu do Cosmelanu na przykład ). A pytałaś swojej pani doktor jak miałabyś nabyć ten krem? Myślę, że możesz najpierw spróbować z tym kremem, bo Cosmelan można zawsze zrobić.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 09:31   #995
merida28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WITAM dziewczyny!! dziekuje AGUL za podanie skladu c2.moj c2 ma 2razy wiecej skladnikow niz twoj i nie wszystkie te same co w twoim wyczytalam.Jestem zalamana,bo trzymalam c2 przez cala noc i jak sie obudzilam i ja zmylam ,nie bylo zadnej reakcji a trzymalam c2 ponad 13 godzin.Nie wiem sama co mam teraz zrobic?
dalej uzywac czy wywalic do kosza?

pozdrawiam
merida28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 13:01   #996
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kaprysko dziekuje za odpowiedz.Dwa miesiace to nie tak zle.Uspokoilas mnie troche.Po postach Meridy28 i Figuli moja wiara w cosmelan podupadla.No i jeszcze te`podrobki´.Kupilam caly zestaw na e-buy ze Stanow i zaczynam sie naprawde zastanawiac czy dobrze zrobilam.Z drugiej strony Zuzanna dostala´trefna´2 w gabinecie lekarskim wiec juz sama nie wiemMerido28 czekalas na swoj krem miesiac czasu????To strasznie dlugo
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 13:26   #997
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc
moj cosmelan 2 ma dokladnie taki sklad co napisala agul. data waznosci 01.2010. niestety jeszcze nie stosowalam go wiec nic nie moge powiedziec na temat dzialania... (ps. kupiony na e-bay'u - caly set - jako old formula)
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 14:23   #998
sugarfirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczęta ,
Moja przygoda z PIGMANORM szybko się zaczęła i skończyła....Ale zacznę od początku.Po kolejnej wizycie u specjalistów od przebarwień , jeden taki poradził żeby kupić ten PIGMANORM i zacząć się tym smarować.Zrobiłam jak zalecił, i kupiłam ten krem w Niemczech.Pytałam w aptece w Polsce i też go można dostać na zamówienie ale w Niemczech wychodziło taniej.Zaczęłam się nim smarować i wytrzymałam tylko trzy dni.Dłuzej nie byłam w stanie znieść piekącej skóry i strasznego łuszczenia.Wtedy wydawało mi się ,że to jakiś nienormalny objaw.Dzisiaj z perspektywy stosowania cos2 wiem ,że tak miało być.Pytałam tego lekarza co polecił co mam dalej robić przy takiej reakcji skóry .Powiedział ,żeby odczekać aż skóra się trochę uspokoi i smarowac dalej.W międzyczasie mój mąż dorwał ulotkę temu kremu i zaczął się wczytywać w treść.Jak zaczął mi tłumaczyć (bo ja nie znam niemieckego) to w podsumowaniu tego wszystkiego właściwie nie wiadomo kto może ten krem stosować.
Są róże ostrzeżenia.Z tego co zapamiętałam (tego jest naprawdę dużo) to można smarować tylko i wyłącznie w miejscu przebarwienia , jak się ma zdrową skórę bez wyprysków,zmian potrądzikowych i bez popękanych naczynek. Nie wolno smarować jak ma się znamiona lub brodawkę w miejscu przebarwienia.Nie wolno smarować na pieprzyki.Nie wolno smarować kremem blisko konturów ust bo może odbarwić.Najważniejsze ,że może powodować raka skóry.To tyle co zapamiętałam ale tego było znacznie więcej.Co do odbarwienia ust to potwierdzam.....Ale to wszystko moja wina bo powinnam przed zastosowaniem najpierw dokładnie zapoznać się z treścią ulotki.Oto cała historia.Po jakimś czasie moja skóra się uspokoiła ale nie miałam już odwagi dalej się smarować.Myslę ,że wszystkie zdesperowane dziewczyny ,które odkryły tem krem muszą absolutnie dokładnie zapoznać się z treścią ulotki, i w razie wątpliwości skosultować stosowanie u specjalisty.
Mam nadzieję ,że mnie posłuchacie drogie plamiaste koleżanki.
Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam
sugarfirst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:40   #999
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hej dziewczyny.
dawno mnie nie było, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...cz ytałam wszystko co pisałyście, tylko się nie udzielałam.przerwałam moją walkę z plamami, ponieważ staramy się z tż o dzidziusia. tak se wymyśliłam że bez sensu teraz inwestować w cosmelan i inne takie specyfiki, jak nie wiadomo co się porobi z moja skórą jak zajdę w ciąże.(a chciałabym bardzo -już!!!) Tak więc chodzę po świecie z tymi moimi plamami i straszę ludzi.
gorąco was wszystkie pozdrawiam i trzymam kciuki za cudowne i przede wszystkim trwałe efekty walki z plamkami.
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 21:55   #1000
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
dawno mnie nie było, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...cz ytałam wszystko co pisałyście, tylko się nie udzielałam.przerwałam moją walkę z plamami, ponieważ staramy się z tż o dzidziusia..
Hej Agabi jak to Cie nie pamietamy no cos Ty super ze masz inne plany ktore Cie teraz bardziej zajmuja niz plamki, trzymam kciuki za twoje plany pozdrawiam Cie cieplutko

EDIT: hura! jestem autorem 1000-nego postu :iupi:
__________________
whatever..

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2007-10-14 o 12:53
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 11:50   #1001
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Z

[quote=moll_y;5508571]Cze Ulala nie jestes przewrazliwiona, ja i Pannazmokraglowa zauwazylysmy podobne dzialanie thiospotu plamy nie tyle sie powiekszyly co rozbily na mniejsze (u mnie np przy nosie mam teraz piegi a nie plamki i te mi juz nie przeszkadzaja)

Potwierdzam to co Moll-y pisze . Cosmelan i Thiospot to dwa specyfiki, ktore bede wszystkim przebarwionym zawsze polecac. Nie wiem juz sama, ktory jest skuteczniejszy, ale oby dwa napewno dzialaja. A moze ta roznica w dzialaniu sprawia, ze zastanawiam sie czasem, ktory z nich dziala lepiej . Thiospot rozbija plamki na mniejsze i mamy wtedy juz urocze piegi .Pod nosem mialam wasik, ale tylko po jednej stronie, po kuracji Thiospotem mam piegi po obu stronach. Czy to mi przeszkadza - nie. Tak jak to kiedys Moll-y trafnie okreslila plamki "migruja", ale tym nie ma co sie przejmowac, bo sa rozbite na drobno...
Cosmelan ma zbawienne dzialanie rozjasniejace, odmladzajace, sciagajace, itd. Ma wiec wiekszy spektrum dzialania. Dla tych, ktore nie bardzo sa zdecydowane na tak drogi krem, polecam Thiospot.
Nie ma sie co zrazac po jednym miesiacu kuracji. Na efekty zawsze trzeba poczekac nieco dluzej.
A ja bede kolejna osoba, ktora bedzie eksperymentowac . Zamierzam na przemian stosowac Cosmelan z Thiospotem lub przynajmniej wtedy ten drugi, jezeli nie bede mogla sobie pozwolic na stosowanie Cosmelanu w okolicach ust. Bo ja cholera zwariuje z ta opryszczka!

Ulala, ja po 2 miesiacach kuracji Thiospotem zauwazylam efekty. Takze nie zaprzestawaj leczenia. Powodzenia!

Edytowane przez pannazmokraglowa
Czas edycji: 2007-10-15 o 12:02
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 12:20   #1002
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Z

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Tak jak to kiedys Moll-y trafnie okreslila plamki "migruja", ale tym nie ma co sie przejmowac, bo sa rozbite na drobno...
migruja to pewne, pytanie - gdzie??
Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
jezeli nie bede mogla sobie pozwolic na stosowanie Cosmelanu w okolicach ust. Bo ja cholera zwariuje z ta opryszczka!
..jak to a co z rekinem nie dziala?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 14:11   #1003
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Drogie "Kolorowe",
nie było mnie przez kilka dni, bo wyprawiałam moje Słoneczko na dłuższy wyjazd i naprawdę się za Wami stęskniłam... Muszę powiedzieć (=napisać), że walczę z plamkami od kilku lat, ale tak dopiero obecność na forum i wszystkie Wasze wypowiedzi sprawiły, że nie czuję się osamotniona i walczę naprawdę systematycznie (bo wcześniej czasami robiłam to "zrywami", nawet cos2 nie stosowałam tak systematycznie, jak teraz). Mobilizujecie!! i dobrze!
Saga - piszesz o stosowaniu cos2 kilka razy dziennie - tak naprawdę dla dobrego efektu wystarczy raz dziennie, ale nałożenie w formie maski (dość grubo w miejscach plam!) i zostawienie "tego" na kilka godzin, a nawet całą noc. Po cos1 leciutko smarowałam 2 razy dziennie i to nie daje takich efektów - "konkretnie" trzeba ten cos2 nałożyć na buźkę.
Andziulek.K.- piszezsz, że u Ciebie są dopiero poczatki plam, ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na cosmelan, skoro zauważasz "tendencję rosnaca" w tym zakresie, mimo stosowania filtrów. To naprawdę nie znika samo (chyba, że czasami po ciąży, ale tez nie zawsze). Lepiej wcześniej konkretnie zaatakować te plamy!
molly - dziekuję za mnóstwo różnych rad, muszę sięgnąć po ten pycogenol!
pannazmokraglowa - mnie wirus opryszczki na szczęście omija z daleka, ale po nakładaniu cosmelanu w okolicach ust robia mi się takie brzydkie ranki w ich kacikach (niektórzy nazywaja je "zajadami), wtedy smaruję je też, polecaną już przeze mnie maścia arnikową. A może przed zastosowaniem cosmelanu "naszpikuj się" środkami przeciwopryszczkowymi i sulementami witaminowo-mineralnymi, aby się wzmocnić!? Teraz po zastosowaniu cos2 mam jakąś taką "szorstką" skórkę w okolicach ust (na brodzie i pod nosem) - niby się łuszczy, ale jakoś tak "nijako", słabiej... no cóż, a ja leczę ją maścią arnikową i maseczką Avene, zobaczę jaki będzie skutek.
Pozdrawiam!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 16:26   #1004
merida28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie dziewczeta!!
SAGA76 jesli chodzi a zakup cos2 to tak jak napisalam czekalam na niego miesic czasu i tez tak jak ty kupilam go na ebay-u.Niedosyc ze tak dlugo czekalam i ze tyle pieniedzy wydalam to jeszcze dostalam sama nie wiem co .a wiec dziewczyny uwazajcie!!!
pozdrawiam!!
merida28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 17:52   #1005
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Lidia-moze faktycznie powinnam stosowac cosm.2 tak jak radzisz i potraktowac te moje plamiska z ''kopyta''.Zobacze jak na to wszystko zareaguje moja paszcza.Na razie jednak czekam az zestaw do mnie dotrze.Dziekuje za radeJestescie naprawde niezastapione.

Merida-pamietasz moze od kogo kupilas swoj krem?Przepraszam,ze tak Cie mecze,ale chcialabym wiedziec czy ja tez nie dalam sie naciagnac.Moj sprzedawca to glo_revitalize,mam nadzieje ze okaze sie uczciwy

Pozdrawiam serdecznie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 19:16   #1006
merida28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hej SAGA nie ma sprawy nie meczysz mnie wcale
Dokladnie od tego samego sprzedawcy kupilam co ty.Nie znam sie za bardzo na angielskim-niestety.ale to co zrozumialam to ze to jest ta nowa formua cosmalenu.Poczytaj sobie moze wiecej zrozumiesz.Pisalas ze kupilas caly zestaw ja mam tylko cos2 uzywam go codziennie od 3 dni na noc.narazie nie widze zadnych rezultatow,tzn nie jestem wcale czerwona i skora mi sie tez nie luszczy, tak jak bylo to w przypadku dziewczyn, ktore stosowaly cosmelan.ten krem ktory ja mam ma duzo wiecej skladnikow i nie wszystkie te ktore ma ten
star y.Ale jesli zastosujesz caly zestaw razem z maska to napewno bedziesz widziec rezultaty.
Dlatego nie ma co sie przejmowac ja mam caly czas nadzieje ze moj cos2 tez zacznie dzialac pozdrawiam
merida28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 19:40   #1007
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zainteresowane dziewczyny - w Super-pharmie jest promocja na Thiospot = 60 zł zamiast 85 chyba. No i promocja na przeróżniaste filtry -Avene, LRP -prawie wszystkie.

Ja się chyba skuszę jutro na ten Thiospot
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 20:04   #1008
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Zainteresowane dziewczyny - w Super-pharmie jest promocja na Thiospot = 60 zł zamiast 85 chyba. No i promocja na przeróżniaste filtry -Avene, LRP -prawie wszystkie.

Ja się chyba skuszę jutro na ten Thiospot
Ja tez.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 21:12   #1009
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Zainteresowane dziewczyny - w Super-pharmie jest promocja na Thiospot = 60 zł zamiast 85 chyba. No i promocja na przeróżniaste filtry -Avene, LRP -prawie wszystkie.

Ja się chyba skuszę jutro na ten Thiospot
Ja też sie skuszę, dobrze, że w Szczecinie mamy Superpharm. Dzieki serdeczne za info. Ostatnio pytałam o Thiospot w innej aptece, to niestety nie było.
pozdrawiam cieplutko na dobranoc
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 21:31   #1010
merida28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ANNE 28 mam pytanie jak dobrze pamietam ty kupowalas rowniez swoj zestaw cosmelanu ie stanow.wiesz moze jeszcze nazwe sprzedawcy? z gory dziekuje
merida28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 22:21   #1011
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Merida28-wlasnie sie zalamalamNo coz lepsza brutalna prawda niz ..... prawda.Przepraszam,ale jestem wscieklaZostalo mi juz tylko czekac ten miesiac na cos,co moze zupelnie nie zadziala.Do tego czasu dostane nerwicy i rozstroju zoladka.Trzymam kciuki za Twoj kremik,moze mu sie odmieniNawet spac mi sie odechcialo.Och,plamiaste zycie.


Dobranoc Wszystkim.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 23:20   #1012
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Merida28-wlasnie sie zalamalamNo coz lepsza brutalna prawda niz ..... prawda.Przepraszam,ale jestem wscieklaZostalo mi juz tylko czekac ten miesiac na cos,co moze zupelnie nie zadziala.Do tego czasu dostane nerwicy i rozstroju zoladka.Trzymam kciuki za Twoj kremik,moze mu sie odmieniNawet spac mi sie odechcialo.Och,plamiaste zycie.


Dobranoc Wszystkim.
Saga76 nie zalamuj sie - nic to nie da a jesli zmieni cos to na gorsze, trzymaj sie mysli ze plamy zaczna znikac, tak jak w przypadku wiekszosci tych dziewczyn ktore porzadnie wziely sie za walke z nimi napewno ciezko patrzec w lustro i normalnie funkcjonowac kiedy wszyscy widza te okropne plamy ale - nie trac optymizmu, popasc w doly - nic latwiejszego ale czasem ciezko a nich pozniej wyjsc wiec - glowa do gory, bedzie dobrze zobaczysz
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 00:00   #1013
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
ponieważ staramy się z tż o dzidziusia. tak se wymyśliłam że bez sensu teraz inwestować w cosmelan i inne takie specyfiki, jak nie wiadomo co się porobi z moja skórą jak zajdę w ciąże.(a chciałabym bardzo -już!!!) Tak więc chodzę po świecie z tymi moimi plamami i straszę ludzi.
Agabi! Moj dermatolog wrecz kazal mi zajsc w ciaze ....ze niby moje klopoty skorne skonczy sie na wieki wiekow Amen. Wiem, wiem co powiesz, rzeczywiscie bywa roznie....niektore panie niesamowicie pieknieja, a innym wlasnie po ciazy wychodza plamki, ale przeciez nie w trakcie.....Jestem przekonana, ze nie bedziesz musiala stosowac Cosmelanu. Czego Ci z calego serca zycze.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 08:48   #1014
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Agabi! Moj dermatolog wrecz kazal mi zajsc w ciaze ....ze niby moje klopoty skorne skonczy sie na wieki wiekow Amen. Wiem, wiem co powiesz, rzeczywiscie bywa roznie....niektore panie niesamowicie pieknieja, a innym wlasnie po ciazy wychodza plamki, ale przeciez nie w trakcie.....Jestem przekonana, ze nie bedziesz musiala stosowac Cosmelanu. Czego Ci z calego serca zycze.
Pocieszyłaś mnie niesamowicie.ze zdwojoną siłą będę się teraz starała o dzidziusia
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:35   #1015
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Z

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
migruja to pewne, pytanie - gdzie??

..jak to a co z rekinem nie dziala?
Moll-y, nie mam nic przeciwko by swoja migracje zakonczyly ostatecznie na moich stopach, tam moga sie nawet na stale osiedlic .

No wlasnie niemozliwe zeby byly rzeczy silniejsze od rekina . Ale juz calkiem powaznie, mysle, ze musze troche poczekac na wzmocnienie swojego organizmu, tzn. lykac tego rekina nieco dluzej .
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:58   #1016
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
A może przed zastosowaniem cosmelanu "naszpikuj się" środkami przeciwopryszczkowymi i sulementami witaminowo-mineralnymi, aby się wzmocnić!?
LidioM! Wlasnie utwierdzilam sie w przekonaniu, ze problem opryszczki zwiazany jest u mnie scisle z miesiaczka. Nie wiem jeszcze czy organizm moj reaguje tak z powodu utraty w tym okresie mineralow, czy tez zwiazane jest to bardziej ze stresem wynikajacym z tzw. niepiecia miesiaczkowego. Oczywiscie Cosmelan podraznia tez skore, no i jak sie to wszystko nalozy na siebie, to nie wygladam pieknie . Wlasnie skonczyl mi sie Heviran, ktory tak jak mi polecasz, bralam w okresie przewidywanego oslabienia mojego organizmu. Chyba sie bez niego jednak narazie nie obedzie.
Nie mniej dziekuje Moll-y i LidioM za troske. Wasze wskazowki tez wdrazam w zycie.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 12:07   #1017
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc dziewczyny.

Mollydziekuje za slowa pocieszenia.Masz racje,nie ma co sie zalamywac przed czasem.Poczekam,nawet ten miesiac i dopiero wtedy,ewentualnie sie rozplacze

Merida28 Zajzalam dzis na e-buy i przeczytalam to co jest w opisie Twojego kremu(u naszego sprzedawcy).Tak w skrocie:
To najnowsza formula cosmelanu,jaka jest obecnie produkowana przez Mesoestetic.Nie wywoluje ona takich podraznien jak w przypadku starej(stad moze brak gwaltownej reakcji Twojej skory).Zaznaczone jest rowniez,ze osoby stosujace krem''old formula''zauwaza roznice w kolorze i konsystencji cosmelanu2.
Mam nadzieje,ze zobaczysz pierwsze efekty po tygodniu stosowania cosm.2 i bedziesz zadowolona.

Pozdrawiam
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 12:26   #1018
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez merida28 Pokaż wiadomość

PANNAZMOKRAGLOWA a ty gdzie kupowalas twoj cosmelan set bo jak sie nie myle ty mieszkasz nie az tak daleko odemnie ,bo ja w Karlsruhe.
Merido! No to rzeczywiscie niedaleko ode mnie....musimy sie umowic na kawke . Cosmelanu jednak nie kupowalam w Niemczech, choc moze kolejnym razem sie i tu skusze kupic .
Kupilam w Toruniu, najpierw za caly zestaw zaplacilam 680 zl + dwie wizyty za 80 zl ( w ramach tych kolejnych wizyt mialam ponownie nakladany Cosmelan1, tak tak....ja ta maske mialam nakladana 3x w odstepach tygodniowych). Zakup natomiast samego Cosmelanu2 juz tak bardzo sie nie oplaca, kupilam krem za 600zl.
Szkoda, ze nie mamy nikogo z Hiszpani na forum, bo tam przeciez ten krem jest produkowany. Dermatolog najpierw myslal, ze wlasnie do tego kraju wyjezdzam i chcial sie ze mna dogadac, pewnie za sprowadzenie mu jakies serii Cosmelanu .
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 14:12   #1019
merida28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam wszystkich ! SAGA 76 dziekuje za wsparciewczoraj czytalam wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn ktore stosowala cos 2 ,o tym jak byly po godzinie czerwone i jak im luszczyla sie skora.itd.pomyslalam ze moj cos 2 jest przeciez ulepszony(jak pisal nasz sprzedawca)i dlatego moja skora nie reaguje tak jak u innych dziewczyn.Ale potem przeczytalam wypowiedz ANNE 28 ktora opisuje ze,rozmawiala z pania dermatolog w Niemczech ,ktora jej powiedziala ze nie istnieje zadna n0owa formula cosmalenu.I w tym momecie stracilam moje ostatnie resztki nadzieji.
merida28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 14:55   #1020
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez merida28 Pokaż wiadomość
...przeczytalam wypowiedz ANNE 28 ktora opisuje ze,rozmawiala z pania dermatolog w Niemczech ,ktora jej powiedziala ze nie istnieje zadna n0owa formula cosmalenu.I w tym momecie stracilam moje ostatnie resztki nadzieji.
Nie chce sie wymadrzac ale gdyby owa pani dermatolog posiadala hiszpanski paszport to byc moze moglabys sie zalamac nie ma co opierac sie na wypowiedzi 1 dermatologa - byc moze inni nie sa tego samego zdania skoro mesostetic zamiescil na swojej oficjalnej stronie nowy produkt z opisem mowiacym ze jest to nowa formula to mysle ze temu powinnas zaufac jak na razie a zalamywac sie (tylko ewentualnie!) po braku zauwazalnych efektow wybielajacych (ktore jak wiadomo nie przychodza w ciagu tygodnia)

Cytat:
Napisane przez pannazmokraglowa Pokaż wiadomość
Moll-y, nie mam nic przeciwko by swoja migracje zakonczyly ostatecznie na moich stopach, tam moga sie nawet na stale osiedlic
jestem ZA!
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.