Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 07:18   #31
Kalto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
To co mam zrobić?
Już kilka osób napisało ci co masz zrobić, a ty nadal pytasz.

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Chyba można jakoś zdobyć serce kobiety bez tak zwanego pierwszego wejrzenia?
Pierwsze wejrzenie? Naoglądałeś się komedii romantycznych.
Poza tym dlaczego od razu chcesz zdobywać jej serce? A co jeśli się okaże że ma zrytą psychę i jest próżną, pustą egoistką wykorzystującą swoją urodę do wodzenia za nos kolejnych kolesi?
__________________
Zastanów się jaki widzisz sens w cytowaniu całej poprzedniej wiadomości?
Kalto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:29   #32
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Zwariuje...
Jestes najgorszym z mozliwych typem faceta. Takim, co to kazda sprawe bedzie potrafil skomplikowac i ktory na koniec stwierdza, ze nawet sie nie wysili, bo po co-niech ona napisze, niech pokaze, ze zalezy.
Problem w tym ze to TOBIE, kurna, poki co zalezy, a nie chce ci sie nawet ruszyc czterech liter i sie wysilic na zdobycie jej.
Znajac twoj charakter-i tak nie odpuscisz, tylko bedziesz zawracal jej gitare w nieskonczonosc, a jak sie okaze, ze ma dosc, bos mimo wszystko nachalny i wyglada jakbys sam nie wiedzial czego chcesz-to sie obrazisz
Ostatnio poznalam takiego jak ty. Najpierw probowal (z zapraszaniem do siebie wlacznie...), jak powiedzialam, ze nie to... nadal probowal, ale tak slamazarnie i wkurzajaco. Na koniec, gdy zaczelam go unikac spytal, czy to dlatego ze sie w nim zakochalam i nie wiem co zrobic , a gdy ostro powiedzialam, zeby dal spokoj tym dziwnym podchodom to sie obrazil na smierc i zycie, bo przeciez on nic takiego mi nie zrobil...
Wyswiadcz dziewczynie przysluge i daj jej spokoj moze, znajdz sobie inna i normalnie ja poderwij, a nie, za przeproszeniem, meczysz d*pe...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2013-05-23 o 11:48
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:54   #33
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Zwariuje...
Jestes najgorszym z mozliwych typem faceta. Takim, co to kazda sprawe bedzie potrafil skomplikowac i ktory na koniec stwierdza, ze nawet sie nie wysili, bo po co-niech ona napisze, niech pokaze, ze zalezy.
Chce się wysilić, ale nie wiem jak ona odbiera moją skromną osobę. A raczej nie wypada bezpośrednio zapytać.

Cytat:
Problem w tym ze to TOBIE, kurna, poki co zalezy, a nie chce ci sie nawet ruszyc czterech liter i sie wysilic na zdobycie jej.
Chce ruszyć 4 litery, ale boję się, że jej się nie chce ruszyć swoich.

Cytat:
Znajac twoj charakter-i tak nie odpuscisz, tylko bedzie zawracal jej gitare w nieskonczonosc, a jak sie okaze, ze ma dosc, bos mimo wszystko nachalny i wyglada jakbys sam nie wiedzial czego chcesz-to sie obrazisz
Teraz planuje coś w stylu operacji Uran czy Tajfun - bezpośrednia ofensywę. Gdy jednak wyraźnie powie mi "idź sobie" to sobie pójdę.

Cytat:
Wyswiadcz dziewczynie przysluge i daj jej spokoj moze, znajdz sobie inna i normalnie ja poderwij, a nie, za przeproszeniem, meczysz d*pe...
Z natury jestem uparty i zrezygnuję dopiero, gdy uznam, że naprawdę nie mam szans.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:06   #34
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Chce się wysilić, ale nie wiem jak ona odbiera moją skromną osobę. A raczej nie wypada bezpośrednio zapytać.
Chce ruszyć 4 litery, ale boję się, że jej się nie chce ruszyć swoich.Teraz planuje coś w stylu operacji Uran czy Tajfun - bezpośrednia ofensywę. Gdy jednak wyraźnie powie mi "idź sobie" to sobie pójdę.
Z natury jestem uparty i zrezygnuję dopiero, gdy uznam, że naprawdę nie mam szans.
I nie dowiesz sie kombinujac jak kon pod gore! Dostales gotowe rady co i jak zrobic, a dalej ciagniesz temat.
I uwierz, ze jak jej sie nie chce to tego nie zmienisz, chocbys myslal nad tym kolejny miesiac. Po prostu zadzwon i ja gdzies zapros, odmowi-znaczy nie chce sie spotykac w takiej formie, pojdzie-to chyba bedziesz zadowolony. Jaki ty tu jeszcze widzisz problem? Jakie 'operacje'? Medycyne studiujecie?

(po raz kolejny to napisze-chroncie mnie, sily nieczyste, przed takimi facetami... )
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:18   #35
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
I nie dowiesz sie kombinujac jak kon pod gore! Dostales gotowe rady co i jak zrobic, a dalej ciagniesz temat.
I uwierz, ze jak jej sie nie chce to tego nie zmienisz, chocbys myslal nad tym kolejny miesiac. Po prostu zadzwon i ja gdzies zapros, odmowi-znaczy nie chce sie spotykac w takiej formie, pojdzie-to chyba bedziesz zadowolony. Jaki ty tu jeszcze widzisz problem? Jakie 'operacje'? Medycyne studiujecie?

(po raz kolejny to napisze-chroncie mnie, sily nieczyste, przed takimi facetami... )
Ciężko mi tak bezpośrednio ją zaprosić wiedząc, bo boję się odmowy. Ale masz rację, trzeba odważnie napisać, jednak w sprawach głupich mam skrajną odwagę, a w sprawach kobiet skrajne tchórzostwo.

PS. Oboje politechnika. Nawet oboje stwierdziliśmy, że na medycynę jesteśmy za mało cierpliwi. Jestem fanem II wojny światowej (naturalnie z punktu widzenia historii), dlatego takie zwroty.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:16   #36
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Dzisiaj podpisałem bezwarunkowy akt kapitulacji. Operacja "A" została przerwana. Nie widzę sprzężenia zwrotnego, dam dziewczynie spokój i będę ją ignorował.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 21:57   #37
fajny_nick
Raczkowanie
 
Avatar fajny_nick
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
GG do fajny_nick
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Co się stało?
__________________
80 ---> 95 kg
fajny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 22:40   #38
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
Co się stało?
Po prostu uważam, że nie mam w zwyczaju się narzucać i dziewczyna nie jest warta gry i starań. Nie będę się odzywał i zobaczę co z tego wyjdzie, jednak wyszła jej negatywna cecha, której nie lubię.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 23:39   #39
blue houdini
Raczkowanie
 
Avatar blue houdini
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 201
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

To, że ktoś Cię nie chce, nie oznacza, że nie jest wart gry i starań.
__________________
2/52
Ostatnio przeczytana:
G. Orwell - Folwark zwierzęcy

"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
blue houdini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 00:18   #40
fajny_nick
Raczkowanie
 
Avatar fajny_nick
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
GG do fajny_nick
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Jaka cecha?
__________________
80 ---> 95 kg
fajny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 07:32   #41
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez blue houdini Pokaż wiadomość
To, że ktoś Cię nie chce, nie oznacza, że nie jest wart gry i starań.
Mówię, że zmusza mnie to wysiłku większego niż warta jest jej skromna osoba. Nie potrafi dosłownie powiedzieć "nie", a raczej ona zdaje sobie sprawę co robię.

Cytat:
Napisane przez fajny_nick Pokaż wiadomość
Jaka cecha?
Jest próżna, jest kokietką, nie jest rzymską katoliczką.

Edytowane przez Powstaniec
Czas edycji: 2013-05-30 o 07:50
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 09:38   #42
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Mówię, że zmusza mnie to wysiłku większego niż warta jest jej skromna osoba. Nie potrafi dosłownie powiedzieć "nie", a raczej ona zdaje sobie sprawę co robię.

Jest próżna, jest kokietką, nie jest rzymską katoliczką.
zmusza Cię do tego, byś nie był dupą wołową. boli, prawda?

a jeszcze niedawno pisałeś, że chciałeś się z nią przespać...

nie ma to jak urażona męska duma! swoją drogą trochę przerażający ten wątek, ilu miłych z pozoru chłopców może nas ni stąd ni zowąd zmieszać z błotem.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 10:45   #43
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Zwariuje...
Jestes najgorszym z mozliwych typem faceta. Takim, co to kazda sprawe bedzie potrafil skomplikowac i ktory na koniec stwierdza, ze nawet sie nie wysili, bo po co-niech ona napisze, niech pokaze, ze zalezy.
Problem w tym ze to TOBIE, kurna, poki co zalezy, a nie chce ci sie nawet ruszyc czterech liter i sie wysilic na zdobycie jej.
Znajac twoj charakter-i tak nie odpuscisz, tylko bedziesz zawracal jej gitare w nieskonczonosc, a jak sie okaze, ze ma dosc, bos mimo wszystko nachalny i wyglada jakbys sam nie wiedzial czego chcesz-to sie obrazisz
Ostatnio poznalam takiego jak ty. Najpierw probowal (z zapraszaniem do siebie wlacznie...), jak powiedzialam, ze nie to... nadal probowal, ale tak slamazarnie i wkurzajaco. Na koniec, gdy zaczelam go unikac spytal, czy to dlatego ze sie w nim zakochalam i nie wiem co zrobic , a gdy ostro powiedzialam, zeby dal spokoj tym dziwnym podchodom to sie obrazil na smierc i zycie, bo przeciez on nic takiego mi nie zrobil...
Wyswiadcz dziewczynie przysluge i daj jej spokoj moze, znajdz sobie inna i normalnie ja poderwij, a nie, za przeproszeniem, meczysz d*pe...
MISZCZ

Masz 100% racji. Też mnie wkurza taki typ. Zwłaszcza, że jestem kobietą, do której trzeba mieć cierpliwość anioła i pomysłowość nie z tej ziemi

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Mówię, że zmusza mnie to wysiłku większego niż warta jest jej skromna osoba. Nie potrafi dosłownie powiedzieć "nie", a raczej ona zdaje sobie sprawę co robię.
spox, ja też na tanie chwyty nie idę . Moje "może" to jest "postaraj się bardziej". Bo jak nie chcę, to po prostu mówię "nie".


Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Jest próżna, jest kokietką, nie jest rzymską katoliczką.
O wow, to ostatnie mega, przynajmniej nie będę miała problemów z takimi jak Ty, od razu powiem "nie jestem katoliczką"
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 11:34   #44
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
zmusza Cię do tego, byś nie był dupą wołową. boli, prawda?
Tutaj nie chodzi o bycie dupą wołową, tylko skrajną obojętność z jej strony. Nie widzę sprzężenia zwrotnego z jej strony, po prostu nie widzę z jej strony zainteresowania moją. Dosłownie raz czy dwa się do mnie odezwała, ale nigdy nie spotkałem się z nią poza murami uczelni (a starałem się ją zaprosić).

Cytat:
a jeszcze niedawno pisałeś, że chciałeś się z nią przespać...
Nic takiego nie pisałem poza tym, że na początku spodobała mi się tylko i wyłącznie z powodu niebanalnej urody.

Cytat:
nie ma to jak urażona męska duma! swoją drogą trochę przerażający ten wątek, ilu miłych z pozoru chłopców może nas ni stąd ni zowąd zmieszać z błotem.
Jestem z natury miły i nie mam prawa powiedzieć o niej złego słowa. Nie nazwałem jej kur**, dzi*** czy szmatą, tylko stwierdzam, że nie pasujemy do siebie, a na pewno ona nie jest zainteresowana moją osobą (co naturalnie jest głównym powodem). To raczej normalna kolej rzeczy.

Chyba nie będzie płakać, że nagle przestałem za nia biegać i do niej pisać. Na pewno samotna nie zostanie.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
MISZCZ

Masz 100% racji. Też mnie wkurza taki typ. Zwłaszcza, że jestem kobietą, do której trzeba mieć cierpliwość anioła i pomysłowość nie z tej ziemi
Jestem bardzo cierpliwy, jednak jak mogę być pomysłowy? Spacer, kawiarnia, piwo - mam zostać kidnaperem?

Cytat:
spox, ja też na tanie chwyty nie idę . Moje "może" to jest "postaraj się bardziej". Bo jak nie chcę, to po prostu mówię "nie".
Uważam, że się starałem i nie zamierzam dalej iść nie widząc sukcesów. Napoleon zdobył Moskwę i co z tego? Ja zatrzymuje swój marsz na Smoleńsku i przeczekam zimę.

Cytat:
O wow, to ostatnie mega, przynajmniej nie będę miała problemów z takimi jak Ty, od razu powiem "nie jestem katoliczką"
Nie mówię z tego powodu, że jestem fanem krucjat, zdarza się mi nie iść w niedzielę do Kościoła i poza katolikami istnieją inni ludzie. Po prostu chyba jest zbyt zlaicyzowana jak dla mnie i mogą być tarcia z tego powodu.

Edytowane przez Powstaniec
Czas edycji: 2013-05-30 o 15:29
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 12:48   #45
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Masz zdrowe podejście Powstaniec , panna jest beee i tego się trzymaj
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:39   #46
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Jak poderwać dziewczynę, która wydaje się być poza zasięgiem?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Masz zdrowe podejście Powstaniec , panna jest beee i tego się trzymaj
Nie wiem czy panna jest beee, pewnie gdyby się nieco otworzyła bym inaczej na nią patrzał, ale nie mam zamiaru być czyimś psem. Po prostu będę milczał i zapewne ona się do mnie nie odezwie.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.