Islam - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 21:10   #211
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
roxy, ja siedzę na zadku w kraju, nosa spoza naszych granic nie wychyliłam, ponadto z tymi młodzieńcami i panami o tym wyznaniu miałam w zasadzie zerowy styk - ale słyszałam o zachowaniach o których pisze Carmen żyjąca tysiące kilometrów stąd.
Mieszka ode mnie baaardzo daleko, a jednak mówi ona o czymś, co dzieje się tu, w Polsce, oraz innych krajach europejskich, bo mówi to wiele dziewczyn! To nie dzieje sie wokół jej zamkniętego osiedla gdzieś w Boston Masaczjusets, ale też tu w Koziej Wólce przy Warszawą, oraz w Eddinkton Dolnym nad Tamizą.
Mowa tu o podchodzeniu do kobiet białych (do Polek jest też to bardzo nasilone) jak do gorszego sortu, jak podludzi, nadający się do przelecenia najwyżej, mięsa do przelecenia dokładniej mówiąc (niektórzy nawet tego właśnie określenia używają: fuck meat)
Było w tym temacie już o tym samym wspominane też przez inne dziewczyny
Ona pisze o pewnej nadzwyczaj częstej, jak widzę, i powtarzającej się rzeczy. O czymś całkiem często spotykanym: pogardy dla białych kobiet, jako łatwych, ale mało wartych.

Roxy, myślisz, że ona tak gada, bo "innych" nie lubi? A przecież w USA jest inna wyróżniająca się od razu z wyglądu grupa: Meksykanie. Też często się nie asymilują, też rzucają się w oczy - idealna grupa do "bezmyślnego hejtowania" które jej zarzucasz (że nie zna, więc nie lubi).
A jednak nie robi tego, tylko pisze o tej jednej konkretnie grupie śniadoskórych panów wyznających islam - myślisz, że ona tak tylko z rasizmu głupiego?

Tak się składa, że gdybym po wielokroć słyszała o tym, że Ukraińcy podchodzą do Polek jak do mięcha, nadającego się co najwyżej do przelecenia, jak do czegoś gorszego - to sądzisz, że bym roztkliwiała się nad nimi, jak to trzeba ich rozumieć oraz przeniknąć ich myślenie? To wcale nie chodzi o inną religię tylko, tu chodzi o pogardliwe podejście do nas jak do kogoś GORSZEGO. Do ciebie też, bez powodu, tylko dlatego, boś biała! Dlatego też nie będę rozumieć takiego, tylko uważam, że jeśli ktoś na ciebie leje i pluje ci w twarz, uważa za coś gorszego - to trzeba nie jak psychoterapeuta straceńczy go rozumieć i tłumaczyć, tylko przeciwstawić się mu równym brakiem tolerancji, co on wobec mnie.

Jane, ale ja nie neguje faktu,ze sa tacy muzulmanie i ,ze takie rzeczy sie zdarzaja. Mi osobiscie w ciagu 10 lat mieszkania nigdy sie cos takiego nie przydarzylo. Zadna z moich kolezanek tez nie miala jakis okrponych sytuacji. Owszem jakies zaczepki w klubie, ale tu akurat nie bylo roznicy jaka to narodowosc.

Ja wiem,ze takie rzeczy sie zdarzaja. Wiem ,ze wielu z nich nie szanuje kobiet. Ale nie wszyscy sa tacy. Widzisz, latwo zapamietac nieprzyjemne historie, negatywne wydarzenia beda w naszych glowach caly czas. Porzadni muzulmanie nie beda sie rzucac w oczy, tak jak ci fanatycy.

Tak jak w wiadomosciach, zawsze slyszy sie o ksiezach pedofilach a bardzo rzadko o porzadnych ksiezach misjonarzach.


Ja nie neguje faktu,ze fanatycy religijni sa niebezpiecznie, nie bronie ich. Ale muzulmanie jako grupa skladaja sie z roznych osob. Mam kolezanke ktorej mama jest Francuzka a ojciec pochodzi z Algierii, super dziewczyna, ma fajna rodzine. Mam kolege z Iranu, ktory w ogole nie spotyka sie z dziewczynami ( w sensie nie sypia na prawo i lewo z bialymi kobietami) , mam tez inncyh znajmych ktorzy kulturalnie czesto stoja wyzej niz Anglicy/ Irlandczycy ( w sensie, otworzyc drzwi kobiecie, pomoc jej itp)

Jak najbardziej zgadzam sie, ze jesl ktos nie ma do mnie szacunku, to ja nie bede mu szacunku okazywac. Oczywiscie,ze tak. Tylko widzisz Ty juz zalozylas,ze cala grupa, z gory na dol, jest taka sama.

Na tym bazuje moje doswiadczenie. Zdaje sobie sprawe ,ze sa rozni ludzie.

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:41
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:14   #212
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Islam

Ten to ma ciekawe pomysły

http://www.memritv.org/clip/en/3426.htm
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:16   #213
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
To mi przeszkadza, że boję się, że pod tą szatą mogą mieć bombę, którą mogą odpalić w każdej chwili. Chcą zasłaniać włosy? Okej. Ale nie całe ciało. Jak byłam dzieckiem i byłam na wakacjach w Berlinie, to bałam się iść sama do parku, bo wszędzie siedziały takie kobiety całe zakryte z 10 dzieci. Nie wzbudza to mojego zaufania, bowiem jestem przyzwyczajona, że Europejczycy nie ukrywają się swoich tożsamości.
Zakonnice to inna sprawa. A moim ubiorem nikogo nie gorszę i widać, że ja to ja przynajmniej.

No tak , najlepiej pojechac stereotypem. Kazdy wyznawca Islamu= terrorysta.

A nie boisz sie ludzi z plecakami? To w plecakach byly bomby ktore wysadzily
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:17   #214
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Jane, ale ja nie neguje faktu,ze sa tacy muzulmanie i ,ze takie rzeczy sie zdarzaja. Mi osobiscie w ciagu 10 lat mieszkania nigdy sie cos takiego nie przydarzylo. Zadna z moich kolezanek tez nie miala jakis okrponych sytuacji. Owszem jakies zaczepki w klubie, ale tu akurat nie bylo roznicy jaka to narodowosc.

Ja wiem,ze takie rzeczy sie zdarzaja. Wiem ,ze wielu z nich nie szanuje kobiet. Ale nie wszyscy sa tacy. Widzisz, latwo zapamietac nieprzyjemne historie, negatywne wydarzenia beda w naszych glowach caly czas. Porzadni muzulmanie nie beda sie rzucac w oczy, tak jak ci fanatycy.

Tak jak w wiadomosciach, zawsze slyszy sie o ksiezach pedofilach a bardzo rzadko o porzadnych ksiezach misjonarzach.


Ja nie neguje faktu,ze fanatycy religijni sa niebezpiecznie, nie bronie ich. Ale muzulmanie jako grupa skladaja sie z roznych osob. Mam kolezanke ktorej mama jest Francuzka a ojciec pochodzi z Algierii, super dziewczyna, ma fajna rodzine. Mam kolege z Iranu, ktory w ogole nie spotyka sie z dziewczynami ( w sensie nie sypia na prawo i lewo z bialymi kobietami) , mam tez inncyh znajmych ktorzy kulturalnie czesto stoja wyzej niz Anglicy/ Irlandczycy ( w sensie, otworzyc drzwi kobiecie, pomoc jej itp)


Na tym bazuje moje doswiadczenie. Zdaje sobie sprawe ,ze sa rozni ludzie.
- no dobrze, mając raczej niedobre doświadczenia (miałam Araba w rodzinie; maskotka z wakacji, potem rozwód koszmar, gdy pan dostał obywatelstwo), powiem też coś, co zgadza się z tym, co piszesz: że ludzie są różni.
Pamiętam, gdy podróżowałam na stopa z mężem po Francji, zabrała nas furgonetką para Francuzów pochodzenia algierskiego, muzułmanów; nie tylko zawieźli do Lyonu, ale też zaprosili do domu, nakarmili, podwieźli pod główną katedrę, którą chcieliśmy zwiedzić, zostawili do siebie numer telefonu, gdybyśmy mieli problemy- bardzo sympatycznie tych ludzi wspominam, ba- wiem, że sama nie zdobyłabym się na taką otwartość wobec obcych ludzi.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:30   #215
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no dobrze, mając raczej niedobre doświadczenia (miałam Araba w rodzinie; maskotka z wakacji, potem rozwód koszmar, gdy pan dostał obywatelstwo), powiem też coś, co zgadza się z tym, co piszesz: że ludzie są różni.
Pamiętam, gdy podróżowałam na stopa z mężem po Francji, zabrała nas furgonetką para Francuzów pochodzenia algierskiego, muzułmanów; nie tylko zawieźli do Lyonu, ale też zaprosili do domu, nakarmili, podwieźli pod główną katedrę, którą chcieliśmy zwiedzić, zostawili do siebie numer telefonu, gdybyśmy mieli problemy- bardzo sympatycznie tych ludzi wspominam, ba- wiem, że sama nie zdobyłabym się na taką otwartość wobec obcych ludzi.
Madana, ja wierze w te okropne historie. Swego czasu czytalam duzo ksiazek na te tematy opartych na faktach.

Ale wlasnie sa tez historie takie jak Twoja, moze mniej, bo ludzie nie pamietaja takich rzeczy.


W pierwszych kilku miesiacach mojego pobytu tutaj, podpita w nocy, wsiadlam do zlego autobusu. Wysiadlam w miejscu korego nie znalam. Bylo bardzo malo ludzi. Zaczelam sie pytac jak dojechac tam gdzie mieszkalam. Pamietam ,ze nawet spotkalam wtedy Polakow , ktorzy nie wiedzili jak dojechac na moje osiedle. W koncu pomogl mi Albanczyk, zaprowadzil mnie na postoj taksowek, i nawet pozyczyl mi pieniadze ( na wieczne nieoddanie, bo gdy poprosilam go o numer telefonu ,zeby mu je oddac, powiedzial ,ze nie trzeba). Wedlug historii dziewczyn tutaj, mogl mnie spokojnie przeleciec i zostawic w krzakach, a w najlepszym wypadku zignorowac . A jednak mi pomogl, obcej polskiej dziewczynie.

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:32
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:32   #216
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Pożyjemy, zobaczymy. W każdym razie najdalej za 20 lat zwolennicy multi kulti zobaczą, jaki syf narobili w Europie. Dobrze, że Polska jest bezpieczna.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:43   #217
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Jak najbardziej zgadzam sie, ze jesl ktos nie ma do mnie szacunku, to ja nie bede mu szacunku okazywac. Oczywiscie,ze tak. Tylko widzisz Ty juz zalozylas,ze cala gruba , z gory na dol, jest taka sama.
to prawda, powstało we mnie uprzedzenie
nie będę się wzbraniać przed tym określeniem, bo jest trafne
mam wrażenie, że europejska taka tolerancja, czyli przyjmowanie wszystkich jak swoich - obróci się przeciw Europie
że przez to, ze nie do końca ich rozumiemy, albo rozumiemy ich opacznie - nasza tolerancja będzie odbierana jako naiwność, otwartość głupca; tak to widzę

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

jak z ludźmi w normalnych sytuacjach: czasami jawnie okazujesz, że jesteś dla kogoś serdeczna, czy miła - a on to odbiera jako cwaność, próbowanie przekręcenia go, zamydlenia oczu "myśli, że mnie przekabaci"
ponieważ on ma inne nastawienie do życia i do ludzi
nie tylko on popełnia błąd odczytując cię mylnie; ty też mylnie go odczytujesz i też popełniasz błąd
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 22:21   #218
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
to prawda, powstało we mnie uprzedzenie
nie będę się wzbraniać przed tym określeniem, bo jest trafne
mam wrażenie, że europejska taka tolerancja, czyli przyjmowanie wszystkich jak swoich - obróci się przeciw Europie
że przez to, ze nie do końca ich rozumiemy, albo rozumiemy ich opacznie - nasza tolerancja będzie odbierana jako naiwność, otwartość głupca; tak to widzę

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

jak z ludźmi w normalnych sytuacjach: czasami jawnie okazujesz, że jesteś dla kogoś serdeczna, czy miła - a on to odbiera jako cwaność, próbowanie przekręcenia go, zamydlenia oczu "myśli, że mnie przekabaci"
ponieważ on ma inne nastawienie do życia i do ludzi
nie tylko on popełnia błąd odczytując cię mylnie; ty też mylnie go odczytujesz i też popełniasz błąd

Już się obraca, na szczęście do nas tak nie lgną bo mamy mały social. I sporo osób nie akceptuje ich.
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:11   #219
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
No tak , najlepiej pojechac stereotypem. Kazdy wyznawca Islamu= terrorysta.

A nie boisz sie ludzi z plecakami? To w plecakach byly bomby ktore wysadzily
A to czemu oni mogą sobie w swoich ciuszkach chodzić, a ja jak pojadę do AS to nie? Też bym sobie chciała chodzić z pępkiem na wierzchu, a kto mi zabroni? To powinno działać w obie strony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:26   #220
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
A to czemu oni mogą sobie w swoich ciuszkach chodzić, a ja jak pojadę do AS to nie? Też bym sobie chciała chodzić z pępkiem na wierzchu, a kto mi zabroni? To powinno działać w obie strony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


To nie dziala w obie strony, poniewaz musisz sie stosowac do PRAWA panujacego w danym kraju. U nas prawo pozwala na wolny wybor, w tym wolny wybor jesli chodzi o ubranie. W wielu krajach arabskich prawo reguluje zasady ubioru. Co w tym dziwnego? Stosuj sie do prawa panstwa w ktorym jestes. W ekstremalnych krajach islamskich nie mozna spozywac alkoholu ( chyba ,ze w hotelach dla turystow ) a u nas mozna. Co w tym dziwnego? Takie maja prawo. Jesli Ty uwazasz,ze do niesprawiedliwe to wystosuj odpowiednia petycje do rzadu o zmianie prawa.


Pomijam, ze ja sama wole widok skromnie ubranej kobiety ( nawet zakrytej ) niz na wpol rozebranych lasek. Kulturalnie, chodzenie w workowatych ciuchach nie jest nigdy zle widziane, chusteczki na glowe to nawet nasze babcie zakladaja. Natomiast ubieranie sie wyzywajaco jest czesto zle widziane i niegrzeczne np. W urzedach
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:19   #221
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Pomijam, ze ja sama wole widok skromnie ubranej kobiety ( nawet zakrytej ) niz na wpol rozebranych lasek. Kulturalnie, chodzenie w workowatych ciuchach nie jest nigdy zle widziane, chusteczki na glowe to nawet nasze babcie zakladaja. Natomiast ubieranie sie wyzywajaco jest czesto zle widziane i niegrzeczne np. W urzedach
Zwłaszcza tych, które będąc rozmiaru XL wciskają na siebie XS Pani, jak chcę sobie pooglądać balerony, to idę do masarni
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 11:38   #222
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Zwłaszcza tych, które będąc rozmiaru XL wciskają na siebie XS Pani, jak chcę sobie pooglądać balerony, to idę do masarni
Hehe, tez prawda. Zazdroszcze tym dziewczynom pewnosci siebie.



Maly OFF TOP.

Zreszta czasem mam wrazenie, ze seksualizacja kobiet w nazej kulturze jest takim samym problemem jak calkowita Aseksualizacja kobiet w kulturze Islamu( o ile to slowo w ogole istanieje, mysle ,ze wiesz o co mi chodzi)

Nie wiem czy to kwestia wieku ale zaczyna mnie denerwowac ,ze gdzie nie spojrzec kobieta musi byc seksowna. Np. Dplaczylam do grupy sportowej na Fb/ utube zeby poogldac cwiczenia itd no i co dziennie dodaja zdjecia opalnych, muskularnych lasek w za krotkich majtkach i stanikach ktore prawie nic nie zakrywaja. No kto tak cwiczy? Albo na MTV te wszystkie piosenkarki, no czy nie mozna odniesc dzis sukcesu bez tej calej otoczki seksu. Mam wrazenie czasem,ze my tez robimy z czlowiek przedmiot. No ale to juz inny temat
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:01   #223
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
To nie dziala w obie strony, poniewaz musisz sie stosowac do PRAWA panujacego w danym kraju. U nas prawo pozwala na wolny wybor, w tym wolny wybor jesli chodzi o ubranie. W wielu krajach arabskich prawo reguluje zasady ubioru. Co w tym dziwnego? Stosuj sie do prawa panstwa w ktorym jestes. W ekstremalnych krajach islamskich nie mozna spozywac alkoholu ( chyba ,ze w hotelach dla turystow ) a u nas mozna. Co w tym dziwnego? Takie maja prawo. Jesli Ty uwazasz,ze do niesprawiedliwe to wystosuj odpowiednia petycje do rzadu o zmianie prawa.


Pomijam, ze ja sama wole widok skromnie ubranej kobiety ( nawet zakrytej ) niz na wpol rozebranych lasek. Kulturalnie, chodzenie w workowatych ciuchach nie jest nigdy zle widziane, chusteczki na glowe to nawet nasze babcie zakladaja. Natomiast ubieranie sie wyzywajaco jest czesto zle widziane i niegrzeczne np. W urzedach
Gdy przyjeżdżasz do jakiegoś kraju w celu zamieszkania i chcesz mieć jego obywatelstwo to należy zasymilować się z kulturą. A czy oni się asymilują? Nie, mają w nosie nasze prawa, robią rozróby i tworzą własne dzielnice. Czemu my mamy się do ich prawa przystosowywać? Nie tylko praw trzeba przestrzegać, ale również norm społecznych, a w Eu i innych rozwiniętych krajach normą jest NORMALNY ubiór, a nie kilogram szaty, zwłaszcza w 40 stopniowym upale. Chcą tak sobie latać i mają problem z tym, że w Eu nie jest to mile widziane? Niech wracają do swojego kraju, droga wolna! Ja osobiście nie jeżdżę na wakacje do krajów arabskich bo wolę inne rejony, także nie mam potrzeby pisania petycji.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:19   #224
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Teraz w Wielkiej Brytanii była fala protestów przeciwko temu, jak zachowują się imigranci. W mediach naturalnie cisza.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:01   #225
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Teraz w Wielkiej Brytanii była fala protestów przeciwko temu, jak zachowują się imigranci. W mediach naturalnie cisza.
Tu się nie zgodzę. Pokazywali na Polsat News i widziałam akurat.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:25   #226
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Gdy przyjeżdżasz do jakiegoś kraju w celu zamieszkania i chcesz mieć jego obywatelstwo to należy zasymilować się z kulturą. A czy oni się asymilują? Nie, mają w nosie nasze prawa, robią rozróby i tworzą własne dzielnice. Czemu my mamy się do ich prawa przystosowywać? Nie tylko praw trzeba przestrzegać, ale również norm społecznych, a w Eu i innych rozwiniętych krajach normą jest NORMALNY ubiór, a nie kilogram szaty, zwłaszcza w 40 stopniowym upale. Chcą tak sobie latać i mają problem z tym, że w Eu nie jest to mile widziane? Niech wracają do swojego kraju, droga wolna! Ja osobiście nie jeżdżę na wakacje do krajów arabskich bo wolę inne rejony, także nie mam potrzeby pisania petycji.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Juz wczesniej pisalam to, i nie chce mi sie powtarzac ale: ludzie zmzachodu wyjezdzajacy do pracy zarobkowej w krajach Islamu tez sie w duzej wiekszosci nie asymiluja z kultura islamska,co jawyzej przestrzegaja prawa.

Jak chcesz zabronic ludziom nosic tradycyjne ubrania, to zabron tego wszystkim- hindusom, zydom, goralom, ludziom ktorzy chca sie ubierac regionalnie.

W Europie, styl ubierania sie Muzulmano jest akurat najmniejszym problemem i wiekszosci ludzi nie przeszkadza.

A to ,ze dla Ciebie cos jest normalne nie znaczy ,ze tak jest dla wszystkich.

Zreszta te ciuchy sa robione z przewiewnych materialow, myslisz ,ze skoro kobiety a Arabii Saudyjskiej nie umieraja. Z goraca, to i z Europa dadza sobie rade

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Teraz w Wielkiej Brytanii była fala protestów przeciwko temu, jak zachowują się imigranci. W mediach naturalnie cisza.
Tutaj akurat mowil o protestach i atakach na moske. Pomijam fakt ,ze wiele protestow jest organizowane przed nacjonalistyczna EDL, z ktora wielu Anglikow nie chce miec wspolnego a instytucja charytatywna z help for heros odmowila przyjecia od nich pieniedzy
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:57   #227
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Islam

DwaKoty,
piszecie duzo o tolerancji i nie oceniania wszystkich-calego ogolu po jednostkach.
Czym roznisz sie tekstem o "Polakach za granica" ?
Jestes bardzo stronnicza, wystarczy, ze nie podzielam Twojego zdania i widzisz tylko niewlasciwe zachowanie z mojej strony.
Mi sie dostalo od "Polakow za granica" ale nie potrafilas dostrzec chamskiej ironii ze strony OYE na temat mojego miejsca zamieszkania.
O ktorym, tak swoja droga pisalam TYLKO ze wg na wyjasnienie jej niezbyt madrego pytania.
I chcialam zdementowac, nie jestem tylko 2 pokoleniem emigracji ale nie widze powodu dla ktorego mam pisac swoja biografie na watku o islamie.

Roxyroxy,
Ja tez znam sporo ludzi z Iranu-moja byla asystentka-cudowna osoba, w mojej przyszlej rodzinie jest osoba z Algierii rowniez, ale te osoby NIE SA WIERZACE. Myslalam,ze mowimy o tych wierzacych? Chyba taki jest temat prawda? Islam jest chyba religia (choc jej poczatki to sekta a nie zadna religia)

JanePanzram,
Dziekuje Ci bardzo, ubralas wszystko w slowa pieknie to, co jak widac nie udalo mi sie przekazac

Nie, nie przeszkadzaja mi ludzie o odmiennym kolorze skorzy, azjatow bardzo lubie-bardzo pracowici ludzie i sympatyczni, do meksykanow,ba-nawet do tych "Polaczkow za granica" nic nie mam, a nawet ich lubie.

ZAWSZE bedzie mi przeszkadzac religia, ktora pokazuje,ze kobieta jest kims gorszym - dlatego tak, w cywilizowanym kraju mam duzo przeciwko chustom, ich przescieradlom i siadaniu przy osobnym stoliku niz mezczyzni. Nie obchodzi mnie taka tradycja, chca tu mieszkac? Niech sie dostosuja. Tak samo niech to dziala w druga strone. Chcesz mieszkac u nich? Ty sie dostosuj.
Religia, ktora pozwala oszukiwac innowiercow by zaufali i mysleli ze maja w nich przyjaciol, ktora wartosciuje ludzi poprzez plec, ktora mowi o "nawracaniu"innowierc ow roznymi..ekhem..metodami. . Nie moze byc DLA MNIE dobra religia. Po prostu. Takie jest moje zdanie i zadne chamskie teksty w moja strone tego nie zmienia.

Apropos tego urodzenia sie w Stanach tych dzieci. Moj TZ byl kiedys swiatkiem, ze dziewczynka na ok 9 letnia powiedziala do taty czy moze ta chuste sciagnac z glowy,bo goraco jej bardzo,ze jej przeszkadza i jej kolezanki ze szkoly nie nosza- na co tatus ja sprzeklinal, a kolezankom sie oberwalo od "wyuzdanych dz****". Taaa, 9 latki wyuzdane..
Mojemu TZtowi dziecko muzulmanskie umarlo kiedys na stole operacyjnym na co zostal sprzeklinany przez ojca i dowiedzial sie ze "ze zrobil to specjalnie bo jest rasista i allah wymierzy mu bolesna kare"...
Moze ja osobiscie nie mam duzo doswiadczen z nimi, moze za duzo. Ale duzo opowiadal mi moj chlopak, jego rodzina,moja i przyjaciele (jak rowniez przypadkowe osoby,jak np.moje klientki).

A taki obraz wysuwa mi tylko jeden poglad.
__________________
"I like my money right where I can see it... hanging in my closet! " - Carrie Bradshaw

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-06-03 o 15:02
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:12   #228
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Juz wczesniej pisalam to, i nie chce mi sie powtarzac ale: ludzie zmzachodu wyjezdzajacy do pracy zarobkowej w krajach Islamu tez sie w duzej wiekszosci nie asymiluja z kultura islamska,co jawyzej przestrzegaja prawa.
Ale muzułmanie nie przyjeżdżają do Europy na emigrację zarobkową, tylko siedzą tu, robią dzieci i żyją z benefitów. Większość. Jeszcze raz radzę przeczytać artykuł, do którego dałam wcześniej link, ale każdy chyba zignorował.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:15   #229
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
A to czemu oni mogą sobie w swoich ciuszkach chodzić, a ja jak pojadę do AS to nie? Też bym sobie chciała chodzić z pępkiem na wierzchu, a kto mi zabroni? To powinno działać w obie strony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zgadzam sie z roxyroxy. Przeciez muzulmanin w polsce nie moze miec kilku zon tylko wobec polskiego prawa jedna, poprosstu nasze prawo


Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość



Maly OFF TOP.

Zreszta czasem mam wrazenie, ze seksualizacja kobiet w nazej kulturze jest takim samym problemem jak calkowita Aseksualizacja kobiet w kulturze Islamu( o ile to slowo w ogole istanieje, mysle ,ze wiesz o co mi chodzi)

Nie wiem czy to kwestia wieku ale zaczyna mnie denerwowac ,ze gdzie nie spojrzec kobieta musi byc seksowna. Np. Dplaczylam do grupy sportowej na Fb/ utube zeby poogldac cwiczenia itd no i co dziennie dodaja zdjecia opalnych, muskularnych lasek w za krotkich majtkach i stanikach ktore prawie nic nie zakrywaja. No kto tak cwiczy? Albo na MTV te wszystkie piosenkarki, no czy nie mozna odniesc dzis sukcesu bez tej calej otoczki seksu. Mam wrazenie czasem,ze my tez robimy z czlowiek przedmiot. No ale to juz inny temat
Sporo racji
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 17:34   #230
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Hehe, tez prawda. Zazdroszcze tym dziewczynom pewnosci siebie.



Maly OFF TOP.

Zreszta czasem mam wrazenie, ze seksualizacja kobiet w nazej kulturze jest takim samym problemem jak calkowita Aseksualizacja kobiet w kulturze Islamu( o ile to slowo w ogole istanieje, mysle ,ze wiesz o co mi chodzi)

Nie wiem czy to kwestia wieku ale zaczyna mnie denerwowac ,ze gdzie nie spojrzec kobieta musi byc seksowna. Np. Dplaczylam do grupy sportowej na Fb/ utube zeby poogldac cwiczenia itd no i co dziennie dodaja zdjecia opalnych, muskularnych lasek w za krotkich majtkach i stanikach ktore prawie nic nie zakrywaja. No kto tak cwiczy? Albo na MTV te wszystkie piosenkarki, no czy nie mozna odniesc dzis sukcesu bez tej calej otoczki seksu. Mam wrazenie czasem,ze my tez robimy z czlowiek przedmiot. No ale to juz inny temat

Mnie bardziej denerwują kobiety łatwe. Na temat muskularnych lasek się nie wypowiadam bo mnie wgl. nie kręcą umięśnione nogi, ramiona, brzuch u kobiet.
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:40   #231
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
DwaKoty,
piszecie duzo o tolerancji i nie oceniania wszystkich-calego ogolu po jednostkach.
Czym roznisz sie tekstem o "Polakach za granica" ?
Jestes bardzo stronnicza, wystarczy, ze nie podzielam Twojego zdania i widzisz tylko niewlasciwe zachowanie z mojej strony.
Mi sie dostalo od "Polakow za granica" ale nie potrafilas dostrzec chamskiej ironii ze strony OYE na temat mojego miejsca zamieszkania.
O ktorym, tak swoja droga pisalam TYLKO ze wg na wyjasnienie jej niezbyt madrego pytania.
I chcialam zdementowac, nie jestem tylko 2 pokoleniem emigracji ale nie widze powodu dla ktorego mam pisac swoja biografie na watku o islamie.

Roxyroxy,
Ja tez znam sporo ludzi z Iranu-moja byla asystentka-cudowna osoba, w mojej przyszlej rodzinie jest osoba z Algierii rowniez, ale te osoby NIE SA WIERZACE. Myslalam,ze mowimy o tych wierzacych? Chyba taki jest temat prawda? Islam jest chyba religia (choc jej poczatki to sekta a nie zadna religia)

JanePanzram,
Dziekuje Ci bardzo, ubralas wszystko w slowa pieknie to, co jak widac nie udalo mi sie przekazac

Nie, nie przeszkadzaja mi ludzie o odmiennym kolorze skorzy, azjatow bardzo lubie-bardzo pracowici ludzie i sympatyczni, do meksykanow,ba-nawet do tych "Polaczkow za granica" nic nie mam, a nawet ich lubie.

ZAWSZE bedzie mi przeszkadzac religia, ktora pokazuje,ze kobieta jest kims gorszym - dlatego tak, w cywilizowanym kraju mam duzo przeciwko chustom, ich przescieradlom i siadaniu przy osobnym stoliku niz mezczyzni. Nie obchodzi mnie taka tradycja, chca tu mieszkac? Niech sie dostosuja. Tak samo niech to dziala w druga strone. Chcesz mieszkac u nich? Ty sie dostosuj.
Religia, ktora pozwala oszukiwac innowiercow by zaufali i mysleli ze maja w nich przyjaciol, ktora wartosciuje ludzi poprzez plec, ktora mowi o "nawracaniu"innowierc ow roznymi..ekhem..metodami. . Nie moze byc DLA MNIE dobra religia. Po prostu. Takie jest moje zdanie i zadne chamskie teksty w moja strone tego nie zmienia.

Apropos tego urodzenia sie w Stanach tych dzieci. Moj TZ byl kiedys swiatkiem, ze dziewczynka na ok 9 letnia powiedziala do taty czy moze ta chuste sciagnac z glowy,bo goraco jej bardzo,ze jej przeszkadza i jej kolezanki ze szkoly nie nosza- na co tatus ja sprzeklinal, a kolezankom sie oberwalo od "wyuzdanych dz****". Taaa, 9 latki wyuzdane..
Mojemu TZtowi dziecko muzulmanskie umarlo kiedys na stole operacyjnym na co zostal sprzeklinany przez ojca i dowiedzial sie ze "ze zrobil to specjalnie bo jest rasista i allah wymierzy mu bolesna kare"...
Moze ja osobiscie nie mam duzo doswiadczen z nimi, moze za duzo. Ale duzo opowiadal mi moj chlopak, jego rodzina,moja i przyjaciele (jak rowniez przypadkowe osoby,jak np.moje klientki).

A taki obraz wysuwa mi tylko jeden poglad.
Mowimy o osobach wierzacych. Ale dla mnie jest roznica miedzy fanatykiem religijnym a osoba po protu wierzaca. No i problem jest taki, ze dostaje sie wszystkim osobom pochodzenia muzulmanskiego niezaleznie czy wierza czy nie.

No o skoro mamy zamykac granice, to ateisci/ wyznawcy innych religii beda musieli udowadniac ,ze nie sa wyznawcami Islamu?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Ale muzułmanie nie przyjeżdżają do Europy na emigrację zarobkową, tylko siedzą tu, robią dzieci i żyją z benefitów. Większość. Jeszcze raz radzę przeczytać artykuł, do którego dałam wcześniej link, ale każdy chyba zignorował.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No tak, akurat duzo Polakow, Rumonow przyjezdza do uk i tez zyje na benefitach. A to swoja droga jest problem rzadu, socjal to jest cos przerazajacego. Mozna sie zlapac za glowe, gdy ludzie dostaja wiecej w benefitach niz ja moge zarobic. Ale to juz rzad musi cos z tym zrobic, wiadmo, ze zawsze sie znajda tacy co to wykorzystaja.
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:41   #232
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Ale muzułmanie nie przyjeżdżają do Europy na emigrację zarobkową, tylko siedzą tu, robią dzieci i żyją z benefitów. Większość.
Skąd masz takie informacje, że większość? Czy ktoś prowadził na ten temat badania i możesz zaprezentować wyniki?
Poza tym nie w każdym z zachodnich krajów jest socjal czy benefity w takiej wysokości, żeby nie opłacało się bardziej pracować. Nie jest też tak, że przyjedziesz, wyciągniesz łapkę i dają - gdyby tak było, to masa ludzi z biednych krajów UE przyjeżdżałaby tam sobie, żyć jak w raju.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:51   #233
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Skąd masz takie informacje, że większość? Czy ktoś prowadził na ten temat badania i możesz zaprezentować wyniki?
Poza tym nie w każdym z zachodnich krajów jest socjal czy benefity w takiej wysokości, żeby nie opłacało się bardziej pracować. Nie jest też tak, że przyjedziesz, wyciągniesz łapkę i dają - gdyby tak było, to masa ludzi z biednych krajów UE przyjeżdżałaby tam sobie, żyć jak w raju.
Wystarczy spojrzeć w badania na temat przyrostu naturalnego we Francji i ilości dzieci ludzi którzy emigrowali z krajów arabskich>


Uważam to za jeden z powodów dla którego u nas jest mało arabów.
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:15   #234
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Maly OFF TOP.

Zreszta czasem mam wrazenie, ze seksualizacja kobiet w nazej kulturze jest takim samym problemem jak calkowita Aseksualizacja kobiet w kulturze Islamu( o ile to slowo w ogole istanieje, mysle ,ze wiesz o co mi chodzi)

Nie wiem czy to kwestia wieku ale zaczyna mnie denerwowac ,ze gdzie nie spojrzec kobieta musi byc seksowna. Np. Dplaczylam do grupy sportowej na Fb/ utube zeby poogldac cwiczenia itd no i co dziennie dodaja zdjecia opalnych, muskularnych lasek w za krotkich majtkach i stanikach ktore prawie nic nie zakrywaja. No kto tak cwiczy? Albo na MTV te wszystkie piosenkarki, no czy nie mozna odniesc dzis sukcesu bez tej calej otoczki seksu. Mam wrazenie czasem,ze my tez robimy z czlowiek przedmiot. No ale to juz inny temat
Wiem! Czy naprawdę jeśli polubię stronę o fitnessie to znaczy, że co rano do śniadania chce dostać zdjęcie półnagiej naoliwionej wysportowanej laski ubranej w pseudosportowe ciuchy po młodszej siostrze które zaraz jej pękną na tyłku i biuście? Nie wiem kogo niby ma to motywować..chyba tylko facetów do fapowania...

Ja mam dość cycków. Wszędzie są cycki. Atakują z każdej strony, ekranów. Cycki i dupy.. no na boga mam własne nie muszę ciągle się gapić na cudze. Widziałam ostatnio reklamę biustonoszy.. do ostatniej chwili sądziłam, ze to reklama durexa albo unimila...

A i niestety ale o Polkach(Europejkach) dużo obcokrajowców ma opinię, że jesteśmy łatwe i tylko do zaliczenia-ale jaką mamy mieć jak jadą krejzolki na szalony wyjazd i zaliczają obcokrajowców na prawo i lewo? One wracają do kraju a opinia zostaje..Byłybyśmy godne szacunku to by nas szanowali. Wy oceniacie ogół muzułmanow oni przez mały procent Polaków oceniają nas wszystkich.. Jako nieroby, złodziei, puszczalskie i pijaki. Mnie to wkurza tak samo dlatego staram się nie generalizować w ocenie muzułmanów ani jakiejkolwiek innej nacji/wyznawców innej religii.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:36   #235
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Skąd masz takie informacje, że większość? Czy ktoś prowadził na ten temat badania i możesz zaprezentować wyniki?
Poza tym nie w każdym z zachodnich krajów jest socjal czy benefity w takiej wysokości, żeby nie opłacało się bardziej pracować. Nie jest też tak, że przyjedziesz, wyciągniesz łapkę i dają - gdyby tak było, to masa ludzi z biednych krajów UE przyjeżdżałaby tam sobie, żyć jak w raju.
W sumie, to tak właśnie jest. Przyjeżdżasz, wyciągasz łapkę i dają. Musisz spełnić tylko jeden warunek (taki pierwszy i najważniejszy) - przynajmniej jedna osoba w rodzinie musi pracować na pełny etat (czyli chyba 30-40 godzin tygodniowo).
Tyle, że inne jest prawo do benefitów dla ludzi z UE, a inne dla przybyszy z byłych kolonii (piszę tutaj o UK). Przynajmniej tak właśnie słyszałam od samych zainteresowanych.

W UK właśnie trwają prace nad nowym systemem benefitów, bardziej ujednoliconym, uproszczonym ale i z zaostrzonymi zasadami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:00   #236
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
Wystarczy spojrzeć w badania na temat przyrostu naturalnego we Francji i ilości dzieci ludzi którzy emigrowali z krajów arabskich>


Uważam to za jeden z powodów dla którego u nas jest mało arabów.
Ale ja nie pytam ilu ich jest, tylko ilu żyje z socjalu, a to różnica.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:27   #237
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ale ja nie pytam ilu ich jest, tylko ilu żyje z socjalu, a to różnica.
Na nie wszystko chcę mi się szukać statystyk bo do niektórych rzeczy wystarczy logika+jakieś doświadczenia, obserwacje ( w tym momencie mojej rodziny która mieszka we Francji od prawie 100 lat)

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Wiem! Czy naprawdę jeśli polubię stronę o fitnessie to znaczy, że co rano do śniadania chce dostać zdjęcie półnagiej naoliwionej wysportowanej laski ubranej w pseudosportowe ciuchy po młodszej siostrze które zaraz jej pękną na tyłku i biuście? Nie wiem kogo niby ma to motywować..chyba tylko facetów do fapowania...

Ja mam dość cycków. Wszędzie są cycki. Atakują z każdej strony, ekranów. Cycki i dupy.. no na boga mam własne nie muszę ciągle się gapić na cudze. Widziałam ostatnio reklamę biustonoszy.. do ostatniej chwili sądziłam, ze to reklama durexa albo unimila...

A i niestety ale o Polkach(Europejkach) dużo obcokrajowców ma opinię, że jesteśmy łatwe i tylko do zaliczenia-ale jaką mamy mieć jak jadą krejzolki na szalony wyjazd i zaliczają obcokrajowców na prawo i lewo? One wracają do kraju a opinia zostaje..Byłybyśmy godne szacunku to by nas szanowali. Wy oceniacie ogół muzułmanow oni przez mały procent Polaków oceniają nas wszystkich.. Jako nieroby, złodziei, puszczalskie i pijaki. Mnie to wkurza tak samo dlatego staram się nie generalizować w ocenie muzułmanów ani jakiejkolwiek innej nacji/wyznawców innej religii.

Zgodzę się z tobą z tym, że mała populacja takich "krejzolek" bardzo lekko mówiąc psuje opinie reszcie narodu. I to jest jeden z powodów dlaczego tak bardzo nienawidzę latawic itp.
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:40   #238
Sick Angel
Raczkowanie
 
Avatar Sick Angel
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 67
Dot.: Islam

http://redflagnews.com/headlines/the...remely-graphic
__________________
A kiedy przyjdzie Jezus, pokażemy mu tabliczkę z kierunkiem na Wieliczkę
Sick Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:45   #239
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość

Zgodzę się z tobą z tym, że mała populacja takich "krejzolek" bardzo lekko mówiąc psuje opinie reszcie narodu. I to jest jeden z powodów dlaczego tak bardzo nienawidzę latawic itp.
Ale ja zupełnie nic do nich nie mam. Chcą jechać na wakacje, zabawić się, zaliczyć jakiegoś araba/ latynosa/ Anglika itp to mają do tego święte prawo. Tylko że potem tacy faceci jak kilka tu wizażanek mówią "Wszystkie Polki dają się łatwo ru**ać" no i co? To jest takie samo ocenianie. Tak samo niesprawiedliwe i krzywdzące bo też nie dotyczy 90 czy 100% populacji a np 10%. A ludzie oceniają pochopnie cała setkę.\
Analogicznie: Nawet jak Polka wydaje się cnotliwa to tak naprawdę w środku myśli tylko o tym żeby brzydko mówiąc "puścić się" a jak jeszcze tego nie zrobiła to spotka kiedyś koleżankę i tamta na pewno ją przekona żeby to zrobiła.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-06-03 o 20:51
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:57   #240
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Islam

A ja właśnie jestem bardzo negatywnie nastawiony do takiej postawy.
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 19:36:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.