Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-06, 10:24   #1621
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Myślalam, że to to Boho i tez robią tajemnicę ze składów https://oneorganic.eu/makeup
Wypatrzyłam kilka ciekawych pozycji, ale u siebie w Rossmannach nie widziałam

Znacie może środki czystości Cleaneco? Widziałam w Intermarche. Z środków Yope nie jestem zbyt zadowolona (z mydeł w płynie też nie) więc te mnie zaciekawiły.

Z ciekawostek:w ofercie Biolaven pojawiło się mydło w kostce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (83,5 KB, 56 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 10:45   #1622
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny z Warszawy będzie któraś robiła zamówienie na NATURATIV ? jest teraz fajna promocja - 50% i ja chciałam tylko mleczko do demakijażu 360 AOX.
http://www.naturativ.pl/sklep/p-544-...ijazu-360aox-/

Więc jakby coś to proszę o pw
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 13:10   #1623
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja byłam z niego zadowolona Dokładnych nut zapachowych nie pamiętam, bo miałam go rok temu, ale jak dla mnie był to ciekawszy, a za razem mocniejszy zapach od np. kuscheldecke, który też jest z kategorii tych ciepłych. Kuscheldecke w porównaniu do wintermärchen był mdłym zapachem. W wintermärchen wyraźniej czuć nuty zapachowe, ale może to być też minus tego zapachu, gdyż jest możliwość, że będzie się gryzł z perfumami.
Ja teraz zamówiłam wersję zapachową weihnachtszauber, gdyż tej jeszcze nie miałam, a jestem bardzo ciekawa tego zapachu. Ponoć ta wersja też należy do tych mocniejszych i bardziej dających po nosie
Dziękuję za info Bardzo lubiłam weihnachtszauber, a jedyną jego wadą było tylko to, że skończył się szybciej ( miał bardziej lekką, taką musowato-piankową konsystencję)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 13:59   #1624
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znacie może środki czystości Cleaneco? Widziałam w Intermarche. Z środków Yope nie jestem zbyt zadowolona (z mydeł w płynie też nie) więc te mnie zaciekawiły.

Z ciekawostek:w ofercie Biolaven pojawiło się mydło w kostce.
Kurczę, mam pod nosem intermarche, ale nigdy mi się nie rzuciły w oczy te produkty, aż muszę zerknąć, może ich nie ma w każdym.

Widziałam, lawendowe


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za info Bardzo lubiłam weihnachtszauber, a jedyną jego wadą było tylko to, że skończył się szybciej ( miał bardziej lekką, taką musowato-piankową konsystencję)
A ja swój używam i dopiero połowę zużyłam Tylko że w między czasie testowałam też inne zapachy z próbek, a one są bardzo wydajne też. Ale swoje to on przeszedł przez Zimę i teraz wiosnę, od twardej zbitej konsystencji, po taką puszystą i lekką właśnie. Teraz go dopiero tak naprawdę lubię.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 15:05   #1625
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie też, ciekawe to jest, że niektóre marki takie fajne, ale jednak uparte strasznie, sami powinni widzieć, że brak pełnej informacji o produkcie przyhamowuje sprzedaż, albo widocznie mają taki popyt u osób nieczytających składów, że mogą sobie pozwolić na olewanie tematu. poza tym nie przekonuje mnie sama forma bytu tego producenta. Nie napalam się też zbytnio na tę markę, kosmetyki, fakt, naturalne są, ale to zwykłe kosmetyki, nie jakieś cuda, jeden lepszy, drugi gorszy, jak u każdego innego producenta, fajnie, że nie mają wygórowanych cen, nawet 100% cena jest do przełknięcia, jak na kosmetyki o złożonych składach, nie samych olejach, no i wychodzą z nowościami, śledzą obecne trendy, np. te płynne serum, albo balsamy myjące do włosów, jeśli są takiej jakości, jak krem pod oczy, to warto się skusić, zwłaszcza w promocji i przy zniżce.
Zapytałam o INCI, dzisiaj dostałam krótką i zwięzła odpowiedź "INCI firma nie podaje". Tym samym kończę z tą marką, zanim jeszcze zaczęłam Wielka łaska, bez przesady.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 15:12   #1626
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zapytałam o INCI, dzisiaj dostałam krótką i zwięzła odpowiedź "INCI firma nie podaje". Tym samym kończę z tą marką, zanim jeszcze zaczęłam Wielka łaska, bez przesady.
No jak tak można Nie wiedzą, co czynią
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 15:22   #1627
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurczę, mam pod nosem intermarche, ale nigdy mi się nie rzuciły w oczy te produkty, aż muszę zerknąć, może ich nie ma w każdym.

Widziałam, lawendowe




A ja swój używam i dopiero połowę zużyłam Tylko że w między czasie testowałam też inne zapachy z próbek, a one są bardzo wydajne też. Ale swoje to on przeszedł przez Zimę i teraz wiosnę, od twardej zbitej konsystencji, po taką puszystą i lekką właśnie. Teraz go dopiero tak naprawdę lubię.
U mnie są mało widoczne. Niby na osobnym, specjalnym regale, ale jakoś tak wciśnięty między półką z chemią a filarem, że sama nei wiem jak go zobaczyłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 15:52   #1628
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zapytałam o INCI, dzisiaj dostałam krótką i zwięzła odpowiedź "INCI firma nie podaje". Tym samym kończę z tą marką, zanim jeszcze zaczęłam Wielka łaska, bez przesady.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No jak tak można Nie wiedzą, co czynią
Za cholerę nie rozumiem takiej polityki firmy. Przecież i tak na opakowaniach muszę mieć INCI podane.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 16:41   #1629
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Lol nie chca podac skladu hahaha ktos chyba u nich niekumaty jest bo przeciez to jest informacja dostepna dla kazdego jeszcze nigdy sie z czyms takim nie spotkalama tym bardziej, ze kreuja sie na kosmytyki z wyzszej polki
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 08:18   #1630
tynkag1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 39
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Czy serum antyoksydacyjne można stosować na noc? Czy nie ma to raczej większego sensu?
Mam cerę odwodnioną i problem, że filtr wysusza mi twarz,a znowu nie mam z rana tyle czasu żeby czekać 15min aż serum się wchłonie, później aż filtr się wchłonie, poza tym wolę nakładać mniej na twarz.
Pomyslałam, żeby używać serum antyoksy z mazideł na noc, czy lepszym rozwiązaniem będzie olejek?
tynkag1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 08:36   #1631
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja nadal testuję markę Biofficina Toscana. Bardzo pasuje mi ich szampon i na pewno zdecyduję się na pełnowymiarową butelkę. Co do deo w kremie mam jeszcze niewyrobione zdanie, pachnie cudnie (mam kwiatową wersję), ale muszę się jeszcze nauczyć go aplikować.

Do Intermarche mam niestety daleko, więc nie jestem na bieżącą z ich nowościami.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-04-07 o 08:38
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 12:13   #1632
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie są mało widoczne. Niby na osobnym, specjalnym regale, ale jakoś tak wciśnięty między półką z chemią a filarem, że sama nei wiem jak go zobaczyłam.
Dzisiaj się przejdę i sprawdzę, czy są

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Za cholerę nie rozumiem takiej polityki firmy. Przecież i tak na opakowaniach muszę mieć INCI podane.
Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Lol nie chca podac skladu hahaha ktos chyba u nich niekumaty jest bo przeciez to jest informacja dostepna dla kazdego jeszcze nigdy sie z czyms takim nie spotkalama tym bardziej, ze kreuja sie na kosmytyki z wyzszej polki
To jest żenada jakaś, kupuj w ciemno, albo spadaj Po to jest internet, żeby zakupy były łatwiejsze, a nie jakieś hocki-klocki. Akurat w przypadku serum nie mogę sobie pozwolić na wydanie pieniędzy bez przeczytania składu, bo co jeśli zawierają np. trójglicerydy na początku składu, które są płynne, bezbarwne i przezroczyste? Niby podają, że te formuły są niekomedogenne, ale co dla jednych jest niekomedogenne, dla mnie nie ma racji bytu i to nierzadko. Poza tym mocznik jest bardzo komedogenny, a podają, że jest w składzie, jeszcze zależy w jakiej ilości. Bez składu na pewno nie kupię

Cytat:
Napisane przez tynkag1 Pokaż wiadomość
Czy serum antyoksydacyjne można stosować na noc? Czy nie ma to raczej większego sensu?
Mam cerę odwodnioną i problem, że filtr wysusza mi twarz,a znowu nie mam z rana tyle czasu żeby czekać 15min aż serum się wchłonie, później aż filtr się wchłonie, poza tym wolę nakładać mniej na twarz.
Pomyslałam, żeby używać serum antyoksy z mazideł na noc, czy lepszym rozwiązaniem będzie olejek?
Można na noc, sam filtr działa antyox. więc powinna się sprawdzić taka pielęgnacja.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja nadal testuję markę Biofficina Toscana. Bardzo pasuje mi ich szampon i na pewno zdecyduję się na pełnowymiarową butelkę. Co do deo w kremie mam jeszcze niewyrobione zdanie, pachnie cudnie (mam kwiatową wersję), ale muszę się jeszcze nauczyć go aplikować.

Do Intermarche mam niestety daleko, więc nie jestem na bieżącą z ich nowościami.
A który szampon masz, któryś z tych koncentratów, co trzeba rozcieńczać? Ciekawią mnie takie formy produktów. Mam jakieś próbki BT włosowe właśnie, muszę się za nie zabrać.

W Interze niestety wycofali (w każdym razie u mnie) tę serię Labell Bio i na razie nie ma żadnych nowości, jedyne, co widziałam, to materiały higieniczne, waciki, płatki kosmetyczne, płatki dla dzieci takie większe, patyczki i coś tam jeszcze, ale też chyba dziecięcego. Te dziecięce płatki są super duże, kosztują 7 zł bez grosza, skuszę się na nie, jak mi się zapas płatków skończy lub jeśli będą w promo. Mają też wodę mineralną w aerozolu (coś jak termalka, ale jednak mineralka), dwie pojemności, bardzo tanie, tylko, że to jakaś marka zewnętrzna, nie Labell. Poza tym nic godnego uwagi.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-07 o 12:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 12:27   #1633
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

A który szampon masz, któryś z tych koncentratów, co trzeba rozcieńczać? Ciekawią mnie takie formy produktów. Mam jakieś próbki BT włosowe właśnie, muszę się za nie zabrać.
mam koncentrat - szampon oczyszczający oraz regenerujący. Fajne są
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:12   #1634
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jest żenada jakaś, kupuj w ciemno, albo spadaj Po to jest internet, żeby zakupy były łatwiejsze, a nie jakieś hocki-klocki. Akurat w przypadku serum nie mogę sobie pozwolić na wydanie pieniędzy bez przeczytania składu, bo co jeśli zawierają np. trójglicerydy na początku składu, które są płynne, bezbarwne i przezroczyste? Niby podają, że te formuły są niekomedogenne, ale co dla jednych jest niekomedogenne, dla mnie nie ma racji bytu i to nierzadko. Poza tym mocznik jest bardzo komedogenny, a podają, że jest w składzie, jeszcze zależy w jakiej ilości. Bez składu na pewno nie kupię
Firma skutecznie mnie do siebie zniechęciła. Na jesieni na ekocudach, panie ze stoiska wciskały kit, na grupie na fb konsultanci uskuteczniają chamską szeptankę, teraz nie chcą podać składu. Na szczęście na rynku jest taki wybór kosmetyków, że nie muszę mieć z nimi nic wspólnego.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 12:15   #1635
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Logona wypuściła produkty do cery naczynkowej
https://www.violey.com/advanced_sear...gona+Couperose
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 13:49   #1636
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Firma skutecznie mnie do siebie zniechęciła. Na jesieni na ekocudach, panie ze stoiska wciskały kit, na grupie na fb konsultanci uskuteczniają chamską szeptankę, teraz nie chcą podać składu. Na szczęście na rynku jest taki wybór kosmetyków, że nie muszę mieć z nimi nic wspólnego.
Oni to dopiero miewają odloty
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 13:59   #1637
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, czy tą szczoteczką silikonową z Rossa oczyszczasz twarz rano i wieczorem, czy tylko na wieczór?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 14:16   #1638
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, czy tą szczoteczką silikonową z Rossa oczyszczasz twarz rano i wieczorem, czy tylko na wieczór?
Różnie, nie mam ustalonych ram, to naprawdę zależy od dnia i stanu skóry i od tego czy nakładam potem makijaż, lubię zrobić peeling przed nałożeniem podkładu, żeby nie było skórek, jak używam peelingu to już szczoteczkę tylko na wieczór i dosłownie tylko lekko pomasuję i krótko, żeby nie przesadzić A czasem przez 3-4 dni żadnego ścierania, peelingów nawet enzymatycznych, tylko ściereczka, to potem lubię porządnie złuszczyć skórę, że najpierw robię enzymatyczny, a potem jeszcze szczoteczka. Naprawdę różnie, też zależy od dnia cyklu i tego co robiłam danego dnia, mam takie dni, że skóra mniej się zanieczyszcza i przetłuszcza, albo siedze w domu i wtedy też po prostu delikatniej ją myję, ale jak przyjdzie wariacki dzień, że się cała spocę lub ubrudzę, do tego jakieś hormony przed okresem zaczną szaleć, to od razu idą w ruch wszystkie narzędzia i zabiegi, żeby nic nie powyskakiwało.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 18:52   #1639
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oni to dopiero miewają odloty
Oj mają

Przyszła wczoraj do mnie paczka z kolorówką Avril i wodą różaną make me bio Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie sklep spadomowe, dostałam gratis lusterko i dorzucili mi sporo próbek. Paczka była też bardzo porządnie zapakowana, kolorówka osobno, w kartonowym pudełku Avril. Całość zamówienia na 1 zdjęciu. Na drugim inne moje zakupy z ostatnich dni.

Jestem po pierwszych testach kolorówki. Tusz daje fajny efekt, ale ma bardzo miękką szczoteczkę, co mi trochę przeszkadza. Mam nadzieję, że się do niej przyzwyczaję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170408_184816.jpg (99,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170408_185045.jpg (105,5 KB, 50 załadowań)
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 21:16   #1640
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Oj mają

Przyszła wczoraj do mnie paczka z kolorówką Avril i wodą różaną make me bio Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie sklep spadomowe, dostałam gratis lusterko i dorzucili mi sporo próbek. Paczka była też bardzo porządnie zapakowana, kolorówka osobno, w kartonowym pudełku Avril. Całość zamówienia na 1 zdjęciu. Na drugim inne moje zakupy z ostatnich dni.

Jestem po pierwszych testach kolorówki. Tusz daje fajny efekt, ale ma bardzo miękką szczoteczkę, co mi trochę przeszkadza. Mam nadzieję, że się do niej przyzwyczaję.


To czekamy na opinie o produktach. A gdzie dorwałaś Dr. Organic Z tym kawowym mydełkiem miałam krótką przyjemność na targach, pachnie surową kawą, zachciało mi się namydlić, no ale nie pozwolili
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-08 o 21:18
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 21:32   #1641
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


To czekamy na opinie o produktach. A gdzie dorwałaś Dr. Organic Z tym kawowym mydełkiem miałam krótką przyjemność na targach, pachnie surową kawą, zachciało mi się namydlić, no ale nie pozwolili
Resztki Dr Organic znalazłam w pobliskiej aptece. Nie było już dużego wyboru, kilka rzeczy na krzyż. Wzięłam odżywkę, bo uwielbiam wersję z olejem arganowym, więc mam nadzieję, że i ta podpasuje moim włosom.

Próbuję się przekonać na nowo do mydeł w kostce, a taka peelingująca wersja tym bardziej mnie skusiła W sklepie Ministerstwa bardzo kusił mnie też peeling śliwkowy, bo pachnie obłędnie, ale mam na razie za duże zapasy.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 21:40   #1642
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Resztki Dr Organic znalazłam w pobliskiej aptece. Nie było już dużego wyboru, kilka rzeczy na krzyż. Wzięłam odżywkę, bo uwielbiam wersję z olejem arganowym, więc mam nadzieję, że i ta podpasuje moim włosom.

Próbuję się przekonać na nowo do mydeł w kostce, a taka peelingująca wersja tym bardziej mnie skusiła W sklepie Ministerstwa bardzo kusił mnie też peeling śliwkowy, bo pachnie obłędnie, ale mam na razie za duże zapasy.
Akurat tej odżywki nie miałam, ale krem do rąk i mleczko oczyszczające do twarzy z tej serii pachną obłędnie i w działaniu też świetne. Miałam ich 3 odżywki, najbardziej lubię manukę, na drugim miejscu arganową, na trzecim kokos (bo już nie było konkurencji).

To bardzo chwalone ministerstwo Mieli świetne stoisko na targach, nie mogłam się napatrzeć, szkoda, ze nie sprawdziłam peelingu, na pewno był tester, ale tam mieli tyle ludzi, że nie szło palca wetknąć Niech Ci dobrze służy to mydełko.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 09:04   #1643
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Logona wypuściła produkty do cery naczynkowej
https://www.violey.com/advanced_sear...gona+Couperose
Fajne
Nareszcie coś bez alko
W PL jeszcze chyba nie ma
Ja wczoraj otworzyłam ten krem na naczynka https://www.warsztatpiekna.pl/pl/pro...FSEW0wodeukMfw i po chwili był lekki burak , ale potem cera się uspokoiła i dzisiaj rano jest ukojona i wypoczęta (zrobiłam Ci próbkę i schowałam do lodówki, bo do czerwca jeszcze trochę czasu ).
Raczej będzie na noc, bo dość konkretny.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-04-09 o 09:06
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 13:59   #1644
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jestem po testach pomadki Hurraw cynamonowej, ciekawa jest. Lekko powieksza usta, efekt chwilowy ale ciekawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 17:31   #1645
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jestem po testach pomadki Hurraw cynamonowej, ciekawa jest. Lekko powieksza usta, efekt chwilowy ale ciekawy
Muszę się w końce zdecydować na te pomadki. Kiedyś wrzucę je przy okazji większego zamówienia, bo samej 1 pomadki nie opłaca się zamawiać. U mnie ostatnio furrorę robi balsam do ust Alchemia Lasu, cudny jest Marka mnie w sobie rozkochała i chcę więcej poznać ich produktów. Alchemia Lasu to moje polskie wielkie odkrycie obok EkoKrem i Jan Barba. A jeszcze tyle z polskich marek do odkrycia
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:23   #1646
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jestem po testach pomadki Hurraw cynamonowej, ciekawa jest. Lekko powieksza usta, efekt chwilowy ale ciekawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Muszę się w końce zdecydować na te pomadki. Kiedyś wrzucę je przy okazji większego zamówienia, bo samej 1 pomadki nie opłaca się zamawiać.
Już raz pytałam o te pomadki, czy ktoś ma porównanie Hurraw do Crazy Rumors?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 18:46   #1647
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;72707026]Fajne
Nareszcie coś bez alko
W PL jeszcze chyba nie ma
Ja wczoraj otworzyłam ten krem na naczynka https://www.warsztatpiekna.pl/pl/pro...FSEW0wodeukMfw i po chwili był lekki burak , ale potem cera się uspokoiła i dzisiaj rano jest ukojona i wypoczęta (zrobiłam Ci próbkę i schowałam do lodówki, bo do czerwca jeszcze trochę czasu ).
Raczej będzie na noc, bo dość konkretny.[/QUOTE]

Myślę, że w Pl niedługo będzie, np. na violey ta seria pokazała się chyba miesiąc temu.
Kilka dni testuję to nowe serum Vianka do naczynkowej i jestem miło zaskoczona. Już po kilku użyciach ładnie ujednoliciło i rozjaśniło cerę, ciekawa jestem dalszych efektów.
Dzięki za próbaska
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:13   #1648
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Już raz pytałam o te pomadki, czy ktoś ma porównanie Hurraw do Crazy Rumors?
Ja nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 20:21   #1649
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Myślę, że w Pl niedługo będzie, np. na violey ta seria pokazała się chyba miesiąc temu.
Kilka dni testuję to nowe serum Vianka do naczynkowej i jestem miło zaskoczona. Już po kilku użyciach ładnie ujednoliciło i rozjaśniło cerę, ciekawa jestem dalszych efektów.
Dzięki za próbaska


Ja miałam próbkę kremu na dzień z tej serii i tak mi się spodobał, że zamówiłam pełne opakowanie. Kremik jest leciutki, jak nakładałam na twarz, to rozsmarowywał się niczym żelowe serum, mimo, że zawiera wysoko w składzie tlenek cynku. Oczywiście duża zawartość w/w składnika powodowała, że skóra się fajnie wygładzała a niechciani goście szybko znikali


W skarbcu natury promocja na kremy i fluidy do twarzy.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Akurat tej odżywki nie miałam, ale krem do rąk i mleczko oczyszczające do twarzy z tej serii pachną obłędnie i w działaniu też świetne. Miałam ich 3 odżywki, najbardziej lubię manukę, na drugim miejscu arganową, na trzecim kokos (bo już nie było konkurencji).

To bardzo chwalone ministerstwo Mieli świetne stoisko na targach, nie mogłam się napatrzeć, szkoda, ze nie sprawdziłam peelingu, na pewno był tester, ale tam mieli tyle ludzi, że nie szło palca wetknąć Niech Ci dobrze służy to mydełko.


Mogę dodać, że ich mydełka pachną obłędnie. Kupiłam kiedyś na prezent mydło hibiskusowe, rozmarynowe z glinką i nagietkowe. Schowałam do szafy na kilka dni i pachniało, że ho ho Z tego co wiem, sprawdzają się również bardzo dobrze.
Natomiast ja doszłam do wniosku, że mi mydła nie służą. Próbowałam już różnych i moja skóra żadnego nie lubi. Skórę mam po mydłach wysuszoną, najgorzej jest z dłońmi (wiadomo- częste mycie).
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 22:55   #1650
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Heja wszystkim, kiedyś, sto lat temu byłam dosyć aktywna na tym wątku, ostatnio znowu Was podczytuję i chętnię się wypowiem od czasu do czasu jeśli nie macie nic przeciwko Zwłaszcza, że kosmetyki naturalne zawsze u mnie na 1miejscu ^^ Aktualnie staram się ułożyć nową pielęgnację, odkryłam, że moja tłusta skóra jest na maksa podrażniona latami niewłaściwej, bardzo drażniącej pielęgnacji, i rozglądam się aktualnie za ultra lekkimi nawilżaczami do codziennego, porannego stosowania (używała któraś z was emulsji szałwiowej martina gebhardt?). Bardzo spodobał mi się water cream whamisy, a także fermentation essence benton ale na chwilę obecną są dla mnie za drogie.

Co do ministerstwa dobrego mydła to ich mydełka są faktycznie suuuper, miałam mydło kawowo-węglowe czy jakoś tak, i było bardzo fajne, ostatnio testowałam kule do kąpieli (też ok). Próbowałam także u kumpeli tego peelingu śliwkowego (na ciało, i z ciekawości go spróbowałam doustnie - smaczny ) Jak dla mnie trochę za suchy, nie trzyma się skóry, jak się doda oleju to jest wtedy jest ok, ale biorąc pod uwagę cenę - średnio, wydaje mi się, że będzie mało wydajny. Ale ja do peelingu stosuję kessę, i mi nic więcej w tym temacie nie potrzeba. W sumie większość ich kosmetyków to jednak jak dla mnie gadżety, jeśli chodzi o mydła to używam ich głównie do włosów i w tym temacie jestem wierna lawendowej farmie

No, to chwilowo tyle ode mnie, będę się odzywać A jeśli któraś z Was może polecić ultra lekkie nawilżacze o działaniu łagodzącym, kojącym skórę (żadne kwasy owocowe, witamina c itp. nie wchodzą w grę) to będę wdzięczna
Rozglądam się także za dobrymi kremami pod oczy na dzień i na noc - o działaniu rozjaśniającym sińce, oraz dobre pod korektor którego kładę tonę, żeby wspomniane dziadostwo zakryć także będę Was śledzić w tym temacie ^^

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2017-04-10 o 08:08
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.