.:: Zelixa::. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 22:24   #2341
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Wink Dot.: .:: Zelixa::.

JOBU33 dziękuje za to ze byŁaś ....... ale przejmujesz sie nami dlatego ze jesteś starsza wiekiem i doświdczeniem ;-))) pozdrawiam i DZIĘKUJE!!
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:39   #2342
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
dziękuje skarbie.................. ....ale takie kobitki jak Twoje by mi (NAM) sie przydały ;-))) mam nadzieje ze niedługo to nastąpi ... Jak narazie biore zele bo nie chce wygladac podczas ciąży jak mały słonik a poem mam nadzieje ze sie uda ...Lekarz powiedział ze po straceniu kilku () kilo powinno nam sie udac ....myslałam zrzucic 30 narazie mam 17 ;-(( i na razie nie zanosi sie na wiecej ;-)) ale mam nadzieje ze po uspokojeniu nerwów nadejdzie tez uspokojenie jedzenia ;-PP buziaki dla wszystkich które sie o mnie martwiły w moich złych chwilach ...DZIĘKUJE!!!!KOBITKI JESTEŚCIE WIELKIE.................. .............
Monia nie chce Cie straszyc ale przyjacolka mojej siostry gdy za rada lekarza odchudzila sie aby miec dzidzie, gdy zaszla okazalo sie , ze beda mieli blizniaki. Niestey nie wiem co sie urodzilo, bo gdy przekazywalam jej ciuszki po dziewczynkach przez siostre jeszce maluszki byly w srodku. W angli nie bylo problemu z dostaniem takich mini ciuszkow dla kruszynek 2,+kg.
Bedzie dobrze
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:46   #2343
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: .:: Zelixa::.

;-))) to dla mnie świetna widomośc!!! Zdaje sobie z tego sprawę ze wychowywanie blizniat to bardzo ciężka praca ale... ;-)) DAM RADE :_PPPP
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:56   #2344
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam..Pieknie tam Mieszkasz...lachonki mają wszytko.i te kolory jesieni..super...walcz z tuszą...już można powiedziec ,że jej nie masz...lasko...świetne fotki.Pięknie wyglądasz.pa

Monia/Skiba7, jezeli jeszcze nie bylas na tej stronie to polecam. Ja tu cos poszukam na party dziewczynek.

www.mojeciasto.pl/zima/walentynki/capucino
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 07:02   #2345
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
JOBU33 dziękuje za to ze byŁaś ....... ale przejmujesz sie nami dlatego ze jesteś starsza wiekiem i doświdczeniem ;-))) pozdrawiam i DZIĘKUJE!!
Monia czegoś tu nie rozumiemto ale....mnie zastanowiło, ja się Wami nie przejmuję, ja uczestniczę w zyciu forum razem z wszystkimi i ani razu nie pomyślałam że jesteście młodsze a ja muszę być taką mamuśką. Jestem jedną z Was a że niekiedy zdarzy mi się powiedzieć coś i powołać się na swoje doświadczenie to nie znaczy,że Was umoralniam bo jestem starsza. Dzięki Wam i takim jak Wy czuję się młoda i nie odczuwam znaku czasu

Monia czytałam ten post kilka razy i zastanawiam się czy Ty się ze mną żegnasz, przecież ja mam zamiar byc tu z Wami..i dalej rozmawiać.

Elu, popieram Cię z pomysłem na forum randkowym dla Tereni, teraz jest XXI wiek , ludzie są zabiegani nie mają czasu na spotkania ...Moja młodsza córa też widzę zagląda na takie fora, praca, nauka, nie pozwalaja jej na zmarnowanie nawet godzinki.
Terenia słuchaj Nas
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:54   #2346
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

hej.......wpadam tu poczytac.was troszkeEla swietne fotki wspaniala rodzinka..i strona z przepisami też..aż język mi lata ..podjeść cos..hihi..dzis knedle gotuje ..mięsne..dzieci tak chcą.hihi.Terenia.no lachona jesteś..-ale wiesz czasem facet ma tam dobrze po 40 i moze byc maczo...i wygląd 3paro latka.powaga...no pewnie jak pisze jakieś zboczenia to lej na niego..ale tak to ci powiem ze możesz miec branie...to nie żarty ani nabijanie sie..tylko musisz dobrze to rozegrac..Powodzenia..Jol a ,,Buziaki..starsza pani..hihi-babciu..moze..hihiżartuje ..świetna jesteś...jak zdrowie?pewnie już lepiej wszytko..Ten sezon jest okropny..mielismy chyba 3 dni slonka a dzis juz pada......Buziaki dl;a wszytkich pa....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:03   #2347
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Monia czegoś tu nie rozumiemto ale....mnie zastanowiło, ja się Wami nie przejmuję, ja uczestniczę w zyciu forum razem z wszystkimi i ani razu nie pomyślałam że jesteście młodsze a ja muszę być taką mamuśką. Jestem jedną z Was a że niekiedy zdarzy mi się powiedzieć coś i powołać się na swoje doświadczenie to nie znaczy,że Was umoralniam bo jestem starsza. Dzięki Wam i takim jak Wy czuję się młoda i nie odczuwam znaku czasu

Monia czytałam ten post kilka razy i zastanawiam się czy Ty się ze mną żegnasz, przecież ja mam zamiar byc tu z Wami..i dalej rozmawiać.

Elu, popieram Cię z pomysłem na forum randkowym dla Tereni, teraz jest XXI wiek , ludzie są zabiegani nie mają czasu na spotkania ...Moja młodsza córa też widzę zagląda na takie fora, praca, nauka, nie pozwalaja jej na zmarnowanie nawet godzinki.
Terenia słuchaj Nas
Witajcie kochane ja juz od 2 lat jestem na 3 forach zapisana ze szukam ,,łosia" i wyglada to tak wszystko jest oki do momentu jak nie powiem ze mam 3 dzieci od tego momentu cisza w eterze było 2 takich co długo rozmawialiśmy z jednym 2 miesiące ale bardzo chciał bym rzuciła wszystko i przyjechała do Paryża.Nawet bilet chciał kupić odmówiłam ponieważ nie na tym polega znajomość ze ja się po świecie będę bujać a moje dzieci co? Drugi był z Opola no ten to jak wspomnę to aż szok ze dałam się tak nabrać był miły pięknie pisał pozdrawiał dzieci no marzenie po 4 miesiącach pisania zdecydowałam się na spotkanie,przyjechał.Był miły zabrał dzieci na zakupy mimo mojego sprzeciwu,ale on mi mówił ze nie pije bo jest kierowca tira i co nakupował dziecia słodyczy a sobie 10 piw Poważnie pytałam dla czego okłamał mnie a on ze raz nie zawsze zaczęło się wemnie gotowac.Przyszła moja kolezanka zaczeli rozmawiac,a ja tylko słuchałam piwo pił jak pepsi,złapałam go na kilku kłamstwach.Zapytałam sie ponownie dla czego? A on ze gdyby powiedział mi prawde bym nie chciała z nim byc.Nie wytrzymałam wywaliłam go za drzwi,ale jeszcze zanim to zrobiłam wciaz mu sie spac chciało przekupywał moje dzieci by poszły wczesniej spac.Nie dałam sie szmaty jego wywaliłam za drzwi i go tez co chwile dzwonił nie reagowałam w koncu musiałam odebrac bo dzieci pobudził a on ze mam mu oddac jego piwa co zostały,no cóz oddałam bo na cholere mi to rano dostałam esm ,,dziekuje Ci za spedzenie nocy na dworcu" nic nie na[pisałam fak faktem był luty i zimno było,wywaliłam go o 21godz, a pociag był dopiero rano o 5godz mógł isc do hotelu.Napisałam na forum ze on jest oszustem wyobrazcie sobie ze ja jako jedna napisałam do modernizatorów i dopiero pózniej inne opisywały ze tak samo było u nich zmieniały sie tylko wersje.Został usuniety.Kazda mówiła ze pieknie pisał mówił nawet kobieta 45letnia,napisała mi ze dała sie nabrac on miał 46lat.Wiec ja wole poczekac na swoja kolej gdziejs tam zapisana niz trafic zas i sie zawiesc.
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 12:57   #2348
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane ja juz od 2 lat jestem na 3 forach zapisana ze szukam ,,łosia" i wyglada to tak wszystko jest oki do momentu jak nie powiem ze mam 3 dzieci od tego momentu cisza w eterze było 2 takich co długo rozmawialiśmy z jednym 2 miesiące ale bardzo chciał bym rzuciła wszystko i przyjechała do Paryża.Nawet bilet chciał kupić odmówiłam ponieważ nie na tym polega znajomość ze ja się po świecie będę bujać a moje dzieci co? Drugi był z Opola no ten to jak wspomnę to aż szok ze dałam się tak nabrać był miły pięknie pisał pozdrawiał dzieci no marzenie po 4 miesiącach pisania zdecydowałam się na spotkanie,przyjechał.Był miły zabrał dzieci na zakupy mimo mojego sprzeciwu,ale on mi mówił ze nie pije bo jest kierowca tira i co nakupował dziecia słodyczy a sobie 10 piw Poważnie pytałam dla czego okłamał mnie a on ze raz nie zawsze zaczęło się wemnie gotowac.Przyszła moja kolezanka zaczeli rozmawiac,a ja tylko słuchałam piwo pił jak pepsi,złapałam go na kilku kłamstwach.Zapytałam sie ponownie dla czego? A on ze gdyby powiedział mi prawde bym nie chciała z nim byc.Nie wytrzymałam wywaliłam go za drzwi,ale jeszcze zanim to zrobiłam wciaz mu sie spac chciało przekupywał moje dzieci by poszły wczesniej spac.Nie dałam sie szmaty jego wywaliłam za drzwi i go tez co chwile dzwonił nie reagowałam w koncu musiałam odebrac bo dzieci pobudził a on ze mam mu oddac jego piwa co zostały,no cóz oddałam bo na cholere mi to rano dostałam esm ,,dziekuje Ci za spedzenie nocy na dworcu" nic nie na[pisałam fak faktem był luty i zimno było,wywaliłam go o 21godz, a pociag był dopiero rano o 5godz mógł isc do hotelu.Napisałam na forum ze on jest oszustem wyobrazcie sobie ze ja jako jedna napisałam do modernizatorów i dopiero pózniej inne opisywały ze tak samo było u nich zmieniały sie tylko wersje.Został usuniety.Kazda mówiła ze pieknie pisał mówił nawet kobieta 45letnia,napisała mi ze dała sie nabrac on miał 46lat.Wiec ja wole poczekac na swoja kolej gdziejs tam zapisana niz trafic zas i sie zawiesc.
Chyba tez rodzaj forum sie liczy.
Musze przyznac, ze to trudna sprawa znalesc kogos sensownego. Najlepiej w kregu wyprobowanych znajomych. Moze powinnas gdzies bywac z dziecmi i angazowac sie w dzialalnosc jakis klubow, osrodkow kultury, moze tam jacys harcerze sa?
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:34   #2349
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Chyba tez rodzaj forum sie liczy.
Musze przyznac, ze to trudna sprawa znalesc kogos sensownego. Najlepiej w kregu wyprobowanych znajomych. Moze powinnas gdzies bywac z dziecmi i angazowac sie w dzialalnosc jakis klubow, osrodkow kultury, moze tam jacys harcerze sa?
Hehehe kochana u mnie takie zadupie ze gdzie nie wleziesz zawsze wyjdzie ta sama ulica a forum nic nie poradzisz zawsze się trafia palanty z początku byłam zdesperowana teraz przywykłam i olewam ich. Elcia spodnie sa moje ojca nie widziałam jak skonczyłam 9lat i za darmo bym ich na dupsko nie włozyła on nawet nie wie ze ma wnuczki i lepiej dla moich dzieci
Wykupiłam dzis recepte z zelka ale narazie wstrzymam sie z jej braniem zobaczymy jak dalej pójdzie mój spadek wagi dzis znowu ide do lekarza i w piatek tez mam juz sciezki wydeptane pospała bym sobie ale cóz musze sie tam pogonic A pogoda jak okropnaaaaaaaaa leje wieje tak ze łepetyny wyrywa a ja nie moge kupic wegla bo cholery nie maja maja przywiez brunatny w sobote ale ja nie bardzo wiem czy tym moge palic w piecu a cena jest mocno zróznicowana tona wegla 660zł a brunatny220zł wiec wolała bym ten tanszy a oni wiadomo by sie pozbyc wszystko wcisna człowiekowi a jak mi piec rozsadzi
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:16   #2350
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej Tereniu poiedz czy masz piece w pomieszczeniach czy piec centrslnego ogrzewania na węgiel , spytam sie męża to Ci odpowiem z tym węglem. Cena jest zabójcza ja płaciłam 470 za tonęi juz mówiłam ,że drogo
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:18   #2351
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Hej Tereniu poiedz czy masz piece w pomieszczeniach czy piec centrslnego ogrzewania na węgiel , spytam sie męża to Ci odpowiem z tym węglem. Cena jest zabójcza ja płaciłam 470 za tonęi juz mówiłam ,że drogo
Witaj Jolu to u Ciebie jest w miarę tani niż u mnie piec mam jeden taki mały na korytarzu bo do pokoi mam osobne wejście w pokojach tylko kaloryfery,kiedyś paliłam tym węglem ale tylko miałam małe wiaderko i mieszałam je z normalnym węglem a nie wiem właśnie jak to będzie jak tylko tym będę palić
No udało sie dostac wszystkie papiery od lekarza teraz musze czesc pokserowac i jutro poleconym do poradni wysłac i jedno bedzie z głowy
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 17:30   #2352
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

to mój pożeracz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piec 002.jpg (106,9 KB, 8 załadowań)
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:19   #2353
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Question Dot.: .:: Zelixa::.

JOBU33 - nie !!! zle mnie zrocumiałaś nie zegnałam Cie ....dziekowałam ze starałas sie byc przy mnie w tych ciezkich chwilach......teraz w zasadzie tez siedze i pije piwko ale juz wiem kiedy zakończyc ;-))) a juz nie raz było tak ze nie wiedziałam i piłam wszedzie i wszystko ....Nie było dobrze trwało to 5 miesiecy - dostałam kopa od życia!!!!!wiem ile mogłam stracic ... mam nadzieje ze uda mi sie to uratowac . pozdrowinka
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:44   #2354
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
JOBU33 - nie !!! zle mnie zrocumiałaś nie zegnałam Cie ....dziekowałam ze starałas sie byc przy mnie w tych ciezkich chwilach......teraz w zasadzie tez siedze i pije piwko ale juz wiem kiedy zakończyc ;-))) a juz nie raz było tak ze nie wiedziałam i piłam wszedzie i wszystko ....Nie było dobrze trwało to 5 miesiecy - dostałam kopa od życia!!!!!wiem ile mogłam stracic ... mam nadzieje ze uda mi sie to uratowac . pozdrowinka
...czesc ..moje kochane....laseczki!!!!Ne rw mam bo gdzie chce napisac,,to ciągle kazują mi sie na nowo logowac...a ja juz pozapominalam ,,hasła...ale do was mi sie udało....!!!!Tak was czytam i mysle jakie wszystkie jestescie mądre..i wielkie......mimio....róż nych..latek...teren ia...silna kobita..daje rady,,ze ho....podziw wielki....ja niewiem czy bym dała...z trojką...bobasów....ela na obczyznie tez,,,super...sobie radzi.....moniaS..jak zawsze pełna..humorku...nigdy sie nie smuci...Jola...zaws ze madrze...i dyplomatycznie..doradzi:e hem:..i nie o wiek mi chodzi..bo ja wiekowo..bliziutko..niej niż..was młodsze laseczki....monia....podn iosła..się....mimo...dołk ów.....których los nikomu nie szczedzi.....tylko ja jakas..wydaje mi sie jestem do <dupa>...zas..mam jakis...dołek..ale czytajac WAS..moze przejdzie..Pozdrawi am wszystkie..przepras zam te o których zapomniałam..ale pisałam szybko..zeby zas mnie dziady nie wylogowali...BUZIACZKI:cm ok:..dla wszystkichPA!!!
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 19:03   #2355
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Witaj Jolu to u Ciebie jest w miarę tani niż u mnie piec mam jeden taki mały na korytarzu bo do pokoi mam osobne wejście w pokojach tylko kaloryfery,kiedyś paliłam tym węglem ale tylko miałam małe wiaderko i mieszałam je z normalnym węglem a nie wiem właśnie jak to będzie jak tylko tym będę palić
No udało sie dostac wszystkie papiery od lekarza teraz musze czesc pokserowac i jutro poleconym do poradni wysłac i jedno bedzie z głowy
Jednak Ci Teres nie odpwiem na 100 % mój TŻ skłania się do tego,że raczej nie powinnas kupowac ale nie pozwolił mi tego mówic bo On akurat tu nie wie na pewno. A więc może Tereniu doradź sie kogos kto palił juz tym węglem bo nie sztuka kupić i wywalic kasę a nie mieć ciepła. Pa lecę Na wspólną
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 21:37   #2356
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Jednak Ci Teres nie odpwiem na 100 % mój TŻ skłania się do tego,że raczej nie powinnas kupowac ale nie pozwolił mi tego mówic bo On akurat tu nie wie na pewno. A więc może Tereniu doradź sie kogos kto palił juz tym węglem bo nie sztuka kupić i wywalic kasę a nie mieć ciepła. Pa lecę Na wspólną
....to tylko..do Joli....NIEWIEM CZY OBRAZONA..NA MNIE O COŚ????...NA GG NIE ODPISUJE...NA FORUM..TU TEZ... NA INNYM..FORUM..TEZ... ........JOLA....O CO JESTES NA MNIE..ZŁA....????PIS ZE Z KAZDEJ STRONY ..TY NICSPIJCIE DOBRZE......ZELKI!!!!pA:c mok:
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 21:49   #2357
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

...TERENIU..POWODZENIA..J UTRO!!!1jAK NIE ZAPOMNE..TO BEDE TRZYMAĆ...KCIUKI!!!!bUZIA CZKI..DLA WAS!!!
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 21:51   #2358
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Chyba tez rodzaj forum sie liczy.
Musze przyznac, ze to trudna sprawa znalesc kogos sensownego. Najlepiej w kregu wyprobowanych znajomych. Moze powinnas gdzies bywac z dziecmi i angazowac sie w dzialalnosc jakis klubow, osrodkow kultury, moze tam jacys harcerze sa?
Masz racje Elu ale w Zbąszynku tak jak pisze Terenia ciężko będzie jej znaleśc faceta a zwłaszcza z 3 dzieci ale trzeba miec marzenia a nmoże jednak żaba okaże się Królewiczem))
A zdjęcia pokaże jak sie odważę
Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Hehehe kochana u mnie takie zadupie ze gdzie nie wleziesz zawsze wyjdzie ta sama ulica a forum nic nie poradzisz zawsze się trafia palanty z początku byłam zdesperowana teraz przywykłam i olewam ich. Elcia spodnie sa moje ojca nie widziałam jak skonczyłam 9lat i za darmo bym ich na dupsko nie włozyła on nawet nie wie ze ma wnuczki i lepiej dla moich dzieci
Wykupiłam dzis recepte z zelka ale narazie wstrzymam sie z jej braniem zobaczymy jak dalej pójdzie mój spadek wagi dzis znowu ide do lekarza i w piatek tez mam juz sciezki wydeptane pospała bym sobie ale cóz musze sie tam pogonic A pogoda jak okropnaaaaaaaaa leje wieje tak ze łepetyny wyrywa a ja nie moge kupic wegla bo cholery nie maja maja przywiez brunatny w sobote ale ja nie bardzo wiem czy tym moge palic w piecu a cena jest mocno zróznicowana tona wegla 660zł a brunatny220zł wiec wolała bym ten tanszy a oni wiadomo by sie pozbyc wszystko wcisna człowiekowi a jak mi piec rozsadzi
Tereś nic sie nie martw radziłąś sobie tyle zim poradzisz i teraz , wierze w Ciebie
Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
JOBU33 - nie !!! zle mnie zrocumiałaś nie zegnałam Cie ....dziekowałam ze starałas sie byc przy mnie w tych ciezkich chwilach......teraz w zasadzie tez siedze i pije piwko ale juz wiem kiedy zakończyc ;-))) a juz nie raz było tak ze nie wiedziałam i piłam wszedzie i wszystko ....Nie było dobrze trwało to 5 miesiecy - dostałam kopa od życia!!!!!wiem ile mogłam stracic ... mam nadzieje ze uda mi sie to uratowac . pozdrowinka
Oj Monia Monia chyba jeszcze nie wiesz , każdy tak mówi wiem kiedy zakończyć Monia czy Twój mąż widzi,że masz problem Mońka po co Ci te procenty Ani sie obejrzysz a staniesz sie uzależniona
Cytat:
Napisane przez Mariolka Dubiel Pokaż wiadomość
....to tylko..do Joli....NIEWIEM CZY OBRAZONA..NA MNIE O COŚ????...NA GG NIE ODPISUJE...NA FORUM..TU TEZ... NA INNYM..FORUM..TEZ... ........JOLA....O CO JESTES NA MNIE..ZŁA....????PIS ZE Z KAZDEJ STRONY ..TY NICSPIJCIE DOBRZE......ZELKI!!!!pA:c mok:
Mariolc ia no co Ty nie obraziłam się, czytam niekiedy odpowiadam ale Ciebie nie ma i tak w kółko. Przeciez nie mamy nic na sumieniu aby sie obrażać, z dziewczynami tez piszemy on line albo dzis pisze jedna a na drugi dzień dopiero jes todpowiedź...życie. Kocham Was lachonki

Monia/skiba7 dziękujęza piekne ierszyki ...śliczne..Jesteś wielka
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 22:23   #2359
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

No kochane właśnie skończyłam adresowanie i wkładanie dokumentów jutro mam nadzieje ze się zapodam na ta poczte ale ja sobie dzisz narobiłam wlazłam do sklepu szukać butów dla Rozali ale nie było ma za mała szkitke i wszystkie spadaja,poczekamy i kupimy kozaki no jak ja zobaczyłam takie piekne kozaczki to wyjsc nie chciałam qurde kupie se kiedys poszłysmy po rajstopki a tam co kiecka fajniuchna no i w miare cewna 34zł ale co sama kiecka nie wystarczy kusza diabelstwa ale wiecie co kupiłam sobie spodnie nowiutkie za 8zł bo ostatnie ale rozmiar M co tam powmyslałam niech leza ale nie wcisnełam sie w nie tylko za długie nogawki maja wiec kozaki by pasowały
Mariolcia nie dziekuje by nie zapeszyc i kobito jak jeszcze raz napiszesz ze ktos sie obraził to kopa Ci zasadze to nie forum by sie obrazac,widzisz ja mam gg wyłaczone ale jestem nie właczam bo nie nadazam z odpisywaniem a w trakcie cos robie zawsze
Jolcia pytałam sie kilku osób i mówia ze mam kupic pare wiaderek i wypróbowac bo wiekszosc ma juz gaz w domach tylko wiesniacy i ja kupujemy opał nie mam na mysli ze ludzie tacy sa bron boze tylko wsi nie chciało mi sie napisac mysle co kupic córci na imieninki ma w sobote a w przedszkolu w poniedziałek bo w piatek zas do lekarza miały byc ciepłe lody ale nie dowiezli i tak kalkuluje co sie opłaca cukierków niechce bo maja zawsze a tak batonik czy ciepłe lody zawsze inaczej dzieci sie ciesza.Dobra koncze bo ja zas pół strony zawale Pozdrawiam Was wszystkie zycze stosunkowo udanej nocy i kolorowych (Mokrych ) snów
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 22:35   #2360
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
No kochane właśnie skończyłam adresowanie i wkładanie dokumentów jutro mam nadzieje ze się zapodam na ta poczte ale ja sobie dzisz narobiłam wlazłam do sklepu szukać butów dla Rozali ale nie było ma za mała szkitke i wszystkie spadaja,poczekamy i kupimy kozaki no jak ja zobaczyłam takie piekne kozaczki to wyjsc nie chciałam qurde kupie se kiedys poszłysmy po rajstopki a tam co kiecka fajniuchna no i w miare cewna 34zł ale co sama kiecka nie wystarczy kusza diabelstwa ale wiecie co kupiłam sobie spodnie nowiutkie za 8zł bo ostatnie ale rozmiar M co tam powmyslałam niech leza ale nie wcisnełam sie w nie tylko za długie nogawki maja wiec kozaki by pasowały
Mariolcia nie dziekuje by nie zapeszyc i kobito jak jeszcze raz napiszesz ze ktos sie obraził to kopa Ci zasadze to nie forum by sie obrazac,widzisz ja mam gg wyłaczone ale jestem nie właczam bo nie nadazam z odpisywaniem a w trakcie cos robie zawsze
Jolcia pytałam sie kilku osób i mówia ze mam kupic pare wiaderek i wypróbowac bo wiekszosc ma juz gaz w domach tylko wiesniacy i ja kupujemy opał nie mam na mysli ze ludzie tacy sa bron boze tylko wsi nie chciało mi sie napisac mysle co kupic córci na imieninki ma w sobote a w przedszkolu w poniedziałek bo w piatek zas do lekarza miały byc ciepłe lody ale nie dowiezli i tak kalkuluje co sie opłaca cukierków niechce bo maja zawsze a tak batonik czy ciepłe lody zawsze inaczej dzieci sie ciesza.Dobra koncze bo ja zas pół strony zawale Pozdrawiam Was wszystkie zycze stosunkowo udanej nocy i kolorowych (Mokrych ) snów
...OJ TERES...MOKRE SNY TO TRZA MIEC..CHOPA..PE WNIE TYLKO jOLA I MONIA..I 2 MONIA???NO I ELCIA.....,,,ZA POMNIALAM....BO TAM MALE LASECZKI..CHYBA PRZEZ...TO,,ALE PEWNIE..JUZ S[IA....???TOTYLKO ....U NAS POSUCHA..BO MÓJ W PRACY...WRACA...ZA 3 GODZ.......ALE JA MUSZE WSTAC O 5...I ZAS..NIC!!!pA KOCHANe!!!!!
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 23:26   #2361
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Terenia na imieninki zrob z dziecmi ciasteczka, bedziecie mieli frajde a i rozalka poczuje sie dumna ze taka kuchareczka. Teraz tyle fajnych dekoracji jest. Nawet gdy ciasteczka sa zwyczajne gdy dzieci same zrobia zawsze sa najsmaczniejsze.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 23:28   #2362
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Mariolka Dubiel Pokaż wiadomość
...OJ TERES...MOKRE SNY TO TRZA MIEC..CHOPA..PE WNIE TYLKO jOLA I MONIA..I 2 MONIA???NO I ELCIA.....,,,ZA POMNIALAM....BO TAM MALE LASECZKI..CHYBA PRZEZ...TO,,ALE PEWNIE..JUZ S[IA....???TOTYLKO ....U NAS POSUCHA..BO MÓJ W PRACY...WRACA...ZA 3 GODZ.......ALE JA MUSZE WSTAC O 5...I ZAS..NIC!!!pA KOCHANe!!!!!
Mariolcia ile schudlas, bo Ty nigdy nie mowisz zanim Cie ktos nie zapyta.
Milosz poszedl do pracy wiec zostaje mi tylko moja wyobraznia.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 23:43   #2363
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Dziewczyny chyba powinnysmy wskoczyc na inny watek, gadamy sobie juz jak przyjacolki o wszystkima w sumie glowny temat odchudzanie z zela zeszlo niewiadoma na ktory plan.
Szkoga, ze juz spicie
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 01:11   #2364
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

na dfobranoc link z lekarstwem na histerie, moze depresje tak przy zeli popularna i na mokre noce z zyczen Tereni.
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,1...wiadomosc.html
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 05:58   #2365
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Hej Tereniu poiedz czy masz piece w pomieszczeniach czy piec centrslnego ogrzewania na węgiel , spytam sie męża to Ci odpowiem z tym węglem. Cena jest zabójcza ja płaciłam 470 za tonęi juz mówiłam ,że drogo
..Witam..Jolu piękny wynik..Lachoneczko.Życzę abyś nie przytyła.......tylko chudła ..jak masz ochotę jeszcze zgubic jakies kg.......Duzo zdrowka...jak odstawialam mialam troche problemy sama ze soba. senna byłam strasznie taka nieprzytomna...,,Pisz jak na Ciebie to dział...pa
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 06:04   #2366
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Mariolka Dubiel Pokaż wiadomość
...OJ TERES...MOKRE SNY TO TRZA MIEC..CHOPA..PE WNIE TYLKO jOLA I MONIA..I 2 MONIA???NO I ELCIA.....,,,ZA POMNIALAM....BO TAM MALE LASECZKI..CHYBA PRZEZ...TO,,ALE PEWNIE..JUZ S[IA....???TOTYLKO ....U NAS POSUCHA..BO MÓJ W PRACY...WRACA...ZA 3 GODZ.......ALE JA MUSZE WSTAC O 5...I ZAS..NIC!!!pA KOCHANe!!!!!
..mokre sny............dobre określenie..no ale wszyscy nie ch takie mają...hihi..Mariola pozdrawiam....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 06:11   #2367
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Terenia..co do tego węgla..to ci powiem ze tu u nas nie kupuję takiego. ale co z nim nie tak to niewiem ...ale pytałam w domu Robka..to powiedzial że moze i byc on dobry ,,,ale to tak na 2 razy.....U nas duzo ludzi pali trocinami..tylko ze piec chyba specjalny musi byc..i miejsca w ciul na trociny..........a są tanie ..Co do chloa..to kurcze wiadomo sam sie moze nawinie...ale wiesz nie zaszkodzi pomuc życiu...Jak cię ludzi widzą z 3 dzieci to mysla może że żonata ...Moze w dalszej rodzinie ..ktosma jakiego wdowca czy kawalera.........ja tam uwazam nadal..hehehe ze strszy facet jest kul.............. ;;;nawet czasem z ciekawosci czytam ANONSE....ile tam ogłoszeń taakich...pocztaj.nie kazuje ci wysyłac tylko poczytaj.......chłop na zimę sie przyda .....a węgiel u nas..620zł tona....pa lachonki....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 06:14   #2368
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba powinnysmy wskoczyc na inny watek, gadamy sobie juz jak przyjacolki o wszystkima w sumie glowny temat odchudzanie z zela zeszlo niewiadoma na ktory plan.
Szkoga, ze juz spicie
...no wsumie tak jest gadamy io wszytkim i niczym.takie juz sa kobitki................mu simy zlozyc wątek.plotkująco odchudzający............. .
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 07:41   #2369
Edyta36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: .:: Zelixa::.

Cześć dziewczyny.
Chciałabym Was prosić o poradę,Zelixę biorę od czerwca od tego czasu schudłam 18kg z tym,że byłam jeszcze na diecie i ćwiczyłam w domu,przeszłam krótkotrwałe rózne skutki uboczne,jednak od 4 dni mam silne bóle żołądka gdy tylko zjem coś innego niż jogurt,zupę lub jedzenie o płynnej konsynstencji,chciałam dodać do swojej diety gotowane mięso lub tosty i niestety mój żołądek ostro zareagował.Czy któras z Was miała podobne dolegliwości?nie chciałabym od razu lecieć z tym do lekarza,dlatego od Was najpierw chciałabym uzyskać pomoc w związku z tym problemem.Doszło do tego,że boję się jeść ponieważ ból jest naprawdę dokuczliwy.Poza tym czuję się dobrze a badania miesiąc temu też wyszły pozytywne.Proszę o odpowiedźPozdrawiam ciepło i życzę Wam wytrwania w swoich postanowieniach,acha moja waga wyjściowa wynosiła 102kg,to dla informacji by nie wyszło iż jestem osobą z małą nadwagą i przegięłam z odchudzaniem
Edyta36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:05   #2370
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Witajcie kochane właśnie dostałam sms ze spotkanie odwołane kogoś innego znalazła wkurzyłam się i zżarłam kilka ciastek jestem przed okresem wiec nerwy biorą górę a do tego syn przyniósł dwie 1 z polskiego a wciąż on nic nie ma zadane wiersza się nie nauczył i druga pała z dyktanda codziennie sprawdzam co maja zadane i i tak mnie oszukał powiedziałam zadnych nagród dopuki tego nie poprawi zaczoł swigac dupskiem i dusic sie poraz pierwszy od x czasu dostał na dupe nie bedzie mi histeri urzadzał gówiaz.Poskutkowało.Głupi e tłumaczenie ze 2 jedynki to nic takiego bo reszta ta 5i4 mówie ze miesiac chodzi do szkoły a juz 2 zarobił ale gadam do słupa jest zdolny ale leniwy.Miłego dnia kochane
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.