Majówki 2016 - część szósta - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 09:18   #1651
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Meldujemy się po wizycie u lekarza. Po 10 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację jedynie jak już zacznie porządnie chodzić mamy się pokazać u fizjo żeby zobaczyła czy wszystko ok Jestem mega szczęśliwa, bo nie ukrywam, że było już to dla nas męczące (dla mnie i Miko)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:20   #1652
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Meldujemy się po wizycie u lekarza. Po 10 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację jedynie jak już zacznie porządnie chodzić mamy się pokazać u fizjo żeby zobaczyła czy wszystko ok Jestem mega szczęśliwa, bo nie ukrywam, że było już to dla nas męczące (dla mnie i Miko)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ) super wiadomość )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:38   #1653
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Meldujemy się po wizycie u lekarza. Po 10 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację jedynie jak już zacznie porządnie chodzić mamy się pokazać u fizjo żeby zobaczyła czy wszystko ok Jestem mega szczęśliwa, bo nie ukrywam, że było już to dla nas męczące (dla mnie i Miko)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 09:53   #1654
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Meldujemy się po wizycie u lekarza. Po 10 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację jedynie jak już zacznie porządnie chodzić mamy się pokazać u fizjo żeby zobaczyła czy wszystko ok Jestem mega szczęśliwa, bo nie ukrywam, że było już to dla nas męczące (dla mnie i Miko)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 10:06   #1655
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Super👍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 10:35   #1656
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękuję Wam bardzo!

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Majena nie chce sobie wyobrażac co oni teraz przeżywają. Bardzo mi przykro 😞 są jeszcze szanse że te wady okażą się mało istotne?
Mam cicha nadzieje, ze to 'tylko ' pomyłka. Wada o której mowa, to pęcherz moczowy na zewnątrz płodu, wiec chyba trudno o pomyłkę. Nio i to wada bardzo istotna. Teraz kwestia tego jak nerki, jak z nerkami będzie oki, to w pierwszych godz. po porodzie operacja włożenia pęcherza do srodka, a potem w wieku 3-4 lat próba rekonstrukcji narządów płciowych i żeby w ogóle dziecko mogło się normalnie wypróżniać. Rzadko kiedy udaje się to w 100%

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Kurcze my też mamy silikonowa wkładkę do wanienki z canpola....martwią mnie te liszajki...nic nowego nie wprowadzalam do diety....

Majena współczuję...trochę mogę się domyśleć co czują...u mnie po wynikach z krwi lekarz też rzucił hasło "terminacja". Sposób przekazania informacji rzeczywiście straszny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejka to też swoje przeszliscie. Co w tych badaniach wyszło, że padło takie stwierdzenie?

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Macie pomysł czym zmyć spagetti z krzesełka z ceratka? Cif nie daje rady, w pralce też nie puścilo. Płyn do mycia naczyń też nie. Chyba już nie mam pomysłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć woda utleniona wybiela, ale czy na taki ceratkowy materiał podziała... ciężko stwierdzić, ale spróbować możesz.
Domestosem miejscowo byś mogła tez spróbować, tylko najlepiej chyba w niewidocznym miejscu najpierw.

kocie również gratuluję, dla mnie juz same godziny są praca wymarzoną. Hehe
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 10:48   #1657
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Majena wyszła strasznie wysoka beta z badań prenatalnych testu papp-a. Miałam robiona amniopunkcje. Jak myślę o tamtym czasie to chce mi się płakać...u nas skończyło się ok. Chociaż i tak lekarz na koniec postraszyl, że Misia może mieć cukrzycę...
Będą robić jeszcze jakieś dodatkowe badania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 11:05   #1658
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czesc

Tak , Elidel jest dosc drogi. Az sie zdziwilam w aptece. Ale wiecie co, alergolog przed wprowadzenuem Elidelu kazala nam zrobic kontrolnie morfologie, crp i badanie moczu. Dopiero z tymi wynikami, zadecydowala o Elidelu.

Kocie- zapomnialam pogratulowac nowej pracy! Dla mnie rowniez godziny pracy to marzenie. I to, ze dojazdy z mezem tez. To by znacznie podnioslo nasz dobowy wspolnie spedzony czas razem
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 11:15   #1659
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kocie, gratulacje. Godziny pracy i warunki pracy idealne dla matki dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 11:48   #1660
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Meldujemy się po wizycie u lekarza. Po 10 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację jedynie jak już zacznie porządnie chodzić mamy się pokazać u fizjo żeby zobaczyła czy wszystko ok Jestem mega szczęśliwa, bo nie ukrywam, że było już to dla nas męczące (dla mnie i Miko)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!!!

Cytat:
Napisane przez majena_88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo!



Mam cicha nadzieje, ze to 'tylko ' pomyłka. Wada o której mowa, to pęcherz moczowy na zewnątrz płodu, wiec chyba trudno o pomyłkę. Nio i to wada bardzo istotna. Teraz kwestia tego jak nerki, jak z nerkami będzie oki, to w pierwszych godz. po porodzie operacja włożenia pęcherza do srodka, a potem w wieku 3-4 lat próba rekonstrukcji narządów płciowych i żeby w ogóle dziecko mogło się normalnie wypróżniać. Rzadko kiedy udaje się to w 100%



Jejka to też swoje przeszliscie. Co w tych badaniach wyszło, że padło takie stwierdzenie?



Ponoć woda utleniona wybiela, ale czy na taki ceratkowy materiał podziała... ciężko stwierdzić, ale spróbować możesz.
Domestosem miejscowo byś mogła tez spróbować, tylko najlepiej chyba w niewidocznym miejscu najpierw.

kocie również gratuluję, dla mnie juz same godziny są praca wymarzoną. Hehe
A próbowali u innego lekarza? Nie wiem skąd są, ale ile nie trzeba by jechać - całym sercem polecam Dębskich, dla mnie bogowie perinatologii, jeśli cokolwiek jest nie tak to wypatrzą na pewno ale i od razu powiedzą gdzie i jak to leczyć. Poza szpitalem bielańskim mają też swój prywatny gabinet, tani nie są, ale dla swojego spokoju warto.

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość

Kocie- zapomnialam pogratulowac nowej pracy! Dla mnie rowniez godziny pracy to marzenie. I to, ze dojazdy z mezem tez. To by znacznie podnioslo nasz dobowy wspolnie spedzony czas razem
I to mnie chyba cieszy najbardziej - 2 x 30 min żeby spokojnie pogadać bez "przepraszam, przerwę wątek, ale pranie jest do wstawienia"
A wiecie co jest najlepsze? W wakacje na 2 tygodnie zamykają cały zakład i wszyscy mają urlop. Raz na zawsze (tzn póki będziemy tam pracować) odpadnie problem dogrania urlopów. Uwierzycie, że jak jesteśmy razem 5,5 roku tylko 2 razy udało nam się wyjechać na dłużej niż weekend? Raz po ślubie w 2013 na tydzień i w zeszłe wakacje, bo byłam na macierzyńskim i wystarczyło żeby mąż miał urlop. A tak to albo któreś akurat zmieniło pracę i jeszcze nie bardzo jak miało wziąć więcej wolnego w wakacje albo właśnie był nawał projektów i wszystkie urlopy anulowano.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 13:11   #1661
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kocie gratulacje!
Monika tak jak Agassek pisze attipasy mamy L-ki

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Meldujemy się po wizycie u lekarza. Po 10 miesiącach zakończyliśmy rehabilitację jedynie jak już zacznie porządnie chodzić mamy się pokazać u fizjo żeby zobaczyła czy wszystko ok Jestem mega szczęśliwa, bo nie ukrywam, że było już to dla nas męczące (dla mnie i Miko)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jupi super!
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 13:13   #1662
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Bujamy się z tym już długo więc nie dostaliśmy od razu sterydu.. . Stosowana wiele maści niesterydowych, nawet tych tutaj polecanych ale porobily się wręcz rany

Ja nie oczekiwalam poprawy natychmiast i uwierz chce wiedzieć czemu tak się robi...

Jest mi cholernie przykro za to jak mnie oceniacie

Mona tak, lubię iść pod wiatr szczególnie kosztem dziecka. Ale to już chyba ustalilas poprzednim razem.. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martunia dla jasności ja Cię w ogóle nie oceniam. I nie kierowałam nic pod Twój adres.Pisalam w odpowiedzi na post asiaczka czemu lekarze dają od razu sterydy bez analizy przyczyny.Niestety tak wygląda nasza służba zdrowia i sama też spotkałam się z tym pracując w aptece że wiele osób oczekuje efekty na teraz już nie zastanawiajac się po prostu.
Wiele jest takich osób coś mnie swędzi mam czerwone niech Pani da maść na to.Nie na niestety złotego środka a może alergia a może grzybica itd. A steryd zadziała w sumie na wszystko.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 13:13   #1663
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ludzie marze o tym zeby w swieta byla pogoda bo nie wyobrazam sobie byc w domu ciagle z tymi wszystkimi pijusami pchajacymi sie (w chwilach gdy sobie przypomna o obecnosci dziecka) do Jogurtka.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 13:21   #1664
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez majena_88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo!



Mam cicha nadzieje, ze to 'tylko ' pomyłka. Wada o której mowa, to pęcherz moczowy na zewnątrz płodu, wiec chyba trudno o pomyłkę. Nio i to wada bardzo istotna. Teraz kwestia tego jak nerki, jak z nerkami będzie oki, to w pierwszych godz. po porodzie operacja włożenia pęcherza do srodka, a potem w wieku 3-4 lat próba rekonstrukcji narządów płciowych i żeby w ogóle dziecko mogło się normalnie wypróżniać. Rzadko kiedy udaje się to w 100%



Jejka to też swoje przeszliscie. Co w tych badaniach wyszło, że padło takie stwierdzenie?



Ponoć woda utleniona wybiela, ale czy na taki ceratkowy materiał podziała... ciężko stwierdzić, ale spróbować możesz.
Domestosem miejscowo byś mogła tez spróbować, tylko najlepiej chyba w niewidocznym miejscu najpierw.

kocie również gratuluję, dla mnie juz same godziny są praca wymarzoną. Hehe
Kurczę to brzmi naprawdę strasznie. Oby nie było tak źle jak może być.

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Czesc

Tak , Elidel jest dosc drogi. Az sie zdziwilam w aptece. Ale wiecie co, alergolog przed wprowadzenuem Elidelu kazala nam zrobic kontrolnie morfologie, crp i badanie moczu. Dopiero z tymi wynikami, zadecydowala o Elidelu.

Kocie- zapomnialam pogratulowac nowej pracy! Dla mnie rowniez godziny pracy to marzenie. I to, ze dojazdy z mezem tez. To by znacznie podnioslo nasz dobowy wspolnie spedzony czas razem
Nie chodzi o cene. Jak trzeba to kupię i za 500 zl. Ale tyle już tych maści mam że nie wiadomo czego używać. Tymek miał badania robione. Tyle że ta maść poleciła nam pediatra która w moich oczach straciła już dawno. Ona przypisuje Full leków zawsze bo jej za to "placa"

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Martunia, ale taka jest prawda, że ludzie oczekują efektu od razu. Zwłaszcza jeśli chodzi o swoje dziecko, które się męczy. A sterydy taki efekt dają. I to nie znaczy, że Ula to Tobie coś zarzucała. Ja z resztą też nie, bo ten elidel kosztuje chyba 100 zl a też nie ma pewności, że pomoże, bo innemu pomaga :/

Jeśli emolienty Wam szkodzą to spróbuj może w drugą stronę- posmaruj kilka razy to tanno hermal żeby to wysuszyć. Ja policzki najpierw tym smaruję a potem nawilżam. Ale jeśli byłoby to LZS a nie AZS to wysuszanie znacznie pomagać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas sterydy nie dały w sumie żadnego efektu... najgorzej mnie dobija to że jesteśmy pod opieką lekarzy a oni wychodzi na to że się na gownie znają. Więcej się tutaj dowiaduje niż od nich. A z drugiej strony chcec się ufać lekarzom. Ja się na medycynie nie znam i nie chciałabym w jakiś sposób zaszkodzić dziecku. Może lepiej poszukam dermatologa.. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Martunia dla jasności ja Cię w ogóle nie oceniam. I nie kierowałam nic pod Twój adres.Pisalam w odpowiedzi na post asiaczka czemu lekarze dają od razu sterydy bez analizy przyczyny.Niestety tak wygląda nasza służba zdrowia i sama też spotkałam się z tym pracując w aptece że wiele osób oczekuje efekty na teraz już nie zastanawiajac się po prostu.
Wiele jest takich osób coś mnie swędzi mam czerwone niech Pani da maść na to.Nie na niestety złotego środka a może alergia a może grzybica itd. A steryd zadziała w sumie na wszystko.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem i niestety lekarza w obecnych czasach są jakby z innej planety. Oczywiście nie wszyscy ale większośc. Ja bym zrobiła z tego wymaz ale nawet nie wiem do kogo iść by to pobrał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 13:28   #1665
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Kurczę to brzmi naprawdę strasznie. Oby nie było tak źle jak może być.



Nie chodzi o cene. Jak trzeba to kupię i za 500 zl. Ale tyle już tych maści mam że nie wiadomo czego używać. Tymek miał badania robione. Tyle że ta maść poleciła nam pediatra która w moich oczach straciła już dawno. Ona przypisuje Full leków zawsze bo jej za to "placa"



U nas sterydy nie dały w sumie żadnego efektu... najgorzej mnie dobija to że jesteśmy pod opieką lekarzy a oni wychodzi na to że się na gownie znają. Więcej się tutaj dowiaduje niż od nich. A z drugiej strony chcec się ufać lekarzom. Ja się na medycynie nie znam i nie chciałabym w jakiś sposób zaszkodzić dziecku. Może lepiej poszukam dermatologa.. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



Wiem wiem i niestety lekarza w obecnych czasach są jakby z innej planety. Oczywiście nie wszyscy ale większośc. Ja bym zrobiła z tego wymaz ale nawet nie wiem do kogo iść by to pobrał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do laboratorium. Do laboratorium

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:02   #1666
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczyny kpi- czy ściągacie jeszcze mleko? Ile razy na dobę?
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:06   #1667
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczyny któraś z Was pisała kiedyś o pomyśle dla męża na 30tke z 30toma różnymi prezentami.Czy mogę prosić o informację nawet na priv? Co to były za gadżety? Chciałam podobna niespodziankę naszykowac i trochę mi pomysłu brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:07   #1668
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z Was pisała kiedyś o pomyśle dla męża na 30tke z 30toma różnymi prezentami.Czy mogę prosić o informację nawet na priv? Co to były za gadżety? Chciałam podobna niespodziankę naszykowac i trochę mi pomysłu brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manu
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:11   #1669
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Do laboratorium. Do laboratorium

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Że wymaz do laboratorium to wiem ale najpierw to ktoś musi pobrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 14:14   #1670
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Manu
A swoją drogą co tam u was Manu? Odezwij się 😘

Roses o was też ostatnio myślałam, jak tam Emi? 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:24   #1671
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z Was pisała kiedyś o pomyśle dla męża na 30tke z 30toma różnymi prezentami.Czy mogę prosić o informację nawet na priv? Co to były za gadżety? Chciałam podobna niespodziankę naszykowac i trochę mi pomysłu brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tak to ja napisz mi na fb priv to w wolnej chwili wysle Ci liste czesc to byly glupotki typu skarpety czy chusteczki
Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
A swoją drogą co tam u was Manu? Odezwij się 😘

Roses o was też ostatnio myślałam, jak tam Emi? 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem, jestem czytam na biezaco, ale na odp brakuje juz czasu


Zo ma 3tydz z glutkiem
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:35   #1672
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Manu wysłałam priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 14:54   #1673
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Że wymaz do laboratorium to wiem ale najpierw to ktoś musi pobrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W laboratoriach często na miejscu pobierają wymaz.

Zachodzisz, siadasz, wyjmują patyk i szurają po określonym miejscu na ciele. Nie trzeba też przyprowadzać ze sobą specjalisty. Piszę o badaniu prywatnym oczywiscie.

Warto zadzwonić do laboratorium i się dowiedzieć jak się przygotować do badania. Jak coś nie będzie odpowiadało, to zadzwonić do kolejnego laboratorium.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 15:02   #1674
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia może to nie będzie jakiś szał ale od poniedziałku będą w Lidlu butki.Piszą że do pierwszych kroków.Nie wiem no może do chodzenia to nie są idealne ale tak do wózka na spacery jedne mi się wydają spoko żeby po prostu nogą też nie marzla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 15:03   #1675
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

1491919380783.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 15:54   #1676
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Majena wyszła strasznie wysoka beta z badań prenatalnych testu papp-a. Miałam robiona amniopunkcje. Jak myślę o tamtym czasie to chce mi się płakać...u nas skończyło się ok. Chociaż i tak lekarz na koniec postraszyl, że Misia może mieć cukrzycę...
Będą robić jeszcze jakieś dodatkowe badania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło, a raczej zaczęło;-) ale co przeżyliście to Wasze....
Tak, tak będą. O amniopunkcji tez była mowa. Czekają na wynik testu pappa. Ogólnie brat za 2 dni dopiero wraca z zagranicy, wiec pewnie będą działać. I tez na koniec m-ca ma termin w szpitalu na badania dalsze.

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Super!!!


A próbowali u innego lekarza? Nie wiem skąd są, ale ile nie trzeba by jechać - całym sercem polecam Dębskich, dla mnie bogowie perinatologii, jeśli cokolwiek jest nie tak to wypatrzą na pewno ale i od razu powiedzą gdzie i jak to leczyć. Poza szpitalem bielańskim mają też swój prywatny gabinet, tani nie są, ale dla swojego spokoju warto.
Do Warszawy kawałek mamy, ale odległość raczej im nie straszna. Nazwisko spisalam, napewno przekażę. Dziękuję!
Napewno na jednym lekarzu nie poprzestana. Ogólnie prowadzi ciążę praktycznie dwóch, bo jeden na miejscu (dziś ma wizyte), a drugi w Krk, bo tam się leczyli (tu narazie są w kontakcie tel i e-mail na postawie tego co wybadali w tym nfz'cie, pewnie będą musieli tez tam pojechac).

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny kpi- czy ściągacie jeszcze mleko? Ile razy na dobę?
Ja ściągam 6 razy, jak zaśpie w nocy, to 5. Mleczka ściągam 800ml, a Weronika potrzebuje prawie 900. Mrożonki się skończyły, wiec od około tygodnia. podaje codziennie po 100ml mm. Nie mogę z tym skończyć... a w maju przez 3 tyg będę sama, bo W. wyjeżdża i miałam luzowac, bo napewno nie dam rady tylko ściągać.
A u Ciebie jak to wygląda obecnie?
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:03   #1677
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
A swoją drogą co tam u was Manu? Odezwij się 😘

Roses o was też ostatnio myślałam, jak tam Emi? 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem caaaaaaly czas. Podgladam.

U nas oki. Po swietach robimy kolejna morfologie. Mam nadzieje ze bedzie lepsza.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:45   #1678
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez majena_88 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło, a raczej zaczęło;-) ale co przeżyliście to Wasze....
Tak, tak będą. O amniopunkcji tez była mowa. Czekają na wynik testu pappa. Ogólnie brat za 2 dni dopiero wraca z zagranicy, wiec pewnie będą działać. I tez na koniec m-ca ma termin w szpitalu na badania dalsze.



Do Warszawy kawałek mamy, ale odległość raczej im nie straszna. Nazwisko spisalam, napewno przekażę. Dziękuję!
Napewno na jednym lekarzu nie poprzestana. Ogólnie prowadzi ciążę praktycznie dwóch, bo jeden na miejscu (dziś ma wizyte), a drugi w Krk, bo tam się leczyli (tu narazie są w kontakcie tel i e-mail na postawie tego co wybadali w tym nfz'cie, pewnie będą musieli tez tam pojechac).



Ja ściągam 6 razy, jak zaśpie w nocy, to 5. Mleczka ściągam 800ml, a Weronika potrzebuje prawie 900. Mrożonki się skończyły, wiec od około tygodnia. podaje codziennie po 100ml mm. Nie mogę z tym skończyć... a w maju przez 3 tyg będę sama, bo W. wyjeżdża i miałam luzowac, bo napewno nie dam rady tylko ściągać.
A u Ciebie jak to wygląda obecnie?
Od miesiąca ściągam już tylko 3 razy na dobę a i na to ledwo znajduję czas . Mocno mnie kusi, żeby zredukować tylko do dwóch sesji i już się tego trzymać bo jakoś nie mam serca tak po prostu skończyć... długo to wszystko trwa ( za 10 dni Natka skończy rok). W czwartek wizyta u profesora- od jego opinii uzależniam zmniejszenie do 2 ściągań.

Dziś wcale nie wyszliśmy z domu. Stopa mnie boli bardziej niż wcześniej.

Roses - całkiem przeoczyłam- co się dzieje z Emi?
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:49   #1679
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez majena_88 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło, a raczej zaczęło;-) ale co przeżyliście to Wasze....
Tak, tak będą. O amniopunkcji tez była mowa. Czekają na wynik testu pappa. Ogólnie brat za 2 dni dopiero wraca z zagranicy, wiec pewnie będą działać. I tez na koniec m-ca ma termin w szpitalu na badania dalsze.
Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno zacisniete. Współczuję przeżyć...po amniopunkcji niech koniecznie polezy z dwa dni....czekam wyłącznie na dobre wieści.

Rose to kciukasy za wyniki Emi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 16:54   #1680
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Zapisałam starszaka do publicznego przedszkola. Jestem bardzo ciekawa czy się dostanie... to jest może trochę jak gra strategiczna
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.