.:: Zelixa::. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 20:19   #2191
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Przykre ,,,czekalam na dobre wieści...----no no..źle sie dzieje...ale oby to nie od tych leków...A co do odstawiania zelixy to już teraz wiem ,że najlepiej chyba powoli ...z niej rezygnować łykać co drugi dzień np...bo ja odstawialm od razu ..i szok...śpiączka mnie zlapala,,,caly dzień nieprzytomna tylko ziewalam i bolalo mnie wszystko nawet wlosy...ale to wszyscy inaczej przechodzimy...jeden ma objawy uboczne inny nie....warto przemyśleć...Pozdrawiam.. czekamy na dobre wiadomości... Buxka pa Kobiety....
..rozmawiałam teraz...moniu,,,,z kol..ktora..tez brała..tab......ale poleciła jej kobitka ktora..miala nadcisnienie..jak..ja...: (///i najpierw..lekarz..zbił... jej prochami....nadcisnienie. .a potem...brała..leki..tylk o 3...mce...bo pow..ze tak ma byc...kateegorycznie odstawic..po 3..mcach...i dopiero zas brac,,po pół..roku!!!****a..j a już..niewiem....bo kazdy lekarz co innego na ulotce..tez..co innego.........strac h sie bac................. ..............:cmok :ja tez niewiem co robic..i tak juz nie chudne..moze odstawic...:con fused::confused :
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:00   #2192
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Mariolka Dubiel Pokaż wiadomość
Dot.: Meridia
Cytat:
Napisane przez jobu33
Pumka nie wypowiadaj sie jak lekarz...Mariola była otyła ale tylko dlatego,ze lata leczyła sie na bezpłodnosc ...od momentu urodzenia dziecka cały czas była pod kontrolą u lekarza który miał jej pomóc w spadku wagi.... Ona wierzyła lekarzom, pomogli jej w momencie kiedy chciała dzidziusia tak że teraz uwierzyła,że schudnie
Kurcze dlavzego wszystko zrzucamy na otyłośc a nikt nie zastanowi sie że to może Meridia((( Łącznie ze mną...sory


..czesc...dziewczyny...:c onfused:..powiem szczerze...ze mnie tez..przeraziła...Joli... kuzynka...sama mam nadcisnienie.....tabletki ...od lekarza...i zanim zaczelam..brac...bardzo sie bałam......i pamiętam...Joli słowa..ze jej kuzynka..tez ma nadcisnienie...bierze..i jest..OK....teraz..s ama....wiem......bo czuje,,sie ok..zadnych..skutków...ub ocznychh.....ale od pewnego czasu..miałam...obawy...z e nic mi nie jest ..ajak...mnie śmietnie.....to tylko....raz.....po poscie...joli...mam cykora jak cholera.....tym bardziej...ze jescze pale papierosy...... .ostatnio..nie chudne....wiec..moze przestac...na jakis...czas... ..ale mówią,,ze przerywanie...na troche...tez jest nie dobre...bo organizm..szaleje....ze jak sie bierze..to do oporu...a jak odstawia to na dłuzszy ..czas..a nie na tydzien..np...p ozdrawiam


Nie wiem dlaczego tak sie niepotrzebnie stresujecie, Mariola jezeli jest w ulotce nadcisnienie a Ty je masz to po jaka cholere bierzesz, bo ktos tam bierze to Ty tesz musisz. Chcesz byc szczupla nieboszczka.

Aga jezelinie masz zapasu zeli na rok czasu to odstaw ja i sama dasz rade do maja schudnac. Kosmetyczka Ci powiedziala w jakim stanie jest Twoja skora, wiec jakich chcesz dowodow wiecej. 500 kalorii dziennie nie postawi Cie na nogi tylko wrecz przeciwnie. Jak chcesz szybkich efektow uzyj cambrige ona chociasz ma wszystkie witaminy mimo tak ograniczonej kalorycznosci.

Tereniu ty chociasz zasiegasz rady dietetykow, nie glodujesz wzmacniasz sie siemieniem nie masz jakis strasznych skutkow ubocznych (oprucz pewnie zwiekszonej nerwowosci na dzieciaki) wiec ok. Ale pamietaj masz dla kogo zyc i gdyby co wiesz, ze bez zeli i tak dasz rade.

Monika nasza dzielna daje rade, bylo cos nie tak odstawila zele i oto chodzi, szczupla ale nie za wszelka cene.

Ja dzisiaj skonczylam pierwsze opakowanie, mam jeszcze dwa. Drugie pewnie jeszcze bede brala a trzecie bede brala co kilka dni aby stopniowo sie odzwyczaic i zacza kontrolowac wszystko bez wspomagaczy dlatego teraz juz szukam nowinek co mozna wprowadzic do diety aby byc zdrowszym inadal szczuplym. Pamietajcie, ze utrzymanie wagi jest trudniejsze niz schudniecie.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:33   #2193
dzikuskamalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
zaczynam....z Zelixa

Witajcie kochani!
Zaczynam moje zmagania z odchudzaniem. Bo juz a duzo wazę przy wzroscie 165cm i waze 87 kg ;/ cos okropnego ;( Moje odchudzanie bedzie wspomagane Zelixą i jestem dobrej mysli co do tego srodka.tak wiec bede starała sie opisywac jak mi idzie. Może ma ktos z Was ochote sie do mnie przyłączyć, było mi by bardzo miło )

Dzien 1 z Zelixa
-suchosc w gardle niemozliwa,
-bole glowy
-gorąco
-mniejszy apetyt
-drazliwosc
dzikuskamalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:32   #2194
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak sie niepotrzebnie stresujecie, Mariola jezeli jest w ulotce nadcisnienie a Ty je masz to po jaka cholere bierzesz, bo ktos tam bierze to Ty tesz musisz. Chcesz byc szczupla nieboszczka.

Aga jezelinie masz zapasu zeli na rok czasu to odstaw ja i sama dasz rade do maja schudnac. Kosmetyczka Ci powiedziala w jakim stanie jest Twoja skora, wiec jakich chcesz dowodow wiecej. 500 kalorii dziennie nie postawi Cie na nogi tylko wrecz przeciwnie. Jak chcesz szybkich efektow uzyj cambrige ona chociasz ma wszystkie witaminy mimo tak ograniczonej kalorycznosci.

Tereniu ty chociasz zasiegasz rady dietetykow, nie glodujesz wzmacniasz sie siemieniem nie masz jakis strasznych skutkow ubocznych (oprucz pewnie zwiekszonej nerwowosci na dzieciaki) wiec ok. Ale pamietaj masz dla kogo zyc i gdyby co wiesz, ze bez zeli i tak dasz rade.

Monika nasza dzielna daje rade, bylo cos nie tak odstawila zele i oto chodzi, szczupla ale nie za wszelka cene.

Ja dzisiaj skonczylam pierwsze opakowanie, mam jeszcze dwa. Drugie pewnie jeszcze bede brala a trzecie bede brala co kilka dni aby stopniowo sie odzwyczaic i zacza kontrolowac wszystko bez wspomagaczy dlatego teraz juz szukam nowinek co mozna wprowadzic do diety aby byc zdrowszym inadal szczuplym. Pamietajcie, ze utrzymanie wagi jest trudniejsze niz schudniecie.
...oj..ele..ela....fajne. .pytaniepo co bierzesz..no pewnie..po to bo chce..jak mowisz byc..chuda..nieboszczką.. .wazyłam 92...94.../164.....i tak se wziełam ..dla..jaj....,,,ze by osierocic..2 dzieci..zeby nie miały mamy jak ja od 11..roku..zycia.... .tak se przepisałam od lekarza..bo co mi tam..myslałam..ze sie tu rozumiemy..na tym forum.....ale takie pytania ..dołują..jeszcze bardziej..i to od osób.........eh...s zkoda słów...
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 07:59   #2195
czubajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: zazwyczaj z domku
Wiadomości: 6
Dot.: .:: Zelixa::.

hejka kobietkico Wy takie zestresowane?czyzby ta pogoda juz żle oddziaływała na Was?ja nieskonczyłam jeszcze jednego opakowania zelixy moze waga mi nie spadla ale widze po ubraniach ze jednak cos tam schudlam.powiem wam ze tabletek niemam od lekarza tylko od kolezanki ktora juz po pierwszej zel sie czula.ja skutkow ubocznych u siebie niewidze poprostu niemysle o tymjem normalnie zmienilo sie tylko to ze dzien zaczynam od solidnego sniadania.kiedys potrafilam sie glodzic caly dzien a wieczorem...pozeralam co sie dalo.na poczatku jak zaczelam brac zelixe malo co jadlam prawie nic az do dnia kiedy zemdlalam i wtedy oczy mi sie otworzyly.nic za wszelka cene!i oplaca sie jem i chudnea jesli czuje ze cos nietak odstawiam tabletki na kila dni.
czubajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 08:39   #2196
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

OJ...powiało na forum smutkiem............Sor y ale zaczne od CZUBAJKI...poproszę o imie.a raczej chyba przypomnienie bo mama nadwage i skleroze ..w imionach sie plątam co juz nie raz tu było widac...Wiec moze i ta pogoda.moze juz znudzenie ..ciągle odchudzanie i myślenie o tym by byc szczuplym też daje we znaki..ale jak sie schudnie troche i mniejszy ciuch wkladamy to chcemy jeszcze i jeszcze ...wiem to....Ja troche sie żle zaczynalam czuc po tabletkach więc odstawiałam...ale z chęcia bym lykala,aby schudnać jeszcze te 10 kg,,,tak na 73.oj pragne tego...teraz mam 83kg...wzrost 167cm..Ale się zaparłam i muszę przez zime to wywalczyc...Ela napisała to co mysli wiec nie obrazajcie sie.......Pragnienie zdobycia tego co sie chce jest czasem tak wielkie ,ze nie zdajemy sobje sprawy z niebezpieczeństw..Ale skoro LEK przepisuje lekarz to chyba jest dobry...Tereniu czekamy z niecielpliwoscia..hihi Jola napisz co i jak ...Kamila,Edyta,Agnieszka Buziaki..Mariola,, ja ,rozumie wszystko..uwielbiam tu wejść na forum ..pocztać coś naklikać,,co tam przeżylam i moze czasem komuś cos poradzic..lub zobaczyc co inni nam radzą........Czekam y na dobrze wiadomosci..wesole...I oby pogoda sie zmieniła bo zime czuć..przynajmniej w świetokrzyskim...
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:16   #2197
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: zaczynam....z Zelixa

Cytat:
Napisane przez dzikuskamalutka Pokaż wiadomość
Witajcie kochani!
Zaczynam moje zmagania z odchudzaniem. Bo juz a duzo wazę przy wzroscie 165cm i waze 87 kg ;/ cos okropnego ;( Moje odchudzanie bedzie wspomagane Zelixą i jestem dobrej mysli co do tego srodka.tak wiec bede starała sie opisywac jak mi idzie. Może ma ktos z Was ochote sie do mnie przyłączyć, było mi by bardzo miło )

Dzien 1 z Zelixa
-suchosc w gardle niemozliwa,
-bole glowy
-gorąco
-mniejszy apetyt
-drazliwosc
Ja też biorę Zelkę, więc witaj w klubie

A tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181272 na pewno znajdziesz więcej sprzymierzeńczyń to kilkadziesiąt stron poświęconych właśnie Zeli Zapraszamy do nas
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 11:11   #2198
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Mariolka Dubiel Pokaż wiadomość
...oj..ele..ela....fajne. .pytaniepo co bierzesz..no pewnie..po to bo chce..jak mowisz byc..chuda..nieboszczką.. .wazyłam 92...94.../164.....i tak se wziełam ..dla..jaj....,,,ze by osierocic..2 dzieci..zeby nie miały mamy jak ja od 11..roku..zycia.... .tak se przepisałam od lekarza..bo co mi tam..myslałam..ze sie tu rozumiemy..na tym forum.....ale takie pytania ..dołują..jeszcze bardziej..i to od osób.........eh...s zkoda słów...
Mariolcia napisalam to bo bardzo Cie lubie a jak tak wszystkie bedziemy sie glaskac po tylkach i nic szczerze nic nie powiemy to wszystkie wyladujemy na ojomie w spiaczce farmakologicznej (powiedzcie czy to jest strasznie grozne).
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:11   #2199
asmax24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Witney-UK
Wiadomości: 85
GG do asmax24
Dot.: .:: Zelixa::.

No dziewuszki ja sie wazylam wczoraj i malo co drgnelo, waze 70.7 no ale lepszy rydz niz nic. Fakt ze juz 2 tydzien nie cwicze a nie wiem kiedy wroce na silownie bo mam tyle pracy ze siedze do pozna wiec jak wracam do domu to padam na pyska !!!!
Co u Was ??
asmax24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:20   #2200
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Dziewczyny..no cojest jest Nas tak mało a jeszcze się pogniewamy i co będzie z naszego forum. Jeżeli będą błędy to sory ale piszę z pracy i ciągle sie nerwowo oglądam czy szef za mna nie stoi. A mamy sądny dzień z tym wyjazdem do Cz-wy. Będzie mi Was brakowało...Nie denerwujmy sie ale tak jak to pisze Monia i Ela mówmy sobie prawdę... Mariolcia nie obrażaj sie pieknosiu

A moja koleżanka Elcia czemu nie odpowiada na moje wiadomości z GG
papapa zwiewam
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:43   #2201
Anubisss
Przyczajenie
 
Avatar Anubisss
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: .:: Zelixa::.

Moje drogie Panie.....Błędem jest to że zaczynacie brać Zelixe czy tez meridie od 15mg... Dwa dni temu byłam u lekarza i właśnie zapisal mi tą zelixe i powiedzial zeby na poczatku nie brala 15mg...Fakt faktem jest nieco silniejsza ale czy warto...Zacznijcie od 10mg jesli po calym opakowaniu nie schudniecie od 3 do 4kg to wtedy zabierzcie sie za 15mg....Pamietajcie ze im szybciej schudniecie tym pozniej szybciej przytyjecie i to z nawiazka...A po co to? Wiec najpierw 10 a ewentualnie pozniej 15 jesli z 10 nie schudniecie....... Troszke trzeba pogadac z lekarzem i poczytac ulotke.... A nie sugerowac sie opiniami kolezanek....Np moja kuzynka brała meridie 15 i w ciagu dwoch miesiecy schudla 11kg...A raczej to nie jest normalne... i to że Wam sie nie chce jesc nie oznacza ze macie nie jesc....snaiadanie i inne posilki normalnie jesz orgaznizm sam wam wyznaczy ile zjecie....Jesli jedna kanapke zjecie na sniadanie a drugiej nie dacie rady to ja zostawcie....Nie mozecie calkowicie przestac jesc, owszem schudniecie ale napewno szybko wrocice do swojej niechcianej wagi....Wiecej rozsadku...
Gdzies jeszcze czytałam że jedna z Pań przestała jesc tabletki po 4dniu....Bo zle na nia dzialaly....Owszem moze tak byc ale to chwilowe i nie ma ssensu konczyc terapii..organizm kazdej z Nas inaczej reaguje i sie przystosowuje do danej dawki... I nie liczcie na szybkie efekty....U mojej mamy efekty byly widoczne po polrocznej terapii a schudla 13 kg...Ja sie nie nastawiam ze np do sylwestra schudne z 10 kg....bede sie starala jesc wmiare normalnie chociaz moj organizm tego nie bedzie potrzebował....
Anubisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 13:50   #2202
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Anubisss Pokaż wiadomość
Moje drogie Panie.....Błędem jest to że zaczynacie brać Zelixe czy tez meridie od 15mg... Dwa dni temu byłam u lekarza i właśnie zapisal mi tą zelixe i powiedzial zeby na poczatku nie brala 15mg...Fakt faktem jest nieco silniejsza ale czy warto...Zacznijcie od 10mg jesli po calym opakowaniu nie schudniecie od 3 do 4kg to wtedy zabierzcie sie za 15mg....Pamietajcie ze im szybciej schudniecie tym pozniej szybciej przytyjecie i to z nawiazka...A po co to? Wiec najpierw 10 a ewentualnie pozniej 15 jesli z 10 nie schudniecie....... Troszke trzeba pogadac z lekarzem i poczytac ulotke.... A nie sugerowac sie opiniami kolezanek....Np moja kuzynka brała meridie 15 i w ciagu dwoch miesiecy schudla 11kg...A raczej to nie jest normalne... i to że Wam sie nie chce jesc nie oznacza ze macie nie jesc....snaiadanie i inne posilki normalnie jesz orgaznizm sam wam wyznaczy ile zjecie....Jesli jedna kanapke zjecie na sniadanie a drugiej nie dacie rady to ja zostawcie....Nie mozecie calkowicie przestac jesc, owszem schudniecie ale napewno szybko wrocice do swojej niechcianej wagi....Wiecej rozsadku...
Gdzies jeszcze czytałam że jedna z Pań przestała jesc tabletki po 4dniu....Bo zle na nia dzialaly....Owszem moze tak byc ale to chwilowe i nie ma ssensu konczyc terapii..organizm kazdej z Nas inaczej reaguje i sie przystosowuje do danej dawki... I nie liczcie na szybkie efekty....U mojej mamy efekty byly widoczne po polrocznej terapii a schudla 13 kg...Ja sie nie nastawiam ze np do sylwestra schudne z 10 kg....bede sie starala jesc wmiare normalnie chociaz moj organizm tego nie bedzie potrzebował....
Prawda, sama prawda Powiem Wam, ze ja biorę już jakiś czas Zelę i jest to cały czas 10 Mam już w domciu 15 i jak przychodzi moment, że przy 10 czuję już znacznie głód to zaczynam brać 15 A gdy przy 15 jestem głodna to robię przerwę i po kilku dniach znów zaczynam od 10
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:21   #2203
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Mysle, za ta sytuacja z pania w spiaczce wszystkich wytracila z rownowagi jednak z kazdej sytuacji trzeba wyciagnac jakas nauke.
Mariolcia sie na mnie obrazila bo powiedzialam jej 'po cholere bierzesz?' - sorry za slowko. Kochana jak nie pamietasz na poczatku swojego brania strasznie panikowalas z tym swoim cisnieniem, podano Ci za przyklad ta PANIA, ze bierze mimo wysokiego cisnienia i jest ok, wiec zaczelas brac. Teraz gdy PANI jest w spiaczce powinnas sie zastanowic a przynajmniej zrobic jakies badania. Nie kazdy lekarz jest specjalista wiec watro opinie jednego lekarza sprawdzic u drugiego.
Napisalam to nie dlatego, ze przerwac Twoj sen o szybkim odchudzaniu, raczej po to abys nie wpedzila sie w problemy. 10kg to super wynik, moze teraz powinnas brac tabletke co dwa dni i moze tez bedzie dobrze dzialac. A jak bedziesz gadac z tymi tylko ktorzy Ci przytakuja to na pewno nie beda to szczerzy znajomi.

A tak prywatnie moje dziewczynki zlapaly katar i mam mniejsze mozliwosci aby tu zagladac bo zbyt absorbujace w tej chorobie.
Dzisiaj zrobilam im ciastoline domowej roboty i robimy ciacha.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:24   #2204
adema00
Przyczajenie
 
Avatar adema00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: zaczynam....z Zelixa

Niestety nie mam pojecia, co to Zelixa, ale zycze Ci powodzenia, kochana!
Dasz rade. Informuj nas o swoich postepach.
__________________
68 > 67 > 60
2008-09-03
adema00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:26   #2205
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Dla mnie niewiarygodne wydaje się, że tyle chorób na raz nie dawało ani jednego niepokojącego sygnału zanim rozwinęły się na tyle by zagrażać życiu. Nie wiem czym i jak to tłumaczyć, ale myślę, ze ktoś coś zaniedbał.

W każdym razie każdy organizm jest inny i to na co podatny jest jeden, nie koniecznie musi być drugi. Póki co bierzmy to "świństwo" i obserwujmy się uważnie Wsłuchanie się we własne ciało jest bardzo ważne nie tylko przy odchudzaniu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:08   #2206
dzikuskamalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: zaczynam....z Zelixa

Dzięki dziewczynki
ahhh wspaniale ze mozna z Wami tutaj porozmawiac
dzikuskamalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:11   #2207
dzikuskamalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: .:: Zelixa::.

CZesc dziewczyny jestem nowa
i tak jak Wy odchudzam sie z Zelixa!
Mam nadzieje ze wsystko pojdzie po mojej myśli i że schudne
dzikuskamalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:13   #2208
dzikuskamalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: .:: Zelixa::.

No oczywiscie Was goroaco pozdrawiam ;*
I mam nadzieje ze poddacie mi jakies rady wzgledem Zeli
Buziaczki laseczki;*
dzikuskamalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:12   #2209
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Prawda, sama prawda Powiem Wam, ze ja biorę już jakiś czas Zelę i jest to cały czas 10 Mam już w domciu 15 i jak przychodzi moment, że przy 10 czuję już znacznie głód to zaczynam brać 15 A gdy przy 15 jestem głodna to robię przerwę i po kilku dniach znów zaczynam od 10
Teresa to jest Twój indywidualny sposób brania zelixy, lekarz tego nie zaleca a więc nie sugeruj brania tych tabletek w ten sposób

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Mysle, za ta sytuacja z pania w spiaczce wszystkich wytracila z rownowagi jednak z kazdej sytuacji trzeba wyciagnac jakas nauke.
Mariolcia sie na mnie obrazila bo powiedzialam jej 'po cholere bierzesz?' - sorry za slowko. Kochana jak nie pamietasz na poczatku swojego brania strasznie panikowalas z tym swoim cisnieniem, podano Ci za przyklad ta PANIA, ze bierze mimo wysokiego cisnienia i jest ok, wiec zaczelas brac. Teraz gdy PANI jest w spiaczce powinnas sie zastanowic a przynajmniej zrobic jakies badania. Nie kazdy lekarz jest specjalista wiec watro opinie jednego lekarza sprawdzic u drugiego.
Napisalam to nie dlatego, ze przerwac Twoj sen o szybkim odchudzaniu, raczej po to abys nie wpedzila sie w problemy. 10kg to super wynik, moze teraz powinnas brac tabletke co dwa dni i moze tez bedzie dobrze dzialac. A jak bedziesz gadac z tymi tylko ktorzy Ci przytakuja to na pewno nie beda to szczerzy znajomi.

A tak prywatnie moje dziewczynki zlapaly katar i mam mniejsze mozliwosci aby tu zagladac bo zbyt absorbujace w tej chorobie.
Dzisiaj zrobilam im ciastoline domowej roboty i robimy ciacha.
Elcia masz racje w stu procentachA Ty Mariolka nie obrażaj sie, za długo jesteśmy razem aby teraz wszystko stracic. Masz nas jesteśmy zeliksanki wirtualne przyjaciółki i mamy na siebie liczyć
Elu duzo zdrówka życzę
Cytat:
Napisane przez dzikuskamalutka Pokaż wiadomość
No oczywiscie Was goroaco pozdrawiam ;*
I mam nadzieje ze poddacie mi jakies rady wzgledem Zeli
Buziaczki laseczki;*
Witaj ale jak do Nas przystajesz to prosze podaj wzrost i wagę i oże powiesz coś o sobie
Cytat:
Napisane przez Anubisss Pokaż wiadomość
Moje drogie Panie.....Błędem jest to że zaczynacie brać Zelixe czy tez meridie od 15mg... Dwa dni temu byłam u lekarza i właśnie zapisal mi tą zelixe i powiedzial zeby na poczatku nie brala 15mg...Fakt faktem jest nieco silniejsza ale czy warto...Zacznijcie od 10mg jesli po calym opakowaniu nie schudniecie od 3 do 4kg to wtedy zabierzcie sie za 15mg....Pamietajcie ze im szybciej schudniecie tym pozniej szybciej przytyjecie i to z nawiazka...A po co to? Wiec najpierw 10 a ewentualnie pozniej 15 jesli z 10 nie schudniecie....... Troszke trzeba pogadac z lekarzem i poczytac ulotke.... A nie sugerowac sie opiniami kolezanek....Np moja kuzynka brała meridie 15 i w ciagu dwoch miesiecy schudla 11kg...A raczej to nie jest normalne... i to że Wam sie nie chce jesc nie oznacza ze macie nie jesc....snaiadanie i inne posilki normalnie jesz orgaznizm sam wam wyznaczy ile zjecie....Jesli jedna kanapke zjecie na sniadanie a drugiej nie dacie rady to ja zostawcie....Nie mozecie calkowicie przestac jesc, owszem schudniecie ale napewno szybko wrocice do swojej niechcianej wagi....Wiecej rozsadku...
Gdzies jeszcze czytałam że jedna z Pań przestała jesc tabletki po 4dniu....Bo zle na nia dzialaly....Owszem moze tak byc ale to chwilowe i nie ma ssensu konczyc terapii..organizm kazdej z Nas inaczej reaguje i sie przystosowuje do danej dawki... I nie liczcie na szybkie efekty....U mojej mamy efekty byly widoczne po polrocznej terapii a schudla 13 kg...Ja sie nie nastawiam ze np do sylwestra schudne z 10 kg....bede sie starala jesc wmiare normalnie chociaz moj organizm tego nie bedzie potrzebował....
Kochana chyba poczytałas to forum zanim zarałaś głos Tu nikt nie bierze bez konsultacji lekarza i jeżeli lekarz od poczatku zapisze 15 to tak sie stosuje. Prosze Nam nie mówić,że sugerujemy sie opiniami koleżanek. Od poczatku wiemy,że nie głodujemy ale jemy mało i często. Rozsądek mamy a jak przeczytasz wypowiedzi tych wytrwałych weteranek to zobaczysz ,że prawdopodobnie mamy więcej rosądku niż niekiedy lekarze. Jak widzisz ja schudłam prawie 15 kg po 5 miesiącach a więc nie jestem jedną z tych co chudną 11 kg na miesiąc.Rozumiem że chciałas Nas postawić do pionu ale wiedz ,że my to wiemy i żadna z Nas nie chce już iśc do ziemi
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 16:53   #2210
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam ...Ela no no wiesz ja dzis zrobilam mase solna i tez dzieciaki szaleja..hihi..Dla laseczek szybkiego zdrowia życzę...katar a siooooooo...Witam też Nowe panie zelixiarki........c zekamy na jakieś dane o was..hihi ile kg nadwagi itd..piszcie co chcecie wiedzieć..A reszte wszystko juz było pisane na forum...Jola buziole wielkie.....Mariola .TereniaEla:c mok:
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:35   #2211
Anubisss
Przyczajenie
 
Avatar Anubisss
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Kochana chyba poczytałas to forum zanim zarałaś głos Tu nikt nie bierze bez konsultacji lekarza i jeżeli lekarz od poczatku zapisze 15 to tak sie stosuje. Prosze Nam nie mówić,że sugerujemy sie opiniami koleżanek. Od poczatku wiemy,że nie głodujemy ale jemy mało i często. Rozsądek mamy a jak przeczytasz wypowiedzi tych wytrwałych weteranek to zobaczysz ,że prawdopodobnie mamy więcej rosądku niż niekiedy lekarze. Jak widzisz ja schudłam prawie 15 kg po 5 miesiącach a więc nie jestem jedną z tych co chudną 11 kg na miesiąc.Rozumiem że chciałas Nas postawić do pionu ale wiedz ,że my to wiemy i żadna z Nas nie chce już iśc do ziemi
[/QUOTE]
Generalnie za wiele nie czytalam tutaj, wybrane posty nie wszystko..Wiem ze niektore panie biora bezmyslnie tego typu leki dlatego tez napisalam to co napisalam.....I powiem szczerze ze niektorzy lekarza tez bezmyslnie przepisuje..jesli pacjentka chce to co mu tam....taka prawda jest okrutna
Anubisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:28   #2212
PannaNikt27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: .:: Zelixa::.

cześć dziewczyny.piszecie tutaj czasami bardzo dziwne rzeczy i straszycie sie nawzajem.ja biore zelixe od miesiąca i robie to na własną odpowiedzialność,bez lekarza i takie tam.znam swój organizm i wiem na co moge sobie pozwolić.zaczełam od 15,udało mi sie zgubic 5 kilo przez miesiąc ale to pewnie z powodu ograniczenia ilości jedzenia.może jeszcze z miesiąc będę na zelixie a póżniej robie przerwe.mam skurczony żołądek i na pewno nie bedzie efekyu jojo w moim przypadku tak jak tutaj piszecie,wiem ze wystarczy zachować kilka zasad i zdrowy rozsądek żeby uniknąć ponownego tycia.
PannaNikt27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:29   #2213
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: zaczynam....z Zelixa

Cytat:
Napisane przez dzikuskamalutka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki
ahhh wspaniale ze mozna z Wami tutaj porozmawiac
Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi To nasze małe babskie królestwo
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:37   #2214
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Aga co u Ciebie? jakie dalej masz plany w walce z tluszczykiem (juz niewielkim), nikt tu nie pisze oprucz mnie o jakis sprawdzonych sposobach i dietkach
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 07:13   #2215
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez PannaNikt27 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.piszecie tutaj czasami bardzo dziwne rzeczy i straszycie sie nawzajem.ja biore zelixe od miesiąca i robie to na własną odpowiedzialność,bez lekarza i takie tam.znam swój organizm i wiem na co moge sobie pozwolić.zaczełam od 15,udało mi sie zgubic 5 kilo przez miesiąc ale to pewnie z powodu ograniczenia ilości jedzenia.może jeszcze z miesiąc będę na zelixie a póżniej robie przerwe.mam skurczony żołądek i na pewno nie bedzie efekyu jojo w moim przypadku tak jak tutaj piszecie,wiem ze wystarczy zachować kilka zasad i zdrowy rozsądek żeby uniknąć ponownego tycia.
Kochana my sie nie straszymy tylko stwierdzamy fakty. Jestesmy tu razem kawał czasu i znamy sie na tyle aby powiedziec sobie co myslimy.
Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Aga co u Ciebie? jakie dalej masz plany w walce z tluszczykiem (juz niewielkim), nikt tu nie pisze oprucz mnie o jakis sprawdzonych sposobach i dietkach
Aga i Edyta znikneły i nie wiadomo dlaczego.A zastanawiałam się czy terenia nie mogłaby sie zalogowac pod innym nickiem i wtedy byłaby z nami.Mariolka a Ty co czytasz Nas. Odezwij się, No dziewczynki jestem w pracy a od poniedziałku w Cz-chowie.W sobote będe gotowac na cały tydzien a więc nie wiem czy będę u Was a w niedziele może na chwilę bo wyjazd juz o godzinie 11 wyjazd
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:17   #2216
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

witam..Kolejny dzień pada i jest okropnie...dziś głowa mnie boli...i chce mi sie strasznie owocow..zjadałam gruszke i brzoskwinie...ale mama straszne parcie na owocki..Poćwiczyalm z rana brzuszki ..ale nawet to mi nie idzie dziś..uciekam cos robic zeby nie jeść.Buziaki pa do wiecorka
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:03   #2217
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

TERENIA - pozdrawia
Witajcie kochaniutkie <buziak>Czytam Was codziennie bo tylko tyle moge robic: Jolu,nie moge zalozyc drugiego nicka mam napisane ze jesli to zrobie on tez bedzie zablokowany a nawet moge zostac usunieta ca³kowicie z forum<zly> Kochane jakos sobie radze chodz nie powiem ze szlak mnie trafia jak nie ma z kim pogadac nadal trzymam dietke, zelke biore nie odczówam g³odu dzis ide z Rozalka do laryngologa dowiemy sie jak wypad³y wyniki,ona niestety znowu sie rozchorowa³a<beczy> dzis nie spa³am do 5 rano jestem padnieta. A Wy sie trzymajcie,dbajcie o siebie <buziak> nie za³amujcie sie a wszystko bedzie dobrze <buziak>Jolus,Monisia,Mar iolcia Elcia i pozosta³e zelixsiarki mocno Was ca³uje <buziak><buziak><pociesza cz>tu wklejam to co mam na komunikacie ,,,Twoje konto jest tymczasowo zawieszone w zwi¹zku z ³amaniem regulaminu lub prawa. Ban tymczasowy trwa 14 dni. Jeœli w tym czasie za³o¿ysz drugie konto, bêdzie ono równie¿ zablokowane przez moderatorów. Uporczywe zak³adanie nowych kont mo¿e spowodowaæ, ¿e ban tymczasowy bêdzie zamieniony na bana sta³ego"
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 13:23   #2218
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
TERENIA - pozdrawia
Witajcie kochaniutkie <buziak>Czytam Was codziennie bo tylko tyle moge robic: Jolu,nie moge zalozyc drugiego nicka mam napisane ze jesli to zrobie on tez bedzie zablokowany a nawet moge zostac usunieta ca³kowicie z forum<zly> Kochane jakos sobie radze chodz nie powiem ze szlak mnie trafia jak nie ma z kim pogadac nadal trzymam dietke, zelke biore nie odczówam g³odu dzis ide z Rozalka do laryngologa dowiemy sie jak wypad³y wyniki,ona niestety znowu sie rozchorowa³a<beczy> dzis nie spa³am do 5 rano jestem padnieta. A Wy sie trzymajcie,dbajcie o siebie <buziak> nie za³amujcie sie a wszystko bedzie dobrze <buziak>Jolus,Monisia,Mar iolcia Elcia i pozosta³e zelixsiarki mocno Was ca³uje <buziak><buziak><pociesza cz>tu wklejam to co mam na komunikacie ,,,Twoje konto jest tymczasowo zawieszone w zwi¹zku z ³amaniem regulaminu lub prawa. Ban tymczasowy trwa 14 dni. Jeœli w tym czasie za³o¿ysz drugie konto, bêdzie ono równie¿ zablokowane przez moderatorów. Uporczywe zak³adanie nowych kont mo¿e spowodowaæ, ¿e ban tymczasowy bêdzie zamieniony na bana sta³ego"
POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOLEZANKI.....A TERENIE SZCZEGÓLNIE!!!bUZIACZKI!! !
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:22   #2219
dzikuskamalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: .:: Zelixa::.

Do: Jobu33. Hej wzrost i wage pdałam wczesniej, ale podam jeszcze raz Mam 165cm i waze 87 kg ;/ Poza tym mam 20 lat i studiuje anglistyke Tak dla ścisłosci
Dzisiaj jest strasznie nie za ciekawa pogoda;/ sttrasznie monotonna...
jak narazie nie odczuwam glodu,tyle ze duzo pije, non stop jestem senna., moze przez ta pogode?! ;/mozliwe...
To juz 3 dzien z Zelixa ( jak narazie jest okey)
A jak u was dziewczyny mijaja dzien? Mam nadzieje ze lepiej niz u mnie, chyba zaraz pojde poczytac ksiazke
dzikuskamalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 16:18   #2220
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez dzikuskamalutka Pokaż wiadomość
Do: Jobu33. Hej wzrost i wage pdałam wczesniej, ale podam jeszcze raz Mam 165cm i waze 87 kg ;/ Poza tym mam 20 lat i studiuje anglistyke Tak dla ścisłosci
Dzisiaj jest strasznie nie za ciekawa pogoda;/ sttrasznie monotonna...
jak narazie nie odczuwam glodu,tyle ze duzo pije, non stop jestem senna., moze przez ta pogode?! ;/mozliwe...
To juz 3 dzien z Zelixa ( jak narazie jest okey)
A jak u was dziewczyny mijaja dzien? Mam nadzieje ze lepiej niz u mnie, chyba zaraz pojde poczytac ksiazke
Ja jaestem na drugiej tabletce z drugiego opakowania i tak jak na poczatku pierwszego nie czuje dzialania zeli. Gdy ja zaczelam brac na poczatku czulam glod przez kilka dobrych dni i teraz jest podobnie.
Patrzac w kalengarz w niedziele jbedzie siodmy tydzien odchudzania, po ciuchach troche widac ale nie jest to jakis szalony spadek. Jak nie zapomne w niedziele rano sie zwarze i zobaczymy czy moje zalozenie 1kg w tydzien bedzie spelnione, jezeli nie tobede sie biczowac. Chcialabym aby tak bylo ale swiat sie nie zawali gdy schudne mniej.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.