Grubsze i gęstsze włosy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 19:12   #331
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja tez dołączam, wlasnie pije Mam nadzieje ze expresowe herbatki wystarcza bo na zbieranie i inne zabawy nie mam niestety ani czasu ani ochoty.
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 09:12   #332
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja też piję pokrzywę w torebkach. Zresztą teraz za późno na zbieranie pokrzywy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:46   #333
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A powiedzcie, pijecie raz czy dwa razy dziennie?
I napar z jednej czy z dwóch torebek jednorazowo?
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:54   #334
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja piję raz dziennie i pokrzywę, i skrzyp, ale wydaje mi się, że jeśli można, to powinno sie ze 2 razy dziennie. Zaparzam z 1 torebki, ale pod przykryciem, wtedy o wiele lepiej naciąga.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:12   #335
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Widzę, że większość pije herbatę ekspresową, więc i ja taką zakupię A z suszu pokrzywy i skrzypu robię płukanki do ostatniego płukania
Myślałam jeszcze o piciu tego soku, ale nie widzę, żeby ktoś tu go pił, a ciekawa jestem co da lepszy efekt, sok czy herbata...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:21   #336
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Co do soku czy herbaty, to nie wiem mówiąc szczerze, która z nich ma więcej zalet.

A Kokuryu się zdziwi, jak tu wejdzie i zobaczy, ile dziewczyn przerzuciło się na pokrzywę (no bo to ona pisała o znakomitych efektach po pokrzywie)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:23   #337
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Aggie125, dzięki za odpowiedź, to ja też zostanę przy jednej porcji.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 14:26   #338
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Aggie125, dzięki za odpowiedź, to ja też zostanę przy jednej porcji.
Ale to już zależy od Ciebie. Ja pije jedną, bo robie to po powrocie z pracy, a nie chce mi sie wieczorem pić 2 pokrzyw i 2 skrzypów
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:35   #339
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hehe, ja tez piję bezpośrednio po pracy bo wieczorem nie chce mi się już bawić w zaparzanie. Tylko zamiast zaparzanego skrzypu łykam belissę, ale może pić też spróbuję.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:38   #340
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

To ja pójdę na kompromis i będę piła jedną dawkę soku i jedną herbatę Jeśli nie macie czasu na dwie herbaty, również mogłybyście z rana kieliszek soczku wypić
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:51   #341
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Hehe, ja tez piję bezpośrednio po pracy bo wieczorem nie chce mi się już bawić w zaparzanie. Tylko zamiast zaparzanego skrzypu łykam belissę, ale może pić też spróbuję.
Tylko nie bierz Belissy pijąc skrzyp, to za duża dawka na raz.
Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
To ja pójdę na kompromis i będę piła jedną dawkę soku i jedną herbatę Jeśli nie macie czasu na dwie herbaty, również mogłybyście z rana kieliszek soczku wypić
No ale pokrzywa ma właściwości diuretyczne. Nie wiem jak sok, ale ja nie odważyłabym sie wypić rano pokrzywy (nie cierpię Toi Toiów)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 14:41   #342
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

no i ja kolejna..
wczoraj przeczytałam, dzisiaj poleciałam do apteki, kupiłam herbatkę - zaparzyłam dwie torebki pod przykryciem, biorę się do picia.. i aż mnie odrzuciło! ta herbatka jest okropnie słodka nie piję nigdy - ani herbaty, ani kawy - z cukrem. pomyślałam, że wcisnę do niej trochę soku z cytryny, tak też zrobiłam - jakoś przełknęłam, ale nie było to nic przyjemnego tylko czy cytryna nie 'zabije' właściwości pokrzywy?
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:50   #343
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Pokrzywa słodka? Na pewno pokrzywę kupiłaś...? OK, skrzyp ma nieco więcej "ziołowatości", ale w życiu bym nie powiedziała, że pokrzywa jest słodka. A sama cytryna nie powinna pokrzywie zaszkodzić.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:01   #344
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

tak, jestem pewna, że to pokrzywa, konkretnie - liśc pokrzywy, urticae folium składnik czynny: rozdrobnione i wysuszone liście pokrzywy zwyczajnej [...]. ja ogólnie jestem wyczulona na słodkie rzeczy, czekolady mlecznej nie tknę, a jak zjem jakieś ciastko na spotkaniu ze znajomymi, to gnam od razu do łazienki umyć zęby, bo mam wrażenie, że całą mnie zasłodzi kiedyś wypiłam łyk herbaty imbirowej, o matko.. zwymiotowałam i jeszcze przez 3 dni miałam ten smak na języku.
wrzucam przepisowo , dwie saszetki na jedną szklankę i trzymam 5 minut pod przykryciem. teraz znajoma powiedziała mi, że pijąc zioła nie powinnam dodawać do nich żadnych soków - trudno, czego się nie robi dla urody?
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:05   #345
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez unasaya Pokaż wiadomość
teraz znajoma powiedziała mi, że pijąc zioła nie powinnam dodawać do nich żadnych soków - trudno, czego się nie robi dla urody?

kolejny raz to juz slysze o tych sokach a co to niby szkodzi???..... hmmmmm, brac to na powaznie czy nie????? na chlopski rozum dodanie soku do herbaty nie powinno miec znaczenia, no bo nie da sie "nie mieszac"! hmm, np. wypije najpierw herbatke z pokrzywy a za jakis czas np zjem jabłuszko, no to mieszam co nie? tak to troche pokretnie napisalam
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 19:21   #346
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A naprawdę te soki są jakieś niezbędne?
Ja pije raz dziennie tą pokrzywe bez żadnych udziwnień i jakoś żyje. Ona wcale nie jest taka okropna..
A macie już jakieś efekty ?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:22   #347
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dodatki, soki nie są niezbędne, ale ja wolę poprawić smak i wypić taką herbatkę owocowo-pokrzywową niż zwykłą pokrzywę, smaczniej jest po prostu.
I nie sądzę, żeby dodawanie szkodziło właściwościom naparu, bo niby jak?
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 19:08   #348
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny,nie wiem jak to mozliwe i w ogole jakim cudem,ale wydaje mi sie ze mam grubsze wlosy Rozpuszczone wygladaja tak jak wczesniej ale jak dotykam zwiazanych to mam wrazenie ze kitka jest grubsza.To raczej nie tak ze urosly mi krotsze wlosy bo takowych nie mialam.Moze Wax mi jakos pogrubil?Spotkalam se juz z opiniami ze pogrubia...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:33   #349
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,nie wiem jak to mozliwe i w ogole jakim cudem,ale wydaje mi sie ze mam grubsze wlosy Rozpuszczone wygladaja tak jak wczesniej ale jak dotykam zwiazanych to mam wrazenie ze kitka jest grubsza.To raczej nie tak ze urosly mi krotsze wlosy bo takowych nie mialam.Moze Wax mi jakos pogrubil?Spotkalam se juz z opiniami ze pogrubia...
Mówiłam, że wystarczy trochę cierpliwości!
Możliwe, że nowe włosy wyrastały Ci np. pomiędzy długimi, wtedy nie miałabyś możliwości ich zobaczyć, a możliwe że to wax. Ważne, że coś rusza!

Ile już pijesz pokrzywe?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 20:47   #350
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Mówiłam, że wystarczy trochę cierpliwości!
Możliwe, że nowe włosy wyrastały Ci np. pomiędzy długimi, wtedy nie miałabyś możliwości ich zobaczyć, a możliwe że to wax. Ważne, że coś rusza!

Ile już pijesz pokrzywe?
Nowych wlosow na pewno bym nie przeoczyla,zreszta nie wydaje mi sie zebym miala ich wiecej,rozpuszczone nadal wygladaja marnie Raczej mysle ze "lodygi" wlosow mi sie pogrubily,tzn pojedyncze wlosy,ale nie wiem czy to mozliwe zeby jakims cudem "utyly"....Jesli nie to jest to znak ze mam jakies zaburzenia psychiczne na tym tle i widze to co chce

Po miesiecznej przerwie pilam pokrzywe 3 tygodnie, ale teraz znowu mam juz tydzien przerwy, bo nie chce mi sie isc po nia na strych Ale watpie zeby ona miala kiedykolwiek na mnie jakis wplyw
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 21:40   #351
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

4 dzień picia pokrzywy - brr! dodaję do niej trochę veroni smakowej, zatykam nos, wypijam 3 łykami i od razu biorę gumę do ust ale będę piła regularnie, jutro skoczę jeszcze po skrzyp (ah, jak to dobrze że aptekę mam jakieś 200m od domu ).
kupiłam sok z pokrzywy - jak na razie bardzo, ale to bardzo inteligentnie wylałam 3/4 lejąc go na włosy (docelowo) - bo wylał mi się do odpływu brodzika tylko takie pytanie - po umyciu włosów i nałożeniu odżywki leję go na skórę głowy i spłukuje zimna wodą - dobrze robię? czy trzeba go potrzymać na głowie? (zajeżdża trochę alkoholem..) bo jak na razie to był 2 dzień stosowania (myję włosy codziennie od 5 dni) i już buteleczka 100ml mi sie skończyła
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 22:47   #352
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez unasaya Pokaż wiadomość
kupiłam sok z pokrzywy - jak na razie bardzo, ale to bardzo inteligentnie wylałam 3/4 lejąc go na włosy (docelowo) - bo wylał mi się do odpływu brodzika tylko takie pytanie - po umyciu włosów i nałożeniu odżywki leję go na skórę głowy i spłukuje zimna wodą - dobrze robię? czy trzeba go potrzymać na głowie? (zajeżdża trochę alkoholem..) bo jak na razie to był 2 dzień stosowania (myję włosy codziennie od 5 dni) i już buteleczka 100ml mi sie skończyła
Ja nie zmywam soku z pokrzywy.
Wcieram go jedynie w skórę głowy (nie na całą długość) po umyciu i zostawiam.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 11:24   #353
Anu666
Raczkowanie
 
Avatar Anu666
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nibylandii
Wiadomości: 68
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hej dziewczyny - właśnie przeczytałam cały wątek i zaraz jak tylko wrócę na święta do domku wypróbuje kurację pokrzywową
Kiedyś miałam ładne, gęste włosy - nie stety kiedy zaczęłam dojrzewać pojawiły sie problemy z hormonami tarczycy, które wychwyciłąm dość późno no i włoski mi oklapły
Ale mam nadzieję, że pokrzywa + tabletki pomogą
pozdrawiam
__________________

Anu666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 15:13   #354
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja nie zmywam soku z pokrzywy.
Wcieram go jedynie w skórę głowy (nie na całą długość) po umyciu i zostawiam.
robie identycznie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 20:41   #355
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

kosmita77 czy to Ty uzywasz na wlosy oleju kokosowego?Przeczytalam to na ktoryms watku,ale nie jestem pewna czy To byla Twoja wypowiedz.Jesli tak to czy mogabys napisac jak go uzywasz i jakie daje efekty?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 10:30   #356
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
kosmita77 czy to Ty uzywasz na wlosy oleju kokosowego?Przeczytalam to na ktoryms watku,ale nie jestem pewna czy To byla Twoja wypowiedz.Jesli tak to czy mogabys napisac jak go uzywasz i jakie daje efekty?
tak to miedzy innymi ja rozgrzewam go na lyzcem bo ma postac bialego smalcu stojac w lodowce. takie cieplutki nakladam wieczorem przed myciem na wlosy od polowy, zwijam w folie i spie. myje rano. kiedy nie mam czasu na mycie rano to nakladam jak wroce z uczelni, chodze jakies 5-6 godzin i myje wieczorem. efekt daje taki ze bardzo ujarzmia miotelki na koncach, nawilza wloski lepiej niz rycynowy. chwale go sobie i polecam jest bardzo tlusty i dziewczyny probowaly nakladac go na suche wlosy jak jedwab - nie nadaje sie, robi straki i brzydko to wyglada. ale przed myciem jak najbardziej.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 19:33   #357
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
tak to miedzy innymi ja rozgrzewam go na lyzcem bo ma postac bialego smalcu stojac w lodowce. takie cieplutki nakladam wieczorem przed myciem na wlosy od polowy, zwijam w folie i spie. myje rano. kiedy nie mam czasu na mycie rano to nakladam jak wroce z uczelni, chodze jakies 5-6 godzin i myje wieczorem. efekt daje taki ze bardzo ujarzmia miotelki na koncach, nawilza wloski lepiej niz rycynowy. chwale go sobie i polecam jest bardzo tlusty i dziewczyny probowaly nakladac go na suche wlosy jak jedwab - nie nadaje sie, robi straki i brzydko to wyglada. ale przed myciem jak najbardziej.
Oj,to niestety raczej nie dla mnie,bo ostatnio nawet walczę z przetłuszczającymi się włosami,a ujarzmienia nie potrzebują,wręcz przeciwnie.A szkoda,bo to chyba też Ty jeśli dobrze kojarzę napisałaś że po tym oleju włosy wyglądają jak z reklamy
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:14   #358
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

za to dla mnie w sam raz mogę wiedzieć, gdzie go kupujesz?
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 10:52   #359
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Oj,to niestety raczej nie dla mnie,bo ostatnio nawet walczę z przetłuszczającymi się włosami,a ujarzmienia nie potrzebują,wręcz przeciwnie.A szkoda,bo to chyba też Ty jeśli dobrze kojarzę napisałaś że po tym oleju włosy wyglądają jak z reklamy
ja tez walcze z przetluszczajacymi sie, cienkimi, pozbawionymi objetosci wlosami. ale olej kokosowy je regeneruje, koncowki nie sa sianowate. zmywa sie go normalnie szamponem, nie wzmaga przetluszczania bo nie naklada sie go na skore glowy! nie zostawia tlustej warstwy, co ma sie wchlonac - wchlania sie podczas trzymania pod folia
Cytat:
Napisane przez unasaya Pokaż wiadomość
za to dla mnie w sam raz mogę wiedzieć, gdzie go kupujesz?
w sklepie ze zdrowa zywnoscia podobno sa tez takie stoiska w pss spolem, ale u mnie nie bylo
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:03   #360
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Tak szczerze, jest w ogóle jakiś sposób, żeby włosy rosły bardziej gęste albo były grubsze?? Bo wydaje mi się, że z naturą się nie wygra... Próbowałam juz tylu rzeczy a tu cały czas takie cienkie niteczki, w dodatku przetłuszczające się
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.