Oleje i olejki do włosów część VII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 18:29   #2671
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Probuje ale aparat nie chce uchwycić koloru. Ja zaryzykowalam bo mam bardzo wrażliwa skore głowy i zawsze farba mi podrazniala.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A szkoda. Chociaż mi tez wychodzą bardzo przekłamane kolory.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 18:42   #2672
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś farbuje na chłodne blondy to raczej byłby niepoważny farbując włosy na olej.
Zależy na jaki olej. Myślę, że zawahałabym się użyć innego niż kokos, a już palmowego nie zaaplikowałabym z uwagi na jego barwę.
Poza tym osobiście mając do wyboru zdrowie włosów wolałabym mieć cieplejszy odcień blondu (oczywiście nie tzw kurczak) od chłodnej platyny, która tak na marginesie nie podoba mi się bo na kilometr widać sztuczność.
Tymczasem z włosami, jak z zębami - im naturalniej wyglądają, tym lepiej.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:04   #2673
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Abstrachujac- mogę nałożyć TŻtowi jakiś olej na skore głowy bo jego skóra jeszcze nie przystosowała sie do dredow i ma straszne krosty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:49   #2674
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Abstrachujac- mogę nałożyć TŻtowi jakiś olej na skore głowy bo jego skóra jeszcze nie przystosowała sie do dredow i ma straszne krosty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dredy dredzioszki
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:23   #2675
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Dredy dredzioszki
Chce mu jakoś pomoc bo pamiętam jak ja cierpiałam. ale teraz dbam mega o włosy i juz niedługo będę robić znów bo w normalnych włosach nie czuje się dobrze....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:25   #2676
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Jeśli ma krosty na skórze to niech idzie do dermatologa by go obejrzał bo to trzeba najpierw wyleczyć, a dopiero potem olejować.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 21:42   #2677
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Jeśli ma krosty na skórze to niech idzie do dermatologa by go obejrzał bo to trzeba najpierw wyleczyć, a dopiero potem olejować.
Dermatolog raczej nic nie pomoże bo to normalna moim zdaniem reakcja skórna na dredy. No cóż, zaczekam z tym jakiś czas i zobaczymy. Ciekawa jestem jak by olej schodzil z dredow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 23:06   #2678
martuuuska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 14
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

cześć dziewczyny powoli wkręcam się w olejowanie (włosów i twarzy) jak i w wizażowe forum- do tej pory tylko podglądałam całe włosomaniaczo-olejowe wątki ;D swoją drogą ciekawe czy jakaś "świeżynka" przebrnęła przez te setki tysięcy postów ;D ja nie dałam rady

ale mimo wszystko przekopałam się przez lawinę informacji i już co nieco wiem o porowatości włosów, rodzajach olei ze względu na zawartość kwasów tłuszczowych, metodach mycia, łączeniu olei itd więc może jest dla mnie jakaś przyszłość w stosowaniu tej metody ;D

z moimi tłustymi włosami u nasady ( przetłuszczająca się, czasem swędząca i łupieżowa skóra głowy) i suchymi, podniszczonymi końcami zaczęłam olejowanie od olejku łopianowego z GP. na skórę i włosy. po myciu szamponem z Herbal Care nakładam jedwab też z GP.

to tak na początek żeby się wkręcić w tą metodę może jednak któraś doradzi jakie jeszcze dobroczynne olejki Wam pomogły albo mogłyby się nadać dla mnie ? wiem że są opisane w innych wątkach ale gubię się w ilości rodzajów

ale elaborat na początek napisałam przepraszam
__________________
... i niebo jest wreszcie bajecznie niebieskie!
martuuuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 23:48   #2679
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez martuuuska88 Pokaż wiadomość

z moimi tłustymi włosami u nasady ( przetłuszczająca się, czasem swędząca i łupieżowa skóra głowy) i suchymi, podniszczonymi końcami zaczęłam olejowanie od olejku łopianowego z GP. na skórę i włosy. po myciu szamponem z Herbal Care nakładam jedwab też z GP.

to tak na początek żeby się wkręcić w tą metodę może jednak któraś doradzi jakie jeszcze dobroczynne olejki Wam pomogły albo mogłyby się nadać dla mnie ?
Najpierw ustal z jakiego powodu przetłuszcza i łuszczy Ci się skóra głowy - może zbyt często myjesz ziołowym szamponem to może być przyczyna, możesz spróbować rozcienczać go wodą tzw metoda kubeczkowa.
Ja zwykle dodaję do szamponów ziołowych rycynę albo napar z ziół. Nie stosuję samych bo dla mnie są za ostre. Wyjątkiem jest Fitomed z mydlnicą.

Co do olejków to na początek zaczełabym od uniwersalnych i tanich np rycyna zmieszana z jakimś lżejszym np lnianym, oliwą z oliwek itd. - jak nie podpasuje to można zużyć w kuchni
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:05   #2680
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Nie zachwycił mnie olej arganowy. Włosy miększe, ale brak tej mięsistości, dociążenia i blasku, co po olejach z omega 6.
Teraz kończę buteleczkę sezamku, a potem biorę się za olej abisyński - 30% kwasu erukowego
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 11:13   #2681
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Najpierw ustal z jakiego powodu przetłuszcza i łuszczy Ci się skóra głowy - może zbyt często myjesz ziołowym szamponem to może być przyczyna, możesz spróbować rozcienczać go wodą tzw metoda kubeczkowa.
Ja zwykle dodaję do szamponów ziołowych rycynę albo napar z ziół. Nie stosuję samych bo dla mnie są za ostre. Wyjątkiem jest Fitomed z mydlnicą.

Co do olejków to na początek zaczełabym od uniwersalnych i tanich np rycyna zmieszana z jakimś lżejszym np lnianym, oliwą z oliwek itd. - jak nie podpasuje to można zużyć w kuchni
Po rycynie mam koszmarne gule na całej skórze głowy i twarzy, radzę uważać i zrobić najpierw próbę kliniczną. Nie chodzi o uczulenie, tylko działanie "wypryskotwórcze", z tym , że to są inne gule niż zwykłe ropne pryszcze. Są głębsze i schodzą wolniej.
Floria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 11:42   #2682
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Co możecie mi jeszcze poradzić na wzmocnienie i zregenerowanie zniszczonych włosów? Do ślubu chciałabym o nie zadbać by odzyskały swój blask i witalność oraz by trochę podrosły
Aktualnie stosuję:
- tabletki ze skrzypem
- wcieram Jantara
- olejek bdfm
- szampon Farmony rzeń-szeń
- odżywkę Dove z olejkiem arganowym
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:18   #2683
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Ja stosuje odzywke pantene i olejek arganowy, a wlosy i tak sa slabe cienkie i wypadaja.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:31   #2684
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Ja stosuje odzywke pantene i olejek arganowy, a wlosy i tak sa slabe cienkie i wypadaja.
ja nie dość, że mam trzy włosy na krzyż to jeszcze tak cienkie a do tego wypadają garściami
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:52   #2685
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
ja nie dość, że mam trzy włosy na krzyż to jeszcze tak cienkie a do tego wypadają garściami
Ja tez staram sie o nie zadbac zeby jakos wygladaly na ślubie...
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:08   #2686
martuuuska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 14
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Najpierw ustal z jakiego powodu przetłuszcza i łuszczy Ci się skóra głowy - może zbyt często myjesz ziołowym szamponem to może być przyczyna, możesz spróbować rozcienczać go wodą tzw metoda kubeczkowa.
Ja zwykle dodaję do szamponów ziołowych rycynę albo napar z ziół. Nie stosuję samych bo dla mnie są za ostre. Wyjątkiem jest Fitomed z mydlnicą.

Co do olejków to na początek zaczełabym od uniwersalnych i tanich np rycyna zmieszana z jakimś lżejszym np lnianym, oliwą z oliwek itd. - jak nie podpasuje to można zużyć w kuchni
faktycznie jak używałam szamponów drogeryjnych to nie miałam problemów ze skórą głowy za to mega przetłuszczające się włosy, przy ziołowych odwrotnie... zacznę mieszać szampon z wodą lub po prostu na stałe doleję wody do butelki dzięki
jeśli chodzi o oleje to obecnie tak jak pisałam łopianowy, może się skuszę na na alterrę granat i avokado bo oliwa jakaś taka.... ciężka ...

obecnie poszukuję jakiejś sensownej nawilżającej odżywki po myciu, najlepiej jakby była b/s, ale jak trzeba będzie spłukać to mogę to znieść dla dobra i kondycji moich włosów macie jakiś ulubieńców? co polecacie ?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Po rycynie mam koszmarne gule na całej skórze głowy i twarzy, radzę uważać i zrobić najpierw próbę kliniczną. Nie chodzi o uczulenie, tylko działanie "wypryskotwórcze", z tym , że to są inne gule niż zwykłe ropne pryszcze. Są głębsze i schodzą wolniej.
może za dużo rycyny dajesz do olejku albo używasz tylko samej? ja zaczynałam OCM właśnie od oliwy i rycyny z małym stężeniem i goiło mi zmiany ale to temat na inny wątek )))
__________________
... i niebo jest wreszcie bajecznie niebieskie!
martuuuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 18:38   #2687
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Po rycynie mam koszmarne gule na całej skórze głowy i twarzy, radzę uważać i zrobić najpierw próbę kliniczną. Nie chodzi o uczulenie, tylko działanie "wypryskotwórcze", z tym , że to są inne gule niż zwykłe ropne pryszcze. Są głębsze i schodzą wolniej.
To wina Twojej skóry skłonnej do zapychania, a nie rycyny bo olej rycynowy ma właściwości keratolityczne i dlatego jest tak chętnie wykorzystywany w kosmetologii.
Ja samej rycyny kłaść na skórę nikomu nie polecam, ale zmieszaną owszem.

martuuuska88

Co do olejku Alterry Granat i avokado to można jeszcze gdzieś dostać? Podobno wycofany...

Ja wypróbuję ten z papryką z GP, jak będę w Rossie to wrzucę do koszyka.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:21   #2688
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
To wina Twojej skóry skłonnej do zapychania, a nie rycyny bo olej rycynowy ma właściwości keratolityczne i dlatego jest tak chętnie wykorzystywany w kosmetologii.
Ja samej rycyny kłaść na skórę nikomu nie polecam, ale zmieszaną owszem.
No to może to jednak mam uczulenie, tylko dziwne, bo właśnie te gule, a nie jakieś pęcherzyki czy krosty. Mieszałam olej rycynowy z innymi olejami (na włosy) i było to samo. Próbowałam sam na rzęsy - to się okazało szybko, że nie mogę, bo wyskakiwały mi te gule nad brwiami albo pod oczami, a oczy rano były czerwone. Próbowałam w szmince alterry z Rossmana - to samo.
No i przy używaniu na włosy - gule wyskakiwały na twarzy i kilka na głowie.
Nie spotkałam się z podobną reakcją na inny olej, rycynowy jest wyjątkowy pod tym względem, pewnie ze względu na podobieństwo do ludzkiego sebum.

Edytowane przez Floria
Czas edycji: 2014-03-13 o 19:22
Floria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 20:56   #2689
martuuuska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 14
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

skoro nawet przy nakładaniu na rzęsy czy brwi masz podrażnienia takie to ja bym zrezygnowała.... no bo co dobre dla innych i teoretycznie powinno pasować nam, nie zawsze pasuje... skóra jest wybredna...

koniczynka47 nie wiem czy jest, tak sobie wymyśliłam że go kupię po oczytaniu się na wizażu ;D skoro mówisz że wycofany to dla przezorności zanim odwiedze rossa poszukam jeszcze czegoś a Ty zamiast tego z granatu co byś sugerowała? użwałaś tych olejków?
__________________
... i niebo jest wreszcie bajecznie niebieskie!
martuuuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 21:58   #2690
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Ja z Alterry używałam tylko tego z granatem i brzozowo-pomarańczowego - mój ulubiony z tej serii.
Mam pytanie: czy ten papryczkowy olejek z GR bardzo śmierdzi?
Sorry, ale ostatnimi czasy nie mam ochoty katować się śmierdziuchami i chcę by dbanie o włosy było miłe dla nosa
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 22:20   #2691
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Do olejków z Alterry trzeba uzbroić się w cierpliwość. Z początku elektryzujące się włosy bez efektu odżywienia,a po dłuższym stosowaniu elektryzowanie ustępuje i kosmyki nawilżone
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 22:37   #2692
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Teraz zużywam olejek jojoba firmy Etja i na twarz, ciało i na włosy wraz z olejkami eterycznymi tego samego producenta. Szybko pójdzie bo buteleczka ma tylko 50ml Fajny olejek, szybko się wchłania w skórę.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 00:55   #2693
martuuuska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 14
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Ja z Alterry używałam tylko tego z granatem i brzozowo-pomarańczowego - mój ulubiony z tej serii.
Mam pytanie: czy ten papryczkowy olejek z GR bardzo śmierdzi?
Sorry, ale ostatnimi czasy nie mam ochoty katować się śmierdziuchami i chcę by dbanie o włosy było miłe dla nosa
uwielbiam zapach pomarańczy czyli sprawa sama się rozwiązała ;D
olejek GP z papryczką nie śmierdzi- co dziwniejsze -NIE PACHNIE WCALE ! nawet jak bardzo niucham buteleczkę to nic nie czuję. i nikt wokoło się nie skarży a włosy po nim mam takie żywe, błyszczące- po prostu zdrowe ale używałam tylko kilka razy, wróżę nam owocną ( a raczej papryczkową) przyjaźń, ale jak będzie zobaczymy za czas jakiś
__________________
... i niebo jest wreszcie bajecznie niebieskie!
martuuuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 09:29   #2694
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
ja nie dość, że mam trzy włosy na krzyż to jeszcze tak cienkie a do tego wypadają garściami
Nie chce Cię zniechęcać, ale nie liczna jakąś wielką poprawę włosów przez olejowanie, wcierki, suplementy. Po prostu taka jest juz Twoja natura. Z pewnoscia uda Ci się przez te zabiegi ograniczyć wypadanie, poprawić ich wygląd, ale nie daj sie wkrecic, ze za kilka miesięcy obudzisz się z "lwia grzywą". Nadmierną pielęgnacja tez mozesz sobie zaszkodzić. Według mnie to co stosujesz wystarczy, daj sobie tylko trochę czasu.
Zdrowo się odżywiaj, jeśli intensywnie się odchudzasz, to też może byc przyczyną wypadania włosow. Duzo snu, mało stresu, delikatna pielęgnacja i na pewno bedzie dobrze.
__________________


Edytowane przez kolanka
Czas edycji: 2014-03-14 o 09:32
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 11:49   #2695
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Co możecie mi jeszcze poradzić na wzmocnienie i zregenerowanie zniszczonych włosów? Do ślubu chciałabym o nie zadbać by odzyskały swój blask i witalność oraz by trochę podrosły
Aktualnie stosuję:
- tabletki ze skrzypem
- wcieram Jantara
- olejek bdfm
- szampon Farmony rzeń-szeń
- odżywkę Dove z olejkiem arganowym
Przede wszystkim dodałabym jakąś porządną, nawilżającą maskę i jakąś inną odżywkę W jakim stanie są Twoje włosy (są porozdwajane czy po prostu suche) i co spowodowało, że są zniszczone?

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Do olejków z Alterry trzeba uzbroić się w cierpliwość. Z początku elektryzujące się włosy bez efektu odżywienia,a po dłuższym stosowaniu elektryzowanie ustępuje i kosmyki nawilżone
Nie chce się czepiać, ale oleje nie nawilżają A to, że dużo osób tak pisze później pokutuje poglądami, ze olej to to samo, co maska czy odżywka
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:13   #2696
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dodałabym jakąś porządną, nawilżającą maskę i jakąś inną odżywkę W jakim stanie są Twoje włosy (są porozdwajane czy po prostu suche) i co spowodowało, że są zniszczone?
Rozdwojone końcówki systematycznie podcinam lecz pojawiają się one cały czas przez użycie prostownicy. Wiem, że tym je niszczę ale jeśli nie pociągnę końcówek prostownicą wyglądam jakbym wsadziła dwa palce do kontaktu
Włosy są strasznie suche i raczej od kiedy pamiętam takie były. A jaką maskę i odżywkę mogłabyś mi polecić?
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:42   #2697
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Rozdwojone końcówki systematycznie podcinam lecz pojawiają się one cały czas przez użycie prostownicy. Wiem, że tym je niszczę ale jeśli nie pociągnę końcówek prostownicą wyglądam jakbym wsadziła dwa palce do kontaktu
Włosy są strasznie suche i raczej od kiedy pamiętam takie były. A jaką maskę i odżywkę mogłabyś mi polecić?
Niestety rozdwojone końcówki można tylko ściąć. I jeśli już masz zniszczone włosy, do tego ze skłonnością do przesuszania to bez odstawienia prostownicy może być Ci ciężko zrobić cokolwiek.
Nie wiem jakie będą Ci pasować, przejrzyj forum Poszukaj czegoś nawilżającego.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:59   #2698
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dodałabym jakąś porządną, nawilżającą maskę i jakąś inną odżywkę W jakim stanie są Twoje włosy (są porozdwajane czy po prostu suche) i co spowodowało, że są zniszczone?


Nie chce się czepiać, ale oleje nie nawilżają A to, że dużo osób tak pisze później pokutuje poglądami, ze olej to to samo, co maska czy odżywka
A co takiego robią ? Chętnie poczytam Twoją teorię.
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:12   #2699
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
A co takiego robią ? Chętnie poczytam Twoją teorię.
2 strony wcześniej masz wszystko wyjaśnione
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 16:35   #2700
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez martuuuska88 Pokaż wiadomość
uwielbiam zapach pomarańczy czyli sprawa sama się rozwiązała ;D
olejek GP z papryczką nie śmierdzi- co dziwniejsze -NIE PACHNIE WCALE ! nawet jak bardzo niucham buteleczkę to nic nie czuję. i nikt wokoło się nie skarży a włosy po nim mam takie żywe, błyszczące- po prostu zdrowe ale używałam tylko kilka razy, wróżę nam owocną ( a raczej papryczkową) przyjaźń, ale jak będzie zobaczymy za czas jakiś
To super bo dziś byłam (niestety) w Rossie i nabyłam go, szkoda, że wycofali odżywkę Isanę z babassu, wziełam tą z czerwoną nakrętką i szampon Alterry z kofeiną, na dodatek po drodze miałam Superpharmę, a tam seria Elseve TR w promocji.
No i okazało się, że miesiące odwyku od włosowych zakupów mnie nie wyleczyły z nałogu. Na marginesie zauważyłam, że coś wszyscy producenci nagle "rzucili" się na oleje i każdy ma jakiś kosmetyk z olejkami, nawet Joanna.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 23:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.