Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-15, 20:56   #241
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

O raju! Współczuję! Mnie raz 6-letnia chrześnica niechcący łokciem uderzyła podczas wygłupów w policzek i miałam w środku taką ranę,że masakra - napuchło mi i w ogóle - a niby mocno mnie nie uderzyła. To co musisz mieć po rurce metalowej
Te haczyki to się zaraz wbijają i ranią :-/ Czasem nawet jak się leży na policzku...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 21:55   #242
saline
Raczkowanie
 
Avatar saline
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O raju! Współczuję! Mnie raz 6-letnia chrześnica niechcący łokciem uderzyła podczas wygłupów w policzek i miałam w środku taką ranę,że masakra - napuchło mi i w ogóle - a niby mocno mnie nie uderzyła. To co musisz mieć po rurce metalowej
Te haczyki to się zaraz wbijają i ranią :-/ Czasem nawet jak się leży na policzku...
No wesoło nie jest, ale jestem szczęśliwa że nie skończyło się gorzej. A teraz mam ubaw, bo mąż łazi za mną i co chwila przeprasza i miejsca sobie znaleźć nie może
__________________
12/03/2015 - aparat samoligaturujący - górny łuk
02/06/2015 - aparat samoligaturujący - dolny łuk
Kompletnie zadrutowana
saline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 22:18   #243
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
(...) Czyżby reakcja po założeniu łańcuszków? Najpierw bardzo mnie jedynki bolały, a teraz w sumie ból mija i została nadwrażliwość tej jednej. (...)
Łańcuszki już takie są ja po pierwszym założeniu łańcuszka na jedynki myślałam, że oszaleje ale przy kolejnych jest coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
(...)
Zęby stłoczone. Mówiła, że może będzie je piłować - zaniepokoiło mnie to. Pewnie bardzo nieprzyjemne. Potrzebne?
(...)
W moim przypadku orto zapowiedział na pierwszej wizycie, że jest możliwość, że zęby będą piłowane. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie wynika to z tego, że zębom może braknąć minimalnie miejsca żeby się ładnie zmieścić w łuku. I należy je trochę podpiłować po bokach

Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
A ja dziś miałam mały "wypadek". Dostałam z metalowej rurki w szczękę z prawej strony (...).
Jak dobrze, że zęby i aparat cały!

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2016-01-15 o 22:20
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 22:20   #244
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
Już nie raz tak miałam, jak tylko zauważam że robi mi się osad to używam pasty Blanx Anty Osad i kreseczki znikają. Nie używam tej pasty regularnie, tylko jak właśnie zaczynam zauważać przebarwienia.
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
A ja dziś miałam mały "wypadek". Dostałam z metalowej rurki w szczękę z prawej strony Tak jak kucałam tak padłam. Na szczęście zęby całe, aparat też przeżył, warga i policzek od środka rozwalony i chyba będzie siniak. Do tego teraz tak mnie zęby bolą, że będę musiała wziąć jakieś silniejsze przeciwbólowe. Tak się kończy pomaganie mężowi w składaniu sprzętu do ćwiczeń. Nigdy więcej Tak się wystraszyłam, że połamało mi zęby albo że rozwaliłam aparat, że nie wyobrażacie sobie jaka miałam ulgę jak się obmacałam i stwierdziłam, że wszystko całe.
Uuu to współczuję strasznie! Domyślam się że stres ogromny. Oby się szybko wygoiło
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 23:10   #245
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ojej Saline, całe szczęście wszystko okej
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:26   #246
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Saline, jak to dobrze, że nic poważnego się nie stało. Ja jeszcze nie mam aparatu a już się cykam, że w coś walnę i rozwalę zęby albo po zdjęciu i retencji i tak się wykrzywią. Czas i pieniądze poszłyby na marne.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:48   #247
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Saline alez to musialo boleć! ! Ja jak czasami dostane w zeby podczas zabawy z synkiem to tylko macam czy aparat i zęby całe, juz kilka razy mialam wrazenie ze zab zaczal sie ruszac po takim uderzeniu
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 15:03   #248
saline
Raczkowanie
 
Avatar saline
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Dzięki dziewczyny Na szczęście wielka krzywda mi się nie stała. Buzia trochę spuchnięta, siniak i poraniony policzek i wargi od środka. Zagoi się. Jedyne co to musiałam pooklejać się woskiem. 10m-cy uważałam, a teraz chwila nieuwagi i mi się oberwało. Niestety wszystkiego nie można przewidzieć. Ważne, że aparat i zęby całe.
Oby tylko opuchlizna zeszła do poniedziałku, bo ciekawe co szef powie jak mnie zobaczy
__________________
12/03/2015 - aparat samoligaturujący - górny łuk
02/06/2015 - aparat samoligaturujący - dolny łuk
Kompletnie zadrutowana
saline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:58   #249
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Dla aparatek noszących bezbarwne/przeźroczyste ligatury- curry to wróg ! Mam żółciutkie ligaturki więc w tygodniu muszę się udać na wymianę
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 22:17   #250
kakamaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 110
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Wiemy wiemy :-D kolorowe gumki też barwi niestety.
kakamaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 22:58   #251
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Ja mam takie gumki-amortyzatory na czwórkach i one były srebrne, w kolorze zamków, a po paru tygodniach... są złoto-zielone Ja nie wiem jak Wy, ligaturowe aparatki, przeżywacie z ligaturami od wizyty do wizyty
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 23:43   #252
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Ja mam takie gumki-amortyzatory na czwórkach i one były srebrne, w kolorze zamków, a po paru tygodniach... są złoto-zielone Ja nie wiem jak Wy, ligaturowe aparatki, przeżywacie z ligaturami od wizyty do wizyty
Ja już 3ci raz z kolei wzięłam błękitne i niebardzo widzę przebarwienia jak mam je założone. Dopiero jak mi je wymieniają (a szczególnie ostatnio, po 2 miesiącach) to mam lekkie zdziwko- ooo zielone Nie przeszkadza mi to ani trochę
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 00:03   #253
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Ja mam takie gumki-amortyzatory na czwórkach i one były srebrne, w kolorze zamków, a po paru tygodniach... są złoto-zielone Ja nie wiem jak Wy, ligaturowe aparatki, przeżywacie z ligaturami od wizyty do wizyty

U mnie moje bezbarwne spokojnie 3tygodnie ładnie sie trzymają. Ale teraz jestem chora więc pije dużo herbaty, która też farbuje ligatury. Ale curry przeszło dziś moje najśmielsze oczekiwania- na codzień unikam tej przyprawy ale dziś akurat byliśmy u znajomych i był pyszny indyk w curry. ligatury wymieniam za free u asystentki orto bez problemu.
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 10:47   #254
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez dolceana Pokaż wiadomość
Dla aparatek noszących bezbarwne/przeźroczyste ligatury- curry to wróg ! Mam żółciutkie ligaturki więc w tygodniu muszę się udać na wymianę
Dlatego jednak stawiam na metal. Curry bywa u mnie czasami codziennie.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:51   #255
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

ostatnio orto sama założyła mi ligatury w kolorze srebnym/stalowym i jestem zadowolona. W ogóle się nie wyróżniają.

Ale też mam dodatkowy łuk na górze, idący przy dziąśle. Przez tydzień było ok, dawałam radę, ale od wczoraj tak mnie rani, że aż mi spuchło. Wosk na jakiś czas daje radę tylko, bo ciężko go tam zamontować. Wymaga dużo wysiłku. :/
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 12:43   #256
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nnatalkaa89 Pokaż wiadomość
ostatnio orto sama założyła mi ligatury w kolorze srebnym/stalowym i jestem zadowolona. W ogóle się nie wyróżniają.

Ale też mam dodatkowy łuk na górze, idący przy dziąśle. Przez tydzień było ok, dawałam radę, ale od wczoraj tak mnie rani, że aż mi spuchło. Wosk na jakiś czas daje radę tylko, bo ciężko go tam zamontować. Wymaga dużo wysiłku. :/
Pokażesz ten łuk?
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 13:12   #257
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ja jutro zakładam dół, ale to zleciało. Nie ma już tych emocji co przed zacementowaniem góry, wtedy to spać nie mogłam Nawet spędzenie paru dni na jogurtach i papkach nie robi na mnie wrażenia
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 13:25   #258
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ja jutro zakładam dół, ale to zleciało. Nie ma już tych emocji co przed zacementowaniem góry, wtedy to spać nie mogłam Nawet spędzenie paru dni na jogurtach i papkach nie robi na mnie wrażenia
Haha no tak, jak ma się już jakieś przejścia za sobą, to potem to już żadne emocje. Co tam: najwyżej coś będzie bolało, obcierało, przeszkadzało, nie będzie można gryźć i tyle, czym tu się ekscytować?
Mimo wszystko, życzę powodzenia
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 13:38   #259
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Tak jak kilka z Was radzilo, wrzucam zdjecia bez aparatu (wrzucane notabene juz kiedys na wizaz) i z tym co mam teraz i na czym moja orto chce skonczyc i sciagac juz aparat z czego ja zadowolona nie jestem. Wybaczcie jakosc, nie mam lepszego aparatu pod reka.
I co myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0082.jpg (47,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0084.jpg (49,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160117_132435_HDR-2.jpg (27,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160117_132514_HDR-2.jpg (91,7 KB, 79 załadowań)
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 13:43   #260
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Tak jak kilka z Was radzilo, wrzucam zdjecia bez aparatu (wrzucane notabene juz kiedys na wizaz) i z tym co mam teraz i na czym moja orto chce skonczyc i sciagac juz aparat z czego ja zadowolona nie jestem. Wybaczcie jakosc, nie mam lepszego aparatu pod reka.
I co myslicie?
Musiałabyś jeszcze wrzucić zdjęcia z zagryzionymi zębami + takie z profilu, żeby móc ocenić zgryz. Ogólnie dobrze to wygląda, ale o te górne jedynki ja bym walczyła żeby były bliżej
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 14:34   #261
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Tak jak kilka z Was radzilo, wrzucam zdjecia bez aparatu (wrzucane notabene juz kiedys na wizaz) i z tym co mam teraz i na czym moja orto chce skonczyc i sciagac juz aparat z czego ja zadowolona nie jestem. Wybaczcie jakosc, nie mam lepszego aparatu pod reka.
I co myslicie?
Ja też bym powalczyła o te jedynki
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 18:54   #262
saline
Raczkowanie
 
Avatar saline
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 125
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Tak jak kilka z Was radzilo, wrzucam zdjecia bez aparatu (wrzucane notabene juz kiedys na wizaz) i z tym co mam teraz i na czym moja orto chce skonczyc i sciagac juz aparat z czego ja zadowolona nie jestem. Wybaczcie jakosc, nie mam lepszego aparatu pod reka.
I co myslicie?
Wg mnie powinnaś jej powiedzieć, że nie jesteś zadowolona. Jest ładnie, ale można jeszcze górę poprawić. Nie po to płacisz tyle kasy, aby cię zostawiła z niedoróbkami. Jeśli ci zostawi takie szpary to później może się okazać, że zęby będą ci się przestawiać.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ja jutro zakładam dół, ale to zleciało. Nie ma już tych emocji co przed zacementowaniem góry, wtedy to spać nie mogłam Nawet spędzenie paru dni na jogurtach i papkach nie robi na mnie wrażenia
Ja też się nie mogłam doczekać założenia dołu, a potem wyłam z bólu i plułam sobie w brodę po co ja tak szybko chciałam ten dół. Teraz to można się tylko z tego śmiać.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nnatalkaa89 Pokaż wiadomość
ostatnio orto sama założyła mi ligatury w kolorze srebnym/stalowym i jestem zadowolona. W ogóle się nie wyróżniają.

Ale też mam dodatkowy łuk na górze, idący przy dziąśle. Przez tydzień było ok, dawałam radę, ale od wczoraj tak mnie rani, że aż mi spuchło. Wosk na jakiś czas daje radę tylko, bo ciężko go tam zamontować. Wymaga dużo wysiłku. :/
A może dla ciebie byłaby lepsza ta taka nakładka na aparat zamiast wosku? Chociaż nie wiem czy to by coś pomogło skoro ten dodatkowy drut jest przy dziąśle.
__________________
12/03/2015 - aparat samoligaturujący - górny łuk
02/06/2015 - aparat samoligaturujący - dolny łuk
Kompletnie zadrutowana
saline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 18:55   #263
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ja jutro zakładam dół, ale to zleciało. Nie ma już tych emocji co przed zacementowaniem góry, wtedy to spać nie mogłam Nawet spędzenie paru dni na jogurtach i papkach nie robi na mnie wrażenia
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Tak jak kilka z Was radzilo, wrzucam zdjecia bez aparatu (wrzucane notabene juz kiedys na wizaz) i z tym co mam teraz i na czym moja orto chce skonczyc i sciagac juz aparat z czego ja zadowolona nie jestem. Wybaczcie jakosc, nie mam lepszego aparatu pod reka.
I co myslicie?
Gorzałko, czyli dwa pierwsze zdjęcia są przed a te w aparacie po leczeniu? Jeśli tak to ładnie już wyglądają, tylko rzeczywiście dla idealnego efektu można by było zbliżyć do siebie jedynki.
Z tego co widzę to miałaś rozszerzaną górę? Wydaje mi się, że na górze masz mniej zębów/ węższe zęby i może aby nie było żadnych przerw na górze będą potrzebne licówki ...?

Czekając na wizytę już drugi miesiąc czytam sporo o leczeniu ortodontycznym i trochę nabrałam obawy co do podnoszenia mojego zgryzu - że niby przy zgryzie głębokim gdy się zrobi sam aparat to mogą się zrobić problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. A tak w moim przypadku zaproponowała ortodontka - w sensie, że nie mówiła o wyciągach, poszerzaniu zgryzu itp.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:00   #264
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Dzieki za opinie. Postaram sie wrzucic jeszcze zdjecia z boku + z zacisnietymi zebami.
Mam pelno szpar jeszcze miedzy zebami, nie tylko jedynki sie klaniaja tutaj. Wszystko niby ma sie jeszcze zejsc.
Bardziej przejmuje sie tym, ze nie wszystkie zeby sa rowne na dlugosci wzgledem siebie + nie wszystkie sa 'postawione' do pionu. Roznica miedzy prawa i lewa dwojka jest okropna.
Oczywiscie, mowilam orto, ze nie jestem zadowolona i co mi sie nie podoba na co dostaje odpowiedz, ze takie mam zeby i mocne miescie szczeki i nic juz z tym nie zrobimy
Jeszcze pytanie do Was. Nie ma sensu opowiadac jak do tego doszlo, bo to dluga historia, ale klinika w ktorej sie lecze zgubila moj wycisk ktory robi sie przed zalozeniem aparatu.
Myslicie, ze to ma wplyw na leczenie? W sumie nie wiem, po co robi sie wycisk, ale tak mi przyszlo do glowy...
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:52   #265
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Bardziej przejmuje sie tym, ze nie wszystkie zeby sa rowne na dlugosci wzgledem siebie + nie wszystkie sa 'postawione' do pionu. Roznica miedzy prawa i lewa dwojka jest okropna.
Pewnie masz startą jedną dwójkę - to na to możesz skorzystać z usług stomatologii estetycznej po zdjęciu aparatu i dobudować starte zęby
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:14   #266
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja już 3ci raz z kolei wzięłam błękitne i niebardzo widzę przebarwienia jak mam je założone. Dopiero jak mi je wymieniają (a szczególnie ostatnio, po 2 miesiącach) to mam lekkie zdziwko- ooo zielone Nie przeszkadza mi to ani trochę
Wrzucisz zdjęcie z błękitnymi rosi: Chodzi za mną żeby takie na najbliższej wizycie wziąć (orto już mi je jakiś czas temu proponowała, ale musiałam do nich dojrzeć : )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaż
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 16:31   #267
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Pokażesz ten łuk?
Strasznie ciężko zrobić zdjęcie, ale może jakoś mi się uda i wrzucę
Cytat:
Napisane przez saline Pokaż wiadomość
A może dla ciebie byłaby lepsza ta taka nakładka na aparat zamiast wosku? Chociaż nie wiem czy to by coś pomogło skoro ten dodatkowy drut jest przy dziąśle.
Nie nakładka nawet tam nie wejdzie, łuk przy samym dziąśle (styka się z nim) i jeszcze na dodatek jak się łączy z dwójkami to jest odgięty. Taka śmieszna konstrukcja.
Ale wczoraj jakoś posiłowałam się z woskiem i siedzi, na razie rana się zagoiła
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 16:40   #268
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
(...)
Myslicie, ze to ma wplyw na leczenie? W sumie nie wiem, po co robi sie wycisk, ale tak mi przyszlo do glowy...
Wyciski są robione albo do stworzenia aparatów podniebiennych, albo po prostu do dokumentacji ja np. miałam robiony wycisk tylko dlatego, że orto musi mieć to w dokumentacji medycznej, ale tak na prawdę nic on nie wnosi do leczenia
Efekty u Ciebie są już super, ale tak jak mówią Dziewczyny, walczyłabym o te jedynki... Dziwi mnie trochę stwierdzenie "szpary się jeszcze zejdą". Wydawało mi się, że szpary się zamyka poprzez stosowanie łańcuszków (sama mam zamykane luki - począwszy od jedynek, a teraz kolejne zęby dosuwamy do tych jedynek za pomocą łańcuszków). Ale może nam się łatwo mówi, a każdy przypadek jest inny... W każdym razie jeszcze bym na Twoim miejscu pogadała z ortodontką

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Wrzucisz zdjęcie z błękitnymi rosi: Chodzi za mną żeby takie na najbliższej wizycie wziąć (orto już mi je jakiś czas temu proponowała, ale musiałam do nich dojrzeć : )
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaż
Pytanie nie do mnie, ale też aktualnie mam błękitne
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1451168256

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2016-01-18 o 16:45
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 16:43   #269
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ja miałam niebieskie i też mi się podobały. Odbarwień zero, ale moje wizyty są co miesiąc, więc nawet nie mają na to szans

Mam już dół, bez pierścieni (i dobrze bo niemiło wspominam ich wbijanie), ale czuję że mogę mieć jazdy w wypadającym drucikiem. Dolne zęby mam drobniejsze od górnych, zamki są takie małe, słodkie Zdjęcia pewnie wrzucę jak wrócę do normalności. Obiad zjadłam w miarę normalnie, ale obecnie egzystuję w łóżku i zaczynam czuć, że żyję
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 17:43   #270
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Wrzucisz zdjęcie z błękitnymi rosi: Chodzi za mną żeby takie na najbliższej wizycie wziąć (orto już mi je jakiś czas temu proponowała, ale musiałam do nich dojrzeć : )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaż
Mam zdjęcie, ale jak widać-tragicznej jakości Od początku leczenia w maju, do teraz. Kilka dni minęło, a dwójka jest już praktycznie na równi z jedynkami, szoken ;o I widać osad, tam gdzie wcześniej było stłoczenie, na szczęście to jest problem do szybkiego ogarnięcia
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-01-21 o 23:59
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.