Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 20:37   #1
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Wink

Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?


W Nowy Rok podejrzliwie spojrzałam na wystający brzuszek i weszłam na wagę.... To było załamujące 69 kg i co teraz. Od Października przytyłam 8 kg. Co roku zimą przybieram ale teraz to przesadziłam. Trzeba się ratować, więc szukając czegoś skutecznego trafiłam na tę dietę. Wygląda na rozsądną więc dziś zaczęłam ale gdyby któraś z Was miała jakieś doświadczenia z tą konkretną dietą byłabym bardzo wdzięczna. Jeśli powieliłam wątek proszę mnie ukierunkować, ja nie dałam rady nic wyszukać.
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:19   #2
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=517139

dieta doczekała się już 10 wątków na dietetyce
była kiedyś bardzo popularna na forum
do czasów dukana...
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:22   #3
McCormick
Raczkowanie
 
Avatar McCormick
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Całkiem ciekawie to wygląda. Chyba się skusze i spróbuje, a potem pochwale się co z tego wynikło
__________________
Filozofia życiowa? Zero Tabu i do przodu
McCormick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 04:55   #4
larka76
Raczkowanie
 
Avatar larka76
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 93
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Czesc!
Ja tej diety nigdy nie stosowalam ale duzo sie naczytalam o niej. Od 2 stycznia probuje sie jej trzymac. Nie jest zle szczegolnie , ze w domu nie mam za duzo slodkosci i owocow. Moj maz ma cukrzyce, tak wiec mam jako takie zdrowe produkty. Dzis jeszcze dokupilam salate, fasolke i ogorki, no i oczywiscie jogurt naturalny bez tluszczu, ktory uwielbiam. Dzis mialam dwa podchody to ciasteczek z czekolada ale nie skusilam sie. Przeciez jestem dorosla i nie dam sie pokusom. Musza jeszcze troszke poczekac. Lepiej niech je zje moja corka i bedzie po problemie.
U mnie jest juz prawie 24 i tak mnie w brzuchu scisnelo, ze zjadlam sobie ogorasa. Napije sie jeszcze wody i do spania.
Jutro na sniadanie planuje jajka, jeszcze nie wiem w jakiej formie. Chyba omlet lub poprosu jajecznica. Bedzie szybciej.
Wiem, ze jest juz tyle watkow na temat tej diety ale jakos nie lubie tlumow albo poprostu nie jestem przyzwyczajona.

Napisz jak Ci idzie.

Hmm... ta dieta to bedzie takie moje postanowienie noworoczne. Czas cos zrobic ze soba, bo zeszly rok byl dla mnie najgorszy kiedykolwiek mialam. Mam wielka nadzieje, ze ten bedzie lepszy czego Wszystkim Tu Zycze.

E
larka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 07:54   #5
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Cześć Larka fajnie mieć wsparcie w diecie, więc liczę że się będziemy wspierać
Ja też zaczęłam drugiego i mam taką determinację, że na razie słodycze dla mnie nie istnieją choć inni domownicy sobie zajadają mnie to nie rusza zdaję sobie sprawę, że później będzie z tym gorzej ale muszę dać radę bo źle się czuję z taką ilością kg.
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:12   #6
larka76
Raczkowanie
 
Avatar larka76
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 93
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Jak narazie czuje sie ok. Mam pokusy ale jakos wygrywam z nimi. Nie wiem ale jakos nie czuje sie, zebym byla na diecie. Moze za duzo jem?
Jestem przed @ tak wiec czuje sie tlusta. Caly czas cos bym jadla. Boje sie, ze przed 2 tygodnie waga sie nie ruszy.
Poczekamy. Trudno, przynajmniej nie bede miala ochoty na slodkie.
larka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 05:02   #7
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Ja również dołączam, bo zaczynam tę dietę od lutego. Teraz czeka mnie jeszcze sesja, a podobno pierwsza faza może powodować problemy z koncentracją, więc jeszcze poczekam. Ale będę już tutaj was czytać i się radzić, żeby się dobrze przygotować Z tego co czytałam o SB to jest naprawdę znośna i nie wydaje się restrykcyjna. Dajcie znać jak Wam idzie
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:17   #8
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Cytat:
Napisane przez larka76 Pokaż wiadomość
Jak narazie czuje sie ok. Mam pokusy ale jakos wygrywam z nimi. Nie wiem ale jakos nie czuje sie, zebym byla na diecie. Moze za duzo jem?
Jestem przed @ tak wiec czuje sie tlusta. Caly czas cos bym jadla. Boje sie, ze przed 2 tygodnie waga sie nie ruszy.
Poczekamy. Trudno, przynajmniej nie bede miala ochoty na slodkie.
Cały czas się zastanawiam czy ja za dużych porcji nie jem. Czas pokaże na wadze jak to jest z tymi porcjami...
Wczoraj gdzieś przeczytałam, że aby uniknąć jojo należy jeść białka a ograniczyć węglowodany, bo wtedy następuje spalanie tkanki tłuszczowej a nie mięśni i to mnie nastraja pozytywnie
SzaraLara może rzeczywiście lepiej odłożyć dietę i zaliczyć sesję, bo bez cukrów myślenie i koncentracja nie idą tak łątwo. Czekamy na ciebie
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 07:57   #9
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta plaż południowych. Czy stosowałyście tę diętę?

Po pierwszym tygodniu waga zjechała o 1,5 kg. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że to zachęci wszystkich do tej diety
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.