O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 08:46   #4831
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Mysia u mnie nie jest źle czekam na badanie czy wyleczyliśmy się z bakterii- będzie wiadomo pod koniec pzyszłego tygodnia, a tak to luz Szaleje, drinkuje, gram w tenisa i nie myślę o fasolce

Podczytuje na bieżąco, może niebawem wróce bo psychicznie się już nastawiłam, że nic nie będzie i nie drażnią mnie już nowe pozytywne testy
To trzyma kciuki, za pomyślne zakończenie leczenia Fajnie, szalej i drinkuj - bardzo przyjemne zajęcie
Czekam na Twój powrót
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:07   #4832
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
Nati, jak ja Ci tych wakacji zazdroszczę, cieplutka woda, gwarancja pogody, kolorowe rybki, ech. Miodzio
Aguś, jeszcze nigdzie nie wyjechałam Znając życie jak znajdę fajną ofertę to znów jakaś przeszkoda się pojawi i pojedziemy do a nie na wczasy

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
To trzyma kciuki, za pomyślne zakończenie leczenia Fajnie, szalej i drinkuj - bardzo przyjemne zajęcie
Czekam na Twój powrót
Dzięki Mysia Nie zostało mi nic innego skoro nie ma fasolki Kiedyś będzie, a skoro nie ma teraz to trzeba korzystać
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:10   #4833
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

zrobilam test dzis rano o czulosci 25mlU/ml i jestem w szoku jest 2kreska slabsza co prawde ale jest...nie moge uwierzyc juz wczoraj bylam w takim stanie ze dzis to do mnie nie dociera powtorze test za 2 dni bo nie mam jak isc na bete...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:15   #4834
Rossa1988
Raczkowanie
 
Avatar Rossa1988
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 327
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

hahaha a co Ci wczoraj mówiłam? gratulacje i trzymam kciuki)))))))))))
Rossa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:15   #4835
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
zrobilam test dzis rano o czulosci 25mlU/ml i jestem w szoku jest 2kreska slabsza co prawde ale jest...nie moge uwierzyc juz wczoraj bylam w takim stanie ze dzis to do mnie nie dociera powtorze test za 2 dni bo nie mam jak isc na bete...
i na co były płacze, widzisz gratulacje

te nowe koleżanki to mają szczęście, nie ma co
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:16   #4836
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Witam


Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość


a ja następna narwana poleciałam na bete, bo jak spokojnie na tyłku usiedzieć i mój dzisiejszy wynik 275,9. Idzie jak burza i oby tak zostało

ale mam też swój mały dramacik, bo nie mogę się wykupkać
Piękna beta

Wiesz o czym mówiszNa zaparcia jedz owsianke.A jak już nic nie pomoże to czopki glicerynowe.
Cytat:
Napisane przez Rossa1988 Pokaż wiadomość
od rana tak leje, że z domu sie nie ruszam, ale zrobiłam ostatni test i już sa wyraźne dwie krechy

iść na tą betę czy od razu do lekarza???



polecam Ci suszone morele, mi pomogły jak ręką odjął)))
Na bete
Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Mysia u mnie nie jest źle czekam na badanie czy wyleczyliśmy się z bakterii- będzie wiadomo pod koniec pzyszłego tygodnia, a tak to luz Szaleje, drinkuje, gram w tenisa i nie myślę o fasolce

Podczytuje na bieżąco, może niebawem wróce bo psychicznie się już nastawiłam, że nic nie będzie i nie drażnią mnie już nowe pozytywne testy
Pisz czasem co u ciebie
Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
zrobilam test dzis rano o czulosci 25mlU/ml i jestem w szoku jest 2kreska slabsza co prawde ale jest...nie moge uwierzyc juz wczoraj bylam w takim stanie ze dzis to do mnie nie dociera powtorze test za 2 dni bo nie mam jak isc na bete...
Gratuluje
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:19   #4837
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

wiecie co ja nie wierze ze to jest to...jakos nie moge i przyjelam to jakos bardzo spokojnie boje sie zeby znow sie nie okazalo ze test jakis do d***.poczekam jeszcez kurde polecialabym na bete ale praca...i maz dzis mi nie pozwolil rano sam zobaczyl druga kreske i dopiero dal mi test i kazal teraz czekac i nie myslec...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 10:51   #4838
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Gianna,Rossa gratuluję z całego sercaTeraz tylko betę zrobić i czekać na wynik Ja bety nie robiłam tylko test ciążowy z krwi i za2h miałam wynik-piękne wspomnienia

Agabiwro dobrze że Ci przeszło napisałam do Arletki bo też się martwię i czekam na odpowiedź

Nati cześć dawno Cię nie było,ale skoro potrzebujesz odpoczynku to leniuchuj i pij te drniki

Mysiu u mnie od rana była burza i sufit w kuchni mi przemókł na szczęście mój Majster wraca w piątek do domku to coś zaradzi

W sobotę chyba jadę na zakupy dla Złociszkachcemy z TŻem kupić mu krzesełko do karmienia bo jeszcze troszkę i będzie siedział,zapas pampersów,kosmetyki-ach uwielbiam robić Synkowi zakupy
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:00   #4839
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Gianna M gratulacje . A wczoraj mialam przeczucie( a tak powaznie to zle przeczytalam ) i bylam pewma ze jest fasolka . Idz na bete jak tylko bedziesz mogla. Tym bardziej ze ja mozna wykonac o dowolnej porze dnia

jeszcze mam takie pytanko czy ja z wiazku z cukrzyca moge brac stodal syrop. Wczoraj bylam u lekarza i kazala mi brac ale nie jestem pewna czy mozna.

Oby nasze nowe kolezanki nas nie zostawily tak jak poprzednie.


Kobitki rozplywam sie na tym 10 pietrze . Nie moge zrobic przeciagu bo tesc nam trze sciane w kuchni(to znaczy w bylym przedpokoju ktora teraz bedzie moja nowa kuchnia)
chyba moja tesciowa mnie dzisiaj nawiedzi

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Nati pij ile wlezie dopuki nie ma fasolki a i wypij jedno za mnie.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Gianna,Rossa gratuluję z całego sercaTeraz tylko betę zrobić i czekać na wynik Ja bety nie robiłam tylko test ciążowy z krwi i za2h miałam wynik-piękne wspomnienia

Agabiwro dobrze że Ci przeszło napisałam do Arletki bo też się martwię i czekam na odpowiedź

Nati cześć dawno Cię nie było,ale skoro potrzebujesz odpoczynku to leniuchuj i pij te drniki

Mysiu u mnie od rana była burza i sufit w kuchni mi przemókł na szczęście mój Majster wraca w piątek do domku to coś zaradzi

W sobotę chyba jadę na zakupy dla Złociszkachcemy z TŻem kupić mu krzesełko do karmienia bo jeszcze troszkę i będzie siedział,zapas pampersów,kosmetyki-ach uwielbiam robić Synkowi zakupy
o a ja siw martwilam kogo dopytam o zakupy na wyprawke. Bo ja juz tak dawno swojej Wiktorii robilam i tyle zeczy niepotrzebnych nakupywalam ze (dzieki tesciowej) ze pozniej to do kosza poszlo. Ale co kolwiek pamietam.

Kochana ile jedyneczek kupic bo narazie planuje kupic 1-2 opakowania (bo mam juz 2 kupione )
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:05   #4840
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Gianna M gratulacje . A wczoraj mialam przeczucie( a tak powaznie to zle przeczytalam ) i bylam pewma ze jest fasolka . Idz na bete jak tylko bedziesz mogla. Tym bardziej ze ja mozna wykonac o dowolnej porze dnia

jeszcze mam takie pytanko czy ja z wiazku z cukrzyca moge brac stodal syrop. Wczoraj bylam u lekarza i kazala mi brac ale nie jestem pewna czy mozna.

Barbara wiec stodal to najbezpieczniejszy syrop w ciazy ale ma on substancje slodzace...jednak gdybym ja miala wybierac to tylko na niego bym sie zdecydowala ale u ciebie jest ta cukrzyca kurcze...jestes najtrudniejszym pacjentem jakich mam .Flegamina i herbapect nie maja cukru ale to juz chemiczne sklady i bym sie bala je brac. A na bete do mnie do przychodni tylko godz 7.30-10.00 a w boramedzie tez tylko rano kolo mojej pracy jest przychodnia mam zamiar tam wejsc dzis popoludniu i zapytac i nikt nie chce sie w pracy zamienic bo urlopy szlag by to wzial...musze byc cierpliwa...jeszcze nie wierze ze to moze byc to...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:17   #4841
irene 84
Przyczajenie
 
Avatar irene 84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

o mamo ile tu sie fasolek posypalo prosze przesylac mi tu fluidki...

kluska , gianna - no niby idealny moment...chociaz dzisiaj zglupialam...przejrzalam kalendarzyk - dl moich kilku ost cykli to 30 dni, 34, 27,34 i ostatni 32 - strasznie rozjechane...i ten ostatni cos sie skrocil ) wiec co, tak teoretycznie to chyba w przyszlym tygodniu powinny byc plodne...a ja wlasnie zauwazylam ciagnacy sie sluz...zglupialam...wiec to juz? a moze dopiero jakies przygotowanie i tak to sie przeciagnie do nast tyg?? tempke mierze ale dopiero od tego cyklu wiec nie mam zadnego porownania...
i wez tu kobieto badz madra...
chyba nie mam wyjscia jak nie wypuszczac tz z lozka przez najblizsze 2 tyg

RudaEwcia - ale leci ten czas,prawda? widze w opisie ze urodzilas w marcu, a tu zaraz dzidzia bedzie siedziec potem pierwsze kroczki a potem to juz go niikt nie zatrzyma
__________________
" (...) ale jego oczy...gdy patrzylam w jego oczy, czulam sie tak jakbym stala samotnie na skraju swiata...nad smaganym przez wiatr brzegiem oceanu.
Nic poza lagodnym hukiem fal."

Róznica miedzy czlowiekiem a aniolem jest jasna. Aniol jest glównie w srodku, a czlowiek jest glównie z wierzchu
irene 84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 11:25   #4842
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII


chyba nie mam wyjscia jak nie wypuszczac tz z lozka przez najblizsze 2 tyg



No wlasnie chcialam ci to napisac i to zacznij juz od dzisiaj
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:30   #4843
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
zrobilam test dzis rano o czulosci 25mlU/ml i jestem w szoku jest 2kreska slabsza co prawde ale jest...nie moge uwierzyc juz wczoraj bylam w takim stanie ze dzis to do mnie nie dociera powtorze test za 2 dni bo nie mam jak isc na bete...

ps. boramed? gocław?
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:42   #4844
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość

ps. boramed? gocław?
tak a czemu pytasz chodzisz tam?
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:52   #4845
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
tak a czemu pytasz chodzisz tam?
nie chodzę tam, ale bardzo niedaleko się wychowałam a z gocławiem mam wiele wspomnień z czasów licealnych
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:55   #4846
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
nie chodzę tam, ale bardzo niedaleko się wychowałam a z gocławiem mam wiele wspomnień z czasów licealnych
ja mam zamiar kupic tu z mezem mieszkanie zaczynamy od wrzesnia mam nadzieje ze znajdziemy cos fajnego bo oboje nie wyobrazamy sobie juz mieszkac gdzies poza w innej dzilnicy eh narazie czekamy i zobaczymy co wyjdzie z naszego dzisiejszego testu...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:00   #4847
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Gianna M gratulacje . A wczoraj mialam przeczucie( a tak powaznie to zle przeczytalam ) i bylam pewma ze jest fasolka . Idz na bete jak tylko bedziesz mogla. Tym bardziej ze ja mozna wykonac o dowolnej porze dnia

jeszcze mam takie pytanko czy ja z wiazku z cukrzyca moge brac stodal syrop. Wczoraj bylam u lekarza i kazala mi brac ale nie jestem pewna czy mozna.

Barbara wiec stodal to najbezpieczniejszy syrop w ciazy ale ma on substancje slodzace...jednak gdybym ja miala wybierac to tylko na niego bym sie zdecydowala ale u ciebie jest ta cukrzyca kurcze...jestes najtrudniejszym pacjentem jakich mam .Flegamina i herbapect nie maja cukru ale to juz chemiczne sklady i bym sie bala je brac. A na bete do mnie do przychodni tylko godz 7.30-10.00 a w boramedzie tez tylko rano kolo mojej pracy jest przychodnia mam zamiar tam wejsc dzis popoludniu i zapytac i nikt nie chce sie w pracy zamienic bo urlopy szlag by to wzial...musze byc cierpliwa...jeszcze nie wierze ze to moze byc to...
dziekuje kochana narazie postaram sie nie brac nawet stodalu bo mam kaszel ale zazwyczaj rano wiec dam sobie jakos z nim rade . z nosa cieknie jak nie wiem co ale to dobrze bo sie mi oczyszcza

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------


dla potrzebujacych dopuki jeszcze moge kogos zarazic
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:36   #4848
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

BASIU na katar to ostatnio mi pomoglo movzenie nog w cieplej wodzie z sola. Meczylam sie z nim troche a jak pomoczylam nogi to przeszlo.
__________________
13.05.2013 MOJE UPRAGNIONE II KRESKI
21.01.2014 Przewidywany termin porodu -Natalia
25.01.2014 godz 16.05- narodziny coreczki
żyj jakbyś miał umrzeć jutro,ale marz jakbyś miał żyć wiecznie
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:49   #4849
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

kobietki mnie dzisiaj nachodza mysli czy ja po remoncie zdaze sobie wszystko zrobic :/ niby wszystko na dobrej drodze do skaczenia ale jeszcze tesc musi babcie przeniesc do pokoju u siebie a pozniej malowanie ( a on jeszcze musi sobie lazienke zamontowac i kafelki polozyc i z tym jest najwiekszy problem bo moglby juz teraz za to sie zabrac a mam wrazenie ze to wszystko nie robi zebym ja sie denerwowala bo moglby pojechac kupic dzisiaj i jutro albo dzis z Tz moglby zamontowac a on nie czeka)tylko k***a na co az dziecko nam sie urodzi juz mam takiego nerwa ze mysla zebym sama cos nie zaczela robic .
jutro juz mozemy malowac kuchnie nasza ale co z tego ze pomalujemy jak babcia bedzie chodzila i nam wszystko pobrudzi ( bo nawte rak nie umyje jak zje a co mowic po czyms innym ) malowanie to u mnie bez sensu teraz gdy ona jest

przepraszam ze tak sie zale ale znowu mnie naszly mysli ze nie wyrobia sie ze wszystkim przed porodem a co gorsza ja (bo jeszcze jest 6 tygodni) ale to ja musze wszystko sprzatnac i poprac dlaWanessy ciuchy poprasowac a jeszcze bym chciala wszystko na przyjazd dziecka naszykowac zebym nie musiala odrazu sprzatac

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamildiana Pokaż wiadomość
BASIU na katar to ostatnio mi pomoglo movzenie nog w cieplej wodzie z sola. Meczylam sie z nim troche a jak pomoczylam nogi to przeszlo.
o fajnie wiedziec dzis sprobuje. dzieki kochana

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

zaloze sie ze tesciowa bedzie chciala przyjechac jak ja bede w szpitalu i pozniej bede sie strasznie w***c bo nie tam gdzie potrzeba polozyla jakos rzecz itd.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2013-06-25 o 14:48
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 18:28   #4850
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
kobietki mnie dzisiaj nachodza mysli czy ja po remoncie zdaze sobie wszystko zrobic :/ niby wszystko na dobrej drodze do skaczenia ale jeszcze tesc musi babcie przeniesc do pokoju u siebie a pozniej malowanie ( a on jeszcze musi sobie lazienke zamontowac i kafelki polozyc i z tym jest najwiekszy problem bo moglby juz teraz za to sie zabrac a mam wrazenie ze to wszystko nie robi zebym ja sie denerwowala bo moglby pojechac kupic dzisiaj i jutro albo dzis z Tz moglby zamontowac a on nie czeka)tylko k***a na co az dziecko nam sie urodzi juz mam takiego nerwa ze mysla zebym sama cos nie zaczela robic .
jutro juz mozemy malowac kuchnie nasza ale co z tego ze pomalujemy jak babcia bedzie chodzila i nam wszystko pobrudzi ( bo nawte rak nie umyje jak zje a co mowic po czyms innym ) malowanie to u mnie bez sensu teraz gdy ona jest

przepraszam ze tak sie zale ale znowu mnie naszly mysli ze nie wyrobia sie ze wszystkim przed porodem a co gorsza ja (bo jeszcze jest 6 tygodni) ale to ja musze wszystko sprzatnac i poprac dlaWanessy ciuchy poprasowac a jeszcze bym chciala wszystko na przyjazd dziecka naszykowac zebym nie musiala odrazu sprzatac

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------



o fajnie wiedziec dzis sprobuje. dzieki kochana

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

zaloze sie ze tesciowa bedzie chciala przyjechac jak ja bede w szpitalu i pozniej bede sie strasznie w***c bo nie tam gdzie potrzeba polozyla jakos rzecz itd.
Basiu nie dziwie się że jesteś zła


Basiu,Ruda mam takie pytanie czy wy całą ciaże przytulałyście się z tżtami?My mamy zakaz ale już po prostu szału dostaje,za 2 tygodnie zapytam gina czy już możemyTak się zastanawiam czy to jakoś nie szkodzi np.nie skraca się szyjka?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 18:46   #4851
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Gianna M gratulacje . A wczoraj mialam przeczucie( a tak powaznie to zle przeczytalam ) i bylam pewma ze jest fasolka . Idz na bete jak tylko bedziesz mogla. Tym bardziej ze ja mozna wykonac o dowolnej porze dnia

jeszcze mam takie pytanko czy ja z wiazku z cukrzyca moge brac stodal syrop. Wczoraj bylam u lekarza i kazala mi brac ale nie jestem pewna czy mozna.

Oby nasze nowe kolezanki nas nie zostawily tak jak poprzednie.


Kobitki rozplywam sie na tym 10 pietrze . Nie moge zrobic przeciagu bo tesc nam trze sciane w kuchni(to znaczy w bylym przedpokoju ktora teraz bedzie moja nowa kuchnia)
chyba moja tesciowa mnie dzisiaj nawiedzi

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Nati pij ile wlezie dopuki nie ma fasolki a i wypij jedno za mnie.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



o a ja siw martwilam kogo dopytam o zakupy na wyprawke. Bo ja juz tak dawno swojej Wiktorii robilam i tyle zeczy niepotrzebnych nakupywalam ze (dzieki tesciowej) ze pozniej to do kosza poszlo. Ale co kolwiek pamietam.

Kochana ile jedyneczek kupic bo narazie planuje kupic 1-2 opakowania (bo mam juz 2 kupione )
Basieńko ja zużyłam 2opakowania jedyneczek i od razu na 2przeszłam. Ale poradziłabym Ci że jak masz 2paczki to dokup sobie jeszcze jedną a później2 i jak mogę Ci coś doradzić to nie kupuj gruszki do noska tylko Aspirator Nose Frida-jest świetny.Jak jeszcze potrzebujesz porady to pisz-chętnie pomogę a czy Twój mąż nie może z ojcem pogadać żeby ruszył trochę tyłek? kurde no niech on się zlituje-Ty zaraz rodzisz

Izuniu ja byłam często sama bo TŻ w Niemczech robi ale jak przyjeżdżał to były przytulanki i wszystko było ok-gin mówił zawsze że szyjka mi pięknie trzyma.Z tym że pod koniec ciąży to już zbyt przyjemnie nie było bo strasznie ciasna się zrobiłam i trochę bolało,no i non stop na boczku

Irene ja nawet ostatnio myślałam że jeszcze 3mieisiące temu Młody tylko spał,płakał,jadł,robił kupę i tak non stop. A teraz śpi może ze4razy w ciągu dnia po pól godzinki,non się śmieje i gadacoś wspaniałego


Arletka nie ma neta ale tylko ją podłączą to się do nas odezwie
Kostulek dzisiaj 4godziny nie jadł-nie chciał.Wykąpałam bidulka przed19tą bo zasypiał mi na rękach,zaliczył 2kakanki mleczka i słodko śpi leżałam z nim dzisiaj na łóżku patrzył na mnie,złapał mnie za palec i zaczął gadać jak katarynka a jak go całowałam i wołałam "kocham,kocham,kocham " to aż w głos się śmiał i oczka mrużył a ja leżałam obok niego i płakałam jak głupia z radości Okazało się że TŻ przyjedzie w czwartek i zostanie tylko na weekend miłego wieczorku Laski
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!

Edytowane przez RudaEwcia25
Czas edycji: 2013-06-25 o 18:48
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 21:03   #4852
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Aga co u Ciebie?
Jak samopoczucie?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:03   #4853
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Hej.

Jestem ledwo żywa, poszłam spać po 2 a wstałam o 6
Kawa , kawa, kawa!!!
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:10   #4854
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem ledwo żywa, poszłam spać po 2 a wstałam o 6
Kawa , kawa, kawa!!!
Hej. To Cie ktos wymeczyl w nocy . Oby tylko pozytywnie
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:15   #4855
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Hej. To Cie ktos wymeczyl w nocy . Oby tylko pozytywnie
no właśnie nie
Jakoś spać nie mogłam, duszno nam na antresoli. Do tego mieliśmy gości którzy wyszli po 22, potem zanim się ogarnęliśmy to jakoś się zeszło.
My wracamy oficjalnie i tak 'pełną parą' do staranek w sierpni, czyli za dwa cykle
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:33   #4856
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Ja poszlam spac po 12 . Robilam fugi . Ale wyszly ladniutkie. Boli mnie tylko reka. Ale bylo warto
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:34   #4857
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Ja poszlam spac po 12 . Robilam fugi . Ale wyszly ladniutkie. Boli mnie tylko reka. Ale bylo warto
podziwiam Cię Basiu Naprawdę
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:46   #4858
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Baśka czy Ty nie przesadzasz z tą robotą? bo się Wanesska wkurzy i szybciej urodzisz.Teraz jest końcówka ciąży Kochanie śpij i odpoczywaj jak tylko się nadarzy okazja bo jak już wiesz z doświadczenia później już nie będzie tak łatwo się przekimać w ciągu dnia

Mysiu współczujęwypij kawkę i będziesz jak nowo narodzona no i oczywiście trzymam kciuki za staranka,fajnie że mimo tego iż na razie odpuściliście jesteś z namiuwielbiam Cię za to oddanie "starej paczce"

U mnie chłodno-w końcuMłodzież śpi a ja miałam sprzątać ale mam lenia i mi się nic nie chce,albo też się położę albo zaraz wezmę książkę do poczytaniaChciałam wrzucić Wam zdjęcia Młodego z dzisiaj ale nie wiem czemu nie chcą się załadować Miłego dnia Laski
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:46   #4859
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
no właśnie nie
Jakoś spać nie mogłam, duszno nam na antresoli. Do tego mieliśmy gości którzy wyszli po 22, potem zanim się ogarnęliśmy to jakoś się zeszło.
My wracamy oficjalnie i tak 'pełną parą' do staranek w sierpni, czyli za dwa cykle
Juz sie ciesze i trzymam mocno kciuki To sie wymeczylas z tym spaniem moja biedulka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:50   #4860
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VII

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Mysiu współczujęwypij kawkę i będziesz jak nowo narodzona no i oczywiście trzymam kciuki za staranka,fajnie że mimo tego iż na razie odpuściliście jesteś z namiuwielbiam Cię za to oddanie "starej paczce"

U mnie chłodno-w końcuMłodzież śpi a ja miałam sprzątać ale mam lenia i mi się nic nie chce,albo też się położę albo zaraz wezmę książkę do poczytaniaChciałam wrzucić Wam zdjęcia Młodego z dzisiaj ale nie wiem czemu nie chcą się załadować Miłego dnia Laski
Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby stąd spadać Będę tu zawsze!
U mnie na szczęście też chłodniej
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.