Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 11:24   #4321
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
chciałabym ze znajomą... ale nie mam tu żadnej takiej dobrej... najbliżej mioja przyjaciółka mieszka 40km odemnie... ale ona napewno by zemną poszła
No ja właśnie też chyba byłabym zmuszona pójśc sama
mam prace na zmiany i nie zawsze da się terminy pogodzic
Ale bardzo fajnie, że zrobiłaś ten pierwszy krok tam na pewno kogoś poznasz


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no żeby to jeden już drugi mam
hehe szalona
tak pytam, bo znalazłam dośc fajny z my secret w naturze
właśnie mam nim pazury pomalowane


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
eNchaNted
Ależ prosze bardzo
Ja jeszcze 4 godzinki i do domku a może na fitness sie wybiore. Kurde kupiłam karnet a juz tyle tam nie byłam.
U mnie też słoneczko. Wczoraj chasałam juz sobie na krótki rekaw.
Zleci szybciutko
Ja się szykuję i jadę z mamcią jeszcze po jakieś wyniki i dalej za butami się rozglądac

U mnie ciepełko, ale na krótki rękaw to jeszcze najn


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hihi no pewnie dbać o siebie trzeba, bo wszelkie skrajności na dłuższą metę nam nie służą
ooo poka płaszczyk
Pokaże, troszkę później
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:28   #4322
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja Ci wysłałam parę stronek w PW nie podobają się?
nic nie dostałam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:32   #4323
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
NO I NA KONIEC SPRZEDAM WAM HICIORA
Kazdy kto lubi kreski kolorowe i nie tylko moze sobie zrobic eyeliner samemu w domku. Otóż zasówamy do Inglota i kupujemy kropelke do eyelinera. Każda z Was na bank posiada w domku cienie ktorych nie używa badz można wziaść te króre lubimy. Skrobiemy odrobin do jakiegoś małego pudełeczka odrobine cieni i dodajemy do tego zakupiona kropelke. Mieszamy do konsystecji jaka jest w eyelinerach i pedzelkiem do tego przeznaczonym malujemy kreseczki. Takim sposobem mamy palete kolorów jakie nam sie podobja i jakich w danym momecie potrzebujmy.
Nie wiem czy komuś sie to przyda ale napisałam. Juz dawno miałam to zrobić ale to taki wykład powstał i nie bardzo miałam ost możliwość w spokoju pisania. Na pozegnanie wielki dla Was.
Fajne dzięki temu możemy mieć kreskę w idealnie dobranym kolorze do powieki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka a mozesz opisac jaka masz cere?? bo ten twoj kremik jest do tlustej mieszanej wiec wiadomo ze bedzie mial dzialanie wysuszajace
co jest problemem jesli chodzi o twoja skore na twarzy?
bo powiem ze ci ze ten krem na kwc za ciekawych opinii nie ma...zreszta sama mialam soraye tyle ze kuracje przeciwstarzeniowa i obsypalo mnie pozniej mialam mleczko z soraya i to samo okazalo sie ze bylo dla mojej suchej skory za tluste dlatego mnie wysypywalo..dodatkowo sklad nie za ciekawy nawalone tam badziewia zatykaczy
mam wtyki i moge ci pomoc w wyborze wlasciwego kremu tylko musisz opisac mi problemy i jaka masz skore na twarzy?
Otóż wczoraj po umyciu babydreamem coby nie mieć tarki na twarzy - postanowiłam posmarować tym pure&natural łagodzący krem na dzień - on z kolei jest do ceru suchej i wrażliwej..
iiiii. dzisiaj wstaje - policzki ok a strefa T czyli czoło nos i broda taki tłuszcz ciężki, że aż musiałam sobie papierem powycierać

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie ja wczoraj byłam nie tyle co biegać ale na rolkach i też się oglądali nawet teksty sypali
No coraz lepsza pogoda u mnie 13 stopni i to w cieniu ! a w słonku.. mmm

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
babki, ale mam pietra z tym rozjasnianiem, jak nigdy wczesniej. Przetłuszczam włoski, zeby jutro albo pojutrze zrobic, ale strach mam taki, że głowa mała. Boje się, ze się okrutnie zniszczą, choc jestem gotowa na podciecie nawet 5-6 cm. Boje sie, ze wyjdzie pomaranczowobiały czubek i nie bede wiedziała jaką farba to zgasic. Kurcze boje sie tak, ze az chwilami wole nic nie robic..
Rób, rób na pewno będzie dobrze
Wszystkie pomożemy i na pewno będzie priti

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja juz przegladam kreacje na komunie bo bede miala w maju i mam dylemat co tu zalozyc
A kreacja na chrzciny ?

W co się ubrać na chrzciny ?


Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam zdjęcia:
przed farbowaniem
po Loreal Eclair Clair + Preference Viking

Nadal dół rudawy, nie mam pomysłu co z tym zrobić? Jeszcze rozjaśniać? Czym zgasić? Viking tego nie chwycił.
Góra całkiem ładnie, a dół faktycznie troszkę jeszcze. Ja bym poczekała aż popiel z Vikingu zacznie się trochę wypłukiwać bo możliwe, że one pojaśnieją tak jak Czekoladce i dopiero wtedy położyć go jeszcze raz już na same końce

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
Daj spokój się przejmujesz Typowa zgnuśniała baba, której się w życiu nudzi i coś robić musi Nie zwracaj uwagi i tyle

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nie było tak źle jestem troche ciapkowata i niektóre ciwiczenia za chiny nie chiały mi wyjsc... ale jak sie poddawałam zaraz instruktor podlatywał do mnie i mi pokazywał co i jak jest bardzo fajny... laski ale mam zakwas kucnąc nie moge

serce waliło mi jak nigdy!!! w życiu sie tak nie zmęczyłam!!! ale jutro ide znowu... co najgorsze jak pisałam wyżej mam zakwasy!!!!!!!!! teraz sie bardziej boje że nie nadąże...
ale jak sie widziałam w lustrze... ale ze mnie ciamajda
Może trzeba było troszkę poćwiczyć w domku zanim poszłaś.. ale teraz to już z górki

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale wiece co wam powiem, to jest ze nie ma granic dotyku, nie żeby mnie za cycki łapał czy coś,ale jak jest jakieś czwiczenie to normalnie podszedł za dupę złapał za udo zeby pokazać... jezu! no mówie wam ale sie wstydziłam


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no widziałam, że dość krótkie, ale bez przesady, to nie "zapałka" szybko odrosną a po co je męczyć dodatkowo ciężarem doczepek...
Niby tak, ale jak ja całe życie w długich za łopatki to mnie aż skręca
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:33   #4324
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No ja właśnie też chyba byłabym zmuszona pójśc sama
mam prace na zmiany i nie zawsze da się terminy pogodzic
Ale bardzo fajnie, że zrobiłaś ten pierwszy krok tam na pewno kogoś poznasz




hehe szalona
tak pytam, bo znalazłam dośc fajny z my secret w naturze
właśnie mam nim pazury pomalowane




Zleci szybciutko
Ja się szykuję i jadę z mamcią jeszcze po jakieś wyniki i dalej za butami się rozglądac

U mnie ciepełko, ale na krótki rękaw to jeszcze najn




Pokaże, troszkę później
mam tego Astora 350 to taki nude pudrowy róż wpada zależy od światła jedna warstwa delikatna dwie już fajniejszy efekt
a drugi mam z kiosku za 3 zł i też mi się podoba podobny efekt jak przy astorku
w naturze przeglądałam te lakiery zanim kupiłam astora ale właśnie jeden za jasny drugi za ciemny nie mogłam znaleźć
za to na all upatrzyłam ładny ale 40 zł ale jeszcze nie zwariowałam

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Fajne dzięki temu możemy mieć kreskę w idealnie dobranym kolorze do powieki



Otóż wczoraj po umyciu babydreamem coby nie mieć tarki na twarzy - postanowiłam posmarować tym pure&natural łagodzący krem na dzień - on z kolei jest do ceru suchej i wrażliwej..
iiiii. dzisiaj wstaje - policzki ok a strefa T czyli czoło nos i broda taki tłuszcz ciężki, że aż musiałam sobie papierem powycierać



No coraz lepsza pogoda u mnie 13 stopni i to w cieniu ! a w słonku.. mmm



Rób, rób na pewno będzie dobrze
Wszystkie pomożemy i na pewno będzie priti



A kreacja na chrzciny ?

W co się ubrać na chrzciny ?




Góra całkiem ładnie, a dół faktycznie troszkę jeszcze. Ja bym poczekała aż popiel z Vikingu zacznie się trochę wypłukiwać bo możliwe, że one pojaśnieją tak jak Czekoladce i dopiero wtedy położyć go jeszcze raz już na same końce



Daj spokój się przejmujesz Typowa zgnuśniała baba, której się w życiu nudzi i coś robić musi Nie zwracaj uwagi i tyle



Może trzeba było troszkę poćwiczyć w domku zanim poszłaś.. ale teraz to już z górki







Niby tak, ale jak ja całe życie w długich za łopatki to mnie aż skręca
takie słonko to facetom mózgi lasuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:34   #4325
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No ja właśnie też chyba byłabym zmuszona pójśc sama
mam prace na zmiany i nie zawsze da się terminy pogodzic
Ale bardzo fajnie, że zrobiłaś ten pierwszy krok tam na pewno kogoś poznasz
ja pracuje od 10-18 ale z tż-tem wiec pozwoli mi te 2 razy w tyg. wcześniej wyjść bo będę chodzić na 17
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:42   #4326
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka a mozesz opisac jaka masz cere?? bo ten twoj kremik jest do tlustej mieszanej wiec wiadomo ze bedzie mial dzialanie wysuszajace
co jest problemem jesli chodzi o twoja skore na twarzy?
bo powiem ze ci ze ten krem na kwc za ciekawych opinii nie ma...zreszta sama mialam soraye tyle ze kuracje przeciwstarzeniowa i obsypalo mnie pozniej mialam mleczko z soraya i to samo okazalo sie ze bylo dla mojej suchej skory za tluste dlatego mnie wysypywalo..dodatkowo sklad nie za ciekawy nawalone tam badziewia zatykaczy
mam wtyki i moge ci pomoc w wyborze wlasciwego kremu tylko musisz opisac mi problemy i jaka masz skore na twarzy?
Niekoniecznie musi wysuszać, jak to dobry, sensowny krem do zmatuje, ale nie wysuszy
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
babki, ale mam pietra z tym rozjasnianiem, jak nigdy wczesniej. Przetłuszczam włoski, zeby jutro albo pojutrze zrobic, ale strach mam taki, że głowa mała. Boje się, ze się okrutnie zniszczą, choc jestem gotowa na podciecie nawet 5-6 cm. Boje sie, ze wyjdzie pomaranczowobiały czubek i nie bede wiedziała jaką farba to zgasic. Kurcze boje sie tak, ze az chwilami wole nic nie robic..

Ale robiłam juz kilka prób na pasemkach, a to na grzywce a to na boku i ąłdnie wychodziło. natomiast kłopot z tymi pasemkami jest inny.. one znikaja. Zaraz po zrobieniu są, ale na drugi, tzreci dzien znikają .. jakby sie wybarwiały z powrotem do wyjsciowego sredniego blondu? Ten produkt zawiera siarczany, moze on bardziej działa jak Elgon? I trzeba go zwyczajnie zagruntowac farba? Na opakowaniu nic o tym nie piszą, ale na stronie garniera, ze wpierw rozjansic E0 a potem nałozyc docelowy odcien farby. Tylko, ze na E0 z kolei pisza, ze to dekoloryzacja i przed połozeniem farby trzeba czekac 15 dni... no i co robic?
Ja to sie też cykam jak nie wiem co, chyba sie jeszcze tak farbowania nie bałam
I nie bój sie tak tym poniszczeniem włosów, ja cuda wyczyniałam, co miesiac pojaśniałam kolor, to dopiero było :/A włosy naprawde trzymają sie całkiem nieźle, grunt to dobra pielęgnacja
A tym E0 czasem Lady nie farbuje?
Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam zdjęcia:
przed farbowaniem
po Loreal Eclair Clair + Preference Viking

Nadal dół rudawy, nie mam pomysłu co z tym zrobić? Jeszcze rozjaśniać? Czym zgasić? Viking tego nie chwycił.
Ooo ładnie
Masz teraz prawie tak samo jak ja. Z tym, że ja mam tą granice wyżej. Powiem ci że nie kładź nic teraz, on sie wypłucze i to bardzo mocno. Przynajmniej u mnie po 2 myciach juz była mega różnica. A teraz kolor pojaśniał i to sporo.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym kladla eo i zaraz po wysuszeniu farbe.
wlosy dostana i tak i tak, tylko szybciej przejdziesz do regeneracji po

a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
Co zababa Widac ze niektorym to sie ładnie w domu nudzi i musza sie innymi ludzmi interesowac :/

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Otóż wczoraj po umyciu babydreamem coby nie mieć tarki na twarzy - postanowiłam posmarować tym pure&natural łagodzący krem na dzień - on z kolei jest do ceru suchej i wrażliwej..
iiiii. dzisiaj wstaje - policzki ok a strefa T czyli czoło nos i broda taki tłuszcz ciężki, że aż musiałam sobie papierem powycierać





Góra całkiem ładnie, a dół faktycznie troszkę jeszcze. Ja bym poczekała aż popiel z Vikingu zacznie się trochę wypłukiwać bo możliwe, że one pojaśnieją tak jak Czekoladce i dopiero wtedy położyć go jeszcze raz już na same końce


Ty to widze masz sie jak ja z tą twarzą, jak nie urok to sraczka
Ale powiem ci ze ostatnio przetestowałam 2 takie sensowne w miare kremiki. Jeden z Clareny do cery wrażliwej, i no jest ok, łagodzi podrażnienia, nie wysusza, nawilża, jest lekki, jest fajnie, chociaż szału nie robi
Drugi kremik to z Lavery - dla dzieci po prostu. Tłuste i tępe przy nakładaniu jak nie wiem co Ale juz mowie no kij nałoże, najwyzej rano wstane z tłuszczem. Ale nie Wszystko sie wchłoneło super, suchych skórek brak, cera gładka, miękka

A z tym Vikingiem to fakt że on jaśnieje, ale on jaśnieje po całości. Więc granica pozostaje taka sama...
Dlatego teraz chce wyrównać pół na pół z tym 8/1. Chociaż cykam sie jak nie wiem co że schrzanie No ale patrząc na to co mi wczoraj mówilyscie z Bunny to ja mam dół na poziomie 9, a góre - 10 I pasemka też - 10. A nie tak jak myślałam na dole 8 a u góry 9

Dzisiaj mam troszke czasu to usiąde i poprzeglądam jak ty przyciemniałaś i Adzi i jak to potem wyglądało

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:46
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:43   #4327
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

xLADYx
to wkleisz mi te linki na wątku??, bo serio nic nie dostałam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:45   #4328
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Otóż wczoraj po umyciu babydreamem coby nie mieć tarki na twarzy - postanowiłam posmarować tym pure&natural łagodzący krem na dzień - on z kolei jest do ceru suchej i wrażliwej..
iiiii. dzisiaj wstaje - policzki ok a strefa T czyli czoło nos i broda taki tłuszcz ciężki, że aż musiałam sobie papierem powycierać
Yatta, ja Ci powiem tak. Ja przez większość życia myślałam, ze mam skórę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami itd. Od kiedy przestałam używać wszelkich matujących specyfików - kremów, podkładów itd. i przestawiłam się na nawilżanie i pielęgnację skóry naczynkowej (bo taką mam) okazało się, że moja skóra jest normalna w kierunku do suchej. Tak naprawdę moja skóra zaczęła objawiać swoją naturę kiedy zaczęłam stosować kremiki z Ziaja med, delikatne żele do twarzy (polecam Liren dermoprogram chyba - różowy jest oczyszczający i megawydajny, a niebieski nawilżający), no a teraz 2 razy dziennie już od 2 tyg. ten hydrolat z kwiatu kocanki. I muszę powiedzieć, że widzę efekty jego działania i na naczynka i ogólnie na stan buzi. Koloryt się uspokoił, pory jakby mniej widoczne, buzia gładziutka i zauważyłam, że np. krem na noc lepiej się wchłania. Ja myślę, że to strzał w 10 z tym hydrolatem. Jeśli bardzo się opierasz i nie chcesz kupować, to jak chcesz, zrobię Ci odlewkę i Ci wyślę.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:49   #4329
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Katie kochana ty mówiłaś że farbowałaś 12/1 i 8/1 z Wellatonu tak?
Bo myśle czy mamie takiej mieszanki nie nałożyć bo samo 12/1 za jasne jej bedzie na odrostach i bedzie pozniej miała za duza roznice. Masz moze jakies zdjecia jak ci wyszła ta mieszanka? I na jaki kolor wyjściowy kładłaś? Albo mogłabyś chociaż tak sie wypowiedzieć?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26052931]Yatta, ja Ci powiem tak. Ja przez większość życia myślałam, ze mam skórę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami itd. Od kiedy przestałam używać wszelkich matujących specyfików - kremów, podkładów itd. i przestawiłam się na nawilżanie i pielęgnację skóry naczynkowej (bo taką mam) okazało się, że moja skóra jest normalna w kierunku do suchej. Tak naprawdę moja skóra zaczęła objawiać swoją naturę kiedy zaczęłam stosować kremiki z Ziaja med, delikatne żele do twarzy (polecam Liren dermoprogram chyba - różowy jest oczyszczający i megawydajny, a niebieski nawilżający), no a teraz 2 razy dziennie już od 2 tyg. ten hydrolat z kwiatu kocanki. I muszę powiedzieć, że widzę efekty jego działania i na naczynka i ogólnie na stan buzi. Koloryt się uspokoił, pory jakby mniej widoczne, buzia gładziutka i zauważyłam, że np. krem na noc lepiej się wchłania. Ja myślę, że to strzał w 10 z tym hydrolatem. Jeśli bardzo się opierasz i nie chcesz kupować, to jak chcesz, zrobię Ci odlewkę i Ci wyślę.[/QUOTE]

Bo właśnie to jest to że tak naprawde jak sie ma przetłuszczającą cere to nie powinno sie jej wysuszac Bo to daje też odwrotny efekt, skóra wariuje... Tak jak moja teraz. Powinno sie ją oczyszczać, zmatawiać, ale nie wysuszać a w wiekszosci te kremy do przetłuszczającej - wysuszają...
Z określeniem typu cery to wcale nie tak łatwo. Mieszana jest wtedy kiedy różne partie skóry inaczej reagują... i tu jest ta trudność w pielęgnacji, bo np czoło sie tłuści a policzki jeszcze chwila a sie pomarszczą, takie suche

Nas tak uczą że jeśli ktoś ma problem z rozszerzonymi porami, to to jest tłusta, albo mieszana, i wtedy sie patrzy dalej, czy sie wysusza, czy nie i rozne takie. Ale mieszana może być również i naczyniowa i wrażliwa
I faktycznie to sie sprawdza bo osoby z suchą czy normalną cerą nie mają praktycznie problemu z rozszerzonymi porami.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:53
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:59   #4330
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Adzi dzieki na pewno sie przyda

Bunny
jednak ludzie to nie mają co robić i zero swojego życia masakra
nie przejmuj się

Malaika mi sie kolorek bardzo podoba



a u mnie tak cieplutko dzisiaj
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:03   #4331
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niekoniecznie musi wysuszać, jak to dobry, sensowny krem do zmatuje, ale nie wysuszy

Ja to sie też cykam jak nie wiem co, chyba sie jeszcze tak farbowania nie bałam
I nie bój sie tak tym poniszczeniem włosów, ja cuda wyczyniałam, co miesiac pojaśniałam kolor, to dopiero było :/A włosy naprawde trzymają sie całkiem nieźle, grunt to dobra pielęgnacja
A tym E0 czasem Lady nie farbuje?

Ooo ładnie
Masz teraz prawie tak samo jak ja. Z tym, że ja mam tą granice wyżej. Powiem ci że nie kładź nic teraz, on sie wypłucze i to bardzo mocno. Przynajmniej u mnie po 2 myciach juz była mega różnica. A teraz kolor pojaśniał i to sporo.

Co zababa Widac ze niektorym to sie ładnie w domu nudzi i musza sie innymi ludzmi interesowac :/


Ty to widze masz sie jak ja z tą twarzą, jak nie urok to sraczka
Ale powiem ci ze ostatnio przetestowałam 2 takie sensowne w miare kremiki. Jeden z Clareny do cery wrażliwej, i no jest ok, łagodzi podrażnienia, nie wysusza, nawilża, jest lekki, jest fajnie, chociaż szału nie robi
Drugi kremik to z Lavery - dla dzieci po prostu. Tłuste i tępe przy nakładaniu jak nie wiem co Ale juz mowie no kij nałoże, najwyzej rano wstane z tłuszczem. Ale nie Wszystko sie wchłoneło super, suchych skórek brak, cera gładka, miękka

A z tym Vikingiem to fakt że on jaśnieje, ale on jaśnieje po całości. Więc granica pozostaje taka sama...
Dlatego teraz chce wyrównać pół na pół z tym 8/1. Chociaż cykam sie jak nie wiem co że schrzanie No ale patrząc na to co mi wczoraj mówilyscie z Bunny to ja mam dół na poziomie 9, a góre - 10 I pasemka też - 10. A nie tak jak myślałam na dole 8 a u góry 9

Dzisiaj mam troszke czasu to usiąde i poprzeglądam jak ty przyciemniałaś i Adzi i jak to potem wyglądało
robię odrost E0 nakładam 10 minut i zmywam

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
xLADYx
to wkleisz mi te linki na wątku??, bo serio nic nie dostałam
nie tylko seriale ale też filmy
oprócz xxxx
proszę

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-09 o 08:49 Powód: linki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 12:04   #4332
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26052931]Yatta, ja Ci powiem tak. Ja przez większość życia myślałam, ze mam skórę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami itd. Od kiedy przestałam używać wszelkich matujących specyfików - kremów, podkładów itd. i przestawiłam się na nawilżanie i pielęgnację skóry naczynkowej (bo taką mam) okazało się, że moja skóra jest normalna w kierunku do suchej. Tak naprawdę moja skóra zaczęła objawiać swoją naturę kiedy zaczęłam stosować kremiki z Ziaja med, delikatne żele do twarzy (polecam Liren dermoprogram chyba - różowy jest oczyszczający i megawydajny, a niebieski nawilżający), no a teraz 2 razy dziennie już od 2 tyg. ten hydrolat z kwiatu kocanki. I muszę powiedzieć, że widzę efekty jego działania i na naczynka i ogólnie na stan buzi. Koloryt się uspokoił, pory jakby mniej widoczne, buzia gładziutka i zauważyłam, że np. krem na noc lepiej się wchłania. Ja myślę, że to strzał w 10 z tym hydrolatem. Jeśli bardzo się opierasz i nie chcesz kupować, to jak chcesz, zrobię Ci odlewkę i Ci wyślę.[/QUOTE]

czy moge kupić ten hydrolat w zwykłym sklepie albo w aptece??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:06   #4333
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Adzi dzieki na pewno sie przyda

Bunny
jednak ludzie to nie mają co robić i zero swojego życia masakra
nie przejmuj się

Malaika mi sie kolorek bardzo podoba



a u mnie tak cieplutko dzisiaj
podasz tą stonkę z sukienkami co kupowałaś

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Kotka wyżej napisałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:17   #4334
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bo właśnie to jest to że tak naprawde jak sie ma przetłuszczającą cere to nie powinno sie jej wysuszac Bo to daje też odwrotny efekt, skóra wariuje... Tak jak moja teraz. Powinno sie ją oczyszczać, zmatawiać, ale nie wysuszać a w wiekszosci te kremy do przetłuszczającej - wysuszają...
Z określeniem typu cery to wcale nie tak łatwo. Mieszana jest wtedy kiedy różne partie skóry inaczej reagują... i tu jest ta trudność w pielęgnacji, bo np czoło sie tłuści a policzki jeszcze chwila a sie pomarszczą, takie suche

Nas tak uczą że jeśli ktoś ma problem z rozszerzonymi porami, to to jest tłusta, albo mieszana, i wtedy sie patrzy dalej, czy sie wysusza, czy nie i rozne takie. Ale mieszana może być również i naczyniowa i wrażliwa
I faktycznie to sie sprawdza bo osoby z suchą czy normalną cerą nie mają praktycznie problemu z rozszerzonymi porami.
No a jak ja nie miałam i nie mam problemów z trądzikiem czy wypryskami częstymi, a mam rozszerzone pory, zaskórnki i naczynka i wcześniej mi się przetłuszczała bardzo na strefie T i trochę na policzkach. A teraz nie mam w ogóle problemów z przetłuszczaniem (nie wiem jeszcze jak w lato będzie) baaaardzo rzadko cokolwiek mi wyskoczy, a rozszerzone pory są i mimo to skóra się nie przetłuszcza. Jak to wyjaśnić

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
czy moge kupić ten hydrolat w zwykłym sklepie albo w aptece??
Ja kupiłam na mazidłach, ale z tego co wiem można i na biochemii urody i w innych sklepach internetowych. Są różne hydrolaty do różnych potrzeb skóry, ale z tego co wyczytałam ogólnie mają bardzo szerokie i dobre działanie na skórę. No i nie kosztują dużo więc można wypróbować.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:24   #4335
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ty to widze masz sie jak ja z tą twarzą, jak nie urok to sraczka
Ale powiem ci ze ostatnio przetestowałam 2 takie sensowne w miare kremiki. Jeden z Clareny do cery wrażliwej, i no jest ok, łagodzi podrażnienia, nie wysusza, nawilża, jest lekki, jest fajnie, chociaż szału nie robi
Drugi kremik to z Lavery - dla dzieci po prostu. Tłuste i tępe przy nakładaniu jak nie wiem co Ale juz mowie no kij nałoże, najwyzej rano wstane z tłuszczem. Ale nie Wszystko sie wchłoneło super, suchych skórek brak, cera gładka, miękka
Może dlatego, że to krem na dzień był to tak mnie otłuściło ?

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26052931]Yatta, ja Ci powiem tak. Ja przez większość życia myślałam, ze mam skórę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami itd. Od kiedy przestałam używać wszelkich matujących specyfików - kremów, podkładów itd. i przestawiłam się na nawilżanie i pielęgnację skóry naczynkowej (bo taką mam) okazało się, że moja skóra jest normalna w kierunku do suchej. Tak naprawdę moja skóra zaczęła objawiać swoją naturę kiedy zaczęłam stosować kremiki z Ziaja med, delikatne żele do twarzy (polecam Liren dermoprogram chyba - różowy jest oczyszczający i megawydajny, a niebieski nawilżający), no a teraz 2 razy dziennie już od 2 tyg. ten hydrolat z kwiatu kocanki. I muszę powiedzieć, że widzę efekty jego działania i na naczynka i ogólnie na stan buzi. Koloryt się uspokoił, pory jakby mniej widoczne, buzia gładziutka i zauważyłam, że np. krem na noc lepiej się wchłania. Ja myślę, że to strzał w 10 z tym hydrolatem. Jeśli bardzo się opierasz i nie chcesz kupować, to jak chcesz, zrobię Ci odlewkę i Ci wyślę.[/QUOTE]

Nie tyle chodzi o kupowanie co boje się, żeby od tych experymentów z żelami i kremami skóra się nie zbuntowała i nie zaczęła brzydactw na buzi wywalać



W zasadzie z dotychczasowych zestawów.. czyli
*żel-krem do mycia twarzy, piękno i ukojenie nivea (on też jest do suchej i wrażliwej) + krem matująco - nawilżający na dzień soraya
*BD + pure&natural na dzień (cera sucha i wrażliwa)
*BD + krem matująco - nawilżający na dzień soraya

Najlepiej sprawdził się ten ostatni - bo jak pisałam miałam poczucie cały dzień, że mam czystą buzię, nie miałam tłuszczu - tyle, że skóra była napięta i łuszczyła się troszkę miejscami z tej suchości :/

Ale myślę sobie, że skoro po żelu do cery suchej mam tłuszcz na buzi i po kremie do cery suchej też mam tłuszcz, to znaczy, że za mocno nawilżają jak na mój typ skóry - a więc i nie mam suchej skóry?
Ale z drugiej strony skoro nie mam.. to dlaczego po baby dreamie mam taki susz na twarzy, że autentycznie na skórze takie białe aż łuski się robią jak tarka z tej suchości ?

ehh
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:25   #4336
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

eNcha
To powodzenia i upoluj buciki
A jak mama? Juz wszystko ok?

Kotka
Na fitnesie mam albo zajecia z instruktorami takie jak pilates step ujendrniajace brzuch nogi pupe,dance , bodystyling,power gimnastik,oj mogła bym tak wymieniać. Na to mam plan tygodniowy a oprócz tego do wyboru urzadzenia step rowery schody bieznia i takie wygibasy. Na koniec można wskochyć do sauny albo masaż wodny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:28   #4337
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26053435]No a jak ja nie miałam i nie mam problemów z trądzikiem czy wypryskami częstymi, a mam rozszerzone pory, zaskórnki i naczynka i wcześniej mi się przetłuszczała bardzo na strefie T i trochę na policzkach. A teraz nie mam w ogóle problemów z przetłuszczaniem (nie wiem jeszcze jak w lato będzie) baaaardzo rzadko cokolwiek mi wyskoczy, a rozszerzone pory są i mimo to skóra się nie przetłuszcza. Jak to wyjaśnić

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Ja kupiłam na mazidłach, ale z tego co wiem można i na biochemii urody i w innych sklepach internetowych. Są różne hydrolaty do różnych potrzeb skóry, ale z tego co wyczytałam ogólnie mają bardzo szerokie i dobre działanie na skórę. No i nie kosztują dużo więc można wypróbować.[/QUOTE]

Ja sie dopiero ucze więc też moge jakąś gafe strzelić, każda cera jest inna. Tak naprawde normalną cere ma niewielki % ludzi, powoli zaczyna sie przyjmować że występuje ona tylko u dzieci. Ale u nas na pracowni jest 1 przypadek z cerą normalną
Cera normalna ani sie nie wysusza, ani nie przetłuszcza, ani nie ma rozszerzonych porów, tendencji do trądziku itd. Jak u dziecka

Ja bym stawiała że ty masz cere mieszaną, bo na to wskazują zaskórniki i rozszerzone pory, ale jednocześnie naczynkową - ale przez odpowiednią pielęgnacje potrafisz nad nią zapanować Ale mówie, nie jestem alfą i omegą i tylko tak z teorii i tego co widziałam u dziewczyn na zajęciach moge powiedzieć. I te które mają cere suchą i normalną - nie mają żadnego problemu z zaskórnikami. Za to te z suchą mają często problem z naczynkami bo skóra jest cienka. Jak nieumiejętnie dbają to też mają problem ze świeceniem bo skóra próbuje sama sie nawilżyć.
Ja mam mieszaną ale też rzadko kiedy mi sie przetłuszcza... a jak już to na czole i na brodzie, a nos i policzki mają tendencje do wysuszania jeśli coś zaniedbam.
Ja też patrząc na reakcje po peelingu też widze że mam mieszaną bo: nos, czoło, broda nie reaguje podrażnieniem - policzki tak.

Ktoś może mieć tłustą cere a przez nieodpowiednią pielęgnacje nie dosc ze sie bedzie tłuścić, to i suche skóry będą.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:30   #4338
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hejka dziewczynki!

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam blondasy.
A ja dziś w pracy od 7 ale wczoraj sie wyrwałam o godz.szybciej.

eNchaNted

A no jakoś tak wyszło.
No i witamy nie było Cie chwile ale fajnie ze juz jesteś

A teraz naskrobie coś dla miłośniczek Eyeliner. Otóż ja też uwielbiam kreseczki i moja przygode z nimi zaczynałam właśnie od pisaka eyeliner-a ale to sie nie sprawdziło bo nie można nim manewrować tak jak pedzelkiem. A kerki maluje dobrze oczyszczonym z krobelki pedzelkiem co by za dużo na nim nie było i aby przy pierwszym malowaniu nie zrobic jej za grubej. Potem ewentualnie sobie ja pogrubiam. Ale maluje kreske od prawie połowy oka do końca leciuteńko kładac pedzelek na lini rzes i lekko go opierajac o nie aby nie wyszły falbanki. Na końcu podkrecam aby uniknać smutnego oka. Domalowuje na poczatku oka tak aby zostalo około 0,7 cm od poczätku oka to nada nam naturalny wyglad. A nie obrysowanego od lnjki oka.
Raczej nie używam czarnego eyeliner-a bo nie lubie efektu wytrzeszczonych oczu. Mi osobiscie nie pasuja czarne krechy.I mój hit to eyelinery z Inglota. Maja tak bogata paletke kolorystyczna ze mozna dobrać własy dla siebie. Ja osobiście mam ciemy fiolet który po wyschnieciu jest ciemniejszy i świetnie sie komponuje z cieniami. Tym razem mam w planach dokupić jeszcze turkusik i granatowy.
NO I NA KONIEC SPRZEDAM WAM HICIORA
Kazdy kto lubi kreski kolorowe i nie tylko moze sobie zrobic eyeliner samemu w domku. Otóż zasówamy do Inglota i kupujemy kropelke do eyelinera. Każda z Was na bank posiada w domku cienie ktorych nie używa badz można wziaść te króre lubimy. Skrobiemy odrobin do jakiegoś małego pudełeczka odrobine cieni i dodajemy do tego zakupiona kropelke. Mieszamy do konsystecji jaka jest w eyelinerach i pedzelkiem do tego przeznaczonym malujemy kreseczki. Takim sposobem mamy palete kolorów jakie nam sie podobja i jakich w danym momecie potrzebujmy.
Nie wiem czy komuś sie to przyda ale napisałam. Juz dawno miałam to zrobić ale to taki wykład powstał i nie bardzo miałam ost możliwość w spokoju pisania. Na pozegnanie wielki dla Was.

P.s.
Jeśli któraś z Was interesuje patent na szybkie wysychanie pomalowanych pazurków tez sprzedam
Ok ale sie rozpisałam. Ale na dzień dobry do kawki bedzie jak w sam raz
Miłego dnia blondaski
dziękujemy za przepisy na pewno się przydadzą

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym kladla eo i zaraz po wysuszeniu farbe.
wlosy dostana i tak i tak, tylko szybciej przejdziesz do regeneracji po

a powiem wam ze znow jestem zla
tylko mi sie tu nie smiac...
wczoraj jak szlam na miasto to przechodzilam obok naszego pieskiego wybiegu i stali znajomi psiarze ze zwierzakami...
i byla taka jedna kobita kolo 50tki z ktora czesto gadam jak lola sie z jej suczka bawi.
i wczoraj jak mnie zobaczyla taka odje*aną to mowi- jaka pani dzis piękna! zobacz miśka- jej suka- jaka pani dzis ladna! poglaskalam jej psa i poszlam na przystanek.
a dzis rano tz poszedl z lola kolo bloku na trawnik- odsikac ja- rano nie ma czasu na spacery, dopiero jak ja wstane to idziemy na dluzej...
i mowi mi ze ta baba podeszla pod sam nasz blok! i czekala na niego i gada do niego- to juz sie z psem dalej nie chce wychodzic?! tz ze spieszy sie do pracy i nie ma czasu, a ona- aha no dobrze... a pana narzeczona to wczoraj taka wystrojona byla ze oczy az patrzec bolaly! wie pan?
wrrr... je*ana donosicielka!
co za czlowiek zaklamany! niech no ją spotkam! i pewnie chodzi i wszystkim znajomym napieprza o mnie...
slow szkoda... najgorsze ze tz z rana sie wkurzyl na mnie o to...
co za ludzie...
oj no chyba normalne u tych starych bab myśli taka że zabłyśnie jak poskarży na kogoś i doda jeszcze swoje 4 grosze
u mnie też tacy są bezmyślni ludzie np.w tamtym roku robilismy remont i wiadomo że kupionych paneli na podłogę i ściany sobie na plecach nie przyniose więc przywiózł mi je tata bo ma samochód .Farby i inne rzeczy też. A póżniej się dowiedziałam że ludzie gadają że mój tata,, nie ma co robić tylko mi remonty robi" ach Ci ludzie szkoda nerwów tępe pały ploktami się ino zajmują

ja dziewczynki się zaraz zbieram i lece na działeczke wietrzyć się chociaż umieram od rana bo @ dostałam ,ale aż żal siedzieć w domku jak taka pogoda zajrze do was wieczorkiem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:30   #4339
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ona na pewno nie chciala dobrze- nie gonilaby 500m zeby wystawac o 6 rano pod moim blokiem i czekac na tz- a wie ze on zawsze rano wychodzi

nie no wlosy bardzo dostac nie powinny, tym bardziej ze ty regularnie podcinasz, tylko napisalam ze lepiej raz sie przemoc i miec szybko z glowy
farbe po dajesz napelny czas- barwniki musza dobrze osiasc bo inaczej moze ci sie momentalnie zmywac.
eo od razu po calosci, ale ja bym naturalny odrost ominela.
n o i zaczynasz nakladac od karku- gora na koncu.
a no chyba ze tak, nudzi się starej babie i tyle. Ja bym się chyba śmiała, a tz powinien był się obruszyc w sumie, ze nic jej do tego, jak się ubierasz czy wyglądasz, bo to Twoja sprawa. Ona niech sie lepiej zajmie zbieraniem kup po swoim psie :P

dziekuje za dokłądne wskazówki. E0 nałoze na jakies 15-20minut, choc w ulotce jest 30, ale ja nie chce az tak strasznie jasnych, tylko zeby ruszyło o 1-2 tony. A farba po, to myslisz ze ta mieszanka bedzie dobra 80+91? czy raczej czegos innego poszukac?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Fajne dzięki temu możemy mieć kreskę w idealnie dobranym kolorze do powieki



Otóż wczoraj po umyciu babydreamem coby nie mieć tarki na twarzy - postanowiłam posmarować tym pure&natural łagodzący krem na dzień - on z kolei jest do ceru suchej i wrażliwej..
iiiii. dzisiaj wstaje - policzki ok a strefa T czyli czoło nos i broda taki tłuszcz ciężki, że aż musiałam sobie papierem powycierać



No coraz lepsza pogoda u mnie 13 stopni i to w cieniu ! a w słonku.. mmm



Rób, rób na pewno będzie dobrze
Wszystkie pomożemy i na pewno będzie priti



A kreacja na chrzciny ?

W co się ubrać na chrzciny ?




Góra całkiem ładnie, a dół faktycznie troszkę jeszcze. Ja bym poczekała aż popiel z Vikingu zacznie się trochę wypłukiwać bo możliwe, że one pojaśnieją tak jak Czekoladce i dopiero wtedy położyć go jeszcze raz już na same końce



Daj spokój się przejmujesz Typowa zgnuśniała baba, której się w życiu nudzi i coś robić musi Nie zwracaj uwagi i tyle



Może trzeba było troszkę poćwiczyć w domku zanim poszłaś.. ale teraz to już z górki







Niby tak, ale jak ja całe życie w długich za łopatki to mnie aż skręca
ale i tak sie boje.. choc same wiecie.. juz cuda wianki im czyniłam
pierwszy raz sie boje
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niekoniecznie musi wysuszać, jak to dobry, sensowny krem do zmatuje, ale nie wysuszy

Ja to sie też cykam jak nie wiem co, chyba sie jeszcze tak farbowania nie bałam
I nie bój sie tak tym poniszczeniem włosów, ja cuda wyczyniałam, co miesiac pojaśniałam kolor, to dopiero było :/A włosy naprawde trzymają sie całkiem nieźle, grunt to dobra pielęgnacja
A tym E0 czasem Lady nie farbuje?
dzieki. Kurcze ja tez robiłam dekoloryzajce, potem 3 rozjasniania pod rząd i farbuy a włosy były ok.. a teraz cos mnie tak uwsteczniło

lady

ooo, dobrze wiedziec czemu tylko na 10 minut? tak szybko Ci się rozjasniają?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 12:34   #4340
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
podasz tą stonkę z sukienkami co kupowałaś [COLOR="Silver"]
jakimi sukienkami
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:42   #4341
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a no chyba ze tak, nudzi się starej babie i tyle. Ja bym się chyba śmiała, a tz powinien był się obruszyc w sumie, ze nic jej do tego, jak się ubierasz czy wyglądasz, bo to Twoja sprawa. Ona niech sie lepiej zajmie zbieraniem kup po swoim psie :P

dziekuje za dokłądne wskazówki. E0 nałoze na jakies 15-20minut, choc w ulotce jest 30, ale ja nie chce az tak strasznie jasnych, tylko zeby ruszyło o 1-2 tony. A farba po, to myslisz ze ta mieszanka bedzie dobra 80+91? czy raczej czegos innego poszukac?


ale i tak sie boje.. choc same wiecie.. juz cuda wianki im czyniłam
pierwszy raz sie boje

dzieki. Kurcze ja tez robiłam dekoloryzajce, potem 3 rozjasniania pod rząd i farbuy a włosy były ok.. a teraz cos mnie tak uwsteczniło

lady

ooo, dobrze wiedziec czemu tylko na 10 minut? tak szybko Ci się rozjasniają?
moze byc ok taka mieszanka farb tylko nie wiem czy nie bedzie za ciemno i szaro?
ja nie lubie garniera
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:48   #4342
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może dlatego, że to krem na dzień był to tak mnie otłuściło ?



Nie tyle chodzi o kupowanie co boje się, żeby od tych experymentów z żelami i kremami skóra się nie zbuntowała i nie zaczęła brzydactw na buzi wywalać



W zasadzie z dotychczasowych zestawów.. czyli
*żel-krem do mycia twarzy, piękno i ukojenie nivea (on też jest do suchej i wrażliwej) + krem matująco - nawilżający na dzień soraya
*BD + pure&natural na dzień (cera sucha i wrażliwa)
*BD + krem matująco - nawilżający na dzień soraya

Najlepiej sprawdził się ten ostatni - bo jak pisałam miałam poczucie cały dzień, że mam czystą buzię, nie miałam tłuszczu - tyle, że skóra była napięta i łuszczyła się troszkę miejscami z tej suchości :/

Ale myślę sobie, że skoro po żelu do cery suchej mam tłuszcz na buzi i po kremie do cery suchej też mam tłuszcz, to znaczy, że za mocno nawilżają jak na mój typ skóry - a więc i nie mam suchej skóry?
Ale z drugiej strony skoro nie mam.. to dlaczego po baby dreamie mam taki susz na twarzy, że autentycznie na skórze takie białe aż łuski się robią jak tarka z tej suchości ?

ehh
Ja mam z Sorayą niezbyt dobre doświadczenia - miałam od nich z serii minerały morskie czy coś takiego, krem pod oczy i mi podrażniał i oczy swędziały i zamiast pomóc to było gorzej. Miałam maseczki z tej samej serii i nic dobrego z nich nie wyszło i krem też ale na szczęście próbkę - nałożyłam raz i też szału nie było, zostawiał taką nie fajną powłokę...
Też pewnie jest tak, że po jednej-kilku aplikacjach nie można za wiele powiedzieć, skóra musi się "zapoznać" z nowym specyfikiem.
Zapomniałam jeszcze z poprzednim postem napisać, że dużo, naprawdę dużo zrobiło systematyczne używanie peelingu enzymatycznego z FlosLeku. Bardzo polecam. A kremy z Zaji med za prosty skład, bez zbędnych składników typu perfumy. I jeszcze co zauważyłam, to to że w zależności od kondycji skóry kremy inaczej działają. Kilka dobrych tygodni temu kupiłam na noc krem Dax Perfecta z sokiem z aloesu - nawilżający i na początku mi strasznie podpasował - przez pierwsze kilka dni buzia super po przebudzeniu. A potem przez następne 2 tyg. w okolicach nosa i ust po nocy skóra ściągnięta, nieprzyjemne uczucie, na czole jakby potówki takie. Zrobiłam przerwę z tym kremem parę dni. I wróciłam ponownie - wszystko OK. Żadnego wysuszenia, wszystko super. I teraz z tym hydrolatem na noc zauważyłam, że się pięknie wchłania i faktycznie czuć to nawilżenie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie dopiero ucze więc też moge jakąś gafe strzelić, każda cera jest inna. Tak naprawde normalną cere ma niewielki % ludzi, powoli zaczyna sie przyjmować że występuje ona tylko u dzieci. Ale u nas na pracowni jest 1 przypadek z cerą normalną
Cera normalna ani sie nie wysusza, ani nie przetłuszcza, ani nie ma rozszerzonych porów, tendencji do trądziku itd. Jak u dziecka

Ja bym stawiała że ty masz cere mieszaną, bo na to wskazują zaskórniki i rozszerzone pory, ale jednocześnie naczynkową - ale przez odpowiednią pielęgnacje potrafisz nad nią zapanować Ale mówie, nie jestem alfą i omegą i tylko tak z teorii i tego co widziałam u dziewczyn na zajęciach moge powiedzieć. I te które mają cere suchą i normalną - nie mają żadnego problemu z zaskórnikami. Za to te z suchą mają często problem z naczynkami bo skóra jest cienka. Jak nieumiejętnie dbają to też mają problem ze świeceniem bo skóra próbuje sama sie nawilżyć.
Ja mam mieszaną ale też rzadko kiedy mi sie przetłuszcza... a jak już to na czole i na brodzie, a nos i policzki mają tendencje do wysuszania jeśli coś zaniedbam.
Ja też patrząc na reakcje po peelingu też widze że mam mieszaną bo: nos, czoło, broda nie reaguje podrażnieniem - policzki tak.

Ktoś może mieć tłustą cere a przez nieodpowiednią pielęgnacje nie dosc ze sie bedzie tłuścić, to i suche skóry będą.
Mówiąc normalna miałam na myśli ani przetłuszczająca się ani sucha - w tej kwestii. Oczywiście do normalnej z tymi wszystkimi cudami zaliczyć jej ni mogę, ale muszę powiedzieć, że widzę i czuję, że jest o niebo lepsza niż te powiedzmy pół roku temu.
Bynajmniej Ci nie chcę zarzucać, że sie nie znasz, bo ja się nie znam bardziej. Tyle że w czasach kiedy ja miałam te powiedzmy 15 lat i zaczynałam jakoś tam dbać o cerę to te testy były bardzo hmm ogólnikowe, standardowe no i nie było takiej szerokiej informacji jak teraz i nie było Wizażu Więc jak człowiek przeczytał gdzieś, że rozszerzone pory to tłusta i tak już dalej żył w tym przeświadczeniu


edit:
Yatta, może sobie poczytaj na mazidłach czy na biochemii o tych hydrolatach tam jest pełna i szczegółowa informacja. Ja też miałam obawy czy mnie np. nie uczuli, dlatego wziełam nieduże opakowanie. Ale myślę, że wrócę i kupię więcej.

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:52
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:54   #4343
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a no chyba ze tak, nudzi się starej babie i tyle. Ja bym się chyba śmiała, a tz powinien był się obruszyc w sumie, ze nic jej do tego, jak się ubierasz czy wyglądasz, bo to Twoja sprawa. Ona niech sie lepiej zajmie zbieraniem kup po swoim psie :P

dziekuje za dokłądne wskazówki. E0 nałoze na jakies 15-20minut, choc w ulotce jest 30, ale ja nie chce az tak strasznie jasnych, tylko zeby ruszyło o 1-2 tony. A farba po, to myslisz ze ta mieszanka bedzie dobra 80+91? czy raczej czegos innego poszukac?


ale i tak sie boje.. choc same wiecie.. juz cuda wianki im czyniłam
pierwszy raz sie boje

dzieki. Kurcze ja tez robiłam dekoloryzajce, potem 3 rozjasniania pod rząd i farbuy a włosy były ok.. a teraz cos mnie tak uwsteczniło

lady

ooo, dobrze wiedziec czemu tylko na 10 minut? tak szybko Ci się rozjasniają?
tak po 10 min już mam białe

Princesska no wklejałaś z taką beżową sukieneczką co mówiłaś że kupujesz na komunie i się śmiałyśmy że może razem na tą samą komunie w tych samych sukieneczkach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:56   #4344
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26054070]


Mówiąc normalna miałam na myśli ani przetłuszczająca się ani sucha - w tej kwestii. Oczywiście do normalnej z tymi wszystkimi cudami zaliczyć jej ni mogę, ale muszę powiedzieć, że widzę i czuję, że jest o niebo lepsza niż te powiedzmy pół roku temu.
Bynajmniej Ci nie chcę zarzucać, że sie nie znasz, bo ja się nie znam bardziej. Tyle że w czasach kiedy ja miałam te powiedzmy 15 lat i zaczynałam jakoś tam dbać o cerę to te testy były bardzo hmm ogólnikowe, standardowe no i nie było takiej szerokiej informacji jak teraz i nie było Wizażu Więc jak człowiek przeczytał gdzieś, że rozszerzone pory to tłusta i tak już dalej żył w tym przeświadczeniu


edit:
Yatta, może sobie poczytaj na mazidłach czy na biochemii o tych hydrolatach tam jest pełna i szczegółowa informacja. Ja też miałam obawy czy mnie np. nie uczuli, dlatego wziełam nieduże opakowanie. Ale myślę, że wrócę i kupię więcej.[/QUOTE]

Ja też kiedyś myślałam że mam tłustą cere I trądzikową
No i przez złą pielegnacje tylko ten trądzik zaostrzałam, a wiek dojrzewania to wiadomo - normalka u dużej ilosci osób jeśli chodzi o problemy ze skórą. A jak sie okazało mam mieszaną, z tendencją do trądziku a to jeszcze co innego
A w gruncie rzeczy, osób z typowo tłustą cerą nie jest wcale tak dużo...

Naprawde ciężko jest określić jaką ma sie cere bo nawet fachowcy mają z tym czesto problem i gapia sie 15 minut i sobie myślą co i jak.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:57
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:56   #4345
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze byc ok taka mieszanka farb tylko nie wiem czy nie bedzie za ciemno i szaro?
ja nie lubie garniera
ja np wolę tego garniera od palette co używałam bo miałam po niej suche włoski a po garnierze jak na razie nie zauważyłam takiego efektu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:58   #4346
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

bunny, ok, jesli nie garnier to co? Paleta ma za jasne te blondy albo za ciepłe. Loreal też odpada, pisałas ze tez go nie lubisz. Jakis schwarzkopf? poszukam jeszcze i zapytam Cie o zdanie. Ten, co mis ei na opak podoba, to pisałas, ze szary wychodzi.. kurcze nic mi nie zostaje. Joanna i Londa nie nadaje się.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:00   #4347
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, ok, jesli nie garnier to co? Paleta ma za jasne te blondy albo za ciepłe. Loreal też odpada, pisałas ze tez go nie lubisz. Jakis schwarzkopf? poszukam jeszcze i zapytam Cie o zdanie. Ten, co mis ei na opak podoba, to pisałas, ze szary wychodzi.. kurcze nic mi nie zostaje. Joanna i Londa nie nadaje się.
Mi sie wydaje ze te Garniery mogą szare wyjśc...
No ale tak naprawde to metoda prób i błędów czasem jest konieczna bo nigdy do konca efektu sie nie przewidzi.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:04   #4348
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja dziewczynki się zaraz zbieram i lece na działeczke wietrzyć się chociaż umieram od rana bo @ dostałam ,ale aż żal siedzieć w domku jak taka pogoda zajrze do was wieczorkiem
No mówiłam, że w jednym czasie okresujemy Jeszcze zaraz Kitkulka do nas pewnie dołączy




Kurcze chciałam powiedzieć, że strasznie mi się włosy kręcą.. Poprzednio jak je nakręciłam na wałki i to afro mi się zrobiło to myślałam, że to wina tego, że nałożyłam wałki na mokre włosy.. ale tym razem poczekałam aż wyschną a i tak jest niezły skręt nie moge ich ułożyć - czy to sprawka pigmentacji ?

Ach.. co do kremów to pewnie najlepiej by było jakby dermatolog dobry się tym zajął
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:07   #4349
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatta jeszcze mi sie przypomniało Z Tołpy z serii Hydrativ jest super nawilżający krem, naprawde boski Ja miałam do cery suchej i wrażliwej i był dość ciężki ale ładnie sie wchłaniał, są też do cery mieszanej. I w SP od jutra jest promocja i kremik jest za 25 zł + 1 gratis. Sama teraz nad nm myśle
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:11   #4350
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak po 10 min już mam białe

Princesska no wklejałaś z taką beżową sukieneczką co mówiłaś że kupujesz na komunie i się śmiałyśmy że może razem na tą samą komunie w tych samych sukieneczkach
aaaa
ta sukienke chcialam wziasc,ale po 2 dniach juz jej chyba nie było
mam ta strone w zakladkach u TŻta na komputerze... a nie wiem kiedy u niego bedziemy,bo wczoraj bylismy,ale mysle,ze w niedziele moze to wtedy Ci wkleje linka do tej strony,ok?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.