WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-08, 09:10   #2341
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 758
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ewakuacja Po Neoptide tylko rosn± nowe w³oski jak po wielu specyfikach czy zauwa¿y³a¶ tak¿e mniejsze wypadanie?
Snufki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:16   #2342
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Niestety te¿ borykam siê z wypadaj±cymi w³osami, choæ u mnie to raczej wypadanie sezonowe i spowodowane stresem, bo wyniki badañ mam w normie.

Jako¶ we wrze¶niu zaczê³a siê kolejna tura mojego wypadania.. W³osy mam ju¿ bardzo cienkie, podatne na uszkodzenia. Nie u¿ywam ju¿ suszarki i prostownicy, w zasadzie odstawi³am je pó³ roku temu, je¿eli ju¿ u¿ywam to sporadycznie (raz na miesi±c mo¿e, albo nawet nie). Kondycja w³osów bardzo siê poprawi³a.

Teraz zmieni³am trochê pielêgnacjê - u¿ywam kosmetyków Seboradin - szampony, maska i kuracja 14-dniowa w ampu³kach. Codziennie masujê skalp, potem wcieram ampu³kê i jeszcze trochê masujê. Na pocz±tku wydawa³o mi siê, ¿e w³osy lec± jeszcze bardziej, jednak teraz kiedy jestem w po³owie kuracji ampu³kami widaæ ró¿nicê i w³osy lec± trochê mniej.

My¶lê, ¿e po skoñczeniu tej kuracji ampu³kowej (zosta³o mi jeszcze 6), kupiê je ponownie, albo skuszê siê na ampu³ki innej firmy, bo widzê ró¿nicê.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-08, 12:13   #2343
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Snufki ja juz dawno zauwazylam mniejsze wypadanie u mnie. Chyba od tego, ze dosc dlugo stosowalam cynk.

Teraz wlasnie najbardziej mi zalezy by odrosly.
__________________
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:39   #2344
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomo¶ci: 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

szampon z aloesem raczej nic nie da bo jest go tam tyle co kot nap³aka³. Mo¿e lepiej kupiæ sok z aloesu i rozcieñczonym p³ukaæ g³owê.

O dobroczynnych w³a¶ciwo¶ciach soku z aloesu czyta³am tu na wiza¿u i nie tylko oraz na niemedycznym forum zdrowia tam ten sok jest nieodzowny w wielu terapiach domowych.

A jeszcze mo¿na nacieraæ skalp ma¶ci± z wit A , to wyczyta³am na niemedycznym forum ale czy dzia³a nie wiem.
Warto spróbowaæ

Edytowane przez karolamaria89
Czas edycji: 2010-10-08 o 16:41
karolamaria89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:00   #2345
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 160
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

http://demotywatory.pl/2138451/Wlosy ma³o nie spad³am z krzesla; /; (
hashii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:19   #2346
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez hashii Poka¿ wiadomo¶æ
http://demotywatory.pl/2138451/Wlosy ma³o nie spad³am z krzesla; /; (
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:25   #2347
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

o mój boze, tak w po³owie wygl±da moja szczotka, nie ¿artuje
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 19:42   #2348
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

demotywator smutny ale prawdziwy.
Aktualnie stosuje Jantar i pijê silicê. W³osy wypadaj± chyba jeszcze bardziej :/
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:28   #2349
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cze¶æ dziewczyny Jestem nowa w w±tku i bardzo liczê na wasz± poradê. Bardzo wypadaj± mi w³osy, a jest to spowodowane do¶æ d³ugo trwaj±c± anoreksj±. Czyli powód jest prosty - brak sk³adników od¿ywczych. Jednak oprócz faktu, ¿e powinnam siê lepiej od¿ywiaæ, chcia³am siê wspomóc jakim¶ szamponem, tonikiem, wcierk± lub ampu³kami. Czy mog³yby¶cie mi doradziæ? Przeczyta³am ca³± III czê¶æ w±tku i ca³y czas waham siê z szamponów miêdzy Pharmaceris, Seboradin Neril, Garnier Niger lub Alpecin. I nie wiem czy warto inwestowaæ w ampu³ki Radicala, czy w moim przypadku raczej nie? Dodam jeszcze, ¿e zaczê³am od wczoraj braæ Skrzypovitê, bo dziwnym trafem znalaz³am j± u siebie w szafce z lekami . Bardzo proszê, dorad¼cie .
agueda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:57   #2350
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

czy sam sok z cebuli(bez wódki) mogê wcierac codzien we w³osy?
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:24   #2351
Stupidity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

jaki¶ czas temu zauwa¿y³am, ¿e w³osy mi wypadaj±. s± d³ugie i chyba buntuj± siê, ¿e za ma³o o nie dbam. chocia¿ nigdy prostownicy nie ruszam, suszarki u¿ywam raz na rok ;D i w ¿yciu nie farbowa³am, ani nie ''szamponetkowa³am''. muszê podci±æ koñcówki, mo¿e bêd± mocniejsze. i skrzyp ³ykam od ponad miesi±ca, ale nic nie daje ;< za to na paznokcie pomóg³ bardzo (które siê ³ama³y okropnie). wczoraj kupi³am szampon z rzepy, podobno pomaga, no zobaczymy.
Stupidity jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 16:35   #2352
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Poka¿ wiadomo¶æ
Czy slyszala ktoras z Was o stosowaniu aloesu na wlosy? Nie wiem czy kupic sobie kwiat aloesu, czy moze jakis szampon a aptece. Ale musze sprobowac
Ja tak na pewno jest bardzo pomocny przy s³abych, wypadaj±cych w³osach. Wciera³am kiedy¶ w sklap ¿el aloesowy i mia³am sporo baby hair po tym. Jest ca³y w±tek o ¿elu aloesowym palomy wiêc polecam poczytaæ. Podobno aloes u³atwia przenikanie substancji od¿ywczych. Na szampony nie ma co liczyæ ale mo¿na kupiæ w aptekach sok z aloesu.

Cytat:
Napisane przez agueda Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Jestem nowa w w±tku i bardzo liczê na wasz± poradê. Bardzo wypadaj± mi w³osy, a jest to spowodowane do¶æ d³ugo trwaj±c± anoreksj±. Czyli powód jest prosty - brak sk³adników od¿ywczych. Jednak oprócz faktu, ¿e powinnam siê lepiej od¿ywiaæ, chcia³am siê wspomóc jakim¶ szamponem, tonikiem, wcierk± lub ampu³kami. Czy mog³yby¶cie mi doradziæ? Przeczyta³am ca³± III czê¶æ w±tku i ca³y czas waham siê z szamponów miêdzy Pharmaceris, Seboradin Neril, Garnier Niger lub Alpecin. I nie wiem czy warto inwestowaæ w ampu³ki Radicala, czy w moim przypadku raczej nie? Dodam jeszcze, ¿e zaczê³am od wczoraj braæ Skrzypovitê, bo dziwnym trafem znalaz³am j± u siebie w szafce z lekami . Bardzo proszê, dorad¼cie .
Ja bym zainwestowa³a w jak±¶ wcierkê/lotion ni¿ szampon bo ten za krótko ma kontakt ze skór± g³owy. Najlepiej kup co¶ o bogatym sk³adzie skoro wypadanie to wynik niedoborów w diecie. Powinien siê sprawdziæ Jantar, Radical, zio³owe wcierki. A szampon je¿eli ju¿ to mo¿e Farmona Radical albo ze Skrzypem/pokrzyw±, lub wszelkie te zwyk³e szampony zio³owe z rzep±, pokrzyw± itp.

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Poka¿ wiadomo¶æ
czy sam sok z cebuli(bez wódki) mogê wcierac codzien we w³osy?
Pewnie ale ten zapach bêdziesz codziennie my³a w³osy?
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 16:43   #2353
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny jaki¶ czas temu odebra³am czê¶æ wyników i wysz³o, ¿e mam bardzo niski estradiol testostreon i fsh mam ok. ale, endokrynolog wstrzyma³a siê jeszcze z diagnoz±, bo musi zobaczyæ resztê wyników shgb i dhae, które nie przysz³y na czas

powiedzia³a, ¿e estradiol mo¿e byæ przyczyn± wypadania w³osów. zaproponowa³a mi tabletki anty yasminelle i wcierkê na a ale nie pamiêtam jak± do antykoncepcji chcê powróciæ i mam nadziejê, ¿e uda sie tym razem dobraæ mi pigu³ki

w przysz³y pi±tek mam dostaæ receptê, bo na razie czekam na resztê wyników
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 17:31   #2354
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 15 914
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ


Pewnie ale ten zapach bêdziesz codziennie my³a w³osy?

mogê smierdziec, zeby tylko mi wyros³y w³osy w miejsce starych
roczna kuracja lekami jest u mnie przyczyn±, nie wiem jak siebie uzupe³nic, zeby wlosy mi nie lecia³y
liczê w³osy te które uda mi sie wychwycic i dzis wyszlo juz ponad 200, a gdzie tu jeszcze te których nie zauwazy³am
dermatologa juz chyba nie odwiedze, na samych b³aznów trafia³am
gosiaczek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 18:15   #2355
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak na pewno jest bardzo pomocny przy s³abych, wypadaj±cych w³osach. Wciera³am kiedy¶ w sklap ¿el aloesowy i mia³am sporo baby hair po tym. Jest ca³y w±tek o ¿elu aloesowym palomy wiêc polecam poczytaæ. Podobno aloes u³atwia przenikanie substancji od¿ywczych. Na szampony nie ma co liczyæ ale mo¿na kupiæ w aptekach sok z aloesu.


Ja bym zainwestowa³a w jak±¶ wcierkê/lotion ni¿ szampon bo ten za krótko ma kontakt ze skór± g³owy. Najlepiej kup co¶ o bogatym sk³adzie skoro wypadanie to wynik niedoborów w diecie. Powinien siê sprawdziæ Jantar, Radical, zio³owe wcierki. A szampon je¿eli ju¿ to mo¿e Farmona Radical albo ze Skrzypem/pokrzyw±, lub wszelkie te zwyk³e szampony zio³owe z rzep±, pokrzyw± itp.



Pewnie ale ten zapach bêdziesz codziennie my³a w³osy?
Zastanawiam siê jeszcze nad szamponem i tonikiem Alpecin C1 z kofein±. Przeczyta³am, ¿e wielu dziewczynom bardzo pomóg³. Nie wiem czy to dobry wybór.
agueda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 19:30   #2356
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jaki¶ czas temu odebra³am czê¶æ wyników i wysz³o, ¿e mam bardzo niski estradiol testostreon i fsh mam ok. ale, endokrynolog wstrzyma³a siê jeszcze z diagnoz±, bo musi zobaczyæ resztê wyników shgb i dhae, które nie przysz³y na czas

powiedzia³a, ¿e estradiol mo¿e byæ przyczyn± wypadania w³osów. zaproponowa³a mi tabletki anty yasminelle i wcierkê na a ale nie pamiêtam jak± do antykoncepcji chcê powróciæ i mam nadziejê, ¿e uda sie tym razem dobraæ mi pigu³ki

w przysz³y pi±tek mam dostaæ receptê, bo na razie czekam na resztê wyników
Przynajmniej masz jaki¶ konkretny trop A wcierka to mo¿e Alpicort E? To jest typowy lek na takie hormonalne problemy w³osowe.

Cytat:
Napisane przez agueda Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê jeszcze nad szamponem i tonikiem Alpecin C1 z kofein±. Przeczyta³am, ¿e wielu dziewczynom bardzo pomóg³. Nie wiem czy to dobry wybór.
Z tym Alpecinem to jest tak ¿e zawiera kofeinê która ma pobudzaæ kr±¿enie i wtedy cebulka w³osa jest lepiej ukrwiona, dostaje wiêcej substancji od¿ywczych. Mo¿esz spróbowaæ np. szampon Alpecin ale do tego koniecznie jaka¶ wcierka z dobrymi substancjami ¿eby lepiej przenika³o wszystko. Nie musi byæ droga. Wa¿ne ¿eby zawiera³a jak najwiêcej pomocnych substancji bo nie wiadomo jakie masz braki a pewnie spore. Co z tego ¿e Alpecin pobudzi kr±¿enie je¶li nadal bêdziesz mieæ jakie¶ niedobory substancji budulcowych? No w³a¶nie nic nie pomo¿e wtedy.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 19:43   #2357
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Przynajmniej masz jaki¶ konkretny trop A wcierka to mo¿e Alpicort E? To jest typowy lek na takie hormonalne problemy w³osowe.



Z tym Alpecinem to jest tak ¿e zawiera kofeinê która ma pobudzaæ kr±¿enie i wtedy cebulka w³osa jest lepiej ukrwiona, dostaje wiêcej substancji od¿ywczych. Mo¿esz spróbowaæ np. szampon Alpecin ale do tego koniecznie jaka¶ wcierka z dobrymi substancjami ¿eby lepiej przenika³o wszystko. Nie musi byæ droga. Wa¿ne ¿eby zawiera³a jak najwiêcej pomocnych substancji bo nie wiadomo jakie masz braki a pewnie spore. Co z tego ¿e Alpecin pobudzi kr±¿enie je¶li nadal bêdziesz mieæ jakie¶ niedobory substancji budulcowych? No w³a¶nie nic nie pomo¿e wtedy.
a które z wcierek takich tañszych maj± tych sk³adników najwiêcej? Jantar? Mo¿e Joanna z czarn± rzep±? czytam i czytam, ale nadal nie mogê siê zdecydowaæ. W³a¶ciwie na szampon Alpecin ju¿ jestem zdecydowana, tylko co¶ do tego jeszcze.
agueda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 19:52   #2358
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Jantar na pewno jest ok, Joanna rzepa te¿ fajna, Radical (ampu³ki ale wcierka te¿ jest). Moje ostatnie odkrycie to Aloevit (na doz znalaz³am). Ten ma w³a¶nie sporo witamin, aloes, ekstrakty zio³owe. Pewnie i tak bêdziesz musia³a kuracjê stosowaæ kilka miesiêcy wiêc zd±¿ysz wiele wypróbowaæ Do tego koniecznie masa¿e skóry g³owy.

Dodatkowo rób domowe maseczki co jaki¶ czas: dro¿d¿e, ¿ó³tko jaja, olej rycynowy, oliwa z oliwek, sok z cytryny, nafta kosmetyczna, witamina A lub E w kroplach lub kapsu³kach wyci¶niêta. Oczywi¶cie w ró¿nych kombinacjach, jak lubisz. To pod czepek foliowy i rêcznik/czapkê trzymaj w cieple ok godzinki.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:20   #2359
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Jantar na pewno jest ok, Joanna rzepa te¿ fajna, Radical (ampu³ki ale wcierka te¿ jest). Moje ostatnie odkrycie to Aloevit (na doz znalaz³am). Ten ma w³a¶nie sporo witamin, aloes, ekstrakty zio³owe. Pewnie i tak bêdziesz musia³a kuracjê stosowaæ kilka miesiêcy wiêc zd±¿ysz wiele wypróbowaæ Do tego koniecznie masa¿e skóry g³owy.

Dodatkowo rób domowe maseczki co jaki¶ czas: dro¿d¿e, ¿ó³tko jaja, olej rycynowy, oliwa z oliwek, sok z cytryny, nafta kosmetyczna, witamina A lub E w kroplach lub kapsu³kach wyci¶niêta. Oczywi¶cie w ró¿nych kombinacjach, jak lubisz. To pod czepek foliowy i rêcznik/czapkê trzymaj w cieple ok godzinki.
Bardzo bardzo ci dziêkuje za pomoc. Mo¿e na pocz±tek spróbuje czego¶ tañszego, czyli ampu³ki Radical narazie odpuszczê. Chyba skuszê siê na Jantar. A co do tych domowych maseczek to jak czêsto je stosowaæ oraz kiedy najlepiej? Przed myciem, po myciu czy niezale¿nie?
agueda jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 20:43   #2360
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Jantar to dobry wybór Sama na pewni do niego wrócê.

Maskê mo¿esz nak³adaæ 1-2 razy na tydzieñ. Niektórzy robi± to przed myciem a inni po. Ja wolê przed myciem bo jak dajesz oleje to lepiej je szamponem zmyæ.

Dobre jeszcze s± domowe wcierki z soku z cebuli lub czarnej rzodkwi. Ta druga niestety ciê¿ko dostêpna.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-09, 21:19   #2361
coffeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jaki¶ czas temu odebra³am czê¶æ wyników i wysz³o, ¿e mam bardzo niski estradiol testostreon i fsh mam ok. ale, endokrynolog wstrzyma³a siê jeszcze z diagnoz±, bo musi zobaczyæ resztê wyników shgb i dhae, które nie przysz³y na czas
to prosze napisz jakie mia³as wyniki -liczbowo
i w jakim dniu cyklu robi³as
coffeee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:12   #2362
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, czy ¶ciêcie w³osów to dobry pomys³, ¿eby wzmocniæ w³osy? Strasznie mi wypadaj±, z moich loków nie wiem co mi siê zrobi³o, bo mam je d³ugie i cienkie... Próbowa³am ju¿ chyba wszystkiego i nic nie pomaga W czwartek wybieram siê do dermatologa, mo¿e on co¶ mi pomo¿e, bo inaczej chyba zostanê ³ysa
CoffeeWithMilk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:20   #2363
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2 235
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

¶ciêcie na pewno przynajmniej optycznie poprawi kondycjê w³osów.
Te¿ mia³am w³osy d³uuugie i bardzo cienkie ale musia³am obci±æ do ucha.
A jak siê wtedy krêci³y
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 11:43   #2364
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny-ja chyba juz wiem co u mnie nasila w znacznym stopniu wypadanie w³osów

Jestem na diecie tak jak pisalam, tyle, ze na pocz±tku bylo jeszcze OK a problemy pojawi³y siê w trzecim miesi±cu diety... po przekopaniu sie przez ró¿ne w±tki i artyku³y popularno naukowe wiece do jakoego wniosku dosz³am ..to byl trochê szok wszystkiemu winna jest
woda któr± pijê

...a poniewaz jestem na diecie to pije teraz wy³±cznie wodê (kiedys popijalam równiez zielon± lub czerwona lub owocowe herbatki itp) tak ok 2 butelek dziennie..i wiecie ja jako¶ nie zwróci³am uwagi-dopiero dzi¶-¿e woda ktor± pije jest ¬RÓDLANA a nie mineralna wiêc odstawiaj± herbatki a przechodz±c na ¿ródlan± zrobi³am sobie niez³e kuku

...wklejê mo¿e tylko jedna wypowied¼ speaca od wody :


"Jeszcze bardziej krytyczny wobec moich wyborów jest Tadeusz Wojtaszek z Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego: - Je¶li kupi pani butelkê wody ¼ródlanej i j± wypije, w organizmie nie zostanie nic z po¿ytecznych sk³adników mineralnych. Z butelki wody mineralnej z du¿± zawarto¶ci± minera³ów pozostanie ich odpowiednia ilo¶æ. Wody ¼ródlane to wody o ¶ladowej ilo¶ci sk³adników mineralnych, a im mniej w wodzie minera³ów, tym warto¶æ zdrowotna mniejsza. Ba, woda pozbawiona sk³adników mineralnych jest dla zdrowia wrêcz szkodliwa. Widzia³a pani kiedy¶ rury, którymi p³ynie woda zdemineralizowana? S± ze¿arte od ¶rodka. Bo ta woda jest tak ch³onna, ¿e zabiera ze sob± wszystko, co siê da. Udowodniono, ¿e po wypiciu piêciu litrów wody destylowanej cz³owiek umiera, bo ona rozrzedza elektrolity, wyp³ukuje wszystkie potrzebne sk³adniki mineralne."

...dodaj±c ten fakt do faktu, ¿e jestem na diecie...wiecei co wyjdzie --> w³osy

...jak myslicie ile potrzeba ¿eby jesli zaczne pic mineralizowan±, zeby znów wszystko wróci³o do normy?? Bo ja mia³am piêkne loki kiedy¶, teraz mam 50% tego co mia³am i kitka jest grubo¶ci mojego kciuka
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:47   #2365
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2 235
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

my¶le ¿e za jakie¶ 3 miesi±ce wszystko siê unormuje ale to zale¿y od Twojego organizmu
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:09   #2366
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

M³ódka, nie s³ysza³am jeszcze o tym chocia¿ ja ró¿ne wody pijam. Czasem w³a¶nie wysoko zmineralizowan± a czasem ¼ródlan±. Te¿ spróbujê przerzuciæ siê na tê mineraln± i zobaczymy co z tego bêdzie.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:40   #2367
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

... z tego co do tej pory wyczyta³am picie ¼ródlanej wody samo w sobie nie jest z³e o ile nie pije jej siê wiecej ni¿ innych powiedzmy ogolnie p³ynów
...tylko, ¿e ja pilam TYLKO wode ¼ródlan± i nic wiêcej...bez trudu mo¿na sobie wyobraziæ jakie to wyrz±dzi³o spustoszenie

Z tego co siê narazie podszkoli³am najlepiej je¶li woda mineralna ma sume sk³adników mineralnych ponad 1000 mg/l i takie najlepiej piæ
--> ja pilam wodê ¼ródlana z biedronki ktora ma w sumie 220 mg/l

--> ¿eby sie zorientowaæ bed±c przed chwil± przelotem w sklepie zerkne³am na kilka wód moje wnioski sa takie (od razu mówiê, ¿e nie zapamietalam cyferek)
- CISOWIANKA ma za zdecydowanie za ma³o ---EDIT--- sprawdzi³am na butelce Cisowianki 0,7 i suma wynosi 714 mg/l czyli jak pisalam wcze¶niej-za ma³o
- KROPLA BESKIDU o dziwo j.w.
- PRIMAVERA to woda ¼ródlana
- MUSZYNIANKA ta mia³a powy¿ej 1000mg ale dok³adnie nie pamiêtam ile i wiem, ze by³a tez niegazowana albo ¶redniogazowana

...to takie moje ma³e ¶ledztwo przeprowadzone w 5 minut, jak bede miala wiêcej czasu to o¿e kiedy¶ na to spojrzê dok³adniej...
...Gdyby która¶ z was znalaz³a inna wodê powy¿ej 1000 mg/l i do tego niedroga dajcie mi znaæ jaka to-z chêci± zakupiê

-----------------------------------------------
EDIT
Abercrombie&fitch a jakie wysokomineralizowane wody Ty pijasz??
Mog³aby¶ podrzuciæ kilka nazw? bo przyznam, ze ¶rednio mnie staæ na wydawanie ponad 4 z³ kazdego dnia na sam± wodê (i to tylko 2 butelki-a ja czasem teraz ju¿ 3 potrzebujê ) bo to by wychodzi³o ok 130 z³ na miesi±c na sam± wodê

Edytowane przez M³ódka
Czas edycji: 2010-10-10 o 17:30
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:36   #2368
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Je¶li chodzi o wodê MINERALN¡ to bardzo du¿o, wiêcej od Muszynianki ma woda Saguaro Mineral z Lidla i kosztuje ok. 80gr Tak¿e polecam! Natomiast najgorsz± wod± z najgorszych jest przereklamowany ¯ywiec Zdrój. Cena kompletnie nie oddaje zawarto¶ci -cenowo podobna do Muszynianki, a zawarto¶æ minera³ów ok 200mg/l czyli mniej ni¿ kranówa .
M³ódka leæ do Lidla to nie uszczuplisz portfela!
agueda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:31   #2369
M³ódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

dziêki kochana jak bedê w lidlu to sprawdzê to

...bo przyznam, ze juz mi w oczy zajrza³o widmo bankructwa z powodu zakupu wody
M³ódka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:38   #2370
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

znam ten ból Muszynianka potrafi kosztowaæ nawet ponad 2 z³. Tylko, ¿e w Muszyniance jest najwiêcej magnezu, wiêc je¶li kto¶ chce piæ wodê mineraln± ze wzglêdu na magnez, to ta z Lidla Muszynianki nie zast±pi, bo ma wiêcej wapnia i sodu, a magnezu du¿o mniej. Ale cieszê siê, ¿e mog³am pomóc .
agueda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.