Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 22:36   #4471
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś na rozmowie w sprawie stażu na stanowisko doradcy zawodowego, gdzie istnieje możliwość zatrudnienia. Jak się okazało na miejscu praca wymaga dojazdów 200-300 km do szkół położonych w małych wioskach. Zapraszając mnie na rozmowę nie zorientowali się, że... nie mam prawa jazdy. Wprawdzie zamierzam zrobić w tym roku, ale nie wyobrażam sobie, że od razu po zdaniu egzaminu zaczynam pracę wymagającą tak dalekich wyjazdów.Nie wyobrażam sobie tego.
Hahaha, oklaski dla pracodawcy, że nie zweryfikował od razu najważniejszej kwestii
Teraz na wielu stanowiskach wymagają prawa jazdy, warto zrobić. Widzę po znajomych, którzy szukają pracy, że brak prawa jazdy ogranicza ich na rynku pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 23:10   #4472
Maddlenka90
Raczkowanie
 
Avatar Maddlenka90
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Tu jest moje CV. Może ktoś mógłby się wypowiedzieć. Celuje w sekretarkę, prace w administracji, asystent, praca biurowa etc
Twoje CV wydaje się strasznie smutne. Wygląda bardziej na akt urodzenia niż CV na pierwszy rzut oka, więc przede wszystkim zmieniłabym czcionkę oraz cały szablon. Może warto by było je podzielić na dwie kolumny tak jak na przykładzie który wkleiła jedna z dziewczyn. Koniecznie "zatytułuj" CV swoi imieniem i nazwiskiem dużymi literami. Mogłabyś również dodać profil zawodowy, gdzie bardzo pokrótce opiszesz siebie oraz pracę jakiej szukasz.
Jeżeli chodzi o zakres obowiązków ,które wpisałaś to wg mnie są one opisane całkiem w porządku, ale nazwę stanowiska np. zmieniłabym na np. Asystentka ds. Administracji.
Powodzenia !
__________________
You can not always wait for a perfect moment. Sometimes you must dare to jump.
Maddlenka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 23:44   #4473
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 00:46   #4474
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Maddlenka90 Pokaż wiadomość
Twoje CV wydaje się strasznie smutne. Wygląda bardziej na akt urodzenia niż CV na pierwszy rzut oka, więc przede wszystkim zmieniłabym czcionkę oraz cały szablon. Może warto by było je podzielić na dwie kolumny tak jak na przykładzie który wkleiła jedna z dziewczyn. Koniecznie "zatytułuj" CV swoi imieniem i nazwiskiem dużymi literami. Mogłabyś również dodać profil zawodowy, gdzie bardzo pokrótce opiszesz siebie oraz pracę jakiej szukasz.
Jeżeli chodzi o zakres obowiązków ,które wpisałaś to wg mnie są one opisane całkiem w porządku, ale nazwę stanowiska np. zmieniłabym na np. Asystentka ds. Administracji.
Powodzenia !
Dla mnie takie nazwy stanowisk są strasznie wydumane. Coś jak "konserwator powierzchni płaskich" zamiast "sprzątaczka".
Dwukolumnowy układ CV wymaga większego kombinowania, by było czytelnie i ładnie. Nie pakowałabym się w to - zwłaszcza, gdy ktoś pisze CV podstawową czcionką Worda .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 01:19   #4475
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 06:53   #4476
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Aż chyba dzisiaj wstawię swoje CV, bo nic nie zastąpi rzetelnej opinii z Waszej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 08:38   #4477
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też bym chciała się dowiedzieć, dlaczego invisible uważa, że nie ma takiego zawodu sekretarka?
W takim razie, dlaczego będąc na stażu w UW była tam
sekretarka wojewody...
sekretarka posła...
sekretarka działu XYZ...

To skąd to się wzięło?
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 09:02   #4478
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała się dowiedzieć, dlaczego invisible uważa, że nie ma takiego zawodu sekretarka?
W takim razie, dlaczego będąc na stażu w UW była tam
sekretarka wojewody...
sekretarka posła...
sekretarka działu XYZ...

To skąd to się wzięło?
Pytałam, czy to nazwa zawodu, bo nie wiem - po odpowiedzi, że jest i taka jest na umowie jak najbardziej uważam, że taką należy zostawić. Nie wiedziałam, że takie oburzenie wywoła to, że po prostu spytałam, jak faktycznie brzmi nazwa stanowiska.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Świetny szablon! Jego zrobienie na pewno nie jest trudne, zwyczajny podział na dwie kolumny i zmiana czcionki, a wygląda bardzo profesjonalnie i przyjemnie dla oka.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 09:08   #4479
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pytałam, czy to nazwa zawodu, bo nie wiem - po odpowiedzi, że jest i taka jest na umowie jak najbardziej uważam, że taką należy zostawić. Nie wiedziałam, że takie oburzenie wywoła to, że po prostu spytałam, jak faktycznie brzmi nazwa stanowiska.

Nie oburzenie, po prostu zrozumiałam tak, że masz jakieś informacje, że takiego zawodu nie ma i myślałam, że jest jakieś wytłumaczenie,ot co
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 09:16   #4480
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pytałam, czy to nazwa zawodu, bo nie wiem - po odpowiedzi, że jest i taka jest na umowie jak najbardziej uważam, że taką należy zostawić. Nie wiedziałam, że takie oburzenie wywoła to, że po prostu spytałam, jak faktycznie brzmi nazwa stanowiska.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------


Świetny szablon! Jego zrobienie na pewno nie jest trudne, zwyczajny podział na dwie kolumny i zmiana czcionki, a wygląda bardzo profesjonalnie i przyjemnie dla oka.
Tak, ladnie to wyglada ale chyba glownie dlatego, ze jego doświadczenie zawodowe o ograniczone jest do jednego. Wypisujac conajmniej trzy takie, wszystko sie rozjedzie i ciezej bedzie utrzymac ładny kafelkowy wyglad od linijki. Mialam kiedys dwie kolumny. Niby bylo czytelne a ludzie sobie nie radzili. Chyba jakies konowaly. Ale pewnie jeszcze raz pokombinuje z takim ukladem.



TIMON, na priv odpowiem gdy znajde wiecej czasu dxisiaj lub jutro. Ale juz chce ci podziekowac :d

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2017-02-07 o 09:18
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 09:31   #4481
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Miałam dwukolumnowe, strasznie się rozjeżdżało przy automatycznej ekstrakcji danych do formularzy i tak trzeba było jeszcze raz wszystko wklepywać ręcznie. Jak gdzieś szło przez ATS to też mam wątpliwości czy sczytywało.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 10:38   #4482
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Tak, ladnie to wyglada ale chyba glownie dlatego, ze jego doświadczenie zawodowe o ograniczone jest do jednego.
Owszem, ale ma też kolumnę z publikacjami, których chyba większość z nas nie ma - można więc pokombinować tam z układem, coś wyrzucić. Dziewczyny, to tylko wzór
[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7065778 6]Miałam dwukolumnowe, strasznie się rozjeżdżało przy automatycznej ekstrakcji danych do formularzy i tak trzeba było jeszcze raz wszystko wklepywać ręcznie. Jak gdzieś szło przez ATS to też mam wątpliwości czy sczytywało.[/QUOTE]
Wybacz, ale nie mam pojęcia, o czym mówisz W kwestii komputerowej jestem raczej mało obeznana. Ja zawsze wysyłam CV w formacie pdf, właśnie dlatego, żeby nikomu nic się nie rozjechało.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Nie oburzenie, po prostu zrozumiałam tak, że masz jakieś informacje, że takiego zawodu nie ma i myślałam, że jest jakieś wytłumaczenie,ot co
Nie nie, po prostu myślałam, że wpisać "sekretarka" to tak jakby napisać "przedszkolanka" - w sensie, że tego słowa się używa, ale "prawdziwa" nazwa zawodu jest bardziej rozbudowana. Mój błąd. Skoro taka nazwa normalnie funkcjonuje i co więcej tak jest zapisana w umowie, to jak najbardziej nie należy jej zmieniać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:01   #4483
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość

Wybacz, ale nie mam pojęcia, o czym mówisz W kwestii komputerowej jestem raczej mało obeznana. Ja zawsze wysyłam CV w formacie pdf, właśnie dlatego, żeby nikomu nic się nie rozjechało.
PDF swoją drogą, to jak najbardziej

Mówię o sytuacjach, gdzie aplikacja opiera się o formularz na stronie. CV owszem, dołączyć trzeba, ale oprócz tego te same dane muszą się znaleźć w formularzu. Czasami jest opcja uzupełnienia tego automatycznie - właśnie poprzez ekstrakcję danych z dołączonego CV, i jak miałam kolumnowe to tragicznie się to wszystko rozjeżdżało. Tak jakby system nie był w stanie 'inteligentnie' sczytać, że to co do wykształcenia to do wykształcenia, tylko np. nazwę uczelni wpisywał jako miejsce pracy (przykładowo), bo akurat tak to szło linijkami w moim pliku. Slowem jeden burdel

A ATS to takie gówienko do pierwszego autmatycznego odsiewu kandydatów, an applicant tracking system. Sczytuje aplikacje pod kątem słów kluczowych i od razu odrzuca te poniżej pewnego progu zgodności. Nie jestem pewna, ale obawiam się, czy taki system radzi sobie z nielinearnymi dokumentami.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:04   #4484
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7066198 1]

A ATS to takie gówienko do pierwszego autmatycznego odsiewu kandydatów, an applicant tracking system. Sczytuje aplikacje pod kątem słów kluczowych i od razu odrzuca te poniżej pewnego progu zgodności. Nie jestem pewna, ale obawiam się, czy taki system radzi sobie z nielinearnymi dokumentami.[/QUOTE]

Tutaj powstaje pytanie czy ma sens aplikować do firm, które odrzucają aplikacje na podstawie tak zawodnego narzędzia
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:08   #4485
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A wiesz, które korzystają z tego systemu? Czy przed wysłaniem CV trzeba jeszcze robić wywiad, żeby się dowiedzieć, z jakiego oprogramowania korzysta nasz potencjalny pracodawca?
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:10   #4486
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość

A wiesz, które korzystają z tego systemu? Czy przed wysłaniem CV trzeba jeszcze robić wywiad, żeby się dowiedzieć, z jakiego oprogramowania korzysta nasz potencjalny pracodawca?
Bardziej chodzi mi o to, że nie warto martwić się odrzuceniem CV przez takie oprogramowanie, bo skoro firma je zastosowała, to znaczy ze nie ma sensu tam pracować
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:31   #4487
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:49   #4488
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7066198 1]PDF swoją drogą, to jak najbardziej

Mówię o sytuacjach, gdzie aplikacja opiera się o formularz na stronie. CV owszem, dołączyć trzeba, ale oprócz tego te same dane muszą się znaleźć w formularzu. Czasami jest opcja uzupełnienia tego automatycznie - właśnie poprzez ekstrakcję danych z dołączonego CV, i jak miałam kolumnowe to tragicznie się to wszystko rozjeżdżało. Tak jakby system nie był w stanie 'inteligentnie' sczytać, że to co do wykształcenia to do wykształcenia, tylko np. nazwę uczelni wpisywał jako miejsce pracy (przykładowo), bo akurat tak to szło linijkami w moim pliku. Slowem jeden burdel

A ATS to takie gówienko do pierwszego autmatycznego odsiewu kandydatów, an applicant tracking system. Sczytuje aplikacje pod kątem słów kluczowych i od razu odrzuca te poniżej pewnego progu zgodności. Nie jestem pewna, ale obawiam się, czy taki system radzi sobie z nielinearnymi dokumentami.[/QUOTE]
Dzięki za wyjaśnienie Faktycznie wypełniałam kiedyś taki formularz i wszystko pozamieniało mi się miejscami, ale nie było to dla mnie aż tak upierdliwe, żeby wszystko poprawnie zamienić.
Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
A jaka jest rozbudowana nazwa przedszkolanki?
Z tego, co mi się kojarzy, to przedszkolanki nazywają siebie nauczycielem wychowania przedszkolnego/nauczycielem przedszkolnym.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2017-02-07 o 11:52
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:02   #4489
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 12:11   #4490
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To znaczy?

Pracuję przy komputerze (na szczęście bez bata nad głową w postaci upierdliwego pracodawcy) i ten kwadrans przerwy co godzinę został mi - młodej, wysportowanej kobiecie nie w ciąży - bezwzględnie zaordynowany przez lekarza, jeśli nie chcę za kilka lat mieć poważnych problemów.

(Tak, wiem, nie każdy może sobie na to pozwolić itd. itp. ale bardzo dobrze, że może się to pojawić jako rozwiązanie systemowe przynajmniej dla kobiet w ciąży.)
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:11   #4491
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Ja mam jutro rozmowę w Warszawie i nie wiem czy na nią jechać. Najgorsze jest to, że dopiero pod koniec rozmowy zorientowałam się, że pani dzwoni z Warszawy, kiedy wypowiedziała słowo Mokotów. Tak mnie zatkało, że nawet nie zdołałam niczego sprostować. Po prostu wysłałam jedno jedyne CV poza granice Lublina jakieś tydzień temu, dla jaj. Z jednej strony mnie korci, żeby jechać, a z drugiej...to praca w szkole prywatnej jako nauczyciel, więc pewnie zarobki niezbyt duże.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:21   #4492
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 14:04   #4493
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Ja mam jutro rozmowę w Warszawie i nie wiem czy na nią jechać. Najgorsze jest to, że dopiero pod koniec rozmowy zorientowałam się, że pani dzwoni z Warszawy, kiedy wypowiedziała słowo Mokotów. Tak mnie zatkało, że nawet nie zdołałam niczego sprostować. Po prostu wysłałam jedno jedyne CV poza granice Lublina jakieś tydzień temu, dla jaj. Z jednej strony mnie korci, żeby jechać, a z drugiej...to praca w szkole prywatnej jako nauczyciel, więc pewnie zarobki niezbyt duże.
Na mokotow masz polskiego busa więc jedz, dowiesz się co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 14:55   #4494
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

O kurcze, znów wisi ogłoszenie NA STAŻ, na które wysyłałam.
Czyli...albo ludzie się ogarnęli i nie chcą się już stażować albo z tą firmą jest coś nie tak.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Ja mam jutro rozmowę w Warszawie i nie wiem czy na nią jechać. Najgorsze jest to, że dopiero pod koniec rozmowy zorientowałam się, że pani dzwoni z Warszawy, kiedy wypowiedziała słowo Mokotów. Tak mnie zatkało, że nawet nie zdołałam niczego sprostować. Po prostu wysłałam jedno jedyne CV poza granice Lublina jakieś tydzień temu, dla jaj. Z jednej strony mnie korci, żeby jechać, a z drugiej...to praca w szkole prywatnej jako nauczyciel, więc pewnie zarobki niezbyt duże.
Masz wykształcenie w tym kierunku? Bo czasem się zastanawiam, czy da się dostać na nauczyciela bez studiów pedagogicznych
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 17:45   #4495
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Byłam dzisiaj na dniu próbnym, tam gdzie wczoraj byłam na rozmowie. Mają odzywać się w przyszłym tygodniu, jak "przetestują" pozostałe kandydatki.
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:12   #4496
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Na mokotow masz polskiego busa więc jedz, dowiesz się co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z polskiego busa nie za bardzo mi odpowiadają godziny, ale zamierzam nim wrócić.

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość

Masz wykształcenie w tym kierunku? Bo czasem się zastanawiam, czy da się dostać na nauczyciela bez studiów pedagogicznych
Tak, skończyłam matematykę i mam uprawnienia pedagogiczne.
Aby uczyć w szkole publicznej koniecznie trzeba mieć uprawnienia, natomiast niekoniecznie trzeba kończyć oprócz przedmiotu kierunkowego oddzielne studia pedagogiczne. Ja blok pedagogiczny miałam w ramach kierunku studiów.
Nie wiem za to jak jest w szkołach prywatnych, być może da się uczyć bez uprawnień, ale nie mam wiedzy w tym temacie. Niestety na blogu pedagogicznym omawiane są tylko sprawy związane ze szkolnictwem publicznym.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na dniu próbnym, tam gdzie wczoraj byłam na rozmowie. Mają odzywać się w przyszłym tygodniu, jak "przetestują" pozostałe kandydatki.
Nie godziłabym się na takie coś jak dzień próbny. Zwykłe wykorzystywanie ludzi. Przy 20 kandydatach to prawie miesiąc pracy bez kosztów pracowniczych.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:23   #4497
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Z polskiego busa nie za bardzo mi odpowiadają godziny, ale zamierzam nim wrócić.


Tak, skończyłam matematykę i mam uprawnienia pedagogiczne.
Aby uczyć w szkole publicznej koniecznie trzeba mieć uprawnienia, natomiast niekoniecznie trzeba kończyć oprócz przedmiotu kierunkowego oddzielne studia pedagogiczne. Ja blok pedagogiczny miałam w ramach kierunku studiów.
Nie wiem za to jak jest w szkołach prywatnych, być może da się uczyć bez uprawnień, ale nie mam wiedzy w tym temacie. Niestety na blogu pedagogicznym omawiane są tylko sprawy związane ze szkolnictwem publicznym.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Nie godziłabym się na takie coś jak dzień próbny. Zwykłe wykorzystywanie ludzi. Przy 20 kandydatach to prawie miesiąc pracy bez kosztów pracowniczych.
Całkowicie się z Tobą zgadzam, jednak postanowiłam to jakoś przeboleć i iść tam na te kilka godzin. Szef nazwał to kolejnym etapem rekrutacji...
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 08:06   #4498
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Zerknijcie proszę na moje CV. Wszelkie uwagi mile widziane Dzięki
dodałam w załączniku
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf curriculum vitae.pdf (95,0 KB, 98 załadowań)
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 08:57   #4499
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Zerknijcie proszę na moje CV. Wszelkie uwagi mile widziane Dzięki
dodałam w załączniku
Dopisz więcej obowiązków, bo teraz to wygląda jakbyś nic oprócz tego cewnikowania nie robiła. Ja bym dała po 3 podpunkty do każdej pracy.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 09:21   #4500
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 17:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.