koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-30, 13:32   #271
201702060922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nawet konserwatywne emerytki nie g³osz± takich "m±dro¶ci". Takie pogl±dy s± do¶æ charakterystyczne dla pewnej grupki internetowych seksoholików-teoretyków, którzy okupuj± niektóre portale.
No niestety, znam co najmniej kilka osób z dok³adnie takimi pogl±dami, i nie jest to jaka¶ patologia, tylko studentki.
201702060922 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:49   #272
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie, ¿e nie szanujê tamtych lasek. Niech sobie ka¿dy robi co chce, dla mnie dziewczyna która uprawia seks na pierwszej randce siê nie szanuje i ja nie muszê mieæ do niej szacunku Niech sobie bêd± wyzwolone, ale dla mnie to oble¶ne.
Co nie zmienia faktu, ¿e on te¿ siê ¼le zachowa³, gorzej od nich. Wina le¿y po obu stronach.
Moim zadaniem to dobrali¶cie siê idealnie.
Masz ma³o szacunku do innych ludzi tak, jak i on. Uwa¿aj tylko, aby¶ i Ty siê nie przejecha³a.

Swoj± drog± my¶lê, ¿e te dziewczyny mog± wyj¶æ na tym lepiej od Ciebie. Po jednym, czy dwóch razach mog³y poznaæ z kim mia³y do czynienia i wyci±gn±æ jakie¶ wnioski na przysz³o¶æ. A Ty bêdziesz tkwi³a teraz w zwi±zku z tym typem i wierzy³a w jego mrzonki. Wspó³czujê.

Co do zmiany, to tak ludzie siê zmieniaj±. Ja siê z tym jak najbardziej zgadzam, ale to siê nie dzieje z dnia na dzieñ. Do tego potrzeba czasu i pracy nad sob±. Jak czytam o 20latku, który w Twoim mniemaniu siê "zmieni³" w miesi±c, (a jeszcze niedawno robi³ co robi³ i by³ jaki by³) i wszystko, co wcze¶niej to by³y "b³êdy m³odo¶ci" to chce mi siê ¶miaæ . Tym bardziej, ¿e rozmowa z koleg± by³a ¶wie¿a i nie ¶wiadczy ona w ¿aden sposób o tym, aby siê zmieni³. £ykasz wszystko, a¿ mi³o. No ale ok, masz 17 lat i mo¿e inaczej postrzegasz "czas", bo miesi±c to jest po prostu nic.

Poza tym, to znasz wszystko tylko z jego relacji, nie wiesz tak naprawdê, jak te wcze¶niejsze znajomo¶ci wygl±da³y. Mo¿e nie by³y takie jednorazowe i urabia³ je tak jak Ciebie. Zreszt± to bez znaczenia, ch³opak jest oble¶ny a Ty razem z nim.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2015-04-30 o 13:54
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:43   #273
onaona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Zawsze musi byæ ten bodziec, który powoduje, ¿e cz³owiek siê zmienia. Jaka¶ motywacja. T± motywacj± jestem ja. Byæ mo¿e on przy mnie dojrza³, u¶wiadomi³ sobie, ¿e warto szanowaæ dziewczynê, bo nie nadaje siê tylko do jednego. Widzê jak mnie traktuje i czujê, ¿e siê stara. G³upot± by by³o gdybym zaprzepa¶ci³a fajn± znajomo¶æ, bo co¶ tam kiedy¶. Mo¿na byæ ostro¿niejszym, ale nie chcê sobie odpuszczaæ, bo wykorzysta³ jakie¶ idiotki. Ok - zachowa³ siê ¼le. Ale s± gorsze rzeczy, naprawdê.

Vallarr - on daje mi idealnie to czego oczekujê od faceta. Dosta³am znaki ostrzegawcze bêdê ostro¿niejsza. Ale czujê, ¿e to TEN facet i nie bêdê odpuszczaæ. By³o, minê³o. Dzi¶ jestem ja. Ka¿dy ma co¶ na sumieniu.

Mam szacunek do ludzi, którzy sami siebie szanuj±.
onaona123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:47   #274
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

My¶lê Autorko, ¿e czas zamkn±æ w±tek - decyzjê podjê³a¶, nikt tu niczego nowego poza prowokacjami i nakrêcaniem siê negatywnymi emocjami nie wniesie.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:49   #275
onaona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Mnie to wszystko jedno, nie bojê siê krytyki.
onaona123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:51   #276
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze musi byæ ten bodziec, który powoduje, ¿e cz³owiek siê zmienia. Jaka¶ motywacja. T± motywacj± jestem ja. Byæ mo¿e on przy mnie dojrza³, u¶wiadomi³ sobie, ¿e warto szanowaæ dziewczynê, bo nie nadaje siê tylko do jednego. Widzê jak mnie traktuje i czujê, ¿e siê stara. G³upot± by by³o gdybym zaprzepa¶ci³a fajn± znajomo¶æ, bo co¶ tam kiedy¶. Mo¿na byæ ostro¿niejszym, ale nie chcê sobie odpuszczaæ, bo wykorzysta³ jakie¶ idiotki. Ok - zachowa³ siê ¼le. Ale s± gorsze rzeczy, naprawdê.

Vallarr - on daje mi idealnie to czego oczekujê od faceta. Dosta³am znaki ostrzegawcze bêdê ostro¿niejsza. Ale czujê, ¿e to TEN facet i nie bêdê odpuszczaæ. By³o, minê³o. Dzi¶ jestem ja. Ka¿dy ma co¶ na sumieniu.

Mam szacunek do ludzi, którzy sami siebie szanuj±.
Pierniczysz dziunia jak potluczona.
Ale niestety, wiekszosc dziewczyn wierzy w brednie pt."on sie zmienil dla mnie", szybko sie zakochuja, a potem koncza w opowiesciach panow jako panny do zalewania. I zapewne wiekszosc z nich zyla w dokladnie tym samym przekonaniu co ty.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:54   #277
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie to wszystko jedno, nie bojê siê krytyki.
To zamykam, bo za moment siê za te "dziunie" posypi± punkty.

Jak bêdziesz chcia³a otworzyæ w±tek, to daj mi znaæ na PW
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-30 15:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.