MATURZYSTKI! Odchudzamy się! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 16:31   #31
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

rozumiem - ja mam to samo. BMI i wogole mam male - jak widzisz u gory pisalam, ze waze ok 47 kg na 158 cm ale z wygladu zadowolona nie jestem i tez mi nie chodzi o kilogramy tylko wymiary (patrz podpis ^^).
Taaak ja kocham moje miasto, ciesze sie ze tu mieszkam Ja chce isc na mechatronike (choc moje marzenie to inzynieria akustyczna ale moge sobie pomarzyc bo taki prog ) lub elektrotechnike
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:41   #32
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

ja to w ogóle podziwiam wszystkich któzy zdają matematykę rozszerzoną dla mnie mata to jest istne zło! jutro mam krtk z funkcji co jest tragedią a do tego poprawe z brył obrotowych i do tej pory nie moge zrozumieć tych sinusów,cosinusów które boki zestawić ze sobą by wyliczyć coś tam :P
no ja niby wymiary tez mam ok, ale nie czuję ich, najbardziej nie cierpię moich nóg! wszyscy mi mówią że jestem drobiutka,chuda itp ale ze mną chyba ejst coś nie tak bo się tak nie czuję a powinnam chyba jesli mi tak mówią tymbardziej że tak hobbystycznie zajmuję się fotomodelingiem :P ale no taka juz jetsem;p
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:45   #33
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

ja mam dokladnie to samo ( tez mi mowia ze jestem szczupla i drobna ale ja tez nienawidze swoich nog ). Ale fotomodelingiem sie nie zajmuje - za niska jestem. Za to chodze na castingi aktorskie
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:49   #34
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

ooo ja tez nie jestem wysoka

a tak w ogóle to mam prośbę czy mogłabyś mi powiedzieć jak to jest w tych stożkach itp, jak ma sie podany jeden tylko bok a drugi jakiś kąt i trzeba skorzystać z sinusów,cos,tg,ctg po cyzm poznać z którego tzreba skorzystać ? bo nie radze sobie z tym
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:02   #35
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

jakbys mi wyslala skan z zadaniem albo konkretnie jego tresc to chetnie pomoge Tylko musze miec konkrety.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

bo tak sinusy cosinusy blabla, najlepiej na przykladzie wytlumaczyc
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:31   #36
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Dzień dobry ^^
Widzę idealny wątek dla mnie.. maturzystka + dieta
Może coś o sobie, hm.. jestem w 3kl liceum, na maturze zdaję same podstawy, chociaż wiem, że pewnie na rozszerzeniu dałabym radę.. jestem na profilu polski-angielski (więc w razie czego walić do mnie z zadaniem czy coś, polski to mój uuuukochany przedmiot ), prócz tego zdaję biolę (moje hobby -> z nią wiąże moje studia) i matę.. Boże, ta mata to dla mnie KA TA STRO FA. Jestem totalną nogą z maty.. mieliśmy 3 próbne z czego jedna niezdana.. ta, wiem, jest się czym chwalić ^^

Co do diety.. w sumie to jestem na takim R zalatującym troche na U.. schudłam już ponad 15kg, ale jakoś dalej nie jestem zadowolona ze swojego ciała

Teraz muszę się zmywać , bo z moim tż gdzieś pojedziemy (w jego wykonaniu będzie to pewnie mc donald, ale ja się nie obawiam- przechodzę przez to co drugi dzień - on frytki, hamburger, shake i te sprawy a ja tylko kawa, mała czarna)
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:41   #37
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

wow zazdroszcze Ci silnej woli! Wogole witaj w wątku zjedzmniebejbe Rany 15 kg Jak to zrobilas? Duze wyrzeczenia? Czy zdrowa dieta jaka sie na tym forum preferuje? O jakim BMI marzysz? Sorry za masę pytan, jestem ciekawska

Ojojoj to tylko ja tutaj niecierpie polskiego i kocham matme Macie jakies krotkie 3-4 porady jak napisac wypracowanie maturalne? Na kazde sie zawsze tyle ucze, mam ogromna wiedzę a i tak pisze na 9/25 pkt klucz Nigdy nie wiem czego ode mnie oczekuja. Wiadomo jak jest opisac cos tam to to opisuje i mam te 4 pkt, umiejscowienie tekstu w lekturze itp kolejne 2, a reszta to nigdy nie wiem i pisze tyle a i tak moj max to bylo wypracowanie za 27/50 pkt Macie jakies rady? Polonistki Bo jutro mam na ocene kolejne wypracowanie 2 wojny
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 17:50   #38
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

niestety nie mam skanera ale w necie znalazłam coś podobnego,chodzi mi o rysunek i chcialam się dowiedzieć skad mam wiedzieć czy użyć cos,sin,tg,ctg? zeby obliczyc brakujące h,l czy r ?
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:51   #39
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

no ja neistety z polaka tez jestem slaba
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:56   #40
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

cao - to jest zwykła trygonometria trójkąta prostokątnego wszystkie funkcje musisz powtórzyc bo inaczej po prostu tego nie zrobisz. wystarczy sie nauczyc, co to jest sin, cos, tg, ctg. nawet łatwe. choc ja matmy nienawidze
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:43   #41
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

katiennn jak dzisiaj dieta poszla?

cao tak jak to powiedziala katiennn wystarczy ze powtorzysz definicje funkcji trygonometrycznych np looknij tu http://pl.wikibooks.org/wiki/Matemat...e_kąta_ostrego
Zawsze musisz zrobic tak, że to co masz niewiadome np r (promien) dzielisz na to co masz dane np l (twożąca) i z definicji ktore Ci wyslalam powyzej patrzysz co to za funkcja tryg np r/l=tg45 wiec z tego r=tg45*l i wszystko masz dane
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka

Edytowane przez esor
Czas edycji: 2010-03-10 o 18:45
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 19:00   #42
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

już rozumiem dziękuję
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:15   #43
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

super Nie ma za co
ja znow jutro mam wypracowanie maturalne z polskiego i jesli nie dostane z niego dopa (czyli 45%) to nie zostane dopuszczona do matury Wiec trzymajcie kciuki!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

cao to Ty jestes na swoim avatarze?
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:09   #44
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
wow zazdroszcze Ci silnej woli! Wogole witaj w wątku zjedzmniebejbe Rany 15 kg Jak to zrobilas? Duze wyrzeczenia? Czy zdrowa dieta jaka sie na tym forum preferuje? O jakim BMI marzysz? Sorry za masę pytan, jestem ciekawska

Ojojoj to tylko ja tutaj niecierpie polskiego i kocham matme Macie jakies krotkie 3-4 porady jak napisac wypracowanie maturalne? Na kazde sie zawsze tyle ucze, mam ogromna wiedzę a i tak pisze na 9/25 pkt klucz Nigdy nie wiem czego ode mnie oczekuja. Wiadomo jak jest opisac cos tam to to opisuje i mam te 4 pkt, umiejscowienie tekstu w lekturze itp kolejne 2, a reszta to nigdy nie wiem i pisze tyle a i tak moj max to bylo wypracowanie za 27/50 pkt Macie jakies rady? Polonistki Bo jutro mam na ocene kolejne wypracowanie 2 wojny
Jak to zrobiłam? hm, sama nie wiem, zaczęłam i samo poszło w dół. Od prawie 4 miesięcy nie jem słodyczy, masła, białego pieczywa, fast foodów i innych tego typu rzeczy.. pierwsze 2 miesiące ćwiczyłam bardzo intensywnie (ponad 1,2h aerobów dziennie). O jakim marzę bmi.. o kurcze, nie wiem, trudne pytanie.. teraz jest 19,8.. chcę po prostu wyglądać dobrze i czuć się dobrze

Co do wypracowania.. nic się nie bój! to nie takie straszne, dużo pkt uzyskuje się przez DOKŁADNE przeczytanie tekstu źródłowego. Porządnie skup się na każdym słowie, analizuj zdanie po zdaniu i baw się w skojarzenia, każde zdanie poprzyj zdaniem z całej książki a nawet innej lektury - nawiązania są wskazane, byle nie za dużo, bo tekst robi się komiczny i wychodzi tzw. przerost formy nad treścią. Wyciągnij z txt jak najwięcej się da, a informacje świadczące o znajomości lektury wpleć w ogół wypracowania. Pamiętaj, że połowa sukcesu to dobra analiza tekstu. Nie martw się, wojna i okupacja to dość łatwe tematy, macie pewnie opowiadania Borowskiego, Inny Świat Grudzińskiego i Zdążyć przed Panem Bogiem Hanny Krall? My jeszcze w tej epoce mieliśmy kupę wierszy, m.in. Ocalony, Pokolenie i Campo di Fiori..

ah, polonistka nie ma zbyt obszernego pola manewru co do tematu maturalnego.. -sytuacja polaków, żydzi, getto, głód, cierpienie, łagry/lagry, rywalizacja.. hm, większość tych lektur obejmuje te motywy ^^
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2010-03-10 o 20:12
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:31   #45
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

na avatarze to nie ja jakas miniaturka którą spotkałam na necie:P
a jesli chcesz zobaczyć mnie to zapraszam do mojego pf www.kao.maxmodels.pl


Uwielbiam tematykę II wojny światowej chyba jedyny temat o ktorym moglabym pisac i pisac
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:35   #46
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

zjedzmniebejbe - ja zdaje polski rozszerzony
moja rada jest tylko jedna - baardzo dokladnie przeczytaj temat, wyraz po wyrazie, dookladnie zobacz O CO JESTES PROSZONA, nie streszczaj tego co czytasz, odnies sie do tego, co od Ciebie chcą wypisz sobie może z tematu takie punkty na ktore masz pisac, zrob szybciutki szkic, reszta sama przyjdzie
powodzenia!

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

cao - piękne portfolio yyy co Ci nie pasuje w Twoim wyglądzie?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:42   #47
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Dziękuję moje nogi mnie strasznie denerwują a szczególnie uda
mam pytanko jesli zdajesz rozszerzony polski to na pewno doradzisz
czy jesli mam temat prezentacji " Pokolenie literackie po 1939r.Scharakteryzuj na podstawie najwybitniejszych przedstawicieli" to wystarczy jak z każdej epoki wezme jednego przedstawiciela i ejden utwór? np.
pokolenie kolumbów-Baczyński "Pokolenie" a pokolenie 56 " Bialoszewski "Leżenie" ?
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:52   #48
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

po jednym z każdej wystarczy, ale masz tylko 2 pozycje w bibliografii? to troche malutko. ja mam 4. no i opracowania
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 22:04   #49
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

nie no wiecej ich bedzie:P tylko na razie wybieram utwory :P
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 22:11   #50
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

a no to uspokoiłaś mnie
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 22:23   #51
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

akurat teraz omawiam te utwory i dlatego je wymienilam;d ale wiadome tzreba wiecej:P
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 06:18   #52
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
akurat teraz omawiam te utwory i dlatego je wymienilam;d ale wiadome tzreba wiecej:P
Noo, ja bym się nie rozpędzała za bardzo z tymi utworami, nam Pani (zresztą nie tylko nam, moja siostra miała podobnie) mówiła, że najlepiej jak utwory są 3, GÓRA 4. Trzeba się na nich skupić i basta

Wczoraj miałam ustną z angola.. 85%, jestem średnio zadowolona bo wiem, że potrafię lepiej.

miłego dniaaaa! *;
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:22   #53
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

cao - właśnie, najlepiej 4 utwory dobrze opracowane, niż 6 bez opracowań
jak idzie dieta? ja wczoraj przesadziłam z zieloną herbatą i całą wodę zwymiotowałam;/ także dzisiaj limit 2 herbaty zielone. co u was? ja właśnie jestem po śniadaniu (2kromki chleba z masłem) po tej wczorajszej "przygodzie" nie umiałam dzisiaj w siebie nic więcej wcisnąć
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:42   #54
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

nooo, maturzystki, gdzie jesteście? nie wierzę, że się tak uczycie:p esor - jak poszło dzisiaj wypracowanko?
jak tam dieta u was? no piszcie coś
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:59   #55
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

katiennn - ja się nie uczę, póki co nie mam ochoty i w ogóle, a Ty jak? przygotowania pełną parą pewnie ^^?
A wiecie co, od dzisiaj sobie biegam : o tak tak, biegam, ale póki co, są to króciusieńkie dystansy - w moim wypadku kółko po ulicy jakby wyszło mi 8 minut (; nie mam pojęcia ile to metrów czy kilometrów (tiaaa..) grunt to zacząć i się przełamać, prawda? ;d Już dzisiaj byłam wieczorem, rano tż przyjeżdża po mnie do szkoły o 9, wstaję przed 7, biegam 10 minut a całą resztę czasu stoję przed lustrem
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:12   #56
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

elo elo, dzis caly dzien jakos jestem nieprzytomna ^^ Ej bylo spoko, moze napisze chociaz na 29 pkt zeby byla ta trója ;( Bo bylo "sytuacja kobiety w innym swiecie herlinga-grudzienskiego" wiec bardzo fajny temat, duzo mozna bylo napisac i latwy do interpretacji fragment więc się ciesze
Dieta wyrąbanie oprocz malego batonika jeżyk - pewnie z 230 kcal jak nic >.< I mama kupila boskie platki Fitelly no mmmmmm mowię Wam *.* A trzymajcie kciuki bo jutro mam casting na drugoplanowa role w w11 xD Ogladacie do gowno?
Ja w sumie nie, ale odkad mam od nich propozycje na castingi na drobne role lub statystowanie to chodzę do nich, bo zawsze to kasa xD jak bedzie ze mna odcinek to sie pochwale! xD A Wam jak dieta poszla dziiiis?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

zjedzmniebejbe narcyzie Ty! Haha nie no ja tez duzo gapie sie w lustro A biegac po maturze zaczynam :P
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:20   #57
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
elo elo, dzis caly dzien jakos jestem nieprzytomna ^^ Ej bylo spoko, moze napisze chociaz na 29 pkt zeby byla ta trója ;( Bo bylo "sytuacja kobiety w innym swiecie herlinga-grudzienskiego" wiec bardzo fajny temat, duzo mozna bylo napisac i latwy do interpretacji fragment więc się ciesze
Dieta wyrąbanie oprocz malego batonika jeżyk - pewnie z 230 kcal jak nic >.< I mama kupila boskie platki Fitelly no mmmmmm mowię Wam *.* A trzymajcie kciuki bo jutro mam casting na drugoplanowa role w w11 xD Ogladacie do gowno?
Ja w sumie nie, ale odkad mam od nich propozycje na castingi na drobne role lub statystowanie to chodzę do nich, bo zawsze to kasa xD jak bedzie ze mna odcinek to sie pochwale! xD A Wam jak dieta poszla dziiiis?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

zjedzmniebejbe narcyzie Ty! Haha nie no ja tez duzo gapie sie w lustro A biegac po maturze zaczynam :P
Ej ej! moja koleżanka z klasy grałą w w11, właśnie drugoplanową rolę! :3 POWODZENIA! 3mam kciukiii! mówisz narcyz? eee, tam, ja po prostu chcę dobrze rano wyglądać, tym bardziej, że mój men przyjeżdża
Ja kupiłam dziś bran flakesy, jadłyście to? podobno bardzo smaczne. Kupiłam je wieczorem więc nie będę na noc jeść, ale rano się przekonam, sypnę nimi na owsiankę ^^. No i podobno jedna łyżka ma 12kcal.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:31   #58
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

nigdy nie jadlam, drogie? To podziel sie jutro wrazeniami Nie no rozumiem, rozumiem TŻ w naszym wieku zjedzmniebejbe? Wogole nie jestes w takim razie z Krk, jak kolezanka z klasy grala w W11?
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:43   #59
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Ja, jako biedna maturzystka mogę powiedzieć, że drogie - 3,8zł za 250gram podzielę się wrażeniami
Nie, jestem z okolic Katowic, a ona tam dojeżdżała i na kasting też gdzieś pojechała, nie wiem dokładnie. Na pewno się dostaniesz! i będziesz gwiazdą!
Taa, tż w naszym wieku.. nie wiem czy powinnam zapytać, a Ty masz kogoś? jak nie chcesz nie musisz udzielać odpowiedzi ^^
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:15   #60
HeeOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 185
Dot.: MATURZYSTKI! Odchudzamy się!

Witam Chciałabym sie przyłączyć. Spełniam wszystkie warunki- jestem tego roczna maturzystka i sie odchudzam od dzisiaj. Chyba każdej diety juz probowalam i zawsze wracalam do punktu wyjsca. Okazalo sie ze nie zrobilam jeszcze jednego - nie sluchalam organizmu.
Moje postanowienia: nie jeść słodyczy, jeść wszystko (starać się jak najzdrowiej ale jak raz na jakis czas pojawi się chęć na coś zakazanego to zjeść) ale tylko gdy jestem głodna, uczyc sie do matury. Pozostało nam 50 dni do końca roku i to są postanowienia właśnie na ten czas. Jeśli schudne to będę dalej tak robić jeśli nie to chyba po prostu zaakceptuje moje ciało takim jakie jest.
Dziś był dzień próby i wyszło świetnie. Na takiej diecie nie ma żadnej presji więc może będzie łatwiej. Zaraz zmienie opis i zabieram sie do roboty. A następne ważenie na konieć miesiąca dopiero żeby efekt był
__________________


Follow The White Rabbit

6059 58 57 56 55 54 53:love
HeeOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.