pomocy! Cuda wianki po farbowaniu :mad: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 22:45   #1
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Unhappy

pomocy! Cuda wianki po farbowaniu :mad:


No to może opowiem od poczatku genezę mego problemu, bo któż to wie co w zagadce mego przypadku jest ważne

Włosy zaczełam farbowac raptem rok temu, najpierw farbami Garniera na brąz (przyciemnienie-mój naturalny kolor określiłabym jako jasny brąz),ale ze bardzo słabo mi się trzymały, bo raptem miesiąc i ni śladu. No to do głowy przyszedł mi szatański pomysł zmienienia farby na Wellaton. Wybrałam odcień Średni Brąz, który dał mi na dłowie 3 kolory-czarną grzywkę, najkrócej cieniowane włosy-brązowe, a te dłuższe, pod spodem-ciemnobrązowe. No nie powiem... ciekawy to był obraz... xD ale jakoś przeżyłam, ogólnie kazdy myślał,ze tak miało być.

No ale włosy rosną,akurat Wella tak się z mych włosów za bardzo nie spłukiwała, toteż zaczeły mi się robić odrosty, pojawiał się 4. kolor-mój naturalny xD za dużo tego dobrego pomyslałam. Znów stanęłam przed wyborem farby i nie wiem ki diabeł mnie podkusił ale znów wybralam Wellaton tylko tym razem Orzech Brazylijski. Podczas farbowania miałam wrażeń co niemiara, bo paćka była wściekle marchewkowa i umierałam ze strachu,zebym czasem ruda nie wyszła. Ale nie. Nic z tych rzeczy za to inny problem się pojawił - ogólnie włosy w pięknym kolorze, takim jak zawsze chciałam tylko nie mogłam takiego dobrać...I nawet nie miałam óżnic takich jak poprzednim razem ALE FARBA NIE POKRYłA MI ODROSTóW mimo,ze mieszankę najpierw nakładałam (tzn. siostra mi nakładała) na odrosty a dopiero na końcu na resztę kłaków. No i teraz mam śliczny ciepły równomierny głęboki brąz 4-rocentymetwowymi sporo jaśniejszymi odrostami z mocno rudawym połyskiem

No i nie wiem co teraz zrobić. Znów farbować?? Czy tym razem pokryje?? Jaka farbą to zrobić?? Ile czasu powinnam odczekac?? a moze najbezpieczniej nie kombinować na własną rękę tylko pójsc do fryzjera i oddać się w jego rece,ażeby przeprowadził profesjonalną koloryzację??

Ja nie wiem, co za dziwoląg jestem,ze moje włosy tak dziwnie farbę przyjmują...
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 07:54   #2
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: pomocy! Cuda wianki po farbowaniu :mad:

Ale kombinator jesteś Ja już chyba bym się nie odważyła i nic na własną rękę nie robiłabym,najlepiej zainwestować w fryzjera.
Swoją drogą, to bardzo dziwne, że farba nie pokryła odrostów
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:23   #3
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie
 
Avatar s-t-o-k-r-o-t-k-a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 81
GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a
Dot.: pomocy! Cuda wianki po farbowaniu :mad:

Może pokryła tylko na inny kolor...
Myślę, że najlepiej już więcej ni kombinuj tylko po prostu do fryzjera sie wybierz, na pewno wyjdziesz z równomiernym kolorem w odcieniu jaki Ci sie marzył
s-t-o-k-r-o-t-k-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:35   #4
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: pomocy! Cuda wianki po farbowaniu :mad:

Cytat:
Napisane przez s-t-o-k-r-o-t-k-a Pokaż wiadomość
Może pokryła tylko na inny kolor...
Myślę, że najlepiej już więcej ni kombinuj tylko po prostu do fryzjera sie wybierz, na pewno wyjdziesz z równomiernym kolorem w odcieniu jaki Ci sie marzył
Oj, tu też różnie może być. Kolor wyjdzie równomierny, ale czy taki wymarzony, to pewne też nie jest.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:15   #5
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: pomocy! Cuda wianki po farbowaniu :mad:

Nie jestes odosobniona :P Niestety u mnie z farbowaniem bylo dosc podobnie. Zadna farba nie pokryla mi odrostu rownomiernie takze ja nie polecam farbowania na wlasna reke. Jednoczesnie z wlasnego doswiadczenia mowie,ze u fryzjera nie koniecznie wyjdzie taki odcien jaki tobie sie marzy (wlosy moga wyjsc ciemniejsze).
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.