galerianka = prostytutka ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 18:32   #31
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
zastanawiam się co tymi dziewczynami kieruje??
chciwość nimi kieruje.
jedne młode dziewczyny pójdą i będą roznosiły ulotki a inne pójdą tyłka nadstawiać za spodnie czy coś innego bo tak się przynajmniej specjalnie nie namęczą ich zdaniem a i więcej zarobią.

żałosne jest to że pewnie one tymi roznoszącymi ulotki gardzą bo to takie upokarzające chodzić i rozdawać ulotki, a same starają się udawać że ich profesja lepsza a w centrach handlowych od razu widać że galerianka idzie czy siedzi z koleżankami i na klienta czeka.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 18:57   #32
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Albo rozważa zmianę profesji :3
Albo naturę moralną swojej działalności gospodarczej.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
zastanawiam się co tymi dziewczynami kieruje??
To proste. Chęć posiadania pewnych rzeczy i traktowanie wlasnej d... jako artykułu do handlu wymiennego.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 19:43   #33
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
chciwość nimi kieruje.
jedne młode dziewczyny pójdą i będą roznosiły ulotki a inne pójdą tyłka nadstawiać za spodnie czy coś innego bo tak się przynajmniej specjalnie nie namęczą ich zdaniem a i więcej zarobią.

żałosne jest to że pewnie one tymi roznoszącymi ulotki gardzą bo to takie upokarzające chodzić i rozdawać ulotki, a same starają się udawać że ich profesja lepsza a w centrach handlowych od razu widać że galerianka idzie czy siedzi z koleżankami i na klienta czeka.
Gardzą, bo co to dla nich za zarobek pare złotych za godzinę, jak moga sobie takie iphone'a zazyczyc i miec wlasciwie zaraz.

Swoją drogą ciekawe, ze nie mysla o tym jak o prostytucji.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 19:49   #34
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ja wiem, czy dystyngowany? Zależy jaka to prostytutka, tirówki i inne ssaki leśne raczej wyżej rangą od galerianek nie są.
ssaki, dokladnie
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 21:56   #35
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
ssaki, dokladnie
Albo dary lasu

Dla mnie galerianka to prostytutka jak każda inna. Tylko rewir się różni
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:19   #36
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Albo dary lasu

Dla mnie galerianka to prostytutka jak każda inna. Tylko rewir się różni
Ja lubię określenie strażniczki lasu
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:46   #37
Stokrotkaa18
Przyczajenie
 
Avatar Stokrotkaa18
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: galerianka = prostytutka ??

a kim ma być? prostytutka to osoba, która pobiera pienądze za usługi seksualne. Galerianka tego wedlug Ciebie nie robi?
Stokrotkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 20:07   #38
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: galerianka = prostytutka ??

"galerianka" to tylko kolejna nazwa na najstarszy zawód świata... Ja nie widzę tu żadnych okoliczności łagodzących. Ot, zmieniły się trochę czasy, teraz najwięcej ludzi (a co za tym idzie - klientów) pojawia się w galeriach handlowych, więc prostytuująca się dziewczyna została pieszczotliwie nazwana galerianką.
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:34   #39
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Możliwe ... ja bym wolał być prostytutką jak by nie patrzeć to bardziej dystyngowany zawód no i zawsze można wspinać się po strzeblach kariery ,jednym słowem bardziej perspektywiczny .
ale, żeby po rybach wchodzić???
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:41   #40
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
ale, żeby po rybach wchodzić???
Powiedz to jemu --> http://4.bp.blogspot.com/-ovRvQOOmXS..._na_wodzie.gif
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 10:01   #41
nelllyy0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: galerianka = prostytutka ??

tak czytam bloga tej dziewczyny --------> http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/
i poprostu zastanawiam się jak można tak lekko do tego podchodzić... i w ogóle ona o tym pisze jakby to było normalne...
nelllyy0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 20:23   #42
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
tak czytam bloga tej dziewczyny --------> http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/
i poprostu zastanawiam się jak można tak lekko do tego podchodzić... i w ogóle ona o tym pisze jakby to było normalne...
Dla niej jest...czytane tego, to jak obserwacja obcego gatunku...

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2013-04-11 o 20:27
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:34   #43
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
hej, Mam pytanie, czy uważacie że galerianka to to samo co prostytutka??
to jakby zapytac się alkoholika,czy jest pijakiem,czy smakoszem

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ja wiem, czy dystyngowany? Zależy jaka to prostytutka, tirówki.
najlepsze są zezowate.nie dość ,że loda zrobią to jeszcze auta popilnują

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
zastanawiam się co tymi dziewczynami kieruje??
konsumpcjonizm
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:53   #44
mysiakowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 67
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dla niej jest...czytane tego, to jak obserwacja obcego gatunku...
popieram, ta laska nadaje się jako nokaz dla hamerykańskich badaczy i niedługo usłyszymy, że człowiek ewoluował, zanika mu poczucie moralności

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

szczerze jak przeczytałam tego bloga to mam wrażenie że albo ta laska zaczęła profesje niedawno, albo na początku blogowania jeszcze próbowała się z tym troche kryć
mysiakowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 23:15   #45
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
tak czytam bloga tej dziewczyny --------> http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/
i poprostu zastanawiam się jak można tak lekko do tego podchodzić... i w ogóle ona o tym pisze jakby to było normalne...
Padłam na cycki.. Faktycznie dawanie facetom w wieku ojca w zamian za torebunię jest dużo bardziej dojrzałe niż związki z rówieśnikami.. I te komentarze "zazdroszczę ci takiego życia"..
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 02:48   #46
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Galerianki to prostytutki, ale ja w samej prostytucji nie widzę nic złego. Jest popyt, jest podaż, biznes się kręci nie od dzisiaj Chociaż akurat ta ''sklepowa'' odmiana jet według mnie bardzo ryzykowna. Dziewczyny przy drodze mają opiekunów, a agencjach tak samo i nikt im krzywdy nie zrobi, a tu to nie wiadomo, na kogo się trafi
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 10:29   #47
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: galerianka = prostytutka ??

dla mnie ten blog jest pisany typowo pod publiczkę, wogóle nie przez galeriankę, tylko kogoś, kto chce zdobyć popularność.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:06   #48
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Galerianka i prostytutka to ten sam gatunek. I jedna i druga dostaje zapłatę za usługi, różnica jest jedynie w formie zapłaty.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 08:24   #49
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: galerianka = prostytutka ??

ja bym opodatkowała prostytucję i nakazała badania co 6 miesięcy obowiązkowo.

dziura budżetowa znikła by w ciągu roku
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 10:51   #50
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
A to racja ,zupełnie umkną mi fakt występowania zjawiska w tej formie ,jakoś mniej widzę ostatnio stojących przy drodze pań ,pomijając że zima w pełni .

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Pewnie lubią gromadzić dobra materialne.
Prostytucja to nie tylko pogoń za dobrem materialnym. Jasne, że kwestie finansowe są istotne, jednak kiedy spojrzy się na historię prostytucji - w czasach starożytnych (Egipt, Rzym, Grecja) występowało zjawisko prostytucji sakralnej, a kobiety zajmujące się tym właśnie, zajmowały również bardzo wysoką pozycję społeczną. Również poza tą sferą, dziwki zajmujące się seksem w sposób bardziej współczesny, wciąż miały znacznie inny status społeczny, niż "zwykłe" kobiety - prostytutki mogły sobie pozwolić na zdobywanie wiedzy, utrzymanie służby, posiadanie domu, wszystko pozostając wolną, niezamężną kobietą.


---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez nelllyy0 Pokaż wiadomość
tak czytam bloga tej dziewczyny --------> http://lily-my-lifestyle.blog.onet.pl/
i poprostu zastanawiam się jak można tak lekko do tego podchodzić... i w ogóle ona o tym pisze jakby to było normalne...
Lekko? A jak miałaby do tego podchodzić, płakać i lamentować nad tym, że uprawia seks, który zapewne lubi, i otrzymuje za to pieniądze?
Lament i tak uprawiacie tu wszyscy za nią
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 13:08   #51
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Prostytucja to nie tylko pogoń za dobrem materialnym. Jasne, że kwestie finansowe są istotne, jednak kiedy spojrzy się na historię prostytucji - w czasach starożytnych (Egipt, Rzym, Grecja) występowało zjawisko prostytucji sakralnej, a kobiety zajmujące się tym właśnie, zajmowały również bardzo wysoką pozycję społeczną. Również poza tą sferą, dziwki zajmujące się seksem w sposób bardziej współczesny, wciąż miały znacznie inny status społeczny, niż "zwykłe" kobiety - prostytutki mogły sobie pozwolić na zdobywanie wiedzy, utrzymanie służby, posiadanie domu, wszystko pozostając wolną, niezamężną kobietą.
nie mówimy tu o historii,ale o współczesności,dlatego zastanawiam się jakie wzniosłe idee niesie ze sobą zawód prostytutki poza kwestią materialną.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 15:29   #52
tusentakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Ale się uśmiałam
Ale tak na serio, uważam że i jedno i drugie to ciężka fizyczna harówka.
Zawsze podobała mi się ta stara polska komedia romantyczna "Zakochani".
Gdzie główna bohaterka również kręciła facetów jak mogła ale robiła to z klasą, inteligentnie uwodziła, nigdy nie sprzedawała swoich wdzięków a i tak faceci ją uwielbiali
tusentakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:56   #53
rozanebostewko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 25
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Lafirynda to lafirynda, nie ważne czy każdego wieczoru chadza w mini na ulicy czy nigdzie nie chadza a myśli sobie w ten sposób, dla mnie wszystko jest jasne.

Więc tak, obojętnie czy galerianka, czy ulicznica czy domownica, obojętnie czy "bierze tylko do buzi nie do ***" to i tak ladacznica.
rozanebostewko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 17:35   #54
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez rozanebostewko Pokaż wiadomość
Lafirynda to lafirynda, nie ważne czy każdego wieczoru chadza w mini na ulicy czy nigdzie nie chadza a myśli sobie w ten sposób, dla mnie wszystko jest jasne.

Więc tak, obojętnie czy galerianka, czy ulicznica czy domownica, obojętnie czy "bierze tylko do buzi nie do ***" to i tak ladacznica.
Ale określenia

Nie jestem prostytutką, osobiście żadnej nie znam, ale zawsze zastanawia mnie, dlaczego wśród kobiet jest taka niechęć, a momentami nawet nienawiść do tych kobiet. Taki sobie wybrały sposób na życie, nikomu tym krzywdy nie robią, a skoro ten zawód ma wiekową tradycję, to znaczy, że popyt jest i zawsze będzie.
Nie twierdzę, że te dziewczyny trzeba jakoś wyjątkowo szanować i stawiać na piedestale, ale tyle szacunku, ile mamy do innych, im też się należy. Równie dobrze można traktować jak kompletne zero kogoś, kto się nie uczył i teraz zamiata ulice za kilka stów miesięcznie.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:45   #55
tusentakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ale określenia

Nie jestem prostytutką, osobiście żadnej nie znam, ale zawsze zastanawia mnie, dlaczego wśród kobiet jest taka niechęć, a momentami nawet nienawiść do tych kobiet. Taki sobie wybrały sposób na życie, nikomu tym krzywdy nie robią, a skoro ten zawód ma wiekową tradycję, to znaczy, że popyt jest i zawsze będzie.
Nie twierdzę, że te dziewczyny trzeba jakoś wyjątkowo szanować i stawiać na piedestale, ale tyle szacunku, ile mamy do innych, im też się należy. Równie dobrze można traktować jak kompletne zero kogoś, kto się nie uczył i teraz zamiata ulice za kilka stów miesięcznie.
To ja Ci powiem skąd takie określenia, ponieważ mężczyźni pewnych kobiet wolą kasę przeznaczyć na "dziewczynkę" niż swojej zrzędzie jakiś podarunek kupić stąd ta nienawiść
Mój kumpel zawsze powtarzał że największa k..prostytutka to żona, bo nie dość że całą wypłatę weźmie to w dodatku pupska nie da
I szczerze mówiąc jestem w stanie się z nim zgodzić
tusentakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 15:17   #56
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez rozanebostewko Pokaż wiadomość
Lafirynda to lafirynda, nie ważne czy każdego wieczoru chadza w mini na ulicy czy nigdzie nie chadza a myśli sobie w ten sposób, dla mnie wszystko jest jasne.

Więc tak, obojętnie czy galerianka, czy ulicznica czy domownica, obojętnie czy "bierze tylko do buzi nie do ***" to i tak ladacznica.
może źle rozumiem tą wypowiedź ale to znaczy że każda dziewczyna/kobieta w mini to lafirynda ??

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ale określenia

Nie jestem prostytutką, osobiście żadnej nie znam, ale zawsze zastanawia mnie, dlaczego wśród kobiet jest taka niechęć, a momentami nawet nienawiść do tych kobiet. Taki sobie wybrały sposób na życie, nikomu tym krzywdy nie robią, a skoro ten zawód ma wiekową tradycję, to znaczy, że popyt jest i zawsze będzie.
Nie twierdzę, że te dziewczyny trzeba jakoś wyjątkowo szanować i stawiać na piedestale, ale tyle szacunku, ile mamy do innych, im też się należy. Równie dobrze można traktować jak kompletne zero kogoś, kto się nie uczył i teraz zamiata ulice za kilka stów miesięcznie.
Też mnie to zastanawia. Jak dla mnie to zawód jak zawód tyle że nie opodatkowany. Ja bym zalegalizowała prostytucje, opodatkowała, wprowadziła kontrolne badania. Wiem że w naszym kraju to nigdy tak nie zrobią ale ile by pieniążków do budżetu szło
Ale poważnie to moim zdaniem skoro taką pracę wybrały to jest ich decyzja. Dopóki nie robią nikomu krzywdy to nie mam nic przeciwko a nawet ciutkę podziwiam bo w takim fachu trzeba mieć odwagę i konsekwencje.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 21:03   #57
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ale określenia

Nie jestem prostytutką, osobiście żadnej nie znam, ale zawsze zastanawia mnie, dlaczego wśród kobiet jest taka niechęć, a momentami nawet nienawiść do tych kobiet. Taki sobie wybrały sposób na życie, nikomu tym krzywdy nie robią, a skoro ten zawód ma wiekową tradycję, to znaczy, że popyt jest i zawsze będzie.
Nie twierdzę, że te dziewczyny trzeba jakoś wyjątkowo szanować i stawiać na piedestale, ale tyle szacunku, ile mamy do innych, im też się należy. Równie dobrze można traktować jak kompletne zero kogoś, kto się nie uczył i teraz zamiata ulice za kilka stów miesięcznie.
Może się boją, że to akurat ich facet się skusi na usługi takiej pani?

Co do drugiej części- moim zdaniem, najpierw trzeba samemu się szanować, żeby robili to inni. A co do szanowania siebie przez prostytutki ja np. mam wątpliwości.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:10   #58
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
"galerianka" to tylko kolejna nazwa na najstarszy zawód świata... Ja nie widzę tu żadnych okoliczności łagodzących. Ot, zmieniły się trochę czasy, teraz najwięcej ludzi (a co za tym idzie - klientów) pojawia się w galeriach handlowych, więc prostytuująca się dziewczyna została pieszczotliwie nazwana galerianką.
zgadzam sie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:35   #59
pcx99q
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: galerianka = prostytutka ??

Galerianka = prostytutka pracująca w galerii.
Ktoś zwrócił tu uwagę na brak zasad moralnych u takich panienek. Nie nazwałbym tego w ten sposób. Wszak moralność pokolenia naszych rodziców nie zależnie od tego czy ktoś z forumowiczów/ek ma lat 30 czy 20 była inna. Patrz wątek seks a rodzice czy niektóre łóżkowe wpadki. Oczywiście prace waginalne/oralne w centrach handlowych są chodzeniem na ogromną łatwiznę bo przecież zamiast pracować, rozwijając przy okazji swoje zainteresowania lepiej pójść na galerię i wyrwać jakiegoś bogatego. O ile w przypadku dojrzałej kobiety pracującej ciałem powiedziałbym, że one albo na pewno ich część lubi seks i dla tego wybrały taką "karierę" to niestety małolaty to osobny problem który polega na tym, że masa nastolatków leci za tym co robią znajomi. To znajomi wyznaczają im sens życia. Wystarczy tylko że taka dziewczyna wpadnie w "odpowiednie" towarzystwo i... Mediów też bym nie mieszał. Przecież prostytucja to najstarszy zawód świata a forma czy sposób reklamy i pracy to tylko szczegół.
pcx99q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.