.:: Zelixa::. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 20:10   #2161
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Jolcia a Ty miałaś mężusiowi uszykować ta fasolkę a nie go karmić
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:18   #2162
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Jolcia a Ty miałaś mężusiowi uszykować ta fasolkę a nie go karmić
..po..fasolce pewnie..BRZUSZKI....trenu je.ąąąąą..czyli sie dotykająąąąąą
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:20   #2163
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Mariolka Dubiel Pokaż wiadomość
..po..fasolce pewnie..BRZUSZKI....trenu je.ąąąąą..czyli sie dotykająąąąąą
Trenować niech se trenują jak pujdem spać a nie teraz jak jeszcze jasno jest
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:29   #2164
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Mariolka zobacz opuściły nas zelixsiarki poszły sie pewnie bzykać a my same se będziemy bzykać do monitora ale czasy nastały
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:37   #2165
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej..jestem..wreszcie nadaje sie do jakiegos dialogu.......dzis mam tylko resztki kataru...gorączka i reszta uciekły...zaczyna sie życie..i dużo roboty..bo w sobote nie prałam ...i sie nazbierało..ale mału ogarne..mąz zabawiał dzieci zeby mi daly spokoju troche..hhihi.w niedzielebyliśmy w kościele i juz wiem że 24 maj...mamy komuniie.......wiec zapraszam kucharki do pomocy ....muszę zrobic party na 20 osob........... Buziaki..teraz poczytam bo mam zaległosci chyba ze 3 strony....Buźka zelixiary ...i meridiary..hihihi
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 15:04   #2166
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Hej..jestem..wreszcie nadaje sie do jakiegos dialogu.......dzis mam tylko resztki kataru...gorączka i reszta uciekły...zaczyna sie życie..i dużo roboty..bo w sobote nie prałam ...i sie nazbierało..ale mału ogarne..mąz zabawiał dzieci zeby mi daly spokoju troche..hhihi.w niedzielebyliśmy w kościele i juz wiem że 24 maj...mamy komuniie.......wiec zapraszam kucharki do pomocy ....muszę zrobic party na 20 osob........... Buziaki..teraz poczytam bo mam zaległosci chyba ze 3 strony....Buźka zelixiary ...i meridiary..hihihi
Witaj, dobrze, ze juz powoli jestes z nami.
Ja mysle o zastosowaniu jakies diety bo jakos waga nie chce w dol spadac - taka hustawka, moze macie jakies sprawdzone z stalym menu aby nie trzeba bylo wymyslac niewiadomo czego. Jutro zrobie sobie jakis dzien oczyszczajacy i poszukam jakies dietki. Bo jak jem bez odgornego zaplanowania zawsze jakis grzeszek mi wpadnie i chyba dlatego waga nie spada.
Co tam u was kochane?
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:35   #2167
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Ela masz 76 kg---super ...ja w miejscu...83.......no ale poczekam....-dziś jadłam rybke sole...i ryż..na objadek pycha...jutro zrobie paprykę nadziewaną kuskusem z kukurydza i papryką....Uwielbiamy...: cmok:Pozdrawiam .Buziaki
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 19:55   #2168
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Ela masz 76 kg---super ...ja w miejscu...83.......no ale poczekam....-dziś jadłam rybke sole...i ryż..na objadek pycha...jutro zrobie paprykę nadziewaną kuskusem z kukurydza i papryką....Uwielbiamy...: cmok:Pozdrawiam .Buziaki
76.8 wachania do 0,5 jednak najczesciej na +, jutro zrobie sobie dzien oszyszczajacy znalazlam nawet jakies na to przepisy, teraz gdy jestem na zeli moze wytrzymam na jakies dietce a potem zaczne jakies zwykle codzienne jedzenie, moze znajde jakas na przyszpieszenie metabolizmu i powodujaca wstret do slodyczy
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:36   #2169
asmax24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Witney-UK
Wiadomości: 85
GG do asmax24
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej lalunie. Wrocilam ale jeszcze chodze "do tylu". Urlop byl udany, zalatwilismy wszystko co mielismy w planach a nawet i wiecej. Jezeli chodzi o wage to ..uwaga.......nie przybralam NIC a NIC!!!!!!!! Jestem za to zalamana bo mialam spotkanie z wizazystka i Pani powiedziala mi ze moja skora na buzi jest w agonii. Jest strasznie sucha ze makijaz nie chcial sie trzymac. Wiec dostalam liste jakie kosmetyki i witaminy powinnam kupic zeby do maja miec buzie jak laleczka. No oczywiscie jak szalona polecialam od razu , zakupilam wszystko i nawilzam sie z gory na dol, z zewnatrz i od srodka. Problem w tym ze jakies cholerstwo mnie uczulilo bo rano czulam juz ze mnie sciaga a jak wrocilam z pracy to juz czulam jakby mi ktos twarz cementem wysmarowal i do tego w okolicach brody mam such placki z luszczaca skora. Nosz cholera mnie bierze !!! I co ja mam teraz zrobic ??
Tak poza tym to jestem strasznie zmeczona i chyba jeszcze tdzien bede odsypiac. Ale nie ma to jak w domu !!!!
asmax24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:30   #2170
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez asmax24 Pokaż wiadomość
Hej lalunie. Wrocilam ale jeszcze chodze "do tylu". Urlop byl udany, zalatwilismy wszystko co mielismy w planach a nawet i wiecej. Jezeli chodzi o wage to ..uwaga.......nie przybralam NIC a NIC!!!!!!!! Jestem za to zalamana bo mialam spotkanie z wizazystka i Pani powiedziala mi ze moja skora na buzi jest w agonii. Jest strasznie sucha ze makijaz nie chcial sie trzymac. Wiec dostalam liste jakie kosmetyki i witaminy powinnam kupic zeby do maja miec buzie jak laleczka. No oczywiscie jak szalona polecialam od razu , zakupilam wszystko i nawilzam sie z gory na dol, z zewnatrz i od srodka. Problem w tym ze jakies cholerstwo mnie uczulilo bo rano czulam juz ze mnie sciaga a jak wrocilam z pracy to juz czulam jakby mi ktos twarz cementem wysmarowal i do tego w okolicach brody mam such placki z luszczaca skora. Nosz cholera mnie bierze !!! I co ja mam teraz zrobic ??
Tak poza tym to jestem strasznie zmeczona i chyba jeszcze tdzien bede odsypiac. Ale nie ma to jak w domu !!!!
Witaj
Super, ze mialas fajny czas, fajnie, ze juz jestes.
Problemy ze skora to wynik rygorystycznej diety, teraz musisz postawic na jakosc posilkow, wcinac awokada i inne wartosciowe owocki
buziaki
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 07:23   #2171
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Dziew czyny długo się zastanawiałam czy to napisać ale piszę abym nie miała wyrzutów sumienia. Moja kuzynka która się odchudzała razem ze mną i miała -30 kg w ciągu 7 miesięcy a nadwage miała olbrzymią (przy zwroście 170 ważyła 130 kg) wczoraj miała zawał serca. Zadzwonił jej mąż i powiedział "Jolka odstaw meridię, Mariola jest w szpitalu, lekarze stwierdzili znaczne uszkodzenie ,serca, wątroby.i innych organów które spowodowała Meridia" Podobno chwycili sie za głowe jakie spustoszenie zrobił ten lek.A przecież była pod kontrolą lekarza.
Wczoraj miałam awanturę w domu, krzyczeli wszyscy..mama, mąż córka i kategorycznie zakazano mi brać Meridie.
Najgorsze jest to,że ja sie też przestraszyłam ale udało mi się schowac jedno opakowanie przed nimi...nie wiem co robić???:m ad:

Napisałam ten tekst wszędzie na każdym forum dotyczącym Meridi i zelixy
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 08:42   #2172
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez asmax24 Pokaż wiadomość
Hej lalunie. Wrocilam ale jeszcze chodze "do tylu". Urlop byl udany, zalatwilismy wszystko co mielismy w planach a nawet i wiecej. Jezeli chodzi o wage to ..uwaga.......nie przybralam NIC a NIC!!!!!!!! Jestem za to zalamana bo mialam spotkanie z wizazystka i Pani powiedziala mi ze moja skora na buzi jest w agonii. Jest strasznie sucha ze makijaz nie chcial sie trzymac. Wiec dostalam liste jakie kosmetyki i witaminy powinnam kupic zeby do maja miec buzie jak laleczka. No oczywiscie jak szalona polecialam od razu , zakupilam wszystko i nawilzam sie z gory na dol, z zewnatrz i od srodka. Problem w tym ze jakies cholerstwo mnie uczulilo bo rano czulam juz ze mnie sciaga a jak wrocilam z pracy to juz czulam jakby mi ktos twarz cementem wysmarowal i do tego w okolicach brody mam such placki z luszczaca skora. Nosz cholera mnie bierze !!! I co ja mam teraz zrobic ??
Tak poza tym to jestem strasznie zmeczona i chyba jeszcze tdzien bede odsypiac. Ale nie ma to jak w domu !!!!
Witamy......Co do cery to mam podobny problem...muszę natłuszczać...POGODA mnie wykończy lejeeeeeeee.......odsypia j...i wieczorkiem klikamy hihihi
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 08:46   #2173
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Dziew czyny długo się zastanawiałam czy to napisać ale piszę abym nie miała wyrzutów sumienia. Moja kuzynka która się odchudzała razem ze mną i miała -30 kg w ciągu 7 miesięcy a nadwage miała olbrzymią (przy zwroście 170 ważyła 130 kg) wczoraj miała zawał serca. Zadzwonił jej mąż i powiedział "Jolka odstaw meridię, Mariola jest w szpitalu, lekarze stwierdzili znaczne uszkodzenie ,serca, wątroby.i innych organów które spowodowała Meridia" Podobno chwycili sie za głowe jakie spustoszenie zrobił ten lek.A przecież była pod kontrolą lekarza.
Wczoraj miałam awanturę w domu, krzyczeli wszyscy..mama, mąż córka i kategorycznie zakazano mi brać Meridie.
Najgorsze jest to,że ja sie też przestraszyłam ale udało mi się schowac jedno opakowanie przed nimi...nie wiem co robić???:m ad:

Napisałam ten tekst wszędzie na każdym forum dotyczącym Meridi i zelixy
ooooooooooo.......... ....wiesz ..może prawda,,,zawał mogą miec wszyscy...a kolezanka nadwage miała dosyć dosyć...to jest chyba z 60 kg za dużo..i nagle minus 30 kg...7 miesiecy to chyba mało czasu ,,,za szybko moze ...o matko ..tak sobie tłumacze....musisz dowiedzieć sie więcej..co i jak...czy to od leku aby..czy moze od życia w takiej nadwadze i tym zmianonm dotyczącym odchudzania.......:confus ed:..pozdrawiam i czekam ....na odp...
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 09:26   #2174
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Witajcie kochaniutkie Jolcia to by trzeba było dokładnie obadać, może ona miała jakieś problemy z serduszkiem ale ukrywała to bo zależało jej na szybkim spadku wagi A może za mało jadła cos musiało być tego przyczyna,zgadzam sie z Monisia ze taki spadek wagi w takim czasie jest duzy.Rozumiem ze 1 miesiac mozna zgubic duzo ale sa tez zastoje popatrz na nas jak nie raz waga długo stoi a u niej jak piszesz spadała dosc szybko.Trzeba dociec co tak naprawde sie stało
Kochane mam do Was sprawe, Wy tez na tym zyskacie,słuchajcie jest taka stronka gdzie zbiera sie punkty za to ze zaprosi sie kogos ta osoba sie zaloguje i potwierdzi logowanie na swojej poczcie.Za samo zalogowanie dostaje sie 100p,za kazda zaproszona osobe która sie zaloguje 25p,pewnie sie zastanawiacie po co mi to.A wiec juz mówie synus mnie poprosił bym sie tym zajeła za punkty kupuje sie tam słodycze i to nie byle jakie paczka przychodzi na podany adres bez zadnych dodatkowych opłat,same jak sie zalogujecie dostaniecie 100p,i mozecie juz składac zamówienie lub zapraszac inne osoby by miec wiecej punktów nie ma zadnego chaczyka wszystko jest oki.Ale musicie pamietac ze kato bedzie dopiero aktywne po potwierdzeniu linka który przyjdzie na Wasza poczte Kochane dla tego prosze Was w imieniu moich łasuchów podajcie mi swoje maile a ja Wysla zaproszenie najlepiej na gg by inni nie widzieli Waszych maili 7600924 buziaczki sle
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:22   #2175
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Dziew czyny długo się zastanawiałam czy to napisać ale piszę abym nie miała wyrzutów sumienia. Moja kuzynka która się odchudzała razem ze mną i miała -30 kg w ciągu 7 miesięcy a nadwage miała olbrzymią (przy zwroście 170 ważyła 130 kg) wczoraj miała zawał serca. Zadzwonił jej mąż i powiedział "Jolka odstaw meridię, Mariola jest w szpitalu, lekarze stwierdzili znaczne uszkodzenie ,serca, wątroby.i innych organów które spowodowała Meridia" Podobno chwycili sie za głowe jakie spustoszenie zrobił ten lek.A przecież była pod kontrolą lekarza.
Wczoraj miałam awanturę w domu, krzyczeli wszyscy..mama, mąż córka i kategorycznie zakazano mi brać Meridie.
Najgorsze jest to,że ja sie też przestraszyłam ale udało mi się schowac jedno opakowanie przed nimi...nie wiem co robić???:m ad:

Napisałam ten tekst wszędzie na każdym forum dotyczącym Meridi i zelixy
Wydaje mi sie, ze nie ma co panikowac, zawal mozna miec na tle nerwowym zazwyczaj.
Kazda z nas pewnie wie, co robi dla siebie i moze obawy powinny miec osoby, ktore wykorzystuja brak poczucia glodu do glodzenia sie i nic nie jedza. Organizm sie wyniszcza i tyle. stosowanie przez tak dlugi czas takiego stylu odzywiania nie jest dobry. 130kg to niezla waga serce bylo na pewno tym wykonczone ale pewnie jakies stresy podkrecily sprawe, wyniszczenie organizmu pewnie bylo przez niejedzenie niz przez lek- to jest moje zdanie.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 12:59   #2176
asmax24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Witney-UK
Wiadomości: 85
GG do asmax24
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Dziew czyny długo się zastanawiałam czy to napisać ale piszę abym nie miała wyrzutów sumienia. Moja kuzynka która się odchudzała razem ze mną i miała -30 kg w ciągu 7 miesięcy a nadwage miała olbrzymią (przy zwroście 170 ważyła 130 kg) wczoraj miała zawał serca. Zadzwonił jej mąż i powiedział "Jolka odstaw meridię, Mariola jest w szpitalu, lekarze stwierdzili znaczne uszkodzenie ,serca, wątroby.i innych organów które spowodowała Meridia" Podobno chwycili sie za głowe jakie spustoszenie zrobił ten lek.A przecież była pod kontrolą lekarza.
Wczoraj miałam awanturę w domu, krzyczeli wszyscy..mama, mąż córka i kategorycznie zakazano mi brać Meridie.
Najgorsze jest to,że ja sie też przestraszyłam ale udało mi się schowac jedno opakowanie przed nimi...nie wiem co robić???:m ad:

Napisałam ten tekst wszędzie na każdym forum dotyczącym Meridi i zelixy
Wiesz jest mi przykro ze Twoja kuzynka tak skonczyla ale z tego co ja wiem to Meridy nie wolno brac dluzej niz 3 m-ce, Zelki nie dluzej niz rok !!!!! Czyli jezeli ona brala ja te 7 m-cy to wiesz.....Dziwi mnie tylko co za lekarz dopuscil do takiego stanu, bo przeciez powinno sie robic regularne badania. A skoro mowisz ze tak wyniszczylo jej organizm to nie wieze ze ona nic zle sie nie zaczela czuc, ze tak nic ja nie bolalo!!!! Musiala cos czuc wczesniej i tutaj powinna byc szybka reakcja lekarza i mozna bylo uniknac tragedii. Ja bym pociagnela lekarza za to !!!!!
asmax24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 16:16   #2177
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Najpierw pytanie dlaczego tereska jest zablokowana:con fused::confused :

Wróciłam ze szpitala, tak jak przewidywałam nie widziałam sie z Mariolą jest w stanie śpiączki farmakologicznej Rozmawiałam z lekarzem,podobnoporaz pierwszy widzieli tak wyniszczony organizm od środka jak podpięli ja do aparatuty( nie wiem jak sie to fachowo nazywa) szukali przyczyny, przeprowadzili wywiad i wtedy jej mąż powiedział o Meridii. Dla nich jest wszystko jasne W tej chwili robia badania i one potwierdzą czy ten lek był przyczyną. Agaus powiem tak mój tata rok temu miał zawał, 40 lat nie był u lekarza , czuł się świetnie i na moich oczach rozmawiając ze mną upadł...nic nie odczuwał wcześnie..okaz zdrowia...Tak że wierze w to ,że Mariola by mnie nie okłamała, gdyby sie żle czuła. Dzisiaj nie wzięłam M ale mam taki wilczy apetyt,że musze sie powstrzymywać....powrócił mój wróg sposób na zabijanie stresu
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:12   #2178
asmax24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Witney-UK
Wiadomości: 85
GG do asmax24
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Najpierw pytanie dlaczego tereska jest zablokowana:con fused::confused :

Wróciłam ze szpitala, tak jak przewidywałam nie widziałam sie z Mariolą jest w stanie śpiączki farmakologicznej Rozmawiałam z lekarzem,podobnoporaz pierwszy widzieli tak wyniszczony organizm od środka jak podpięli ja do aparatuty( nie wiem jak sie to fachowo nazywa) szukali przyczyny, przeprowadzili wywiad i wtedy jej mąż powiedział o Meridii. Dla nich jest wszystko jasne W tej chwili robia badania i one potwierdzą czy ten lek był przyczyną. Agaus powiem tak mój tata rok temu miał zawał, 40 lat nie był u lekarza , czuł się świetnie i na moich oczach rozmawiając ze mną upadł...nic nie odczuwał wcześnie..okaz zdrowia...Tak że wierze w to ,że Mariola by mnie nie okłamała, gdyby sie żle czuła. Dzisiaj nie wzięłam M ale mam taki wilczy apetyt,że musze sie powstrzymywać....powrócił mój wróg sposób na zabijanie stresu
Kurcze przykro mi. Nie chcialam aby to zabrzmialo ze ona was oklamywala czy cos ale zastanawia mnie dlaczego lekarz pozwolil jej brac te tabl tak dlugo ?! No nie wiem, nie znam sie ...
Hmmm, wlasnie, co z Terenia ??? Podpadla komus ??
asmax24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:59   #2179
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez asmax24 Pokaż wiadomość
Kurcze przykro mi. Nie chcialam aby to zabrzmialo ze ona was oklamywala czy cos ale zastanawia mnie dlaczego lekarz pozwolil jej brac te tabl tak dlugo ?! No nie wiem, nie znam sie ...
Hmmm, wlasnie, co z Terenia ??? Podpadla komus ??
Terenia zablokowana za cukierki dla dzieci
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 20:13   #2180
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Najpierw pytanie dlaczego tereska jest zablokowana:con fused::confused :

Wróciłam ze szpitala, tak jak przewidywałam nie widziałam sie z Mariolą jest w stanie śpiączki farmakologicznej Rozmawiałam z lekarzem,podobnoporaz pierwszy widzieli tak wyniszczony organizm od środka jak podpięli ja do aparatuty( nie wiem jak sie to fachowo nazywa) szukali przyczyny, przeprowadzili wywiad i wtedy jej mąż powiedział o Meridii. Dla nich jest wszystko jasne W tej chwili robia badania i one potwierdzą czy ten lek był przyczyną. Agaus powiem tak mój tata rok temu miał zawał, 40 lat nie był u lekarza , czuł się świetnie i na moich oczach rozmawiając ze mną upadł...nic nie odczuwał wcześnie..okaz zdrowia...Tak że wierze w to ,że Mariola by mnie nie okłamała, gdyby sie żle czuła. Dzisiaj nie wzięłam M ale mam taki wilczy apetyt,że musze sie powstrzymywać....powrócił mój wróg sposób na zabijanie stresu
Na pewno merida zrobila swoje beznadziejna dieta o wiele wiecej. Bez odpowiedniej dawki witamin , mineralow i innych skladnikow organizm umiera, Jak kwiatkow nie podlewamy tez uschna. To jest wlasnie ta glupota w odchudzaniu, jak czytam posty'zjadlam dzisiaj tylko kanapke bo nie chccialo mi sie jesc' to zal to komentowac. Teraz gdy wszystko juz sie z Twoja kuzynka ulozy pewnie znowu bedzie tyle wazyc albo i wiele wiecej. Niestety wszystko to strasznie smutne. Oby wszystko sie dobrze potoczylo i wyszla z tego. Jolu jezeli obawiasz sie o swoje zdrowie odpusc sobie meride, jak rodzinka odkryje Twoj podstep bedzie rozczarowana.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:14   #2181
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Pozdrowienia od Tereni

Witam wszystkich serdecznie <buzki>jak widzicie zbanowali mnie na 14 dni <nerwus>a wszystko przez to ze chcia³am uradowac dzieci, nie wiedzia³am ze nie mozna pisac na innych watkach uznali to za reklame<blee>no cóz tez bym mog³a sie ich czepiac ale przemilcze to a oni niech pomysla by zbanowac siebie bo sami sie reklamuja. Kochane nie wiem jak wytrzymam bez Was <beczy> ale trzymajcie sie cieplutko jak by co walcie wiecie gdzie nie napisze bo mnie zas wywala na amen. Kofam Was i trzymajcie sie dzielnie <buziak>Terenia
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:16   #2182
edzia0820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: .:: Zelixa::.

Drogie kobietki, a czy słyszałyście o takim magicznym, cudownym i genialnym produkcie jak Vis Vitalis Mix?
Zażywam go dopiero od miesiąca, ale schudłam już 5 kg.
Produkt jest fantastyczny, gdyż jest to bomba witaminowa i nie ma żadnych skutków ubocznych, zapobiega rozstępom, likwiduje celulit itd.
Wcześniej brałam Zelixę miesiąc czasu, ale źle się po niej czułam.
Miałam zawroty głowy, suchość w ustach, kołatanie serca i w ogóle czułam się jak na jakimś chaju.
Vis Vitalis Mix jest zupełnym przeciwieństwem. Z resztą mały opis będzie dalej.
Poza tym, że można się odchudzić, to można jeszcze na tym zarabiać!
I nic nie trzeba sprzedawać!
Wystarczy raz na miesiąc zamówić produkt na własny użytek i zaprosić do programu 3 osoby. A nawet jak ktoś nie chce zarabiać, to proszę bardzo, kasa i tak sama przyjdzie.
A zażywając ten produkt jestem pewna, że polecicie go komuś jak zobaczycie jak fantastycznie działa. 3 osoby same się znajdą i one też zapewne komuś polecą.
Produkt kosztuje 70 zł i starcza na miesiąc. Ale ja zaprosiłam 2 osoby i one zaprosiły i następne też i mam już praktycznie za darmo!
Więc nie dość ,że produkt fantastyczny, to jeszcze można go mieć za darmo!!!
Tu podaję lik do strony, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat współpracy i więcej o produktach, również innych.
http://www.scalar.biz.pl/4799
Ten link nieraz się zacina, jakby co, to proszę kontaktować się ze mną na maila, coś poradzimy- edytamilner@gmail.com

A teraz obiecany opis suplementu i pare innych wiadomości

Vis Vitalis Mix
Pięcioskładnikowy preparat owocowo-warzywny w postaci liofilizacyjno-micelarnej.

Naturalny produkt spożywczy składający się z ananasa, buraka, marchwi, truskawek oraz brzoskwini.

Preparat po wypiciu wypełnia około 3/4 zawartości dając uczucie sytości oraz odcina na dłuższy czas apetyt (również na słodycze).

Jest szczególnie polecany osobom "puszystym" i wszystkim dbającym o swój wygląd. W trakcie odchudzania 1 koktajl zastępuje jeden główny posiłek.
Owoce zawierają wiele rodzajów błonnika, dzięki czemu korzystnie wpływają na procesy trawienne.
Preparat spala tkankę tłuszczową, rozbija cellulit, pomaga likwidować rozstępy, przepięknie rzeźbi ciało ponieważ zawiera naturalną L-karnitynę.
Ponadto oczyszcza kosmki jelitowe, odtoksycznia, likwiduje zaparcia, zapobiega powstawaniu hemoroidów, odciąża trzustkę, wątrobę, oczyszcza nerki.
Posiada właściwości odmładzające, spowalnia efekty starzenia, neutralizuje wolne rodniki, przyspiesza regenerację komórek, odbudowuje i regeneruje splot włókien kolagenowych i elastynę.
Utrzymuje jędrność mięśni, pomaga likwidować wszystkie rodzaje trądziku, jest idealnym produktem na brzoskwiniową cerę, usuwa skutecznie piegi, plamy starcze, przebarwienia i uzupełnia brak barwnika w skórze (bielactwo), wzmacnia włosy i paznokcie.
Dzięki bogactwu mikro- i makroelementów, pierwiastków życia uzupełnia ich niedobór, a witaminy z grupy B i niacyna zmniejszają napięcie nerwowe, usprawniają pracę mózgu, wpływają dodatnio na poprawę pamięci, podnoszą libido (pobudzają seksualnie), poprawiają krążenie krwi, działają krwiotwórczo.
Usprawnia pracę serca, rozszerza naczynia krwionośne, wzmacnia układ immunologiczny, ma szerokie zastosowanie w profilaktyce nowotworowej



Odżywka Vis Vitalis Mix zawiera:
Korzeń buraka ćwikłowego (karoten, witaminy
B kompleks, B9 i C, antocjany, potas, sód, wapń,
magnez, fosfor, żelazo i cynk, działa odkwaszająco,
ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy,)
Korzeń marchewki (witaminy A, B1, B2, PP, KK,
wapń, potas, żelazo, miedź, fosfor, jod, błonnik)
Owoc ananasa (mangan,bromelaina, błonnik,
potas, magnez, wapń, fosfor, witaminy A, B1, B2,
PP, B6, C, B9)
Owoc truskawki (witaminy C, B2, B1 i A potas,
wapń, magnez, żelazo, kwas elegonowy)
Owoc brzoskwini (prowitamina A, witaminy B1, C,
PP, potas, fosfor, wapń, magnez i żelazo)


Błonnik - balsam dla jelit
Odżywka Vis Vitalis zawiera naturalny błonnik pochodzący głównie z buraka, truskawki i ananasa.
Warto wiedzieć, że błonnik spełnia wie-le funkcji w przewodzie pokarmowym między innymi: uaktywnia ruchy jelit, reguluje gęstość treści jelitowej, regu-luje odczyn kwasowy, stanowi pożywkę dla flory bakteryjnej, która bierze udział w wytwarzaniu wielu witamin.


Błonnik podany w pożywce
pęcznieje 4 -5 krotnie.
Dzięki temu wypełnia żołądek li-kwidując poczucie pustki i ssania
w żołądku, skutecznie zmniejsza łaknienie „objętościowe"
W powiązaniu z bogactwem wita-min, makro i mikroelementów, odżywka Vis Vitalis Mix zaspokaja kompleksowo zapotrzebowanie na składniki odżywcze.



Witaminy znajdujące się w odżywkach Guardian mają postać micelarną, a to gwarantuje im znakomitą przyswajal-ność. Suplement stanowi swoistego rodzaju bombę witaminową, zawierają-cą zrównoważony i naturalny zestaw składników odżywczych. W efekcie spo-życia koktajlu spada także łaknienie na warzywa i owoce.
Nie ma też potrzeby ograniczania jedze-nia tego na, co się ma apetyt. Najlepiej spożyć koktajl zamiast śniadania, a na obiad zjeść, to na co się ma ochotę.


Odżywkę można rozprowadzać w wodzie lub w produktach mlecznych. Zalecamy actimel, jogurt naturalny, kefir, maślankę lub zsiadłe mleko.
Ważne !!
Z uwagi na pęczniejący w przewodzie po-karmowym błonnik, po spożyciu koktajlu należy zaraz popić 1 szklanką płynu, a na-stępnie w kolejnych 2 godzinach kolejną.
Najlepiej zieloną herbatą.


Efekty pozostałe stosowania
Vis Vitalis Mix
profilaktyka antynowotworowa
poprawa trawienia, likwidacja zaparć
zwiększenie odporności na infekcje
ujędrnienie ciała, zmniejszenie cellulitu
wzrost witalności i libido




Polecam bardzo serdecznie.
A teraz wam przedstawię pewną informację od kiedy zaczyna się spalać tkankę tłuszczową.
Informacja dla tych, co po miesiącu rezygnują z odchudzania, bo np. nie widzą efektów.
Zapraszam do przeczytania.


Odchudzanie to nie głodówka, czy ograniczenie się do wybranych tylko produktów, lecz racjonalne odżywianie się.
Jeśli już chcesz się "odgrubić" poznaj najpierw swoją fizjologię, aby uniknąć męczarni towarzyszących zmniejszaniu wagi, a potem efektu jo-jo.
Bo jak wynika ze statystyk dotyczących odchudzania każdy otyły ma za sobą jedną, kilka lub więcej kuracji odchudzających.
Rytm odchudzania
Często po pierwszych dniach odchudzania jesteśmy zachwyceni zgubieniem kilku kilogramów,
nie zdając sobie sprawy, że pozbywamy się zapasów wody, a nie tłuszczu.
Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody,
5% białka,
O spalaniu tłuszczu możemy mówić
dopiero po 11 dniach diety.
Do 13 dnia diety tracimy
19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu

Dopiero pomiędzy 21 a 24 dniem diety
tracimy 15% białka, 85% tłuszczu

Od 24 dnia diety tracimy 25% białka,
75% tłuszczu

Do zrzucenia wagi potrzeba więc wytrwałości
i konsekwencji
edzia0820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:54   #2183
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Edzia , naszą koleżanke zablokowali za głupoty ale Ciebie to powinni także zablokowac za reklamę
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 22:17   #2184
edzia0820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: .:: Zelixa::.

Dlaczego? Ja tylko chcę pomóc! A pisząc o Zelixie to też reklama. Miałam dobre intencje
edzia0820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:54   #2185
asmax24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Witney-UK
Wiadomości: 85
GG do asmax24
Dot.: .:: Zelixa::.

Laski musze wam opowiedziec o moich spostrzezeniach. A wiec jak wiecie w zeszlym tygodniu bylam na urlopie. Poniewaz bielismy bardzo duzo biegania i zalatwiania roznych spraw postanowilam nie brac Zelki. Wszystko ladnie, pieknie, jak wrocilam to zaczelam brac ja znowu. No i jestem w szoku...tak jak poprzednio mialam te cholerne suchosci i nie moglam spac po nocach , tak teraz nic mnie nie meczy a spie jak dziecko. Wczoraj o 21:30 juz tak ziewalam ze z daleka mozna bylo mi policzyc dziury w zebach
jutro jem ostatnia tabletke z drugiego opakowania i zastanawiam sie czy nie zrobic sobie z miesiac przerwy!?!
asmax24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:28   #2186
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

<h1>Ocet jabłkowy. Otyłość - przyprawa, która leczy.



Ocet jabłkowy jest nie tylko dodatkiem smakowym, ale także naturalnym lekiem. Lekarze, nie tylko homeopaci, rekomendują go jako naturalny środek o korzystnym działaniu, głównie ze względu na dużą zawartość potasu, wapnia, fosforu i sodu.W occie jabłkowym jest około 20 najważniejszych substancji mineralnych i mikroelementów, a także kwasy octowy, mlekowy i cytrynowy, cenne substancje balastowe, cały szereg fermentów i aminokwasów.

Główną rolę w powrocie organizmu do zdrowia odgrywa tu składnik octu jabłkowego pektyna. Jest to substancja balastowa, poprawiająca procesy trawienia i pełniąca szereg pożytecznych funkcji w organizmie: obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia stan naczyń krwionośnych, zapobiega miażdżycy, nadciśnieniu itp.

Ocet jabłkowy zawiera także witaminę E , uważaną za jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, neutralizujących szkodliwe działania wolnych rodników, które mogą być przyczyną przedwczesnego starzenia się , zaburzeń systemu immunologicznego, chorób sercowo-naczyniowych, zaćmy i chorób onkologicznych.

Ocet z jabłek jest ważny dla systemu nerwowego i układu krążenia. Dermatolodzy utrzymują, że ma właściwości przeciwalergiczne. Nierozcieńczony, stosowany bezpośrednio na skórę, leczy dolegliwości skórne. Używany do płukania włosów zapobiega ich wypadaniu.

W wielu potrawach ocet jabłkowy używany jest jako dodatek do sałatek i dań mięsnych. Przyspiesza trawienie, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i syntezę enzymów trawiennych, usuwa złogi i pomaga rozszczepiać tłuszcze, a w rezultacie przyczynia się do obniżenie wagi.

Z pozbyciem się zbędnych kilogramów boryka się aż 40% ludzi. Większość z nich próbuje odchudzać się za pomocą cudownych diet czy głodówek. Ich efekty niestety nie są długotrwałe, gdyż w większości przypadków kończą się tzw. efektem jo-jo, który w znaczący sposób destrukcyjnie wpływa na psychikę osoby otyłej. W takich sytuacjach warto skorzystać z naturalnych, znanych od lat metod wspomagających odchudzanie, które powodują utratę zbędnych kilogramów bez stosowania drastycznych diet.

Właściwości lecznicze tej przyprawy odkryto już w starożytnym Egipcie. Kleopatra zażywała rozcieńczony wodą ocet jabłkowy po każdej obfitej uczcie kulinarnej, dzięki czemu słynęła ze wspaniałej figury i dobrego zdrowia.

Osoby z nadwagą pragnące przeprowadzić kurację octową powinny go pić trzy razy dziennie ( po dwie łyżki octu na pół szklanki przegotowanej wody): na czczo, przed obiadem i przed snem. Trzeba przy tym ograniczyć spożycie soli. Kuracja trwa długo, gdyż spalanie tłuszczu odbywa się powoli, za to bez szkody dla zdrowia.

Nie wszyscy jednak mogą stosować ocet jabłkowy w czystej postaci (osoby z problemami żołądkowymi). W aptekach jest wiele dostępnych preparatów mających w swoim składzie ocet jabłkowy, który nie oddziałuje już negatywnie na żołądek.

</h1>
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:15   #2187
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej hej....Pozdrawiam wszystkie Kobietki...Mam ciągle w myślach Joli kol..Mariole-oby wszystko bylo dobrze...Jolu napisz co i jak ...Powodzenia życzę i zdrowia......Jola uważaj tam bo w nerwach się podjada ...A już zrobilaś sie laska piekna waga ...to dbaj ....Teresę..zablokowali za reklamę...no ale to nic..jakos musimy to odczekać...jest gg i inne takie...Love TERESA...Ela-co do octu to slyszalam o nim...podobno dobre ma działanie ...skrapiamy sałatki ....Agnieszkao..też tak miałam..na początku nie sypialam potem normalnie spiaczka...teraz juz 17 dzien nie ł-ykam zeli i co waga tylko 1 kg mniej .....no ale i spać też już sie nie chce...siedzę do 2 w nocy i lukam w TV......Buziaki i czekam na Info....Pozdrawiam
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:03   #2188
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Hej hej....Pozdrawiam wszystkie Kobietki...Mam ciągle w myślach Joli kol..Mariole-oby wszystko bylo dobrze...Jolu napisz co i jak ...Powodzenia życzę i zdrowia......Jola uważaj tam bo w nerwach się podjada ...A już zrobilaś sie laska piekna waga ...to dbaj ....Teresę..zablokowali za reklamę...no ale to nic..jakos musimy to odczekać...jest gg i inne takie...Love TERESA...Ela-co do octu to slyszalam o nim...podobno dobre ma działanie ...skrapiamy sałatki ....Agnieszkao..też tak miałam..na początku nie sypialam potem normalnie spiaczka...teraz juz 17 dzien nie ł-ykam zeli i co waga tylko 1 kg mniej .....no ale i spać też już sie nie chce...siedzę do 2 w nocy i lukam w TV......Buziaki i czekam na Info....Pozdrawiam
Witajcie nie mam żadnych dobrych wieści....kuzynka dalej jest utrzymywana w śpiączce. dzisiaj nikt nic nie chciał powiedzieć. Nagadałam tylko jej meżowi,żeby pojechał do tego lekarza u którego sie leczyła na otyłość i wziął karte choroby i badania które były robione przed, po i w trakcie brania M,,,. Ja wczoraj faktycznie z nerwów jadłam jak wariatka a w nocy wszystko zwymiotowałam...nie mógł mój żolądek przyjąć takiej ilości jedzenia. Dzisiaj wzięłam M, ta uratowana przed rodziną, mam na 30 dni . W dou nic nie mówię.
Ela o ocie jabłkowym,że jest na odchudzanie nie wiedziałam ale ja juz od lat w swoim domu go stosuję i nie widziałam efektów przynajmniej po sobie. Fakt nie piłam go na czczo z wodą ale jest obecny na moim stole .
Aga ja widzisz oprócz suchości w buzi na samym poczatku brania nie miałam innych objawów tzn bezsenności, kołatania serca itd. O chyba tylko to,że raz miałam opóźnienie miesiączki
Z Terenią rozmawiam na GG
Monia ciesze się ,że pomimo że nie bierzesz Zelki to waga spada, chociaz to jest pocieszające.
Moja waga w zasadzie wzrosła teraz mam 72 kg a więc 90 dag więcej w ciągu miesiąca.
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 18:18   #2189
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Dot.: Meridia
Cytat:
Napisane przez jobu33
Pumka nie wypowiadaj sie jak lekarz...Mariola była otyła ale tylko dlatego,ze lata leczyła sie na bezpłodnosc ...od momentu urodzenia dziecka cały czas była pod kontrolą u lekarza który miał jej pomóc w spadku wagi.... Ona wierzyła lekarzom, pomogli jej w momencie kiedy chciała dzidziusia tak że teraz uwierzyła,że schudnie
Kurcze dlavzego wszystko zrzucamy na otyłośc a nikt nie zastanowi sie że to może Meridia((( Łącznie ze mną...sory


..czesc...dziewczyny...:c onfused:..powiem szczerze...ze mnie tez..przeraziła...Joli... kuzynka...sama mam nadcisnienie.....tabletki ...od lekarza...i zanim zaczelam..brac...bardzo sie bałam......i pamiętam...Joli słowa..ze jej kuzynka..tez ma nadcisnienie...bierze..i jest..OK....teraz..s ama....wiem......bo czuje,,sie ok..zadnych..skutków...ub ocznychh.....ale od pewnego czasu..miałam...obawy...z e nic mi nie jest ..ajak...mnie śmietnie.....to tylko....raz.....po poscie...joli...mam cykora jak cholera.....tym bardziej...ze jescze pale papierosy...... .ostatnio..nie chudne....wiec..moze przestac...na jakis...czas... ..ale mówią,,ze przerywanie...na troche...tez jest nie dobre...bo organizm..szaleje....ze jak sie bierze..to do oporu...a jak odstawia to na dłuzszy ..czas..a nie na tydzien..np...p ozdrawiam

Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 19:56   #2190
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Przykre ,,,czekalam na dobre wieści...----no no..źle sie dzieje...ale oby to nie od tych leków...A co do odstawiania zelixy to już teraz wiem ,że najlepiej chyba powoli ...z niej rezygnować łykać co drugi dzień np...bo ja odstawialm od razu ..i szok...śpiączka mnie zlapala,,,caly dzień nieprzytomna tylko ziewalam i bolalo mnie wszystko nawet wlosy...ale to wszyscy inaczej przechodzimy...jeden ma objawy uboczne inny nie....warto przemyśleć...Pozdrawiam.. czekamy na dobre wiadomości... Buxka pa Kobiety....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.