OPERACJA PLASTYCZNA NOSA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-24, 11:08   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

OPERACJA PLASTYCZNA NOSA


Panie Doktorze,byłabym bardzo wdzieczna za udzielenie mi wszelkich informacji nt.operacji nosa.Mam 22 lata,i kompleks nosa właśnie.Nie wiem ,jak to nazwać medycznie,ale mam po prostu"kartoflowatego nochala"...I,z tego co wiem,wystarczy zmienić go w części chrzęstnej,sam koniec-a będzie naprawdę lepszy,ładniejszy!
(Jestem złODZI I PODOBNO TUTAJ W SZPITALU bARLICKIEGO ROBIĄ TAKIE OP.OD WIELU LAT,ZA OK.2000).
Błagam o odpowiedź!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 08:51   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: OPERACJA PLASTYCZNA NOSA

Jak zwykle trudno o szczegóły bez osobistej konsultacji. Nie wiem skąd informacja zmianie tylko części chrzęstnej, ale lepiej przygotuj się na zdecydowanie bardziej rozległą

operację. Próby zastosowania półśrodków mogą skończyć się rozczarowaniem i ponownym zabiegiem. Ale to musi stwierdzić specjalista. W Łodzi rzeczywiście możesz

uzyskać pomoc, koszty niestety prawdopodobne ( nawet trochę więcej). W tak ważnej sprawie warto jednak zasięgnąć rady różnych specjalistów, każdy spojrzy na to nieco

inaczej.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-26, 17:58   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: OPERACJA PLASTYCZNA NOSA

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Co do tej części chrzęstnej,to sama to wydedukowałam-na podstawie elementarnej wiedzy medycznej,oraz artykułu(bardzo obszernego)nt.różnych operacji plastycznych-jak to przebiega,i w ogóle(że tydziń w szpitalu,że op.trwa 1h ,zasinienie,itd.).
PS.Nie wie Pan czasem,czy konsultacja z chirurgiem plastykiem kosztuje?Czy przez kasę chorych?...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-27, 18:50   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: OPERACJA PLASTYCZNA NOSA

Trudno mi odpowiadać za innych, ale u doktora Bieleckiego w Poznaniu jest bezpłatna. Na kasę chorych proszę nie liczyć... Tydzień w szpitalu nie jest konieczny, właściwie wystarczy doba a i tak pwszystko zależy od rodzaju operacji. W gazetach spotyka się różne mniej lub bardziej prawdziwe informacje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:08   #5
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: OPERACJA PLASTYCZNA NOSA

Pilnie proszę o kontakt z osobą, która wygrała ostatni casting do TV schow w klinice "Brazylia", który odbył w Warszawie. Jeśli jest już po operacji, to proszę o zdjęcia ( z przed i po),czy operował dr. Surow, który był na castingu. Czy może będzie Pani,na konsultacjach 30 lipca w Warszawie? Ja niestety w ostatnich dwóch castingach nie załapałam się, ale po przesłaniu zdjęć do kliniki, obiecano mi 20% zniżki. Operację mam już we wrześniu,więc będę wdzięczna za szybką odpowiedź.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:34   #6
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: OPERACJA PLASTYCZNA NOSA

O rodzaju korekcji i jej zakresie decyduje się podczas bezpośredniej konsultacji. Po korekcji nosa w częsci crzęstnej zmieniaja sie jego ogólne proporcje i czasami warto poszerzyc zabieg. Nie jest to regułą.
Koszt konsultacji jest indywidualnie wyceniany przez dana klinikę, ceny są podawane na stronach www lub telefonicznie przez rejestrację.
Po zabiegu pozostaje się w klinice przez kilka godzin lub do nastepnego dnia, w zależności od rodzaju zabiegu i zastosowanego znieczulenia.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 18:13   #7
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Arrow Operacja plastyczna nosa gratis - casting

Pilnie proszę o kontakt z osobą, która wygrała ostatni casting na darmową operację plastyczną do TV schow w klinice "Brazylia", który odbył w Warszawie. Jeśli jest już po operacji, to proszę o zdjęcia ( z przed i po),czy operował dr. Surow, który był na castingu. Czy może będzie Pani,na konsultacjach 30 lipca w Warszawie? Ja niestety w ostatnich dwóch castingach nie załapałam się, ale po przesłaniu zdjęć do kliniki, obiecano mi 20% zniżki. Operację mam już we wrześniu,więc będę wdzięczna za szybką odpowiedź.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 15:43   #8
Monika Karen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: OPERACJA PLASTYCZNA NOSA

A ja wiem że dr. Surow z kliniki " Brazylia" jest najlepszy. Byłam ostatnio na castingu w Warszawie na darmową operację w TV schow. Niestety nie załapałam się, bo chętnych było mnóstwo i to nie tylko z Polski. Właśnie wtedy dowiedziałam się, że pacjenci z całej Europy przyjeżdżają do kliniki "Brazylia" by być zoperowanym przez Dr. Surowa. Dostałam 20% zniżki i we wrześniu jadę na operację. Jeśli ktoś, chce się ze mną zabrać, to 30 lipca, będę na konsultacje lekarzy z tej Kliniki w Warszawie.
Monika Karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.