Jarmark Dominikański w Gdańsku - poszukuję współwystawczyń :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 18:23   #1
agabiernacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1

Jarmark Dominikański w Gdańsku - poszukuję współwystawczyń :-)


Jak w temacie, poszukuję osób, które chciałyby "wystawić się" na Jarmarku na choćby jeden dzień.

Krótkie wyjaśnienie "o co chodzi" :
Zdecydowałam się w tym roku pojechać na Jarmark św. Dominika do Gdańska. Dziś dostałam informację, że mogę wziąć namiot 4m2 - czyli taki jaki chciałam - w niezbyt fajnym miejscu (na moście, gdzie mało kto dociera), albo 6m2 - czyli droższy - w świetnym miejscu, na ul. Św. Ducha, gdzie ciągle jest tłum
Miałam raptem kilka minut na decyzję, więc mimo sporo wyższych kosztów zdecydowałam się na 6m2 w lepszym miejscu.
Ponieważ jednak zależy mi na lokalizacji a 4m2 w zupełności mi wystarczą, zatem pozostałe 2m2 chętnie "odstąpię" (niestety nie za zupełnie darmo, ale można uznać że za pół-darmo), z czym organizator nie ma problemu więc nie ma obawy.
Jarmark trwa od 30.VII do 23.VIII i oczywiście będę cały czas, więc zapraszam, nawet na jeden dzień.
Mnie wynajęcie 1m2 dziennie (wiem, że to abstrakcja, ale musiałam to jakoś policzyć) kosztuje 35 zł, więc za 70 zł czyli absolutnie po moich kosztach udostępnię rzeczone 2m2, czyli 1/3 namiotu. Muszę tak czy inaczej wyskoczyć z całej kasy z góry, więc staram się jakoś zminimalizować straty, bo trochę mnie to nadszarpnie (planowałam o 1/3 mniejszy koszt).

Z racji tego, że sama będę sprzedawać biżuterię, myślę, że najlepiej byłoby - dla obu stron - doczepić się z czymś innym, ale nie upieram się przy tym jakoś niezłomnie. Wydaje mi się po prostu, że dwójka różnych artystów wystawiających biżuterię w tym samym namiocie to trochę niepotrzebny zamęt, ale może się mylę.
Tak czy inaczej jestem otwarta na propozycje.

pozdrawiam
Agnieszka Biernacka

PS. Odpowiedzi mogą oczywiście być tu albo na "priva" - mail@agabag.com
agabiernacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.