Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 12:04   #3871
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Gratulacje nowym mężatkom i przyszłym mamusiom Jakbym chciała się wrócić do tych wszystkich "szybkich" przygotowań Ja do Was Kochane/Kochani z takim pytaniem, ponieważ moja siostra w przyszłym roku bierze ślub i przyszłego męża (bruneta :P ) chce ubrać w jasny garnitur i do tego bordowe dodatki (bordowa kamizelka ślubna plus taki sam bordowy musznik) i tak mi się wydaje, że jednak to się nie zgra wszystko nawet nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać. On też jest za pomysłem Beaty zwracałam im uwagę, że troche kiczowato to będzie wyglądać chyba. Wiem wiem najlepiej jak się w to wtrącać nie będę ale siostra ciągle chce znać moje zdanie na temat wszystkiego :P A jakie jest Wasze zdanie o "takiej stylizacji" Pana Młodego?
Jasny garnitur i bordo??? ojjj nie Ciemny plus bordo ojjjj tak

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez syska25 Pokaż wiadomość
bardzo podoba mi się jego garnitur... moim zdaniem ciemny garnitur dla pana młodego sprawdza się lepiej niż jasny
Dokładnie też jestem tego samego zdania, że Pan Młody w ciemnym garniturze jest bardziej elegancki jak w jasnym Ale wiadomo kwestia gustu
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 19:28   #3872
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

jak dla mnie to wogole bordo za ciemny na slub
ja chcialam dla tz na slub jasny garnitur ale dobrze w sumie ze zrezygnowalam z niego
a bordo z jasnym to nie bordo za ciemny jak dla mnie
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 01:03   #3873
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Tak widziałam jak jeszcze link działał widziałam jeszcze zdjęcia trojga moich znajomych, którym Hubert robil zdjęcia i tez mi sie bardzo podobały Ja w sumie nie mam jeszcze pomyslu na sesje ale mam nadzieję, że wymyślimy wspólnie coś fajnego

Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj kupiliśmy bilety lotnicze na MAURITIUS Mąż koleżanki pochodzi właśnie z Mauritiusa i lecimy razem (my na wycieczkę przedślubną) Szkoda, że tam nie możemy mieć sesji...:/
No wlasnie wiem ze link nie dziala musze sie tym zajac tylko czasu brak

U nas polowe miejsc wybral Hubert a my reszte

super pewnie juz sie nie mozecie doczekac

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
Ja mogę się pochwalić że ślub mamy 04.08.2012 r. w restauracji Dunajec w zgłobicach, zesół Fenix z Ilkowic a kamerzysta P. Paweł z os. 25-lecia w Tarnowie, foto to prawdopodobnie P. Beata Kulig z okolic Dębicy.

Proszę zapisać mnie w kalendarzu
juz dopisuje

Cytat:
Napisane przez perelka27 Pokaż wiadomość


Hubert Burzawa robi śliczne zdjęcia ale przesadza z winietowaniem. To psuje całe zdjęcie.
o co chodzi z tym "winietowaniem"?

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Gratulacje nowym mężatkom i przyszłym mamusiom Jakbym chciała się wrócić do tych wszystkich "szybkich" przygotowań Ja do Was Kochane/Kochani z takim pytaniem, ponieważ moja siostra w przyszłym roku bierze ślub i przyszłego męża (bruneta :P ) chce ubrać w jasny garnitur i do tego bordowe dodatki (bordowa kamizelka ślubna plus taki sam bordowy musznik) i tak mi się wydaje, że jednak to się nie zgra wszystko nawet nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać. On też jest za pomysłem Beaty zwracałam im uwagę, że troche kiczowato to będzie wyglądać chyba. Wiem wiem najlepiej jak się w to wtrącać nie będę ale siostra ciągle chce znać moje zdanie na temat wszystkiego :P A jakie jest Wasze zdanie o "takiej stylizacji" Pana Młodego?
moj maz mial jasny garnitur , ale w zyciu bym go nie polaczyla z bordowymi dodatkami
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2011-09-26 o 01:05
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 09:44   #3874
Fala25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
Ja miałam wesele w tym roku w Dunajcu na dwóch salach, osobno do tanczenia, osobno do jedzenia. Wszyscy sie swietnie bawili i siedzilismy prawie do 6 rano Nie bralismy stołu wiejskiego i jedzenia spokojnie wystarczyło, bo jeszcze zabralismy pełno owocow, plackow, wedliny, miesa, salatek i pełno rzeczy ze stołu szwedzkiego i mielismy na poprawiny i jeszcze z poprawin nam zostało. Wiec czytam to i wydaje mi sie jakbys o innym lokalu pisała. Moze szwagrowi nie odpowiadało towarzystwo i stad tak szybo uciekł, bo chyba od tego gł0wnie zalezy czy sie siedzi na weselu czy nie. W kazdym badz razie ja moge jak najbardzije polecic ten lokal, a poza mna jeszcz pare dziewczyn z forum tez tam mialy w tym roku wesele i chyba żadna nie narzekala. Poza tym teraz po remoncie jest tam bardzo elegancko i nowoczesnie.
To ja już nie wiem co mam myśleć. A z tym kucharzem że ciągle zmieniają to też pierwsze słyszę;/;/ moja siostra miała w tamtym roku tam wesele i było fajnie. Jeśli chodzi o parkiet to też się obawiam, ale ogromny parkiet też nie jest za dobry bo jak kilka par tańczy to brzydko to wygląda na kamerze, wiec żeby był taki a w sam raz. Ehhh to troszkę mnie zasmuciłyście tymi różnymi opiniami bo nie wiem co myśleć

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem co mam myśleć. A z tym kucharzem że ciągle zmieniają to też pierwsze słyszę;/;/ moja siostra miała w tamtym roku tam wesele i było fajnie. Jeśli chodzi o parkiet to też się obawiam, ale ogromny parkiet też nie jest za dobry bo jak kilka par tańczy to brzydko to wygląda na kamerze, wiec żeby był taki a w sam raz. Ehhh to troszkę mnie zasmuciłyście tymi różnymi opiniami bo nie wiem co myśleć

Ah ale dziękuje za otuchę My mamy w jednej sali wesele. a jaki jest koszt jakbyśmy chcieli dwie sale?? jaki pakiet mieliście?? a co było na stołach?? bo u mojej siostry troszkę na stołach wydawało mi się pusto z racji ogromnych stołów i nie wiem czy nie poprosić o sałatki podawane na stołach....
Fala25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 17:39   #3875
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

[QUOTE=zaaaabcia;29627154]No wlasnie wiem ze link nie dziala musze sie tym zajac tylko czasu brak

U nas polowe miejsc wybral Hubert a my reszte

super pewnie juz sie nie mozecie doczekac



juz dopisuje



o co chodzi z tym "winietowaniem"?

agnieszka* wytłumaczyła to na poprzedniej stronie.
Jak dla mnie jasny garnitur to nie bardzo
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:57   #3876
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
Ah ale dziękuje za otuchę My mamy w jednej sali wesele. a jaki jest koszt jakbyśmy chcieli dwie sale?? jaki pakiet mieliście?? a co było na stołach?? bo u mojej siostry troszkę na stołach wydawało mi się pusto z racji ogromnych stołów i nie wiem czy nie poprosić o sałatki podawane na stołach....
My mielismy dwie sale i nie płacilismy za to nic wiecej, ale moze to z racji tego ze mielismy ok.120 gosci. Na stołach przez cały czas mielismy ciasto, owoce i napoje, no i kwiaty, winietki i szklane kryształki ktore porozrzucałam. Moim zdaniem stół nie wygladał bradzo pusto, nam sie wrecz tak bardziej podobalo, ze jest bardziej elegancko niz jak wszystko ci lezy przed nosem i kisnie, tak to na szwedzkim stole dodawali swierze jak goscie zjedli. No ale mysle ze jak chcesz na stolach to chyba pojda Ci na reke i tak zrobia.
My mielismy pakiet złoty, nie wiem czy teraz sie cos nie pozmienialo w nim bo my rezerwowlaismy juz troche temu. Acha i wino i alkohol podawal nam główny kelner, bardzo mily pan, ktory caly czas nad wszystkim czuwał. My ogolnie mielismy duzo róznych pomysłow i kierowniczka ze wszystkim szła nam na reke, wiec na prawde szacunek dla niej. Pozniej przy rozliczeniach tez nie bylo zadnego problemu, a to mnie najbardzije martwilo, ze na koniec moze jakies cuda wyjda.
Jedyny minus o jakim mi wspominano to ze łazienka jest na dole.
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:35   #3877
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Właśnie to oglądam(film TVP Kultura o kamerzystach):
http://www.5czwartych.com/2011/09/26...stach-slubnych

Końcówka z filmowaniem nocy poślubnej to jakaś masakra - co za PM takie rzeczy chcą mieć na filmie?
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:42
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 14:22   #3878
beata19833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam. Planuję swój ślub i od jakiegoś czasu przeszukuję internet w poszukiwaniu inspiracji. Jakież bylo moje zdziwienie gdy trafiłam na to forum- poprostu strzał w dziesiątke! wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu szkoda że wszcześniej tu nie zaglądnełam pobieżnie Was jak narazie przeglądnełam bo wszystkiego nie jestem w stanie przeczytać ale postaram się wyłapać jak najwięcej przydatnych informacji.
Mam nadzieje żemnie przyjmiecie do Waszego (zgranego, jak zdążyłam zauważyć) grona
pozdrawiam
beata19833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:56   #3879
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Końcówka z filmowaniem nocy poślubnej to jakaś masakra - co za PM takie rzeczy chcą mieć na filmie?
aż brakuje słów...

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19833 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje żemnie przyjmiecie do Waszego (zgranego, jak zdążyłam zauważyć) grona
pozdrawiam
Witamy
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:09   #3880
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Właśnie to oglądam(film TVP Kultura o kamerzystach):
http://www.5czwartych.com/2011/09/26...stach-slubnych

Końcówka z filmowaniem nocy poślubnej to jakaś masakra - co za PM takie rzeczy chcą mieć na filmie?


Cytat:
Napisane przez beata19833 Pokaż wiadomość
Witam. Planuję swój ślub i od jakiegoś czasu przeszukuję internet w poszukiwaniu inspiracji. Jakież bylo moje zdziwienie gdy trafiłam na to forum- poprostu strzał w dziesiątke! wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu szkoda że wszcześniej tu nie zaglądnełam pobieżnie Was jak narazie przeglądnełam bo wszystkiego nie jestem w stanie przeczytać ale postaram się wyłapać jak najwięcej przydatnych informacji.
Mam nadzieje żemnie przyjmiecie do Waszego (zgranego, jak zdążyłam zauważyć) grona
pozdrawiam
Witamy witamy
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:35   #3881
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Właśnie to oglądam(film TVP Kultura o kamerzystach):
http://www.5czwartych.com/2011/09/26...stach-slubnych

Końcówka z filmowaniem nocy poślubnej to jakaś masakra - co za PM takie rzeczy chcą mieć na filmie?
O ja piernicze i Ci ludzie się na to godzą szok

Cześć beata zapraszamy

Edytowane przez agnieszka*
Czas edycji: 2011-09-27 o 19:37
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 20:04   #3882
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Toż to masakra jakaś jest...
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:27   #3883
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Właśnie to oglądam(film TVP Kultura o kamerzystach):
http://www.5czwartych.com/2011/09/26...stach-slubnych

Końcówka z filmowaniem nocy poślubnej to jakaś masakra - co za PM takie rzeczy chcą mieć na filmie?
dzięki za poprawienie humoru


hej Beata
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:35   #3884
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dlatego jestem uprzedzona do kamerzystów i nic mnie do nich nie przekona. Wolę mieć dobry materiał zdjęciowy aniżeli taką szopkę. "Noc poślubna"? (WTF?!) jak dla mnie totalna żenada..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 22:11   #3885
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez beata19833 Pokaż wiadomość
Witam. Planuję swój ślub i od jakiegoś czasu przeszukuję internet w poszukiwaniu inspiracji. Jakież bylo moje zdziwienie gdy trafiłam na to forum- poprostu strzał w dziesiątke! wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu szkoda że wszcześniej tu nie zaglądnełam pobieżnie Was jak narazie przeglądnełam bo wszystkiego nie jestem w stanie przeczytać ale postaram się wyłapać jak najwięcej przydatnych informacji.
Mam nadzieje żemnie przyjmiecie do Waszego (zgranego, jak zdążyłam zauważyć) grona
pozdrawiam
witaj

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dlatego jestem uprzedzona do kamerzystów i nic mnie do nich nie przekona. Wolę mieć dobry materiał zdjęciowy aniżeli taką szopkę. "Noc poślubna"? (WTF?!) jak dla mnie totalna żenada..

nie mozna wrzucac wszystkich kamerzystow do jednego worka jest pelno takicj ktorzy robia badziewie a nie film .. ale sa i tacy ktorzy naprawde robia piekne filmy i pamiatke na cale zycie ...
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 00:54   #3886
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Właśnie to oglądam(film TVP Kultura o kamerzystach):
http://www.5czwartych.com/2011/09/26...stach-slubnych

Końcówka z filmowaniem nocy poślubnej to jakaś masakra - co za PM takie rzeczy chcą mieć na filmie?


---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
nie mozna wrzucac wszystkich kamerzystow do jednego worka jest pelno takicj ktorzy robia badziewie a nie film .. ale sa i tacy ktorzy naprawde robia piekne filmy i pamiatke na cale zycie ...


---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dlatego jestem uprzedzona do kamerzystów i nic mnie do nich nie przekona. Wolę mieć dobry materiał zdjęciowy aniżeli taką szopkę. "Noc poślubna"? (WTF?!) jak dla mnie totalna żenada..
Powiem tak ... to odwieczny chyba już będzie problem wyższości filmu nad zdjęciami i odwrotnie ...

Klienci są różni, różne gusta i różni usługodawcy ... dlatego jeden chce tak a inny inaczej ... dla jednego nie ważna cena i wybiera dobrego usługodawce a inny chce jak najtaniej.

W reportażu czepiają się tego że kamerzysta ustawia do scenek Pan w białej koszuli robi to w miarę jedynie co to za dużo głupich komentarzy ma w swoim wydaniu i dziwnie filmuje z ręki, będzie się telepał obraz później, fakt ten drugi to chyba kurs korespondencyjnie robił z reżyserki, ale tego się nie uniknie (nie w takim wydaniu jak na filmie), zwłaszcza gdy PM nie mają pomysłu na film czy zdjęcia, zawsze trzeba coś podpowiedzieć.

Proszę Was wyobraźcie sobie plener z fotografem, który Was nie ustawi do zdjęcia tylko karze się Wam samym ustawić on/ona sobie pstryknie i plener jest ! .
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:47   #3887
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość




nie mozna wrzucac wszystkich kamerzystow do jednego worka jest pelno takicj ktorzy robia badziewie a nie film .. ale sa i tacy ktorzy naprawde robia piekne filmy i pamiatke na cale zycie ...
Owszem nie można, jest kilka firm, które robią naprawdę wspaniałe filmy z wesela i na takie coś mogłabym się ewentualnie skusić, jeśli miałabym lekką ręką wydać np 10 tyś. Jednak moje myślenie jest takie, że film oglądnę raz (albo nawet niecały) i płyta będzie gdzieś sobie leżeć. Do zdjęć będę ciągle wracać, przeglądać wywoływać, pokazywać znajomym i takie coś się nie znudzi. U siebie na ślubie poproszę brata, lub kogoś innego by po prostu nagrali ceremonię i pierwszy taniec, nic więcej do szczęścia mi nie będzie potrzebne
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:40   #3888
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Owszem nie można, jest kilka firm, które robią naprawdę wspaniałe filmy z wesela i na takie coś mogłabym się ewentualnie skusić, jeśli miałabym lekką ręką wydać np 10 tyś. Jednak moje myślenie jest takie, że film oglądnę raz (albo nawet niecały) i płyta będzie gdzieś sobie leżeć. Do zdjęć będę ciągle wracać, przeglądać wywoływać, pokazywać znajomym i takie coś się nie znudzi. U siebie na ślubie poproszę brata, lub kogoś innego by po prostu nagrali ceremonię i pierwszy taniec, nic więcej do szczęścia mi nie będzie potrzebne
mam taki sam stosunek do kamerzystów i filmów weselnych ( jasne, że są wyjątki ;] ) więc i u nas nie będzie kamery, a najważniejsze momenty nagrają mi bracia nie muszę wszystkiego widzieć ani wiedzieć i to samo tyczy się gości. Zdjęcia mają dla mnie większą wartość, bo faktycznie można w każdej chwili do nich sięgnąć, a komu by się chciało film oglądać żeby przypomnieć sobie np. kolor bukietu świadkowej Przykładem jest film ze studniówki, który raz oglądnęłam i to w przyspieszonym tempie Leży mi głęboko w szafie i ani myślę go ruszać, a zdjęcia często oglądam
Aha płyta z wesela jest jeszcze po to, żeby rodzina, znajomi, sąsiedzi inni zainteresowani zobaczyli na spokojnie (krytycznym okiem) jak wszystko zorganizowaliśmy i żeby było o czym gadać

Ok, ale dyskusja nie była o przewadze jednego na drugim sorka ;] w sumie to kwestia gustu Kto się na co decyduje i najważniejsze żeby być zadowolonym
Co do pozowania to jednak co innego pozować do zdjęcia a co innego do filmu reportaż ślubny powinien pokazywać jak to na prawdę wyglądało - pełna spontaniczność, a nie tworzyć jakiegoś filmu science fiction Życie to nie film i nie można reżyserować tego dnia. Dla mnie to porażka jak kamerzysta decyduje, czy ja najpierw mam założyć podwiązkę, czy welon i jak mam siedzieć na kanapie o reżyserowaniu sytuacji intymnych już nie wspomnę ale podejrzewam, że w tv pokazali bardzo skrajne przypadki i takich fachowców już wielu się nie ostało. Wydaje mi się, że teraz dużą wagę
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:52   #3889
Kasia_ekonomia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 242
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witajcie chciałam Wam serdecznie podziękować Dzięki Wam mamy sukces Siostra już nie chce ubrać przyszłego szwagra w "konrastujący strój" po pokazaniu jej Waszych komentarzy Dzięki
Kasia_ekonomia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 19:24   #3890
beata19833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

dziękuje za miłe przyjęcie
mam pytanie: my z narzeczonym planujemy ślub w niedzielę ewentualnie w sobotę ale wtedy w jakichs mało obleganych miesiącach- myslicie że wtedy można liczyc na jakieś upusty ze strony zespołu, fot, kam.? czy lepiej się nie wygłupiać z takim pytaniem? :P
beata19833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:28   #3891
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez beata19833 Pokaż wiadomość
dziękuje za miłe przyjęcie
mam pytanie: my z narzeczonym planujemy ślub w niedzielę ewentualnie w sobotę ale wtedy w jakichs mało obleganych miesiącach- myslicie że wtedy można liczyc na jakieś upusty ze strony zespołu, fot, kam.? czy lepiej się nie wygłupiać z takim pytaniem? :P
Pewnie, że tak u mnie za termin inny niż sobota jest 20% zniżki i tak jest z większością usługodawców.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:46   #3892
iwonciaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

czesc dziewczyny czy mogłbyscie doradzic mi jakis dobry i w miare nie drogi zespoł?? gdyz dotychczasowy zespol ktory mielismy na oku okazal sie klapa i jestesmy na etapie poszukiwania. bardzo bym prosila Was o jakas rade. pozdrawiam
iwonciaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:14   #3893
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez beata19833 Pokaż wiadomość
dziękuje za miłe przyjęcie
mam pytanie: my z narzeczonym planujemy ślub w niedzielę ewentualnie w sobotę ale wtedy w jakichs mało obleganych miesiącach- myslicie że wtedy można liczyc na jakieś upusty ze strony zespołu, fot, kam.? czy lepiej się nie wygłupiać z takim pytaniem? :P
W zależności jaki to będzie termin i jaka firma, zawsze możesz zapytac, za pytania się nie płaci, ale wiec że kamerzysta czy fotograf w niedziele będzie mniej kreatywny ponieważ jak był w sobote na weselu to w niedziele może miec problemy z myśleniem ze wzgledu na zmęczenie.
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:44   #3894
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

syska25dziękuję kochana za bardzo miłe słowa

My zdecydowaliśmy się na filmowanie ślubu i nie żałujemy -było lekkie "ustawianie", ale trwało to tylko 3 minuty (zakładanie biżuterii), potem już się kamery w ogóle nie czuło. Film mam odebrać za kilka tygodni więc wtedy wypowiem się na tak lub nie.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2011-09-28 o 21:56
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:47   #3895
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
.Jednak moje myślenie jest takie, że film oglądnę raz (albo nawet niecały) i płyta będzie gdzieś sobie leżeć. Do zdjęć będę ciągle wracać, przeglądać wywoływać, pokazywać znajomym i takie coś się nie znudzi.
To ja jestem nienormalna, swoją płytę oglądałam już z 5 razy , co najmniej jak dobry film Ale inną rzeczą jest że lubię takie "rozrywki".
A do zdjęć też wracam, wstyd przyznać ale nawet albumów się jeszcze nie doczekały.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:50   #3896
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Witajcie chciałam Wam serdecznie podziękować Dzięki Wam mamy sukces Siostra już nie chce ubrać przyszłego szwagra w "konrastujący strój" po pokazaniu jej Waszych komentarzy Dzięki
Sądzę, że i przyszły Pan Młody odetchnął z ulgą...
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:58   #3897
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
To ja jestem nienormalna, swoją płytę oglądałam już z 5 razy , co najmniej jak dobry film Ale inną rzeczą jest że lubię takie "rozrywki".
A do zdjęć też wracam, wstyd przyznać ale nawet albumów się jeszcze nie doczekały.

to ja tez jestem nienormalna
bo juz pare razy ogladalam swoj film
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:44   #3898
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Ojej, wyraziłam swoją opinię nie lubię filmów i siebie oglądać na nich. Za to zdjęcia uwielbiam i mogę je oglądać ciągle. Nie powiedziałam, że ktoś jest nienormalny, bo oglądał film ze ślubu 15 razy. Każdy ma inny gust. Wolę zainwestować w naprawdę dobre zdjęcia, bo wiem, że będę zadowolona, niż brać kamerzystę, który będzie mi świecił lampą po oczach w kościele, a na dvd będę mieć minę jakbym go chciała zamordować Nie jestem do filmu przekonana, i chciałabym, aby to uszanowano
No chyba, że w ramach prezentu ślubnego ktoś zafundowałby nam coś takiego:

http://vimeo.com/21826774
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:58   #3899
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ojej, wyraziłam swoją opinię nie lubię filmów i siebie oglądać na nich. Za to zdjęcia uwielbiam i mogę je oglądać ciągle. Nie powiedziałam, że ktoś jest nienormalny, bo oglądał film ze ślubu 15 razy. Każdy ma inny gust. Wolę zainwestować w naprawdę dobre zdjęcia, bo wiem, że będę zadowolona, niż brać kamerzystę, który będzie mi świecił lampą po oczach w kościele, a na dvd będę mieć minę jakbym go chciała zamordować Nie jestem do filmu przekonana, i chciałabym, aby to uszanowano
No chyba, że w ramach prezentu ślubnego ktoś zafundowałby nam coś takiego:

http://vimeo.com/21826774
Rewelacja Od takiego kreatywnego kamerzysty to i fotograf by mógł się wiele nauczyć, zwłaszcza, że robi filmy aparatem fotograficznym Canon 5 d mkII, mam taki sam Ostatnio nakręciłem sobie 1 min. sekwencję podczas tańców, jakość wymiata.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-09-29 o 10:00
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:28   #3900
siwyozzman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Wiadomo - zdjecia zrobione przez fachowca mają znamiona sztuki, film z wesela to prawie zawsze kiczem zalatuje... Z drugiej strony zawsze to jest pamiątka... Po iluś latach zobaczyć jak żywą babcię, której już dawno nie ma...Zapewniam Was że to budzi dużo więcej emocji... Dlatego nie podchodził bym do tematu tak jednostronnie. Niestety branżą filmowo-weselną zajmuje się grono cwaniaczków dorobkiewiczów którzy wyczuli w tym sposób na łatwe pieniądze...Z fotografia jest podobnie i ciągle gro osób tym się zajmujących ma marne o tym pojęcie, nie inwestuje w sprzęt a nawet jak posiada wysokiej klasy to nie umie go wykorzystać...Co do świecenia po oczach - to w obecnych czasach spokojnie można się obyć bez doświetlania w większości kościołów...Niestety gro kamerzystów uprawia "solarkę" czy trzeba czy nie... To samo na sali..halogeny budowlane nie wyglądają okazale ale też jest już dużo lokali gdzie światała jest dość. Nie cierpię reżyserowania podczas wesela...jedyna ingerencja jaką dopuszczam to w trakcie błogosławin - żeby młodzi jednak nie byli pod światło... Z drugiej strony większość ludzi jest pierwszy raz przed kamera i zachowuje się sztywno... Czasem trzeba wskazać drogę...rzucić jakąś uwagę... Jest pewna firma (pewnie jest już ich więcej...)która filmując lustrzankami i jasnymi obiektywami naprawdę robi cudeńka z wesela...Zdziwilibyście się...Okazuje się że w obecnych czasach da się już zrobić film z wesela którego nie będzie się trzeba wstydzić po latach...
siwyozzman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.