Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 13:42   #4111
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez justYsiak05 Pokaż wiadomość
ktoś korzystałz usług dja na wesele ? albo będzie korzystał ? może jakiegoś dobrego polecić ?
Moja siostra w tamtym roku miała na weselu DJ z Krakowa. Jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na priva,

rinco - tak, to ten sam zespół
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:54   #4112
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
rinco - tak, to ten sam zespół
No to nie pożałujesz, bo chłopaki fajnie wymiatają
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 22:05   #4113
justYsiak05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
Moja siostra w tamtym roku miała na weselu DJ z Krakowa. Jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na priva,

rinco - tak, to ten sam zespół
bedziemy wdzieczni
justYsiak05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:03   #4114
Fala25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

słyszał ktoś o hotelu zabawa??jak tam jest?? a jedzienie?? pelecacie czy nie??

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Czy na priv któraś z Pań która miała wesele w Restauracji Dunajec mogłaby mi przesłać kilka fotek jak ta sala wygląda na zdjęciach po remoncie i ogólnie powiedzcie proszę czy goście byli zadowoleni z sali szczególnie do tańczenia (chodzi o wielkość). Strasznie byłabym wdzięczna za kilka zdjęć bo stresuję się o wielkość sali do tańczenia proszę doradźcie gdzie można tam robić zdjęcia grupowe, żeby ładnie wychodziły, tzn. na jakim tle. Proszę o rady np które wiecie ze zwojego doświadczenia. A jakie jedzenie było?? bardzo będę wdzięczna za wszystkie informacje i zdjęcia choć kilka
Fala25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:04   #4115
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
słyszał ktoś o hotelu zabawa??jak tam jest?? a jedzienie?? pelecacie czy nie??
Byłam tam na Sylwestrze Sala duża, stoliki fajnie układają, więc jest dużo przestrzeni Jedzenie tak samo dobre , jak dla mnie fajne miejsce na wesele kelnerzy szybko uwijali się z brudnymi talerzami, wszystko sprawnie grało. A jak się o coś poprosiło to zaraz personel spełniał prośby W srodku wszystko ładnie, elegancko wygląda. Bar z tego co pamiętam wyglądał bardziej w stylu retro, gdzie niegdzie stały jakieś stare meble i wszystko się to ładnie komponowało
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:11   #4116
Fala25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Byłam tam na Sylwestrze Sala duża, stoliki fajnie układają, więc jest dużo przestrzeni Jedzenie tak samo dobre , jak dla mnie fajne miejsce na wesele kelnerzy szybko uwijali się z brudnymi talerzami, wszystko sprawnie grało. A jak się o coś poprosiło to zaraz personel spełniał prośby W srodku wszystko ładnie, elegancko wygląda. Bar z tego co pamiętam wyglądał bardziej w stylu retro, gdzie niegdzie stały jakieś stare meble i wszystko się to ładnie komponowało
Dziękuję za opiniemy mamy zarezerwowany lokal Dunajec, ale tak teraz zobaczyłam Ten hotel Zabawa i mi się spodobał, ale nie wiem czy warto coś zmieniać... Ehh już mi się nie chce chyba odkręcać wszystkiego
Fala25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:15   #4117
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opiniemy mamy zarezerwowany lokal Dunajec, ale tak teraz zobaczyłam Ten hotel Zabawa i mi się spodobał, ale nie wiem czy warto coś zmieniać... Ehh już mi się nie chce chyba odkręcać wszystkiego
Mając na uwadze Dunajec i Zabawa, to chyba wybrałabym ten drugi, a to dlatego, że Zabawa leży tak trochę bardziej na uboczu, jest spokojniej a Dunajec jest przy głównej drodze. Ale jeśli masz zarezerwowany już, a poprzednie dziewczyny sobie chwalą, to chyba nie masz czego się obawiać
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 13:36   #4118
Kingunia87
Raczkowanie
 
Avatar Kingunia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wexford/IRL
Wiadomości: 106
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Co do Hotelu Zabawa znajomi byli tam na weselu w lipcu i to co slyszalam to sala max na 120 osób, jest jedna sala do siedzenia i tańczenia (podobno nawet OK - ładnie i czysto) co do jedzenia- dania gorace bardzo dobre, natomiast zimny bufet niesmaczny i bardzo mało ale to chyba zalezy od tego co zamówia młodzi, to samo z ciastami i tortem- niedobre- lepiej zamówic samemu
__________________
~ ~ Razem od 07.10.2006 ~ ~
~ ~ Zaręczyny 20.06.2010 ~ ~
~ ~ Nasz Wielki Dzień 18.08.2012
Kingunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:45   #4119
Fala25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ale jeśli tylko różnica jest mniej wiecej w
Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Co do Hotelu Zabawa znajomi byli tam na weselu w lipcu i to co slyszalam to sala max na 120 osób, jest jedna sala do siedzenia i tańczenia (podobno nawet OK - ładnie i czysto) co do jedzenia- dania gorace bardzo dobre, natomiast zimny bufet niesmaczny i bardzo mało ale to chyba zalezy od tego co zamówia młodzi, to samo z ciastami i tortem- niedobre- lepiej zamówic samemu
No tak ale to nie taki problem, bo wokół Hotelu Dunajec jest dużo zieleni więc nie czuje się bliskości z droga Jeżeli problem jest tylko taki to wszystko ok bo bardziej martwię się o jedzenie i o salę do tańczenia żeby była wystarczająca
Fala25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:10   #4120
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
no ja się pochlebnie o bristolu nie wypowiem. Wypowiem się jako gość ktory był na weselu:

właściciele obdarowuja pm jakąś ohydną lalką( nie wiem co to za zwyczaj)
przy jedzeniu przedstawienie z podnoszeniem pokryw jak na jakim dworze, a danie zimne i nijakie
małe porcje jedzenia na talerzu goście mieli 5 frytek cienkich bardzo, 4 ćwiartki ziemnaczków podpiekanych i odrobina ryżu( naraz! na jednym talerzu) do tego kawalek okropnie cienkiego i suchego schabowego.
obsługa była ok.

także jak na taki ,,sławny,, bristol to kiepściutko
ja sie nie zgodze mialam swoj slub w tamtym roku zadnej lalki nie daja tylko ksiazke kucharska,pozatym dania byly goprace i nie do przejedzenia bo az 7 cieplych dańpewnie pm sobie takie meni wybrali bo jest duzo opcji do wyboru ale nikomu nie dogodzi

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

kuzynka szukala sylwestra na ten rok i mowila mi ze wlasciciele z cristal parku otwarli nowy w dąbrowie tarnowskiej lokal i na wesele tez fajny
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:23   #4121
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

kuzynka szukala sylwestra na ten rok i mowila mi ze wlasciciele z cristal parku otwarli nowy w dąbrowie tarnowskiej lokal i na wesele tez fajny
w Odporyszowie tez jest nowy lokal
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 19:58   #4122
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
ja sie nie zgodze mialam swoj slub w tamtym roku zadnej lalki nie daja tylko ksiazke kucharska,pozatym dania byly goprace i nie do przejedzenia bo az 7 cieplych dańpewnie pm sobie takie meni wybrali bo jest duzo opcji do wyboru ale nikomu nie dogodzi
sorry, ale ślub miałaś w tamtym roku, ja byłam w tym roku na weselu i dostali lalkę wyglądającą jak jakaś wiedźma . ślepa nie byłam, wiem co widziałam. nie zarzucaj mi czegoś, czego nie możesz udowodnic. może akurat w tym roku zmienili rodzaj ,,prezentów,,

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-11-11 o 20:09
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:16   #4123
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
kuzynka szukala sylwestra na ten rok i mowila mi ze wlasciciele z cristal parku otwarli nowy w dąbrowie tarnowskiej lokal i na wesele tez fajny
Będę tam fotografował w sierpniu 2012 to zdam relację, PM mówili, że super lokal - zweryfikujemy
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 22:54   #4124
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
Dzięki za info ciekawe czy ta Pani ma odległe terminy i czy fachowo wykonuje swoje zadanie
Nie wypowiem się bo nie wiem,byłam tylko w wypożyczalni, ale niestety jak dla mnie nie mieli żadnych interesujących sukni.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 08:40   #4125
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

słuchaj napisałam swoje zdanie na temat tego lokalu wiec nie unos sie wielką obraza jak inne sie wyraziły tak samo na ten temat to nie naskoczylas na nie tylko na mnie wiec pozostawiam to bez komentarza,ps nie rezygnowala bym z tego lokalu nawet gdybym miala lalke nawet dostac bo nie ide tam dla lalki
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html

Edytowane przez rozowa1987
Czas edycji: 2011-11-13 o 08:47
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:12   #4126
Alebara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziewczyny zainteresował mnie ostatnio temat "zrób to sam" na ślub i wesele Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Kiedyś czytałam na naszym forum, że któraś dziewczyna zrobiła sama księgę gości. Ale nie mogę tego odszukać niestety Zaproszenia to też fajny temat i dekoracja sali. Tylko zastanawiam się, czy będę miała siłę i ochotę sama dekorować salę. Czy któraś z Was to robiła? Czy koniec końców wychodzi z tego jakaś oszczędność? Czy lepiej zaufać profesjonalistom?
Alebara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 14:22   #4127
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresował mnie ostatnio temat "zrób to sam" na ślub i wesele Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Kiedyś czytałam na naszym forum, że któraś dziewczyna zrobiła sama księgę gości. Ale nie mogę tego odszukać niestety Zaproszenia to też fajny temat i dekoracja sali. Tylko zastanawiam się, czy będę miała siłę i ochotę sama dekorować salę. Czy któraś z Was to robiła? Czy koniec końców wychodzi z tego jakaś oszczędność? Czy lepiej zaufać profesjonalistom?
Ja miałam osobę do dekoracji sali i całe szczęście, bo przy wszystkich załatwieniach na ostatnią chwilę w ogóle nie kładłabym się spać i w dniu ślubu wyglądałabym jak zombie. Oszczędności swoją drogą, ale warto się zastanowić czy czasowo się z tym nie pogrążysz.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 17:12   #4128
inesitka
Raczkowanie
 
Avatar inesitka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresował mnie ostatnio temat "zrób to sam" na ślub i wesele Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Kiedyś czytałam na naszym forum, że któraś dziewczyna zrobiła sama księgę gości. Ale nie mogę tego odszukać niestety Zaproszenia to też fajny temat i dekoracja sali. Tylko zastanawiam się, czy będę miała siłę i ochotę sama dekorować salę. Czy któraś z Was to robiła? Czy koniec końców wychodzi z tego jakaś oszczędność? Czy lepiej zaufać profesjonalistom?
To ja, to ja robiłam księgę, zaproszenia i całą resztę. Możesz zobaczyć zdjęcie na stronie 82 w poście 2440. Czy wyszło taniej? Nie powiedziałabym Za to miałam mega satysfakcję i gościom naprawdę bardzo się wszystko podobało.
__________________

Razem od 7.02.2005
Zaręczeni od 2.01.2010
Nasz ślub 9.07.2011
inesitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 19:35   #4129
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresował mnie ostatnio temat "zrób to sam" na ślub i wesele Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Kiedyś czytałam na naszym forum, że któraś dziewczyna zrobiła sama księgę gości. Ale nie mogę tego odszukać niestety Zaproszenia to też fajny temat i dekoracja sali. Tylko zastanawiam się, czy będę miała siłę i ochotę sama dekorować salę. Czy któraś z Was to robiła? Czy koniec końców wychodzi z tego jakaś oszczędność? Czy lepiej zaufać profesjonalistom?
Ja planuje zrobić sama zaproszenia i winietki nie liczę na oszczędności, a raczej na satysfakcję zrobiłam sobie sama projekt i mam nadzieje, że w trakcie ich tworzenia nie zniechęcę się

Samodzielne udekorowanie sali to według mnie za duży wysiłek w tym gorącym okresie. Lepiej ten czas poświęcić na inne ważniejsze sprawy i oczywiście sen Niedawno byłam na weselu dziewczyny zawodowej florystki, która sama zajęła się całą dekoracją. Nie wiem czy żałowała, ale mówiła, że umęczyła się przy tym bardzo, co zresztą było widać niestety :/
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 16:23   #4130
Monika00883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Czytam Was na bieżąco ale niestety nie miałam czasu odpisywać a pojawiło się kilka spraw

1. Jak radzicie mi załatwić sprawę z naukami przedślubnymi i poradnią? Moja sytuacja jest dość skomplikowana bo w styczniu mój TŻ wyjeżdża na parę lat i wróci tylko na dwa tygodnie przed ślubem czy da się to zrobić teraz czy lepiej poczekać i załatwić wszystko w dwa tygodnie?

2. Ktoś pytał o Hotel Kantoria orientowałam się jeszcze jak był świeżo oddany sala i wystrój mi się podobały, z tym że sala restauracyjna jest tam dość mała i jeżeli jest dużo gości są usadzaniu w dwóch salach więc to może być kłopotliwe, natomiast zaletą jest to że dla gości weselnych jest upust na miejsca w hotelu chyba 30%, cena zależy od ilości dań gorących i wybranego menue ale tak standardowo z 3 daniami gorącymi to ok 160 zł (ale szczegółów nie znam)

3. Natomiast jeśli chodzi o zrób to sam to ja robiłam księgę gości dla przyjaciół w introligatorni w "Tarnospinie" taką porządną ze skórzaną oprawą (beżową) i 35 czarnymi kartami, zapłaciłam za to 28 zł

Co do moich przygotowań zasięgnęłam kolejnych opinii odnoście Modrzewiowego Dworku i znowu okazały się pochlebne Oby wszystko się sprawdziło
Monika00883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:51   #4131
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
1. Jak radzicie mi załatwić sprawę z naukami przedślubnymi i poradnią? Moja sytuacja jest dość skomplikowana bo w styczniu mój TŻ wyjeżdża na parę lat i wróci tylko na dwa tygodnie przed ślubem czy da się to zrobić teraz czy lepiej poczekać i załatwić wszystko w dwa tygodnie?
Teoretycznie pomiędzy pierwszym a drugim spotkaniem w poradni powinien minąć miesiąc czasu, bo oni tam uczą obserwacji cyklu i na drugie spotkanie przychodzisz z zaobserwowanym swoim jednym cyklem. Drugie spotkanie jest niekiedy łączone z trzecim, ale nie zawsze. Odradzam zostawiania tego na ostatnią chwilę, bo po pierwsze nie wiem czy bylibyście w stanie się wyrobić czasowo, żeby to wszystko pozałatwiać w 2 tygodnie (nauki + poradnię), a poza tym w tym czasie będziecie mieć pewnie milion innych załatwień związanych z weselem. Moim zdaniem lepiej się sprężyć i sprawy "kościelne" załatwić teraz (macie ok. 2 miesiące na to) i mieć to z głowy niż się później stresować, że z czymś nie zdążycie
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:25   #4132
Alebara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dzięki za odpowiedzi. Ja wiem, że w zasadzie nie oszczędzę, bo niestety ale pojedyncze elementy wychodzą drożej, niż zamówienie gotowych rzeczy. Co do wystroju sali to już mam prawie dograną dziewczynę. Natomiast myślę, że winietki, zawieszki na butelki oraz zaproszenia i podziękowania dla gości zrobię sama. Pewnie przy pomocy TŻ Mi też chodzi o satysfakcję, bo organizowanie ślubu i wesela sprawia mi nie lada frajdę.

A słyszałyście o tym, że para młoda daje sobie podczas wesela pierwsze prezenty?

Monika00883 myślę, że te sprawy lepiej załatwić przed wyjazdem. Najlepiej idźcie do Parafii, w której będziecie sobie ślubować i przedstawcie sytuację. Myślę, że tam najlepiej Wam doradzą.
Alebara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:48   #4133
justYsiak05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

mam pytanie czy na te lampiony trzeba miec jakies pozwolenie , ? przeciez to moze zleciec na jakis las i podpalic las
justYsiak05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:53   #4134
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez justYsiak05 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy na te lampiony trzeba miec jakies pozwolenie , ? przeciez to moze zleciec na jakis las i podpalic las
No waśnie! Sama jestem ciekawa, bo niedawno jechałam wieczorem po ciemku rowerem i o mało do rowu nie wpadłam, jak zobaczyłam, że nade mną leci u góry jakaś kula ognia!!! Nie miałam pojęcia co to jest, dopiero mama mi potem uświadomiła, że to pewnie był lampion
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:58   #4135
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez justYsiak05 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy na te lampiony trzeba miec jakies pozwolenie , ? przeciez to moze zleciec na jakis las i podpalic las
My mielismy takie lampiony w prezencie od jednego z gosci i nie staralismy sie o zadne pozwolenie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:16   #4136
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez justYsiak05 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy na te lampiony trzeba miec jakies pozwolenie , ? przeciez to moze zleciec na jakis las i podpalic las
Na weselu mojego kuzyna puszczaliśmy takie lampiony spod Marion-u i nic się złego nie stało mimo, że budynków wokoło jest sporo no i zadrzewienia Na pewno o pozwolenie się nie ubiegali.
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:10   #4137
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresował mnie ostatnio temat "zrób to sam" na ślub i wesele Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Kiedyś czytałam na naszym forum, że któraś dziewczyna zrobiła sama księgę gości. Ale nie mogę tego odszukać niestety Zaproszenia to też fajny temat i dekoracja sali. Tylko zastanawiam się, czy będę miała siłę i ochotę sama dekorować salę. Czy któraś z Was to robiła? Czy koniec końców wychodzi z tego jakaś oszczędność? Czy lepiej zaufać profesjonalistom?
Ja np sama sobie dekorowałam salę, robiłam kwiaty z bibuły, serwetniki i ogólną dekorację sali i stołów, a oprócz tego winietki.Szczerze mówiąc trochę było z tym zachodu, ale miałam do pomocy kilka osób i męża więc dało się uwinąć w miarę sprawnie.Ale racja jest w tym że grafik dnia był szczelnie wypełniony i przygotowania trzeba było zacząć odpowiednio wcześniej.Jednak ogromna była satysfakcja po skończonej i owocnej pracy
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:45   #4138
Kgwiazda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

z tymi lampionami to bedzie tak super swietnie ładnie dopuki sie cos nie stanie bo tak zazwyczaj jest
Kgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:53   #4139
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kgwiazda Pokaż wiadomość
z tymi lampionami to bedzie tak super swietnie ładnie dopuki sie cos nie stanie bo tak zazwyczaj jest
mi się marzą, ale musielibyśmy chyba z nimi nad Dunajec pojechać
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:16   #4140
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
Na weselu mojego kuzyna puszczaliśmy takie lampiony spod Marion-u i nic się złego nie stało mimo, że budynków wokoło jest sporo no i zadrzewienia Na pewno o pozwolenie się nie ubiegali.
Nie wiem jak z lampionami ale znajomi którzy mieli mały pokaz sztucznych ogni załatwiali coś ze strażą pożarną i strażą miejską ...
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.