Wibrator - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Co podczas wyboru wibratora jest dla Ciebie naistotniejsze?
Cena 0 0%
Jakość 4 100,00%
Marka 0 0%
Kolorystyka 0 0%
Materiał 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-16, 13:07   #1
Kasienka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Smile

Wibrator


Witajcie. Nie lubię się rozpisywać więc wybaczcie za moją bezpośredniość. Szukam dobrego sklepu internetowego z gadżetami dla dorosłych. Nie mówię tu tylko o produktach wysokiej jakości czy o przystępnych cenach, ale też o zwyczajnym indywidualnym podejściu do klienta. Jestem jeszcze nowa w temacie i chciałabym naprawdę znaleźć coś dla siebie. Pomożecie? może korzystacie z jakiegoś, może któreś jest godne polecenia?
Kasienka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 21:04   #2
zofia921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Wibrator

Jak jesteś z Warszawy polecę stacjonarne - przy rondzie ONZ (niestety nazwy nie pamiętam) - jest tam miła młoda pani, która widać że ogarnia asortyment i umie doradzić.
Dawniej bywałam w stacjonarnym sklepie barbarella.pl (kiedy był jeszcze na Marszałkowskiej) i muszę przyznać, że super wspominam wizyty tam. Można było porozmawiać z panią ekspedientką, pośmiać się, zawsze też coś doradziła itp . Minęło kilka lat i coś się mogło zmienić, ale jak tylko masz możliwość to pójście i zobaczenie jak obsługa itp nic nie kosztuje.

Przez internet kupowałam raz, z beateuhse, byłam zadowolona z produktów (wcześniej oglądałam w stacjonarnym sex shopie, ale przez internet było dużo taniej), ale jeśli chodzi o obsługę i podejście do klienta to się nie wypowiem, bo nie korzystałam z porad itp. Po prostu zamówiłam i dostałam przesyłkę na czas.
zofia921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 23:25   #3
jagoda122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wibrator

A z jakiego miasta jesteś? W dużych miastach zwykle są świetnie zaopatrzone sex shopy z miłą obsługą (przynajmniej takie mam doświadczenia). Ja erotyczne gadżety kupuję przez internet, bo nie mam czasu na bieganie po sklepach (a nie zabiorę niemowlęcia na wyprawę po sex shopach) i mogę polecić Ci np. abcerotyki.com.pl - obsługa bardzo sympatyczna, wszystko szybko i sprawnie, a z hasłem ABCMI jest 5% rabatu. Najlepiej dobrze zastanów się, co jest Ci potrzebne, poczytaj recenzje i zgłoś się do obsługi wybranego sklepu w razie wątpliwości
jagoda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 20:01   #4
Kasienka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wibrator

wiesz, do stacjonarnego nie za bardzo mam ochotę chodzić bo tam zawsze jest taka drętwa atmosfera. Wolę przez internet. Ktoś mi jeszcze mówił o intymnym miśku, no zapowiada się dobrze, zobaczymy jak bd dalej.
Kasienka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 11:58   #5
rafal86
Raczkowanie
 
Avatar rafal86
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 99
Dot.: Wibrator

w sklepach stacjonarnych to trochę krępujące kupować takie akcesoria i opowiadać sprzedawcy jakie cechy mam mieć produkt, zdecydowanie wygrywa tutaj internet.
rafal86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:25   #6
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Wibrator

Niedługo to zwykle sexshopy umrą 😓
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-23 19:25:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.