.:: Zelixa::. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 16:41   #2371
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Edyta36 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Chciałabym Was prosić o poradę,Zelixę biorę od czerwca od tego czasu schudłam 18kg z tym,że byłam jeszcze na diecie i ćwiczyłam w domu,przeszłam krótkotrwałe rózne skutki uboczne,jednak od 4 dni mam silne bóle żołądka gdy tylko zjem coś innego niż jogurt,zupę lub jedzenie o płynnej konsynstencji,chciałam dodać do swojej diety gotowane mięso lub tosty i niestety mój żołądek ostro zareagował.Czy któras z Was miała podobne dolegliwości?nie chciałabym od razu lecieć z tym do lekarza,dlatego od Was najpierw chciałabym uzyskać pomoc w związku z tym problemem.Doszło do tego,że boję się jeść ponieważ ból jest naprawdę dokuczliwy.Poza tym czuję się dobrze a badania miesiąc temu też wyszły pozytywne.Proszę o odpowiedźPozdrawiam ciepło i życzę Wam wytrwania w swoich postanowieniach,acha moja waga wyjściowa wynosiła 102kg,to dla informacji by nie wyszło iż jestem osobą z małą nadwagą i przegięłam z odchudzaniem
Witaj Edyto mamy podobny wynik ja 15 kg i od maja , ale ja nie mam takich objawów o jakich piszesz, moze tak wyjałowiłas żołądek chociaz piszesz,że masz problemy tylko z płynną konzystencją Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarz, tymbardziej,że yniki badan po odstawieniu zeli miałaś dobre)) Idx do lekarza i odwiedź Nas jak będiesz znała diagnożę
Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane właśnie dostałam sms ze spotkanie odwołane kogoś innego znalazła wkurzyłam się i zżarłam kilka ciastek jestem przed okresem wiec nerwy biorą górę a do tego syn przyniósł dwie 1 z polskiego a wciąż on nic nie ma zadane wiersza się nie nauczył i druga pała z dyktanda codziennie sprawdzam co maja zadane i i tak mnie oszukał powiedziałam zadnych nagród dopuki tego nie poprawi zaczoł swigac dupskiem i dusic sie poraz pierwszy od x czasu dostał na dupe nie bedzie mi histeri urzadzał gówiaz.Poskutkowało.Głupi e tłumaczenie ze 2 jedynki to nic takiego bo reszta ta 5i4 mówie ze miesiac chodzi do szkoły a juz 2 zarobił ale gadam do słupa jest zdolny ale leniwy.Miłego dnia kochane
Terenia ja rozumiem Ciebie ale bicie.... to Ty wykazujesz słabość z nim nic nie wskurasz krzykiem i biciem, wiem że fajnie się mówi ale ja nie jestem zwolennikiem bicia. Ok, dałas mu karę(brak nagród) i niech sie disi napewno udawał bo dawałas sie na to nabrać. Jak przestałby to znowu bym z nim porozmawiała ale jak z dorosłym, powiedziałaby co o tym mysle i co od niego oczekuję)) Kurcze moralizatorka sie znalazła.
A to że odwołali spotkanie to sie nie dziwię bo nie miałas czasu dla nich dzisiaj a ina znalazła i była pierwsza..w takich sytuacjach wszystko robi sie pod dyktando pracodawcy. Ja niestety tez bym tak zrobiła, nie masz czasu dla mnie to ja szukam dalej, jak nie znajde to spotkam sie z Tobą))
Sory że to piszę ale takie są czasy

Buziaczki moja modeleczko, troche zmień podejściedo życia
Uda Ci sięWierzę w Ciebie
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 16:43   #2372
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba powinnysmy wskoczyc na inny watek, gadamy sobie juz jak przyjacolki o wszystkima w sumie glowny temat odchudzanie z zela zeszlo niewiadoma na ktory plan.
Szkoga, ze juz spicie
Elunia ja Ciebie podziwiam ile Ty godzin śpisz???? Ciągle na straży- na forum, w domu, jako mama, żona, i przyjaciółka.
Całuski lasko
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 16:44   #2373
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
...no wsumie tak jest gadamy io wszytkim i niczym.takie juz sa kobitki................mu simy zlozyc wątek.plotkująco odchudzający............. .
Popieram ale smutno będzie bez zelixy... Jak się czujesz Monia bez Z..mnie cos dzisiaj nerki bolą ..Nie wiem od czego))
Całuski Monia
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:43   #2374
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

[quote=jobu33;9214109]Witaj Edyto mamy podobny wynik ja 15 kg i od maja , ale ja nie mam takich objawów o jakich piszesz, moze tak wyjałowiłas żołądek chociaz piszesz,że masz problemy tylko z płynną konzystencją Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarz, tymbardziej,że yniki badan po odstawieniu zeli miałaś dobre)) Idx do lekarza i odwiedź Nas jak będiesz znała diagnożę

Terenia ja rozumiem Ciebie ale bicie.... to Ty wykazujesz słabość z nim nic nie wskurasz krzykiem i biciem, wiem że fajnie się mówi ale ja nie jestem zwolennikiem bicia. Ok, dałas mu karę(brak nagród) i niech sie disi napewno udawał bo dawałas sie na to nabrać. Jak przestałby to znowu bym z nim porozmawiała ale jak z dorosłym, powiedziałaby co o tym mysle i co od niego oczekuję)) Kurcze moralizatorka sie znalazła.
A to że odwołali spotkanie to sie nie dziwię bo nie miałas czasu dla nich dzisiaj a ina znalazła i była pierwsza..w takich sytuacjach wszystko robi sie pod dyktando pracodawcy. Ja niestety tez bym tak zrobiła, nie masz czasu dla mnie to ja szukam dalej, jak nie znajde to spotkam sie z Tobą))
Sory że to piszę ale takie są czasy
Jolu co do pracy jeszcze wczoraj dzwoniła ze mam przyjść na 18godz powiedziałam ze będę a dzis o 13:00 sms ze juz kogoś znalazła wiec to nie ja tu zawiniłam tylko ona bo nie ładnie postąpiła po co chce sie umawiac a pózniej zatrudnia 1 lepsza?
A co do syna ja nie bije dzieci,ale on dzis przeszedł sam siebie rozmawiam z nim codziennie i codziennie ogladam ksiazki i zeszyty a on wciaz kłamie pytam sie dla czego a on stały teks ze kasy mu nie daje tłumacze ze ja nie dostawałam ani zł a on dostaje tyle ile moge dac, jemu wciaz mało.Juz brak mi słów nie wiem czy tak wszyscy chłopcy robia? Ja ich nie okłamuje nawet gdy jest bardzo zle staram sie powiedziec to delikatnie ale zawsze prawde.Wiem ze ojciec jego ma na niego zły wpływ ale jak moge zakazac mu go odwiedzac rozmawiałam z tym slepym kretem wiele razy ze nie powinien opowiadac mu o sprawach które sa przeznaczone dla dorosłych a on mu wszystko klepie ten sie zabił ten sie upił no ludzie kochani,a synowi jak mówie ze to nie go powinno interesowac to swiga dupskiem bije siostry bo ojciec ma lepiej.Ja juz wyczerpałam zapas słów ktore wciaz mu powtarzam ze on jest dzieckiem nie jego kolega!!! To dzis mi przyzna racje a i tak swoje robi.A jak zakazuje im sie widywac to mam dupe zrabana ze jestem wredna mataka
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:52   #2375
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

[

Cóź Tereniu tylko współczuc..sory za rady wiem że masz ciężko ale ja tak z serca Ci powiedziałam) Fajnie śię mówi ale ciężko realizować Przepraszam
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 18:39   #2376
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.


Zapraszam na Nowwwwwwyyy wątek Odchudzanie - plotkowanie założony przez Joleczkę podaję stronę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...46#post9215646

Czekam,!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 20:58   #2377
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Wink Dot.: .:: Zelixa::.

witam kobitki !!!!!dziś zapisałm sie na aerobik i byłam pierwszy raz ...od jakiegos czasu nic nie spadam na wadze to trwa juz 1,5 miesiaca a nawet przybyło mi chyba ze 2 kilogramy ale nie bez przyczyny - zniedbałam dietke troszku ...ale zelke biore codzien. Pierwszy dzien na stepach masakra - dała nam wycisk jak cholera wróciłam mokra jak szczur!!! ale mam nadzieje ze jak tam bede chodzic to łatwiej sie oderwe od jedzonka !!!
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 21:40   #2378
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
witam kobitki !!!!!dziś zapisałm sie na aerobik i byłam pierwszy raz ...od jakiegos czasu nic nie spadam na wadze to trwa juz 1,5 miesiaca a nawet przybyło mi chyba ze 2 kilogramy ale nie bez przyczyny - zniedbałam dietke troszku ...ale zelke biore codzien. Pierwszy dzien na stepach masakra - dała nam wycisk jak cholera wróciłam mokra jak szczur!!! ale mam nadzieje ze jak tam bede chodzic to łatwiej sie oderwe od jedzonka !!!
Monia zazdroszcze Ci ja nie mam czasu ani z kim chodzić Buziaczki. Tez od 2 miesięcy nic nie schudłam
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 21:45   #2379
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Talking Dot.: .:: Zelixa::.

to nie jestem sama tak ładnie szłyśmy łeb w łeb a teraz ładnie stoimy w miejscu
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 23:18   #2380
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość

Elunia ja Ciebie podziwiam ile Ty godzin śpisz???? Ciągle na straży- na forum, w domu, jako mama, żona, i przyjaciółka.
Całuski lasko
Jola, caly dzien jestem z dziecmi, obowiazki mnie zalewaja a jak dzieci juz racza zasnac chce odpoczac sobie psychicznie mimo zmeczenia fizycznego.
Nie jestem taka co by tylko rozmawiala jaka dziecko kupke zrobilo, chce sie troche od tego oderwac tylko wtedy gadam tu do siebie bo Wy juz pod pierzynka dawno
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 06:36   #2381
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Popieram ale smutno będzie bez zelixy... Jak się czujesz Monia bez Z..mnie cos dzisiaj nerki bolą ..Nie wiem od czego))
Całuski Monia
witam..czuje sie dobrze..nic nie boli..już jem tyle co podczas brania zeli..malo..ale waga tak nie spada szybko..wrecz na deka..ale wiem czemu ..mniej ćwicze..brak czasu teraz mam inne zajecia...bardziej lekkie ale monotonne...mało po dworze chodzę...jestem uczulona na jad pszczeli..a teraz dużo owadów ..pszczoły osy ...są złe..bo i do spanka idą i szukają jwiatuszka jakiegos..i najczęsciej mnie wtedy gryzą,,,to jest przez przypadek.ale tak mam co roku ze jak jest zimno to ja jestem uzadlona..i mam kłopoty z oddychaniem...I malo sportu waga w miejscu..pogoda ochydna to i rower w garzau jest....Buziaki powodzenia.A czemu nerki...wiesz na100% że to zela.......pa
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 07:05   #2382
Edyta36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: .:: Zelixa::.

Witaj Jobu.Dziękuję za odpowiedźTwój wynik też jest imponujący,nie ma to jak samozaparcie w postanowieniu i silna wolaPrawdę mówiąc to odstawiłam zelkę na 2 tyg. miałam już nie brać jednak chcę wrócić do swojej dawnej wagi 65kg przy wzroście 168cm,mam nadzieję że mi się udaI właśnie jak wzięłam nową dawkę zeli to zaczęły się te bóle ale tak,jak radzisz pójdę jednak do swojego lekarza.Jeszcze raz dzięki za odpowiedź,życzę miłego dniaDziewczyny trzymam za Was kciuki !!!Buźka
Edyta36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:37   #2383
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej! dziewczyny, ja również osiągnęłam odpowiedni stopień desperacji 12 dni temu i od tamtego czasu biorę zelixa 15. Nie mam bladego pojęcia, ile schudłam, bo wcześniej nie miałam odwagi się zważyć (niezła psychoza, nie?). Wczoraj się zważyłam i okazało się, że ważę więcej niż przypuszczałam, czyli 65,4 kg. Te 2 tygodnie temu ważyłam na pewno ze 2 kilo więcej, czyli pobiłam swój rekord życiowy, jeszcze nigdy (z wyłączeniem ciąży) nie ważyłam powyżej 65 kilo. Co do skutków ubocznych, to niestety są zaparcia. Dziś przeraziło mnie plamienie w środku cyklu (biorę tabletki anty). Czy kogoś też to spotkało? Pozdrawiam
annain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:04   #2384
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez annain Pokaż wiadomość
Hej! dziewczyny, ja również osiągnęłam odpowiedni stopień desperacji 12 dni temu i od tamtego czasu biorę zelixa 15. Nie mam bladego pojęcia, ile schudłam, bo wcześniej nie miałam odwagi się zważyć (niezła psychoza, nie?). Wczoraj się zważyłam i okazało się, że ważę więcej niż przypuszczałam, czyli 65,4 kg. Te 2 tygodnie temu ważyłam na pewno ze 2 kilo więcej, czyli pobiłam swój rekord życiowy, jeszcze nigdy (z wyłączeniem ciąży) nie ważyłam powyżej 65 kilo. Co do skutków ubocznych, to niestety są zaparcia. Dziś przeraziło mnie plamienie w środku cyklu (biorę tabletki anty). Czy kogoś też to spotkało? Pozdrawiam
Jezeli masz 140 wzrostu to powinnas brać zele a o ile masz powyżej 160 to powiem Ci,że jestes nie poważna, napewno bieżesz lek na właśną rękę a potem są takie skutki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:11   #2385
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Tereniu z okazji Twoich imienin składam Ci wszystkiego najlepszego!!!!!


Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą


Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem


Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 5.gif (66,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 4.gif (26,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 92.gif (47,2 KB, 79 załadowań)
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:41   #2386
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: .:: Zelixa::.

aaa, właśnie że nie - przepisał mi ginekolog. Co do wzrostu, to oczywiście, że mam więcej niż 140 cm., ale zawsze byłam szczupła i teraz również chcę być. To chyba nic złego. W sprawie plamienia już się umówiłam, jestem pod stałą kontrolą. Jeżeli tylko coś będzie nie tak, odstawię lek, ale na razie czuję się bardzo dobrze. Chcę zjechać 7 kg, tak, żeby bez problemu wejść w rozmiar 38.
annain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:44   #2387
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez annain Pokaż wiadomość
aaa, właśnie że nie - przepisał mi ginekolog. Co do wzrostu, to oczywiście, że mam więcej niż 140 cm., ale zawsze byłam szczupła i teraz również chcę być. To chyba nic złego. W sprawie plamienia już się umówiłam, jestem pod stałą kontrolą. Jeżeli tylko coś będzie nie tak, odstawię lek, ale na razie czuję się bardzo dobrze. Chcę zjechać 7 kg, tak, żeby bez problemu wejść w rozmiar 38.
Mam nadzieję że widzis co piszesz...ginekolog...on nie jest ekspertem od spra odchudzania...ten lek jest tylko dla ludzi otyłych.. Znam ludzi co okulista zelke przepisał ale ja mam jedno do powiedzenia...konował a nie lekarz... Trzeba robić badania, przed , w trakcie i po odstawieniu zeli a Ty jakie badania miałas robione
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:46   #2388
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Preparat Zelixa zalecany jest pomocniczo w połšczeniu z dietą do leczenia: - pacjentów z otyłością, czyli BMI (Body Mass Index) 30 kg/m2 lub wyższym - pacjentów z nadwagą (BMI 27 kg/m2 i wyższym), u których istnieją dodatkowe, związane z nią czynniki ryzyka, jak cukrzyca typu II lub dyslipidemia (hipercholesterolemia LDL, hipertriglicerydemia). Preparat może być stosowany tylko u pacjentów, u których nie uzyskano właściwym postępowaniem niefarmakologicznym wystarczającego zmniejszenia masy ciała, to znaczy 5 kg po 3 miesiącach.
Stosowanie preparatu Zelixaw otyłości i nadwadze powinno być tylko częścią leczenia kompleksowego, mającego na celu redukcję masy ciała i powinno być prowadzone przez lekarza majacego doświadczenie w leczeniu otyłości. W leczeniu otyłości należy uwzględnić: odpowiednią dietę, postępowanie psychoterapeutyczne, wzmożenie aktywności fizycznej. To kompleksowe postępowanie jest podstawowym warunkiem utrwalenia zmian nawyków żywieniowych i trybu życia niezbędnych do utrzymania zmniejszonej masy ciała po odstawieniu leku.
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:48   #2389
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: .:: Zelixa::.

ciśnienie i krew. jestem okazem zdrowia. ASTAT I ALAT też okejas. PO prostu powiedziałam, że nie czuję się komfortowo i że probowałam schudnąć, ale bardzo ciężko mi to przychodzi. Samoakceptacja jest bardzo ważna. Powiedział, że ten lek nie jest jakiś zabójczy, sam go kiedyś brał.
annain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 13:51   #2390
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: .:: Zelixa::.

wiem, ja to wszystko wiem, ale skoro zelixa hamuje łaknienie i ułatwi mi chudnięcie, to dlaczego nie mogę jej brać? Mam pić ocet, czy co?
annain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:54   #2391
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez annain Pokaż wiadomość
ciśnienie i krew. jestem okazem zdrowia. ASTAT I ALAT też okejas. PO prostu powiedziałam, że nie czuję się komfortowo i że probowałam schudnąć, ale bardzo ciężko mi to przychodzi. Samoakceptacja jest bardzo ważna. Powiedział, że ten lek nie jest jakiś zabójczy, sam go kiedyś brał.
Podczas stosowania preparatu Zelixa należy często kontrolować ciśnienie tętnicze i częstość pracy serca, w czasie dwu pierwszych miesięcy leczenia - co najmniej co 14 dni, następnie - co miesiąc. Należy zachować największą ostrożność u pacjentów z dobrze poddającym się leczeniu nadciśnieniem tętniczym (> 145/90 mmHg) i w razie potrzeby częściej kontrolować ciśnienie tętnicze. U pacjentów, u których stwierdzono podczas dwu kolejnych pomiarów wartości przekraczajšce 145/90 mmHg preparat należy odstawić (patrz też punkt Działania niepożądane, zmiany naczyniowo-sercowe) Z zasady należy zachować ostrożność w przypadku równoczesnego stosowania leków wydłużających odstęp QTc, jak np. astemizol, terfenadyna, leków przeciwarytmicznych (amiodaron, chinidyna, flekainid, meksyletyna, propafenon, sotalol), cisaprid, pimozyd, sertindol i trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. Należy również zachować ostrożność w stanach prowadzących do wydłużenia odstępu QT (hipokaliemia, hipomagnezemia).
Zalecane środki ostrożności: - Pomimo że po stosowaniu sibutraminy nie stwierdzono pierwotnego nadciœnienia płucnego, w trakcie regularnych badań kontrolnych należy zwracać szczególnš uwagę na takie objawy, jak postępujšca dusznoœć, bóle w klatce piersiowej i obrzęki kostek. Należy uprzedzić pacjenta, że w przypadku wystšpienia powyżej wymienionych objawów konieczne jest niezwłoczne zgłoszenie się do lekarza. - Należy zachować ostrożność u pacjentów z padaczką leczonych preparatem Zelixa - U pacjentów z niewydolnością wątroby od lekkiego do średniego stopnia w badaniach klinicznych stwierdzono zwiększenie stężenia sibutraminy w osoczu. Należy zachować ostrożność podczas stosowania leku u tych pacjentów. - Pomimo że sibutramina jest wydalana z moczem tylko w postaci nieczynnych metabolitów, należy zachować ostrożność podczas leczenia preparatem Zelixa pacjentów z łagodna do umiarkowanej niewydolnością nerek. - U pacjentów z rodzinnym występowaniem tików motorycznych lub słownych należy zachować ostrożność podczas stosowania preparatu . - Kobiety w wieku rozrodczym leczone preparatem powinny stosować skuteczną antykoncepcję. - W przypadku równoczesnego stosowania leków przeciwkaszlowych i przeciwprzeziębieniowych należy zachować ostrożność (patrz punkt Interakcje z innymi lekami i inne rodzaje interakcji).
Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu: Pomimo braku pogorszenia po podaniu sibutraminy czynności poznawczych i psychoruchowych u młodych ochotników, każdy lek działajšcy na ośrodkowy układ nerwowy może pogorszyć zdolność oceny sytuacji, myślenia i sprawność ruchową. Dlatego należy uprzedzać pacjentów leczonych sibutraminą o możliwości upośledzenia zdolności do obsługi pojazdów mechanicznych i urządzeń mechanicznych w ruchu.

I to jest lek bezpieczny!!!!!!!!!!!!! Tylko dla otyłych desperatów ...wybacz ale nie dla Ciebie...szkoda Cię
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:01   #2392
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: .:: Zelixa::.

każda ulotka tak straszy, nawet rutinocsorbin. Zawsze czytam ulotki i wiele razy się przeżegnałam, zanim sięgnęłam po jakiś lek. Dziękuję za troskę, naprawdę. Obiecuję, ze będę naprawdę uważać i meldować o wszystkim, jakiekolwiek zmiany w ciśnieniu (mam 120/80), jakikolwiek napad duszności, obrzęk - odstawię na pewno. Nie krzycz tak na mnie, naprawdę, jestem bardzo grzeczną dziewczynką i nie zrobię sobie krzywdy Chodzi mi o głupie 7 kilo, których za Chiny nie mogłam się pozbyć, a już i katowalam się dietami, i biegałam po 10 km 3x w tygodniu i nic. Może zelka pomoże, naprawdę źle się ze sobą czulam, no i cala garderoba do wymiany
annain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:22   #2393
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Witajcie kochaniutkie dziekuje wszystkim za życzenia syn zrobił mi niespodzianke i zrobił prezentacje ale nie może jej wsadzić do gara jest zły
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:43   #2394
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Witajcie kochaniutkie dziekuje wszystkim za życzenia syn zrobił mi niespodzianke i zrobił prezentacje ale nie może jej wsadzić do gara jest zły
Wszystkiego dobrego kochana, syn napisal uroczo.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:05   #2395
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego kochana, syn napisal uroczo.





jeszcze raz dziekuje Wam slicznie no on to mnie dzis zszokował mówił ze cos innego zrobił ale mu nie wyszło a ja wyszłam jeszcze cos załatwiać a on zdjecie sfotografował kwiatka dostałam jak ze szkoły wrócił kochany jest ale musi najpierw po uszach dostać by zrozumieć błędy.Przyniósł dzis dwie 5 z matematyki no tym mnie najbardziej ucieszył
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 19:22   #2396
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

Kochane podziękowałam każdej osobiście nie pamietam wszystkich maili mam zamiar wyjść bo mnie wołają a siedzę wciąż w domu.Nie chciałam is ale co tam i tak kupa kłopotów prze demna wiec chodź dzis się zrelaksuje jutro napisze dokładnie o co chodzi dzis juz dosyć się namartwiłam wiec na noc zapominamy mam nadzieje ze mi pomożecie a nawet nie mi a Rozalce stawiam wiec pijcie az do dna zdrówko Wasze gardło nasze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif pijacy.gif (13,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: gif szampanówki..gif (76,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: gif sex.gif (1,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: gif aniołek slicny.gif (9,0 KB, 71 załadowań)
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:40   #2397
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: .:: Zelixa::.

Lachonki................. .....miłej nocki.........
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:52   #2398
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Lachonki................. .....miłej nocki.........
NAWZAJEM
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 23:35   #2399
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: .:: Zelixa::.

No tosta popisały wyszłam o 20:30 wróciłam przed 23 wymyjkałam się ogoliłam i martini jest całe w domu nic nie piłam swietnie się tez nie bawiłam myślałam ze cos nabazgrzecie a tu lipa nie mam co czytać
Kochane przyznam sie Wam bo wiem ze wcześniej czy później i tak się wyklepie martini przyniosła kolezanka bo nie bardzo wiedziała co mi dać skoro jestem na diecie była rano pózniej ja byłam u lekarza i kilka spraw pozałatwiac wiec synek zadził na kapie lekarz mnie załamał nie pisałam bo poco marnowac dzien.Teraz musze bo nie moge spac.Poszłam do niej bo głópio wygladało ze dała a ja nie otworzyłam nawet ale jak isc do lekarza bedac wypitym nie wypiłam ani kropli nie mogłam za to jak wół.Do dupy to wszystko dzis moja ksiezniczka ma imieninki a ja nie potrafie sie cieszyc reszte napisze na drugim forum co Jolcia załozyła.Ale Wam musze napisac zelki nie biore od 2 tyg. nie wykupiłam tej recepty i tak przepadła 30dni mineło to nic w razie czego lekarka mi wypisze.Dzis wypiłam 16 herbatek i wiem ze opierdzielicie mnie ale cóz zniose to nic nie zjadłam nie mogłam i nawet w tej chwili niechce mi sie.Zycze Wam spokojnej nocki ide na drugim forum opisac dla czego
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 02:56   #2400
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
No tosta popisały wyszłam o 20:30 wróciłam przed 23 wymyjkałam się ogoliłam i martini jest całe w domu nic nie piłam swietnie się tez nie bawiłam myślałam ze cos nabazgrzecie a tu lipa nie mam co czytać
Kochane przyznam sie Wam bo wiem ze wcześniej czy później i tak się wyklepie martini przyniosła kolezanka bo nie bardzo wiedziała co mi dać skoro jestem na diecie była rano pózniej ja byłam u lekarza i kilka spraw pozałatwiac wiec synek zadził na kapie lekarz mnie załamał nie pisałam bo poco marnowac dzien.Teraz musze bo nie moge spac.Poszłam do niej bo głópio wygladało ze dała a ja nie otworzyłam nawet ale jak isc do lekarza bedac wypitym nie wypiłam ani kropli nie mogłam za to jak wół.Do dupy to wszystko dzis moja ksiezniczka ma imieninki a ja nie potrafie sie cieszyc reszte napisze na drugim forum co Jolcia załozyła.Ale Wam musze napisac zelki nie biore od 2 tyg. nie wykupiłam tej recepty i tak przepadła 30dni mineło to nic w razie czego lekarka mi wypisze.Dzis wypiłam 16 herbatek i wiem ze opierdzielicie mnie ale cóz zniose to nic nie zjadłam nie mogłam i nawet w tej chwili niechce mi sie.Zycze Wam spokojnej nocki ide na drugim forum opisac dla czego
..czesc..albo dzien .dobry!!!Pisze..do was ..ostatni...list......nie bede pisac,,,, o co mi chodzi.....ale nie lubie obludy..........sa.. rozne ..fora ..na wszystkie sie wchodzi..czyta ..pisze..ale...NIE CIERPIE...WAZELINY!!!!JAK MOZNA ..PCHAC..SIE....TAK..KOMU S,,DO DUPY......CZYLI ..NA ..FORUM?????Trzeba...umie c ..pieknie ..pisac...i nie ..mowic..calkiem...:confu sed:Teres...Sikba...monia ...Ela..Zegnam....jak bedziecie chcialy..to ..na gg..mam wasze...<<<<namiary>>>jak to mowia...nasze ..dzieci>>>.PA!!!nie cierpie wazeliny...zawiodlam ..sie...ten ktos ..bedzie wiedzial..o co chodzi.....ale ja sie zawsze..myle... ....ufam ..ludziom,,,ktorzy...co innego mowia...a co innego pisza.....trzymajcie sie kobitki!!!!I jak chcecie byc..na topie to ..piszcie.....na wszystkich..FORACH...pA ..ZAL..ODCHODZIC....ALE BEDE..CZYTAC!!!BO BEZ WAS...KOCHANE..TO BEDZIE..CIEZKO
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.