Dior - kolorówka część III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 10:44   #3181
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to chyba jestem jedyna, która nie cierpi tego cienia
nie wszytskim wszystko pasuje
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 12:33   #3182
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A gdzie się w nie zaopatrujesz? Bo one chyba są wycofane Ja szukałam wszędzie i nigdzie ni mo
Ja kupowałam w perfumerii.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bardzo polecam W porównaniu z klasycznymi błyszczykami Diora, które trwają na moich ustach max. 30 minut, ten jest rewelacyjny - utrzymuje się 2-3h, daje efekt tafli, nie skleja, pielęgnuje
Zgadzam się, addictom też nic nie brakuje, ale LP bije je na głowę. Mam w sumie 3 odcienie, w tym jeden limitowany (04).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale mi robicie smaka I jeszcze ten innowacyjny aplikator roll on Ale kurcze stacjonarnie go chyba nigdzie nie dostanę
Czy on jest innowacyjny, to rzecz gustu
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:15   #3183
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
xPoziomkax. Weszlam na strone Diora i nie moge znalezdz Lip Polish. Jeszcze jakis czas temu (ok 2 tyg temu) widzialam go tam, ale teraz strona jest odswiezona i produkt nie istnieje ( aczkolwiek moglam przegapic wiec upewnij sie ). Jezeli nie znajdziesz go i Ty to jednoznacznie mozna stwierdzic ze juz go nie beda produkowac. Byc moze bedziesz miala szczescie i jeszcze gdzies go znajdziesz w takim odcieniu jaki Ci odpowiada zreszta skomentuj to ze chcesz Lip Polish w swojej perfumeri. Zazwyczaj ekspedientki dzwonia do najblizszych sieciowek i pytaja sie czy jest on tam w asortymencie. Jezeli tak to pewnie bedziesz go miala do 3 dni
Dziękuję Ci Kochana A gdzie mam napisać, że chcę Lip Polish w swojej perfumerii?

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Poziomko, ja niedawno zakupilam Songe, jest boski Zrobilam krotka recenzje na blogu. Przez weekend bylam u siostry i caly czas mi go podbierala, tak jej sie spodobal
No ja właśnie też kupiłam ostatnio Songe, dziś testowałam i jest boski!!! Idealny do no makeup
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:00   #3184
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=xPoziomkax;45846349]Dziękuję Ci Kochana A gdzie mam napisać, że chcę Lip Polish w swojej perfumerii?



Skomentuj to dziewczynie przy kasie. Ona powinna wszystkim sie zajac. Ja czasami chce jakis krem ktorego nie maja akurat w sklepie to ekspedientka prosi mnie o moj nr tel i dzwoni do mnie jak juz go maja na stanie. Zazwyczaj to trwa dwa lub trzy dni.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:21   #3185
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Mujernatural;458481 55]
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Kochana A gdzie mam napisać, że chcę Lip Polish w swojej perfumerii?



Skomentuj to dziewczynie przy kasie. Ona powinna wszystkim sie zajac. Ja czasami chce jakis krem ktorego nie maja akurat w sklepie to ekspedientka prosi mnie o moj nr tel i dzwoni do mnie jak juz go maja na stanie. Zazwyczaj to trwa dwa lub trzy dni.
Ok, dzięki za radę. Z tym, że moja najbliższa perfumeria jest godzinę pociągiem ode mnie haha
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:35   #3186
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=xPoziomkax;45848541]
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość

Ok, dzięki za radę. Z tym, że moja najbliższa perfumeria jest godzinę pociągiem ode mnie haha
To moze zadzwon tam. Jezeli masz juz wybrany kolor i jestes pewna ze chcesz wlasnie ta szminke to napewno Ci ja "zalatwia"
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:19   #3187
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Kochana A gdzie mam napisać, że chcę Lip Polish w swojej perfumerii?



No ja właśnie też kupiłam ostatnio Songe, dziś testowałam i jest boski!!! Idealny do no makeup
super, ze Ci sie spodobal
ja uwielbiam no makeup

Dziewczyny, dzis w skrzynce znalazlam kupon rabatowy do mojej ulubionej perfumerii 30% na wybrany produkt....juhhhu
tylko ktory wziasc, to jest problem, bo lista dluga
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 18:00   #3188
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Mujernatural;458522 25]
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

To moze zadzwon tam. Jezeli masz juz wybrany kolor i jestes pewna ze chcesz wlasnie ta szminke to napewno Ci ja "zalatwia"


Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
super, ze Ci sie spodobal
ja uwielbiam no makeup

Dziewczyny, dzis w skrzynce znalazlam kupon rabatowy do mojej ulubionej perfumerii 30% na wybrany produkt....juhhhu
tylko ktory wziasc, to jest problem, bo lista dluga
No naprawdę jest super Ja też uwielbiam no makeup

Btw, jakie youtuberki oglądacie? Te zagraniczne i polskie? Co do zagranicznych to mogę powiedzieć, że jestem bezgranicznie zakochana w essiebutton Co za osobowość! No i ten makijaż.. zawsze taki delikatny, dziewczęcy, naturalny...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:05   #3189
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=xPoziomkax;45863363]
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość





No naprawdę jest super Ja też uwielbiam no makeup

Btw, jakie youtuberki oglądacie? Te zagraniczne i polskie? Co do zagranicznych to mogę powiedzieć, że jestem bezgranicznie zakochana w essiebutton Co za osobowość! No i ten makijaż.. zawsze taki delikatny, dziewczęcy, naturalny...
uwielbiam caribybel
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:08   #3190
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Star90;45863438]
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

uwielbiam caribybel
Totalna piękność Też ją lubię oglądać Te brwi!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:11   #3191
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=xPoziomkax;45863469]
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość

Totalna piękność Też ją lubię oglądać Te brwi!
ładne ale jak sobie zrobi, bez są takie normalne,ona ma urode do takich dużych grubych brwi, ja bym wyglądała komicznie
ja podziwiam jej biżuterie, u nas nie ma takiej
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 18:19   #3192
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Star90;45863519]
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
ładne ale jak sobie zrobi, bez są takie normalne,ona ma urode do takich dużych grubych brwi, ja bym wyglądała komicznie
ja podziwiam jej biżuterie, u nas nie ma takiej
Ja bym wyglądała jak Breżniew
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:22   #3193
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=xPoziomkax;45863363]
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość





No naprawdę jest super Ja też uwielbiam no makeup

Btw, jakie youtuberki oglądacie? Te zagraniczne i polskie? Co do zagranicznych to mogę powiedzieć, że jestem bezgranicznie zakochana w essiebutton Co za osobowość! No i ten makijaż.. zawsze taki delikatny, dziewczęcy, naturalny...
Ja też oglądam ją z wielką przyjemnością . Lubię też Jaclyn Hill i fleur deforce
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:26   #3194
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Burbery;45863685]
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Ja też oglądam ją z wielką przyjemnością . Lubię też Jaclyn Hill i fleur deforce
Fleur też bardzo lubię Missglamorazzi też jest taka pozytywna, choć nie do końca lubię jej styl, dla mnie strasznie dziecinny i kolorowy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 20:20   #3195
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=xPoziomkax;45863363]
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość

Btw, jakie youtuberki oglądacie? Te zagraniczne i polskie? Co do zagranicznych to mogę powiedzieć, że jestem bezgranicznie zakochana w essiebutton Co za osobowość! No i ten makijaż.. zawsze taki delikatny, dziewczęcy, naturalny...
Ja tylko ogladam Pixiwoo, uwielbiam je! Niestety, w wiekszosci filmikow youtubowych musze wylaczac dzwiek, bo niestety, niektore dziewczyny potrafia wykonac piekne makijaze, ale sztuka oratorska niestety jest im obca, jak rowniez gramatyka i zasob slow ojczystego jezyka. Poza tym czasami mnie troche irytuja jak przez 5 min gadaja o jakis glupotach, a ja wchodze na ich profil zeby zobaczyc jak np ukryc przebarwienia Dlatego Pixiwoo sa najlepsze, edytuja te filmiki zeby nie byly za dlugie tylko w sam raz, nie rozgaduja sie o jakis malo istotnych rzeczach czy swoich przemysleniach, ich angielszczyzna jest bardzo ladna i przyjemna dla ucha, potrafia byc zabawne, a co najwazniejsze: pieknie wszystko na ich filmikach widac, kazdy szczegol makijazu, wiec latwo jest to potem wykonac w domu klask i:
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 20:47   #3196
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Skomentuj to dziewczynie przy kasie. Ona powinna wszystkim sie zajac. Ja czasami chce jakis krem ktorego nie maja akurat w sklepie to ekspedientka prosi mnie o moj nr tel i dzwoni do mnie jak juz go maja na stanie. Zazwyczaj to trwa dwa lub trzy dni.
To u Ciebie to sprawnie idzie. U mnie czeka się tygodniami, a raz wywinęli mi nawet taki numer, że produktu nie sprowadzili wcale. Nie pamiętam już czy chodziło o jakąś limitowankę czy o ekoAmpułkę P&R, która jest w stałej ofercie w S.. W każdym razie po kilku telefonach z mojej strony, gdy panie za każdym razem odpowiadały że towar jest już zamówiony i lada dzień przyjdzie - po czym oczywiście nie przychodził - dałam sobie spokój.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:21   #3197
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To u Ciebie to sprawnie idzie. U mnie czeka się tygodniami, a raz wywinęli mi nawet taki numer, że produktu nie sprowadzili wcale. Nie pamiętam już czy chodziło o jakąś limitowankę czy o ekoAmpułkę P&R, która jest w stałej ofercie w S.. W każdym razie po kilku telefonach z mojej strony, gdy panie za każdym razem odpowiadały że towar jest już zamówiony i lada dzień przyjdzie - po czym oczywiście nie przychodził - dałam sobie spokój.
No niezle. Ja mieszkam w malej miejscowosci na Costa Brava i dziewczyny z perfumerii znaja mnie poniewaz jestem stala klientka od kilku lat. Byc moze to dzieki temu wszystko sprawnie idzie. Pamietam jednak jak kilka lat temu szukalam rozu z Clinique (taki z kwiatkiem). W moim sklepie poinformowano mnie ze ten roz juz zostal wycofany, a jakoze mialam zaplanowany wyjazd do Polski to postanowilam poszukac kosmetyku w kraju. Poszlam do Sephory i tam bardzo mila dziewczyna obsluzyla mnie. Nie miala go na sklepie ale wykonala z 3 tel zeby zamowic mi go. Niestety okazalo sie ze nie mozna bylo juz go zdobyc. Obsluga przesympatyczna, ekspedientka naprawde starala sie zebym wyszla zadowolona i zdobyla to co chce. Widocznie to zalezy od szczescia kto Cie obsluguje, ale uwazam ze to co Tobie zrobili to bylo malo profesionalne. Wiadomo ze kazdy moze sie pomylic itd ale czy wogole przeprosili Cie za ta sytuacje?
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:35   #3198
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
No niezle. Ja mieszkam w malej miejscowosci na Costa Brava i dziewczyny z perfumerii znaja mnie poniewaz jestem stala klientka od kilku lat. Byc moze to dzieki temu wszystko sprawnie idzie. Pamietam jednak jak kilka lat temu szukalam rozu z Clinique (taki z kwiatkiem). W moim sklepie poinformowano mnie ze ten roz juz zostal wycofany, a jakoze mialam zaplanowany wyjazd do Polski to postanowilam poszukac kosmetyku w kraju. Poszlam do Sephory i tam bardzo mila dziewczyna obsluzyla mnie. Nie miala go na sklepie ale wykonala z 3 tel zeby zamowic mi go. Niestety okazalo sie ze nie mozna bylo juz go zdobyc. Obsluga przesympatyczna, ekspedientka naprawde starala sie zebym wyszla zadowolona i zdobyla to co chce. Widocznie to zalezy od szczescia kto Cie obsluguje, ale uwazam ze to co Tobie zrobili to bylo malo profesionalne. Wiadomo ze kazdy moze sie pomylic itd ale czy wogole przeprosili Cie za ta sytuacje?
A gdzieżby. Ja w zasadzie też większości stacjonarnych zakupów dokonuję w tej samej perfumerii, więc raczej panie mnie kojarzą, ale niektóre mają, że się tak wyrażę, mało inicjatywy. Produkt w szufladzie trzeba im pokazać palcem, jak jest jakaś nowa kolekcja to objaśnić o co chodzi, bo nie wiedzą. A z tymi zamówieniami panuje tam wg. mnie straszny bałagan, bo niby odnotowują wszystko w zeszycie, ale nie wiadomo, co się z tym dalej dzieje. Kiedyś byłam świadkiem, jak klientka oburzała się że towar, który sprowadzano dla niej z innego sklepu i po którego odbiór przyszła, został już sprzedany komuś innemu. Całe szczęście że teraz S. ma już w Polsce sklep on line i że jest on-linowy Douglas, bo te zamówienia przez sklep to droga przez mękę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 22:23   #3199
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A gdzieżby. Ja w zasadzie też większości stacjonarnych zakupów dokonuję w tej samej perfumerii, więc raczej panie mnie kojarzą, ale niektóre mają, że się tak wyrażę, mało inicjatywy. Produkt w szufladzie trzeba im pokazać palcem, jak jest jakaś nowa kolekcja to objaśnić o co chodzi, bo nie wiedzą. A z tymi zamówieniami panuje tam wg. mnie straszny bałagan, bo niby odnotowują wszystko w zeszycie, ale nie wiadomo, co się z tym dalej dzieje. Kiedyś byłam świadkiem, jak klientka oburzała się że towar, który sprowadzano dla niej z innego sklepu i po którego odbiór przyszła, został już sprzedany komuś innemu. Całe szczęście że teraz S. ma już w Polsce sklep on line i że jest on-linowy Douglas, bo te zamówienia przez sklep to droga przez mękę.
No to niezle. Teraz bede bardziej doceniala moje dziewczyny z perfumerii. Naprawde obsluga tutaj jest idealna. Ekspedientki pokazuja nowosci, tlumacza co i jak, chetnie wykonuja makijaz z kosmetykow ktore Cie interesuja. Najlepsze jest to ze przy zakupie czegos z wielka przyjemnoscia obdarowuja Cie probkami i to bez proszenia sie. Ostatnio dostalam skrzyneczke z Sisley (5 miniaturek o wartosci ok 20€) czy tez krem na noc i na dzien z Biotherm (po 15 ml) ktore starcza na miesiac stosowania!!! szkoda ze w Polsce jeszcze nie dbaja tak o klienta, a szkoda bo kazda z nas lubi testowac nowe produkty, a pozatym to komfort ze kupujesz pelnowymiarowy kosmetyk i wiesz jak on sprawdza sie na Tobie.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Aaa tak wogole to czekalam na ta nowa kolekcje z Diora. Jak narazie dostepne sa tylko pudry Dior Skin Nude Tan a ja sie pytam gdzie reszta :brzyda l: Czy w Polsce jest juz kolekcja na lato 2014???
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 09:21   #3200
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was coś wie, czy są już u Was nowe lakiery Fluid Stick?
Wczoraj dostałam katalog Sephory, ważny od 1.04., i jest tam ten błyszczyk, więc powinien już być w perfumeriach
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Aaa tak wogole to czekalam na ta nowa kolekcje z Diora. Jak narazie dostepne sa tylko pudry Dior Skin Nude Tan a ja sie pytam gdzie reszta :brzyda l: Czy w Polsce jest juz kolekcja na lato 2014???
Kolekcje letnie dotychczas pojawiały się w maju
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:20   #3201
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam katalog Sephory, ważny od 1.04., i jest tam ten błyszczyk, więc powinien już być w perfumeriach
Kolekcje letnie dotychczas pojawiały się w maju
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:23   #3202
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
W wątku sephorowym ktoś pisał, że już go kupił, więc są na bank
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:30   #3203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was coś wie, czy są już u Was nowe lakiery Fluid Stick?
Już sa, własnie dzisiaj kupiłam w kolorze Wonderland i jestem nim absolutnie zachywcona! Trwałosc powala, konsystencja, połysk i moc koloru tez, po prostu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:43   #3204
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
W wątku sephorowym ktoś pisał, że już go kupił, więc są na bank
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już sa, własnie dzisiaj kupiłam w kolorze Wonderland i jestem nim absolutnie zachywcona! Trwałosc powala, konsystencja, połysk i moc koloru tez, po prostu
U mnie nie ma Sephory tylko Douglas, poza tym ja z prowincji, więc pewnie jeszcze sobie poczekam, ale jutro pojadę zobaczyć czy aby może przypadkiem się nie pojawiły. Dzięki za odzew
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:43   #3205
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Corii z trwałością jest bardziej jak błyszczyk czy szminka?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:47   #3206
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Corii z trwałością jest bardziej jak błyszczyk czy szminka?
Jak juz sie nalozy i okrzepnie to zdecydowanie bardziej szminka z polyskiem. Trwalosc mnie naprawde zdziwiła na in plus

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
U mnie nie ma Sephory tylko Douglas, poza tym ja z prowincji, więc pewnie jeszcze sobie poczekam, ale jutro pojadę zobaczyć czy aby może przypadkiem się nie pojawiły. Dzięki za odzew
No w D. nie byłam, to niestety nie posłuze pomocą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:51   #3207
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już sa, własnie dzisiaj kupiłam w kolorze Wonderland i jestem nim absolutnie zachywcona! Trwałosc powala, konsystencja, połysk i moc koloru tez, po prostu
Przepiekny kolor, musi prezentowac sie cudnie
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:53   #3208
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak juz sie nalozy i okrzepnie to zdecydowanie bardziej szminka z polyskiem. Trwalosc mnie naprawde zdziwiła na in plus

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



No w D. nie byłam, to niestety nie posłuze pomocą
Nie szkodzi. I tak dziękuję
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:09   #3209
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak juz sie nalozy i okrzepnie to zdecydowanie bardziej szminka z polyskiem. Trwalosc mnie naprawde zdziwiła na in plus

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



No w D. nie byłam, to niestety nie posłuze pomocą
Brzmi ciekawie, czuję się skuszona
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:56   #3210
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dior - kolorówka część III

Mirage do mnie woła chodź przytul weź mnie do domu )
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.