Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 13:19   #4981
adusia1554
Rozeznanie
 
Avatar adusia1554
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 584
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka tez miała podobnie, że mały brzuch, mało wód, małe dziecko; a jak przyszło co do czego to musieli robić cc bo dzidzia była tak dużo że noramlnie by nie urodziła.

Ja glukoze będe robić po 1 listopada i to będzie 25 tydzień.

Ja na razie krech nie mam, rozstepów też nie mam
A jak zapach tego proszku bo ja na razie nie moge się na żaden zdecydować??

Zapomniałam Wam napisać że przysżły mi w tamtym tygodniu te próbki z jonnsona dla dzidzi i przyszedł też ten misio z bebiko
Tylko kogo się nie pytam to na początku kąpał dziecko w oilatum??
Nie pochwaliłam się tez że w tamtym tyg mąż mnie mega zaskoczył, wraca do domu po III zmianie z bukietem róż i to tak bez okazji, masakra...może coś przeskrobał
No właśnie każdy pisze że oilatum a ja mam mieszane uczucie w końcu to jest do kąpieli leczniczych. Moja znajoma kąpała córkę od początku w oilatum mimo tego że nie miała żadnego uczulenia a teraz ma prawie na wszystko. Każdy kosmetyk, proszek, płyn jaki kupuje musi być sensitiv. Więc ja kupiłam emulsję z hippa co dodaje się do wody jak się nie sprawdzi to będę próbować czego innego.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O proszkach to ile ludzi tyle opinii. Ja ostatnio usłyszałam, ze te wszystkie "dzieciowe" to pic na wodę i że najlepiej prać w "normalnych" proszkach.

Kupiłam Dzidziusia, jeśli się nie sprawdzi to będe próbować innych. Innej rady nie ma, tak samo jak z pieluchami.
Ja też byłam zdecydowana na dzidziusia ale skoro już mam lovellę to niech będzie ta. Metodą prób i błędów będziemy próbować.
__________________
Żonka od 20.08.2011
Sara


adusia1554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 13:21   #4982
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

dziewczyny, szaleją nam hormony w ciązy, ale przykładu raczej nie bierzmy
OMG!! Najlepsze jest to, że już wcześniej też zabiła swojego partera.
Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka tez miała podobnie, że mały brzuch, mało wód, małe dziecko; a jak przyszło co do czego to musieli robić cc bo dzidzia była tak dużo że noramlnie by nie urodziła.
to ja już chyba jednak wolę to maleństwo. bo w sumie ja takiego klocka to nie dam rady urodzić
A misio z bebiko też mi przyszedł jakoś przed weekendem
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 13:37   #4983
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza i jestem podłamana
Moja Emilka waży jedynie 667 gram a to początek 26 tygodnia. Przez miesiąc przytyła tylko 200 gram. Jest maleńka i wg wagi jest 8 dni do tyłu Moja waga jeszcze też lekko spadła. Okazało się, że przytyłam tylko 3,5 kg od początku ciąży. Dziewczyny co ja robię nie tak? Przecież się nie głodzę....
Może za mało jem? I co z tą wagą Emilki? Dlaczego tak jest?
Kolejna wizyta za 3 tyg i będziemy dalej mierzyć i obserwować małą.
Na pewno jest wszystko w porzadku, nie zamartwiaj sie na zapas
Postaraj sie wiecej jesc i mala na pewno urodzi sie zdrowa jak ryba, trzymam kciuki za Was


Uff, podpisalismy dzis umowe najmu Od jutra zaczynamy przewozic moje rzeczy (podczas ostatniej przeprowadzki mialam 2 torby i 19 kartonow ), a od srody juz zamieszkamy tam

Dzis jeszcze ide na pierwszy wyklad ze szkoly rodzenia TZ w pracy niestety, wiec ide sama.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 13:47   #4984
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Na pewno jest wszystko w porzadku, nie zamartwiaj sie na zapas
Postaraj sie wiecej jesc i mala na pewno urodzi sie zdrowa jak ryba, trzymam kciuki za Was


Uff, podpisalismy dzis umowe najmu Od jutra zaczynamy przewozic moje rzeczy (podczas ostatniej przeprowadzki mialam 2 torby i 19 kartonow ), a od srody juz zamieszkamy tam

Dzis jeszcze ide na pierwszy wyklad ze szkoly rodzenia TZ w pracy niestety, wiec ide sama.
Ale fajnie z tym mieszkaniem! Super, że się w końcu udało. Zobaczysz jak jest fajnie mieszkać z tż
Dasz znać jak na wykładzie było? My właśnie chyba się zapiszemy jednak do SR. Ja właściwie sporo wiem i nie potrzebuję tego tak bardzo, ale widzę, że mój mąż czuje się troszkę zagubiony w temacie, więc może to mu pomoże się odnaleźć
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 14:08   #4985
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Dzień dobry

Ilkas
nic się nie martw, na pewno jest wszystko w porządku, tylko Emilka drobniejsza będzie Małe jest piękne Chyba, że będziesz się bardzo niepokoić to możesz pójść do innego lekarza, zrobić badanie na inny sprzęcie

Nafi gratuluję mieszkania, oby się spokojnie mieszkało!

U mnie sypie śnieg, zimno i wstrętnie. W dodatku już któryś dzień z rzędu źle się czuję i mam dość :/ Nie wiecie czy można brać jakieś probiotyki w ciąży?
Fajnie, że już nowy temat powstał, dla lipcówek, bliżej do naszych dzieciaczków
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 14:11   #4986
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

a tu sypie od rana
o 17:20 mam wizytę, liczę na to,że zobaczę Maluszka swoją drogą właśnie sobie podskakuje
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 14:47   #4987
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Hej hej
Witamy się w 31 tygodniu!
Byłam dziś u lekarza. Wyniki w normie, żelaza nie dostałam. czekam jeszcze na hiv i hcv, maja przyslac poleconym do ginki. Poczta Polska, eh... A w środę robilam badania, szkoda gadac
Z Małym wszystko dobrze. tak, tak z MAŁYM!!! Nic nie odpadło, nadal chłoptaś, wiec juz chyba tak zostanie do porodu

Zbadala mi najpierw palcętami szyjke i przerazenie w jej oczach, tam nic nie ma, ja nic nie czuję! no to ja zawał na miejscu! ale mowie że ostatnio też tak bylo, reczne badanie wykazalo niby że szyjka skrócona a na usg 3,5 wiec może i teraz tak bedzie (tak se wmiawiałam )
zaprosiła mnie na usg i co sie okazało-że szyjka piekna długa - 3,8
babka aż uwierzyc nie mogla! aż sobie zdjecie zrobiła i doczepiła do karty

No i najlepsze. Kubuś waży juz 1880g!
Pytałam się czy nie jest za duży w zwiazku z ta cukrzyca ale nie, jest w normie

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
W górnej szufladzie wszystko będzie, otwieram szufladę, synek na przewijak i działam. Nie widzę w tym nic skomplikowanego. A tY jak to planujesz?
A no w sumie tak, nie pomyslalam o szufladzie. pewnie dlatego ze ja bede trzymac tylko ciuszki w szufladach ja bede miec przewijak w poprzek , bede stac przodem do komody i po bokach troszke miejsca zostanie. Eh, tak czy siak jakoś damy rade kiedys nie bylo komód, przewijakow i tez bylo dobrze

Cytat:
Napisane przez eff8 Pokaż wiadomość
no ja mialam 75 g, wlasnie dzisiaj bylam...
wypilam tego ulipka ze wcisnieta cytryna mialam to zrobic w 5 min ale w 7 sie wyrobilam jakos to znioslam, pozniej przez 2h siedzenie na poczekalni - poczytalam ksiazke no i tez jakos zlecialo...
rano na czczo mialam 92 cukru, nie wiem czy to duzo czy malo ??
a co po glukozie okaze sie jutro
z tego co się orientuje to na czczo norma chyba jest do 90
Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Spokojnie Kochana, według siatki centylowej wszystko jest ok z wagą,


22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl)
23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl)
24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl)
25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl)
26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl)
27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl)
28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl)
29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl)
30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl)
o co chodzi z tymi centylami? co znaczy te 10,50,90?

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
to was przeleciałam przez weekend

ejjj, tak się nie robi! nie można tak katować ciężarnej! i co ja mam teraz zrobić, jak mi takiego smaka narobiłaś?
ewulka, nie marudź! a co ma powiedzieć cieżarna z cukrzycą?

Ilkas, nie martw sie, niektore dzieci sa miejsze niektore wieksze, tym berdziej ze ty do "wielkich" ponoc nie należysz... Wszystko bedzie dobrze
Mi dzis wlasnie tak ginka powiedziala - jak ktoś jest duzy (!!!) tak jak pani to dzidzia tez ma prawo byc wieksza

aha, jeszcze jedno - mąż sklada właśnie mebelki dla Kubusia
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 14:50   #4988
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Uff, podpisalismy dzis umowe najmu Od jutra zaczynamy przewozic moje rzeczy (podczas ostatniej przeprowadzki mialam 2 torby i 19 kartonow ), a od srody juz zamieszkamy tam

Dzis jeszcze ide na pierwszy wyklad ze szkoly rodzenia TZ w pracy niestety, wiec ide sama.
Ale pamiętaj, jak TŻ cię wkurzy, to go z domu wywal a nie zabijaj
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 15:06   #4989
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;37316750]Ale pamiętaj, jak TŻ cię wkurzy, to go z domu wywal a nie zabijaj [/QUOTE]
Pewnie, zwlaszcza, ze umowa na mnie jest
Bedziemy mieszkac na 9 pietrze, z mini balkonikiem, TZ sie boi na niego wyjsc, takze bede miec czym go straszyc
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:00   #4990
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Pstryczku, ale Kubuś duży ja byłam w czwartek to moja 1450 a termin mam 1 dzień po Tobie i mi się dużo wydawało. A tak naprawdę to sie przy porodzie okaże ile które Maleństwo waży także Ilkas nic sie nie martw, napewno wszystko ok

od poniedziałku piękne świeczniki na nóżce w biedronie za 12,99 te czerwone dwa bym chciała mieć http://www.biedronka.pl/oferta/artyk...slowe/oferta3/

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Pewnie, zwlaszcza, ze umowa na mnie jest
Bedziemy mieszkac na 9 pietrze, z mini balkonikiem, TZ sie boi na niego wyjsc, takze bede miec czym go straszyc


---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
No właśnie każdy pisze że oilatum a ja mam mieszane uczucie w końcu to jest do kąpieli leczniczych. Moja znajoma kąpała córkę od początku w oilatum mimo tego że nie miała żadnego uczulenia a teraz ma prawie na wszystko. Każdy kosmetyk, proszek, płyn jaki kupuje musi być sensitiv. Więc ja kupiłam emulsję z hippa co dodaje się do wody jak się nie sprawdzi to będę próbować czego innego.



Ja też byłam zdecydowana na dzidziusia ale skoro już mam lovellę to niech będzie ta. Metodą prób i błędów będziemy próbować.
ja też używałam Lovelli i nie było uczulenia, ale teraz kupiłam Dzidziusia bo mi się bardziej zapach podoba - taki dzidziusiowy
Ja też kupiłam płyn z Hippa
Jutro mam zamiar jeszcze kupić tylko pudełeczko plastikowe z chusteczkami nawilżanymi (będę potem tam wkładać rossmanowskie do środka, ale w pudełku nie będą wysychać) i sobie podpachy i wkładki na poporodzie, po wkłady poporodowe Tena już mam i w sumie to chyba mam wszystko ale nogi zaciskam do północy w sylwestra
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:18   #4991
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Hej hej
Witamy się w 31 tygodniu!
Byłam dziś u lekarza. Wyniki w normie, żelaza nie dostałam. czekam jeszcze na hiv i hcv, maja przyslac poleconym do ginki. Poczta Polska, eh... A w środę robilam badania, szkoda gadac
Z Małym wszystko dobrze. tak, tak z MAŁYM!!! Nic nie odpadło, nadal chłoptaś, wiec juz chyba tak zostanie do porodu

Zbadala mi najpierw palcętami szyjke i przerazenie w jej oczach, tam nic nie ma, ja nic nie czuję! no to ja zawał na miejscu! ale mowie że ostatnio też tak bylo, reczne badanie wykazalo niby że szyjka skrócona a na usg 3,5 wiec może i teraz tak bedzie (tak se wmiawiałam )
zaprosiła mnie na usg i co sie okazało-że szyjka piekna długa - 3,8
babka aż uwierzyc nie mogla! aż sobie zdjecie zrobiła i doczepiła do karty

No i najlepsze. Kubuś waży juz 1880g!
Pytałam się czy nie jest za duży w zwiazku z ta cukrzyca ale nie, jest w normie




o co chodzi z tymi centylami? co znaczy te 10,50,90?


ewulka, nie marudź! a co ma powiedzieć cieżarna z cukrzycą?

Ilkas, nie martw sie, niektore dzieci sa miejsze niektore wieksze, tym berdziej ze ty do "wielkich" ponoc nie należysz... Wszystko bedzie dobrze
Mi dzis wlasnie tak ginka powiedziala - jak ktoś jest duzy (!!!) tak jak pani to dzidzia tez ma prawo byc wieksza

aha, jeszcze jedno - mąż sklada właśnie mebelki dla Kubusia

Super, że wszystko dobrze Z Kubusia kawał chłopa już

10 centyl oznacza, że 10% dzieci w danym tytoniu waży tyle samo lub mniej, 50centyl oznacza, że 50% dzieci waży tyle samo lub mniej, 90 centyl oznacza, że 90% dzieci waży tyle samo lub mniej.
Czyli jeśli dziecko jest w 90 centylu oznacza, że należy do dużych dzieci, a jeśli w 10 to do małych.

Wstaw potem fotki mebli

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
a tu sypie od rana
o 17:20 mam wizytę, liczę na to,że zobaczę Maluszka swoją drogą właśnie sobie podskakuje
Trzymam kciuki



Dziewczyny, kosmetyki z baby dream są od pierwszego dnia? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .

Edytowane przez insolito
Czas edycji: 2012-10-29 o 16:20
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 16:20   #4992
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Witam się po weekendzie Od soboty nie miałam internetu, jakaś awaria była. Normalnie czułam się, jakby mi czegoś brakowało

Wczoraj przywieźliśmy wózek i łóżeczko

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Pochwale sie Wam - MAMY MIESZKANIE!!!
W poniedzialek idziemy podpisac umowe, nie do konca jeszcze w to wierze

Co prawda wyniesie nas ciut wiecej niz zakladalismy, ale za to nie musimy sie martwic o zuzycie wody i pradu, bo wlascicielka chce stala kwote.
I mamy tam naprawde super standard Wszystko po remoncie, skorzane kanapy, plaski tv, zmywarka, a nawet sejf hahah.

W koncu zamieszkam z TZ, nie mieszkalam jeszcze nigdy z wlasnym facetem (bo z kolegami to i owszem )
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Uff, podpisalismy dzis umowe najmu Od jutra zaczynamy przewozic moje rzeczy (podczas ostatniej przeprowadzki mialam 2 torby i 19 kartonow ), a od srody juz zamieszkamy tam
Super, gratuluję Oby dobrze się Wam mieszkało
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:21   #4993
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez adusia1554 Pokaż wiadomość
No właśnie każdy pisze że oilatum a ja mam mieszane uczucie w końcu to jest do kąpieli leczniczych. Moja znajoma kąpała córkę od początku w oilatum mimo tego że nie miała żadnego uczulenia a teraz ma prawie na wszystko. Każdy kosmetyk, proszek, płyn jaki kupuje musi być sensitiv. Więc ja kupiłam emulsję z hippa co dodaje się do wody jak się nie sprawdzi to będę próbować czego innego.



Ja też byłam zdecydowana na dzidziusia ale skoro już mam lovellę to niech będzie ta. Metodą prób i błędów będziemy próbować.
Ja zamierzam serie z rossmana zastosowac albo nivea baby lub Hipp a oliatum jest lecznicze więc jak te nie dadza rady to wtedy kupie wydaje mi sie że nie ma co przesadzać na poczatku
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:22   #4994
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
TAK JEST!! (powiedziała wciągając banana)

Wczoraj byliśmy z mężem na Bondzie w kinie. Emilka całego bonda (2,5h) skakała, fikała i waliła w brzuch. Aż tak bardzo jej się nie podobał?
tez bylam na Bondzie i moja dzidzia tez skakała haha

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

dziewczyny, szaleją nam hormony w ciązy, ale przykładu raczej nie bierzmy

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

małż usnął przed TV i warczy jak czołg
o rany jak mozna pocwiartowac czlowieka, w ogole jak mozna sie dopuscic takich masakr.. wrrr

Cytat:
Napisane przez maluchna30 Pokaż wiadomość
Napisałam reklamację w sprawie tego zasranego prądu, ale mam takiego wku.wa, że szok.

no dobrze zrobilas, ja bym chyba na zawal walneła, jakbym zobaczyla taki rachunek

Pstryyczku gratuluje nie opadniętego sisiorka
ciekawe ile moja Patrysia waży za tydzien sie dowiem, wreszcie
a kiedy masz następną wizytę?
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:27   #4995
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Do dziewczyn które są na L4 dostajecie tę samą kwote wypłaty ?? tyle że ZUS przelewa ?? wczesniej mnie to nie interesowało a teraz jeszcze 3 dni w pracy i zwolnienie
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:28   #4996
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Hej ! Ja z doskoku daje znać że mnie nie zasypało :P, u nas pogoda na bałwana, remont w pełni i jutro przewozimy rzeczy więc siedze i pakuje je w kartony.... już bym chciała w swoim mieszkanku
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:28   #4997
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Pewnie, zwlaszcza, ze umowa na mnie jest
Bedziemy mieszkac na 9 pietrze, z mini balkonikiem, TZ sie boi na niego wyjsc, takze bede miec czym go straszyc
Nawijko, wyobraziłam sobie wlasnie jak wystawiasz tżtowi walizki na ten balkon zamiast za drzwi
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:36   #4998
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Zapomniałam dodać, że gratuluję udanych wizyt!

Ilkas nie martw się kochana Córcia może jest mniejsza, ale to nie znaczy, że prawidłowo się nie rozwija


Wózek mamy tej firmy http://allegro.pl/wozek-bebetto-vulc...681479599.html Prowadzi się go świetnie, nie raz miałam okazję - jest bardzo zwrotny Koloru Wam na razie nie pokażę, bo zniesiony jest do piwnicy - jest cały zielony
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:37   #4999
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Do dziewczyn które są na L4 dostajecie tę samą kwote wypłaty ?? tyle że ZUS przelewa ?? wczesniej mnie to nie interesowało a teraz jeszcze 3 dni w pracy i zwolnienie
To zależy - jeżeli przez cały rok pracuje się u jednego pracodawcy i pensja jest stała to się dostaje tle samo. Ale jeśli m się system prowizyjny, lub wynagrodzenie z różnych innych powodów było różne to wtedy liczy się średnią z 12 miesięcy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 16:37   #5000
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość

to ja już chyba jednak wolę to maleństwo. bo w sumie ja takiego klocka to nie dam rady urodzić
A misio z bebiko też mi przyszedł jakoś przed weekendem
ja też dostałam tego misia
całkiem miła ta niespodzianka

a ja dopiero wstałam z drzemki
aaaaa i na obiad w końcu zrobiłam ten smażony ser moja chłopaki były mega zadowolone
tylko panierować trzeba na dwa razy bo może ser wypłynąć
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:45   #5001
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Koniec wątku V !

Część VI czas zacząć!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=653649


__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:46   #5002
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Hej hej
Witamy się w 31 tygodniu!
Byłam dziś u lekarza. Wyniki w normie, żelaza nie dostałam. czekam jeszcze na hiv i hcv, maja przyslac poleconym do ginki. Poczta Polska, eh... A w środę robilam badania, szkoda gadac
Z Małym wszystko dobrze. tak, tak z MAŁYM!!! Nic nie odpadło, nadal chłoptaś, wiec juz chyba tak zostanie do porodu

Zbadala mi najpierw palcętami szyjke i przerazenie w jej oczach, tam nic nie ma, ja nic nie czuję! no to ja zawał na miejscu! ale mowie że ostatnio też tak bylo, reczne badanie wykazalo niby że szyjka skrócona a na usg 3,5 wiec może i teraz tak bedzie (tak se wmiawiałam )
zaprosiła mnie na usg i co sie okazało-że szyjka piekna długa - 3,8
babka aż uwierzyc nie mogla! aż sobie zdjecie zrobiła i doczepiła do karty

No i najlepsze. Kubuś waży juz 1880g!
Pytałam się czy nie jest za duży w zwiazku z ta cukrzyca ale nie, jest w normie



A no w sumie tak, nie pomyslalam o szufladzie. pewnie dlatego ze ja bede trzymac tylko ciuszki w szufladach ja bede miec przewijak w poprzek , bede stac przodem do komody i po bokach troszke miejsca zostanie. Eh, tak czy siak jakoś damy rade kiedys nie bylo komód, przewijakow i tez bylo dobrze


z tego co się orientuje to na czczo norma chyba jest do 90


o co chodzi z tymi centylami? co znaczy te 10,50,90?


ewulka, nie marudź! a co ma powiedzieć cieżarna z cukrzycą?

Ilkas, nie martw sie, niektore dzieci sa miejsze niektore wieksze, tym berdziej ze ty do "wielkich" ponoc nie należysz... Wszystko bedzie dobrze
Mi dzis wlasnie tak ginka powiedziala - jak ktoś jest duzy (!!!) tak jak pani to dzidzia tez ma prawo byc wieksza

aha, jeszcze jedno - mąż sklada właśnie mebelki dla Kubusia
Gratuluję

Ilkas nie denerwuj się, to równie dobrze może być błąd pomiaru.

Ewik86 Fajny wózek

Mąż wrócił z pracy chory, 38 st gorączki ma Obym się nie zaraziła. Teraz biedaczysko śpi. Za oknem ciągle pada, brrr
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:50   #5003
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To zależy - jeżeli przez cały rok pracuje się u jednego pracodawcy i pensja jest stała to się dostaje tle samo. Ale jeśli m się system prowizyjny, lub wynagrodzenie z różnych innych powodów było różne to wtedy liczy się średnią z 12 miesięcy
Tak u jednego pracodawcy chyba 2 razy jakąś niewielka premie miałam to srednia sobie wyciagne mam nadzieje że zus terminowo bedzie płacił

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
ja też dostałam tego misia
całkiem miła ta niespodzianka

a ja dopiero wstałam z drzemki
aaaaa i na obiad w końcu zrobiłam ten smażony ser moja chłopaki były mega zadowolone
tylko panierować trzeba na dwa razy bo może ser wypłynąć
Ale smaka robisz
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:54   #5004
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 ;)) cz.V

Cześć dziewczyny zaraz idę was czytać ale dziś nawet mało napisałyście więc powinno pójść szybko ja dziś od rana w mieście biegałam,zakupki i takie tam. Zahaczyłam o lumpek- kupiłam dla małego 2 prześcieradełka z gumka ( jedno za 2 zł,prawie jak nowe ) i bodziaki które mnie urzekły i półspiochy? Chyba tak to się nazywa no i sobie gruby ciepły sweterek za 6,50 i spodnie ciążowe za 6 także dziś żem jest zadowolona później w biedronce widziałam kumpele z klasy- też w ciąży i chyba też już bliżej rozwiązania. A propo biedronki to u mnie jeszcze sporo tych ręczniczkow i kocykow- aż dziwne. A no i dziś widziałam fajne smoczki ( 2 w komplecie z disney' a ) i termometry do wanienki za 7 zł,w biedronie. Także jak któraś zainteresowana to ogłaszam ze są

poza tym mój mąż ma dziś urodzinki i ( już od dawien dawna tak nie było) mam go w domu od kiedy wrócił z pracy
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.