Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 20:57   #1
karolina022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sułkowice, woj.małopolskie
Wiadomości: 6
GG do karolina022
Unhappy

Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.


Witam.
Pewnie ten problem był już wałkowany, ale jestem tak zdesperowana za każdym razem gdy patrze do lustra...
Otóż farbuję włosy od roku. Moje naturalne włosy to ciemny blond. Najpierw miałam rozjaśniacz na włosach.Efekt? Żółte włosy. Nałożyłam na nie farbę. Wyszedł jasny blond. Później jeszcze kilka eksperymentów na włosach, dwie nieudane wizyty u fruzjerek zakończone fatalnym efektem. Teraz moje włosy mają nierównomierny, nijaki kolor. Niby jasny blond, niby jakiś miedziany, miodowy blond. Są tragiczne! Przesuszone, cienkie, nijakie... Chciałabym wrócić do naturalnych włosów... Ale nie chce ich obcinać. Z tąd pytanie- czy jeśli pójdę do fryzjera i zafarbuje włosy mniej więcej na naturalny kolor, to czy jeśli będę mieć już duże odrosty, to czy będą się różniły od tych farbowanych włosów? Pomóżcie, co mam zrobić? Błagam o odpowiedź...!
karolina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:14   #2
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

jezeli pojdziesz do dobrego fryzjera to powinien dobrac odcien najbardziej zblizony do naturalnego i wtedy odrosty nie beda az tak widoczne i nie bedziesz musiala ich juz robic tylko zapuszczac wlosy dalej i stopniowo co miesiac podcinac,zeby sie pozbyc zniszczen .to moja rada
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 12:09   #3
karolina022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sułkowice, woj.małopolskie
Wiadomości: 6
GG do karolina022
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam
karolina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 13:07   #4
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

moja rada: lepiej robić cos raz a porzadnie ja moje włosy strasznie zniszczyłam..(ale to nie temat o mnie), wiadomo ze nie chcesz ściąć - nie dziwie sie ale wiedz że lepiej miec je krótsze niż długie, zaniedbane pióra, badz siano. Ja miałam do łopatek - ściełam, teraz nie żałuje, nie maluj nie męcz ich - zetnij jak mozesz to wstaw zdjecie
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:05   #5
karolina022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sułkowice, woj.małopolskie
Wiadomości: 6
GG do karolina022
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

Zdjęcia aktualnych włosów niestety nie posiadam- aparat niesprawny. Myślę,że niedługo je tu dodam. Mam natomiast jakieś z naturalnymi włosami ( [*] )
Co do obcięcia: miałam już krótką fryzurkę (taką do brody) rok temu. Teraz mam do ramion, włosy rosną mi wolno. Chciałam nacieszyć się tą długością choć przez chwilkę. A ostatnio,jakieś niecałe 2 tyg temu, byłam u fryzjerki farbować, bo miałam już dość konkretne odrosty. Podcięła mi końcówki, ale kolor wyszedł BEZNADZIEJNY. Sztuczny, żółtawy... Więc w rozpaczy wzięłam w domu i je zafarbowałam. Efekty widać teraz, niestety negatywne. Echh..nie wiem co robić z tymi włosami. Niby jak je wyprostuje i nałoże tony odżywek i jedwabiu to jakoś wyglądają, ale bez stylizacji- dramat.
Najgorsze jest to,że nie moge ich normalnie spiąć bo mam odstające uszy... Ach ta Matka Natura.
karolina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:00   #6
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

nie dasz rady zrobic z nimi nic co miało by je odbudowac to tlyko włosy zniszczone mozesz tylko wspomóc ale to bedzie kasa wydana w łoto...teraz msuisz je ponownie pomalowac - znowu zniszczysz ale zrobisz i tak jak uwazasz, ja osobiscie bym obcieła
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:36   #7
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

Moze lepiej niz znow farbowac cale wlosy byloby zrobic geste, cieniutkie pasemka w koloze nieco ciemniejszym niz Twoj naturalny kolorze (roznicy takiej nie bedzie, a kolor jak sie bedzie wplukiwal, dalej bedzie wygladal okej (czyli nie bedzie trzeba tak szybko poprawiac, co Twoim wlosom na pewno wyjdzie na dobre). Bedzie troche lagodniej dla wlosow a efekt moglby byc super.
Wiem co mowie, bo mnie kiedys podobna historia spotkala i wlasnie takmi wlosy odratowano .

Poza tym podciac dosc sporo koncowki - w koncu to one najbardziej sie niszcza. I dbac, dbac, dbac o wlosy. Odzywiac i pielegnowac. Mnostwo porad, jak to robic (dobrze robic) znajdziesz na wizazu, poszukaj, poczytaj, dasz rade .
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 17:39   #8
karolina022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sułkowice, woj.małopolskie
Wiadomości: 6
GG do karolina022
Dot.: Tragiczne włosy- proszę o odpowiedź.

Właśnie myślałam żeby je teraz pożądnie odżywić i wzmocnić, choć przy prostownicy będzie to trudne. Jak będę mieć już konkretne odrosty(za jakieś 2, 3 mies) pójde do fryzjera, zafarbuje włosy na kolor zbliżony do naturalnego i moocno ale to mocno ścieniuję i trochę je podetnę Będę wyglądać pewnie jak kretynka, no ale cóż...
Co do pasemek to nie przepadam za nimi i uważam ,że nie za bardzo by mi pasowały. Aczkolwiek pomyślę jeszcze nad tym rozwiązaniem
Dziękuję Wam za wsparcie i pomoc
__________________
Nie liczy się nic ,
liczą się przyspieszone tętna <3
karolina022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.