Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 17:17   #991
vanilija
Raczkowanie
 
Avatar vanilija
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: 50° 10' 21'' N 19° 37' 21'' E
Wiadomości: 65
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam!
Nie chciałam zakładać nowego tematy, więc postanowiłam napisać tutaj.
Przed Andrzejkami, chciałam odświeżyć swój kolor za pomocą szamponu. Kiedyś kupowałam delia color tone w odcieniu czerwień granatu, ale ostatnio nie widuję tego szamponu. Za to pojawiły się inne saszetki z Delii i teraz nie wiem czy to to samo. Czy wśród tej nowej serii znajdę tam odpowiednik, mojej najładniejszej rudości jaką kiedykolwiek miałam? Bardzo proszę o pomoc.



Tutaj link do zdjęcia:

http://esentia.pl/Delia_Szampon_kolo...one_p44671.htm
vanilija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:20   #992
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

No i postanowałam kupić farbę Majirel do tego oxydant 9% a kolorek nr 7,40.Tak jaskrawy na pewno mi nie wyjdzie ale warto spróbować.Czytałam,że po farbowaniu ta farbą włosy są bardzo miękkie i ładnie odżywione,wiec zobaczę

http://allegro.pl/loreal-majirel-far...927931509.html
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:46   #993
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
No i postanowałam kupić farbę Majirel do tego oxydant 9% a kolorek nr 7,40.Tak jaskrawy na pewno mi nie wyjdzie ale warto spróbować.Czytałam,że po farbowaniu ta farbą włosy są bardzo miękkie i ładnie odżywione,wiec zobaczę

http://allegro.pl/loreal-majirel-far...927931509.html

Tylko kochana licz się z tym, że ta farba szybciutko ci się wypłucze. Bardzo szybko schodzi. U mnie już po 3 myciach włosy wyglądały na sprane i dlatego z niej zrezygnowałam. Odcienie mają ładne, włosy owszem są miękkie ale co z tego jak trzeba by co 1,5 tygodnia farbować.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:49   #994
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze mam takie pytanko... Myślałam, żeby isć do fryzjera i pomalować się na rudo, bo fryzjerzy najlepiej wiedzą Ale pomyślałam, że mogłabym najpierw spróbować sama... Mam zniszczone włosy, więc nie chce za bardzo używać wody 9%, boje się, że spali mi włosy
Jeżeli pomaluję moje włosy (odrosty mam ciemne, a resztę malowaną mniej więcej taką, ale schodzi;/ http://www.kegel-aj.com/2%20-%20ciemny%20br%C2%B9z.JPG) farbą vitalitys 8.44 to czy wyjdzie mi taki kolor https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...ralny-rudy.jpg czy ciemniejszy? Albo 8KG z goldwell...
Ja bym się właśnie bała, że fryzjer spali, bo oni lubią dłuugo trzymać farbę
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:25   #995
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
No i postanowałam kupić farbę Majirel do tego oxydant 9% a kolorek nr 7,40.Tak jaskrawy na pewno mi nie wyjdzie ale warto spróbować.Czytałam,że po farbowaniu ta farbą włosy są bardzo miękkie i ładnie odżywione,wiec zobaczę

http://allegro.pl/loreal-majirel-far...927931509.html
Ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat tej farby - kolory owszem ślicznie na palecie i tuż po farbowaniu - natomiast niesamowicie niszczy włosy. Moja rada - to farbować tylko 1 raz a potem tonować w podobnych kolorach

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ja bym się właśnie bała, że fryzjer spali, bo oni lubią dłuugo trzymać farbę
dokładnie, też nie mam najlepszego zdania na temat koloryzacji u fryzjera...

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez dasienka Pokaż wiadomość
Tylko kochana licz się z tym, że ta farba szybciutko ci się wypłucze. Bardzo szybko schodzi. U mnie już po 3 myciach włosy wyglądały na sprane i dlatego z niej zrezygnowałam. Odcienie mają ładne, włosy owszem są miękkie ale co z tego jak trzeba by co 1,5 tygodnia farbować.
dlatego trzeba pamiętać o podstawowych krokach:
oczyszczanie 2 dni przed farbowaniem, odpowiednie zakwaszenie włosów tuż po

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Witam ponownie ja przed kolejnym farbowaniem , zakochana nadal w odcieniach artego i z pytankiem o kolor 9,4 lub 9,44 bardzo jasny miedziany blond

stosowała któraś ?? dotychczas miałam odcienie 8.43 i 8.4 które polecam na bardziej stonowane farbowanie
9.4 - jeśli lubisz stonowane rude brązy...od paru miesięcy używam. Aby nie niszczyć włosów odrost farbą a po długości (wcześniej farbowanej) tonerem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-11-21 o 19:28
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:55   #996
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez dasienka Pokaż wiadomość
Tylko kochana licz się z tym, że ta farba szybciutko ci się wypłucze. Bardzo szybko schodzi. U mnie już po 3 myciach włosy wyglądały na sprane i dlatego z niej zrezygnowałam. Odcienie mają ładne, włosy owszem są miękkie ale co z tego jak trzeba by co 1,5 tygodnia farbować.

Wiesz co zaryzykowałam mimo to.Wiele osób narzeka na loreala ferie,że niby szybko się wypłukuje,ale ja nawet po 1,5 miesiąca mogłam nie farbować i kolor był ok.Włosy mam w dobrym stanie,nawet mój fryzjer jest pełen podziwu dla wytrzymałości kolorku na włosach Jestem tylko ciekawa czy coś te moje włosy rozjaśni
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:46   #997
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Moim zdaniem wypłukiwanie się farby jest kwestią włosa bo jak inaczej wytłumaczyć tyle różnych opinii wiadomo, że zdarzą się farby tak złe, że kolor w ogóle nie siądzie, ale to są wyjątki potwierdzające regułę
Kathy a masz może jakieś konkretne szampony głeboko oczyszczające przed koloryzacją?
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 06:36   #998
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wypłukiwanie się farby jest kwestią włosa bo jak inaczej wytłumaczyć tyle różnych opinii wiadomo, że zdarzą się farby tak złe, że kolor w ogóle nie siądzie, ale to są wyjątki potwierdzające regułę
Kathy a masz może jakieś konkretne szampony głeboko oczyszczające przed koloryzacją?
Wyplukiwanie zalezy od porowatoci wlosa, im bardzie porowaty tym wieksze wyplukiwanie.
Szampony o prostych skladach z sls i bez silikonow np. Barwa pokrzywowa, czasami jest koniecznosc umycia 2 razy w odstepie np 1 dnia.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:10   #999
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kathy a powiedz jak zakwaszasz włosy po farbowaniu, bo dzisiaj chce farbować włoski to od razu bym wypróbowała z tym zakwaszaniem. Szczerze to nigdy po farbowaniu tego nie robiłam.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:13   #1000
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Powiem Wam,że do mnie do drogerii w której pracuje,przyszła pani po szapon ,który byłby najbardziej naturalny.Bez wahania wskazałam jej barwę,ona jednak się skrzywiła bo był tak jakiś "zakazany" składnik.Natomiast ,gdy pokazałam jej szampon z joanny apteczka babuni była zachwycona.ja teraz też go używam i uważam,że jest o niebo lepszy od barwy już sam fakt ,że lepiej się pieni i nie plącze włosów przemawia za nim
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:36   #1001
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez dasienka Pokaż wiadomość
Kathy a powiedz jak zakwaszasz włosy po farbowaniu, bo dzisiaj chce farbować włoski to od razu bym wypróbowała z tym zakwaszaniem. Szczerze to nigdy po farbowaniu tego nie robiłam.
zerknij do mojego blogu

1 łyzka na szklanke ostudzonej przgotowanej wody

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

[QUOTE=Natii890706;3065591 1]Powiem Wam,że do mnie do drogerii w której pracuje,przyszła pani po szapon ,który byłby najbardziej naturalny.Bez wahania wskazałam jej barwę,ona jednak się skrzywiła bo był tak jakiś "zakazany" składnik.Natomiast ,gdy pokazałam jej szampon z joanny apteczka babuni była zachwycona.ja teraz też go używam i uważam,że jest o niebo lepszy od barwy już sam fakt ,że lepiej się pieni i nie plącze włosów przemawia za nim [

Barwa to właściwie do zmywania silikonów - Jajeczny fajny, ale niestety nie dla każdego przetłuszcza skalp.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 11:56   #1002
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Właśnie rozmawiałam z moim fryzjerem odnośnie moich planów.Powiedział,że farbując włosy z dodatkiem oxydantu 9% kładziemy ta mieszankę normalnie na odrost,potem dodajemy trochę ciepłej wody z kranu i kładziemy na resztę włosów 10 min i zmywamy,w ten sposób nie spalimy końcówek
Jestem już bardziej spokojna co do swojego wyboru
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:22   #1003
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
Właśnie rozmawiałam z moim fryzjerem odnośnie moich planów.Powiedział,że farbując włosy z dodatkiem oxydantu 9% kładziemy ta mieszankę normalnie na odrost,potem dodajemy trochę ciepłej wody z kranu i kładziemy na resztę włosów 10 min i zmywamy,w ten sposób nie spalimy końcówek
Jestem już bardziej spokojna co do swojego wyboru
hmm.. chyba dodając wody rozcieńczasz całośc w tym oksydant, więc to jakbyś 6% dawała na końcówki.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:34   #1004
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Nie wiem czy taka mała ilość wody kranówki zmniejszy % wody utlenionej aż o 3,ale końców przynajmniej nie spale
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:17   #1005
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy taka mała ilość wody kranówki zmniejszy % wody utlenionej aż o 3,ale końców przynajmniej nie spale
jak zwilżasz prysznicem to na pewno ponad 50ml się naleje, a oksydantu masz 100-150 więc wystarczy, ale to tylko moje przypuszczenia, że tak to działa
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:44   #1006
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam wszystkie rudowłose! już w sumie od jakiegoś czasu jestem ruda:P, ale jakoś nie było kiedy zdjęć powstawiać. Co gorsze strasznie lubię zmieniać kolory włosów, już chyba miałam wszystko na głowie od czerni,po brąz,burgund,czerwień i ostatnio rudy, chociaż znowu kusi mnie by zmienić.
Wracając do rudości, oto klika zdjęć: Pierwsze 2 zdjęcia to kolor 7.4 z allwaves(bluzka w paski), kolejne 2 zdjęcia to już jesienny liść z joanny(zdj zrobione w pokoju i na zewnątrz) obie farby nałożone na sprany 7.4.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0252.jpg (124,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0254.jpg (103,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0132.jpg (155,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0136.jpg (170,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2011-11-22 o 15:47
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:00   #1007
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
hmm.. chyba dodając wody rozcieńczasz całośc w tym oksydant, więc to jakbyś 6% dawała na końcówki.
Dodając wodę do farby rozcieńczamy %-śc utleniacza - często jeszcze fryzjerzy spryskują włosy dla łatwiejszej aplikacji. Są 2 szkoły na ten temat - pierwsza zakazuje tego ponieważ w ten sposób rozcieńczamy również konsystencje farby (po co niby mamy wody 3% itd), natomiast 2 szokła pozwala na to ponieważ tak jak wspomniała łatwiejsza jest aplikacja oraz całe farbowanie wychodzi nieco taniej. Próbowałam 2 metody i z moich spostrzeżń wynika iż rozcieńczając farbę kolor jest mniej żywy.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy taka mała ilość wody kranówki zmniejszy % wody utlenionej aż o 3,ale końców przynajmniej nie spale
właśnie o to biega

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
Właśnie rozmawiałam z moim fryzjerem odnośnie moich planów.Powiedział,że farbując włosy z dodatkiem oxydantu 9% kładziemy ta mieszankę normalnie na odrost,potem dodajemy trochę ciepłej wody z kranu i kładziemy na resztę włosów 10 min i zmywamy,w ten sposób nie spalimy końcówek
Jestem już bardziej spokojna co do swojego wyboru
dodała bym raczej ostudzonej przegotowanej
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:03   #1008
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

a czy to różnica kranówa czy przegotowana ?
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:03   #1009
dasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Właśnie siedzę z farbą na głowie. Zobaczymy jak wyjdzie. I tym razem skorzystam z rady kathy odnośnie zakwaszania po farbowaniu.
dasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 12:08   #1010
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Natii890706 Pokaż wiadomość
a czy to różnica kranówa czy przegotowana ?
ze względu na cl
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:44   #1011
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Czy ktoś wie, czy w Gliwicach lub bliskich okolicach mogę kupić farby Vitalitys? Jest jakaś hurtownia, sklep? Czy pozostaje mi tylko zakup internetowy...?
Lilua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:49   #1012
anulka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 75
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam,
Od kilku lat farbuję włosy farbą Loreal Feria kolor Mango lub Pure Paprika, ale nigdy nie wychodzi mi kolor jak na opakowaniu. Chciałam rude włosy takie płomienne ale bez czerwonych refleksów. Po obu farbach loreala które wymieniłam moje włosy są po prostu czerwone. Jeden jedyny raz udało mi się uzyskać kolor jak na opakowaniu ale wtedy przed farbowaniem rozjaśniłam włosy. Mój naturalny kolor jest w zasadzie nie do określenia jako dziecko miałam włosy jasny blond który z czasem przyciemniał do ciemnego blondu/jasnego brązu. Odrost jest brązowy. Jakiś czas temu fryzjerka poleciła mi farbę Goldwell, zachwalała że piękne odcienie rudego i nie niszczą włosów jak drogeryjne farby. Za około dwa tygodnie czeka mnie ponowne farbowanie i zastanawiam się nad farbami Goldwella lub Loreal Majirel. Czy możecie mi powiedzieć która mniej niszczy włosy a przede wszystkim która jest bardziej trwała? Mango u mnie trzyma się około 2 tygodnie po czym się strasznie spiera i płowieje
Najbardziej chciałabym kolor taki jak na tym zdjęciu - tylko nie bardzo wiem jaki odcień byłby najbardziej zbliżony
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5593cb127.html

ewentualnie taki jak na tych zdjęciach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1a8af584a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9125c01ef.html

Edytowane przez anulka00
Czas edycji: 2011-11-23 o 13:50 Powód: dopisałam
anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:06   #1013
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez anulka00 Pokaż wiadomość
Najbardziej chciałabym kolor taki jak na tym zdjęciu - tylko nie bardzo wiem jaki odcień byłby najbardziej zbliżony
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5593cb127.html
8.43
pozostałe 8.44
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:41   #1014
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

ja też farbowałam ferią i miałam podobny efekt jak Ty.Włosy dopiero po 2 tyg.sa bardziej rude,bo płowieją.Teraz zamówiłam sobie Majiel 7.40 i za ok 2 tyg.dam znać jak wyszło
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:00   #1015
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684
Rudy - help ! :D

Hej Dziewczyny !

Jakiś czas temu farbowałam sobie namiętnie włosy na rudy kolor i uwielbiałam je, lecz...nigdy nie wyszedł mi konkretnie taki, jaki chciałam, aby był. Raz wyszedł - czerwony :/ , raz pomarańczowy :/ , innym razem wiśniowy albo nawet czarny , a nigdy taki rudy z prawdziwego zdarzenia...swój naturalny kolor mam : ciemny blond/ jasny brąz, a chciałabym uzyskać taki efekt, jak na zdjęciu poniżej, co mi radzicie ?
Dodam jeszcze, że jeżeli farbuję kolorem ciemny blond - wychodzi mi czarny na głowie...a jeżeli biorę normalną rudą, to wychodzi wiśnia...natomiast jeżeli złoty blond - to wychodzi za jasny , faktycznie złoty blond, dlatego jestem zdezorientowana , jednakże liczę na Waszą pomoc Dziewczyny .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (36,1 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez MegiLena
Czas edycji: 2011-11-23 o 20:35
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:41   #1016
skserowans
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

[QUOTE=anulka00;30681989]Witam,
Od kilku lat farbuję włosy farbą Loreal Feria kolor Mango lub Pure Paprika, ale nigdy nie wychodzi mi kolor jak na opakowaniu. Chciałam rude włosy takie płomienne ale bez czerwonych refleksów. Po obu farbach loreala które wymieniłam moje włosy są po prostu czerwone. Jeden jedyny raz udało mi się uzyskać kolor jak na opakowaniu ale wtedy przed farbowaniem rozjaśniłam włosy. Mój naturalny kolor jest w zasadzie nie do określenia jako dziecko miałam włosy jasny blond który z czasem przyciemniał do ciemnego blondu/jasnego brązu. Odrost jest brązowy. Jakiś czas temu fryzjerka poleciła mi farbę Goldwell, zachwalała że piękne odcienie rudego i nie niszczą włosów jak drogeryjne farby. Za około dwa tygodnie czeka mnie ponowne farbowanie i zastanawiam się nad farbami Goldwella lub Loreal Majirel. Czy możecie mi powiedzieć która mniej niszczy włosy a przede wszystkim która jest bardziej trwała? Mango u mnie trzyma się około 2 tygodnie po czym się strasznie spiera i płowieje
Najbardziej chciałabym kolor taki jak na tym zdjęciu - tylko nie bardzo wiem jaki odcień byłby najbardziej zbliżony
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5593cb127.html

Piękny kolor na tym zdjęciu...Ja obecnie chcę rozjaśnić trochę mój rudy (po ostatnim lorealu nabrał czerwonej barwy... ) i kupiłam vitalitys 8.43, więc to chyba trafny wybór Będę szczęśliwa jeżeli pozbędę się tej nuty czerwieni, którą ostatnio zafundowałam sobie właśnie przez tą farbę drogeryjną (która swoją drogą sprała się w zastraszającym tempie).
Widziałam też, że poruszacie temat farb allwaves. Ja szczerze odradzam. Farbowałam nią włosy kiedyś (miałam wtedy czerwone) i do samego koloru nie miałam zastrzeżeń (intensywny, dający wręcz po oczach) za to wyprał się tak szybko jak postał...i włosy były matowe, szorstkie...Ale o moje odczucia.
skserowans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:04   #1017
umka72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

witam, wlasnie sie zarejestrowalam i mam pytanie:
czy ktos uzywal nieobecnej juz na rynku farby loreal preference kolor pomaranczowo-zloty? na czerwonym pudelku byla laska w krotkich pomaranczowych wlosach, nie moge znalezc nic zastepczego, zmienialam rudy na blond i brazy, jednak znow wrocilam do rudego - ale to nie taki jak bym chciala, moze ktos pamieta o jaka farbe mi chodzi, nr itd....., szukalam w googlach ale nic z tego..........pozdrawiam
umka72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:49   #1018
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny,właśnie dostałam farbę Majirel i lekko zbaraniałam jeśli chodzi o czas trzymania jej na włosach :P zawsze nakładam farbę na odrost 20min,potem na resztę 10... a tu nie wiem...
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:07   #1019
coffee_time
Raczkowanie
 
Avatar coffee_time
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 208
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

proszę o pomoc

jak wyjdzie Płomienna Iskra Joanny na włosach na poziomie 6 w kolorze czerwonomiedzianym? czy trochę rozjaśni? jak myślicie? i czy wychodzi czerwono? bo tego bym bardzo nie chciała
coffee_time jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:09   #1020
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

do coffee_time - wychodzi bardzo czerwona :P , faktycznie tak jak jest na opakowaniu, przynajmniej mi kiedyś tak wyszła :/ .
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.