jaki bukiet i dodatki? proszę: doradźcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 17:22   #1
azydek
Raczkowanie
 
Avatar azydek
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 136
Question

jaki bukiet i dodatki? proszę: doradźcie


Witam
Forum podczytuję już od dłuższego czasu - czas się przedstawić i poprosić doświadczone Koleżanki o radę.

Mam problem z doborem bukietu i biżuterii do sukienki.
Tj wiem, że chciałabym bukiet z elementami różu (takiego wchodzącego w piwonię) i miałam początkową wizję, ale z racji na kwiat przy szarfie sukni (i podobny stroik - o ile będzie mi w nim do twarzy) sądzę, że odpada klasyczna okrągła wiązanka?

Jest też kwestia biżuterii - planowałam perełki, ale że sukienka wchodząca w nowoczesny styl to chyba też nie jest najlepsze rozwiązanie?

Włosy chciałabym mieć upięte w kok (w przeciwieństwie do Pani z obrazka), kusi mnie wspomniany wyżej stroik z woalką, ale welon też jest do przyjęcia

Wszelkie podpowiedzi mile widziane i z góry za nie dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1205.jpg (35,6 KB, 213 załadowań)
__________________
"Oto jest miłość.
Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie..."
7/07/2007 Wildwood USA

30/05/2013

azydek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:44   #2
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: jaki bukiet i dodatki? proszę: doradźcie

Cytat:
Napisane przez azydek Pokaż wiadomość
Witam
Forum podczytuję już od dłuższego czasu - czas się przedstawić i poprosić doświadczone Koleżanki o radę.

Mam problem z doborem bukietu i biżuterii do sukienki.
Tj wiem, że chciałabym bukiet z elementami różu (takiego wchodzącego w piwonię) i miałam początkową wizję, ale z racji na kwiat przy szarfie sukni (i podobny stroik - o ile będzie mi w nim do twarzy) sądzę, że odpada klasyczna okrągła wiązanka?

Jest też kwestia biżuterii - planowałam perełki, ale że sukienka wchodząca w nowoczesny styl to chyba też nie jest najlepsze rozwiązanie?

Włosy chciałabym mieć upięte w kok (w przeciwieństwie do Pani z obrazka), kusi mnie wspomniany wyżej stroik z woalką, ale welon też jest do przyjęcia

Wszelkie podpowiedzi mile widziane i z góry za nie dziękuję
ciekawa suknia będzie tradycyjne wesele z tańcami?
właśnie ze względu na tę ozdobę przy szarfie mam wrażenie, że lepiej sprawdziłaby się taka długa, "smukła" wiązanka - nie umiem znaleźć dla niej określenia, ale chodzi mi o coś takiego, jak te kalie http://i52.tinypic.com/2604x1h.jpg (choć sama za nimi nie przepadam ). myślę, że okrągła wiązanka mogłaby razem z tą ozdobą dać wrażenie "ciężkości"...
do sukni w tym stylu pasuje mi długi welon mgiełka, który na weselu można by zdjąć, a we włosy wpiąć kwiat. jestem jak najbardziej za upięciem - dobrze zrobiony, wytrzyma długo i będzie wygodny
ale to oczywiście tylko moje wizje
a kiedy ślub?
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:13   #3
azydek
Raczkowanie
 
Avatar azydek
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 136
Dot.: jaki bukiet i dodatki? proszę: doradźcie

Cytat:
Napisane przez kasioonya Pokaż wiadomość
ciekawa suknia będzie tradycyjne wesele z tańcami?
właśnie ze względu na tę ozdobę przy szarfie mam wrażenie, że lepiej sprawdziłaby się taka długa, "smukła" wiązanka - nie umiem znaleźć dla niej określenia, ale chodzi mi o coś takiego, jak te kalie http://i52.tinypic.com/2604x1h.jpg (choć sama za nimi nie przepadam ). myślę, że okrągła wiązanka mogłaby razem z tą ozdobą dać wrażenie "ciężkości"...
do sukni w tym stylu pasuje mi długi welon mgiełka, który na weselu można by zdjąć, a we włosy wpiąć kwiat. jestem jak najbardziej za upięciem - dobrze zrobiony, wytrzyma długo i będzie wygodny
ale to oczywiście tylko moje wizje
a kiedy ślub?
Hej,
dziękuję Ci bardzo za od/pod-powiedź

Ślub będzie 30/5 2013. Tradycyjny, choć Panna Młoda w wielu kwestiach jest na "nie"... Nie lubię koronek, świecideł, miało być klasycznie i nowocześnie w jednym (sala też jest w takim stylu, tylko kościółek zabytkowy) - przyjaciółka z m.in. którą wybrałam tą suknię od razu powiedziała że jest idealna do mojego charakteru Stąd, wiem że to TA.
Choć teraz widzę, że wcale nie będzie łatwo o "wykończenie"?

Podoba mi się pomysł ze smukłą wiązanką, też doszłam do takiego wniosku że musi być bardzo klasyczna i prosta. Kalie nie są złe, choć wyglądają jak berło Ale razem powinno wyglądać to spoiście. Muszę zobaczyć te kwiaty "na żywo", póki co znam tylko obrazek.

Chyba zrezygnuję z naszyjnika na rzecz bransoletki i długich kolczyków? Kryształki?
Kusi mnie b. delikatny róż, zwł. jeśli kwiaty będą miały podobny kolor?
Ale czy to nie będzie przesada - kolejny kolor?

Dzięki za wszelkie pomysły i sugestie!
__________________
"Oto jest miłość.
Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie..."
7/07/2007 Wildwood USA

30/05/2013

azydek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:58   #4
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: jaki bukiet i dodatki? proszę: doradźcie

Cytat:
Napisane przez azydek Pokaż wiadomość
Witam
Forum podczytuję już od dłuższego czasu - czas się przedstawić i poprosić doświadczone Koleżanki o radę.

Mam problem z doborem bukietu i biżuterii do sukienki.
Tj wiem, że chciałabym bukiet z elementami różu (takiego wchodzącego w piwonię) i miałam początkową wizję, ale z racji na kwiat przy szarfie sukni (i podobny stroik - o ile będzie mi w nim do twarzy) sądzę, że odpada klasyczna okrągła wiązanka?

Jest też kwestia biżuterii - planowałam perełki, ale że sukienka wchodząca w nowoczesny styl to chyba też nie jest najlepsze rozwiązanie?

Włosy chciałabym mieć upięte w kok (w przeciwieństwie do Pani z obrazka), kusi mnie wspomniany wyżej stroik z woalką, ale welon też jest do przyjęcia

Wszelkie podpowiedzi mile widziane i z góry za nie dziękuję

Witam Majówkę Zapraszam też tutaj -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post36067795


Ładna suknia. Ja bym dobrała bukiet w stylu polnym - kwiaty różnej wielkości, różne rodzaje, ułożone w kontrolowanym nieładzie Do tego kolczyki i bransoletkę (szyja goła). Możesz mieć i welon i kwiat.

Ja miałam welon na slub, a przed wejscie na sale zdjelam i wpielam sztuczny kwiat. Fajnie bedzie wygladal niski kok i długi welon
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.