Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 00:48   #4141
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Teoretycznie pomiędzy pierwszym a drugim spotkaniem w poradni powinien minąć miesiąc czasu, bo oni tam uczą obserwacji cyklu i na drugie spotkanie przychodzisz z zaobserwowanym swoim jednym cyklem.
My mieliśmy wszystkie spotkania od razu, trwało to 3 godziny, ale mieliśmy je już z głowy. Prowadziła je para z Woli Rzędzińskiej.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 09:42   #4142
justYsiak05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

ogolnie to takie zamieszanie z tymi spotkaniami, dla mnie to moglo by tego nie byc
justYsiak05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:15   #4143
majaK13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 187
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Mam pytanie może z innej beczki.
Czy słyszał ktoś o organizowanych Andrzejkach w Tarnowie i okolicach a jeśli tak to jaki zespół będzie grał? Tak sobie myślę że to tez dobry sposób na posłuchanie jak gra zespół i czy fajnie się przy nim bawi lub wypróbowania kuchni lokalu.
majaK13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 17:31   #4144
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Co do Hotelu Zabawa znajomi byli tam na weselu w lipcu i to co slyszalam to sala max na 120 osób, jest jedna sala do siedzenia i tańczenia (podobno nawet OK - ładnie i czysto) co do jedzenia- dania gorace bardzo dobre, natomiast zimny bufet niesmaczny i bardzo mało ale to chyba zalezy od tego co zamówia młodzi, to samo z ciastami i tortem- niedobre- lepiej zamówic samemu
ja tam bylam na weselu i jest sala do tanczenia i na niej kilka stolikow pozniej jest taka wneka albo mozna powiedziec ze pomieszczeniue obok tylko bez sciany i tam siedza goscie i jeszcze przez to sie przechodzi i dalej jest jedno pomieszczenie do siedzenia
na weselu u kuzynki wlasnie siedzielismy w tym 3 pomieszczenieu i nie wiedzielismy kompletnie co sie na weselu dzieje bo nic slychac nie bylo
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:15   #4145
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
Na weselu mojego kuzyna puszczaliśmy takie lampiony spod Marion-u i nic się złego nie stało mimo, że budynków wokoło jest sporo no i zadrzewienia Na pewno o pozwolenie się nie ubiegali.
tez puszczałam lampiony pod Marionem i młodzi mieli problem z właścicielką bo na początku nie chciała się zgodzić, dopiero po dużych negocjacjach się zgodziła oczywiście pod warunkiem ze nie bedzie wiało. I pamietajcie zeby puszczaly je osobę w miarę trzeźwe, na weselu w rodzinie puszczali je przed 24 i omal nie doszlo do tragedi gdzie topiący sie wosk spadłby na twarze tych co puszczali.
piska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:14   #4146
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
w Odporyszowie tez jest nowy lokal
żabciu jak samopoczuciedzidzia rosnie moja juz nawet macha rączkami na usg i warjujew grudniu poznam płeć pozdrawiam
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:29   #4147
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
żabciu jak samopoczuciedzidzia rosnie moja juz nawet macha rączkami na usg i warjujew grudniu poznam płeć pozdrawiam
A dobrze dziekuje Mdlosci przeszly .. ale apetytu za bardzo kurcze nie mam .. musze sie zmuszac zeby cos zjesc Ja jutro zaczynam 11 tc a dopiero 5go grudnia mam drugie USG Ale super juz niedlugo sie dowiesz! A co obstawiacie? Jak Ty sie czujesz?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 22:58   #4148
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
A dobrze dziekuje Mdlosci przeszly .. ale apetytu za bardzo kurcze nie mam .. musze sie zmuszac zeby cos zjesc Ja jutro zaczynam 11 tc a dopiero 5go grudnia mam drugie USG Ale super juz niedlugo sie dowiesz! A co obstawiacie? Jak Ty sie czujesz?
ja tez nie mialam apetytu ale teraz mamstrasznie mam wysypana buzie w zyciu nie mailam tylu krostek na twarzy,tyleczek rosnie i piersi stranie bola a ja sie ciesze ze biust sie zwiekszaheheeh czuje ze bedzie dziewczynka ale ogolnioe niewazne jaka plec wazne zeby bylo zdrowena opstatnim usg pomachalo mi raczka .postaram sie jutro wstawic zdjecie usg buziaki
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 08:53   #4149
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
żabciu jak samopoczuciedzidzia rosnie moja juz nawet macha rączkami na usg i warjujew grudniu poznam płeć pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
A dobrze dziekuje Mdlosci przeszly .. ale apetytu za bardzo kurcze nie mam .. musze sie zmuszac zeby cos zjesc Ja jutro zaczynam 11 tc a dopiero 5go grudnia mam drugie USG Ale super juz niedlugo sie dowiesz! A co obstawiacie? Jak Ty sie czujesz?
Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było i widzę że temat się mamusiowy zrobił Ja też czekam na dzidziusia Jestem w 25 tc. i będzie tu córeczka

Jest jakiś wątek o tarnowskich mamusiach?
Pozdrawiam was serdecznie!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 09:21   #4150
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było i widzę że temat się mamusiowy zrobił Ja też czekam na dzidziusia Jestem w 25 tc. i będzie tu córeczka

Jest jakiś wątek o tarnowskich mamusiach?
Pozdrawiam was serdecznie!
jest ale ja nie nadążałąm czytac bo tak szybko sie rozwija ten watek ,ale musze znalesc linka ,to super gratuluje ja dopiero 16 cora pewnie wariujejakieś imie juz masz przygotowane? ja mam z moim spory bo jemu sie moje nie podobaja pozdrawiam
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html

Edytowane przez rozowa1987
Czas edycji: 2011-11-18 o 09:22
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:33   #4151
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było i widzę że temat się mamusiowy zrobił Ja też czekam na dzidziusia Jestem w 25 tc. i będzie tu córeczka

Jest jakiś wątek o tarnowskich mamusiach?
Pozdrawiam was serdecznie!
Gratulacje Na kiedy masz termin?
Aaa dziewczynka super! tez bym chciala core ale oczywiscie zdrowko najwazniejsze No mozna by bylo zalozyc watek mam tarnowskich ...

Macie imie wybrane juz?

Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
jest ale ja nie nadążałąm czytac bo tak szybko sie rozwija ten watek ,ale musze znalesc linka ,to super gratuluje ja dopiero 16 cora pewnie wariujejakieś imie juz masz przygotowane? ja mam z moim spory bo jemu sie moje nie podobaja pozdrawiam
Ja dopiero 11tc ... jeszcze tyle czekania ..
A jakie imiona Ci sie podobaja? My dla dziewczynki jestesmy zgodni .. z chlopczykiem troche gorzej

Zaraz w leb dostaniemy od PMek ze im watek zasmiecamy ....
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 19:29   #4152
CarrieBradshaw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 312
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Wszystkim przyszłym mamusiom gorąco gratuluje oj chciałoby się mieć juz takiego malutkiego dzidziusia.. mm ale wszystko po kolei, najpierw weselisko ;-) Większość spraw mamy już załatwionych ale sukieneczki jak nie miałam tak nie mam :/ Ślub odbędzie się we wrześniu 2012 więc troszku czasu jeszcze jest ale myślę, że najwyższy czas zacząć się rozglądać I właśnie chciałabym się was poradzić. No bo tak, jestem szatynką, wzrost 162, waga 55 (ale za rok będzie 52 ;-)) figura- gruszka. Jak myślicie jaka sukieneczka najbardziej będzie mi pasowała? Jak do tej pory najbardziej podoba mi się suknia od Cymberline - Flambeau i jeszcze kilka z Madonny. Żadnej jeszcze nie mierzyłam i wiem, wiem, że najważniejsze to zmierzyć suknię i potem decydować ale myslicie, że ta cymbelinka dobrze by na mnie leżała? Na takiej figurze jaka ja mam. Ciekawa jestem ile ona w ogóle będzie kosztowała. Dzwoniłam dziś do salonu i babeczka kazała oddzwonić za tydzień, wtedy poda cenę, no nic zawsze można uszyć czy cuś
Dziewczyny a jak wasze przygotowania idą?
CarrieBradshaw86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:12   #4153
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
No mozna by bylo zalozyc watek mam tarnowskich ...
Jakby coś to daj znać
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:06   #4154
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez CarrieBradshaw86 Pokaż wiadomość
Wszystkim przyszłym mamusiom gorąco gratuluje oj chciałoby się mieć juz takiego malutkiego dzidziusia.. mm ale wszystko po kolei, najpierw weselisko ;-) Większość spraw mamy już załatwionych ale sukieneczki jak nie miałam tak nie mam :/ Ślub odbędzie się we wrześniu 2012 więc troszku czasu jeszcze jest ale myślę, że najwyższy czas zacząć się rozglądać I właśnie chciałabym się was poradzić. No bo tak, jestem szatynką, wzrost 162, waga 55 (ale za rok będzie 52 ;-)) figura- gruszka. Jak myślicie jaka sukieneczka najbardziej będzie mi pasowała? Jak do tej pory najbardziej podoba mi się suknia od Cymberline - Flambeau i jeszcze kilka z Madonny. Żadnej jeszcze nie mierzyłam i wiem, wiem, że najważniejsze to zmierzyć suknię i potem decydować ale myslicie, że ta cymbelinka dobrze by na mnie leżała? Na takiej figurze jaka ja mam. Ciekawa jestem ile ona w ogóle będzie kosztowała. Dzwoniłam dziś do salonu i babeczka kazała oddzwonić za tydzień, wtedy poda cenę, no nic zawsze można uszyć czy cuś
Dziewczyny a jak wasze przygotowania idą?
dziekuje

Sukienka ktora sobie upatrzylas sliczna taka zwiewna i bardzo kobieca ale tak jak piszesz najwazniejsz zebys wczesniej ja zmierzyla

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Jakby coś to daj znać
Hmm .. mam to rozumiec jako aluzje?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 07:37   #4155
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Gratulacje Na kiedy masz termin?
Aaa dziewczynka super! tez bym chciala core ale oczywiscie zdrowko najwazniejsze No mozna by bylo zalozyc watek mam tarnowskich ...
Macie imie wybrane juz?
Ja dopiero 11tc ... jeszcze tyle czekania ..
A jakie imiona Ci sie podobaja? My dla dziewczynki jestesmy zgodni .. z chlopczykiem troche gorzej
Zaraz w leb dostaniemy od PMek ze im watek zasmiecamy ....
To już ostatni offtopic termin mam na 7 marca, ale wiadomo że może być +/- 2 tyg. Co do imienia to chyba będzie Ewa Odnośnie tego imienia jesteśmy z mężem zgodni + mamy długie nazwisko więc dziecku będzie łatwiej niż np.Anastazja.
Pozdrowionka

p.s. to co, ja czekam na ten wątek
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 10:55   #4156
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Hmm .. mam to rozumiec jako aluzje?
Jako zachęta

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
p.s. to co, ja czekam na ten wątek
Ja też
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 15:59   #4157
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

No to dziewczynki zapraszam serdecznie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post30602593
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:50   #4158
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez CarrieBradshaw86 Pokaż wiadomość
Wszystkim przyszłym mamusiom gorąco gratuluje oj chciałoby się mieć juz takiego malutkiego dzidziusia.. mm ale wszystko po kolei, najpierw weselisko ;-) Większość spraw mamy już załatwionych ale sukieneczki jak nie miałam tak nie mam :/ Ślub odbędzie się we wrześniu 2012 więc troszku czasu jeszcze jest ale myślę, że najwyższy czas zacząć się rozglądać I właśnie chciałabym się was poradzić. No bo tak, jestem szatynką, wzrost 162, waga 55 (ale za rok będzie 52 ;-)) figura- gruszka. Jak myślicie jaka sukieneczka najbardziej będzie mi pasowała? Jak do tej pory najbardziej podoba mi się suknia od Cymberline - Flambeau i jeszcze kilka z Madonny. Żadnej jeszcze nie mierzyłam i wiem, wiem, że najważniejsze to zmierzyć suknię i potem decydować ale myslicie, że ta cymbelinka dobrze by na mnie leżała? Na takiej figurze jaka ja mam. Ciekawa jestem ile ona w ogóle będzie kosztowała. Dzwoniłam dziś do salonu i babeczka kazała oddzwonić za tydzień, wtedy poda cenę, no nic zawsze można uszyć czy cuś
Dziewczyny a jak wasze przygotowania idą?
Wow, piekna suknia! Ja również jestem fanką sukien w stylu empire ( i to wielką!) Myślę ze suknia bedzie dobrze wygladać jeśli nie masz baardzo szerokich bioder i i masz w miare "dobry" biust. Sztrzelam, że ponad 3 tysiące to ona kosztuje.<mysli>
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:57   #4159
CarrieBradshaw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 312
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Wow, piekna suknia! Ja również jestem fanką sukien w stylu empire ( i to wielką!) Myślę ze suknia bedzie dobrze wygladać jeśli nie masz baardzo szerokich bioder i i masz w miare "dobry" biust. Sztrzelam, że ponad 3 tysiące to ona kosztuje.<mysli>
Bioderka takie myslę w normie, ani nieduże ani niemałe a biust niby 65E ale jak schudnę do tych 52 a moze i 50 to malo z niego zostanie .. Cholerka 3 tysie za sukieneczkę to sporo ale w tym sklepie to i pewno takie minimum. No nic będę mierzyć i zobaczymy czy bedzię w ogóle pasowała
Irmellin333 a Ty masz juz swoją Empire? Pozdrowionka dla wszystkich!!
CarrieBradshaw86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 21:38   #4160
Kaja_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cześć dziewczyny mam w przyszłym roku ślub i powoli zaczynam kompletować strój. Szukam stroiku do włosów takiego w stylu retro, taki starodawny toczek z siateczką. Zeszłam już wszystkie galerie i sklepy z ozdobami do włosów lecz nie znalazłam niczego odpowiedniego. Czy może orientujecie się gdzie w Tarnowie mogę dostać coś takiego?, czy to wogóle jest możliwe? Może któraś z was kupiła coś podobnego.
Kaja_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 07:53   #4161
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez CarrieBradshaw86 Pokaż wiadomość
Bioderka takie myslę w normie, ani nieduże ani niemałe a biust niby 65E ale jak schudnę do tych 52 a moze i 50 to malo z niego zostanie .. Cholerka 3 tysie za sukieneczkę to sporo ale w tym sklepie to i pewno takie minimum. No nic będę mierzyć i zobaczymy czy bedzię w ogóle pasowała
Irmellin333 a Ty masz juz swoją Empire? Pozdrowionka dla wszystkich!!
Czasem mam lekkie wątpliwości czy nie powinnam byla wybrać empire bo te które widziałam w madonnie są tak piekne, oryginalne i wogole bardzo mi sie podobają ale jednak na mojej figurze wygrała suknia o kroju w literke A.

Cytat:
Napisane przez Kaja_84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam w przyszłym roku ślub i powoli zaczynam kompletować strój. Szukam stroiku do włosów takiego w stylu retro, taki starodawny toczek z siateczką. Zeszłam już wszystkie galerie i sklepy z ozdobami do włosów lecz nie znalazłam niczego odpowiedniego. Czy może orientujecie się gdzie w Tarnowie mogę dostać coś takiego?, czy to wogóle jest możliwe? Może któraś z was kupiła coś podobnego.
Na pewno bez problemu kupisz na internecie ale domyslam się ze chcialabyś zmierzyć przed kupnem?
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:35   #4162
monika180888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Strazaksam Pokaż wiadomość
Jak chodzi o Geminix to mogę się podpisać pod tą opinia " obiema ręcami "...kilka razy byłem z nimi na weselu i za każdym razem żal było wychodzić...
Mam pytanie odnośnie tego zespołu o repertuar??? Czy jest on nowoczesny, czy raczej tradycyjny? A i oczywiście o cenę...
monika180888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:13   #4163
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez monika180888 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tego zespołu o repertuar??? Czy jest on nowoczesny, czy raczej tradycyjny? A i oczywiście o cenę...
Geminix to młody zespół w sensie średnia wieku więc można się spodziewać i tych nowszych i bardziej tradycyjnych piosenek Zresztą to wszystko można z nimi dograć, jeśli chodzi o repertuar Co do ceny to kiedyś była już o tym mowa i nie chcę "oszukać" ale tak 5 tyś "na bidę" chyba wezmą..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:15   #4164
CarrieBradshaw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 312
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez monika180888 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tego zespołu o repertuar??? Czy jest on nowoczesny, czy raczej tradycyjny? A i oczywiście o cenę...
Ja będę miała Geminix na swoim weselu w przyszłym roku Słyszałam same pozytywne opinie o nich a i liczą sobie też niemało bo ponad 4000 więc mam nadzieję, żę będzię porządne granie Mam też liste utworów,które wykonują. Są i stare i nowe przeboje,po angl. i po polsku. Mogę ci przesłać na priva jeśli chcesz?

Edytowane przez CarrieBradshaw86
Czas edycji: 2011-11-21 o 11:19
CarrieBradshaw86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:28   #4165
_zgredek_
Przyczajenie
 
Avatar _zgredek_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam wszystkich czytałam od dłuższego czasu ten wątek i postanowiłam się w końcu odezwać. Można mnie dopisać do kalendarza. Wesele w domu weselnym na Morzychnie a dokładnie to jest jeszcze w Dąbrowie Tarnowskiej. Data 03.08.2013. Zespół Creative band z Tęgoborzy. Chciałabym się jeszcze dopytać o salony gdzie szyją suknie ślubne , bo zależy mi aby była bez koła a w salonach ciężko chyba taki suknie spotkać... Wiem że była wcześniej o tym mowa i był nawet link do jakiegoś salony (chyba z Gorlic) ale nie mogę go znaleść... Jeżeli ktoś ma to byłabym wdzięczna za przesłanie na priv
__________________
Razem od 14 sierpnia 2007
Zaręczeni 23 lipiec 2011
Ślub 3 sierpień 2013
_zgredek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:04   #4166
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez _zgredek_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich czytałam od dłuższego czasu ten wątek i postanowiłam się w końcu odezwać. Można mnie dopisać do kalendarza. Wesele w domu weselnym na Morzychnie a dokładnie to jest jeszcze w Dąbrowie Tarnowskiej. Data 03.08.2013. Zespół Creative band z Tęgoborzy. Chciałabym się jeszcze dopytać o salony gdzie szyją suknie ślubne , bo zależy mi aby była bez koła a w salonach ciężko chyba taki suknie spotkać... Wiem że była wcześniej o tym mowa i był nawet link do jakiegoś salony (chyba z Gorlic) ale nie mogę go znaleść... Jeżeli ktoś ma to byłabym wdzięczna za przesłanie na priv
http://www.slubnesuknie.com.pl
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:43   #4167
Monika00883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

A ja mam pytanie odnośnie zaproszeń... gdzie w Tarnowie można kupić/iść zobaczyć zaproszenia personalizowane?
Monika00883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:32   #4168
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie zaproszeń... gdzie w Tarnowie można kupić/iść zobaczyć zaproszenia personalizowane?
Nie chciałbym namieszać ale chyba Painta Studio z Lęgu Tarnowskiego robi takowe...
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:02   #4169
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez _zgredek_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich czytałam od dłuższego czasu ten wątek i postanowiłam się w końcu odezwać. Można mnie dopisać do kalendarza. Wesele w domu weselnym na Morzychnie a dokładnie to jest jeszcze w Dąbrowie Tarnowskiej. Data 03.08.2013. Zespół Creative band z Tęgoborzy. Chciałabym się jeszcze dopytać o salony gdzie szyją suknie ślubne , bo zależy mi aby była bez koła a w salonach ciężko chyba taki suknie spotkać... Wiem że była wcześniej o tym mowa i był nawet link do jakiegoś salony (chyba z Gorlic) ale nie mogę go znaleść... Jeżeli ktoś ma to byłabym wdzięczna za przesłanie na priv
witajw alis na bema też szyją suknie ślubne ja tam akurat kupowałam więc musisz popytac co i jak
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:45   #4170
monika180888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Hmm to faktycznie się cenią A może macie jakiś sprawdzony zespół ale trochę tańszy...??? Bo te wydatki weselne mnie zaczynają przerażać, a wesele dopiero 2013
monika180888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.