Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 23:21   #2791
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
100 lat dla wszystkich 3 latków!!

Wstawiam kilka fotek z urodzin. Świeczka odwrotnie wsadzona co by w stronę gości ustawiona była Tort smakowo pyszny, wygląd- hmmm... same oceńcie ale d... nie urywa
torcik sliczny
tz przystojniak :P
wow a z ciebie laska jak nie wiem
no a na koncu mała jest cudna poprostu taka mała zadziorka

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Joł my tez juz po imprezie .
Na kulkach 11 dzieciaków , jedna koleżanka nie dojechała , bo koło jej poszło na autostradzie czekała na męża , potem zdjęli , wulkanizacja , załozyć i dopiero dojechała . Makabra jakaś . w nowych autach nie ma zapasu , tylko zestaw naprawczy często , a po uzyciu tego gówna już większość wulkanizatorów koła nie naprawi . także miała z przygodami .
Potem w domu siedzieliśmy . Olka w nosie miała prezenty , tylko dzieci i pies przyjaciółki . resztę miała totalnie w nosie .
padła wieczorem szczęśliwa , że tyle dzieci u niej było .
ja spózniona ale najlepszego dla Olenki ,
oj tak wiem cos otych smiesznych dojazdówkach i zestawach naprawczych

e tam wazne ze ola zadowolona

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Asiulek zdjęcia rewelacyjne

Darusia a czy u was te motylki wylatuja bez problemu? my mamy tego slonia , ale te motylki tak dlugo wylatuja, że Julia się nimi nie chce bawic, chyba, ze zdejme trąbę i na tym samym wiatraczku je wysypuję, no i u nas zostala tylko jenda siatka sprawna, bo reszta sie w ogrodzie pogubiła

to i ja sie chwale moim dziełem an Julkowe urodzinki - sama sobie taki tort wybrała
extra ten torcik

a jak sie czujesz?

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
ja z innej beczki... ostatnio wzięłam pod lupę Macka wzrost i zaczęłam go sukcesywnie mierzyć wydawało mi się że mało rośnie , okazało się że byłam w błędzie przez równy miesiąc urósł 2,5 cm mamy 100 cm na liczniku
no pieknie ciekawe kiedy moja zzacznie rosnąc bo jak narazie obija sie jak ta nasz wiosna

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Z ciekawości zmierzyłam Michała - ma 96cm maluszek i waży ok 14kg

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Myślicie że trudno zrobić coś takiego? https://picasaweb.google.com/martynk...47111439386642
Z jakiej masy?
to sobie wyobraz lzejszego michałka o kg i wyjdzie ci moja Amelia
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 23:23   #2792
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ania - u mnie tez były torty kupione.

Oliwka nie lubi spudniczek i sukienek. Spineczki teza fajne ale nie na jej głowie. Igorek u nas całkiem niezłe w spineczkach wyglada.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 23:32   #2793
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
moja Julcia ma juz 123 cm wzrostu ale ona od małego jest wielkoludem
wow niezly wynik czym ty ja naciagasz

Spoznione ale z serducha samego
Wszystkiego naj Dla Juleczki

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez JASTA79 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Na jaki kaszel jest syrop prawoślazowy? Na butelce nie ma takiej informacji. Można go podawać na noc? Pamiętam, że pisałyście o syropach wykrztuśnych, których się nie podaje po 16-stej, a ten nie wiem jaki jest. On ma za zadanie ochraniać gardło przy kaszlu, więc jak u Agatki kaszel powoduje spływający katar do gardła to chyba będzie dobry? Wymiękam przy chorych dzieciach
prawoslaz ochrania gardło zostawia na nim taka powłoczke i chroni go przed podraznieniem smiało mozesz stosować na noc ... mozesz dać tez sinecod ale jak naprawde kaszel nie daje jej spać

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
urodzinowo
superrr ten torcik i te founde czekoladowe czym podgrzewasz?

aniun a ty masz dwoje dzieciaków? bo ja nie wiem

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość


Ja też się pochwalę moimi wyrobami
tez superanckie
ja upiec moge ale z ozdabianiem to kompletna kicha

i jak sobie zoska radzi na sprzecie?
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 06:19   #2794
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Izz- tusz doszedl. Jak dla mnie rewelacja w przyplywie gotowki wyprobuje tego anowego

Reszta potem jak odpale lapka, na kom nie znosze pisac.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 07:03   #2795
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Na noc można , on jest nawilżający i osłaniający
Ja go właśnie na noc podaję .

Szał dziś w domu koniki i ciastolina w robocie , a SZymek w kornie księżniczki biegał Uwielbiam te ich zabawy .
W końcu cieplutko u mnie się robi , dziś było 7 stopni , oby tak dalej
Od razu mi lepiej .
Dzięki za odpowiedź w sprawie syropu. Moje dzieci pierwszy raz dopadł kaszel, ja też do chorowitków nie należę więc nie mam doświadczenia w syropkach.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
urodzinowo
Ale Ola ma śliczne oczka a Szymek to już przystojniaczek. Jak zobaczyłam zdjęcie kota to się zastanawiałam czy to tort czy atrapa, normalnie dzieło sztuki(już doczytałam, że z cukierni, nie wiedziałabym nawet jak się do robienia takiego kota zabrać)

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
prawoslaz ochrania gardło zostawia na nim taka powłoczke i chroni go przed podraznieniem smiało mozesz stosować na noc ... mozesz dać tez sinecod ale jak naprawde kaszel nie daje jej spać
Dzięki za radę

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
tak przegapiłas termin mam na listopad
Gratuluje. Jak samopoczucie?

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę moimi wyrobami
Torty cuda a Zosia na rolkach normalnie wymiata
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 08:08   #2796
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Widzę, że wzrost i waga dzieciaczków na tapecie. Właśnie ją zmierzyłam i ja również jestem w szoku, niedawno ją mierzyłam to miała 95 a dziś 97 waga to około 15kg.


drcron- tort bardzo ładny choć ten wampirek mnie troszkę przeraża
Wzrost Julki imponujący

lind- zdrówka szkoda, ze nici ze spotkania bo specjalnie kawałek tortu dla Ciebie zostawiłam. No nic, idę go wpałaszować sama

Ania- impreza świetna. Tort ekstra Moja dostała na urodziny zestaw ciastoliny- fabryka cukierków. Wiec teraz też nr 1. Nawet nie składam bo co chwila bym musiała wyciągać i wszędzie mi się walają kawałki suchej ciastoliny

izz- Zosia jaka dama ale jakoś bardziej mi do niej pasuje strój "rolkowy"
Torty cudne szczególnie ten z balonikami, przesłodki

Dobrze, że mój tż nie czyta mi tego forum bo by obrósł w piórka po tych komplementach. Ej, laski... na wzrok wam padło??
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )

Edytowane przez ASIULEK_23
Czas edycji: 2013-04-09 o 08:09
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 08:29   #2797
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ania tort świetny fajna imprezka Ola i Szymek

Iza- Zosia ślicznie w tej sukience wygląda, ale strój rolkowy lepiej do niej pasuje torty super


ja się martwiłam że Zosia nie da rady jeździć na hulajnodze na dwóch kółkach, a ona śmiga jak stara chyba to dzięki rowerkowi biegowemu potrafi tak równowagę utrzymać.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 08:30   #2798
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ania tort świetny fajna imprezka Ola i Szymek

Iza- Zosia ślicznie w tej sukience wygląda, ale strój rolkowy lepiej do niej pasuje torty super


ja się martwiłam że Zosia nie da rady jeździć na hulajnodze na dwóch kółkach, a ona śmiga jak stara chyba to dzięki rowerkowi biegowemu potrafi tak równowagę utrzymać.
na pewno to dzięki rowerkowi
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:22   #2799
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ania tort świetny fajna imprezka Ola i Szymek

Iza- Zosia ślicznie w tej sukience wygląda, ale strój rolkowy lepiej do niej pasuje torty super


ja się martwiłam że Zosia nie da rady jeździć na hulajnodze na dwóch kółkach, a ona śmiga jak stara chyba to dzięki rowerkowi biegowemu potrafi tak równowagę utrzymać.
pewnie tak, ja jak patrzę na Zosię w tych rolkach to sobie myślę że moje dziecko by się zabiło na takich rolkach

Iza Zosia kochana, ale faktycznie ten sportowy strój taki w jej stylu
Tort super, z serca.

Pop nie zwróciłam uwagi kiedy małą ważę, ale teraz zacznę
Moja ma okrągłą buzię, na chudzielca nie wygląda.

Ania P widziałam już na fb zdjęcia, super dzieciaczki, i tort pierwsza klasa!
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:19   #2800
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam prośbę do Was, jakbyście mogły to wejdźcie na tą stronę http://www.autronik.pl/ . Chodzi tylko żeby ją otworzyć. To jest strona mojego szwagra i chcemy żeby ją było łatwiej znaleźć. Z góry bardzo dziękuje
zrobione

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
urodzinowo
imprezka super, torcik śliczny szymek świetnie wygląda w okularkach

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Darusia a Oli ile ma wzrostu ?

Julka faktycznie wielka

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość


ja się martwiłam że Zosia nie da rady jeździć na hulajnodze na dwóch kółkach, a ona śmiga jak stara chyba to dzięki rowerkowi biegowemu potrafi tak równowagę utrzymać.
to rewelacja , ja czekam do niedzieli, bo Maciej ma dostać hulajnogę też na 2kółkach, mam nadzieje że też sobie poradzi tak jak Zosieńka

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

U nas dziś pogoda się pogorszyła , ciepło bo 5 stopni ale słońca nie ma
Chyba dziś wyciągnę rower biegowy z piwnicy w ogóle chciałabym sobie kupić rower i fotelik żeby z Maćkiem śmigać, mamy taką fajną ścieżkę rowerową niedaleko, tylko 1000zł by mnie ta przyjemność kosztowała a my spłukani jesteśmy

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Jaka ja głupia byłam miałam taki zarypisty rower Authora i oddałam teściowej
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:31   #2801
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

AniaP Widać że zabawa świetna była

Iza Synową mam odpowiednią, wysportowana to narzekać nie będę

Jula troche aż za wielka. Bo jak sobie pomyślę że mój synek starszy ma 9 lat 148cm wzrostu, a jest najwyższym z klasy gdzie są dzieci 10lat, a tu tylko 25 cm różnicyMoże miarkę sprawdzcieMój starszy jako że taki duży musiał mieć robiony tomograf bo podejrzewali guza przysadki przez to ze taki duży, a tu wychodzi że Jula w jego wieku będzie miała 170cm.

Ja dzisiaj dietę dalej trzymam. Rano owsianka z bananem, obiad wołowina z warzywami i brązowym ryżem, a na podwieczorek pewnie marchewki, na kolacje warzywa duszone.
Wczoraj pięknie się diety trzymałam ale piwko wieczorem wypiłam, dzisiaj na wieczór szampan zaplanowaliśmy bo spłaciliśmy kredyt co mieliśmy na 5 lata to 600 zł co miesiąc w budżecie domowym

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Jaka ja głupia byłam miałam taki zarypisty rower Authora i oddałam teściowej
No wiesz co teściowej rower oddaćTeraz tylko fotelik byś dokupiła. Ja już jeżdzę, mały zadowolony, tylko musze małemu czapeczkę cienką kupić bo na tą co ma to kask tylko na czubku głowy zapiąty
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 12:47   #2802
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Też mi sie marzy taki rowerek ale niestety za droga taka przyjemnośc. Niestety za dużo innych potrzeb
Oddać taki rower teściowej a jeździ na nim? Moze spytaj czy Ci nie odda

Też miałam spytać czy u drcron ktoś miarki nie uciął z 10 cm od dołu

U mnie dziś zapiekanka z mielonego i cukinii, pycha...

u nas dziś bardzo zimno. Słońce niby świeci ale strasznie zimny wiatr wieje. Wymarzłam niemiłosiernie, bo założyłam płaszczyk zamiast kurtki zimowej
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )

Edytowane przez ASIULEK_23
Czas edycji: 2013-04-09 o 12:48
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:53   #2803
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj dietę dalej trzymam. Rano owsianka z bananem, obiad wołowina z warzywami i brązowym ryżem, a na podwieczorek pewnie marchewki, na kolacje warzywa duszone.
Wczoraj pięknie się diety trzymałam ale piwko wieczorem wypiłam, dzisiaj na wieczór szampan zaplanowaliśmy bo spłaciliśmy kredyt co mieliśmy na 5 lata to 600 zł co miesiąc w budżecie domowym

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------


No wiesz co teściowej rower oddaćTeraz tylko fotelik byś dokupiła. Ja już jeżdzę, mały zadowolony, tylko musze małemu czapeczkę cienką kupić bo na tą co ma to kask tylko na czubku głowy zapiąty
ja dziś zjadłam grahamkę z pomidorkiem i pochlipałam rosołu , na obiad mam żeberka pieczone + sałata na kolacje jeszcze nie wiem
gratuluje spłacenia kredytu faktycznie jest okazja do świętowania

głupia byłam że jej go oddałam , no ale teraz nic nie zrobię , kupię sobie nowy za jakiś czas , wolałabym teraz żeby dłużej nim pojeździć a tu dupa , kasy niet tż mówi że na szrocie mi jakiś kupi

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Też mi sie marzy taki rowerek ale niestety za droga taka przyjemnośc. Niestety za dużo innych potrzeb
Oddać taki rower teściowej a jeździ na nim? Moze spytaj czy Ci nie odda
U mnie dziś zapiekanka z mielonego i cukinii, pycha...

u nas dziś bardzo zimno. Słońce niby świeci ale strasznie zimny wiatr wieje. Wymarzłam niemiłosiernie, bo założyłam płaszczyk zamiast kurtki zimowej
strasznie drogie są rowery patrzyłam na authory to ceny z kosmosu ale firma fajna z teściówką nie mam kontaktu to nie mam jak zapytać

masz pyszny obiad
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:56   #2804
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
.
Wczoraj pięknie się diety trzymałam ale piwko wieczorem wypiłam, dzisiaj na wieczór szampan zaplanowaliśmy bo spłaciliśmy kredyt co mieliśmy na 5 lata to 600 zł co miesiąc w budżecie domowym

pięknie, jest co opijać
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Też mi sie marzy taki rowerek ale niestety za droga taka przyjemnośc. Niestety za dużo innych potrzeb
Oddać taki rower teściowej a jeździ na nim? Moze spytaj czy Ci nie odda

Też miałam spytać czy u drcron ktoś miarki nie uciął z 10 cm od dołu

U mnie dziś zapiekanka z mielonego i cukinii, pycha...

u nas dziś bardzo zimno. Słońce niby świeci ale strasznie zimny wiatr wieje. Wymarzłam niemiłosiernie, bo założyłam płaszczyk zamiast kurtki zimowej
no zimno zimno, kurcze u nas słońca brak. Dobrze, że wczoraj pozałatwiałam wszystko bo dziś już nic mi się nie chce Słońca potrzebuje
obiadek pycha
Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
ja dziś zjadłam grahamkę z pomidorkiem i pochlipałam rosołu , na obiad mam żeberka pieczone + sałata na kolacje jeszcze nie wiem
gratuluje spłacenia kredytu faktycznie jest okazja do świętowania

głupia byłam że jej go oddałam , no ale teraz nic nie zrobię , kupię sobie nowy za jakiś czas , wolałabym teraz żeby dłużej nim pojeździć a tu dupa , kasy niet tż mówi że na szrocie mi jakiś kupi
u nas jest gościu co sprowadza rowerki używane ale bardzo dobre, rodzice sobie sprawili takie rowery, dali chyba po 700 zł za rower ale dużo więcej wart, są super poprostu.
Więc szrot nie głupia sprawa, czasem warto popytać.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:07   #2805
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

słuchajcie a żeby zamontować fotelik w rowerze musi być bagażnik ?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
u nas jest gościu co sprowadza rowerki używane ale bardzo dobre, rodzice sobie sprawili takie rowery, dali chyba po 700 zł za rower ale dużo więcej wart, są super poprostu.
Więc szrot nie głupia sprawa, czasem warto popytać.
może faktycznie się nad tym zastanowię
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:10   #2806
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Aneczka fotelik ma swoje mocowanie przykrecane pod siodelkiem
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:11   #2807
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

pięknie, jest co opijać

no zimno zimno, kurcze u nas słońca brak. Dobrze, że wczoraj pozałatwiałam wszystko bo dziś już nic mi się nie chce Słońca potrzebuje
obiadek pycha

u nas jest gościu co sprowadza rowerki używane ale bardzo dobre, rodzice sobie sprawili takie rowery, dali chyba po 700 zł za rower ale dużo więcej wart, są super poprostu.
Więc szrot nie głupia sprawa, czasem warto popytać.
Chyba wiem nawet o kogo Ci chodzi. Mój tata i brat sobie tam zawsze rowery kupowali. Ale oni kolarzówki. Tacy maniacy, sami też składali.
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:38   #2808
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Chyba wiem nawet o kogo Ci chodzi. Mój tata i brat sobie tam zawsze rowery kupowali. Ale oni kolarzówki. Tacy maniacy, sami też składali.
ja sama nie wiem kto to jest konkretnie ale dużo ludzi u nich kupuje

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
słuchajcie a żeby zamontować fotelik w rowerze musi być bagażnik ?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

może faktycznie się nad tym zastanowię
fotelik Amelii jest montowany do bagażnika.

No bo nie ma co przekreślać takich miejsc, a nóż
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:21   #2809
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Ania widać że urodzinki udane,Szymek świetnei wygląda w okularach ,nie zamazuje ich? bo mój to ciągle ma upaćkane te okulary
Olka jak szogun w tych piłkach
Tort świetny taki trówymiarowy
Iza mi też się Zośka podoba bardziej w rolkach(a to brat?podobni) chociaż w sukience tez ślicznie wygląda ale jakoś do niej nie pasuje
Torty wyszły rewelacyjnie ,widzę że wszystkie do perfekcji opanowałyście kota
Aneczka oddać rower teściowej

Fiteliki są montowane różnie albo do tej rury pod siodło albo na bagażnik zależy jaki.

Patrzcie jaki czad ,takie coś by mi się przydało http://allegro.pl/weehoo-i-go-pro-do...135300375.html
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 16:24   #2810
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Patrzcie jaki czad ,takie coś by mi się przydało http://allegro.pl/weehoo-i-go-pro-do...135300375.html
Super . Cena
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:31   #2811
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
urodzinowo
super tort-cudny!aż Nina mi zapiszczała na jego widoki powiedziała,że też chcę takiego kotka
Szymon tak inaczej w okularkach wygląda,doroślejWyr ósł chłopak bardzo
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdrowia

100 LAT DLA JULCI



Napracowałaś się.
Dołączam do nielubiących te lalki

Wzrost Julki powala, tak samo jak stopa. Toż nawet 7-latki są niższe.


oczywiście druga część przeraża lekko



Fajny Myślę że można użyć tę masę maślaną od Sary. Ja robiłam na Zosinkowym torciku kilka glucików ze śmietany ale w takiej ilości chyba nie wytrzymają. Użyłam barwników poleconych przez Librę.
Z kształtem powinnaś też dać radę.

Ja też się pochwalę moimi wyrobami
hehe mi też do Zosieńki ta sukienka nie pasuję super wyglądają razem w rolkach tort fajowy m
Miałam pytać czy daję radę na nich śmigać,ale odpowiedziałaś niżej.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
To tylko chyba ja miałam kupny tort
nie,ja też zawsze kupuję-tak pysznych tortów jak te,które kupuję to nigdy i nigdzie nie jadłam przez wzgląd na tort,Niny urodzin się doczekać nie mogę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:31   #2812
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
super tort-cudny!aż Nina mi zapiszczała na jego widoki powiedziała,że też chcę takiego kotka
Szymon tak inaczej w okularkach wygląda,doroślejWyr ósł chłopak bardzo

hehe mi też do Zosieńki ta sukienka nie pasuję super wyglądają razem w rolkach tort fajowy m
Miałam pytać czy daję radę na nich śmigać,ale odpowiedziałaś niżej.


nie,ja też zawsze kupuję-tak pysznych tortów jak te,które kupuję to nigdy i nigdzie nie jadłam przez wzgląd na tort,Niny urodzin się doczekać nie mogę
bez okazji też możesz sobie kupić torcik, np w kształcie twarzy Jacoba
i zaprosić naszą kochaną Librę i wcinać
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:37   #2813
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Nataszka przeciez na Jacoba twarz nikt nie patrzy co innego od szyji w dol
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:45   #2814
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ania widać że urodzinki udane,Szymek świetnei wygląda w okularach ,nie zamazuje ich? bo mój to ciągle ma upaćkane te okulary
Olka jak szogun w tych piłkach
Tort świetny taki trówymiarowy
Iza mi też się Zośka podoba bardziej w rolkach(a to brat?podobni) chociaż w sukience tez ślicznie wygląda ale jakoś do niej nie pasuje
Torty wyszły rewelacyjnie ,widzę że wszystkie do perfekcji opanowałyście kota
Aneczka oddać rower teściowej

Fiteliki są montowane różnie albo do tej rury pod siodło albo na bagażnik zależy jaki.

Patrzcie jaki czad ,takie coś by mi się przydało http://allegro.pl/weehoo-i-go-pro-do...135300375.html
kot to był hicior urodzinek 3

a u mnie się zaczęło, tylko nie miałam hello tylko samo kity

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Nataszka przeciez na Jacoba twarz nikt nie patrzy co innego od szyji w dol
to sobie niech zrobią od szyi w dół
z naciskiem na jakąś część ciała?????
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:26   #2815
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość

Fajny Myślę że można użyć tę masę maślaną od Sary. Ja robiłam na Zosinkowym torciku kilka glucików ze śmietany ale w takiej ilości chyba nie wytrzymają. Użyłam barwników poleconych przez Librę.
Z kształtem powinnaś też dać radę.

Ja też się pochwalę moimi wyrobami
iza ja normalnie przegapiłam twój wpis

Torcik rewelacyjny
Zosia jak laleczka , ślicznotka zdjęcie w rolkach cudne
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:17   #2816
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
bez okazji też możesz sobie kupić torcik, np w kształcie twarzy Jacoba
i zaprosić naszą kochaną Librę i wcinać

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Nataszka przeciez na Jacoba twarz nikt nie patrzy co innego od szyji w dol
jak to na twarz nikt nie patrzy ,też się liczy jak najbardziej
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:38   #2817
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Dziękujemy za komplementy. Strój rolkarski to piżama bo oczywiście chciała jeździć jak tylko oczy otworzyła. Teraz codziennie trenuje po trochu ale z wielką radością. Na dziś to bardzo udany prezent uczyniony przez babcię, tzn. ona kazała zamówić i zapłacić ze swojego konta, bo jak mówi ani nie ma czasu na takie zakupy, ani się nie zna.

Libra to brat Wyrósł ostatnio dość mocno. Są podobni mimo innych mam

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Izz- tusz doszedl. Jak dla mnie rewelacja w przyplywie gotowki wyprobuje tego anowego
Ja też dostałam ale dopiero dzisiaj odebraliśmy z poczty bo przyszedł na Tż, awizo sobie w skrzynce leżało kilka dni
Ja byłam pazerna i zamówiłam 2 bo jakoś jak coś evi polecała to mi pasowało. Dostałam jeszcze dodatkowy inny.
Jutro wypróbuję

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
ja się martwiłam że Zosia nie da rady jeździć na hulajnodze na dwóch kółkach, a ona śmiga jak stara chyba to dzięki rowerkowi biegowemu potrafi tak równowagę utrzymać.
To super. Mi się też wydaje że te rowerki biegowe bardzo pomagają. Do tego dzieciaki nie myślą "na zapas" i nie przewidują że się przewrócą, uderzą czy coś podobnego.
,
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:40   #2818
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Teraz i tak jest lepiej z sukienkami właśnie jak się kręcą jak u baletnicy. To jest motywacja. Spinki zaczęłam zakładać bez ostrzeżenia i tak zaczęły zostawać na głowie coraz dłużej.

Torty lubię robić zwłaszcza jak są fajne przepisy i sprzęt. Może to moja pasja
Waszego kotka jeszcze bym nie zrobiła. Wymaga sporej wprawy (tak mi się wydaje). Jaki był smakowo ?
Tort był czekoladowy i krem też był ciemny . Nie wiem jak laska robiła te blaty , ale one smakowały czekoladą i były bardzo ciemne w kolorze czekolady mlecznej .
Głowa była zrobiona z takiego jakby ryżu preparowanego czyms sklejonego . Głowa została . Z blatów się nie robi , bo by się rozpadło .
Tor robiony w domu a nie w cukierni , bo ona się prywatnie tym zajmuje .

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ania - u mnie tez były torty kupione.




Edzia pod fuonde była świeczka , a wcześniej czekoladę grzali pewnie w garze .


Ja tam wybaczcie ale nie wierzę że trzy latem może mieć ponad 120 wzrostu .
Sory ale tego nie łykam .
W 110 jestem w stanie uwierzyć , ale nie w więcej .
Nawet jak się dziecko rodzi duże , to 20 cm rocznie nic z tego


Olka waży 14,5 kg i ma jakieś 93 , 94 wzrostu .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:45   #2819
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010


Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

Machaj
trzymam kciuki, żeby było dobrze
List do Ciebie poszedł, priorytetem ale bez polecenia nadania więc szukaj w skrzynce i daj znać czy się podoba.
list doszedł.. dziś wypróbowałam i faktycznie mrowi i pieprzem mi go czuć

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Megi moje pokłady optymizmu są mocno nadszarpnięte ostatnio
też nie oglądam prognoz ,nie chcę się dołować zbytnio ale ponoć misie się pobudziły więc nadzieja na wiosnę jest
Jaka ta Twoja kruszynka słodka a jak maleńka przy Igorze jak laleczka , mój też jest okropny ,chyba go w kosmos wyślę
jak się zmówicie na grupowe wysyłanie dzieci w kosmos to ja swoją dorzucę!!
bandytka mała... jak chodziła spać o 23 to ja wysiadałam... a jeszcze od czasu jak teściowa w szpitalu to ja z nia siedzę w domu nawet na zakupy nie jeżdżę... więc masakra jak dla mnie...

megi- fajne te twoje dzieciaki jeśli wszytkie Kaliny tak mają to przez 3 miesiące mała będzie ci spała

madzia- też bym chciała odmówić sobie słodyczy ale nie umiem normalnie jakbym uzależniona była... hehe nawet nie 'jakby' tylko jestem...

z teściową już lepiej... ale dalej podłączona do respiratora jest... dziś była u niej siostra marcina... rozmawiała z ordynatorką.. ta powiedziała że wszystkie problemy zdrowotne teściowej są spowodowane przez źle prowadzoną cukrzycę... a teściowa 'leczy' cukrzycę niecałe 2 lata... więc wszystkie te problemy z wzrokiem, nerkami które miała prędzej powodowała utajona cukrzyca...
teraz apel! wysłać mamy na badania cukru! to nie boli mało kosztuje a naprawdę lepiej wykryć prędzej niż za późno;/

oglądałam dziś buty na allegro dla Kali... chcę jej kupić sandałki i półbuty jakieś fajniejsze... i wolałabym takie bardziej dziecięce.. a większość bucików kończy się na 24... bartek ma większe rozmiary ale ja jakoś nigdy za bartkiem nie przepadałam.. strasznie sztywne mi się wydają... musiałabym je na żywo zobaczyć... w ogóle drogie te buty.. za sandały i półbuty 300 zł to dużo... sobie takich drogich nie kupuję
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:58   #2820
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

Patrzcie jaki czad ,takie coś by mi się przydało http://allegro.pl/weehoo-i-go-pro-do...135300375.html
powiem ci ze u nas dwie kobity w tym dzieciaki woziły ale czasem one te dzieciaki tak normalnie w tym przytargały bez rowera
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.