Majówki 2016 - część szósta - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-04, 10:35   #1261
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Śmietana i krem ze śmietany, mleka czy czegokolwiek innego krowiego, to taki nabiał jak w mordę dał... no już bardziej alergizująca może być szklanka mleka.

Ta moja czekolada krowkowa doprowadza mnie do szału. Chyba ją wyrzucę. Hihi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę no ale dopóki go nie swedzialo to było ok. Teraz miara się przebrala. Trzeba zacisnąć pasa z zarciem i tyle. Szkoda dziecka. Nie jest niczemu winne że to ten syf musiał zaatakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:04   #1262
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziekuje za odp dot piany w kapieli. Kupie mu jakis plyn niech ma fun ostatnio az placze gdy go wyciagam z wody.
Wypralam tez juz dwa razy jego ubranka w naszym plynie do prania i tez jest niby ok i w koncu ubranka pachna praniem
Martunia kurcze a to faktycznie nabiał? Biedaki...
Co do attipaskow to kupilam z ich strony. Wg ich tabeli rozmiarow jego stopa miesci sie w przedziale rozmiaru L tj miedzy 11,6 a 12,5 cm.
Kaylla wzielas te mniejsze po konsultacji i mam teraz pietra ze sama w nich bede pomykac

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

A wzielam wzor puzzli bo ma kilka kolorow w sobie i stwierdzilam ze do wszystkiego bedzie pasowac

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Też tak myślę no ale dopóki go nie swedzialo to było ok. Teraz miara się przebrala. Trzeba zacisnąć pasa z zarciem i tyle. Szkoda dziecka. Nie jest niczemu winne że to ten syf musiał zaatakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dasz rade u mnie najgorsze jest obecnie to ze bananowy chlebek mnie sie przejadl.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 11:22   #1263
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Jasne, ze w pianie 😉
Aktualnie używamy płynu od stop do glow z Babydream, Hipp ma chyba fajny skład i oczywiście powinny zapach😍
Babydream dla mam ma bardzo podobny zapach do Hipp. Uzywam obu na zmiane. Dla siebie tez 😂

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 12:34   #1264
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp dot piany w kapieli. Kupie mu jakis plyn niech ma fun ostatnio az placze gdy go wyciagam z wody.
Wypralam tez juz dwa razy jego ubranka w naszym plynie do prania i tez jest niby ok i w koncu ubranka pachna praniem
Martunia kurcze a to faktycznie nabiał? Biedaki...
Co do attipaskow to kupilam z ich strony. Wg ich tabeli rozmiarow jego stopa miesci sie w przedziale rozmiaru L tj miedzy 11,6 a 12,5 cm.
Kaylla wzielas te mniejsze po konsultacji i mam teraz pietra ze sama w nich bede pomykac

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

A wzielam wzor puzzli bo ma kilka kolorow w sobie i stwierdzilam ze do wszystkiego bedzie pasowac

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------




Dasz rade u mnie najgorsze jest obecnie to ze bananowy chlebek mnie sie przejadl.
Nie wiem czy to nabiał czy nie.. . Na razie się wyzeruje i później zrobię prowokacje i się zobaczy... u nas są tylko zmiany w zgieciach, nic więcej! Żadnych brzydkich kup itp
Mi się nie przejadl bo robiłam może ze 6 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:20   #1265
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Nie byłam jeszcze człowiek o sobie zawsze zapomina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogarniesz temat Tymona, to na jednej nozce do laboratorium śmigać!


Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Kochana, to nie są banały! Jeśli chodzi o prawadzanie za rączki to niestety, działa to tylko i wyłączenie na szkodę dziecka: http://www.terapia-ndt.waw.pl/chodzenie.php
Dlatego nie pozwalaj i protestuj ile wlezie! Co do dawania ciastek czy w ogóle słodyczy to też Ty decydujesz kiedy spróbuje. Jeśli w tej chwili sobie nie życzysz to nikt nie ma prawa tego podważyć.
Mnie w niedzielę w podobnej kwestii wkurzył wujek. Nie wiem, czy to miał być żart czy co, ale pytał czy damy Wojtkowi wafelka albo inną czekoladkę i był strasznie zdziwiony, że nie damy i jeszcze bardzo długo nie zamierzamy mu dawać do próbowania sklepowych słodyczy. Żeby nie było, że straszna ze mnie słodyczowa terrorystka - dostał do oblizania łyżeczkę kremu z tortu, ostatnio zeżarł mi pół muffinki z owocami (mojego wypieku), dostał też do spróbowania lody w sobotę, ale nie zachwyciły go
Z tym prowadzeniem za rączki u nas się zaczyna masakra. Do tej pory Weronika nawet nie chciała ręki do poparcia. Wstawala przy tapczanie i się męczyła, ale rączki nie chciała podać tylko sama. Zreszta nawet nikt nie miał za miaru Jej prowadzić, ewentualnie pomóc wstac. A od kilku dni np przy sniadaniu, schodzi mi co chwile z kolan, kładę Ja na podłogę żeby raczkowala gdzie chce, a Ona nogi sztywne i chce iść. Czasami Ja chwile przeprowadze, ale nie na zasadzie ciągnięcia do góry za ręce, tylko albo delikatnie pod paszki, albo brzuch i plecki żeby tylko utrzymała równowagę, a nie zmieniała środka ciężkości. Jak chce Ja położyć na siedząco to histeria. Mam nadzieje, ze to minie.
A dziś kupiłam pierwsze butki, zdecydowałam się na Bartkowe.
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:27   #1266
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wiadomosci o chodzeniu i tym artykułu. Niestety to tesciowa zaczęła z tym chodzeniem za rączki i ewidentnie już mamy problem ze stawianiem stopy. Jak nic się nie zmieni to będe musiala odwiedzić fizjoterapeute :-\ a ostatnio w niedziele chciala popisac się przed sąsiadami i chciała prowadzić Wojtka w niechodkach na dworze. Oberwalo jej się niezle, tylko i tak to nic do niej nie dotarlo:-\
Spokojnie, może nic sie jeszcze nie dzieje. Pamiętaj, ze dziecko nie wie jak powinno właściwie odkładać stopę i musi do tego dojść samo metodą prób i błędów. Też to, ze coś może spowodować wady postawy, to wcale nie jest powiedziane że to się stanie na 100%. Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkiego przyspieszania rozwoju u dziecka - tak jak nie sadzałam póki sam nie usiadł, tak też nie stawialiśmy na nogach póki sam nie wstał, ani też teraz nie uczymy chodzić.
Od siebie mogę jedynie dodać jeszcze jeden argument za nieprowadzeniem, czy wszelkimi chodzikami (nie wiem, czy to dotyczy również pchaczy). Gdzieś wyczytałam, że ogólnie dziecko, które ogarnia samo te umiejętności upada na ogół na pupę. I z tego co obserwuję Pawełka rzeczywiście zawsze jak nie złapie równowagi stojąc bez podparcia to ląduje na pupie. Natomiast dzieci wyćwiczone w chodzikach, czy prowadzone za ręce nie mają tego odruchu i najczęściej lecą do tyłu uderzając się w głowę.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:36   #1267
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Spokojnie, może nic sie jeszcze nie dzieje. Pamiętaj, ze dziecko nie wie jak powinno właściwie odkładać stopę i musi do tego dojść samo metodą prób i błędów. Też to, ze coś może spowodować wady postawy, to wcale nie jest powiedziane że to się stanie na 100%. Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkiego przyspieszania rozwoju u dziecka - tak jak nie sadzałam póki sam nie usiadł, tak też nie stawialiśmy na nogach póki sam nie wstał, ani też teraz nie uczymy chodzić.
Od siebie mogę jedynie dodać jeszcze jeden argument za nieprowadzeniem, czy wszelkimi chodzikami (nie wiem, czy to dotyczy również pchaczy). Gdzieś wyczytałam, że ogólnie dziecko, które ogarnia samo te umiejętności upada na ogół na pupę. I z tego co obserwuję Pawełka rzeczywiście zawsze jak nie złapie równowagi stojąc bez podparcia to ląduje na pupie. Natomiast dzieci wyćwiczone w chodzikach, czy prowadzone za ręce nie mają tego odruchu i najczęściej lecą do tyłu uderzając się w głowę.
Weronika tez zawsze na pupę się przewraca.
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 15:51   #1268
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas też na pupę spada.
Dziewczyny które mają fotelik na isofix- czy one się wam ruszają jak je szarpniecie ręką? U nas rusza się na boki i nawet trochę go do góry podniose. Wg listy pasuje do naszego auta i wskaźniki też są zielone więc raczej prawidłowo zamontowany. Nie wiem kogo zapytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 15:54   #1269
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
Anulus, ale masz ślicznotkę
Kobietki, możecie mi napisać ile pieluszek zużywają Wasze Maluchy na dobę?
Hubcia ostatnio max 4 na dobę - myślę czy ona nie pije za mało, nie sika za mało. Kiedyś po nocy to byłą taka wielka bomba, a teraz hmmm tak pół na pół i dało mi to do myślenia. Teraz to zmieniam jej czasami prawie suche pieluszki z takim małym sik - bardziej dla zasady, żeby nie trzymać jej w tej samej pieluszce pół dnia.
Widziałam, że już masz sporą statystykę, ale dorzucę swoje trzy grosze Martyna zużywa 4 pampersy dziennie, chyba że robi więcej kup. Pielucha po nocy nie jest bombą, a jak miała 6 miesiecy, to można było pół dzielnicy tym pozbijać jak kręgle

Anulus Mała wygląda jak anioł chciałam, żeby moja tak wyglądała na roczek, ale nie mogę znaleźć odpowiednio dziewczęcej koszuli Gdzie kupiłaś Waszą??

I jeszcze Mia: też nie otrzymałam zamówienia z Femme, ale anulowałam je, bo mi się odechciało czekać

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
U nas też na pupę spada.
Dziewczyny które mają fotelik na isofix- czy one się wam ruszają jak je szarpniecie ręką? U nas rusza się na boki i nawet trochę go do góry podniose. Wg listy pasuje do naszego auta i wskaźniki też są zielone więc raczej prawidłowo zamontowany. Nie wiem kogo zapytać.
Zrób zdjęcie i zapytaj na grupie na FB o RWFach Tam Ci pewnie doradzą
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:00   #1270
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Moja siostra dostała dziś zamówienie z fem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:01   #1271
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

O! Mona! Miałam zapytać: w czym podajesz Ninie koktajle i smoothies?? w kubeczku?
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 16:06   #1272
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Prowadzenie za rączki...Nie ogarniam tego. Pozycja sztuczna nienaturalna dla nas.Jak takie coś widzę to mam wrażenie że dziecku zaraz ręce z barków wyskoczą.
Widzę że teściowa proboje takie rewelacje uskuteczniac ale ja na ziemię szybko sprowadzamy bo Emilka jeszcze nie chodzi.Próbuje się podnosić a tak to tylko przy meblach.Ale nie przegadasz że na razie musi bokiem koniecznie już musi do przodu.

W ogóle to czad. Wzięła wczoraj Emilke na spacer na plac zabaw.Nie było ich 2 godziny.Patrze picie nietknięte.Dziecko było po obiedzie i mi mało wypiła.Ta zdziwiona że jej mała zaczęła marudzić w wózku ja ją przytulam a ona mało mi bluzki nie zje zdenerwowana jak nie wiem. To ja do piersi mało mi cycków nie odgryzla tak się rzuciła.I pytam czemu nie tkniete picie czy mała nie chciała.A Babcia mówi że jej nie dawała. To mój M.Sie wcina z nerwami jak to dziecko przez 2 godziny nic nie pilo? A ta mówi że nie kazalismy jej dawać to nie dawała poza tym wiało to nie chciała jej dawać na wietrze.
No ludzie trzymajcie mnie!!! 17© ciepło a ta nie bo się Emi przeziebi.Naprawde nabieram coraz większej niechęci do teściowej. Dwójkę dziecko wychowala jak podkreśla a pić dziecku nie da przez 2 godziny.
W ogóle to mam też z nią problem bo kupuje na taniej odzieży masę ciuchów w strasznym stanie i mam już kilka pudel tego nigdy nie założonych albo co lepsze to tylko zakładam jak mała do niej idzie na godzinkę czy 2 bo te rzeczy się nie nadają po prostu albo rozwleczone albo za duże. I nie wiem jak jej powiedziec żeby przestała.Naprawde szkoda po prostu kasy.Wolalabym żeby już jak ma życzenie żeby kupiła w najtańszym sklepie 1 bluzkę choćby w Pepco za te 7 zł a żeby to było coś co założę niż te szmaty ;-(
Nie chce jej urazić ale serio 90%tych rzeczy po prostu na scierke się nadaje tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Pytanko mam o bidony wiem że już ten temat był wałkowany jakiś czas temu.Jakie bidony macie? Bo wiem że część z Was kupowała.Chcialam kupić coś właśnie na spacery do podawania picia.Bo babcia doidy nie ogarnia a z treningowego Emilce już się ciężko pije za słabo jej leci i się męczy. A kupiłam Lovi 360 no ale nie ogarnia za dużo wylewa i jest zaraz cała mokra. A podałam jej wczoraj przez słomkę taka szerszą z Ikei z normalnego kubka i piła ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:09   #1273
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ula, my też kiedyś dostaliśmy od koleżanki teściowej takie ciuszki... używamy ich obecnie jako szmaty... Więc ten teges... nie krępuj się
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:16   #1274
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez majena_88 Pokaż wiadomość
Ogarniesz temat Tymona, to na jednej nozce do laboratorium śmigać!




Z tym prowadzeniem za rączki u nas się zaczyna masakra. Do tej pory Weronika nawet nie chciała ręki do poparcia. Wstawala przy tapczanie i się męczyła, ale rączki nie chciała podać tylko sama. Zreszta nawet nikt nie miał za miaru Jej prowadzić, ewentualnie pomóc wstac. A od kilku dni np przy sniadaniu, schodzi mi co chwile z kolan, kładę Ja na podłogę żeby raczkowala gdzie chce, a Ona nogi sztywne i chce iść. Czasami Ja chwile przeprowadze, ale nie na zasadzie ciągnięcia do góry za ręce, tylko albo delikatnie pod paszki, albo brzuch i plecki żeby tylko utrzymała równowagę, a nie zmieniała środka ciężkości. Jak chce Ja położyć na siedząco to histeria. Mam nadzieje, ze to minie.
A dziś kupiłam pierwsze butki, zdecydowałam się na Bartkowe.
Jutro jestem umówiona do lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:21   #1275
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Anika dzięki ;-)
To widzę nie jestem sama.Ale wiesz po prostu naprawdę widzę kasę wyrzucana w błoto a można by było to przeznaczyć na naprawdę wartościowe rzeczy.Ostatnio przytargala mi sukienki 100%poliester z milionem warstw i koronek stroje kąpielowe z nogawkami i rękawami ale sory boję się tego dziecku założyć ;-( nie wiem no nie przekonam się.
Sama czasem też coś kupiłam Emilce na ciuchach ale coś co albo było nowe z metką albo naprawdę super a nie tak na siłę byle cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:36   #1276
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
O! Mona! Miałam zapytać: w czym podajesz Ninie koktajle i smoothies?? w kubeczku?
Tak Asiu, z normalnego kubka pije, tylko plastikowego of kors żeby nie zeżarła szkła
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 16:39   #1277
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Koszula jest z zeszłorocznej wyprzedaży z zary.
Muszę założyć konto na Facebooku najpierw😉 w Polsce zapytam u jakiegoś sprzedawcy bo będziemy jeździć za fotelikiem a jak nic nie doradza to mój brat pożyczy mi swoje konto😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 17:15   #1278
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ula, ja się ostatnio orientowałam i czytałam dyskusję na temat bidonów to chyba najbardziej polecany avent albo skip hop, poza tym tomee tommee tippee i canpol sama nie wiem na który się zdecydować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 17:38   #1279
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Moja siostra dostała dziś zamówienie z fem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak z jakością ubrań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 18:24   #1280
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzięki Agassek właśnie myślałam o Canpolu ale poczytam tez o reszcie co napisałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 18:52   #1281
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Prowadzenie za rączki...Nie ogarniam tego. Pozycja sztuczna nienaturalna dla nas.Jak takie coś widzę to mam wrażenie że dziecku zaraz ręce z barków wyskoczą.
Widzę że teściowa proboje takie rewelacje uskuteczniac ale ja na ziemię szybko sprowadzamy bo Emilka jeszcze nie chodzi.Próbuje się podnosić a tak to tylko przy meblach.Ale nie przegadasz że na razie musi bokiem koniecznie już musi do przodu.

W ogóle to czad. Wzięła wczoraj Emilke na spacer na plac zabaw.Nie było ich 2 godziny.Patrze picie nietknięte.Dziecko było po obiedzie i mi mało wypiła.Ta zdziwiona że jej mała zaczęła marudzić w wózku ja ją przytulam a ona mało mi bluzki nie zje zdenerwowana jak nie wiem. To ja do piersi mało mi cycków nie odgryzla tak się rzuciła.I pytam czemu nie tkniete picie czy mała nie chciała.A Babcia mówi że jej nie dawała. To mój M.Sie wcina z nerwami jak to dziecko przez 2 godziny nic nie pilo? A ta mówi że nie kazalismy jej dawać to nie dawała poza tym wiało to nie chciała jej dawać na wietrze.
No ludzie trzymajcie mnie!!! 17 ciepło a ta nie bo się Emi przeziebi.Naprawde nabieram coraz większej niechęci do teściowej. Dwójkę dziecko wychowala jak podkreśla a pić dziecku nie da przez 2 godziny.
W ogóle to mam też z nią problem bo kupuje na taniej odzieży masę ciuchów w strasznym stanie i mam już kilka pudel tego nigdy nie założonych albo co lepsze to tylko zakładam jak mała do niej idzie na godzinkę czy 2 bo te rzeczy się nie nadają po prostu albo rozwleczone albo za duże. I nie wiem jak jej powiedziec żeby przestała.Naprawde szkoda po prostu kasy.Wolalabym żeby już jak ma życzenie żeby kupiła w najtańszym sklepie 1 bluzkę choćby w Pepco za te 7 zł a żeby to było coś co założę niż te szmaty ;-(
Nie chce jej urazić ale serio 90%tych rzeczy po prostu na scierke się nadaje tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Pytanko mam o bidony wiem że już ten temat był wałkowany jakiś czas temu.Jakie bidony macie? Bo wiem że część z Was kupowała.Chcialam kupić coś właśnie na spacery do podawania picia.Bo babcia doidy nie ogarnia a z treningowego Emilce już się ciężko pije za słabo jej leci i się męczy. A kupiłam Lovi 360 no ale nie ogarnia za dużo wylewa i jest zaraz cała mokra. A podałam jej wczoraj przez słomkę taka szerszą z Ikei z normalnego kubka i piła ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ula mamy ten IMG_1491328320.565939.jpg
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 19:32   #1282
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Widziałam, że już masz sporą statystykę, ale dorzucę swoje trzy grosze Martyna zużywa 4 pampersy dziennie, chyba że robi więcej kup. Pielucha po nocy nie jest bombą, a jak miała 6 miesiecy, to można było pół dzielnicy tym pozbijać jak kręgle

Anulus Mała wygląda jak anioł chciałam, żeby moja tak wyglądała na roczek, ale nie mogę znaleźć odpowiednio dziewczęcej koszuli Gdzie kupiłaś Waszą??

I jeszcze Mia: też nie otrzymałam zamówienia z Femme, ale anulowałam je, bo mi się odechciało czekać

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------


Zrób zdjęcie i zapytaj na grupie na FB o RWFach Tam Ci pewnie doradzą
Też już o tym pomyślałam juz nawet nie pamiętam co zamówiłam zwrot powinien być gratis za to czekanie w razie W. 😁
Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Prowadzenie za rączki...Nie ogarniam tego. Pozycja sztuczna nienaturalna dla nas.Jak takie coś widzę to mam wrażenie że dziecku zaraz ręce z barków wyskoczą.
Widzę że teściowa proboje takie rewelacje uskuteczniac ale ja na ziemię szybko sprowadzamy bo Emilka jeszcze nie chodzi.Próbuje się podnosić a tak to tylko przy meblach.Ale nie przegadasz że na razie musi bokiem koniecznie już musi do przodu.

W ogóle to czad. Wzięła wczoraj Emilke na spacer na plac zabaw.Nie było ich 2 godziny.Patrze picie nietknięte.Dziecko było po obiedzie i mi mało wypiła.Ta zdziwiona że jej mała zaczęła marudzić w wózku ja ją przytulam a ona mało mi bluzki nie zje zdenerwowana jak nie wiem. To ja do piersi mało mi cycków nie odgryzla tak się rzuciła.I pytam czemu nie tkniete picie czy mała nie chciała.A Babcia mówi że jej nie dawała. To mój M.Sie wcina z nerwami jak to dziecko przez 2 godziny nic nie pilo? A ta mówi że nie kazalismy jej dawać to nie dawała poza tym wiało to nie chciała jej dawać na wietrze.
No ludzie trzymajcie mnie!!! 17© ciepło a ta nie bo się Emi przeziebi.Naprawde nabieram coraz większej niechęci do teściowej. Dwójkę dziecko wychowala jak podkreśla a pić dziecku nie da przez 2 godziny.
W ogóle to mam też z nią problem bo kupuje na taniej odzieży masę ciuchów w strasznym stanie i mam już kilka pudel tego nigdy nie założonych albo co lepsze to tylko zakładam jak mała do niej idzie na godzinkę czy 2 bo te rzeczy się nie nadają po prostu albo rozwleczone albo za duże. I nie wiem jak jej powiedziec żeby przestała.Naprawde szkoda po prostu kasy.Wolalabym żeby już jak ma życzenie żeby kupiła w najtańszym sklepie 1 bluzkę choćby w Pepco za te 7 zł a żeby to było coś co założę niż te szmaty ;-(
Nie chce jej urazić ale serio 90%tych rzeczy po prostu na scierke się nadaje tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Pytanko mam o bidony wiem że już ten temat był wałkowany jakiś czas temu.Jakie bidony macie? Bo wiem że część z Was kupowała.Chcialam kupić coś właśnie na spacery do podawania picia.Bo babcia doidy nie ogarnia a z treningowego Emilce już się ciężko pije za słabo jej leci i się męczy. A kupiłam Lovi 360 no ale nie ogarnia za dużo wylewa i jest zaraz cała mokra. A podałam jej wczoraj przez słomkę taka szerszą z Ikei z normalnego kubka i piła ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy tommee tippee taki jak Ola podlinkowała tylko szary 😉 minus jest taki,że trzeba go rozkładać na części by dokładnie umyć, ale chyba każdy tak ma
Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Anika dzięki ;-)
To widzę nie jestem sama.Ale wiesz po prostu naprawdę widzę kasę wyrzucana w błoto a można by było to przeznaczyć na naprawdę wartościowe rzeczy.Ostatnio przytargala mi sukienki 100%poliester z milionem warstw i koronek stroje kąpielowe z nogawkami i rękawami ale sory boję się tego dziecku założyć ;-( nie wiem no nie przekonam się.
Sama czasem też coś kupiłam Emilce na ciuchach ale coś co albo było nowe z metką albo naprawdę super a nie tak na siłę byle cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Się przejmujesz nie Ty bez sensu wydajesz kasę, a jak babcie stac to niech Cię zaopatruje w ścierki do podłogi 😂


My po sesji Iga miała humor rewelacyjny ciekawa jestem efektów Dziś mieliśmy szalony dzień, najpierw rekolekcje później sesja, a na koniec kawka na mieście i powiem Wam, że Iga dziś lepiej zniosła ten zaburzony rytm dnia niż ja. Jestem zdecydowanie przebodzcowana 😛 serio chyba się zasiedziałam w domu bo aż mnie głowa po powrocie rozbolała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 19:46   #1283
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Hej
Moj mistrz dzis sie rozbudzil o 5 do 6 potem zasnal na godzinke i znow rozbudzil a ja gdzies taka spiaca i nietomna bylam ze wyszlam spac do salonu. Zostawilam go jeczacego w lozeczku mysle pewnie D. go bedzie ogarnial ale gdzie tam nawet nie wiem czy sie zbudzil ja zasnelam a Malutek pojeczal chwile i zasnal sam i tak spalismy do 10.30
Dzien rozwalony drzemka wyszla dopiero o godz 17 i tylko 40min bo na spacerze i dzieciaki go zbudzily.
Teraz zasnal ladnie i bez opoznien.
Zdecyduje sie na jakis plyn do kapieli z babydream faktycznie sklady sa ok- dzieki dziewczyny.
Kaylla masz juz attipaski?
Mia przykryj sie poduszką
Ula jestem chora jak czytam nawet o czyichs tesciowych biedna Emi.
Moja mi juz zapowiada jak to ona zabiera Niuniutala na plac zabaw- aaanoo pozabieralas tylko se mysle
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 20:02   #1284
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Emilka też dziś padła.Wyszlo nam że z rzeczy stałych zjadła dziś płatki ryżowe z kaszą manna i owocem, potwm pół pomarańcza,zupę,odrobinę kurczaka z marchewką i fasolka i tyle ... Kolacji nie chciała w ogóle ostatni posiłek stały przed 16.O co kaman ;-( ? Normalnie kolację zjadala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 20:07   #1285
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Jak z jakością ubrań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiła dwie bluzki takie eleganckie, białe, obie bardzo dobrze się prezentują
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 20:14   #1286
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Emilka też dziś padła.Wyszlo nam że z rzeczy stałych zjadła dziś płatki ryżowe z kaszą manna i owocem, potwm pół pomarańcza,zupę,odrobinę kurczaka z marchewką i fasolka i tyle ... Kolacji nie chciała w ogóle ostatni posiłek stały przed 16.O co kaman ;-( ? Normalnie kolację zjadala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas dwa chrupki kukurydziane dwie lyzeczki (na czubeczek) zupy, tyci owoca na podwoeczorek i 120ml kaszy na kolacje
Nie to ze jakas nowosc u nas. Raczej standard.

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-04-04 o 20:15
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 20:40   #1287
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość

[/COLOR]Pytanko mam o bidony wiem że już ten temat był wałkowany jakiś czas temu.Jakie bidony macie? Bo wiem że część z Was kupowała.Chcialam kupić coś właśnie na spacery do podawania picia.Bo babcia doidy nie ogarnia a z treningowego Emilce już się ciężko pije za słabo jej leci i się męczy. A kupiłam Lovi 360 no ale nie ogarnia za dużo wylewa i jest zaraz cała mokra. A podałam jej wczoraj przez słomkę taka szerszą z Ikei z normalnego kubka i piła ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy ten http://nodik.pl/bidon-sportowy-ze-sk...FQpkGQoduk4I8g polecam. Trochę to trwało, ale dziś Weronika załapała i zaczęła z niego pić.
Fajne ma zamykanie, bo nie trzeba pilnować, że się zgubi ;-)

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Jutro jestem umówiona do lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i fajnie
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:03   #1288
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część szósta

Iwonia, ja właśnie tez Lki kupiłam (kupowałam ponad dwa miesiące temu, więc wzięłam z zapasem), teraz byłam przerażona, że pewnie za duże, a chyba niedługo będą w sam raz. Na razie i tak ich nie zakładam

Mia, super, że Iga fajnie zniosła sesję i w ogóle cały dzień! Pochwal się koniecznie efektami. Ja muszę Wam wrzucić te z naszej, ale nie mam ich na kompie jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-04-04 o 21:05
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:20   #1289
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia - tak, butki odebrane. Rozmiar idealny, tak więc jestem zadowolona z zakupu

To wygląda na to, że Majka ma drobną stópkę póki co
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:22   #1290
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Iwonia, ja właśnie tez Lki kupiłam (kupowałam ponad dwa miesiące temu, więc wzięłam z zapasem), teraz byłam przerażona, że pewnie za duże, a chyba niedługo będą w sam raz. Na razie i tak ich nie zakładam

Mia, super, że Iga fajnie zniosła sesję i w ogóle cały dzień! Pochwal się koniecznie efektami. Ja muszę Wam wrzucić te z naszej, ale nie mam ich na kompie jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aha czyli Lki powinny byc oki- dzieki, moze jutro juz przyjadą...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.