~~studniówka 2008~~ - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 23:06   #5101
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: ~~studniówka 2008~~

poszuakj coś na wątku paznokciowym tam dziewczyny maja naprawde świetne wzorki
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 00:01   #5102
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No to teraz ja sie pochwale swoja sukienka. Czarny gorset (cholernie mi w nim nie wygodnie, nie wiem jak wytrzymam) + spodnica. Kreacja kupiona pod wplywem chwili, emocji i z checia ponownego wykorzystania spodnicy dlatego teraz mam watpliwosci. Wlasciwie to juz mi sie ona nie podoba, no ale ... najwazniejsze, ze jest skromna, klasyczna i elegnacka.
Wkoncu to tylko jedna noc, a po dwoch godzinach i tak juz kazdy przestanie zwracac uwagi na wyglad. Zdaje sobie sprawe, ze moja stylistyka jest smutna, bo ciemna, ale inaczej jakos nie potrafie wymyslec.
Najgorszy probelm to fryzura, gdyz nie mam pojecia w czym mi dobrze oraz co by sie trzymalo. W koku i spietych wlosach sie nie za bardzo widze (choc kto wie?), a wyptortowanych nie bylo by zbyt dobrze gdyz mam plaskie wlosy. W takim razie pozostaja jakies loczki ehh do ktorych tez przekonana nie jestem. Wlosy cienkie, bez objetosci i 5 ich na krzyz, coz zrobic? Ehh fryzier juz jest umowiony (dzieki Bogu) na 13.00 ... Jak sie wkurze to zetne klaki przed studniowke (ktora tak na maginesie jest 26 stycznia).
Przepraszam, ze nijaka jakos zdjec (inaczej nie dalo rady) oraz ze bez twarzy (ale uwierzcie nie chcialabyscie zobaczyc moich min na tych zdjeciach):
1 zdj - cala sukienka (bede doszyte jeszcze cieniutkie ramiaczka, aby gorset sie mnie lepiej trzymal)
2 zdj - zblizenie na gorsecik na ktorym sa naszyte czrarne z gdzieniegdzie srebrna nitka listki, kwiatki itp
3 zdj - fotka w bolerku
4 zdj - moj bucik (mam dwa ) oraz torebka.
Tak sie zastanawiam czy moze kupic sobie moze taka elegancka kopertowke? Widzialam dzis na allegro taka czarna z cekinami, pasowalaby?
5 zdj - bizuteria, uwielbiam ja! Dostalam ja niedawno na urodzinki i zamierzam w niej isc na studniowke
6 zdj - fotka mojej twarzy i fryzurki o ktorej myslalam, bylo by dobrze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (25,0 KB, 494 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (39,0 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (26,6 KB, 419 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (87,5 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (64,0 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 6.gif (120,3 KB, 373 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 00:08   #5103
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
No to teraz ja sie pochwale swoja sukienka. Czarny gorset (cholernie mi w nim nie wygodnie, nie wiem jak wytrzymam) + spodnica. Kreacja kupiona pod wplywem chwili, emocji i z checia ponownego wykorzystania spodnicy dlatego teraz mam watpliwosci. Wlasciwie to juz mi sie ona nie podoba, no ale ... najwazniejsze, ze jest skromna, klasyczna i elegnacka.
Wkoncu to tylko jedna noc, a po dwoch godzinach i tak juz kazdy przestanie zwracac uwagi na wyglad. Zdaje sobie sprawe, ze moja stylistyka jest smutna, bo ciemna, ale inaczej jakos nie potrafie wymyslec.
Najgorszy probelm to fryzura, gdyz nie mam pojecia w czym mi dobrze oraz co by sie trzymalo. W koku i spietych wlosach sie nie za bardzo widze (choc kto wie?), a wyptortowanych nie bylo by zbyt dobrze gdyz mam plaskie wlosy. W takim razie pozostaja jakies loczki ehh do ktorych tez przekonana nie jestem. Jak sie wkurze to zetne klaki przed studniowke (ktora tak na maginesie jest 26 stycznia).
Przepraszam, ze nijaka jakos zdjec (inaczej nie dalo rady) oraz ze bez twarzy (ale uwierzcie nie chcialabyscie zobaczyc moich min na tych zdjeciach):
1 zdj - cala sukienka (bede doszyte jeszcze cieniutkie ramiaczka, aby gorset sie mnie lepiej trzymal)
2 zdj - zblizenie na gorsecik na ktorym sa naszyte czrarne z gdzieniegdzie srebrna nitka listki, kwiatki itp
3 zdj - fotka w bolerku
4 zdj - moj bucik (mam dwa ) oraz torebka.
Tak sie zastanawiam czy moze kupic sobie moze taka elegancka kopertowke? Widzialam dzis na allegro taka czarna z cekinami, pasowalaby?
5 zdj - bizuteria, uwielbiam ja! Dostalam ja niedawno na urodzinki i zamierzam w niej isc na studniowke
6 zdj - fotka mojej twarzy i fryzurki o ktorej myslalam, bylo by dobrze?

hmm wiesz co...koka to ja bym odradzałą, chyba ze lubisz a jak byś zrobiła sobie takiego mini irokeza? i faktycznie kopertówka by pasowała bardziej chociaz torebki przy sobie nosić nie będziesz a jakaś branzoletka tam jest bo nie zwróciłam uwagi
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 00:08   #5104
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No i dodaje jeszcze pare fryzurek, ktore mi sie spodobaly. Dziewczyny, ktora by pasowala?
Osobiscie najbardziej podoba mi sie ta ostatnia (N. Portman), gdyz jest taka w stlu retro, ale ja nie mam pojecia jak by mi w czyms takim bylo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif f1.gif (120,3 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f2.gif (121,5 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f3.gif (94,4 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f4.gif (87,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f5.gif (116,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f6.gif (106,8 KB, 157 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 00:14   #5105
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No i kolejne, tym razem ostatnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif f7.gif (113,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f8.gif (103,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f9.jpg (45,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f10.gif (111,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f11.jpg (37,1 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f12.jpg (8,2 KB, 196 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 00:24   #5106
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ta ostatnia z 2go postu bardzo ładna i myśle że by pasowała





PS. myślałam że tylko ja nie śpie
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 08:34   #5107
lipciaa
Raczkowanie
 
Avatar lipciaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: ~~studniówka 2008~~

dziwczynki doradźcie mi ... jak zamawialam sukienmke to podając długość spodnicową zmierzyłam tak jak chciala bym aby siegala mi spodnica, a koronka miala byc takim przedluzeniem...a kobieta uszyla mi na dlugosc razem z koronką moj problem jest taki ze mam brzydkie kolana, ktore musze jakos schować zjechalam cale miasto w poszukiwaniu szerszej koronki aby ja wymienic ale niec z tego...
czy pasuje abym ubrala czarne rajtuzy????
doradźcie mi prosze
wklejam zdjęcie sukienki (kolor nie jest tak fioletowy, taki bardziej śliwkowy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fikusnna%20sliwka.jpg (39,5 KB, 380 załadowań)
__________________
I know U'll be a sun...
In somebody else's sky...
But why can't it be mine...
lipciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 08:34   #5108
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja własnie wybywam na poszukiwania sukienki Trzymajcie kciuki

Powiem ze mi sie bardzo spodobała ta niebieska, czy granatowa sukienka z poprzedniej strony, nie pamietam juz kogo, ale jest boska
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 09:49   #5109
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

lipciaa moim zdaniem nie pasują czarne... będzie zbyt ciemno i tak troche żałobnie. Ale to tylko moje zdanie
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:28   #5110
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
No to teraz ja sie pochwale swoja sukienka. Czarny gorset (cholernie mi w nim nie wygodnie, nie wiem jak wytrzymam) + spodnica. Kreacja kupiona pod wplywem chwili, emocji i z checia ponownego wykorzystania spodnicy dlatego teraz mam watpliwosci. Wlasciwie to juz mi sie ona nie podoba, no ale ... najwazniejsze, ze jest skromna, klasyczna i elegnacka.
Wkoncu to tylko jedna noc, a po dwoch godzinach i tak juz kazdy przestanie zwracac uwagi na wyglad. Zdaje sobie sprawe, ze moja stylistyka jest smutna, bo ciemna, ale inaczej jakos nie potrafie wymyslec.
Najgorszy probelm to fryzura, gdyz nie mam pojecia w czym mi dobrze oraz co by sie trzymalo. W koku i spietych wlosach sie nie za bardzo widze (choc kto wie?), a wyptortowanych nie bylo by zbyt dobrze gdyz mam plaskie wlosy. W takim razie pozostaja jakies loczki ehh do ktorych tez przekonana nie jestem. Wlosy cienkie, bez objetosci i 5 ich na krzyz, coz zrobic? Ehh fryzier juz jest umowiony (dzieki Bogu) na 13.00 ... Jak sie wkurze to zetne klaki przed studniowke (ktora tak na maginesie jest 26 stycznia).
Przepraszam, ze nijaka jakos zdjec (inaczej nie dalo rady) oraz ze bez twarzy (ale uwierzcie nie chcialabyscie zobaczyc moich min na tych zdjeciach):
1 zdj - cala sukienka (bede doszyte jeszcze cieniutkie ramiaczka, aby gorset sie mnie lepiej trzymal)
2 zdj - zblizenie na gorsecik na ktorym sa naszyte czrarne z gdzieniegdzie srebrna nitka listki, kwiatki itp
3 zdj - fotka w bolerku
4 zdj - moj bucik (mam dwa ) oraz torebka.
Tak sie zastanawiam czy moze kupic sobie moze taka elegancka kopertowke? Widzialam dzis na allegro taka czarna z cekinami, pasowalaby?
5 zdj - bizuteria, uwielbiam ja! Dostalam ja niedawno na urodzinki i zamierzam w niej isc na studniowke
6 zdj - fotka mojej twarzy i fryzurki o ktorej myslalam, bylo by dobrze?
Hehe mam praktycznie identyczna sukienke jak Ty, i tak jak Ty do konca nie jestem zadowolona (tak,ta czerń przytłacza). Mam identyczny problem z włosami Zastanawiam sie czy do takiego kroju sukienki lepszy nie byłby kok,zeby nie przytłoczyc całosci (mam ciemne włosy i boje sie ,ze bede wygladac jak czarna plama hehehe) Daje Ci fryzy które mi sie podobały Moze,wspolnie cos wymyslimy hyhy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2ad26278000c41de4630135b.jpg (60,8 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03jen.jpg (80,4 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29711531.jpg (47,7 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 082106_vanessaanne300.jpg (30,3 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (71,2 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.JPG (61,6 KB, 184 załadowań)
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:42   #5111
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: ~~studniówka 2008~~

lipciaa - prześliczna sukienka, ale czarne rajstopy moim zdaniem nie beda dobrze wygladac . pozdrawiam
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:49   #5112
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: ~~studniówka 2008~~

czyje to zdjecie? na fotka.pl jest pelno klonow tej dziewczynynie wiecie kto to jest?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29711531.jpg (47,7 KB, 360 załadowań)
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:51   #5113
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Zamykam wątek z uwagi na ilośc postów i zapraszam wszystkich tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...64#post6136064
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.