Grubsze i gęstsze włosy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 11:36   #301
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Przez masaż skóry głowy rozumiemy przed wszystkim poprzez uciskanie odpowiednich punktów, które pobudzają krążenie. Oklepywanie jest najlepszym sposobem stymulowania danych obszarów, gdyż samo pocieranie działa głownie powierzchniowo, wzmagając głównie produkcję sebum.
Jeżeli będziemy tarli skórę głowy (co porównywane jest z drapaniem) doprowadzimy do zwiększonego przetłuszczania oraz wycierania zdrowych włosów.
Dlatego jak już wcześniej wspominałam, zgodnie z radami pana M. Tombaka, skórę należy oklepywać, uciskać, raczej niż trzeć.
Wszystkie techniki sprawdziłam na sobie, a więc nie jest to sucha teoria. Dodatkowo intensywne pocieranie skóry może doprowadzić do bólu głowy, ataku migreny, co przy oklepywaniu się nie zdarza.
Weź pod uwagę, że nigdzie nie pisałam o pocieraniu, tylko o masażu. Ogólnie wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej i nie zawsze dana metoda przynosi oczekiwany rezultat. Samo dotykanie [bez pocierania] skóry głowy u osób, które mają problem z przetłuszczaniem często przyspiesza ten proces, a na własnej skórze przekonałam się, że przy regularnym masażu, podkreślam - MASAŻU, nie pocieraniu, też muszę myć włosy częściej, niż zazwyczaj, chociaż problemu przetłuszczania raczej nie mam.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 15:05   #302
snowdrop
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 136
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

pilam przez jakis czas skrzyp i pokrzywe ale za krotko zeby bylo widac jakies spektakularne efekty. poza tym moja jedyna bolaczka sa cienkie wlosy bo poza tym to sa one zdrowe i lsniace no moze za szybko sie przetluszczaja. mam pytanie czy zamiast picia naparu z tych ziol( jakos ciezko mi to przychodzi) moge zazywac sproszkowane ziola np po lyczece lub dwie dziennie i popic woda?
snowdrop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:26   #303
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Ja podczas badania włosa w aptece usłyszałam ze włosy z łojotokiem zawsze odrastają cieńkie bo kanaliki są zatkane sebum i są niedrożne. Może coś w tym jest bo ja właśnie widziałam przez tą kamerę nowe włoski ale były tak cieńkie że prawie niewidoczne
Hmm... czyżby więc trzeba najpierw było pozbyć się przetłuszczania, a dopiero potem czekać na efekty? W każdym razie zrobiłam już pierwszy krok i od ponad tygodnia myje włosy tataro-chmielową Barwą, którą zresztą polecałaś. Jestem cierpliwa i mogę czekać na efekty nawet parę miesięcy, ale póki co widzę, że włosy są jakby bardziej puszyste, miękkie, ogólnie jakby odetchnęły. Czyżby kwestia odrzucenia naszpikowanych chemią cudeniek? Poza tym szampon nieźle mi się pieni, choć nie zawiera SLS, zapach taki sobie - ale poczekam przynajmniej do skończenia 1 butelki i wtedy porównam efekty. Mam nadzieję, że złagodzi mi też przetłuszczanie się włosów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:08   #304
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

apropo przetluszczania... czeste usuwanie loju powoduje jego wzmozona produkcje..i tak jest zarowno z wlosami jak i cera.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:11   #305
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

Podobno włosy cienkie i delikatne maja większą skłonność do przetłuszczania się. Nie wiem, jak jedno z drugim może być związane, ale znam bardzo dużo osób, które narzekają na przetłuszczanie się włosów. Inna sprawa, że dla koleżanki konieczność mycia włosów do dwa dni jest już utrapieniem, a ja bym wiele dała, żeby nie musieć koniecznie myć łba codziennie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:24   #306
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

Aggie125,
a próbowałaś stopniowo wydłużać czas między myciami? Np. na początku raz na trzy dni przetrzymać włosy do następnego dnia i umyć wieczorem, potem systematycznie skracać te przerwy, aby uzyskać odstęp dwudniowy?
Wiem, że to wymaga trochę samozaparcia, zabiera dużo czasu i te tłuste włosy wnerwiają, ale ja takimi małymi kroczkami skutecznie wydłużyłam czas między myciami i u mnie sie sprawdziła, ale nie wiem, jak zareagowałby Twój organizm.

A co do tematu - to na pewno duży udział w pogrubieniu włosów ma odżywianie cebulek od wewnątrz - zdrowa dieta, suplementy i zioła, które odżywiają cebulkę i dzięki temu produkuje ona mocniejszy włos.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 13:26   #307
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

No wlaśnie dzisiaj tak się grzebałam rano, że nie zdążyłam umyć włosów. Hmm... nie wyglądają tragicznie, muszę je tylko od czasu do czasu rozczesać, aby nie były takie oklapłe.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 15:23   #308
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Kokuryu mogłabyś opowiedzieć swoją "historie"?
Ile piłaś pokrzywy dziennie? Jak długo?
Masz może jakieś zdjęcia przed/po?
Przepraszam, że jestem taka dociekliwa, ale pierwszy raz spotykam się z tym, że ktoś mówi o tak dramatycznym wzroście gęstości. Dajesz mi dużą nadzieje
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 21:41   #309
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
apropo przetluszczania... czeste usuwanie loju powoduje jego wzmozona produkcje..i tak jest zarowno z wlosami jak i cera.

podobno mit i ja się z tym zgadzam bo to ze myję rzadziej włosy wcale nie sprawia, że się mniej przetłuszczają no a wolę mieć świeże niz się męczyć


wg mnie: włosy trzeba myć tak często jak tego potrzebują!!! nawet jeśli codziennie
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 08:40   #310
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
podobno mit i ja się z tym zgadzam bo to ze myję rzadziej włosy wcale nie sprawia, że się mniej przetłuszczają no a wolę mieć świeże niz się męczyć

wg mnie: włosy trzeba myć tak często jak tego potrzebują!!! nawet jeśli codziennie
Wszystko zależy od tego, jak reaguje organizm, jeden "załapuje" nową czestotliwość, inny się przed tym broni, jest to uwarunkowane osobniczo, dlatego nie zawsze dana metoda skutkuje.

Mi udało się skutecznie wydłużyć czas między jednym a drugim myciem, ale robiłam to stopniowo - więc jednak u niektórych ta metoda się sprawdza, jednak nie tak, jak tu często jest pisane, że wystarczy jednorazowe przetłuszczenie i gotowe [w ten nie wierzę], bo to długi proces, wymagający małych kroczków.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 09:05   #311
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

TheCuteone - przejrzyj ten wątek, już było o tym pisane na początku.

EDIT:
kukuryu, może pokazałabyś zdjęcia swoich włosów przed i po kuracji pokrzywą?

Edytowane przez DeathDealer
Czas edycji: 2007-11-06 o 09:25 Powód: Dopisek
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 14:09   #312
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Biedna Kokuryu ...100 pytań do

Dziewczyny, co z Was takie niewierne Tomasze
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:15   #313
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Jestem jedną z "dręczących" ponieważ Kokuryu to jedyna osoba od której słyszałam o takim powiększeniu objętości
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:26   #314
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Podłączam się do tych próśb
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 11:33   #315
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Jejku, dziewczyny, było juz o tym w wątku, zadajcie sobie trochę trudu i przejrzyjcie pierwsze trzy strony, tam jest wszystko napisane!!!
Alien, sama o to pytałaś --> http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...1&postcount=25

Brakuje jedynie zdjęć: przed i po kuracji.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 11:38   #316
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja trochę dyskutowałam z Kokuryu na PW. Wyjasniła mi, że nie ma fizycznej możliwości zwiekszenia grubości włosa pijąc zioła, ale mozliwe jest wzmocnienie cebulek, tak, aby włosy rosły zdrowsze, nie łamały sie i wyrastało ich więcej z mieszka włosowego.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 07:46   #317
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ostatnimi czasy sumiennie pije pokrzywe.
Przed chwilą podniosłam grzywke do góry i... jest tam bardzo dużo krótkich włosków. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam, czy to możliwe, że cudowna pokrzywa już zaczyna działać ?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:32   #318
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja trochę dyskutowałam z Kokuryu na PW. Wyjasniła mi, że nie ma fizycznej możliwości zwiekszenia grubości włosa pijąc zioła, ale mozliwe jest wzmocnienie cebulek, tak, aby włosy rosły zdrowsze, nie łamały sie i wyrastało ich więcej z mieszka włosowego.

A czy wystarczy tylko pić pokrzywę,bez wcierania?Będą efekty w postaci większej ilości włosów?

TheCuteOne nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę
Mnie już dosięgło zniechęcenie,bo strasznie długo suszyłam włosy jak wcierałam napar i teraz tylko piję.Zresztą nie dałabym rady robić tego przez pół roku a i wtedy nie wiadomo czy by mi odrosły włosy.Stawiam na Waxa,używam go od 2 m-cy,więc daję mu jeszcze jeden.Jak i on nie podziała to już koniec,będzie to znaczyło że już nic mi nie pomoże :
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:56   #319
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A czy wystarczy tylko pić pokrzywę,bez wcierania?Będą efekty w postaci większej ilości włosów?
Wydaje mi się, że można spokojnie zostać tylko przy piciu pokrzywy. Jak ktoś chce, może dodatkowo stosować i picie, i wcieranie. Ale przy herbatkach trzeba mieć dużo cierpliwości, ja mam, więc pije spokojnie i nawet nie nastawiam się na jakieś specjalne efekty. Po prostu piję i już. A pewnego pieknego dnia obudze się - a tu łeb Szopena!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 16:15   #320
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że można spokojnie zostać tylko przy piciu pokrzywy. Jak ktoś chce, może dodatkowo stosować i picie, i wcieranie. Ale przy herbatkach trzeba mieć dużo cierpliwości, ja mam, więc pije spokojnie i nawet nie nastawiam się na jakieś specjalne efekty. Po prostu piję i już. A pewnego pieknego dnia obudze się - a tu łeb Szopena!
Otóż to!
Robie tak samo

Alien nie łam się, jeszcze doczekasz się pięknych włosów. Poprostu pij pokrzywe, wzmacniaj włosy, no a pewnego dnia...
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:31   #321
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny pijące - a jak smakuje taka pokrzywa?

Rozumiem, że kupujecie ją suszoną w aptece?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:34   #322
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Otóż to!
Robie tak samo

Alien nie łam się, jeszcze doczekasz się pięknych włosów. Poprostu pij pokrzywe, wzmacniaj włosy, no a pewnego dnia...
Myślisz że jest jeszcze nadzieja dla moich włosów?Bo ja już zaczynam myśleć,że może mam martwe cebulki czy coś....Bo to chyba nie jest normalne że już tyle czasu minęło i tak o nie dbam,stosowałam wszystko co innym dziewczynom pomogło,a one nadal nie odrastają Zastanawiam się czy można to jakoś sprawdzić....

magrest ja sama zbierałam i suszyłam pokrzywę i w smaku jest obrzydliwa,tym bardziej że mieszam ją ze skrzypem,ale da się przeżyć,staram się wypijać całą szklankę jednym haustem
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:20   #323
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Dziewczyny pijące - a jak smakuje taka pokrzywa?

Rozumiem, że kupujecie ją suszoną w aptece?
jest tez w wygodnej formie herbatki ekspresowej w torebkach, do kupienia w supermarketach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 23:40   #324
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
magrest ja sama zbierałam i suszyłam pokrzywę i w smaku jest obrzydliwa,tym bardziej że mieszam ją ze skrzypem,ale da się przeżyć,staram się wypijać całą szklankę jednym haustem
Aby poprawić smak pokrzywy lub innych ziół spróbuj dolać syropu smakowego lub rozpuszczalnej herbaty granulowanej do naparu - to znacznie poprawia smak, a zielsko jest wtedy prawie niewyczuwalne.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 08:22   #325
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Też tak robię, tzn. poprawiam smak - dolewam soku malinowego albo parzę razem z owocową herbatą, dosładzam i gotowe - da się pić, gładko przechodzi. Polecam
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:30   #326
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny a może któraś z was zna jakiś szampon najlepiej ziołowy któy nie zawiera tego szkodliwego SLS, bo ja się załąmałam sprawdziłąm wszystkie 5 szamponów jakie mam u siebie w łązience i wszystkie mają ten skłądnik a są to szampony: ziołowy z Joanny, ze skrzypu Radical, Johnsons&baby, nivea, timotei z rumiankiem.....:coo l:
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:50   #327
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Dziewczyny pijące - a jak smakuje taka pokrzywa?

Rozumiem, że kupujecie ją suszoną w aptece?
Pokrzywa nie jest zła, ma delikatny ziołowy smak, ale prawdę mówiąc niezbyt mocny. Ot, taka woda lekko zabarwiona ziółkami. Ja swoją kupuję w saszetkach, bo na własnoręczne zbiory o wiele za późno . Nieco mniej przyjemny smak ma skrzyp, ale mi osobiście nie przeszkadza, pije raz dziennie. Nie doprawiam natomiast ziółek żadnymi syropami, bo obawiam się, że dopiero wtedy wyszłaby prawdziwie wybuchowa mieszanka...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:12   #328
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja doparawiam i naprawdę polecam. Nie wiem, jak skrzyp, ale smak pokrzywy ładnie ginie i żadna tam wybuchowa mieszanka , napój owocowy wychodzi .
Jak ktoś ma problem z piciem to zachęcam do eksperymentu.

PS. Jak byłam młodsza, to moja babcia podając mi ziółka też je sokiem doprawiała.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:37   #329
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez ewa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może któraś z was zna jakiś szampon najlepiej ziołowy któy nie zawiera tego szkodliwego SLS, bo ja się załąmałam sprawdziłąm wszystkie 5 szamponów jakie mam u siebie w łązience i wszystkie mają ten skłądnik a są to szampony: ziołowy z Joanny, ze skrzypu Radical, Johnsons&baby, nivea, timotei z rumiankiem.....:coo l:
Lista kosmetyków bez sls: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 10:00   #330
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Przeczytałam cały wątek i chciałam dołączyć do aktywnie pijących pokrzywę i dołączę
Tylko możecie mnie uświadomić, co jest lepsze? Herbata ekspresowa z pokrzywy, herbata z suszonych ziół (aptecznych), czy może sok?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.