Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 11:56   #3481
hiddendane
Przyczajenie
 
Avatar hiddendane
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dosc czesto przedluzalam wlosy na microringi, w zasadzie raz robila mi to fryzjerka ( jakies 4 miesiace temu ) tak robia mi to kolezanki, bo w/w metoda nie jest skomplikowana. A wiec, microringi to chyba najlepsza metoda, wlosow zniszczonych nie mialam wcale, oprocz koltunow, pozniej juz po kazdym umyciu glowy staralam sie je podciagac. Z czasem kupilam specjalna szczotke, ktora ich mi nie wyrywala,bo mialam rowniez przedluzone boki. Jednakze moja dobra znajoma zachwalala mi metode tape on/ off tzw. metoda kanapkowa z tasmami silikonowymi, a wiec zamowilam sobie 10 kanapek, kolezanka mi je zrobila. Efekt byl boski, wlosy geste, nie rozdzielajace sie. Trzymaly sie miesiac, do wlosow dostalam dodatkowo 3 m tasmy i remover czy jak to tam sie pisze 😄 i gdy juz tasmy stracily zywotnosc, wyczyscilam je i nakleilam nowa. Nic a nic sie nie trzymalo, a z silikonowa tasma we wlosach chodzilam 2 tygodnie, ani ten tak zwany remover ani nic jej nie rozpuszczalo. Tak wiec z calym sercem polecam ringi, teraz zaluje, ze zdecydowalam sie na tasmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hiddendane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 18:57   #3482
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, chcę zamówić sobie włosy, sama swoje mam bardzo ciemno brązowe i bardzo gęste. Jednak z powodu zniszczeń, są okropnie pokruszone i mają niejednolitą długość, najdłuższe, cieniutkie pasemka spodniej warstwy sięgają mi do łopatek.

Zastanawiam się, czy brać zestaw 45 cm 140 g? Szkoda że nie ma zestawu o tej długości, ale większej gęstości. Mam 158 cm wzrostu, więc nie potrzebuję włosów dłuższych niż 45 cm. Myślicie że 140 g starczy dla gęstych włosów?Zależy mi, by wymieszały się z moimi i by efekt był oczywiście jak najbardziej naturalny.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 10:17   #3483
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę zamówić sobie włosy, sama swoje mam bardzo ciemno brązowe i bardzo gęste. Jednak z powodu zniszczeń, są okropnie pokruszone i mają niejednolitą długość, najdłuższe, cieniutkie pasemka spodniej warstwy sięgają mi do łopatek.



Zastanawiam się, czy brać zestaw 45 cm 140 g? Szkoda że nie ma zestawu o tej długości, ale większej gęstości. Mam 158 cm wzrostu, więc nie potrzebuję włosów dłuższych niż 45 cm. Myślicie że 140 g starczy dla gęstych włosów?Zależy mi, by wymieszały się z moimi i by efekt był oczywiście jak najbardziej naturalny.

Na doczepiane.pl mają 45 cm 170 g
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 07:43   #3484
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Na doczepiane.pl mają 45 cm 170 g
Fakt, napisałam źle ale miałam na myśli ten najgęstszy zestaw, 45 cm 170 g Czy to wystarczy?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 14:26   #3485
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Fakt, napisałam źle ale miałam na myśli ten najgęstszy zestaw, 45 cm 170 g Czy to wystarczy?

Jak dla mnie to mega gęsty zestaw, w razie co zawsze mają tam pojedyncze taśmy chyba 30-40 gramowe, możesz dokupić jak będzie mało
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 14:41   #3486
Michalkos75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zdecydowanie za gęsty. Ale prezentuje się to nawet fajnie ;-).
W życiu nie wiedziałem, że tak kobietki nas oszukują.
__________________
Zapraszam do zapoznania się z moją historią: Tabex

Edytowane przez Michalkos75
Czas edycji: 2016-08-19 o 20:39
Michalkos75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 12:21   #3487
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie popieram przedłużania włosów- duże pieniądze, mało korzyści...
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 13:56   #3488
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to mega gęsty zestaw, w razie co zawsze mają tam pojedyncze taśmy chyba 30-40 gramowe, możesz dokupić jak będzie mało
No to ewentualnie dokupię, dzięki za odpowiedź

Co to znaczy za gęsty? Nie widziałeś moich włosów to skąd to możesz wiedzieć?

Jak oglądałam filmiki gdzie dziewczyny mają założone zestawy 120 i 140 gram, to byłam nieprzekonana, miały o wiele mniej włosów niż ja, więc na mnie wyglądałoby to licho.

Na 100% będę też musiała je zafarbować, czarnego nie chcę zamawiać bo jest sztucznie czarny, a ciemny brąz który wezmę jest znowu zbyt brązowy Czy są jakieś zasady dotyczące farbowania tych doczepów? Farba bez amoniaku, a może wystarczy szamponetka? Jak myślicie?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 16:41   #3489
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Wystarczy szamponetka

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:04   #3490
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny gdzie najlepiej kupić włosy FLIP IN ??? Takie na żyłce.

Chciałam zamówić clip in z doczepiane.pl ale doczytałam właśnie o tej metodzie flip in i wydaje mi się ona dużo lepsza. Swoje włosy mam długie ale cienkie i chcę je tylko zagęścić i myślę, że te na żyłce będzie mi łatwiej założyć. Boję się, że z klipami nie dam rady bo moje włosy są bardzo długie i ciężko będzie mi samej to ogarnąć. Na doczepiane.pl nie ma tych na żyłce wiec licze, że mi pomożecie i doradzicie gdzie są najlepsze
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 08:20   #3491
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie najlepiej kupić włosy FLIP IN ??? Takie na żyłce.

Chciałam zamówić clip in z doczepiane.pl ale doczytałam właśnie o tej metodzie flip in i wydaje mi się ona dużo lepsza. Swoje włosy mam długie ale cienkie i chcę je tylko zagęścić i myślę, że te na żyłce będzie mi łatwiej założyć. Boję się, że z klipami nie dam rady bo moje włosy są bardzo długie i ciężko będzie mi samej to ogarnąć. Na doczepiane.pl nie ma tych na żyłce wiec licze, że mi pomożecie i doradzicie gdzie są najlepsze
Nie kupisz u nas dobrych włosów flip in. Sama szukałam długo. Albo zamówisz w perukarni albo zrobisz sama. Ja zszyłam taśmy w taki zestaw jaki mi pasował i żyłkę dorobiłam sama. To nic innego jak gumka żyłka wykorzystywana przy robieniu bransoletek z koralików lub kamieni naturalnym typu mokobelle.
Kupisz ją w internecie lub w sklepach stacjonarnych rękodzielniczych z półproduktami do biżuterii.

Jednak osobiście przetestowałam tę metodę i żyłka jest widoczna... raz tylko ukryłam ją w miarę dobrze, ale ciągły strach o zsunięcie się włosów nie dawał mi spokoju. Bo je podkładasz pod potylicę i skóra się rusza i Ty się ruszasz...

Dla mnie dobrą opcją było doszycie do taśmy np 2 - 3 spinek i zamocowanie ich i wtedy gumka takie pół na pól...

Ale w efekcie końcowym nie chciało mi się kombinować i zostałam przy clipach. Ja mam swoje włosy do pasa nie wiem czy masz dłuższe, ale ja ogarniam temat a na prawdę sprawiało mi to WIELKĄ trudność, bo włosy mam cienkie i śliskie i ciężko mi je nawet natapirować, bo po 10 min tapir się rozwala... Ale daję radę!!!!! Tak jak dziewczyny mówiły technika przyjdzie w miarę praktyki. Jedno co boli to przy tak długich włosach one się niemiłosiernie plączą. I noszenie rozpuszczonych clipów dłuższy czas i do tego np na wietrze jest upierdliwe.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 09:11   #3492
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Nie kupisz u nas dobrych włosów flip in. Sama szukałam długo. Albo zamówisz w perukarni albo zrobisz sama. Ja zszyłam taśmy w taki zestaw jaki mi pasował i żyłkę dorobiłam sama. To nic innego jak gumka żyłka wykorzystywana przy robieniu bransoletek z koralików lub kamieni naturalnym typu mokobelle.
Kupisz ją w internecie lub w sklepach stacjonarnych rękodzielniczych z półproduktami do biżuterii.

Jednak osobiście przetestowałam tę metodę i żyłka jest widoczna... raz tylko ukryłam ją w miarę dobrze, ale ciągły strach o zsunięcie się włosów nie dawał mi spokoju. Bo je podkładasz pod potylicę i skóra się rusza i Ty się ruszasz...

Dla mnie dobrą opcją było doszycie do taśmy np 2 - 3 spinek i zamocowanie ich i wtedy gumka takie pół na pól...

Ale w efekcie końcowym nie chciało mi się kombinować i zostałam przy clipach. Ja mam swoje włosy do pasa nie wiem czy masz dłuższe, ale ja ogarniam temat a na prawdę sprawiało mi to WIELKĄ trudność, bo włosy mam cienkie i śliskie i ciężko mi je nawet natapirować, bo po 10 min tapir się rozwala... Ale daję radę!!!!! Tak jak dziewczyny mówiły technika przyjdzie w miarę praktyki. Jedno co boli to przy tak długich włosach one się niemiłosiernie plączą. I noszenie rozpuszczonych clipów dłuższy czas i do tego np na wietrze jest upierdliwe.

Dziękuję za odpowiedź.

Włosy chcę doczepiać tylko na specjalne okazje typu jakieś wesela czy imprezy. Jeśli widać żyłkę i mogą się zsunąć to odpuszczam. Pewnie ciągle bym się denerwowała i w efekcie końcowym ich nie nosiła.

Kupię w takim razie clip in. Mam nadzieję, że jakoś ogarnę jak to zakładać. Polecasz jakiś konkretny filmik instruktażowy? Dajesz dodatkowo na tapir jeszcze lakier? Bo na niektórych filmikach widziałam, że dziewczyny lakierują ale się boję, że wtedy tego tapiru nie rozczeszę.

Jaka strona obecnie sprzedaje najlepsze clipy? Nadal króluje doczepiane.pl?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 12:25   #3493
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hey dziewczyny niedawno skróciłam włosy i zmieniłam kolor oczywiście kobieta zmienna jest pod koniec sierpnia lecę na wakacje i chciałam przedłużyć włosy na stałe na ringi żeby tam nie doczepiac nic i żeby mieć długie włoski. Kiedyś pamiętam zakładalam włosy w salonie fryzjerskim płaciłam około 800-1200zl wzależności jakie włoski i ile pasemek. .. potem już włoski mi mama zakładała i w sumie efekt był taki sam;p a za włosy płaciłam około 450 zł. Tylko ze tego sklepu juz nie ma. Było to 4 lata temu i teraz nie wiem gdzie takie pasemka kupić. ..;/ chciałabym aby były dobre jakościowo bo pewnie do sylwestra ponosze je. Macie jakieś sprawdzone sklepy, firmy?
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 00:18   #3494
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Włosy chcę doczepiać tylko na specjalne okazje typu jakieś wesela czy imprezy. Jeśli widać żyłkę i mogą się zsunąć to odpuszczam. Pewnie ciągle bym się denerwowała i w efekcie końcowym ich nie nosiła.

Kupię w takim razie clip in. Mam nadzieję, że jakoś ogarnę jak to zakładać. Polecasz jakiś konkretny filmik instruktażowy? Dajesz dodatkowo na tapir jeszcze lakier? Bo na niektórych filmikach widziałam, że dziewczyny lakierują ale się boję, że wtedy tego tapiru nie rozczeszę.

Jaka strona obecnie sprzedaje najlepsze clipy? Nadal króluje doczepiane.pl?
Ja właśnie też cienkie włosy mam :/ chyba sobie kupię takiego kucyka i będę go zakładać na mojego.Robi tak coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 08:16   #3495
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja kucyka robię z clipów, więcej nas tak robi. Ja nie widzę sensu marnowania kasy na kucyka wolę mieć kilka krótszych taśm i mieć inne możliwości, kucyki warkocz albo dwa warkocze. Na YT są filmiki jak z clipów zrobić ładny ponnytail!

a koleżanka co szuka sklepu z włosami to musi przejrzeć wątek Jest tam wiele opinii i dyskusji, każda z nas od tego zaczynała ale osobiście jeśli masz pieniążki i chcesz przedłużać w salonie polecam ultradźwięki! Oglądałam tę metodę mam 2 koleżanki które przedłużały tą metodą powyżej 8 lat non stop i widziałam ich włosy. Nie są wymęczone jak po ringach, tulejkach, tapeon czy innym badziewiu.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:49   #3496
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Ja kucyka robię z clipów, więcej nas tak robi. Ja nie widzę sensu marnowania kasy na kucyka wolę mieć kilka krótszych taśm i mieć inne możliwości, kucyki warkocz albo dwa warkocze. Na YT są filmiki jak z clipów zrobić ładny ponnytail!

a koleżanka co szuka sklepu z włosami to musi przejrzeć wątek Jest tam wiele opinii i dyskusji, każda z nas od tego zaczynała ale osobiście jeśli masz pieniążki i chcesz przedłużać w salonie polecam ultradźwięki! Oglądałam tę metodę mam 2 koleżanki które przedłużały tą metodą powyżej 8 lat non stop i widziałam ich włosy. Nie są wymęczone jak po ringach, tulejkach, tapeon czy innym badziewiu.
Masz jakiś fajny link na kucyk z clip in?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:25   #3497
karmeloveexoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Pasemka pod microringi lub kitka włosów naturalnych

Kochane poszukuję pasemek naturalnych pod microringi lub kitki do przerobienia na pasemka ktoś coś ma ?
karmeloveexoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 07:16   #3498
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Masz jakiś fajny link na kucyk z clip in?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Chyba mam https://www.youtube.com/watch?v=67dp3-jDGEE
widziałaś to ?
lub drugi podobny... btw zakochałam się w tym kolorze z poniższego filmiku!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=0Ry2v-Xg9UE
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 14:27   #3499
karmeloveexoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Przedluzanie metodą Great Lengths

Dziewczyny czy ta metoda nie niszczy włosów ? I co ile sie włosy podnosi ?
karmeloveexoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 21:24   #3500
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Odradzam wszystkim sklep DOCZEPIANE.PL

Tak jak wam pisałam kilka dni temu zdecydowałam się na zamówienie włosów clip in. Włosy jak włosy... za tę cenę złe nie są ale po tylu opiniach spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. W każdym razie nie otrzymałam do zamówienia rachunku a włosy mimo opisu "ciemny brąz" są moim zdaniem koloru "średni brąz". Żeby nie było żadnych problemów napisałam maila do sklepu, że nie otrzymałam rachunku i zapytałam o warunki zwrotu. Wymiana maili przebiegła tak, że Pani Karina (właścicielka sklepu???) zwymyślała mnie od kłamczuch a na koniec stwierdziła, że mam problemy z czytaniem i nie ma szacunku do takich ludzi jak ja.

Rachunek oczywiście w tym wszystkim jest najmniej ważny bo nie jest potrzebny do dokonania zwrotu ale chodzi o sam fakt podejścia do klienta. Jeszcze nigdy się z takim nie spotkałam...

Włosy chciałam wymienić na ciemniejszy odcień ale po tej "miłej" konwersacji mam ochotę je wyrzucić na śmietnik aby nie mieć nigdy do czynienia z tym sklepem.
Choćby mieli najlepsze włosy na świecie to już nigdy u nich nic nie kupię. Podejście do klienta jest najważniejsze, a to u nich leży i kwiczy.

Jeszcze raz, nie polecam!!!
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 17:53   #3501
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Powiem Ci, że jestem w szoku. Jak ja tam zamawiałam parę lat temu to pani była super miła.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:57   #3502
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja zamawiałam parę miesięcy temu i też Pani Karina była do rany przyłóż! Cierpliwie znosiła moje pytania i dywagacje na temat farbowania i doradziła mi perfekcyjnie. A prawda jest taka że nazwa nazwie nie równa i uważam że nie ma czegoś takiego jak; "moim zdaniem to ciemny czy jasny brąz" kolorówki są różne i ja sama kupując z doczepiane zmówiłam za jasne włosy mimo ze p. Karina doradzała mi ciemniejsze wg zdjęcia które wysłałam... byłam "mądrzejsza" i mam pretensje tylko do siebie, nie chciało mi się wymieniać więc swoje lekko rozjaśniłam co oczywiście było głupotą bo sobie zniszczyłam włosy przez własne lenistwo ! Ale do kontaktów, kompetencji i uprzejmości nie mogę mieć zarzutów.
Fakt pasma trochę cienkawe od połowy, super gęste na szyciu ale spodziewałam się grubszych końcówek, nie są to mysie ogonki jak w innych sklepach, ale mogło być lepiej!
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 16:04   #3503
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Włosy z doczepiane.pl noszę juz kilka dni. Zamówiłam ciemny brąz i faktycznie ciemny to on nie jest niestety szamponetka nie wystarczyła do zafarbowania ich. Nie zmieniły koloru ani o jotę, w ogóle ich nie chwyciła. Następnego dnia zafarbowałam je hebanową czernią Casting Creme Gloss i teraz kolor mają piękny. Zdziwiłam się, gdy je zmoczyłam i z idealnie prostych, jedwabistych włosów zrobiły się falowane. Podoba mi się ten efekt, ale byłabym wściekła gdybym oczekiwała prostych No i zrobiły się dosyć suche. Jutro zamierzam je naolejować, umyć delikatnym szamponem i nałożyć odżywkę, zobaczę jak będą się prezentowały. Ogólnie jestem piekielnie zadowolona, bo tak pragnęłam długich włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 20:13   #3504
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dołączam do wątku, włosy doczepiam od 6 lat

Za miesiąc będę miała doczepiany naturalny kucyk (kolor czekoladowy brąz, 60 cm) postaram się wrzucić kilka fotek, bo to mój pierwszy kucyk z ludzkich włosów.

Mam też kucyk na spince syntetyczny, kolor ładny, nie szklisty ale niestety strasznie się kołtuni
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 18:54   #3505
wiola2512
Przyczajenie
 
Avatar wiola2512
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Przedłużanie włosów - Jakie polecacie metody i marki ( firmy ) włosów doczepianych ?

Witam Serdecznie
Zapraszam na wątek dotyczący przedłużania, doczepiania Naturalnych włosów.
Jak wybrać i gdzie kupić włosy aby nie naciąć się na bubla?
Czy ktoś może polecić mi ? Jakie włosy najlepiej kupić do przedłużania ? Chodzi o sprawdzone firmy włosów 100% Naturalnych.
wiola2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:54   #3506
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - Jakie polecacie metody i marki ( firmy ) włosów doczepia

Cytat:
Napisane przez wiola2512 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie
Zapraszam na wątek dotyczący przedłużania, doczepiania Naturalnych włosów.
Jak wybrać i gdzie kupić włosy aby nie naciąć się na bubla?
Czy ktoś może polecić mi ? Jakie włosy najlepiej kupić do przedłużania ? Chodzi o sprawdzone firmy włosów 100% Naturalnych.
Doczepiane.pl
Cosmoshop.pl
Grzechhair.pl

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:09   #3507
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów - Jakie polecacie metody i marki ( firmy ) włosów doczepia

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Doczepiane.pl
Cosmoshop.pl
Grzechhair.pl

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Dla mnie to są włosy kiepskiej jakości...

Zamówiłam teraz na wypróbowanie z Bellamihair włosy od Lilly Ghalichi. Jestem bardzo ciekawa jak będą się prezentować. Swoje mam długie i ładne ale chciałabym czasami zagęścić do różnych fryzur.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:59   #3508
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dla mnie najlepsze mówiąc szczerze a miałam wieluuu firm, także zagranicznych. Tylko te były w stu procentach naturalne, dały się stylizowac i farbowac.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 07:59   #3509
wiola2512
Przyczajenie
 
Avatar wiola2512
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze mówiąc szczerze a miałam wieluuu firm, także zagranicznych. Tylko te były w stu procentach naturalne, dały się stylizowac i farbowac.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziękuje za informację, Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Dla mnie to są włosy kiepskiej jakości...

Zamówiłam teraz na wypróbowanie z Bellamihair włosy od Lilly Ghalichi. Jestem bardzo ciekawa jak będą się prezentować. Swoje mam długie i ładne ale chciałabym czasami zagęścić do różnych fryzur.
Dziękuje za informację. Pozdrawiam Serdecznie
wiola2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 22:22   #3510
tapetadobrarzecz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

a te wlosy z cosmoshop sa typowo proste czy lekko falowane??
Bo chce zrobic encanto i przyciac z 10 cm i przedluzyc...

Pytanie z innej strony: Czy trudne dla Was bylo w nowej odslonie pojawic sie wsrod ludzi? wczoraj krotkie dzis dluugie? Niekazdy wie o co chodzi
tapetadobrarzecz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.