Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 22:53   #3541
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez jak robilam kreski to robilam cieniem

mi nie wychodza te z eyelinera
Mi wychodzi eyelinerem z ArtDeco, ale wolę cień......jakoś tak łagodniej wychodzi.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 07:45   #3542
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez julkast6 Pokaż wiadomość
A na jaki kolorek polujesz z DW? Jakbym widziala dałabym Ci znać , ja poluje dla siostry na Shell

A miala Twoja siostra juz ten kolorek? Bo ja tez bym sie chetnie z nim zapoznala.
Jesli miala to czy moglabys napisac jak na niej wygladal? Byl bardzo blady? Chlodny czy neutralny? Wpada w roz czy w bez? I jaka jest konsystencja podkladu?

A mial ktos moze odcien Tawny?


Aktualnie uzywam 39 DW i jest ciut za ciemny (nawet na lato jak dla mnie) choc jasniejszy troszke od Fresco, ale bardzo lubie ten kolor bo ma taka lejaca sie konsystencje wiec super sie naklada i jest bardzo wydajny, do tego swietnie komponuje sie z bronzerami i roznego typu rozami.

Mam tez Bone, i jakos nie moge sie do niego przekonac. Jest w sam raz jasny, nie odznacza sie tak bardzo jak 39. Ale jego konsystencja jest za gesta wiec nie rozsmarowywuje sie tak fajnie i musze go dawac wiecej w zwiazku z czym czasem wydaje mi sie, ze nalozylam go za duzo. Jest mniej wydajny. Kolor wpada w zolc, a jakos nigdy (oprocz Vichy 15) nie uzywalam podkladow w tym odcieniu. No i wydaje mi sie, moze to tylko takie wrazenie, ze bronzery i roze nie wygladaja w polaczeniu z nim juz tak fajnie. Moze dlatego, ze rozy uzywam chlodnych a ten odcien jest raczej cieply. Ale za to powinien sie fajnie komponowac z bronzerem, a niestety tak nie jest.
Ktos jeszcze ma takie wrazenie co do Bone?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 08:27   #3543
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A miala Twoja siostra juz ten kolorek? Bo ja tez bym sie chetnie z nim zapoznala.
Jesli miala to czy moglabys napisac jak na niej wygladal? Byl bardzo blady? Chlodny czy neutralny? Wpada w roz czy w bez? I jaka jest konsystencja podkladu?

A mial ktos moze odcien Tawny?


Aktualnie uzywam 39 DW i jest ciut za ciemny (nawet na lato jak dla mnie) choc jasniejszy troszke od Fresco, ale bardzo lubie ten kolor bo ma taka lejaca sie konsystencje wiec super sie naklada i jest bardzo wydajny, do tego swietnie komponuje sie z bronzerami i roznego typu rozami.

Mam tez Bone, i jakos nie moge sie do niego przekonac. Jest w sam raz jasny, nie odznacza sie tak bardzo jak 39. Ale jego konsystencja jest za gesta wiec nie rozsmarowywuje sie tak fajnie i musze go dawac wiecej w zwiazku z czym czasem wydaje mi sie, ze nalozylam go za duzo. Jest mniej wydajny. Kolor wpada w zolc, a jakos nigdy (oprocz Vichy 15) nie uzywalam podkladow w tym odcieniu. No i wydaje mi sie, moze to tylko takie wrazenie, ze bronzery i roze nie wygladaja w polaczeniu z nim juz tak fajnie. Moze dlatego, ze rozy uzywam chlodnych a ten odcien jest raczej cieply. Ale za to powinien sie fajnie komponowac z bronzerem, a niestety tak nie jest.
Ktos jeszcze ma takie wrazenie co do Bone?
Ja właśnie poluję na bone ale jakoś nie mam do niego szczęścia

Mam jednak nadzieję że jak już mi się uda to będę zadowolona.
Sprawdzałaś na stronie EL odcienie tego podkładu? Może Ci to cos pomoże
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 08:43   #3544
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

hej Truskaweczki

mielismy isc TZ po komplecik a tu leje
i mamnowe sandalki i tez nie moge ich ubrac

nie mam jesscze SS na puderek - czuje problemy..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 08:59   #3545
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

A propos MAC - ladna cena, szkoda, ze tylko jeden kolor
http://us.strawberrynet.com/productD...74025&goChar=M
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 09:01   #3546
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślałam, że to da efekt misia pandy
Niebieskiego, szarego nie używam nigdy bo wyglądam w tych kolorach jak jagna z podbitymi oczyskami

A co do różowego to zastanawiam się czy nie byłby fajny jako rozświetlacz w zestawieniu z fioletami? Bo kiedyś miałam rozświetlacz opalizujący na różowo i wyglądał fajnie, ale w takim razie nie bardzo widzę sens,żeby kupić tę 5tkę.
Mam natomiast pytanko: czy można kupić ten złoty kolor z tej paletki osobno?
wiesz co.. Dior robi coś okropnego, a mianowicie z każdej piątki nadają się góra 2-3 cienie. i tak super opalizujący różowy do fioletu ma 440 sunset cafe, reszta się nie nadaje. a w tych moonray oba różowe są ekstra. złotego nie można nabyć osobno i o to chyba właśnie chodziło, żeby kupić właśnie paletkę.
nie wiem, w jakiej one obecnie są cenie, ale uważam, że zakup paletki i tak jest bardziej opłacalny niż pojedynczego cienia. gdyby pojawiła się na Tru paletka Diorglam, to również można ją wziąć dla złota, to jest to samo złoto, jak w moonray.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Paletę cieni Diora naprawdę WARTO kupić. W cudowny sposób zmieniają kolory innych cieni gdy są położone na wierzch. Można wyczarować niezwykłe zestawienia kolorystyczne.
też tak uważam
Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
czuję, że Dior Moonray będzie strzałem w dziesiątke, bo lubię takie opalizatory ;-)
odebrałam z poczty Shimmera Amberka - błyskawicznie doszedł...a z tą widocznością, to podejrzewam, że u osób zpiękną gładką cerą bez widocznych porów i zaskorników Shimmerry wyglądają super. Ja niestety mam cerę problematyczną i dlatego efekt gorszy. Po przyjściu z pracy zmyłam brązer i nałożyłam troszkę na policzki brązerka bez drobinek i na to Shimmerka Rose i jest ładnie, świeżo ale musze jakoś wygładzić cerę, chyba musze zakupić Idealista...albo Efaclar K - on pomaga na pory i błyszczenie?
efaclar k to chyba dopiero na jesień, bo tam są kwasy i można by się nabawić przebarwień nieusuwalnych.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
I takimi się maluję
Czyli ta paletka nie dla mnie generalnie prawda ? Bo do kącików mam różne inne rozświetlacze dziewczyny a co to ca cienie Diora sypkie ? Ten wygląda jak gorzka czekolada ? Miał ktoś ?

http://us.strawberrynet.com/productD...81967&goChar=C
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Będziesz się śmiała, ale jak wyglada kolor antracytowy ? Powiedz ciemnocie
no..pewnie trzeba lubić określony makijaż oka, czyli.. bardzo rozbielony i wyrazisty tak naprawdę, to tę biel widać. gdybyś miała jednak taki antracyt do tego, to byłoby ekstra, bez kitu. znajdziesz go również w art deco, tylko oni mają bardzo intensywnie napigmentowane te cienie i mi się nie podobają. Ale.. może coś by było u lancome. ja to już nie mam antracytu, był w 4 chanel nr 79 chyba. ale ta paletka jest już niedostępna.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 09:02   #3547
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

tez widzialam ale bialy mi sie nie przyda
moze rzuca kolejne niedlugo

co do piatek...sie zgadzam.ja mam Tropical Lights i tam jeden odstajacy rozowy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 09:06   #3548
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Ja właśnie poluję na bone ale jakoś nie mam do niego szczęścia

Mam jednak nadzieję że jak już mi się uda to będę zadowolona.
Sprawdzałaś na stronie EL odcienie tego podkładu? Może Ci to cos pomoże

Tak, juz dawno sprawdzalam tam te kolory, ale nie ma to jak opinia kogos kto przetestowal cos na wlasnej skorze. No i o konsystencji nic tam nie ma, ze te kolory zaczynajace sie od 30 maja lejaca sie konsystencje, ktora bardzo mi odpowiada. Podejrzewam, ze Shell bedzie mial taka konsystencje jak Bone, czyli gesta...


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz co.. Dior robi coś okropnego, a mianowicie z każdej piątki nadają się góra 2-3 cienie. i tak super opalizujący różowy do fioletu ma 440 sunset cafe, reszta się nie nadaje. a w tych moonray oba różowe są ekstra. złotego nie można nabyć osobno i o to chyba właśnie chodziło, żeby kupić właśnie paletkę.
nie wiem, w jakiej one obecnie są cenie, ale uważam, że zakup paletki i tak jest bardziej opłacalny niż pojedynczego cienia. gdyby pojawiła się na Tru paletka Diorglam, to również można ją wziąć dla złota, to jest to samo złoto, jak w moonray.
Szkoda, ze nie mozesz wkleic zdjecia tych kolorkow. Ale moze ktos znajdzie w necie i wklei przy okazji.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 09:48   #3549
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Paletę cieni Diora naprawdę WARTO kupić. W cudowny sposób zmieniają kolory innych cieni gdy są położone na wierzch. Można wyczarować niezwykłe zestawienia kolorystyczne.
Następny kusiciel, no!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zaraz wyschnę przed monitorkiem z dumania, który kolor cienia wziąć Ślepa jestem, albo te zdjęcia nie wyraźne takie ??? Coś nie widzę kolorów, a w necie też pustki

Czy ktoś widzi może jakie to kolory ? Tak bym chciała jeden, ale nie widzę kolorów Help me !!!
1/ 857 Coup De Grace
http://us.strawberrynet.com/productD...81978&goChar=C
2/ 787 Coup De Bluff
http://us.strawberrynet.com/productD...81967&goChar=C

Pierwszy jest dużo jaśniejszy od drugiego.
Mi się podoba 1wszy bardziej

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość

tymczasem idę spać, od wczoraj mam same złe przygody
złapałam gumę po raz 4 w ciągu miesiąca (2x w tym samym kole), a wczoraj wybili mi szybę i buchnęli nawigację
Ojej
To faktycznie kiepski miesiąc masz...
Ja dlatego mam nawigację w telefoniku... ale to jest oczywiście miej wygodne...

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz co.. Dior robi coś okropnego, a mianowicie z każdej piątki nadają się góra 2-3 cienie. i tak super opalizujący różowy do fioletu ma 440 sunset cafe, reszta się nie nadaje. a w tych moonray oba różowe są ekstra. złotego nie można nabyć osobno i o to chyba właśnie chodziło, żeby kupić właśnie paletkę.
nie wiem, w jakiej one obecnie są cenie, ale uważam, że zakup paletki i tak jest bardziej opłacalny niż pojedynczego cienia. gdyby pojawiła się na Tru paletka Diorglam, to również można ją wziąć dla złota, to jest to samo złoto, jak w moonray.
Patrzę na te paletki i chyba już bardziej podoba mi się ta sunset caffe.
Tzn chyba częściej bym jej używała niż tej drugiej moonray, ale ta też by się przyda ła...
Odwieczny problem.
Najlepiej mieć wszystkie i nie mieć problemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sunset caffe.jpg (32,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moonray.jpg (37,0 KB, 22 załadowań)
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 09:58   #3550
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, ze wyprzedaja. Przy takich cenach raczej niewiele schodzi...




Raczej napewno nalicza Ci clo, ale pierwszy raz slysze o NIPie i PESELU...



Dziewczyny, znacie moze ten rozswietlacz ArtDeco? Jesli tak to czy sa 2 wersje (dla blondynki i dla brunetki)? Wiecie moze z ktorego roku (bo to chyba limitowanka)? No i jak sie sprawuje?

Szukalam go w KWC, ale nie znalazlam.



A no wlasnie, ktos tu chyba zamawial ostatnio jakis roz Chanela i mial dac znac kiedy wyprodukowany?
Mam ten rozświetlacz. Wydaje mi się, że była tylko jedna uniwersalna wersja. Co do roku, nie jestem całkiem pewna (sporą część zeszłego roku spędziłam w szpitalu i unieruchomieniu), ale kupiłam go albo w 2007, albo 2006. Pewniejszy wydaje mi się jednak początek 2007. Jest to kosmetyk dość kruchy, "pyli" przy nabieraniu, efekt na policzkach dość ładny, ale ma dość duże drobinki. Dopóki nie miałam rozświetlacza Diora, nie miałam większych zastrzeżeń, teraz jednak kurzy się na półce
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:00   #3551
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

moj tez sie kurzy
i tak jest ze osypuje sie z twarzy i ma dosc grube drobiny
moge wymienic
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:10   #3552
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja tam nie jestem makijażystką a zapasy robię, bo jestem chomik
Z tej samej linii pochodzę

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie, że moje kosmetyki są ze mną od wieków
bardzo wolno wszystko zużywam
nie wyobrażam sobie kupować ten sam produkt po kilka sztuk
shimmerki na pewno będą ze mną do końca życia te jedne i nie mam 50 lat
Też bardzo wolno zużywam, w ogóle maluję się bardzo delikatnie (puder, rozświetlacz, róż, tusz) i nie codziennie, ale lubię mieć pod ręką to, co lubię . Nie mam w domu wystawki, moje kosmetyki, nawet te, których używam na co dzień, są schowane, nie służą mi do chwalenia się
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:19   #3553
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mam ten rozświetlacz. Wydaje mi się, że była tylko jedna uniwersalna wersja. Co do roku, nie jestem całkiem pewna (sporą część zeszłego roku spędziłam w szpitalu i unieruchomieniu), ale kupiłam go albo w 2007, albo 2006. Pewniejszy wydaje mi się jednak początek 2007. Jest to kosmetyk dość kruchy, "pyli" przy nabieraniu, efekt na policzkach dość ładny, ale ma dość duże drobinki. Dopóki nie miałam rozświetlacza Diora, nie miałam większych zastrzeżeń, teraz jednak kurzy się na półce
Dzieki za odpowiedz

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moj tez sie kurzy
i tak jest ze osypuje sie z twarzy i ma dosc grube drobiny
moge wymienic

A za co chcialabys go wymienic Obawiam sie, ze aktualnie chyba nie bede miala nic na wymiane. Ale jak mowisz, ze Dior lepszy to chyba nic straconego.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:23   #3554
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dior lepszy
jest bardziej miałki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:46   #3555
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Z tej samej linii pochodzę



Też bardzo wolno zużywam, w ogóle maluję się bardzo delikatnie (puder, rozświetlacz, róż, tusz) i nie codziennie, ale lubię mieć pod ręką to, co lubię . Nie mam w domu wystawki, moje kosmetyki, nawet te, których używam na co dzień, są schowane, nie służą mi do chwalenia się
Najprawdopodobniej mamy wspólnego przodka-chomika
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:50   #3556
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dopiero dzisiaj zauwazylam, ze prezentem dla nowych klientow jest kosmetyk firmy Revlon Czyzby to byla zapowiedz, ze do oferty Tru wejdzie ta marka Oby... bardzo bym chciala zeby Revlon pojawil sie na Tru
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:00   #3557
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hej Truskaweczki


nie mam jesscze SS na puderek - czuje problemy..
I ja tez nie mam jeszcze SS na Teint Idole Ultra.. a wyjatkowo zalezy mi na czasie bo wyjezdzam i nie chciałabym zeby potem leżał na poczcie
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:07   #3558
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie mam jesscze SS na puderek - czuje problemy..
A ja mam i nawet już nawet leci do mnie

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Pierwszy jest dużo jaśniejszy od drugiego.
Mi się podoba 1wszy bardziej
Wczoraj zamówiłam właśnie ten jaśniejszy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj zauwazylam, ze prezentem dla nowych klientow jest kosmetyk firmy Revlon Czyzby to byla zapowiedz, ze do oferty Tru wejdzie ta marka Oby... bardzo bym chciala zeby Revlon pojawil sie na Tru
A propo's Revlona. Czy widziałyście ten podkład Revlona dwukolorowy, który się miesza ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:17   #3559
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Polecilybyscie jakas dobra maske, lub odzywke, ewentualnie kapsulki z truskawki do wlosow po rozjasnianiu z efektem "sianka"? Nie moge ich doprowadzic do porzadku bez prostownicy. Aktualnie uzywam serii Matrix Sleek Look i nie jestem zadowolona. Uzywam tez balsamu Biolage nawilzajacago i za slaby dla mnie.

Chcialabym je wygladzic, nawilzyc i odzywic.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:19   #3560
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

wygrzmocilam emejla
co oni sobie mysla?

ja mam ten sam problem z wlosami ale ja nie farbuje.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:24   #3561
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Polecilybyscie jakas dobra maske, lub odzywke, ewentualnie kapsulki z truskawki do wlosow po rozjasnianiu z efektem "sianka"? Nie moge ich doprowadzic do porzadku bez prostownicy. Aktualnie uzywam serii Matrix Sleek Look i nie jestem zadowolona. Uzywam tez balsamu Biolage nawilzajacago i za slaby dla mnie.

Chcialabym je wygladzic, nawilzyc i odzywic.
Polecam VAX z apteki. Naprawdę działa. Po jego zastosowaniu nawet końce włosów, które są przesuszone, ładnie lśnią i nie są suche
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:27   #3562
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam ten sam problem z wlosami ale ja nie farbuje.
Ja rozjasniam i do tego prostuje wiec potrzebuja dobrej terapii, zwlaszcza, ze sa dlugie.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Polecam VAX z apteki. Naprawdę działa. Po jego zastosowaniu nawet końce włosów, które są przesuszone, ładnie lśnią i nie są suche
A ile kosztuje? I jak powiem samo VAX to beda wiedziec o co chodzi? Wyprobowalas na sobie?
Efek pozostanie jak juz skoncze kuracje i przejde na inna serie?

A co sadzicie o Cemencie? Nie widzialam go ostatnio na truskawce.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:29   #3563
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

jak wpisalam Vax to pokazalo mi sie:

"Dr Vax nasadka na penisa"
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:31   #3564
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny, kojarzycie takie cudeńko (Lip Twins YSL)?
http://us.strawberrynet.com/productD...7786&CatgId=15

Czy to purchawka, czy niekoniecznie?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:32   #3565
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ajsun ja polecam również vaxa
Na KWC to najlepiej oceniana maska ( jeżeli w ogóle można tak ją nazwać). Ja w zeszłym roku stosowałam ją przez wakacje 3 razy w tygodniu i efekt naprawdę zdumiewający. Później miałam zamiar uzywać raz w tygodniu ale skończyło mi się opakowanie i ciągle odkładałam zakup nowego a szkoda bo jestem pewna że używając jej raz w tygodniu można podtrzymać efekt który uzyskało się w trakcie intensywnego używania

Pozatym polecam szampon vichy dercos Jak dla mnie jest rewelacyjny. Zresztą na KWC też ma świetne opinie

A kosztuje niewiele. Ok 30 zł za duże opakowanie, chyba ma ono 400 ml.
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:35   #3566
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ja rozjasniam i do tego prostuje wiec potrzebuja dobrej terapii, zwlaszcza, ze sa dlugie.



A ile kosztuje? I jak powiem samo VAX to beda wiedziec o co chodzi? Wyprobowalas na sobie?
Efek pozostanie jak juz skoncze kuracje i przejde na inna serie?

A co sadzicie o Cemencie? Nie widzialam go ostatnio na truskawce.
Cementu nie miałam niestety. VAX jest w wersji dla blondynek i dla szatynek. Są w 2 opakowaniach-mniejszym i większym, a nawet chyba w saszetkach widziałam Cena od 18 do 24 zł. Trzeba potrzymać na głowie pół godziny w ciepłym turbanie i stosować max 2 razy w tygodniu (nie częściej), a po miesiącu chyba tylko 1 raz w tygodniu. Ja stosuję 1 raz w tygodniu i widzę poprawę. Niestety Matrixy mi nie pomagały

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jak wpisalam Vax to pokazalo mi sie:

"Dr Vax nasadka na penisa"
Oj ranka, ranka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:39   #3567
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

rozumiem ze wloski nie beda sie puszyc? to moze kupne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:43   #3568
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Cementu nie miałam niestety. VAX jest w wersji dla blondynek i dla szatynek. Są w 2 opakowaniach-mniejszym i większym, a nawet chyba w saszetkach widziałam Cena od 18 do 24 zł. Trzeba potrzymać na głowie pół godziny w ciepłym turbanie i stosować max 2 razy w tygodniu (nie częściej), a po miesiącu chyba tylko 1 raz w tygodniu. Ja stosuję 1 raz w tygodniu i widzę poprawę. Niestety Matrixy mi nie pomagały

Dzieki za info

A co mialas z Matrixa? Nawilazajaca Biolage czy cos innego?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:48   #3569
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kojarzycie takie cudeńko (Lip Twins YSL)?
http://us.strawberrynet.com/productD...7786&CatgId=15

Czy to purchawka, czy niekoniecznie?
Purchawka to raczej nie jest ale wydanie na to nawet 15 zl uwazam za zbytek. To COS ma bardzo niewielka pojemnosc, konczy sie w zastraszajacym tempie. Kolory moze i ładne ale tez nei wszystkie. Taki drogi gadzet, nie polecam.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 12:03   #3570
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Bmoniq, jaki masz kod na EL Cool Bronzing Powder?

Moglabys go tak wstepnie porownac do Bambusa?

B35 - marzec 2005

Pod jakims konkretnym kątem mam porównać? Nie używałam jeszcze żadnego, nie było kiedy ...
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.