Kosmetyki KALLOS - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-25, 18:00   #2041
karolciamarysi
Raczkowanie
 
Avatar karolciamarysi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja sobie daje spokój z kallosem. Jakoś dobrze na moje włosy nie działa juz, na początku owszem były efekty a teraz zero rewelacji niestety szkoda bo cena nie jest wysoka
karolciamarysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 18:00   #2042
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Informuję, że wyszedł nowy Kallos z ekstraktem z kawioru

Opis: Kallos Anti-Aging Hair Mask With Caviar Ekstrakt
rewitalizująca maska do włosów z ekstraktem z kawioru

Kawior jest jednym z najbardziej cenionych składników aktywnych o wysokiej wartości naprawczej. Dzięki znajdującej się w nim jedynej w swoim rodzaju mieszance składników odżywczych kawior dysponuje wyjątkowo silnym energetyzującym i regenerującym działaniem.
Zawiera wysoko skoncentrowane witaminy, składniki mineralne, lipidy i białko. Za pomocą aktywnych składników odbudowuje i odnawia naturalną siłę włókien włosów. Nadaje im połysk i miękkość.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Caviar Extract, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone
No fajnie, to do przetestowania wszystkich została mi multiwitamina i ten! Dobrze, że mi się zapasy kończą.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 18:08   #2043
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez karolciamarysi Pokaż wiadomość
Ja sobie daje spokój z kallosem. Jakoś dobrze na moje włosy nie działa juz, na początku owszem były efekty a teraz zero rewelacji niestety szkoda bo cena nie jest wysoka
Mam tak samo. Niestety mecze się jeszcze z Cherry i Blueberry.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 11:47   #2044
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Jak wychodzi nowy Kallos to też mam silną potrzebę przetestowania Oczywiście kawiorka już mam, dziś kupiłam przeceniony litr za 6zł

Jutro testowanie, na razie mogę tylko powiedzieć, że ładnie pachnie. Delikatny, typowo kosmetyczny zapach. Kojarzy mi się z kosmetykami do pielęgnacji twarzy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 13:41   #2045
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jak wychodzi nowy Kallos to też mam silną potrzebę przetestowania Oczywiście kawiorka już mam, dziś kupiłam przeceniony litr za 6zł
Jutro testowanie, na razie mogę tylko powiedzieć, że ładnie pachnie. Delikatny, typowo kosmetyczny zapach. Kojarzy mi się z kosmetykami do pielęgnacji twarzy
O a gdzie taka promocja?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 13:49   #2046
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
O a gdzie taka promocja?
Nie promocja, ale przecena. W hurtowni, do której chodzę jest wielka półka z przecenionymi kosmetykami, głównie Kallosy. Ceny różne w zależności od ubytku. Kawior miał peknietą nakrętkę i jest poklejony taśmą, ubytek niezauważalny, a połowa ceny Dzięki temu mogę testować za grosze Wrocławiankom mogę podać namiary na PW
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 14:15   #2047
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki KALLOS

W czerwcu nakupiłam litrowych Kallosów z przeświadczeniem, że nie czekam na grudniowe DDD bo do tego czasu przetestuję i znajdę faworytów, których ew. kupię ponownie własnie a trakcie DDD i .... kilka pudeł jeszcze nietknieta
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 03:01   #2048
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie promocja, ale przecena. W hurtowni, do której chodzę jest wielka półka z przecenionymi kosmetykami, głównie Kallosy. Ceny różne w zależności od ubytku. Kawior miał peknietą nakrętkę i jest poklejony taśmą, ubytek niezauważalny, a połowa ceny Dzięki temu mogę testować za grosze Wrocławiankom mogę podać namiary na PW
ooo! ja się chętnie dowiem
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 21:37   #2049
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
ooo! ja się chętnie dowiem
Poszło PW

Jestem po testach maski Caviar. Jest fajna, nieźle wygładza, ale bez wielkiego szału. Do mojej ulubionej trójki Botox(Protox)-Algae-Multivitamin nie dorasta. Zobaczymy jak będzie na dłuższą metę. Zapach ma trochę gorszy niż przy wąchaniu ze słoika, ale całkiem spoko.

Swoją drogą ostatnio skusiłam się na maskę Color, miałam ją dawno temu, ale nie dawałam rady jej używać ze względu na zapach. Obrzydliwie mdlący. Jak dobrze, że się przełamałam, bo nowsze partie już go nie mają. Nadal nie jest piękny, ale już nie jest taki obrzydliwy, może narzekania innych osób odniosły skutek

Szkoda, że zapachu Honey nie zmienili. Kupiłam niedawno po latach przerwy i niestety śmierdzi tak samo. Szkoda, bo fajnie działa.

Czy są tu osoby, które mogą porównać maskę Botox/Protox z balsamem bez spłukiwania z tej serii? Wygląda tak KLIK

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-11-28 o 21:41
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 21:56   #2050
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Kosmetyki KALLOS

A ja na początku nie przepadałam za kallosami (latte i czekoladowa) ale po bananowej i cherry zmieniłam zdanie Zwłaszcza cherry, na początku nie byłam do niej przekonana, uważałam, że jest gorsza niż banana, a jednak polubiłyśmy się bardzo. Chociaż używam jej już ponad 3 miesiące, a dalej nie doszłam nawet do połowy słoja Już mnie trochę drażni zapach i chciałabym spróbować czegoś nowego.

I proszę, następna kusi tą multiwitaminą Chyba zamówię na dzień darmowej dostawy
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 22:04   #2051
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
A ja na początku nie przepadałam za kallosami (latte i czekoladowa) ale po bananowej i cherry zmieniłam zdanie Zwłaszcza cherry, na początku nie byłam do niej przekonana, uważałam, że jest gorsza niż banana, a jednak polubiłyśmy się bardzo. Chociaż używam jej już ponad 3 miesiące, a dalej nie doszłam nawet do połowy słoja Już mnie trochę drażni zapach i chciałabym spróbować czegoś nowego.

I proszę, następna kusi tą multiwitaminą Chyba zamówię na dzień darmowej dostawy
Jeżeli lubisz Fructisy to powinnaś polubić Multivitaminę
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale mam wrażenie, że zapachy zmieniają się na gorsze w czasie zużywania słoja. Tak miałam na pewno z Algae, Cherry, Milk, Omega. Staram się o nie dbać i zazwyczaj przekładam je do mniejszych opakowań, żeby nie grzebać w wielkim słoju pod prysznicem.
Aloe i Multivitamina jak na razie trzymają ten sam poziom zapachowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 06:08   #2052
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Miałam Keratin, Cherry, Latte (Serical), Color, Blueberry, Omega. Ulubieniec to na pewno Omega, pod względem zapachu i działania. A to dlatego, że włosy lubią olej makadamia. Najgorszy jest Keratin.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 15:40   #2053
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie promocja, ale przecena. W hurtowni, do której chodzę jest wielka półka z przecenionymi kosmetykami, głównie Kallosy. Ceny różne w zależności od ubytku. Kawior miał peknietą nakrętkę i jest poklejony taśmą, ubytek niezauważalny, a połowa ceny Dzięki temu mogę testować za grosze Wrocławiankom mogę podać namiary na PW
Kallos w Anglii kosztuje krocie niestety ostatnio nie dałam rady nic upolować podzcas pobytu w Polsce, ale w styczniu pewnie się wybiorę i zrobię sobie paczkę do tego czasu siedzę i czytam, co o nich piszecie, żeby wybrać idealny dla mnie ( a i tak kupię pewnie z 7 litrów )
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 16:09   #2054
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jeżeli lubisz Fructisy to powinnaś polubić Multivitaminę
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale mam wrażenie, że zapachy zmieniają się na gorsze w czasie zużywania słoja. Tak miałam na pewno z Algae, Cherry, Milk, Omega. Staram się o nie dbać i zazwyczaj przekładam je do mniejszych opakowań, żeby nie grzebać w wielkim słoju pod prysznicem.
Aloe i Multivitamina jak na razie trzymają ten sam poziom zapachowy
Uwielbiam fructisy! Moje ulubione odżywki. Jutro zamawiam multivitaminę na DDD, a co!

A z tymi zapachami to się zgadzam - po pewnym czasie zmieniają się na gorsze, już kilka dziewczyn o tym pisało
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 08:57   #2055
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez sylwia392 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Miała może któraś z Was taką odżywkę z Kallosa LAB 35 Volume and Gloss? To chyba jakaś nowość jest?
Ja się skusiłam i ją kupiłam, ale nie wiem czy jestem z niej zadowolona, jak na Kallosa to niewiele robi wg mnie ot zwykła odżywka, która ułatwia rozczesywanie.. a takie miałam oczekiwania co do niej ..
ja ją lubię. na moich włosach działa naprawdę dobrze. wygładza i nawilża. plus za super dozownik. wszystkie szampony i odżywki powinny taki mieć
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:16   #2056
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Informuję, że wyszedł nowy Kallos z ekstraktem z kawioru

Opis: Kallos Anti-Aging Hair Mask With Caviar Ekstrakt
rewitalizująca maska do włosów z ekstraktem z kawioru

Kawior jest jednym z najbardziej cenionych składników aktywnych o wysokiej wartości naprawczej. Dzięki znajdującej się w nim jedynej w swoim rodzaju mieszance składników odżywczych kawior dysponuje wyjątkowo silnym energetyzującym i regenerującym działaniem.
Zawiera wysoko skoncentrowane witaminy, składniki mineralne, lipidy i białko. Za pomocą aktywnych składników odbudowuje i odnawia naturalną siłę włókien włosów. Nadaje im połysk i miękkość.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Caviar Extract, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone
Ostatnio go kupiłam Ekstrakty przeważnie ładnie podkreślają mi skręt - i sprawdziło się, użyłam go wczoraj i bardzo mocno pofalowały mi się włosy
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:20   #2057
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Jednak skusiłam się na Chocolate jest genialna, dodaje moim włosom objętości, kiedy są klapnięte po zbyt długim używaniu emolientów. No i są mięciutkie Podoba mi się jej lekka konsystencja, której nie miały inne przetestowane już przeze mnie maski Kallosa

Czy Keratin, Chocolate i Milk to jedyne produkty zawierające proteiny czy są jeszcze jakieś maski je zawierające?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:23   #2058
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5369005 4]Jednak skusiłam się na Chocolate jest genialna, dodaje moim włosom objętości, kiedy są klapnięte po zbyt długim używaniu emolientów. No i są mięciutkie Podoba mi się jej lekka konsystencja, której nie miały inne przetestowane już przeze mnie maski Kallosa

Czy Keratin, Chocolate i Milk to jedyne produkty zawierające proteiny czy są jeszcze jakieś maski je zawierające?[/QUOTE]
chyba latte jeszcze ma
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 16:43   #2059
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5369005 4]Jednak skusiłam się na Chocolate jest genialna, dodaje moim włosom objętości, kiedy są klapnięte po zbyt długim używaniu emolientów. No i są mięciutkie Podoba mi się jej lekka konsystencja, której nie miały inne przetestowane już przeze mnie maski Kallosa

Czy Keratin, Chocolate i Milk to jedyne produkty zawierające proteiny czy są jeszcze jakieś maski je zawierające?[/QUOTE]
A jakie masz włosy? Bo zastanawiam się nad czekoladką

Pro-tox ma keratynę w składzie.
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 17:47   #2060
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
A jakie masz włosy? Bo zastanawiam się nad czekoladką

Pro-tox ma keratynę w składzie.
podniszczone farbowaniem i jednym rozjaśnianiem o 2 tony ale generalnie nie są w opłakanym stanie
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 18:28   #2061
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5369005 4]

Czy Keratin, Chocolate i Milk to jedyne produkty zawierające proteiny czy są jeszcze jakieś maski je zawierające?[/QUOTE]

Robiłam jakiś czas temu na blogu taką tabelkę ze składami wszystkich kallosów, tam możesz sobie zobaczyć, które mają proteinki, pozaznaczałam kolorami w składzie

http://www.kasianafali.pl/2015/04/ka...i-rodzaje.html
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 19:23   #2062
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Robiłam jakiś czas temu na blogu taką tabelkę ze składami wszystkich kallosów, tam możesz sobie zobaczyć, które mają proteinki, pozaznaczałam kolorami w składzie

http://www.kasianafali.pl/2015/04/ka...i-rodzaje.html
o dziękuję Ci bardzo, już zabieram się do lektury

co do zmieniających się zapachów Kallosów, to również to zauważyłam, ale najpierw myślałam, że to ja się przyzwyczaiłam z powodu długotrwałego użytkowania produktu. W maskach Argan i Milk nie zauważyłam tego zjawiska, za to w Cherry, Omega i Silk już tak, a już najbardziej zmienił się w Color
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 19:40   #2063
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Robiłam jakiś czas temu na blogu taką tabelkę ze składami wszystkich kallosów, tam możesz sobie zobaczyć, które mają proteinki, pozaznaczałam kolorami w składzie

http://www.kasianafali.pl/2015/04/ka...i-rodzaje.html
uwielbiam Twojego bloga i zebrane na nim wiadomości! jesteś złota dziewczyna
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 13:37   #2064
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Robiłam jakiś czas temu na blogu taką tabelkę ze składami wszystkich kallosów, tam możesz sobie zobaczyć, które mają proteinki, pozaznaczałam kolorami w składzie

http://www.kasianafali.pl/2015/04/ka...i-rodzaje.html
Ale super pomysł z tym postem!
Muszę w takim razie chyba zainwestować w aloesowy kallos, bo dochodzę do wniosku, że nie mam nic konkretnego z humektantami w łazience.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 14:39   #2065
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

A ja z kolei uznałam, że nie kupię już żadnego emolientowego produktu Kallosa, bo wszystkie prędzej czy później działają na moje włosy zbyt mocno obciążająco. A niby włosy podniszczone (takie jak moje) właśnie takich produktów potrzebują
Kallosy proteinowe okazały się być u mnie strzałem w dziesiątkę
Pytanie do dziewczyn, które mają w jakimś stopniu zniszczone farbowaniem włosy: jakie produkty u was sprawdziły się najlepiej?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 18:32   #2066
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5370245 7]A ja z kolei uznałam, że nie kupię już żadnego emolientowego produktu Kallosa, bo wszystkie prędzej czy później działają na moje włosy zbyt mocno obciążająco. A niby włosy podniszczone (takie jak moje) właśnie takich produktów potrzebują
Kallosy proteinowe okazały się być u mnie strzałem w dziesiątkę
Pytanie do dziewczyn, które mają w jakimś stopniu zniszczone farbowaniem włosy: jakie produkty u was sprawdziły się najlepiej? [/QUOTE]

A jak oceniasz Keratin? Bo ja jakoś nie mogę się z nim polubić.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 19:03   #2067
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
A jak oceniasz Keratin? Bo ja jakoś nie mogę się z nim polubić.
Stosowałam go kiedyś na całkowicie naturalnych włosach i tam sprawdzał się kiepsko. Pierwsze dwa mycia ok, ale potem włosy robiły się trochę szorstkie i spuszone. Widocznie nasze włosy lubią proteiny mleczne, a nie lubią keratyny
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 19:12   #2068
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Kosmetyki KALLOS

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5370465 0]Stosowałam go kiedyś na całkowicie naturalnych włosach i tam sprawdzał się kiepsko. Pierwsze dwa mycia ok, ale potem włosy robiły się trochę szorstkie i spuszone. Widocznie nasze włosy lubią proteiny mleczne, a nie lubią keratyny [/QUOTE]

No właśnie wprost przeciwnie! Wszystko co z keratyną świetnie się u mnie sprawdza, tylko nie ten Kallos, dzisiaj zrobię kolejne podejście, bo chyba przenawilżyłam włosy.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 20:42   #2069
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
No właśnie wprost przeciwnie! Wszystko co z keratyną świetnie się u mnie sprawdza, tylko nie ten Kallos, dzisiaj zrobię kolejne podejście, bo chyba przenawilżyłam włosy.
to spróbuj go dać na gołe włosy, slsem najpierw i potem on, może wtedy jak będzie solo, to będzie grał
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 20:49   #2070
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Faktycznie, dobry pomysł.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.