Włosy jak Doda- festiwal TOP... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 11:42   #31
mouzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

juz wiem dlaczego niekotrzy mowili spaghetti z sosem bolonskim

to wyglada jakby ktos jej zrzucil ow makaron na leb bez zadnego pojecia.



Cytat:
Napisane przez justysia274
zesztą wypowiadała się o nim ..
mowil mi o tym chlopak,....ze nie jest juz z michalem i sraty taty ale lepszy efekt osiagne ogladajac ja na top trendy na stronie cos ...you tube???
mouzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 11:51   #32
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

na plotkowym jest wątek , gdzie można sobie gadać o włosach Dody i Mandaryny oraz ich facetach... To jest fryzjerskie i dziewczyna zadała konkretne pytanie...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=130579
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 12:03   #33
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Proponuje wrócić do tematu, a osoby chętne do dyskusji na inny temat proszę o przeniesienie się na wątek podany przez Agę
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 12:21   #34
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

najbardziej mnie rozwala to że wszystko zwala od Aguilery....wyglad i śpiew....a popatrzcie sobie na teledysk "Szansa" i teledysk Aguilery "Dirty" wszystko takie samo...włosy, motor, woda,prysznice, spodnie bez tyłka, grupa ludzi skompo ubranych i wyginających się w kazdą strone, włosy na trendach też miała takie same jak Kryśka.......wszystko odgapione i Doda chce robić kariere.Wiecznie siedzi i ogląda teledyski na MTV.Sama ostatnio powiedziała że w Polsce się nie robi takie show jak za oceanem i ze ona by tak chciała. Aguilera przynajmniej zrobiła coś nowego i oryginalnego bez względu czy to się komuś podoba czy nie ale ludzi którzy nie potrafią sami coś wymyśleć tylko odgapiają od innych i probują na tym zarobić kase nie szanuje.....
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 12:23   #35
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
najbardziej mnie rozwala to że wszystko zwala od Aguilery....wyglad i śpiew....a popatrzcie sobie na teledysk "Szansa" i teledysk Aguilery "Dirty" wszystko takie samo...włosy, motor, woda,prysznice, spodnie bez tyłka, grupa ludzi skompo ubranych i wyginających się w kazdą strone, włosy na trendach też miała takie same jak Kryśka.......wszystko odgapione i Doda chce robić kariere.Wiecznie siedzi i ogląda teledyski na MTV.Sama ostatnio powiedziała że w Polsce się nie robi takie show jak za oceanem i ze ona by tak chciała. Aguilera przynajmniej zrobiła coś nowego i oryginalnego bez względu czy to się komuś podoba czy nie ale ludzi którzy nie potrafią sami coś wymyśleć tylko odgapiają od innych i probują na tym zarobić kase nie szanuje.....
A co to ma wspólnego z tematem wątku? Nic, bo pytanie dotyczyło fryzury i jej wykonania, jakbys nie zauważyła.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 12:30   #36
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

a co miały wspolnego inne posty...też nic....taka mała dygresja.

A co do włosów to wystarczy mieć czarne pasemka i je posplatać z jasnymi lub dobrać sztuczne czarne włosy.....sam efekt musi być niedbały jakby ktoś się nie czesał ze dwa dni włosy takie kluskowate tak mi się to w każdym razie kojazy.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-19, 12:33   #37
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Ale prosiłam, że jak ktoś chce komentować Dode itp to, żeby przejść do drugiego wątku.
Mam nadziejej, że to już bedzie koniec tematu i zostaniemy przy tych włosach
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 16:53   #38
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Może i obrzydliwe- jedno jest pewne- nie ma na nim makijażu, który podkreśla to, co w jej twarzy najładniejsze i nie ma na nim jeszcze poprawionych ząbków i piersi.
Figurę ma bardzo sportową -jak przystało na kogoś, kto wiele lat trenował lekką atletykę -potrafi również świetnie ukrywać to, co nie jest najpiękniejsze-krótkie nogi i brak talii.
hmm duzo racji masz, twarz bez tapety ma taka se zwyczajna, ale jak ja dobrze wymaluja to rzeczywiscie bardzo ładna jest. figure ma ok, ten biust troche za wielki sobie doprawiła. w talii moze i ma za małe wciecie, ale nogi ze ma krótkie??? chyba troszke przesadziłas, to nie sa krótkie nogi! ja uwazam ze ma nogi ok! takie długasne jak u bociana i do tego kruciutki tułów to dopiero masakra. trzeba mnie proporcje zachowane, o ona ma. fryzura ta jest okropna jak dla mnie, jakby sie tydzien nie czesała wyglada.
Dea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 21:46   #39
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Dody fryzura mi sie nie podoba, tak samo jak ona, buzki wg. mnie nie ma jak laleczka (spojrzcie na jej stare teledyski, chyba laleczka voodoo), figury nie ma wg. mnie boskiej, ale to dlatego ze mi sie nie zbyt podobaja umiesnione i duze kobitki, ale dla niektorych z pewnoscia to jest boskie, i nie wiedzialam ze ma krotkie nogi, macie jakies jej zdjecia ktore to pokazuja?
A w ogole co do mandaryny to poprostu bez komentarza, czy ona naprawde podeszla do lustra i pomyslala: dobrze mi z tymi sznurowkami na glowie ?!
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 22:06   #40
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Ostatni raz prosze o niekomentowanie osoby Dody. Do tego jest obszerny wąten na forum plotkowym.
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:52   #41
rubin22
Przyczajenie
 
Avatar rubin22
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: hiszpania
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Wystarczy miec pieniadze i isc do fryzjera tam sie toba zajma , wiem bo sama sobie przedluzylam ostatnio wloski i musze powiedziec ze ze swietnie jest spelnic swoje marzenie i w krotkim czasie miec piekne dlugie wloski. polecam ale tylko sprawdzone fryzjerki ,stylistki
rubin22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 19:10   #42
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

stary fryz dody (ten z kilku lat wczesniej) byl super... bialy blondzik... a teraz taki smutny ma ten blond... i ma cos na wzor grzywki... fujjjjj
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 19:35   #43
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
stary fryz dody (ten z kilku lat wczesniej) byl super... bialy blondzik... a teraz taki smutny ma ten blond... i ma cos na wzor grzywki... fujjjjj
To jest odpowiedź na pytanie autorki wątku, tak?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 20:36   #44
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Coś watek zbacza z tematu na plotki
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 19:58   #45
rubin22
Przyczajenie
 
Avatar rubin22
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: hiszpania
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
Gdy zobaczyłam Dode na TOP TRENDY myslalam ze to Christina Aguilera
jedno trzeba jej przyznac jest poprostu oryginalan i wiecznie nas zaskakuje pomyslami jezeli jescze nie wiecie to wam powiem z mila checia ze mozna juz kupic sobie bielizne z kolekcjo dody ;BELLISIMA;;oto stronka zapraszam co prawda narazie http://www.dodaline.pl/potwierdz.php? id=af8d7f8f087b2d44187051 7357283ad1
uboga ale cos nowego .milego lookania serdecznie pozdrawiam dziewczyny z forum
rubin22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:07   #46
rubin22
Przyczajenie
 
Avatar rubin22
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: hiszpania
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
Nio jej ubiór nie przypadł mi do gusty, lepiej by było bez tych niby nogawek..miałaby takie krótkie spodenki Włosy fajne, w ogole ona cała mi się podoba <lol, jak to brzmi:P> a ten rózowy mikrofonek to mi sie skojarzył z wibratorkiem:PP
teraz doda juz calkiem zmienila swoj image naprawde ja juz za nia nie nadazam chcecie zobaczyc nowe zdjecia do programu ktory rozpoczyna sie od 7go pazdziernika shibuya to prosze tutaj mozemy zobaczyc dode w mundurze
http://gwiazdy.wp.pl/wiadomosc.html?...8&ticaid=127a5
pozdrawiam goraca wszystkich mam nadzieje ze sie wam spodoba
niestety obok niej zasiadl jako juror wisniewski i doniu.apropo co myslicie o nowej idei programu?????karaooke
rubin22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:14   #47
rubin22
Przyczajenie
 
Avatar rubin22
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: hiszpania
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Cytat:
Napisane przez rubin22 Pokaż wiadomość
teraz doda juz calkiem zmienila swoj image naprawde ja juz za nia nie nadazam chcecie zobaczyc nowe zdjecia do programu ktory rozpoczyna sie od 7go pazdziernika shibuya to prosze tutaj mozemy zobaczyc dode w mundurze
http://gwiazdy.wp.pl/wiadomosc.html?...8&ticaid=127a5
pozdrawiam goraca wszystkich mam nadzieje ze sie wam spodoba
niestety obok niej zasiadl jako juror wisniewski i doniu.apropo co myslicie o nowej idei programu?????karaooke
zapomnialam dodac ze doda znowu atakuje a moze raczej szaleje w jednym z nagran do programu zlapal za piers prowadzaca program Kasie Kepke ciekawe co chciala sprawdzic moze czy sa sztuczne hehehehe to rowniez mozecie zobaczyc na( 6 zdjecie w galerii)
http://gwiazdy.wp.pl/wiadomosc.html?...8&ticaid=127a5
rubin22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 20:14   #48
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

Proponuję przenieść wątek na plotkowe, gdyż mimo upomnień moderatora, dyskusja zupełnie zboczyła z tematu. Autorka watku pytała o fryzurę, nie chciała wiedzieć w co ubiera się teraz Doda, co sądzimy o jakims nowym programie i jaką nosi bielizne
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 21:10   #49
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Włosy jak Doda- festiwal TOP...

na plotkowym jest już megdługi wątek o Dodzie wiec proponuje osobam zainteresowanym Dodą przenieść sie tam a ten wątek zamykam


__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.