Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 19:42   #961
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kolorek który wybrałaś wcześniej 9 cc to odpowiednik 9 .44
8OR - blond pomarańczowo czerwony, jełi masz cienkie włosy z tendencją do wypłukiwania to zostanie żółty kolorek po pary myciach - ale nie musi - pigmenty Goldwella są bardzo trwałe, używam Colorace bez amoniaku - już 6 tygodni od farbowania a kolor nadal się trzyma
Przepraszam, że ciągle tak wypytuję, ale chciałabym wszystko wiedzieć zanim pomaluję się na rudo. Chcę być pewna, że farba, którą kupię da mi taki kolor jaki pragnę
Chyba wybiorę 8KG http://sklepfryzjerski.pl/images/NEW/8KG.jpg bo mam ciemne włosy. Jaśniejszy kolor np. 8CC raczej nie wyjdzie tak jak pokazane na brązowych włosach?
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 20:25   #962
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że ciągle tak wypytuję, ale chciałabym wszystko wiedzieć zanim pomaluję się na rudo. Chcę być pewna, że farba, którą kupię da mi taki kolor jaki pragnę
Chyba wybiorę 8KG http://sklepfryzjerski.pl/images/NEW/8KG.jpg bo mam ciemne włosy. Jaśniejszy kolor np. 8CC raczej nie wyjdzie tak jak pokazane na brązowych włosach?
Bardzo ładny kolor 8 KG - dała bym z wodą 9%, - ponieważ masz ciemne włosy - jednak pamiętaj że kolor będzie ciemniejszy niż na zdjęciu i to dość dużo. Jeśli chciała byś uzyskać idetyczny potrzebna by była kąpiel rozjaśniająca - jednak nie polecam bo masakruje włosy.
Od odrost tylko 6% bo inaczej będzie za jasno od nasady.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 20:54   #963
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kolor 8 KG - dała bym z wodą 9%, - ponieważ masz ciemne włosy - jednak pamiętaj że kolor będzie ciemniejszy niż na zdjęciu i to dość dużo. Jeśli chciała byś uzyskać idetyczny potrzebna by była kąpiel rozjaśniająca - jednak nie polecam bo masakruje włosy.
Od odrost tylko 6% bo inaczej będzie za jasno od nasady.
Tylko nie bardzo wiem, co to oznacza te 9%. Szukam wszędzie w internecie i nie wiem nawet jak wpisać... Po prostu kompletnie się nie znam na malowaniu włosów ;/
Może na wizażu jest wyjaśnione to prosiłabym o link
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 21:02   #964
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Tylko nie bardzo wiem, co to oznacza te 9%. Szukam wszędzie w internecie i nie wiem nawet jak wpisać... Po prostu kompletnie się nie znam na malowaniu włosów ;/
Może na wizażu jest wyjaśnione to prosiłabym o link
do farb profesjonalnych dodajemy wody/oxydanty w zależności od oczekiwanego efektu...zerknij na mój blog
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 06:55   #965
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Nikt mi nie doradzi?
xweetok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:52   #966
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez xweetok Pokaż wiadomość
Hej wszystkim od trzech lat farbuję włosy. Na początku były to tylko ciemne odcienie, ale marzył mi się rudy. W marcu miałam dekoloryzację i farbowanie w profesjonalnym salonie-nie chciałam niespodzianek. Poprosiłam o marchewkowy-wyszedł świetnie (to była mieszanka farb Majirel- http://www.hair-shop.home.pl/loreal/farby/majirel5.jpg ten w gornym lewym rogu+zloty blond). Następne farbowania-w domu. Joanna Płomienna Iskra-porażka, niszczyła włosy, szybko się spierała. Potem L'Oreal Mango i zostało ze mną na kilka dobrych miesięcy. Był to kolor jednak zbyt czerwony jak dla mnie. Skuszona niektórymi opiniami kupiłam ostatni Lecher'a 400 "ultra jasna miedź" z wodą 6% (kruszą mi się końcówki a chcę zapuścić włosy więc nie wzięłam 9%). Jednak okazało się to niewypałem-zamiast ultra miedzi wyszło to co z Mango, troszkę tylko jaśniejsze. Bardziej czerwonawe niż pomarańczowe. Po jednym myciu sporo się sprało.
Poza tym wciąż powracający koszmar ciemniejszych włosów na górze-zafarbowanych odrostów. Mam więc do was takie pytania:
1) Jak uzyskać kolor iście pomarańczowo-marchewkowy, który nie spłynie po paru myciach? Mam jeszcze pół tubki Lecher'a 400 (http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../81/1888668121) i mnóóóstwo wody 6%
2) Co zrobić z tymi ciemniejszymi włosami na górze? Najpierw kłaść farbę na fragmenty po dekoloryzacji, a potem odrosty, czy na odwrót? (mój naturalny kolor to coś takiego: http://princessofmoon.home.pl/ALLEGR...ny_braz_12.jpg
3) Jak poradzić sobie z łamiącymi się końcówkami? Walczę z tym od dawna i jak na razie używam odżywek i maski Tresemme (są naprawdę dobre), szamponu tatarowo-chmielowy Barwy, jedwabiu Biosilka, kreatyny w spray'u i innych takich wynalazków.

Dodaję dwa zdjęcia zrobione przed chwilą (pierwszy dzień po umyciu Lecher'a). Jedno w domu drugie na zewnątrz. Sprane nie-wiadomo-co.
http://imageshack.us/g/231/1000881y.jpg/
Bardzo dobrze znam ten problem - niestety koloru twoich włosów nie widzę ponieważ nastąpił błąd. Zacznij farbowanie od dobrego oczyszczenia włosów np. szamponem Barwy, umyj 2 x, nie stosuj odżywki ani nic innego, na 2 dzień zafarbuj włosy. Na początku trzeba wyrównać kolor i to bez dekoloryzacji -szczerze polecam na wyrównanie odrostów farbę Vitalitys - naprawdę jest najlepsza do ciemny odrostów: pierwsze farbowanie - odrost ciemniejszy farba z wodą 9%, natomiast reszta już tylko 3% - ponieważ tu nie trzeba już nic rozjaśniać. Kolor to 8.44+7.44+pure orange (50 ml+15 ml+15 %). Następne farbowania przy odroście już tylko woda 6% - włosy po długości albo z 3%, albo tylko spieniamy na 10 minut, w zależności od wypłukiwania koloru.
Jeśli chodzi o końce włosów to podetnij trochę, używaj szamponów bez siarczanów (purepact nawilżający) lub z 1 siarczanem (Klorane owies).
Dobra odżywka w zależności od potrzeb (wax biotika do suchych, vax angielski bez sles, wella proffesional) oraz zabezpieczenie włosów olejkami silikonowymi które idealnie się sprawdzają w okresie zimowym.
Biosilk ze względu na wysoko osadzony alkohol w składzie masakrycznie wysusza włosy - lepszy będzie chi farouka lub glisk kur arganowy, są bez alkoholu. Codzienne mycie Barwą też wysusza.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:58
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:08   #967
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

naprawdę dziękuję! a co myślisz o oleju kokosowym Vatika? bo taki właśnie kupiłam na Allegro.
xweetok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 06:36   #968
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez xweetok Pokaż wiadomość
naprawdę dziękuję! a co myślisz o oleju kokosowym Vatika? bo taki właśnie kupiłam na Allegro.
Mialam puch jak po wiekszosci olejach.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:09   #969
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ja jeszcze mam takie pytanko... Myślałam, żeby isć do fryzjera i pomalować się na rudo, bo fryzjerzy najlepiej wiedzą Ale pomyślałam, że mogłabym najpierw spróbować sama... Mam zniszczone włosy, więc nie chce za bardzo używać wody 9%, boje się, że spali mi włosy
Jeżeli pomaluję moje włosy (odrosty mam ciemne, a resztę malowaną mniej więcej taką, ale schodzi;/ http://www.kegel-aj.com/2%20-%20ciemny%20br%C2%B9z.JPG) farbą vitalitys 8.44 to czy wyjdzie mi taki kolor https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...ralny-rudy.jpg czy ciemniejszy? Albo 8KG z goldwell...

Edytowane przez Justysiaa893
Czas edycji: 2011-11-15 o 15:12
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:27   #970
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Wydaje mi się, że włosy są za ciemne żeby cokolwiek zdziałać bez wody 9%...
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:38   #971
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

a ta woda nie spali mi włosów? Nie chce żeby mi powypadały
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 19:04   #972
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
a ta woda nie spali mi włosów? Nie chce żeby mi powypadały
Nie jesli bedziesz przestrzegac czasu i odpowiednio przygotujesz mieszanke oraz zrobisz test skorny.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:14   #973
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

ehh boję się sama to robić... ;/ może lepiej zrobie jak pójde do fryzjerki... dzieki za pomoc dziewczyny
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:42   #974
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

W poszukiwaniu farby idealnej trafiłam do Was
Od jakiegoś czasu farbuje włosy ferią preference odcieniem Mango.Niby wszystko jest ok,ale chciałabym mieć jaśniejszy odcień rudego.Mój naturalny kolor to ciemny brąz,feria świetnie radzi sobie z odrostem,ale mam wrażenie ,że kolor jest lekko czerwonawy,zbyt głęboki.Przeszukując I część tego wątku trafiłam na farbę Vitality's 8.44.Nie jestem pewna jaki utleniacz ma ferią,ale chyba 9% ,więc kupując vitality musiałabym chyba wziąć 12%,aby kolor wyszedł mi lekko marchewkowy,co o tym sądzicie?zamieszczam fot. z moim aktualnym kolorkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6401 kopiann.jpg (86,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (22,2 KB, 114 załadowań)
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:47   #975
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Masz bardzo ładny kolor nie wiem jaki oksydant ma dokładnie Mango, ale 12% bym nie brała. Wydaje mi się, że 9% jest wystarczający żeby rozjaśnić kolor.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:58   #976
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

właśnie mi się wydaje ,że mango właśnie ma 9%,nie mam jak tego spr.,bo opakowania nie mam;/
Na tym pierwszym zdjęciu jest ok,bo doświetla go lampa błyskowa,ale na tym drugim już tak urokliwy nie jest,wolałabym bardziej rudy
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:07   #977
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
W poszukiwaniu farby idealnej trafiłam do Was
Od jakiegoś czasu farbuje włosy ferią preference odcieniem Mango.Niby wszystko jest ok,ale chciałabym mieć jaśniejszy odcień rudego.Mój naturalny kolor to ciemny brąz,feria świetnie radzi sobie z odrostem,ale mam wrażenie ,że kolor jest lekko czerwonawy,zbyt głęboki.Przeszukując I część tego wątku trafiłam na farbę Vitality's 8.44.Nie jestem pewna jaki utleniacz ma ferią,ale chyba 9% ,więc kupując vitality musiałabym chyba wziąć 12%,aby kolor wyszedł mi lekko marchewkowy,co o tym sądzicie?zamieszczam fot. z moim aktualnym kolorkiem
Ja mam marcheweczkę po Vitalitys 7.44 + pigment pure orange z tej samej firmy do tego woda 6% pomieszana z 9%, gdzieś w wątku jest moje zdjęcie po farbowaniu
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 12:25   #978
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam ponownie ja przed kolejnym farbowaniem , zakochana nadal w odcieniach artego i z pytankiem o kolor 9,4 lub 9,44 bardzo jasny miedziany blond

stosowała któraś ?? dotychczas miałam odcienie 8.43 i 8.4 które polecam na bardziej stonowane farbowanie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.







Edytowane przez MorireAmore
Czas edycji: 2011-11-16 o 12:28
MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 13:28   #979
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

MorireAmore, ja się czaję na poziom 9 na wiosnę . Na próbniku piękne, podobno też tak pięknie wychodzą.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 14:54   #980
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dasienka a beż pigmentu dałoby rade rozjaśnić?woda 12 będzie za silna?A jak z wydajnością tej farby?
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 17:21   #981
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

jednak zamówiłam 8.44 z tego co widzę lecę po kolei z kolorami ;p

ANIAAGA a Ty co masz teraz za odcień ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:15   #982
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

któraś z Was robiła włoski tą farbą?
Allwaves?

9.44 marchewkowy,włąsnie się zastanawiam nad nim tylko nie wiem jaka wodę 9 czy 12,moje odrosty są ciemno brązowe...
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:44   #983
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

MorireAmore, ja mam teraz 8C z Matrixa, fajny, jasny, karmelowy, nie żarówa, ale na wiosnę i lato zawsze kusi mnie coś żywszego. Kurcze, ,44 to może być intensywny chyba...??
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:47   #984
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
któraś z Was robiła włoski tą farbą?
Allwaves?

9.44 marchewkowy,włąsnie się zastanawiam nad nim tylko nie wiem jaka wodę 9 czy 12,moje odrosty są ciemno brązowe...
Ja robiłam kolor tą farbą tylko innym odcieniem nawet dobrze ją wspominam na wcześniejszej stronie wątku wklejałam zdjęcie po kolorze 7.64 właśnie Allwaves
a co do wody to ja bym w 12% się nie bawiła... już 9% mocno wpływa na włosy. Myślę, że marchewkę da się spokojnie uzyskać z 9%.
Mi przykładowo kolor 7.64 o którym wcześniej wspomniałam wyszedł intensywnie i nie za ciemno z wodą 3% więc to jest przykład na to, że czasami nie warto katować włosów mocnymi oksydantami żeby wyszło coś sensownego wydaje mi się, że 9% wystarczy
A ten kolor 9.44 na palecie wygląda cudnie chociaż przeraża mnie nazwa "marchewkowy"

AniaAga masz może aktualne zdjęcie swoich włosów?:p wklejałaś gdzieś na forum? może mi umknęło

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-11-16 o 21:54
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:06   #985
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kurde właśnie ciągle się waham,nad większym jupiterem ;p
po wnikliwej analizie ten marchewkowy jest zbliżony do tego co mam ;/
jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu
a może nr 8.4?
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:16   #986
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ja się nie dziwię, że masz problem, bo ja jak dostaję paletę przed oczy to zawsze mam dylemat;p i dlatego też co 3 miesiące mam na głowie inny odcień rudego, bo nie ma to jak wypróbowanie póki co jestem na poziomie 7, więc nie doradzę. A może jednak zdecydujesz się na propozycję dasienki pigment może być dobrym rozwiązaniem
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:23   #987
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

jej wyszedł fajny kolor,tylko nie wiem jaki kolor ma naturalny,u mnie jest to ciemny brąz,więc muszę odrosty porządnie potraktować.
Już o tej godzinie przestaję myśleć,życzę dobrej nocy
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 06:59   #988
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
jej wyszedł fajny kolor,tylko nie wiem jaki kolor ma naturalny,u mnie jest to ciemny brąz,więc muszę odrosty porządnie potraktować.
Już o tej godzinie przestaję myśleć,życzę dobrej nocy
Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond tak powiedziała kiedyś fryzjerka (ale szczerze to ja bym tego ciemnym blondem w życiu nie nazwała, bardziej jakiś ciemny szary bezpłuciowy). Odrosty też mi ciemne wychodzą ale farba fajnie wszystko przykrywa. Nie wiem jaki kolor uzyskasz bez pigmentu, bo ja farbowałam tylko z pigmentem i jestem bardzo zadowolona. Co do wydajności farby to bardzo polecam. Ja mam dość długie włosy i takie co bardzo "piją farbę" a jedna tubka starczyła mi spokojnie. Jedyny minus to taki, że farbę muszę zamawiać przez internet bo we Wrocławiu w żadnej hurtowni nie mają farb z tej firmy i trzeba koszt wysyłki opłacić. Jednak to nic, bo włosy mam takie jakie chce. Dodam jeszcze, że kolor się tak nie wypłukuje jak przy innych farbach a to ogromny plus, no i farba nie ma w sobie amoniaku.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:06   #989
shelterr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą o radę, ponieważ mam już spore odrosty i muszę się z nimi jakoś uporać, coby wyglądać jak człowiek. Mój naturalny kolor włosów, to jasny blond, zazwyczaj farbowałam je u fryzjera, ale teraz z braku kasy muszę poradzić sobie sama. Włosy mam suche i cienkie, w dodatku myję je codziennie, wiec nawet fryzjerska farba zmywa się z ciemnego rudoczerwonego do bardzo jasnego rudego. Jako, że to będzie moja pierwsza samowolka, potrzebuję jakichś porad, żeby nie doczekać się katastrofy na głowie

Przede wszystkim:
Jaką nieprofesjonalną (żadnego mieszania kolorów ) farbą uzyskam ciemny rudy? Może podchodzić też pod ciemną czerwień, byle nie żarówiastą (a'la Wiśniewski) i byle bez odcienia różu

Myślałam o:

Garnier 100% Color Czerwona miedź
Wella, Wulkaniczna czerwień
i Intensywna czerwień Syoss

Która z nich da lepszy efekt. Są może inne, których mogłabym użyć?

I ostatni dylemat: Jak zrobić, żeby odrosty nie wyszły diametralnie jaśniejsze od reszty włosów? ;o



o, coś takiego: http://wd2.photoblog.pl/np1/201106/6B/97185421.jpg, a najlepiej ciemniejszy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.


Wybaczcie za natłok pytań. Pozdrawiam : )

Edytowane przez shelterr
Czas edycji: 2011-11-19 o 12:29
shelterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:47   #990
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Mam teraz już sprany, ale postaram się wkleić
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.