Majówki 2016 - część szósta - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-18, 20:42   #1921
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
U mnie też lidl przekopany, nie wiem chyba tam trzeba chodzić o 7 rano żeby dostać to co się chce, udało mi się kupić dwie pary niechodków, bodziaki dla Zuzi i takie same dla Natalki tylko oczywiście mniejsze, piżamkę dla Zuzi ale rozmiar 86/92 wielki więc pewnie na jesień, i drewniane puzzle, wyekspediowałam moją mamę do innego Lidla i kupiła piżmakę w rozmiarze na teraz. Polowałam na tą panterkową, ale wogóle jej nie było.

Chciałam ogłosić że jak nie pojawią się tu dziewczyny które poznikały, to ja wstrzymuję się z porodem, nie zapisywałam się do czerwcówek, a teraz co mam rodzić sama ?

Czekam teraz w poczekalni na III usg genetyczne.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja jestem, czytam ale chyba nic ciekawego nie mam do powiedzenia. Przed Toba juz ostatnia prosta aaa Bona super! Ucaluj obie dziewczyny
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 20:43   #1922
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
O
Ech, i to chyba jest jedyne co przez kpi straciłam - mam wrażenie, że nie nacieszyłam się Wojtulem kiedy był takim malutkim kotkiem, bo ciągle walczyłam o mleko. Żeby nie było - nie żałuję ani minuty spędzonej przy laktatorze, ale dziś byłabym mądrzejsza i inaczej to ustawiła. Choćby po odłączeniu laktatora dużo więcej bym się z nim przytulała zamiast próbować "coś robić" kiedy spał.
Ja od zawsze jak Mateusz chciał się sam bawić/leżeć to starałam się coś zrobić. Czasami przechodzą mnie myśli, że mogłam się bardziej nacieszyć moim dzidziusiem, jednak zawsze z łezką w oku i tęsknotą wspominam przeszłość, więc pewnie gdybym całe dnie patrzyła na Mateusza to i tak bym później żałowała, że robiłam to tak krótko

Czasem dni mi się bardzo dłużą, ale fakt, że nasze dzieci mają już praktycznie rok, pokazuje jak ten czas pędzi i jak cenne są wspólne chwile.

My chyba nie mamy nagranego płaczu maluszka. Na porodówce nikt o tym nie myślał, bo od razu mi zabrali Mateusza przez mój krwotok. Później też jakoś nie pomyślałam o nagraniu płaczu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 20:49   #1923
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona i ja jestem, nie zatykaj się korkiem ****
Piękne wspomnienia, jeszcze piękniejsze chwile przed wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 22:05   #1924
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Doczytam was za chwilę o ile nie zasne😃 bo padam ze zmęczenia. Mała już dostała cukierka- w porę zabrałam( wiedzą o alergi do tego). Zaczęłam wyciągać rzeczy a patrzę moje dziecko za rączki do góry przyszło do mnie 😏 tłumacze że nie mają tak robic. Stały tekst zawsze tak robili i że musimy ją nauczyć chodzić- tak tak pewnie sama nie ogarnie.
Umówiliśmy się że ja tłumacze moim rodzicom a mąż swoim, chociaż tu już musiałam ingerować.
Ogólnie super zajmują się mała, ale dostała znowu masę zabawek- niektóre fajne edukacyjne a niektóre mniej😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

A i buciki kupiliśmy emel, śliczne są jak wrócę to wam się pochwalę. Wozek też już mamy snap 4 denim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Nam w Gdyni joie odradzali że względu na budowę budki że niby wieje pomiędzy nią wiatr bo ma takie jakby prześwity ale może to był inny model. Jednak my ze względu że mieszkamy w Szwecji i do tego nad morzem to sobie odpuscilismy. Czeko to prawda nie ma idealnych wózków, ten nasz też taki nie jest ale inne miały większe wady wg nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Majena dziękuję nawet mam te ogrodniczki w domu tylko jeansowy kolor ale jakoś były mi za zwykłe. Pokaże wam później co myślałam jej ubrać i mi pomożecie😎 ale to dopiero po powrocie😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Bona dzięki za mobilizacje dziewczyn do powrotu na forum😉 tylko kiedy ja nadrobie to😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:38   #1925
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Anulus a może na sesje jakiś fajny kombinezon z krótkim rekawem jest kilka fajnych w hm i kapelusz? 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 08:53   #1926
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Witamy się...
Misia śpi, ja się ogarnelam. U nas od szpitala pobudki w przedziale 4:20-5:20. I już nie zasypia. Dopiero o 9.do 10:30 i to całe spanie w dzień.
U nas drugiego dnia Świat masakra - Misia strasznie wymiotowala przed snem. 5 razy ja przebieralam i 2 zmienialam pościel...okazało się że mądry pijany tatuś dał dziecku winogron ze skórka i 3mam się tego, że zaszkodziło...
Fajnie czytać o tym jakie nasze watkowe dzieciaczki mają osiągi Misia jeszcze nie staje sama, nadal nie raczkuje tylko się turla, a i tak tym sposobem dojdzie wszędzie szuflady i półki nie mają już przed nią tajemnic
My się zastanawiamy nad sesją na roczek...chociaż nie wiem czy ja stresować. Świąteczna była masakryczna
Dzisiaj jedziemy obejrzeć wózek baby jogger mini city zip. Ma ktoś? Jakieś opinie?
Jak czytam, że niedługo już roczki się zaczynają to łza się kręci w oku

Bona...jak już szybko zaczyna się cudowny czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 09:10   #1927
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hejho. Byliśmy u alergologa.
Stwierdziła, że IgE jest bardzo wysokie.
Mamy znowu brać Ketotifen, a w ciągu trzech miesięcy ściągnąć z Czech jakiś super syrop na alergię pokarmową. Mamy jeszcze zrobić badania ogólne kału i na pasożyty.
Pytałam o szczepienie- tylko priorixem a nie mmr i przez dwa tygodnie stosować podwójną dawkę Ketotifenu. Lekarka powiedziała, że bardziej obawiała by się odry czy krztuścia(powikłań) niż szczepionek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 09:46   #1928
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Hejho. Byliśmy u alergologa.
Stwierdziła, że IgE jest bardzo wysokie.
Mamy znowu brać Ketotifen, a w ciągu trzech miesięcy ściągnąć z Czech jakiś super syrop na alergię pokarmową. Mamy jeszcze zrobić badania ogólne kału i na pasożyty.
Pytałam o szczepienie- tylko priorixem a nie mmr i przez dwa tygodnie stosować podwójną dawkę Ketotifenu. Lekarka powiedziała, że bardziej obawiała by się odry czy krztuścia(powikłań) niż szczepionek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O kurcze... Kciuki zeby szybko dala mu spokoj ta alergia.
Szkoda ze w pl nie ma dobrych lekow tylko trzeba importowac.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:17   #1929
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Witamy się...
Misia śpi, ja się ogarnelam. U nas od szpitala pobudki w przedziale 4:20-5:20. I już nie zasypia. Dopiero o 9.do 10:30 i to całe spanie w dzień.
U nas drugiego dnia Świat masakra - Misia strasznie wymiotowala przed snem. 5 razy ja przebieralam i 2 zmienialam pościel...okazało się że mądry pijany tatuś dał dziecku winogron ze skórka i 3mam się tego, że zaszkodziło...
Fajnie czytać o tym jakie nasze watkowe dzieciaczki mają osiągi Misia jeszcze nie staje sama, nadal nie raczkuje tylko się turla, a i tak tym sposobem dojdzie wszędzie szuflady i półki nie mają już przed nią tajemnic
My się zastanawiamy nad sesją na roczek...chociaż nie wiem czy ja stresować. Świąteczna była masakryczna
Dzisiaj jedziemy obejrzeć wózek baby jogger mini city zip. Ma ktoś? Jakieś opinie?
Jak czytam, że niedługo już roczki się zaczynają to łza się kręci w oku
Współczuję. Nie mówię, że to nie przez winogrona, ale Marysia od zawsze je tylko ze skórką, potrafi zjeść ich naprawdę dużo (nie chcecie wiedzieć jak wyglądały pierwsze kupki ) i nigdy nic jej nie było. Powiem szczerze, że nawet nie wpadłam na to, żeby dawać bez skórek

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Hejho. Byliśmy u alergologa.
Stwierdziła, że IgE jest bardzo wysokie.
Mamy znowu brać Ketotifen, a w ciągu trzech miesięcy ściągnąć z Czech jakiś super syrop na alergię pokarmową. Mamy jeszcze zrobić badania ogólne kału i na pasożyty.
Pytałam o szczepienie- tylko priorixem a nie mmr i przez dwa tygodnie stosować podwójną dawkę Ketotifenu. Lekarka powiedziała, że bardziej obawiała by się odry czy krztuścia(powikłań) niż szczepionek.
Priorix to to samo? Można kupić lepszą szczepionkę po prostu? (Tak jak to było ze szczepieniem przeciwko gruźlicy)?

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Anulus a może na sesje jakiś fajny kombinezon z krótkim rekawem jest kilka fajnych w hm i kapelusz?
I do tego kurteczka dżinsowa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:20   #1930
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Współczuję. Nie mówię, że to nie przez winogrona, ale Marysia od zawsze je tylko ze skórką, potrafi zjeść ich naprawdę dużo (nie chcecie wiedzieć jak wyglądały pierwsze kupki ) i nigdy nic jej nie było. Powiem szczerze, że nawet nie wpadłam na to, żeby dawać bez skórek





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wojtek też tak je, nie obieram z czystego lenistwa. Jedynie patrzę, żeby nie było pestek.
Tak samo niespecjalnie podgrzewam coś jak wyciągam z lodówki - np. jogurt czy serek dostaje chłodny. Ewentualnie chwilę odstany. Nigdy nic nie było.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:25   #1931
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Wojtek też tak je, nie obieram z czystego lenistwa. Jedynie patrzę, żeby nie było pestek.

Tak samo niespecjalnie podgrzewam coś jak wyciągam z lodówki - np. jogurt czy serek dostaje chłodny. Ewentualnie chwilę odstany. Nigdy nic nie było.
Pestki też wyciągam i kroję winogrono na mniejsze kawałki, bo gdzieś przeczytałam, że łatwo się taką całą kulką zadławić

Też dajemy prosto z lodówki, to źle?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 10:27   #1932
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Agassek, ten priorix jest lepszy dla alergików, bo nie zawiera jajka. Dla zdrowych dzieci chyba nie ma różnicy.

Ja staram się nie dawać owoców w skórce, bo czasami mogą się przykleić i powodować wymioty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:28   #1933
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Pestki też wyciągam i kroję winogrono na mniejsze kawałki, bo gdzieś przeczytałam, że łatwo się taką całą kulką zadławić

Też dajemy prosto z lodówki, to źle?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kroję. Łatwiej jeść.
No ja pamiętam jak jakieś tam ciotki, które panicznie bały się podania dziecku jedzenia z lodówki. Bo przecież zachoruje!
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:32   #1934
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Ja też kroję. Łatwiej jeść.
No ja pamiętam jak jakieś tam ciotki, które panicznie bały się podania dziecku jedzenia z lodówki. Bo przecież zachoruje!
Taaa też pamiętam "nie z lodówki bo gardło będzie bolało!!!" a tymczasem jogurty/serki/mleko prosto z lodówki, nawet lody w chłodny dzień jadł i nic winogron jeszcze nie dawałam.

Wstałam dziś na badania tak jak będę wstawać do pracy...ja piernicze, jak mi się spać chce! Wojtul śpi i niby też bym mogła, ale czekam na koleżankę, drzwi otwarte żeby na dzwonek pies się nie wydarł i dziecka nie obudził, więc muszę siedzieć.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 10:46   #1935
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, Natalja rośnie, wszystko ok, cc mam mieć za 8 tygodni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudnie cudnie cudnie
Tylko sie nie pomylcie w urzedzie z ta Natalja 😉

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Hejho. Byliśmy u alergologa.
Stwierdziła, że IgE jest bardzo wysokie.
Mamy znowu brać Ketotifen, a w ciągu trzech miesięcy ściągnąć z Czech jakiś super syrop na alergię pokarmową. Mamy jeszcze zrobić badania ogólne kału i na pasożyty.
Pytałam o szczepienie- tylko priorixem a nie mmr i przez dwa tygodnie stosować podwójną dawkę Ketotifenu. Lekarka powiedziała, że bardziej obawiała by się odry czy krztuścia(powikłań) niż szczepionek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze. Zdrowka. Mam nadzieje ze te alergie szybko mina

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 11:51   #1936
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Współczuję. Nie mówię, że to nie przez winogrona, ale Marysia od zawsze je tylko ze skórką, potrafi zjeść ich naprawdę dużo (nie chcecie wiedzieć jak wyglądały pierwsze kupki ) i nigdy nic jej nie było. Powiem szczerze, że nawet nie wpadłam na to, żeby dawać bez skórek



Priorix to to samo? Można kupić lepszą szczepionkę po prostu? (Tak jak to było ze szczepieniem przeciwko gruźlicy)?



I do tego kurteczka dżinsowa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dawałam też nieobrane ze skórki bezpestkowe, ale zblendowane z jogurtem naturalnym, jako ze poza bananem owoce tylko z serkiem lub jogurtem wchodzą

Ale pomidora sparzam i dostaje bez skórki.
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Pestki też wyciągam i kroję winogrono na mniejsze kawałki, bo gdzieś przeczytałam, że łatwo się taką całą kulką zadławić

Też dajemy prosto z lodówki, to źle?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie zapomnę to wyciągam z lodówki wcześniej, ale w sumie rzadko o tym pamietam więc na ogół je zimne prawie prosto z lodowki

Kaylla, a propos zalania - probowaliscie to zglosic do wspolnoty/spółdzielni? Moja mama miała podobną sytuację i okazało się ze popsuła się instalacja w budynku na granicy pięter i sąsiadce ostatecznie naprawiali szkody ze środków spółdzielni a nie z mamy ubezpieczenia.

Masakra, dzis drugi dzień u nas sypie śniegiem...
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 11:58   #1937
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Roses, dzięki..

A właśnie, dajecie teraz świeże pomidory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 12:03   #1938
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona wysłałam priv.
Ula problem ze z głowy wszystko ściąga😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 12:07   #1939
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Roses, dzięki..

A właśnie, dajecie teraz świeże pomidory?
Nie, czekam na sezon.

Daję czasami koktajlowe. Ze skórą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 12:37   #1940
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cześć dziewczyny witam się poświatecznie jestem i czytam😘
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Pestki też wyciągam i kroję winogrono na mniejsze kawałki, bo gdzieś przeczytałam, że łatwo się taką całą kulką zadławić

Też dajemy prosto z lodówki, to źle?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kroje na kawałki, a mimo to mieliśmy w poniedziałek akcje reanimację, Iga się zakrztusila u teściów kawałkiem winogrona, straciła oddech zaczęła robić się czerwona, mąż z teściem mają kurs ratownika medycznego, a obaj spanikowali w praktyce dużo wszystko trudniejsze niż w teorii. Iga się chyba mniej wystraszyła nóż my wszyscy. A kawałeczek był tak maleńki że trudno uwierzyc, że ja tak zatkal. Nigdy więcej. Do 18-tki nie dostanie winogrona.

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Hejho. Byliśmy u alergologa.
Stwierdziła, że IgE jest bardzo wysokie.
Mamy znowu brać Ketotifen, a w ciągu trzech miesięcy ściągnąć z Czech jakiś super syrop na alergię pokarmową. Mamy jeszcze zrobić badania ogólne kału i na pasożyty.
Pytałam o szczepienie- tylko priorixem a nie mmr i przez dwa tygodnie stosować podwójną dawkę Ketotifenu. Lekarka powiedziała, że bardziej obawiała by się odry czy krztuścia(powikłań) niż szczepionek.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, to nie dobrze. Nie może się to dziadostwo odczepić od Was 😔
Też muszę się zorientować co do tych szczepień i naszej alergii.


A teraz idę usypiać Ige, pierwszy raz bez piersi w południe ciekawe czy mi się uda.Od soboty Iga je pierś tylko wieczorem i w nocy. Tyle, że do wczoraj w południe usypiał ja tatuś i szło mu bardzo sprawnie. Nigdy nie trwało to dłużej niż 10 minut z odłożeniem 😁
Trzymajcie za mnie kciuki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2017-04-19 o 12:48
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 12:43   #1941
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia współczuję przeżyć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 12:46   #1942
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

O ja Mia współczuję, tego się właśnie obawiam jak mała sama sobie coś je. Chciałabym ja do końca życia karmic papkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 12:49   #1943
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Asiaczek głupia alergia ... Mai zaczęły po nabiale wyskakiwać czerwone plamy na buzi mam nadzieje, ze to minie ...
Bona trzymamy kciuki nie mogę się doczekać aż poznamy Natalje ❤️
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 12:54   #1944
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Niewiarygodne już śpi 😱
Pierwsze co zrobiła jak powiedziałam idziemy spać to wypluła smoka i zaczela się śmiać na samą myśl o mleku. Myślałam, że będzie ryk jak jej nie dam, ale wzięłam ją na ręce przytuliłam i w 10 minut śpi.
Aż mi przykro, że tak łatwo poszło 😢


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
O ja Mia współczuję, tego się właśnie obawiam jak mała sama sobie coś je. Chciałabym ja do końca życia karmic papkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lenka ma chyba łatwiej bo ma zeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 13:08   #1945
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona gratulacje!!! Teraz bardzo szybko czas minie do porodu

Co do winogrona to ja też nie podawałam, ostatnio u nas kiepsko z rozszerzaniem diety. Wojtusia srednio co druga noc męczy strasznie brzuszek:-( z poniedziałku na wtorek byla katastrofa:-( przeszlo dopiero po ciepłej kąpieli. Coś ewidentnie mu szkodzi :-( czeka nas wizyta u lekarza bo juz nie moge patrzeć jak biedaczek chce spać a nie moze :-(
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 13:09   #1946
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Niewiarygodne już śpi 😱
Pierwsze co zrobiła jak powiedziałam idziemy spać to wypluła smoka i zaczela się śmiać na samą myśl o mleku. Myślałam, że będzie ryk jak jej nie dam, ale wzięłam ją na ręce przytuliłam i w 10 minut śpi.
Aż mi przykro, że tak łatwo poszło 😢


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------


Lenka ma chyba łatwiej bo ma zeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja wszędzie mam siniaki bo nerwus gryzie jak czegoś nie dostanie😏 wyglądam jak ofiara przemocy domowej. Ostatnio ugryzla aż do krwi😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 13:30   #1947
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia, współczuję przeżyć.

Mikołaj jeszcze winogron nie dostał.
Pomidora podałam raz, ale strasznie po nim wymiotował.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 13:38   #1948
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia, starsze to co piszesz. Ale dobrze, że nic się nie stało i skończyło się na Waszym strachu.
W zeszłym roku mój siostrzeniec mając 2 latka zakrztusił się jabłkiem, był potem na jakiś badaniach w szpitalu, tak więc takie wypadki nie dotyczą niestety tylko maluchów, które nie mają ząbków.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 14:02   #1949
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia ale przeżycia Was dopadły. Dobrze że wszystko Ok!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 14:06   #1950
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mia, starsze to co piszesz. Ale dobrze, że nic się nie stało i skończyło się na Waszym strachu.
W zeszłym roku mój siostrzeniec mając 2 latka zakrztusił się jabłkiem, był potem na jakiś badaniach w szpitalu, tak więc takie wypadki nie dotyczą niestety tylko maluchów, które nie mają ząbków.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że nie... niedawno też słyszałam o chyba 4 letniej dziewczynce, która zadławiła się kawałkiem chleba

Mia, najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło, współczuję przeżyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.