Aparaty ortodontyczne cz.XIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 20:20   #3121
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

kurczę, właśnie coś nie mogę znaleźć żadnego, jakieś tylko słabo widoczne
och jak miło, że się podoba
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:22   #3122
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj
Wow
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:47   #3123
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Długo bolały was zęby przy wyciągach? Ja wczoraj zakładałam dolny łuk i dostałam wyciągi i umieram z bólu. Nawet szczotkowanie zębów to męka. ;(
Przy zakładaniu góry bolały mnie zęby kilka dni. Ale ten ból, w porównaniu z teraźniejszym to było nic.
Mnie tak około tygodnia, ale z dnia an dzień wytrzymywałam w wyciągach dłużej. Na początku zakładałam wieczorem i w środku nocy musiałam zdejmować. Teraz noszę cały czas i w dzień i w nocy i nie przeszkadzają mi w ogóle To kwestia przyzwyczajania A zęby pewnie bolały by Cię nawet bez wyciągów po założeniu dolnego łuku. Mi dolny też dokuczał bardziej niż górny.

Antarktyda
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:54   #3124
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Antarktyda gratuluje, piękny masz kształt zębów

Dziewczyny, dzisiaj byłam umówić się na zakładanie i już za 2 tygodnie dołącze do waszego szacownego grona
Będę zakładać oba łuki jednocześnie, tylko nie dostałam separatorów czy to możliwe, że nie będę miała pierścieni? wiem, że na pewno będę nosić wyciągi (mam tyłozgryz), więc byłam przekonana, że i pierścienie

Miała któraś z was zakładane pierścienie bez separacji? może się zmieszczą...
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:06   #3125
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Już zadrutowana ale dziwne uczucie
poszłam od razu do kfc, miałam zjeść coś z kanapką, ale zrezygnowałam i same frytki zjadłam :p bałam się, że z frytkami połknę też kawałki aparatu ogólnie jak lekko gryzłam to już czułam zęby :/
i mam na dolnych 6 te podwyższenia, mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaję
Aparat mam nosić ok. 1,5 roku. Od razu jak wyszłam zrobiłam też zapas różnych jogurtów oby tylko mocno nie bolało
Witamy w gronie zadrutowanych. Ja pamiętam jak założyłam aparat mąż był strasznie głodny bo czekaliśmy trochę w kolejce w gabinecie i podjechał pod McDonald's myślałam, że go zatłukę Też byłam głodna a bałam się wtedy od razu tak jeść, że mi się zamki poodklejają. Zresztą mi powiedział lekarz żebym przez jakiś czas nic nie jadła

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na dłutowaniu dolnej poziomej ósemki. Podczas zabiegu mimo znieczulenia czułam lekki ból kości żuchwy, który po zabiegu się jeszcze nasilił i nie ustępował przez około 30-40 minut. Potem stopniowo ustąpił. Odrętwienie szczęki spowodowane znieczuleniem już minęło i w tej chwili czuję się naprawdę dobrze. Czuję jedynie, że prawa strona żuchwy i nawet częściowo gardło jest trochę obolałe, jakbym miała dużego siniaka. Mam minimalną opuchliznę. Najlepsze jest to, że po wydłutowaniu zęba przed szyciem chirurg zapytał się mnie czy chcę zobaczyć jak wygląda kość i dał mi lusterko żebym sobie pooglądała taką odsłoniętą kość Wyglądało nie ciekawie. A potem pokazał mi jeszcze wydłutowaną ósemkę w 3 częściach (bo była usuwana po kawałku, a nie w całości).
Dobrze, że masz już to za sobą i bez komplikacji. Życzę szybkiego gojenia, bez bólu! Super, że mogłaś sobie tą kość pooglądać rzadki widok takie coś

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj
Śliczny uśmiech , szkoda, że nie ma porównania jak było przed założeniem druciaka
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:13   #3126
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Antarktyda gratuluje, piękny masz kształt zębów

Dziewczyny, dzisiaj byłam umówić się na zakładanie i już za 2 tygodnie dołącze do waszego szacownego grona
Będę zakładać oba łuki jednocześnie, tylko nie dostałam separatorów czy to możliwe, że nie będę miała pierścieni? wiem, że na pewno będę nosić wyciągi (mam tyłozgryz), więc byłam przekonana, że i pierścienie

Miała któraś z was zakładane pierścienie bez separacji? może się zmieszczą...
A może po prostu będziesz miała rurki? Przy nich też się nosi wyciągi - ja mam i rurki i wyciągi.

Eh, wizyta we wtorek, a mi się okropny zajad zrobił! Pierwszy raz w życiu chyba.. Boli jak nie wiem i co chwile pęka jak ziewam Kupiłam sobie dziś maść w aptece, mam nadzieję, że będzie lepiej bo chyba zapłaczę się tam u orto jak będę musiała buzie mu szeroko otworzyć.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 01:17   #3127
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj
Ach
Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Antarktyda gratuluje, piękny masz kształt zębów

Dziewczyny, dzisiaj byłam umówić się na zakładanie i już za 2 tygodnie dołącze do waszego szacownego grona
Będę zakładać oba łuki jednocześnie, tylko nie dostałam separatorów czy to możliwe, że nie będę miała pierścieni? wiem, że na pewno będę nosić wyciągi (mam tyłozgryz), więc byłam przekonana, że i pierścienie

Miała któraś z was zakładane pierścienie bez separacji? może się zmieszczą...
Ja też zakładałam oba aparaty naraz, również nie miałam separatorów, nie miałam też zakładanych pierścieni Mam rurki. Wyciągi też Nie martw się, na pewno Twój ortodonta wie co robi
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 06:27   #3128
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Moje "znowu" będzie trwać do końca leczenia, czyli do końca przyszłego roku. Mam nadzieję, że paszcza mi się przyzwyczai do nich, bo nie wyobrażam sobie, że ma mnie boleć przez nie wiadomo jaki czas...
Ja teraz nosze inne wyciagi i inaczej je zaczepiam. Dlatego boli. Poprzednich juz nawet nie czulam. Spokojnie, przyzwyczaisz sie. Najgorsze sa pierwsze dni. Ale lepiej nosic i nie robic przerw zeby znow nie zaczynac od poczatku. Ja mialam jeden weekend bez wyciagow (wyjazd) i jak zalozylam w niedziele wiczorem to myslalam, ze sie wsciekne.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Antarktyda
och jak miło, że się podoba
Nawet bardzo
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 06:37   #3129
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u orto i powiedziała, że jest już bardzo ładnie Zapisałam się na wizytę ze zdejmowaniem łuku za 2 tygodnie (od pół roku nie miałam wymienianego).

Pytanie do dziewczyn, które dłutowały dolne ósemki: Zawsze przy dolnych konieczne jest branie antybiotyku? Przez ile dni trzeba go brać?
ja brałam antybiotyk,ale czy trzeba zawsze to nie wiem.Miałam 12 tabletek i miałam wybrać je wszystkie.
Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 06:38   #3130
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Ja miałam mieć jeden pierścień, ale mam jednak same rurki. Wyciągi też za jakiś czas będę miała i jak czytam, że znowu cierpienia z nimi to masakra :p Mam haczyki na 3,4,5 to chyba dużo tych gumek będę musiała tam wiązać
Ogólnie to nawet nie jest tak źle z tym aparatem, czuję takie odrętwienie. Dobrze jednak, że mam to rozklinowanie to się nie stykają zęby i tak nie bolą dzięki temu, bo jednak ugryźć nic nie da rady
Jak myję zęby to w ogóle takie dziwne uczucie jakbym tam miała jakąś sztuczną szczękę czy coś, a nie własne zęby
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.


Edytowane przez L I L Y
Czas edycji: 2013-03-23 o 06:39
L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 07:24   #3131
tancereczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Ja miałam mieć jeden pierścień, ale mam jednak same rurki. Wyciągi też za jakiś czas będę miała i jak czytam, że znowu cierpienia z nimi to masakra :p Mam haczyki na 3,4,5 to chyba dużo tych gumek będę musiała tam wiązać
Ogólnie to nawet nie jest tak źle z tym aparatem, czuję takie odrętwienie. Dobrze jednak, że mam to rozklinowanie to się nie stykają zęby i tak nie bolą dzięki temu, bo jednak ugryźć nic nie da rady
Jak myję zęby to w ogóle takie dziwne uczucie jakbym tam miała jakąś sztuczną szczękę czy coś, a nie własne zęby
jakbym przypomniała sobie swój początek a we wtorek już 3 tydzień. zęby bolały mnie tylko 4 dni. Też mam rozklinowanie i szybko się przyzwyczaisz ja mam nawet wrażenie, że z prawej strony troszeczkę się starło tak jakby. Jak byłam już w stanie gryźć zrobiłam sobie kanapkę do szkoły i bałam się ją ugryźć bo miałam wrażenie, że mi się łuk wykrzywi, albo zamki odpadną

Antarktyda jaki piękny uśmiech
tancereczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 08:36   #3132
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Nadrobiłam W pon dzwonię do orto ( w weekend nie przyjmuje niestety), bo nie wytrzymam z tym zamkiem do następnej wizyty Odkleił mi się przedostatni zamek na dole i przez to cała siła z trzech zębów działa mi centralnie w jednego (tego obok tego, co się zamek odkleił) i boli jak cholera (a nie mam niskiego progu bólowego!)

Ale pewnie będę musiała wytrzymać do wtorku albo środy, bo w poniedziałek do pracy
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:46   #3133
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam W pon dzwonię do orto ( w weekend nie przyjmuje niestety), bo nie wytrzymam z tym zamkiem do następnej wizyty Odkleił mi się przedostatni zamek na dole i przez to cała siła z trzech zębów działa mi centralnie w jednego (tego obok tego, co się zamek odkleił) i boli jak cholera (a nie mam niskiego progu bólowego!)

Ale pewnie będę musiała wytrzymać do wtorku albo środy, bo w poniedziałek do pracy
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:54   #3134
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Antarktyda, faktycznie piękne zęby, jak u gwiazd Ciekawe jak moje będa wyglądać, mam nadzieję, że nie najgorzej, bo kształt mają w miarę w miarę. Na szczęście nie są "okrągłe", bo tym to i aparat chyba nie pomaga.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 09:47   #3135
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Co masz na myśli, mowiąc 'okrągłe' zęby ?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:07   #3136
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
[
Dziewczyny, dzisiaj byłam umówić się na zakładanie i już za 2 tygodnie dołącze do waszego szacownego grona
Będę zakładać oba łuki jednocześnie, tylko nie dostałam separatorów czy to możliwe, że nie będę miała pierścieni? wiem, że na pewno będę nosić wyciągi (mam tyłozgryz), więc byłam przekonana, że i pierścienie

Miała któraś z was zakładane pierścienie bez separacji? może się zmieszczą...
Może będziesz miała rurki, albo może jest dość miejsca między zębami by nałożyć pierścienie bez separatorów. Ja miałam 2 razy zakładany pierścień bez wcześniejszego założenia separatorów (pierścień musiał być ściągany w czasie leczenia) i było bardzo ciężko go wcisnąć, ale jakoś orto dała rade na siłę.

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Dobrze, że masz już to za sobą i bez komplikacji. Życzę szybkiego gojenia, bez bólu! Super, że mogłaś sobie tą kość pooglądać rzadki widok takie coś
W zasadzie jestem na półmetku, zostały jeszcze 2 ósemki do wydłutowania Z tą kością to nawet chirurg do nie mówił: "I co dziwnie tak oglądać własną kość od środka?" :P


Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Eh, wizyta we wtorek, a mi się okropny zajad zrobił! Pierwszy raz w życiu chyba.. Boli jak nie wiem i co chwile pęka jak ziewam Kupiłam sobie dziś maść w aptece, mam nadzieję, że będzie lepiej bo chyba zapłaczę się tam u orto jak będę musiała buzie mu szeroko otworzyć.
Na zajady dobrze jeść sobie dodatkowo witaminę B2 A ja nawet sobie robię taką miksturkę krem nivea (ten w niebiesko-białym opakowaniu) + rozkruszona witaminka B2 i tym smaruję zajady jak się zrobią. Pomaga W aptece polecali mi również pastę cynkową
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.

Edytowane przez Irish184
Czas edycji: 2013-03-23 o 10:08
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:41   #3137
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi i rozwianie wątpliwości

poczekam i zobacze co mi tam mój ortodonta zainstaluje w paszczy
w poniedziałek muszę jeszcze usunąć dolną szóstkę, którą mam źle przeleczoną mam nadzieję, że pójdzie gładko

strasznie się cieszę, że to już niedługo, chociaż mam mnóstwo obaw, ale żadnych wątpliwości, bo w końcu pozbędę się moich wampirzych kiełków
Niestety nie mam tak pięknych zębów jak Antarktyda, więc nie spodziewam się takiego efektu, ale przynajmniej niech będzie lepiej niż teraz
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:51   #3138
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Na zajady dobrze jeść sobie dodatkowo witaminę B2 A ja nawet sobie robię taką miksturkę krem nivea (ten w niebiesko-białym opakowaniu) + rozkruszona witaminka B2 i tym smaruję zajady jak się zrobią. Pomaga W aptece polecali mi również pastę cynkową
Dzięki, właśnie gdzieś mi ten krem+B2 przemknął w necie jak szukałam co na te zajady Póki co po tej maści aptecznej troszkę lepiej ona chyba jakaś "mocna" jest bo można smarować się tylko 1-2 razy na dobę. Tak więc, ta mikstura będzie dobrym uzupełnieniem w ciągu dnia.
Uch, jestem chyba uratowana
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:57   #3139
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj
ale pięknie!
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 13:03   #3140
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Antarktyda! WOWOW ilez bym dala za tak Holiłudzki uśmiech

Ja chyba zaprzestane leczenia u mojego orto i jak bede juz w Londynie, to skonsultuje sie tam z ortodonta, jesli by sie zgodzil to niech dokonczy dziela, może on zaradzi na moj dziąslowy usmiech cos. Nie oplaca mi sie tu przylatywac na podkrecanie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:03   #3141
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj

Cudownie!
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:06   #3142
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Antarktyda śliczne masz ząbki, gratuluję efektu!
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:57   #3143
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Antarktyda ale piekne zabki!!

Luniaska ja tez nie mam zalozonych separatorow a zakladam aparat na kolejnej wizycie. nawet sie nie zapytalam czemu, widocznie moja doktor nie potrzebuje.
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 16:11   #3144
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Moje zeby 8 miesiecy z aparatem. Wydaje mi sie, ze jeszcze troche gora musi mi sie wysunac do przodu i symetria do poprawy. Nosze teraz wyciagi 13 pionowo, domykajace. Nie wiem co jest jeszcze do poprawy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (20,8 KB, 118 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:05   #3145
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moje zeby 8 miesiecy z aparatem. Wydaje mi sie, ze jeszcze troche gora musi mi sie wysunac do przodu i symetria do poprawy. Nosze teraz wyciagi 13 pionowo, domykajace. Nie wiem co jest jeszcze do poprawy?

co ja bym dała za takie zęby piękne! Teraz pewnie już będziesz tylko "utwardzać" poprawki

ehh...można się przy was kompleksów nabawić

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość

Luniaska ja tez nie mam zalozonych separatorow a zakladam aparat na kolejnej wizycie. nawet sie nie zapytalam czemu, widocznie moja doktor nie potrzebuje.
Też liczę na to, że mój ortodonta wie co robi już za dwa tygodnie będę mogła się pochwalić drucianym pseudo-usmiechem
Madziara a Ty kiedy zakładasz?
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:23   #3146
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antarktyda Pokaż wiadomość
oddrutowana + obiecane zdj
Gratuluję pięknego uśmiechu! Warto było, co?

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Antarktyda! WOWOW ilez bym dala za tak Holiłudzki uśmiech

Ja chyba zaprzestane leczenia u mojego orto i jak bede juz w Londynie, to skonsultuje sie tam z ortodonta, jesli by sie zgodzil to niech dokonczy dziela, może on zaradzi na moj dziąslowy usmiech cos. Nie oplaca mi sie tu przylatywac na podkrecanie.
Dobry pomysł ze zmianą orto - w Londynie na pewno znajdziesz extra specjalistę!

Kusum świetne efekty i to w tak krótkim czasie! Masz śliczne ząbki
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:25   #3147
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Kusum jakie masz piękne ząbki! Szybko Ci się wyprostowały
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:39   #3148
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Dzieki dziewczyny Patrzylam i sie dopatrzylam.Jeszcze mam dwojke jedna cofnieta troszke. I teraz ciekawe co orto zarzadzi? Myslicie, ze to sie wypchnie samym aparatem czy znow bede nosic luk podniebienny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (20,2 KB, 93 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:11   #3149
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moje zeby 8 miesiecy z aparatem. Wydaje mi sie, ze jeszcze troche gora musi mi sie wysunac do przodu i symetria do poprawy. Nosze teraz wyciagi 13 pionowo, domykajace. Nie wiem co jest jeszcze do poprawy?
WOW, nie no ja wpadne w kompleksy i po prostu utwierdzam sie w przekonaniu ze moj orto jest beznadziejny
Sliczne zeby masz, i wlasnie widze, że masz równo zgryz w sensie chodzi mi o to ze zeby ci się stykają (gora dol) i nie masz szpar... ja natomiast po ponad roku leczenia, mam takie szpary midzy gora a dolem ze ryczec mi sie chce
A orto mowil ze w sierpniu gdzies bym sciagala.. taaa z takimi niedoskonalosciami.

Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
Gratuluję pięknego uśmiechu! Warto było, co?



Dobry pomysł ze zmianą orto - w Londynie na pewno znajdziesz extra specjalistę!

Kusum świetne efekty i to w tak krótkim czasie! Masz śliczne ząbki
Mam nadzieje, że znajde i w rozsadnej cenie i zeby podjal sie dalszego leczenia...
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-03-23 o 19:13
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:13   #3150
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moje zeby 8 miesiecy z aparatem. Wydaje mi sie, ze jeszcze troche gora musi mi sie wysunac do przodu i symetria do poprawy. Nosze teraz wyciagi 13 pionowo, domykajace. Nie wiem co jest jeszcze do poprawy?
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Patrzylam i sie dopatrzylam.Jeszcze mam dwojke jedna cofnieta troszke. I teraz ciekawe co orto zarzadzi? Myslicie, ze to sie wypchnie samym aparatem czy znow bede nosic luk podniebienny?
Kolejny piękny uśmiech Takie ząbki to powód do dumy!!!! Z tego co pisałaś i widać z resztą na zdjęciach masz aparat bezligaturowy a na dole co tam masz między zamkami poprzeplatane? To jest łańcuszek czy jeszcze coś innego? Jak na razie ja żadnych dodatkowych 'atrakcji' w buzi prócz mojego Damona nie miałam więc się nie znam
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.