Majówki 2016 - część szósta - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-07, 22:34   #3571
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

No doubt, tez sie przymierzalam do zipa. Ostatecznie jednak kupilismy valco snap 4 trend.

Fotelik jest super. Emi siedzi w nim jak panisko. Siedzi wyzej wiec spoglada za okno i zwiedza

Fab, lecimy do Puli. Na miejscu wypozyczamy samochody i jedziemy do Fazany. Leca z nami znajomi. Maja corke miesiac starsza od Emi.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2017-06-07 o 22:40
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 04:02   #3572
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Moje dziecko serio już powoli nie chce mleka...dostał ok 1, później już dałam wodę do picia. No i wypił i śpi...Póki do spania i o tej 1 jeszcze chce to niech pije, ale widać, że można kończyć. Zwłaszcza, że jak mu kiedyś mm zrobiłam to odepchnął butelkę.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 06:01   #3573
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kurczę ja wczoraj próbowałam się dodzwonić do przychodni i spytać o tego priorix ale nikt nie odebral. Mam przeczucie że u nas jeszcze jest ten MMR. Córkę mi tym szczepili choć to było 5 lat temu. Teraz chce priorix. Czy w razie gdyby nie mieli to mam ja sama gdzieś kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Moje dziecko serio już powoli nie chce mleka...dostał ok 1, później już dałam wodę do picia. No i wypił i śpi...Póki do spania i o tej 1 jeszcze chce to niech pije, ale widać, że można kończyć. Zwłaszcza, że jak mu kiedyś mm zrobiłam to odepchnął butelkę.
I tak długo ciagneliscie ten wózek
U nas nie dość że w nocy ze 3 razy się karmimy to i w dzień jest love do mleczka

Dodatkowo ten mój artysta jak się dosysa to lubi się też bawić. Raz ciągnie raz robi pierdzioszki. Czasami to sikam ze śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 06:36   #3574
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się trochę o tych szczepionkach, są 2 rodzaje ale w żadnej z nich nie ma rtęci, która jest niby przyczyną autyzmu. Czytam właśnie składy szczepionek na szwedzkiej stronie więc nie podam wam linka. Priorix zawiera trochę mniej rzeczy ale ogólnie są bardzo podobne do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

No i nie zawiera aluminium z tego co czytam, a jeżeli już to dawka nie jest większa niż w porcji ryby ze sloiczka😊
Także zadzwonię przed szczepieniem, zapytam jakiej używają i jak się da to poproszę priorix

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Fab ja tak samo- boję się nopow ale chyba bardziej boję się konsekwencji nieszczepienia dziecka i tego strachu do końca życia czy nie zachoruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz sama nie wiem o ile odra to ok strach ale swinka czy rozyczka to chyba az takiego strachu nie ma dla malego dziecka... Nawet gdyby go TEORETYCZNIE nie zaszczepic to poki maly moze lepiej by to zniósł niz starszy i slyszalam ze warto celowo zarazic od kogos chorego niech ma juz za sobą. Co o tym myślicie?
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Kurczę ja wczoraj próbowałam się dodzwonić do przychodni i spytać o tego priorix ale nikt nie odebral. Mam przeczucie że u nas jeszcze jest ten MMR. Córkę mi tym szczepili choć to było 5 lat temu. Teraz chce priorix. Czy w razie gdyby nie mieli to mam ja sama gdzieś kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------


I tak długo ciagneliscie ten wózek
U nas nie dość że w nocy ze 3 razy się karmimy to i w dzień jest love do mleczka

Dodatkowo ten mój artysta jak się dosysa to lubi się też bawić. Raz ciągnie raz robi pierdzioszki. Czasami to sikam ze śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas lecą tak jak w książeczce, stąd bilans mięliśmy osobno, a naszczepienie mówili po skończonym 13 msc. Nie wiem kiedy jeszcze pójdę, ale chciałam przed wrześniem.
Co do szczepionki wg tego co mówili mi w przychodni - obecnie w sanepidzie wydają jedynie priorix i jeśli w którejś przychodni szczepią jeszcze MMR-em, to jest to z jakiś starych zapasów.

Co do kwestii chorób - tak jak dziewczyny tu pisały odra bynajmniej lekka nie jest, no i dodatkowo bardziej tu chodzi o ochronę przed ewentualnymi powikłaniami. Wiadomo, ze szczepionka nie daje 100% pewności, ze dziecko choroby nie przejdzie, natomiast ma też na celu osłabienie przebiegu ewentualnych późniejszych powikłań.

Iwonia, tak w ogóle robiłaś ostatnio badania Igorasowi? Może nie zaszkodziłaby wizyta u gastroenterologa?
Nie dam go tknąć poki mu nie zrobią badan innych niz standardowa morfologia wiec siła rzeczy nam sie odciagnie ewentualne szczepienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Moje dziecko serio już powoli nie chce mleka...dostał ok 1, później już dałam wodę do picia. No i wypił i śpi...Póki do spania i o tej 1 jeszcze chce to niech pije, ale widać, że można kończyć. Zwłaszcza, że jak mu kiedyś mm zrobiłam to odepchnął butelkę.
I tak jestescie wielcy. Ja to bym wolala zeby moj sam kiedys tam sie odstawil zeby to nie musialo wyjsc z mojej inicjatywy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Kurczę ja wczoraj próbowałam się dodzwonić do przychodni i spytać o tego priorix ale nikt nie odebral. Mam przeczucie że u nas jeszcze jest ten MMR. Córkę mi tym szczepili choć to było 5 lat temu. Teraz chce priorix. Czy w razie gdyby nie mieli to mam ja sama gdzieś kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------


I tak długo ciagneliscie ten wózek
U nas nie dość że w nocy ze 3 razy się karmimy to i w dzień jest love do mleczka

Dodatkowo ten mój artysta jak się dosysa to lubi się też bawić. Raz ciągnie raz robi pierdzioszki. Czasami to sikam ze śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martunia kurcze nie wiem ale pewnie jest to mozliwe kiedy chcesz szczepic priorixem zwlaszcxa ze juz podobno coraz mniej jest mmr-ow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 06:49   #3575
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Wojtek miał mieć szczepienie dzisiaj, ale przełożyłam to na wtorek niebo zostałam poproszona żebym na ten tydzien wróciła do pracy na zastępstwo. Także wole po szczepieniu być caly czas z Wojtusiem niz sie martwic czy cos sie z nim nie dzieje i siedziec jak na szpilkach w pracy.

Ogólnie ten tydzien gorzej przeżywam ja niż moje dziecko:-( i ciesze sie ze jeszcze nie wracam na stale do pracy, tylko bede z moim babelkiem w domu
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 08:15   #3576
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia - dla mnie celowe zarazanie dziecka cjoroba to jesy totalna glupota i brak odpowiedzialnosci. Chyba kilka lat temu czytalam jak dziecko zmarlo po takim ospa party.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 08:27   #3577
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ja juz sama nie wiem o ile odra to ok strach ale swinka czy rozyczka to chyba az takiego strachu nie ma dla malego dziecka... Nawet gdyby go TEORETYCZNIE nie zaszczepic to poki maly moze lepiej by to zniósł niz starszy i slyszalam ze warto celowo zarazic od kogos chorego niech ma juz za sobą. Co o tym myślicie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------


Nie dam go tknąć poki mu nie zrobią badan innych niz standardowa morfologia wiec siła rzeczy nam sie odciagnie ewentualne szczepienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------


I tak jestescie wielcy. Ja to bym wolala zeby moj sam kiedys tam sie odstawil zeby to nie musialo wyjsc z mojej inicjatywy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------


Martunia kurcze nie wiem ale pewnie jest to mozliwe kiedy chcesz szczepic priorixem zwlaszcxa ze juz podobno coraz mniej jest mmr-ow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałaś o dzieciach które umarły po ospa party? Nigdy w życiu nie zaraze swoich dzieci celowo bo nigdy nie wiem co się akurat w ich organizmie w tym czasie dzieje... ospa party swego czasu było modne i chyba dalej jest. Nie powiem, boję się chorób zakaźnych w późniejszym wieku bo większe dzieci je gorzej znoszą ale nie celowe zarazanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 08:37   #3578
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Odnośnie ospa party - Rok temu w marcu w warszawie byla taka sytuacja ze rodzixe wybrali ospa party zamiast szczepienia i potem w wyniku chyba powiklan 1,5 roczne dziecko zmarlo. Tak wiec ja za taka forme uodparniania podziekije. Tak jak piszesz nigdy nie wiadomo w jakiej formie akurat jeat twoje dziecko, a to jednak sa powazniejsze cjoroby niz zwykla infekcja. Owszem, czesc osob przechoruje je jak zwykla infekcje ale czesc moze miec jakies komplikacje, nigdy nie wiadomo na kogo trafi.
Gdybym specjalnie majke zarazila a potem by sie cos stalo to w zyciu bym sobie nie wybaczyla.
Tak wiec o ile rozumiem ze ktos nie chce szczepic i to moge zrozumiec, o tyle nigdy nie zrozumiem swiadomego narazania zdrowia a nawwt zycia dziexka w taki sposob.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaylla
Czas edycji: 2017-06-08 o 10:04
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 09:44   #3579
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Słyszałaś o dzieciach które umarły po ospa party? Nigdy w życiu nie zaraze swoich dzieci celowo bo nigdy nie wiem co się akurat w ich organizmie w tym czasie dzieje... ospa party swego czasu było modne i chyba dalej jest. Nie powiem, boję się chorób zakaźnych w późniejszym wieku bo większe dzieci je gorzej znoszą ale nie celowe zarazanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nie slyszalam o tym. Dlatego poprosilam Was o zdanie na ten temat☺️ bo gdzies mi świtalo ze ktoś w ten sposób chciał postąpić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 10:47   #3580
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia przerażasz nas, oczywiście żartuje- wiem że chcesz dla Igora jak najlepiej i jak już dziewczyny wyżej pisały to chyba nie jest dobry pomysł.
Ja osobiście wierzę że jakieś dziecko mogło zachorować po szczepieniu ale nie wierzę w big pharme. Mam sporo osób w swoim otoczeniu które nie szczepia, ale ja raczej jestem zdecydowana że zaszczepie zgodnie z kalendarzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 11:03   #3581
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

O mamo, ale temat. Iwonia, porzuc wszelkie nurtujące Cię w tym kierunku myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 11:11   #3582
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Nie nie slyszalam o tym. Dlatego poprosilam Was o zdanie na ten temat☺️ bo gdzies mi świtalo ze ktoś w ten sposób chciał postąpić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie dużo osób tak postępuje i nic się dzieciom nie dzieje ale lepiej nie kusić losu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 12:35   #3583
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

I tyle chcialam wiedzieć 😊 i koniec tematu bo zaraz jakąś burze wywolam a ja nie chce 😇albo bedzie ze niby gdzies napisałam ze chce i planuje tak zrobic a ja tylko zapytalam o zdanie bo slyszalam od kogos ze tak mozna zrobic. 😉Tematu celowego zarazenia nie zdazylam jeszcze sama zgłębić bo na swiezo najpierw napisalam tutaj po fakcie i paru przemysleniach widze ze to głupi pomysł. Dziękuję i cmokasy! ☺️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 12:53   #3584
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
I tyle chcialam wiedzieć 😊 i koniec tematu bo zaraz jakąś burze wywolam a ja nie chce 😇albo bedzie ze niby gdzies napisałam ze chce i planuje tak zrobic a ja tylko zapytalam o zdanie bo slyszalam od kogos ze tak mozna zrobic. 😉Tematu celowego zarazenia nie zdazylam jeszcze sama zgłębić bo na swiezo najpierw napisalam tutaj po fakcie i paru przemysleniach widze ze to głupi pomysł. Dziękuję i cmokasy! ☺️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee nawet noe pomyslalam ze chcislabys Jogurtka celowo zarazić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 15:55   #3585
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Znajomi szczepil mała przed wyjazdem na wakacje, minął ponad miesiąc małej nic nie jest. Mówi dalej jak mówiła, jest dalej wesoła.
Mam znajomych którzy mają synka z autyzmem. Dosyć konkretnym, szukali przyczyny czemu on jest chory, tłumaczyli sobie to różnie że za późno zaczęła brać kwas foliowy i ja myślę że dużo tych osób anty szczepionkowych szuka powodu dlaczego, pojawia się jakaś grupa która mówi że to wina szczepionki i pewnie jest im łatwiej zaakceptować że dziecko jest chore bo to i to. Chociaż wierzę że niektórym dzieciom mogą szczepionki zaszkodzić bo np lekarze czegoś nie wykryli a szczepionka dana na osłabiony organizm zaszkodziła.
A tak w ogóle, Lenka ma ostatnio kaszel ale tylko jak śpi- w dzień w ogóle. Najlepsze jest to że zaczęło się dzień po szczepieniu i trwa już tydzień. Właśnie takich rzeczy się boję, normalnie sobie tłumacze że może osłabiło to organizm i dlatego ma kaszel ale już sama nie wiem. Miał ktoś tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 16:56   #3586
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Anulus - u nas tez byl taki kaszel, ale tylko przez jeden dzien. Bylo to jakies poltora tygodnia po szczepieniu. Rano bylo wszystko ok, w trakcie drzemki kaszel taki mocny i duszacy, po drzemce ok. Druga drzemka to samo, nocny sen tez. Rano wszystko ok. Bylam z nia wtedy rano u lekarza bo zaraz potem mielismy wyjazd. Osluchowo bylo czysto, gardlo blade. Lekarka stwierdzila ze kaszel to moze poczatek infekcji. Przyszla drzemka, kaszlu juz nie bylo. Nie mam pojecia o co chodzilo.

A lenka ma kaszel tylko w nocy czy w dzien w trakcie drzemek tez? Ja bym chyba rozwazyla wizyte u lekarza skoro juz tydIen to trwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 18:04   #3587
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Anulus - u nas tez byl taki kaszel, ale tylko przez jeden dzien. Bylo to jakies poltora tygodnia po szczepieniu. Rano bylo wszystko ok, w trakcie drzemki kaszel taki mocny i duszacy, po drzemce ok. Druga drzemka to samo, nocny sen tez. Rano wszystko ok. Bylam z nia wtedy rano u lekarza bo zaraz potem mielismy wyjazd. Osluchowo bylo czysto, gardlo blade. Lekarka stwierdzila ze kaszel to moze poczatek infekcji. Przyszla drzemka, kaszlu juz nie bylo. Nie mam pojecia o co chodzilo.

A lenka ma kaszel tylko w nocy czy w dzien w trakcie drzemek tez? Ja bym chyba rozwazyla wizyte u lekarza skoro juz tydIen to trwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko w nocy i w czasie drzemek. W dzień w ogóle. Myślałam że może alergia na roztocza ale w wózku też.
Problem jest ze mieszkamy w Szwecji i tu naprawdę system jest inny. Jutro zadzwonię do lekarza ale pewnie i tak dostanę poradę przez telefon a nie czas do lekarza. Tutaj biorą wszytsko na luzie, dopóki nic się nie dzieje. No ale zadzwonię może się zdziwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 19:07   #3588
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Tylko w nocy i w czasie drzemek. W dzień w ogóle. Myślałam że może alergia na roztocza ale w wózku też.
Problem jest ze mieszkamy w Szwecji i tu naprawdę system jest inny. Jutro zadzwonię do lekarza ale pewnie i tak dostanę poradę przez telefon a nie czas do lekarza. Tutaj biorą wszytsko na luzie, dopóki nic się nie dzieje. No ale zadzwonię może się zdziwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm dziwne. Oby to nie było po szczepieniu. I może faktycznie spróbuj się skontaktować/zobaczyć z lekarzem.

Dziewczyny, majowkowe kciuki mają moc, więc trzymajcie je, proszę, mocno żeby w sobotę było słonecznie Mamy robić grilla urodzinowego, a zapowiadają deszcz. Nie widzi mi się gościć i teściowej w salonie, a jeśli będzie padać to będę musiała tak zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-08, 22:01   #3589
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Anulus - a moze to zabki? Niby wtedy tez moze byc kaszel. Jesli to jakis meczacy kaszel to ja bym chyba mimo wszystko sprobowala sie jakos do tego lekarza umowic, niech ktos lenke oslucha. Przynajmniej bedziesz wiedziala czy oskrzela czyste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-09, 10:19   #3590
majlla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 277
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hej . Odnośnie kaszlu podczas snu ja zauważyłam u nas gdy idą właśnie zęby. Silni się mocno i pewnie temu ten kaszel . Zobacz czy w buzi nic nowego się nie szykuje
majlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 10:45   #3591
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Tez Wam zycze aby te kaszelki to były z powodu ząbków. U nas z kolei kolejny juz dzien leje sie woda z nosa lsskocze go pociera nosek kicha czasem nie wiem czy moze cos pyli czy tez zabki no bo przeziebienie to to raczej nie jest.
D. wczoraj wrócił z dwudniowej trasy z bolem gardla a dzis mnie juz boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

A tak poza tym to jadooo do nas emelki. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Ostatnie noce mamy troche placzace ale wczorajsza to byla mega - obudzil sie placzac okolo polnocy to go przytulilam i bylo ok. Wiec odkladam a on w taki pisk ze nie wiem. Wzielam miedzy nas ale co sie uspokoil z lekka to dalej pisk az sie zachodzil z łkania biedactwo normalnie jakby sie czegos mocno przestraszył
Posmarowalam dziasla (od dwojek do 4rek dalej mocno rozpulchnione) dalej pisk. Dalam camilie moze go wyciszy. Ponosilam az sie trzasł biedny usnał do 7ej. Potem mleko i dalej spalismy az do 9.50.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 11:13   #3592
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Może rzeczywiście zeby, dzwoniłam do przychodni, mają pogadać z lekarzem i oddzwonia.
Zrobiłam wczoraj ciasto Kinder country- pyszne jest. Polecam tym bez mlecznej diety😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 12:28   #3593
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście zeby, dzwoniłam do przychodni, mają pogadać z lekarzem i oddzwonia.
Zrobiłam wczoraj ciasto Kinder country- pyszne jest. Polecam tym bez mlecznej diety😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby ząbki...
Dawaj mie tu przepis nał 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Jest kurier. Nikogo nie powinien zdziwic fakt ze pukal akurat w momencie gdy Igoras zamykal oczka i w momencie najwiekszego wyplywu mlenia... 😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Są. Paluszek jest po tą nić na podeszwie.
A propo podeszwy... Dziewczyny ktore maja emelki- zeby sie wyginala we wszystkie str to nie moge powiedziec. Powinna sie skrecac podczas jakby to powiedzieć wykrecania? Jak to jest u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Ciezko mu sie w nich kuca i wstaje albo kwestia przyzwyczajenia i nauki w czyms innym niż attipasy albo bedzie dooopa 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 20:02   #3594
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Jeeeest trzeci ząb - górna jedynka
Ale jak dalej będą w takim tempie wychodzić to mu ten przeszczep chyba na osiemnastkę zrobimy
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 22:21   #3595
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia a jesz mleko? Bo to same mleko, miało być bez bezmlecznej diety ale mój telefon wie lepiej.
Ja robiłam pierwszy z brzegu jaki wyplul Google.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 22:23   #3596
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Tak się zginaja bez problemu.no ale nie w drugą stronę, wysyłam zdjęcie żebyś wiedziała o co mi chodzi. 1497043347050.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 01:48   #3597
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzieki za zdj no zegna sie tak ale no troche sily musze w to włożyć. Igoras np nie kucnie w nich na samych palcach zeby sie w ten sposob wygiely. Probowal kleknac i usiasc wtedy na nogach ale nie dal rady i nogi np zeby pobawic sie klockami to musial rozsunac na bok.
Nie wiem. - Wyobrazalam je sobie chyba bardziej miękkie w takim razie ze nie bedzie problemu jak w attipasach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Noc tragedia. Najpierw usypiane do... 23.15 (rekord zyciowy)
O 2 mamy pobudke znowu z przerazajacym płaczem którego nijak nie mozna uspokoic. Odlozony piszczy znowu po paru minutach. Miedzy nami nie piszczy ale wierci sie od jednego do drugiego raz ma nogi w nogach raz przy naszych glowach (srednia czestotliwosc jego obrotów to 30 na minute czyli non stop się kreci) a oprocz tego siada placze kladzie sie i kreci sie dalej. A ja zaczynam miec dosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia a jesz mleko? Bo to same mleko, miało być bez bezmlecznej diety ale mój telefon wie lepiej.
Ja robiłam pierwszy z brzegu jaki wyplul Google.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa to nieeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Jeeeest trzeci ząb - górna jedynka
Ale jak dalej będą w takim tempie wychodzić to mu ten przeszczep chyba na osiemnastkę zrobimy
Brawo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-06-10 o 01:49
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 06:23   #3598
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Nasze emelki też się bez problemu zginaja no i jak przymierzalismy to nie było żadnych problemów z chodzeniem. Ale przyniosła nam Pani też inne emelki które miały podeszwe zdecydowanie sztywniejsza i już był problem żeby je zgiac.. .może właśnie takie kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 06:33   #3599
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dzieki za zdj no zegna sie tak ale no troche sily musze w to włożyć. Igoras np nie kucnie w nich na samych palcach zeby sie w ten sposob wygiely. Probowal kleknac i usiasc wtedy na nogach ale nie dal rady i nogi np zeby pobawic sie klockami to musial rozsunac na bok.
Nie wiem. - Wyobrazalam je sobie chyba bardziej miękkie w takim razie ze nie bedzie problemu jak w attipasach.
Ale wiesz, że on nie powinien tak kucać/siadać? Kucać należy na całych stopach (dorosłych też to dotyczy) a siadać powinien z nogami prosto, nigdy na nogach zgiętych w V.

Jedziemy dziś na clubfoot day, mam nadzieję, że będzie ładna pogoda! Teraz u nas ładnie, ale te 40km dalej już zapowiadają zachmurzenie.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 06:47   #3600
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że on nie powinien tak kucać/siadać? Kucać należy na całych stopach (dorosłych też to dotyczy) a siadać powinien z nogami prosto, nigdy na nogach zgiętych w V.

Jedziemy dziś na clubfoot day, mam nadzieję, że będzie ładna pogoda! Teraz u nas ładnie, ale te 40km dalej już zapowiadają zachmurzenie.
Tak wiem czytałam o tym kiedys ale moje argumenty do niego nie trafiają 😉
Czasem go poprawie gdy widze ze zabawa w tej pozycji zajmie mu "dłużej" 😀czasem nie poprawie bo czesto gdy tak siada to zaraz wstaje i pedzi dalej lub sam siada inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Miłego dnia bez deszczu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.