Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 07:42   #2791
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
m_rysia tak sie składa ze mam tylko ta fontanna czekoladowa z owocami to byla od Rydza nie z Dunajca tak dla jasnosci, i gosciom smakowala, i fonatnna i zimna płyuta, sporo rzeczy zjedli, w ogóle jeszcze na rzadnym weselu nie jadłam tak dobrewgo jedzenia, wszytsko bylo super przyprawione i tak elegancko podane, jestem bardzo zadowolona.

i daje jeszcze zdjecie na ktorym widac jak podali nam bulion z pierozkami
Jak pięknie się to wszystko prezentowało widać, że mieliście uroczystość skromną a zarazem bardzo elegancką i z klasą ślicznie okrągłe stoły są extra szkoda, że nasz lokal nie ma takich :/ szwedzki stół wygląda nieziemsko, aż ślinka cieknie powiedz czy goście nie marudzili, że muszą spacerować po jedzenie?
Ciasta też zamawiałaś u Pana Rydza? jak smakowały? mieliście tort wiedeński? wybraliście smaki takie jak my też byśmy chcieli, bo lubimy bardzo wiśnie, a w szczególności połączenie z czekoladą i bitą śmietaną mniami
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:04   #2792
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Amcizia jesteś kochana, bardzo Ci dziękuję a ile płaciłaś za tę fontannę czekoladową? Bo mi się strasznie marzy
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:25   #2793
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ciast od Rydz anie mialam, bo piekal je nasza sasiadka a te na sali byly z lokalu, tort mialam czekoladowe cisato z wisniami, jedna masa smietanowa, a druga truskaowkowa i pokryte marcepanem.

fonatnna to zalezy jaka mysmy wziki tamniejsza tak na ok.80 osob to 600zl, a duza jest za 1000zl, i onn daje od tego wszytsko, owoce itd, warto na prawde warto goscie byli zachwyceni i fontanna i tortem tylko ja ne bardzo zdazyma na jesc sie fonatnna, ale zamierzam zacheciz przyjaciokl ktorzy tez biora tort id niego w sierpniu zeby wzieli fontanne chocizaz w sumei nie bedzie trzeba, bo kolega byl jej czstym gosciem, zwlaszcza ze mieli stolik obok

ogolnie to wam powiem z eorganizujac wesele nie maialm ani zlotwoki na nie i lioczylam ze mi poeniadze soadna z nieba i hehehehe tak sie stalo stwierdzila ze bedzie task jak marzylam, a skoro juz dot ego slubu i wesela dsochodzi to i pieniadsze sie znjada w kncu 9 imesiecy to duzo czasu na organizacje
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 15:42   #2794
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
m_rysia tak sie składa ze mam tylko ta fontanna czekoladowa z owocami to byla od Rydza nie z Dunajca tak dla jasnosci, i gosciom smakowala, i fonatnna i zimna płyuta, sporo rzeczy zjedli, w ogóle jeszcze na rzadnym weselu nie jadłam tak dobrewgo jedzenia, wszytsko bylo super przyprawione i tak elegancko podane, jestem bardzo zadowolona.

i daje jeszcze zdjecie na ktorym widac jak podali nam bulion z pierozkami
Amcizia jeszcze raz gratulacje, faktycznie bardzo ładnie wyglądałaś, miałaś prostą i elegancką sukienkę.
Ja chociaż nie mam wesela w Z.Dunajec to mam pytanie o zimną płytę (wędliny), jak to u Was wyglądało? Czy ponieważ był stół szwedzki z wędlinami to nie było już niczego na stolikach gości? Nie chcemy mieć zawalonych stolików, tylko właśnie wszystko elegancko podane gdzieś z boku.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:36   #2795
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
fonatnna to zalezy...
napisałam już maila do pana Rydza w sprawie tej fontanny pięknie to wszystko wygląda w galerii na jego stronce są śliczne koszyczki z arbuza w winogronami he he teraz mi będzie strasznie przykro, jak odpisze, że fontanna zajęta.. ale liczę się z tym, bo już dość późno na ustalanie takich spraw..
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:37   #2796
inesitka
Raczkowanie
 
Avatar inesitka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

BOMBONA, 88wisienka powodzenia jutro!!! Oby wszystko się udało tak jak sobie wymarzyłyście. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Dużo zdrowia, szczęścia i miłości.
__________________

Razem od 7.02.2005
Zaręczeni od 2.01.2010
Nasz ślub 9.07.2011
inesitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:20   #2797
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Amcizia możesz zdradzić gdzie znajduję się to jeziorko z plażą? To z waszego pleneru?
piska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 20:31   #2798
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

jesli chodzi o fontanne i te wozki i koszyczki to byly kjapitalne i robily firore

jesli idzie o stoliki, gosciom nie rpzeszkadzalo, ze musieli chodzic, mieli pretekst zeby sie ruszyc, tylko w sumie nie mieli duzo czasu na jedzenie bo program byl napiety, a na stolach byly napoje i owoce, tylko zimna plyta byla na zasadzie szwedzkiego stolu bo przy okraglych stolikach i tak wiecej ciezko by bylo zmiescic

a to jeziorko, to nasz dunajec tylko nie wiem gdzie sie jedzie, to jest gdzies plod mostem, chyba w okolicahc niedfomic, nie jestem pewna, to nasza fotograf wie, ona nas tam zawiozla, a to z kamyszkami co jestesmy tylem do slonca z serii grzeczniejszych zdjec, bo mielismy 2 plenery to jest w strone szczepanowic wzdłuz dunajca idac od hotelu dunajec

chwilowo mnie nie bedzie bo nie mam stalego dostepu do neta, jeszcze go nie mamy na mieszkaniu a juz koncze pilnowanie ciocinego mieszkania. jak tylko sie opojawie to odpowiem wam na kazde pytanie jesli takowe bedziecie miec

pozdrawiam
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:36   #2799
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
m_rysia tak sie składa ze mam tylko ta fontanna czekoladowa z owocami to byla od Rydza nie z Dunajca tak dla jasnosci, i gosciom smakowala, i fonatnna i zimna płyuta, sporo rzeczy zjedli, w ogóle jeszcze na rzadnym weselu nie jadłam tak dobrewgo jedzenia, wszytsko bylo super przyprawione i tak elegancko podane, jestem bardzo zadowolona.

i daje jeszcze zdjecie na ktorym widac jak podali nam bulion z pierozkami
Aż mi zaburczało w brzuchu

Cytat:
Napisane przez karolina0627 Pokaż wiadomość
uff ... to już ostatni weekend przed moim wielkim dniem no i nareszcie powoli zaczyna do mnie docierać fakt że faktycznie wychodzę za mąż także na pewno również niedługo pojawi się jakiś stresik
Pozdrawiam i udanego piątku życzę ... my jutro szalejemy na moim wieczorze panieńskim
Szalooonej zabawy!!!!!
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:58   #2800
karolina0627
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 104
GG do karolina0627
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

inesitka dzięki wielkie za namiar na pewno jutro się tam wybiorę na większe zakupy

Mam pytanko w sprawie win jakie rodzaje win (MARKI) kupowałyście na swoje wesela ... bo staraliśmy się wybrać coś dzisiaj i po prostu "zgłupieliśmy"
Poza tym mogę się pochwalić że USC załatwiliśmy w 15 min TAURUS po zmianie dekoracji wygląda jeszcze lepiej niż rok temu więc nie będę musiała zaprzątać sobie głowy wymianą dekoracji na stole (ta sprzed roku nie była w moim guście po prostu), menu wybrane i dzięki podpowiedzią Pani manager nareszcie widzę że jest ono ciekawe i różnorodne Z Panem Rydzem wszystko dograne, rozstawienie stołów etc. także już nie mogę doczekać się tych wszystkich "wariacji" stworzonych przez Niego, zwłaszcza że dla części gości będzie dużym zaskoczeniem, że na stołach nie znajdą ani kawałka ciasta ... wszystko będzie wyłożone z boku z postaci gotowych deserów (w sumie ciast z prawdziwego zdarzenia będzie może ze 4 rodzaje) a pomiędzy będzie stała czekoladowa fontanna także mam tylko nadzieję że pogoda nam dopisze

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

nemosek ... dziękuję bardzo liczę na baaaardzo szaloną zabawę

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

BOMBONA, 88wisienka .... powodzenie dziewczyny, pogoda na pewno Wam dopisze !! Dużo szczęścia i miłości Wam życzę
__________________
RAZEM OD ... BARDZO DAWNA
ŚLUB ... 23 czerwiec 2011 r.
karolina0627 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 21:46   #2801
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Bambona, wisienka88, rowniez zycze powodzenia jutro, pieknej pogody, i delektujcie sie kazda chwila tego dnia, bo to na prawde wyjatowy dzien a tak szybko mija. I duzo szczescia i milosci przez cale wspolne zycie
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 22:40   #2802
Effka_eb
Raczkowanie
 
Avatar Effka_eb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

witam !!mogłybyście mi polecić muzykę ale takie coś co graja typowo weselnie
__________________
Razem od 28.08.2004
Zaręczeni 27.07.2010
Ślub 07.07.2012
Effka_eb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:17   #2803
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez karolina0627 Pokaż wiadomość

Mam pytanko w sprawie win jakie rodzaje win (MARKI) kupowałyście na swoje wesela ... bo staraliśmy się wybrać coś dzisiaj i po prostu "zgłupieliśmy"
Ja kupiłam polecanego tutaj KAZYAKA Faktycznie bardzo dobre winko i w przystępnej cenie (kupowałam w Tesco, w Carrefourze było o kilka zł droższe)
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 03:19   #2804
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

BOMBONA & 88wisienka
Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia! Aby ten dzien byl taki jak sobie wymarzylyscie .... a przede wszystkim duzo Milosci !!!!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:43   #2805
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

BOMBONA & 88wisienka
ja też Wam życzę wszystkiego dobrego! coś mi się pokręciło i Bombonę chciałam wydać za mąż już tydzień temu he he
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:53   #2806
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

BOMBONA & 88wisienka
wszystkiego co najlepsze
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:32   #2807
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Również dołączam się do najlepszych życzeń dla Was dziewczyny Bombona i Wisienka 88
Aby szczęście trwało przez całe życie, pielęgnujcie Waszą miłość
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:13   #2808
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

No i można powiedziec że kolejną wizażankę "wywiozłem" wczoraj za mąż.. wesele zapowiadało sie ekstra więc pewnie Bombona jeszcze odsypia
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:57   #2809
Dziiubaa
Raczkowanie
 
Avatar Dziiubaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 141
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Strazaksam Pokaż wiadomość
No i można powiedziec że kolejną wizażankę "wywiozłem" wczoraj za mąż.. wesele zapowiadało sie ekstra więc pewnie Bombona jeszcze odsypia
Wracając z Krakowa widziałam właśnie samochód, od razu pomyślałam, że to pewnie właśnie Twój. Musze przyznać, że na żywo prezentuje się jeszcze ładniej niż na zdjęciach

Również dołączam do życzeń!! Dziewczyny wszystkiego naj najlepszego na nowej drodze życia! Samych dobroci, szczęścia i niekończącej się miłości !!
__________________
W zawiązku od 19 sierpnia 2006
Zaręczeni od 4 października 2008
Ślub 15 września 2012
Dziiubaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 17:12   #2810
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Dziiubaa Pokaż wiadomość
Wracając z Krakowa widziałam właśnie samochód, od razu pomyślałam, że to pewnie właśnie Twój. Musze przyznać, że na żywo prezentuje się jeszcze ładniej niż na zdjęciach
Dziękuję... w imieniu "Klementyny"

Odbiegając od tematu to w końcu znalazłem chwilę żeby galerię na swojej www uaktualnić (między innymi zdjęcia z wczoraj) więc kto "ciekaw" zapraszam
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka

Edytowane przez Strazaksam
Czas edycji: 2011-06-19 o 17:52
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:30   #2811
gadunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 80
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziś dokładnie 90 dni do naszego ślubu i ja zaczynam mieć koszmary nocne
Ostatnio slyszałam o Cristal Parku same niepochlebne opinie i naprawdę bardzo się stresuję. Wszyscy mi mówią, że generalnie obsługa do bani, dania też, że w ogóle wszystkiego trzeba pilnować samemu bo oszukują na czym tylko się da. I każdy mówi mi, że muszę wszystko ustalić wcześniej. Pytanie mam tylko jedno: czy jeśli ustalę, to mogę być spokojna??? Bardzo mało opinii o Crisal Parku tutaj na forum i już naprawdę nie wiem co robić. Lokalu nie zmienię, bo już za późno na to, więc wychodzi na to, że stres mnie po prostu zeżre!
Na dodatek te wątpliwości co do ciast Rydza....ehhh...myślałam, że Amicizia napisze, że oprócz tortu i fontanny od niego, miała też ciasta, ale widzę, że nie....i kurcze nie wiem co robić.
Na dodatek....17 września w naszym kościele będzie jedna wielka "fabryka ślubów"...normalnie jak w Las Vegas. I teraz kolejny problem, bo firma dekorująca, nie będzie mieć czasu na rozłożenie dekoracji po poprzednim ślubie i złożeniem jej na następny. I co tu zrobić? Miałyście podobne problemy?

Ehh...wiem, że marudzę, ale to przez te koszmary dzisiejszej nocy

A z pozytywnych wiadomości: gratuluję wszystkim młodym mężatkom I zazdroszczę, szczególnie Amicizii (bo na razie tylko ona dała nam tak obszerną i okraszoną obrazkami historię swojego ślubu i wesela), że wszystko się udalo i nie miała powodów do narzekania na cokolwiek!
gadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:09   #2812
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

gadunia ja też wiele złego się nasłuchałam przed ślubem o swoim lokalu i NIC się nie sprawdziło. Ale warto wszelkie wątpliwości, nawet najdrobniejsze, wyjaśnić/ustalić z właścicielem przed weselem, żeby nie było potem nieporozumień. Opiniami innych się nie przejmuj, bo to Twoje wesele i ono wcale nie musi być takie, jak inne, może być o wiele lepsze - w końcu wiele (większość) zależy od gości, a lokal to tylko lokal
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:45   #2813
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez gadunia Pokaż wiadomość
Dziś dokładnie 90 dni do naszego ślubu i ja zaczynam mieć koszmary nocne
Ostatnio slyszałam o Cristal Parku same niepochlebne opinie i naprawdę bardzo się stresuję. Wszyscy mi mówią, że generalnie obsługa do bani, dania też, że w ogóle wszystkiego trzeba pilnować samemu bo oszukują na czym tylko się da. I każdy mówi mi, że muszę wszystko ustalić wcześniej. Pytanie mam tylko jedno: czy jeśli ustalę, to mogę być spokojna??? Bardzo mało opinii o Crisal Parku tutaj na forum i już naprawdę nie wiem co robić. Lokalu nie zmienię, bo już za późno na to, więc wychodzi na to, że stres mnie po prostu zeżre!
Z tego co słyszałam Cristal Park ma bardzo dobre opinie i pewnie byłby to mój drugi wybór po moim lokalu. Ale tak jak pisze rinco - dopytaj się o obsługę, ile będzie kelnerów, ile trwa wydawanie posiłków, może jak Wam się uda to skosztujcie jakiś potraw, które będę w Waszym menu.
Cytat:
Na dodatek te wątpliwości co do ciast Rydza....ehhh...myślałam, że Amicizia napisze, że oprócz tortu i fontanny od niego, miała też ciasta, ale widzę, że nie....i kurcze nie wiem co robić.
Pisałam wcześniej do Pana Rydza, zapraszał mnie na spotkanie w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Jak dokładnie określisz czego chcesz nie powinno być problemu. Ja na pewno chce zrezygnować z ciast z dużą ilością masy, bo w lecie nie mają one "wzięcia" u gości, za to właśnie postawiłabym na desery, tak jak było to u Amicizi.
Cytat:
Na dodatek....17 września w naszym kościele będzie jedna wielka "fabryka ślubów"...normalnie jak w Las Vegas. I teraz kolejny problem, bo firma dekorująca, nie będzie mieć czasu na rozłożenie dekoracji po poprzednim ślubie i złożeniem jej na następny. I co tu zrobić? Miałyście podobne problemy?
W moim kościele na naszą datę zaplanowany jest na pewno jeszcze jeden ślub (zaraz po nas) i możliwe, że kolejna para się zdecyduje na tą datę. Na początku byłam mocno wkurzona, ale potem spotkaliśmy tą drugą parę, okazało się, że to moja znajoma, fajnie się dogadujemy i przy okazji dzielimy kosztami dekoracji. A mamy szczęście, bo kościół ubiera nam legendarna siostra Albina
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2011-06-19 o 20:46
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:53   #2814
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Jeśli chodzi o Tarnów to wg. mnie najlepszy lokal(Cristal Park), z tym, że nie byłem jeszcze w Taurusie on ponoć lepszy wg. kolegów foto i video
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:57   #2815
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez gadunia Pokaż wiadomość
Ostatnio slyszałam o Cristal Parku same niepochlebne opinie i naprawdę bardzo się stresuję. Wszyscy mi mówią, że generalnie obsługa do bani, dania też, że w ogóle wszystkiego trzeba pilnować samemu bo oszukują na czym tylko się da. I każdy mówi mi, że muszę wszystko ustalić wcześniej. Pytanie mam tylko jedno: czy jeśli ustalę, to mogę być spokojna???
Na dodatek....17 września w naszym kościele będzie jedna wielka "fabryka ślubów"...normalnie jak w Las Vegas. I teraz kolejny problem, bo firma dekorująca, nie będzie mieć czasu na rozłożenie dekoracji po poprzednim ślubie i złożeniem jej na następny. I co tu zrobić? Miałyście podobne problemy?
Cytat:
Napisane przez gadunia Pokaż wiadomość
Ostatnio slyszałam o Cristal Parku same niepochlebne opinie i naprawdę bardzo się stresuję. Wszyscy mi mówią, że generalnie obsługa do bani, dania też, że w ogóle wszystkiego trzeba pilnować samemu bo oszukują na czym tylko się da.
Na dodatek....17 września w naszym kościele będzie jedna wielka "fabryka ślubów"...normalnie jak w Las Vegas. I teraz kolejny problem, bo firma dekorująca, nie będzie mieć czasu na rozłożenie dekoracji po poprzednim ślubie i złożeniem jej na następny. I co tu zrobić? Miałyście podobne problemy?
Masz wesele w restauracji czy w Dworku Modrzewiowym?Pytam bo ewentualnie mogę wypowiedzieć się co do dworku, bo byłam tam na weselu.Ale generalnie o Cristalu to same pochlebne opinie słyszałam.
A co do wystroju to może spróbujecie się dogadać z innymi parami i zrobić jakąś w miarę uniwersalną dekorację.Będzie taniej no i kłopot z głowy. Nie wiem jak u Was w parafii, ale u mnie takie zamieszanie w dniu ślubu nie za bardzo się księżom podoba :/Preferują dogadanie się.
Niestety czasem trzeba iść na kompromis...
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:46   #2816
karolina0627
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 104
GG do karolina0627
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

gadunia pamiętaj ile osób tyle opinii, ja osobiście mam swoje za kilka dni w TAURUSie, ale pod uwagę w razie W brałam właśnie jeszcze tylko Cristal Park, na szczęście w Ładnej po trudnych początkach (bo pierwszy termin nam przepadł) udało nam się znaleźć wolną czerwcową datę i tak już zostało osobiście byłam 2 razy na wesel w Modrzewiowym Dworku i na pewno gdybym robiła swoje poprosiłabym o inne rozwiązania pewnych rzeczy, ale są to tylko kwestie do ustalenia których musisz sobie sama dopilnować i uzgodnić z managerką a później skrupulatnie się tego trzymać Kilka razy słyszałam że goście np. po różnych weselach wychodzą głodni, ale wtedy jest to kwestia przeanalizowania menu bo np. nie ma co ukrywać jeśli menu jest bardzo zwymyślanie i ludzie tego nie znają to po prostu nie będą tego jedli Kilka tygodni temu byłam na weselu pod Częstochową gdzie moi znajomi wybrali chyba menu pod siebie tj. mnóstwo owoców morza, ryb, sałat etc. wyglądało to super ale poza kilkoma osobami nikt tego nie jadł a komentarz od jednej osoby był w stylu - robaki na weselu, nienormalni są ja bym zjadł schabowego chętnie ... i ludzie tam faktycznie byli głodni ... ... Także nie martw się na zapas tylko umów się z managerką i jeszcze raz przeanalizujcie wszystko na uspokojenie mogę Ci powiedzieć że moja teściowa była tydzień temu tam na weselu i świetnie się bawiła jak również powiedziała że jedzenie było super a wybiera się w lipcu na kolejne również do Cristal Parku

Uff a ja właśnie dochodzę do siebie po wieczorze panieńskim ... jeśli taka imprezka będzie na weselu to nie będę mogła narzekać na dobrą zabawę super wszystko wyszło ... także teraz czas zacząć wielkie odliczanie do ślubu pozostały jeszcze 4 dni ... a w załączniku zdjęcie mojego tortu (zrobił większą furrorę niż ja ) a Pana osobiście pożarłam na końcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0395.jpg (34,6 KB, 103 załadowań)
__________________
RAZEM OD ... BARDZO DAWNA
ŚLUB ... 23 czerwiec 2011 r.

Edytowane przez karolina0627
Czas edycji: 2011-06-19 o 22:06
karolina0627 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:59   #2817
karolina0627
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 104
GG do karolina0627
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

wanilliowa ... Pana Rydza polecę w ciemno każdemu na wczorajszym wieczorze panieńskim było dużo jego fanek, które miały okazję jeść jego rzeczy albo same u niego zamawiały, jak już wcześniej pisałam od samego początku trzymam się swojej decyzji że ciast na naszych stołach w ogóle nie będzie tylko duży stół z deserami plus pomiędzy tym wszystkim fontanna i góra chyba 3 może 4 rodzaje ciast gdyby ktoś z gości miał wielką ochotę na trochę normalności Także moje koleżanki już są na extra dietach coby pozwolić sobie na duże ilości weselnych słodkości
__________________
RAZEM OD ... BARDZO DAWNA
ŚLUB ... 23 czerwiec 2011 r.
karolina0627 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 22:59   #2818
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Tarnów to wg. mnie najlepszy lokal(Cristal Park), z tym, że nie byłem jeszcze w Taurusie on ponoć lepszy wg. kolegów foto i video
W mojej klasyfikacji to Cristal Park jest na 3 miejscu,
pierwsze miejsce dla Hotelu Marjon, Taurus Ładna i Cristal ... chociaż lokal w Niedomicach, Mikołajowicach i Marion nie odbiegają w standardzie obsługi od siebie.
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 03:44   #2819
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez gadunia Pokaż wiadomość
Na dodatek....17 września w naszym kościele będzie jedna wielka "fabryka ślubów"...normalnie jak w Las Vegas. I teraz kolejny problem, bo firma dekorująca, nie będzie mieć czasu na rozłożenie dekoracji po poprzednim ślubie i złożeniem jej na następny. I co tu zrobić? Miałyście podobne problemy?
!
tez mielismy ten problem ... wsumie byly 3 sluby nasz byl srodkowy wiec nie bylo mowy zeby dekoratorka zdarzyla zrobic dekoracje w 15min .. wiec stanelo na tym ze zrzucilismy sie z 2 innymi parami na kwiaty i zakonnica zrobila nam dekoracje .. nie byla do konca taka jak sobie wymarzylam ale jakos trzeba bylo dojsc do ladu z innymi

Cytat:
Napisane przez karolina0627 Pokaż wiadomość
Uff a ja właśnie dochodzę do siebie po wieczorze panieńskim ... jeśli taka imprezka będzie na weselu to nie będę mogła narzekać na dobrą zabawę super wszystko wyszło ... także teraz czas zacząć wielkie odliczanie do ślubu pozostały jeszcze 4 dni ... a w załączniku zdjęcie mojego tortu (zrobił większą furrorę niż ja ) a Pana osobiście pożarłam na końcu
fajnie ze panienski sie udal
tort wymiata
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 07:14   #2820
gadunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 80
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ania_F Pokaż wiadomość
W mojej klasyfikacji to Cristal Park jest na 3 miejscu,
pierwsze miejsce dla Hotelu Marjon, Taurus Ładna i Cristal ... chociaż lokal w Niedomicach, Mikołajowicach i Marion nie odbiegają w standardzie obsługi od siebie.
A możesz mi napisać na co według Ciebie powinniśmy zwrócić uwagę managerowi przed weselem? Za wskazówki będę wdzięczna. I z góry dziękuję

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina0627 Pokaż wiadomość
gadunia ...osobiście byłam 2 razy na wesel w Modrzewiowym Dworku i na pewno gdybym robiła swoje poprosiłabym o inne rozwiązania pewnych rzeczy, ale są to tylko kwestie do ustalenia których musisz sobie sama dopilnować i uzgodnić z managerką a później skrupulatnie się tego trzymać ... ... Także nie martw się na zapas tylko umów się z managerką i jeszcze raz przeanalizujcie wszystko na uspokojenie mogę Ci powiedzieć że moja teściowa była tydzień temu tam na weselu i świetnie się bawiła jak również powiedziała że jedzenie było super a wybiera się w lipcu na kolejne również do Cristal Parku
karolina, które kwestie rozwiązałabyś inaczej? ja tam nigdy na weselu nie byłam, więc muszę bazować na tym, co zasugerują mi inni.
Moje wesele ma być w restauracji hotelowej, nie w Dworku Modrzewiowym. Kuchnia podobno ta sama, tylko z pracą kelnerów jest bardzo kiepsko, z dokładaniem dań do stołów szwedzkich również i to martwi mnie najbardziej. Ktoś coś wie, czy to prawda?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Masz wesele w restauracji czy w Dworku Modrzewiowym?Pytam bo ewentualnie mogę wypowiedzieć się co do dworku, bo byłam tam na weselu.Ale generalnie o Cristalu to same pochlebne opinie słyszałam.
A co do wystroju to może spróbujecie się dogadać z innymi parami i zrobić jakąś w miarę uniwersalną dekorację.Będzie taniej no i kłopot z głowy. Nie wiem jak u Was w parafii, ale u mnie takie zamieszanie w dniu ślubu nie za bardzo się księżom podoba :/Preferują dogadanie się.
Niestety czasem trzeba iść na kompromis...
Tak jak pisałam powyżej: w restauracji hotelowej, nie w Dworku.
Jeśli chodzi o dekorację, to właśnie księża u nas też preferują, jak stroi kobieta, która na co dzien robi kwiaty na ołtarz. NO nic...chyba zadzwonię do dekoratorni i odwołam, bo nie chce robić wielkiego zamieszania.
gadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.