Ginekolog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-31, 22:10   #1
weroniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 69

Ginekolog


Mam pytanie: chodzicie do ginekologa kobiety czy mezczyzny? Ja musze przyznac, ze do kobiety i chyba nigdy nie zdecydowalabym sie na wizyte u faceta. No chyba, ze bylby to najlepszy gin na ziemi Czy tez macie takie uprzedzenia jak ja? Czy to normalne?
weroniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 22:38   #2
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Ginekolog

Pierwszy ginekolog do jakiego poszłam to była kobietka, poniewaz była to pierwsza wizyta u lekarza takiej specjalizacji a ja sama jeszcze niepełnoletnia a w dodatku samiutenka bez swojej rodzicielki - zalezało mi bardzo aby to własnie była pani gin. a nie pan
Do mężczyzny trafiłam całkiem "niespodziewanie". Pani doktor akurat była na zwolnieniu (o czym ja nie wiedziałam... a pani w rejestracji nic nie wspomniała o tym), wchodze do gabinetu a tam... facet siedzi!! Przed oczami mi pociemniało, w uszach szum, na twarzy burak... Odłozył gazete i powiedział "prosze sie tak nie stresowac, nic groznego pani nie zrobie!" Szczerze mowiac jak stanęłam w drzwiach i go zobaczyłam pojawiło sie w mojej głowie bardzo niecenzuralne słowo... ale wziełam sie w garsc i pomyslałam "raz kozie smierc" i weszłam...
Pan przeprowadził krotki wywiadzik (ostatnia miesiaczka itd)ja opowiedziałam o swoich objawach nastepnie opowiedział mi skad sie biora wymienione przeze mnie objawy itd i nastepnie kazał przygotowac sie do badania. Byłam pozniej u niego 2-gi raz ale wtedy wizyta nie trwała dłuzej niz 3 minuty, kiedy powiedziałam ze nie ma poprawy kazał nadal brac tabletki i za tydzien sie pokazac, wowczas poszłam do 3 juz ginekologa, poleciły mi ją (bo to pani) kuzynki. I udało sie mnie w koncu wyleczyc...
Tak wiec teraz mam panią ginekolog
A Twoje uprzedzenia sa zupełnie normalne poza tym moje jeszcze nie zniknęły...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 00:32   #3
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Ginekolog

ja jeszcze nigdy nie bylam u kobiety i chyba bym do kobiety nie poszla chyba mam jakos namieszane w glowie do tej pory mialam dwoch ginekologow, jeden starszy pan, chodzilam do niego ze 3 lata.... byl swietny, ale niestety na drugim koncu miasta, z braku czasu, chodze teraz do lekarza w moich okolicach.
pierwsza wizyta u niego byla koszmarem .... bo okazal sie mlodziutki i bardzo przystojny
pamietam, ze przed pierwszym badaniem chyba ze 40 min z nim rozmawialam, zeby jak najbardziej je odwlec
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 09:55   #4
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: Ginekolog

Pierwszy raz poszlam do kobiety. Byla wiecznie w podlym nastroju, wrzeszczala na mnie (no, bo jak ja - siksa ze sklonnosciami do grzybicy - moge sie upierac przy chodzeniu na basen), choc przyznaje, moja nadzerką zajela sie przyzwoicie, ale poniewaz kazda wizyta u niej byla dla mnie ogromnym stresem, w koncu zapisalam sie do innego ginekologa i jego plec nie miala juz dla mnie znaczenia - podejscie, tak.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 10:18   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Ginekolog

ja pierwszy raz bylam u faceta ,starszy ,kompetenty pan jak sie pózniej okazało ordynator ginekologi w szpitalu ,potem wybrałm prywatna lekarke do prowadzenia ciązy -była wrednym babskiem ,non stop wypisywała recepty na jakes leki (?) i była bardzo niedelikatna ,miała pretensje ,ze ciagle chudne i mam niskie cisnienie a gdy bolały mnie jajniki w 7 tyg. ciązy i mój TZ zadzonił do niej co mamy robic ona odpwiedizła ,ze mamy jechac do szpitala wtedy już przegięła i pojechalismy do spzitala tam przyjął mnie miły lekarz ,znalazłam jego państwowy gabinet i od ponad 4 lat do niego chodzę
faceci sa lepszymi ginam, dentystami i kucharzami
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 10:37   #6
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Ginekolog

A ja chodze do faceta. Tak jak do dentysty, dermatologa, fryzjera itp itd. Nie wyobrazam sobie pojsc do kobiety ginekologa, dla mnie to calkowicie nienaturalne, zebym sie rozebrala przed obca baba Przed facetem przychodzi mi to znacznie latwiej.. Tam samo jakbym nie poszla nigdy w zyciu do fryzjerki - kobiety. Moze kiedys bedac w poblizu Gliwic wybiore sie do Grazynki, ale tak to nie ma mowy. Facet ma inne podejscie do kobiety, moim zdaniem sa bardziej delikatni i nie chca zrobic kobiecie krzywdy, a kobieta, kobiecie...z tym to juz roznie bywa..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 11:14   #7
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Ginekolog

Ja ostatnio wlasnie bylam u faceta gin.Mialam miec USG tylko nawet nie pomyslalam ,ze bedzie to dopochwowe i bede miala praktycznie normalne badanie.Ale szczerze powiem, ze facet byl delikatny ,troszke mnie zabolalo ale jesli chodzi o niego to byl oki.Podczas badania staralam sie nie myslec ,ze to facet mnie bada.Wogole czesto spotykam sie wlasnie z takiemi opiniai ,ze mezczyzna ginekolog jest delikatniajszy niz kobieta.Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-01, 11:53   #8
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Ginekolog

Ja też chodzę do faceta. początkowo koniecznie chciałam do kobiety, ale terminy przyjęć im nie pasowały, potem potrzebowałam sobie zrobić USG i z uprawieniami byli tylko faceci, więc chcąc nie chcąc poszłam do pana. Nie żaluję, kompetentny spokojny starszy gościu. Mógłby tylko być trochę tańszy no ale jest dobrym specjalistą, że warto.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 13:04   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Ginekolog

Tylko jeden raz byłam u ginekologa (mam 15 lat ) i był to facet. Był to znajomy mojej mamy (na szczęście JA go nie znałam, bo tak nigdy bym sie przed nim nie rozebrala) Na początku upierałam się że wolalabym jednak do kobiety i w ogóle, no ale poszłam do niego i było bardzo w porządku. Oczywiscie wszystko było inaczej niż sobie to wyobrażałam, bo chociaż w poczekalni z nerwów nie mogłam usiedzieć na miejscu, to w gabinecie byłam opanowana i nie bałam się ani nie krępowałam. Teraz gdybym znów miała odwiedzić ginekologa, wiem że NIE byłaby to kobieta. Jednak wybrałabym mężczyznę. Nie wiem czemu Nie mam zbyt dobrych skojarzeń z kobietami-lekarkami, zawsze trafiają mi sie takie co tylko rach-ciach by chciały odwalić robotę :-/ I wypytują o wszystko w taki sposoób że nie ma sie ochoty nic im mówić...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 13:39   #10
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Ginekolog

Widzę, że podziele zdanie wiekszosci wizażanek w tym poście-ja takze chodze do gina-mężczyzny i bardzo sobie chwalę ten wybór.
Pierwszy raz w życiu byłam u ginekologa kobiety w przychodni przyszpitalnej dla młodych dziecząt, jako że byłam wtedy nastolatką(17lat). Zraziłam się na długo, jesli nie na całe życie. Pani "doktor" zobaczywszy mnie, zapytała:

"A co ty dziecko w ogóle jadasz, bo taka jestes chuda?!", dalej:"Makaron jadasz, kluski, ziemniaki........z tłuszczem, bo masz za sucha skórę(sic!-to juz powiedziała w trakcie badania, zreszta zupełnie niedelikatnego..wrrr...)
Wtedy byłam b. drobna, chudziutka i znerwicowana mnóstwem problemów, a wybrałam sie do ginekologa, bo zatrzymał mi sie okres, a poza tym mam 154 cm., więc z natury nie jestem herod-babą...choć obecnie mam 26 lat i wygladam całkiem normalnie.
Niczego mi nie wyjasniła, o nic nie zapytała, nie spytała też np., czy skoro jestem u niej pierwszy raz i w ogóle u takiego lekarza, to mam może jakies pytania.....nic, kompletnie, zapisała mi tylko zastrzyk hormonalny na wystapienie miesiączki(faktycznie trzy dni po tym zastrzyku dostałam okres, ale chodziłam po ścianach).

Ale najgorze to było na koniec, kiedy wychodziłam z gabinetu z poczuciem niezłego upokorzenia i uprzedmiotowienia, pani "doktor" wyszła tuz za mna do pokoju obok i na cału głos powiedziała do pielegniarki, ktróa tam siedziała:

"Ide na kawę, mam dosyć oglądania tych dup!"
(bardzo przepraszam za słownictwo, niestety jest autentyczne )

Przypominam, ze to była poradnia dla młodych kobiet-takich jak ja było w kolejce kilka na korytarzu...Mam nadzieję, że tylko ja miałam watpliwe szczęście usłyszeć taki komentarz(niby przyszłam wtedy z mamą, ale ona przez cały czas czekała na mnie pod gabinetem, potem poszła ze mną tylko na ten zastrzyk)

Poza tym, jest jeszcze ta kwestia o której pisała Cheetach, z jakis wzgledów rozbieranie sie przed ginem-facetem uważam za naturalniejsze , inaczej też wygląda rozmowa z facetem, ja się czuje jakoś swobodniej i naturalniej
Mój obecny gin to b. sympatyczny, dowcipny, dyskretny facet, który odpowiada szczegółowo na wszystkie nurtujace mnie watpliwości, jesli takowe się pojawiają. Jest delikatny, umie rozluźnić atmosferę, nie robi żadnych uwag, komentarzy, jest taktowny i nie czuje sie skrępowana podczas badania
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 13:43   #11
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Ginekolog

Moj pierwszy ginekolog to byl starszy pan a do tego Niemiec Przydarzylo mi sie w trakcie wakacji w Niemczech co nie co i musialam sie upewnic czy nie zaciazylam. Pan byl bardzo mily, komunikacja bez problemu bo przytrafilo mi sie dobrze mowic po niemiecku. Badanie przebieglo szybko i sprawnie.

W Polsce bylam rowniez u ginekologa plci meskiej ale wizyta mnie rozczarowala. Potem trafilam w moim rodzinnym miescie do takiej rownej, energicznej babeczki, bardzo konkretnej i od tej pory jestem jej wierna

Nigdy nie mialam oporow czy to przed mezczyzna, czy przed kobieta. Nie plec sie liczy i nie zgadzam sie z przekreslaniem kobiety ginekologa tylko ze wzgledu na plec. To lekarz, ktory ma byc rzetelny. Plec mnie nie interesuje i nie ma absolutnie zadnego znaczenia jesli w gre chodzi profesjonalizm i moje zdrowie.

mfg
svenja
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-01, 13:52   #12
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Ginekolog

Masz rację Svenju! Nie płec sie liczy, ale kompetencje i podejście do pacjentki Ja, mimo swoich nieciekawych doswiadczen z kobieta-ginem absolutnie nie przekreslam kobiet w tym zawodzie, mimo, że mój obecny lekarz to facet. Mam nadzieje, ze kiedys, za sprawą dobrej pani ginekolog przełamie sówj opór przed gin-kobietą
Ale rozumiem także, że dziewczyny, które nie były nigdy u ginekologa i maja pewne opory przed rozebraniem się do badania przed męzczyzna, a w obecności kobiety czują się pewniej i bezpieczniej
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:17   #13
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Ginekolog

to straszne co piszesz! pewnie to byla przychodnia publiczna? zwykle tam spotyka sie takich "sympatycznych" lekarzy.
moje doswiadczenie z panem ginekologiem z wroclawia (z grzecznosci nie wymienie z imienia i nazwiska, tyle tylko ze chodzi o przychodnie na Grunwaldzie, kolo Kredki i Olowka) jest bardzo nieciekawe.
Chcialam sie zbadac i dostac recepte na pigulki (wczesniej nie uzywalam).
Pan kazal sie rozebrac, zauwazyl, ze mam nadzerke i mimo, jak sie pozniej okazalo, ze byl to stan OPERACYJNY, przepisal mi jedynie globulki na infekcje. Nastepnie stwierdzil, ze mloda jestem dziewczyna wiec pigulki Novynette beda w sam raz, po czym wreczyl mi recepte, ulotke i papa.
W zyciu tam nie wroce.

mfg
svenja
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 14:48   #14
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: Ginekolog

Ja chodzę do ginekologa kobiety i mimo iż przy pierwszej wizycie pani doktor potraktowała mnie bardzo "przedmiotowo" to dalej postanowiłam do niej chodzić. Później było trochę lepiej, ale nadal jest, że tak się wyrażę "bezpłciowa" traktuje mnie nijak jak każdą inną pacjentkę, ale jest kompetentna i załatwia sprawy rzeczowo co wg. mnie najbardziej się liczy. Wykryła nadżerkę i jej nie zlekceważyła co zdarza się niektórym lekarzom. To czy ktoś wybiera kobietę czy mężczyznę zależy tylko i wyłącznie od jego przekonań. Ja tam do faceta ginekologa bym nie poszła, zwyczajnie się wstydzę chociaż mam ponad 20 lat
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 15:11   #15
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Ginekolog

"REWELACYJNY" był ten lekarz...Nie dośc, ze zlekceważył operacyjna nadżerkę(która jak wiadomo w skrajnych przypadkach może doprowdzic do niepłodności lub nawet przkształcic sie w raka szyjki macicy...o zgrozo...), to jeszcze wypisał pigułki " na oko", bo "młoda z ciebie dziewczyna" HORROR!!! Omijać ignoranta jak najdalej w mysl zasady, ze zdrowie jest najwazniejsze!!!
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 15:18   #16
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: Ginekolog

Pierszy raz jak szlam do ginekologa szlam do faceta, mialam 17 lat i razem z kolezanka postanowilysmy pojsc pierwszy raz razem Chodzilam przez dluzszy czas do tego lekarza i chodze dalej, z malymi wyjatkami ale staram sie zapisywac do niego. Jest kompetenntny, bardzo uprzejmy, caly czas robi jakies specjalizacje. 2 razy bylam u kobiety ginekologa i wiecej nie pojde, raz u jednej lekarki, a drugi raz u innej - wrazenia takie same jak wiekszosci Wizazanek pani ginekolog z wielka laska zbadala mi piersi jak ja poprosilam i wogole byla poprostu niesympatyczna, a dla mnie kazda wizyta u ginekologa to i tak jakis stres i przezycie wiec po co mam sie jeszcze denerwowac jakas baba. Zdarzylo mi sie jeszcze pojsc do 2 lekarzy ginekologow -mezczyzn i za kazdym razem bylam zadowolona. Ostatnio mialam taka sytuacje jak chuda_w-w zalezalo mi zeby szybko umowic sie na wizyte a nie poinformowano mnie czy to jest kobieta czy facet, nie wiem czemu bylam swiecie przekonana ze kobieta , lekarz wychodzi z gabinetu zeby zaprosic pacjentke na wizyte (bardzo mi sie to podoba ) i mnie wcielo bo nie spodziewalam sie ze to mezczyzna.
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 16:43   #17
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Re: Ginekolog

Ja mam znajoma pania ginekolog, przyjaciolke rodziny od jakichs 20 lat i to do niej chodze. Jest naprawde w porzadku, wiem, ze sie mna dobrze zajmie i w dodatku nic mnie to nie kosztuje

Gdybym kiedys musiala zmienic lekarza, to tez szukalabym kobiety. Mimo, ze powszechnie sie slyszy, ze facet-ginekolog jest delikatniejszy itp., to ja bym sie nie czula dobrze. Latwiej mi sie rozebrac i porozmawiac z kobieta. A jesli chodzi o mezczyzn, to tylko przed swoim Piotrkiem sie rozbieram
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 18:44   #18
Joannna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 12
Re: Ginekolog

Ja pierwszy raz byłam u kobiety ginekologa, okazała się bardzo fajną babką, bardzo miła, wszystko wytłumaczy co i jak, nie traktuje pacjentek jak zła koniecznego
Gdy przeprowadziłam się do innego miasta, też szukałam kobiety ginekologa - tak jakoś z przyzwyczajenia. Nie jest może taka fajna jak ta poprzednia, ale jakoś jej nie zmieniam, bo nie chcę trafić na egzemplarz wyjątkowo beznadziejny .
A jeśli chodzi o faceta lekarza, to jakoś mnie nie przekonuje do niego to, że wszystko co się wiąże z tą specjalnością jest dla niego z konieczności tylko teorią
Wiem, że nie ma to znaczenia dla dobrze wykonywanego zawodu (kardiolog nie musi mieć tendencji do zawału serca), ale jakoś mimo wszystko na razie zostanę przy paniach
Joannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 22:01   #19
weroniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 69
Re: Ginekolog

To starszne co piszecie o swoich doswiadczeniach z kobietami-lekarzami! Ja bylam pierwszy raz u pani doktor w wieku 17 lat i wydawalo mi sie, ze jest super. Niestey mogla byc bardziej delikatna w czasie badania:/ Poza tym jakos leczenie u niej komczylo sie fiaskiem Wiec zmienilam lekarke - teraz jestem troche bardziej zadowolona. Przynajmniej raczyla mi zrobic cytologie (ktorej nigdy wczesniej nie mailam!!!) i USG. I jest delikatna. Nie chce isc do faceta gina, bo sie wstydze. Poza tym co on wie o moich odczuciachw czasie miesiaczki?
weroniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 21:03   #20
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Re: Ginekolog

Ja pierwszy raz poszlam do ginekologa majac 16 lat i poszlam do pana nie mialam wyboru troche sie wstydzilam ze bede musiala sie przed nim rozebrac mlody przystojny ale okazalo sie ze jest wspanialym lekarzem ma super podejcie do pacjentek wizyta bezstresowa wiem ze jakby sie cos dzialo moge do niego dzwonic nawet w nocy
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:14   #21
fazuuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 171
Dot.: Ginekolog

A ja pierwszy raz u ginekologa byłam też u Pana I od początku wiedziałam,że to musi być mężczyzna.Oni są poprostu delikatni i mają wyczucie
Nasłuchałam się już duuuużo opowieści o niedelikatnych i 'nadętych' ginekolożkach(oczywiście nie mówie,że wszystkie takie są) więc nie wachałam się ani chwili w wyborze Pana na mojego lekarza.
Nie wstydziłam się w ogóle i przyszło mi to jakoś tak łaaaatwo.Teraz już zawsze będę chodzic do Pana Gin Nigdy nie pójdę do Pani Gin
__________________
''Bo gdzie jest twój skarb,tam będzie i serce twoje''. Mt 6,21
fazuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:19   #22
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez fazuuss
A ja pierwszy raz u ginekologa byłam też u Pana I od początku wiedziałam,że to musi być mężczyzna.Oni są poprostu delikatni i mają wyczucie
Nasłuchałam się już duuuużo opowieści o niedelikatnych i 'nadętych' ginekolożkach(oczywiście nie mówie,że wszystkie takie są) więc nie wachałam się ani chwili w wyborze Pana na mojego lekarza.
Nie wstydziłam się w ogóle i przyszło mi to jakoś tak łaaaatwo.Teraz już zawsze będę chodzic do Pana Gin Nigdy nie pójdę do Pani Gin
Masz calkowita racje
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:32   #23
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Ginekolog

Tylko faceci Do bab jakos przekonania nie mam, jakos bym czuła się oceniana..no wiecie gdzie...wiadomo kobiety tak mają Takie mam dziwne wrażenie. I to nieswiadczy o tym,że jestem śmiała czy cos w tym stylu...wręcz przeciwnie.Pierwsza wizyta była strasznym stresem.Teraz chodzę gdy tylko jest jakis niepokojący objaw ...nie wstydze się , bo to tylko lekarz.A tak na marginesie zauwazyłam,że wizyta u gina trwa strasznie krótko...znacznie dłużej trwa wizyta u ogólnego gdy mam anginęZerknie 3 sekundy i juz wszystko jasne..tak przynajmniej ma mój Gin( dobry jest).Nie ma se czego bać dziewczyny.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 21:43   #24
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Ginekolog

Cytat:
Napisane przez beta-ina
Tylko faceci Do bab jakos przekonania nie mam, jakos bym czuła się oceniana..no wiecie gdzie...wiadomo kobiety tak mają Takie mam dziwne wrażenie. I to nieswiadczy o tym,że jestem śmiała czy cos w tym stylu...wręcz przeciwnie.Pierwsza wizyta była strasznym stresem.Teraz chodzę gdy tylko jest jakis niepokojący objaw ...nie wstydze się , bo to tylko lekarz.A tak na marginesie zauwazyłam,że wizyta u gina trwa strasznie krótko...znacznie dłużej trwa wizyta u ogólnego gdy mam anginęZerknie 3 sekundy i juz wszystko jasne..tak przynajmniej ma mój Gin( dobry jest).Nie ma se czego bać dziewczyny.
U mnie samo badanie tez trwa krotko ale czesto sobie rozmawiamy wiec wizyta sie znacznie przedluza
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:32   #25
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Ginekolog

ja do momentu kiedy nie zaszłam w ciążę chodziłam tylko i wyłącznie do facetów. dopiero w ciąży koleżanka mnie namówiła abym poszła do jej pani ginekolog i tak już zostało. prowadziła mnie przez całą ciążę i teraz chodzę tylko do niej.
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 07:04   #26
fazuuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 171
Dot.: Ginekolog

Heh Nie ma to jak Pan Gin
Facet to facet
__________________
''Bo gdzie jest twój skarb,tam będzie i serce twoje''. Mt 6,21
fazuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 11:31   #27
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ginekolog

ja 5 lat chodziłam do kobiety gin Strasznie się facetów wstydziłam. Leżałam w szpitalu więc były wizyty u ordynatora - faceta, i jeszcze innego gina - faceta ale w innych okolicznościach tylko kobieta Akurat teraz tzn. m-c temu, byłam na białej niedzieli w MPK i poszła do gina a tam facet...Od razu "wyszukał" mi chorobę , teraz byłam u niego drugi raz, tylko w szpitalu - miałam zostać, ale znów się co innego przyczaiło no i muszę leczyć najpierw to Z tego co zauważyłam faceci gini są delikatniejsi (oprocz tego ordynatora - ależ wredny facet). Teraz przed tym obecnym ginem jakoś się przełamałam i już się tak bardzo nie wstydzę
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:28   #28
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Ginekolog

Ja ostatnio zmieniłam lekarza. W życiu nie miałam tak delikatnego badania. Nic nie czułam- żadnego bólu!! Ani wziernika, ani badania usg. Facet był baaaardzo delikatny. Pierwsza wizyta też była u kobiety. Poszłam do niej 2 razy i nigdy więcej.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.