Odchudzanie plotkowanie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 10 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 10:56   #121
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie kochane dzis sobie pospałam bo Rozalka znowu chora a co do pozostałej dwujki kochane one maja plan zajec od kilku lat jak tylko wydano orzeczenie ze córka ma adhd,plan musi byc ale one go olewaja zwłaszcza syn córka zbiera punkty na nagrody on leniwy i stwarza problemy leje ja pózniej sie godza to nie jest tak ze ja siedze przed kompem a one sa pozostawione same sobie duzo razem robimy ale jak juz wspomniałam syn ma bez przerwy problemy wczoraj znowu mnie wkurzył az sie pobeczałam stwierdził ze chce mieszkac u ojca bo on ma wiecej kasy a ja mu daje ochłapy ale jak mówie by zarobił i odłozył kazdy grosz wyda i jak mu zabronie by uczył sie zbierac i szanowac pieniadze to mam wygadane nie mam problemów z córkami bo one jakie stwazaja to przywykłam nie mam sił na syna rozmawiam z nim i tłumacze działa na 5 min,wraca ze szkoły i juz jest on głównie o kase sie rzuca ile by nie dostał wiecznie mu mało a mało tego maja słodycze kupuje co jakis czas a on wydaje na słodycze naprawde rozkładam rece bunt w domu jest dzieki niemu,chce grac ok bierzemy gre i gram np.w bierki szlak go trafia jak ktos jest lepszy a mu nie idzie tak jest z kazda gra,jak ja z nimi gram jakos sie zachowuje ale jak graja sami oszukuje i zas sa wojny.Jeszcze dzis musze opier..... ksiedza bo on tez mu robi wode z mózgu opowiada pierdoły razem z ojcem a ja mam najwiecej problemów.
Pozdrawiam Was kochane moze jeszcze dzis napisze
Monisia nic nie doszło
Jolcia jak ja zagladam nie zawsze czytam bo zaraz mnie wypierdziela zwłaszcza wieczorami,a jak mam odpisac to 4 razy kopiuje bo wciaz wywala
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:27   #122
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Jola to fajnie...kurcze jeszcze pare lat i też szczele grzańca z Anią....swietna sprawa..taki mroxny gril...my też mamy cos takiego...jak jest duzy snieg...a u nas często nawali wielki..sanki i zaciągamy na plane jest miejsce na ognicha.......dzrewo wcześniej uszykowane..i palimy ..kiełbacha sie piecze...a my szalejemy..............mo ze poszukam fotki..chyba mam..to na garnek dam.....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:36   #123
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Teresa aż mam nerwy ,że nic nie doszło.ale chyba nie dojdzie..bo co piechota idzie......co dzo dzieci to tak jest......wiem ...nikt tu nie klika ze siedzisz i nic nie robisz...jak jest bunt to jest.mozę i koledzy mają ten wpływ na niego ze kasa i kasa....dorośli wiedzą ,ze kasa musi byc...ale nie jest najwazniejsza...no widomo ze baz kasy nic nie ma.........Tlumacz proś..dawaj przyklady z życia..i czekaaj aż mminie to wszystko...ale działaj,,,,,,,,,,,,,:cmok :.dzis b yłam na imieninkach...pogadałysmy ..było miło..uśmiałam sie...powzruszałam... .fajnie mieć z kimś pogadać........a waga moja mimo ciągłego uwazania i cwiczeń ..sstaneła na 81.kg..........ale czekam heheh...nie przytyłam czyli dobrze...oby ruszyło...Ela będziesz miała tą 6 stke zobaczysz,,,,pomału a do celu....dbajmy o materacyki....jędrne..... ...
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 14:09   #124
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Tereniu moja znajoma miala to samo i tez z synem - tylko kasa bo koledzy maja markowe cuchy a on od chinczyka z bazaru. Teraz gdy bylam w pl i spotkalam sie z cala rodzinka inny chlopak, spokojny, zarabia na swoje potrzeby i pomaga rodzicom. Cale wakacje pracowal na budowie z ojcem (zawsze marzyli o wlasnym domku az wrescie kupili mala dzialke i sami buduja bo na ekipe nie maja kasy, domek metrazowa jak mieszkanko ale juz z ogrodkiem), cele sie zmienily. Jednak na to potrzeba czasu.
Moja siora z Katowic tez ma syna nastolatka i to samo, markowe ciuchy, mp3, komp itp, jak bylismy w maju u niej Milosz jako facet wybijal mu z glowy kupno rzecha malucha (siostrzeniec nie ma prawa jazdy) a teraz chce sobie zrobic tatulaz. Farbuje wlosy, kiepsko sie uczy - koszmar.Siostra jest sama z 3 dzieci, do niedawna mieszkala ze swoim facetem ale doszlo chyba w koncu do niej i udalo sie jej wywalic go.Chlopcy potrzebuja chyba madrego ojca i czulej matki bo wiek dorastania w dzisiejszych czasach jjest naprawde tudny a biedne dzieci widza to wszystko w jeszcze czarniejszych barwach niz jest w rzeczywistosci. Co do przegrywania - chyba musisz znalesc w nim cos co robi dobrze aby mogl sie pogodzic z przegrana w innych dziedzinach. Ja spedzajac czas z dziewczynkami starm sie je czesto chwalic i gdy cos dobrego zrobia mowie do nich 'o jak przyjdzie Tatus to napewno sie ucieszy gdy mu powiemy , ze tak ladnie zjadlas obiadek lub posprzatalas zabawki itp,' i gdy Milosz przychodzi z prawdziwym przekonaniem mowie co kazda z dziewczynek zrobila fajnego, a dziewczynki szczesliwe i dumne gdy tego sluchaja.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 14:18   #125
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Pamietaj Moniu, ze to taki nie dodmuchany materac, czyli jak polozysz glowe to sprezynuje.
Najwiekszym moim kompleksem jest opona/flaczek nad paskiem ale juz widze ze sie splaszcza.
Maj fajna bluzeczke/gorsecik sznurowany z tylu - czerwien z polyskiem jednak ciagle jest zamaly, moje balony sa splaszone i wyglada to koszmarnie, jest w rozmiarze 14. Marzy mi sie go w koncu wlozyc. Portki i spudnice nosze 12 a wciagajac brzuch moglabym juz nosic 10 a gora jakas niewartka do zmian.Lubie chodzic w garniturach i zawsze musze kombinowac z koszulami bo jak guziki sie nie rozchodza w biuscie to w tali jest za szeroka i nie wygladam fajnie. Znalazlam firme ktora robi rzeczy z uwzglednieniem wiekszego biustu niz rozmiar sukienki ale rzeczy sa drogawe.

http://www.bravissimo.com/products/c...9-details.aspx
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 16:33   #126
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Mcie racje ze w szkole mu tak mówia prawda ale nie mam na to wpływu jedyne co robie omijam wielkim łukiem wywiadówki w jego klasie rozmawiam z wychowawczynia prawie codziennie bo prowadzi córke do tej samej grupy co moja Rozalka Jego klasa składa sie z bogatych dzieci czyli albo jedynaki albo naprawde bogaci on taki rodzynek było jeszcze 2 takich ale przeniesli ich on jeden został koledzy niestety maja wpływ duzy na niego i nie raz słyszałam oddzywki ich do mam ja niestety trzymam krótko i nie pozwole sobie ublizac moze i za plecami tak mówi ale tego nie słysze.To rodzice doprowadzaja do takich sytuacji jak mona zaproponowac wycieczke za 700zł ich stac mnie nie i syn sie buntuje wychowawczyni ma to w nosie bo ona jedzie za darmo.Inaczej jest u córki w klasie tam az sie miło chodzi nikt nikogo nie wyróznia wszyscy sa traktowani jednakowo,zawsze po zebraniu idziemy na małe co nieco do pabu obgadac reszte i nigdy nie czułam sie tam inna wrecz przeciwnie zawsze mówiono ze ja składki klasowe mam na czas a Ci co powinni miec nie maja ani zł.Ale to szczegół.Rozmawiałam z nim dzis kolejny raz ale raczej mówiłam do sciany bo on zół góme i ani myslał jej wyciagnac córka sie popłakała a on nic wyrzucił mi tekst który kiedys mówiłam,,ze moje dzieci beda miały lepiej niz ja" i mu tłumacze ze ma o wiele lepiej ze nie musi z krowami na pastwisko leciec,i tam w gównie lekcje robic,opiekowac sie 4 rodzenstwa,co chce to ma przytulam go ,chwale i mówie ze ja tego nie miałam o to mi chodziło a ten zas kasa,mówie zacznij przestrzegac regulaminu bedziesz miał kase a nie zlewki groch o sciane chyba jak bym miała te krowy było by lepiej
Ksiedza opierdzieliłam ze wode z mózgu mu robi gada głópoty a on sie nakreca, okazało sie ze biedny synus który nic nie ma i nic nie moze miec tak mu powiedział ja nigdy na nic mu nie daje nigdzie nie pozwalam wychodzic no mówie Wam zła macocha zemnie nie wiem co dalej bo teraz jest u niego na rozmowie ma sam odkrecic te plotki a nie wariatke zemnie robic niech wypije to piwo które sam nawazył ja nie bede go wciaz bronic.Elu ,czasami mam wrazenie ze te problemy sa bo za duzo ich chwale nagradzam,bronie gdy trzeba Ale wiesz jak to jest jak ja go wychowuje a ojciec sie wpierdziela raz na rok i jeszcze z pretensjami bo syn chce kase,i tłumacz pacanowi ze on jest sam a nas 4 i za te jego 400zł niech sam wyzywi 4 osobyAj szkoda słów z kretynem nie ma o czym rozmawiac najlepiej sie wyprowadzic i miec spokój tylko gdzie?? Pod most tam przynajmniej spokojniej
Pale teraz w piecu ale jakos sie niechce nagrzac Rozalka ma angine pies qurw.... dostał bo sra na dywan u nich w pokoju a na dwoze niechce Ja nie wiem czy wszyscy beda mi na złosc robic Przeciez to człowieka nerwowo wykonczy Posłała córe po płyn do płukania i na kartce ma napisany jaki i za ile no to po co kupic za 4zł jak za 10 zł ładniej pachnie
A juz dobra koncze bo mnie wypierdzielicie jeszcze Wy z tego forum ale nie mam z kim pogadac kumpela na wczasach ze swoim i pies mi pozostał ale ona tez wredota sie robi nie wiem czy przed cieczka
Pozdrawiam i buziaczki
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 00:44   #127
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

oj Jolu chyba bylas caly dzien w sypialni bo nawet nie podpisalas listy obecnosci o ile dobrze pamietam:cool :
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 06:14   #128
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witam...Jola tak chyba sam sex.....ale co tam niech szaleje..dałam na garnek fotki ..ale ze starego pikniku zimowego...jakie tam oje dzieci slodziutkie malutkie

hihi......Ela..tak -cycuszki też są problemem..ja karmiłam długo dzieci piersią..i mam zwis fakt.ale dobieram cyckonosz.....i jakos stercza suteczki.hihi....mam okres..i chyba (tak czuje ze 2 kg na plusie)...normalnie brzuch jak kulka....a jutro rocznica...i po kizia mizia...........ale co tam tyle lat sie już myziamy..pogoda już coś sie papra.....Teresa...jestes w dołeczku...zemsty ciskasz ....tylko cierpliwosć cie uratuje.......wpływ kolegow jest straszny..my mamy w klasie 2 dzieci nauczycielskie i 2 dzieci co mamusie są kumpelami z wychowawczynia..chyba z czasów szkoły.to szok...te 4 dzieci moze robic wszytko ..i to jest bez echa...maja wzorowe zachowanie..jest kul..a reszta to przeciętne dzieci...co i ile by ania nie zrobiła i tak ma 5 i 4...tamci za nic mają 6....i sa wychwalone pod niebiosa....a siedziałm w kosciele ..i cała gupa ich w pierwszych ławkach..te dzieci przegadały cala mszę..smiały sie ..szok....i nikt nie podszedł nie powiedział aby sie uspokoiły...im wolno..moja siedzi grzecznie ..bo wie że tak musi byc...ale czasem jesteśmy bezradne.........a Ela no laska jesteś....,,dawać na garnek nowe fotey Ela.Jola i Tereska...ciekawe czy Mariola nas czyta...Pozdrawiamy....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 06:20   #129
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
oj Jolu chyba bylas caly dzien w sypialni bo nawet nie podpisalas listy obecnosci o ile dobrze pamietam:cool :
Elupodpisałam wczoraj liste o 8:12 a Ty widocznie nie doczytałas moich wypowiedzi Rzeczywiście praca i sypialnia Ale mam troche luzu w pracy to moge pisać
Widzicie dziewczyny, wszystko co piszecie to racja ale w tym wszystkim jest Teresa, trzeba być w jej skórze aby czuc to co Ona. Zastanawiałam się co ja bym zrobiła i wiecie co??? Powiedziałabym synowi, jeżeli tak Ci u mnie źle i jestem matką która nie spełnia Twoich wymagan to idź do Ojca mieszkać i zobaczymy jak tam będziesz miał Z tego co Terenia móiła to tatuś nie będzie chętny wziąć synusia i może jak usłyszy od ojca ,że nie może z Nim mieszkac to doceni mamę, a nawet jak zaproponuje mu mieszkanie to podejrzewam ,że szybko wróci. Przecież to u Teresy miał dom i przykłady życia rodzinnego napewno pewne wartości wyniósł a tam zderzy się z brutalną rzeczywistością ,że nigdzie nie ma lekko.
Wiem Tereniu,że serce by Ci sie krajało ale o ile by to pomogło to warto spróbować

Elcia a co Ty robisz o tej porze w nocy przed kompem, Miłosz w pracy??

Buziaki Moniś)))
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 06:31   #130
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Moze i tak z Teresa...ale jak ojciec powie ze nie moze z synem mieszkać i go zabrać...to on moze sie załamać ..i bunt wielki dopiero sie moze zaczać..tereska musi to przemysleć..Pewnie że taka szokowa terapiia moze cos zdziałać......Jak czytam na zelixie wypowiedzi tych chudych lasek to mi sie żygać chce....to jakieś malolaty normalnie...aż przykro...
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 07:05   #131
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
Moze i tak z Teresa...ale jak ojciec powie ze nie moze z synem mieszkać i go zabrać...to on moze sie załamać ..i bunt wielki dopiero sie moze zaczać..tereska musi to przemysleć..Pewnie że taka szokowa terapiia moze cos zdziałać......Jak czytam na zelixie wypowiedzi tych chudych lasek to mi sie żygać chce....to jakieś malolaty normalnie...aż przykro...
Monis ja wiem, masz racje zalezy wszystko od osobowości dziecka Ja tylko tak napisałam bo to co chciałm napisac to Wy już wczesniej popisałyście, a więc przyszedł mi taki pomysł do głowy
Ja juz nawet nie staram sie tam pisać bo tez mnie szlag trafia

Jestem ciekawa czy Mariola tu jednak zajrzy??
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 09:57   #132
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie kochane ja od rana wisze na telefonie szlak mnie trafia ostatnie szpitale w Poznaniu odmówiły zapisy beda w grudniu na lipiec i dzwonie do Warszawskiego instytutu wojskowego a tam zadna cholera nie podnosi słuchawki albo zajety przeciez o hu...... idzie
Co do syna wypróbowany sposób sam sie go pytał czy moze z nim mieszkac ojciec mu powiedział ze nie bo on pracuje i nieraz go 2 dni w domu nie ma on ma tez swoje zycie i nie ma czasu by sie nim zajac jak skonczy 18 lat to sie zastanowi!!!!! I moze to tez jest przyczyna jego zachowania bo całe zycie ojciec ich traktuje jak przedmiot przyhda na pare godzi albo obieca cos i słowa nie dotrzyma,ale on sie do błedów nie przyzna tylko zwala na mnie i mi sie obrywa nie macie pojecia ile razy tego slepego kreta wyzywałam ze ja ich mam 24h przez 365dni w roku!!!! a on nie moze z nimi spedzic tygodnia.Syn jeszcze sie z nim widuje ale córka juz wcale,i jeszcze jak ona ogłosi bunt to ja pójde do zakonu karmelitek bosych
rany 11godzina ja od 8 dzwonie i dalej nic ilez mozna ta kawe chlac
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 10:37   #133
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

No i se podzwoniłam,wszedzie to samo,,pani zadzwoni w grudniu beda zapisy na sierpien i jak mówie ze musi miec juz czytam wyniki sa przerazone babsztyle ale kazda swoja formułke klepie i ona na moim miejscu by prywatnie poszła no usmiałam sie do łez,Wrocław odchaczony Warszawa tez Poznan Zielona GóraChorzówŁódz moze to mało ale mi juz wystarczy bo nie do 1 szpitala w danej miejscowosci dzwoniłam a do kilku rano na kacie było 127zł teraz zostało 47,68zł całe szczescie ze to srodki promocyjne do sieci i na stacjonarne bo bym zbankrótowała
Teraz mam pomysła biore plecak spiwór i pogonie sie do Warszay do prezydenta przed kancelarie rozłoze obóz i nich on płaci skoro tyle naobiecywał a gówno mamy z tej słózby zdrowia!!! A co podnosi im płace bo co chwila któtes strajkuja to pielegniarki,to lekarze to chirurdzy,a jak zwykły człowiek potrzebuje pomocy to niech se czeka pół roku zdrowie rzecz nabyta wiec poczeka Cholery jedne bodaj by mu kot zdechł
Ide gotowac zupe, i cóz pozostaje czekac do grudnia i odkładac kase na kolejne leki
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 16:16   #134
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Dzisiaj przestawialm meble, napocilam sie i nameczylam jak nie wiem, jeszce musialm uwazac na te dwie male laleczki. Przemeblowania i przeprowadzki To moj zywiol, teraz zostaly mi tylko przemeblowania bo dopiero minol rok gdy mieszkamy we wlasnym mieszkaniu wiec za szybko go nie zmienimy.
Mysle, ze sporo kalorii poszlo w dol. Marze o tej 6 z przodu.

Tereniu trzymaj sie na pewno niedlugo wszystko sie odmieni, wychowanie dzieci to nie lada sztuka a taka '3' to na pewno duzo poswiecenia wymaga od Ciebie.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:55   #135
asmax24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Witney-UK
Wiadomości: 85
GG do asmax24
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Haha znalazlam Was!!!!!!
asmax24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 23:35   #136
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez asmax24 Pokaż wiadomość
Haha znalazlam Was!!!!!!
Przegapilas na zelixie zaproszenie Joli tutaj?
Chyba za bardzo odbiegalysmy tematycznie na tamtym watku a tu swoboda wypowiedzi
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 06:11   #137
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez asmax24 Pokaż wiadomość
Haha znalazlam Was!!!!!!
Witaj Agusia i co znalazłaś i nic po za tym zdaniem co u Ciebie!!!
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 08:03   #138
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie No ja mam nadzieje ze tu ksiezniczki ze spalonego zamku nie zaczną wypisywać o swojej nadwadze typu ,,mam tyle lat tyle wzrostu do zgubienia 5kg
Ja dzis juz oki wczoraj obejrzałam fajna komedie romantyczna pobeczałam sobie i juz mi lepiej synuś jak narazie od wczoraj się uspokoił nie trzepie go narazie zobaczymy na jak długo Miałam zamiar pospać ale no kto tu da pospać jak oni w domu to nie dadzą jak ich nie ma i jest okazja to telefony sie zaczynaja z pierdołami Tak fajnie sie patrzy jak córus spi a ja juz nie a pogoda od wczoraj beeeeeeeee leje wieje nic tylko spac a ze zupke mam to sie nie musze martwic ja dzis jeszcze wskocze do niej na ciepłe nózki
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:56   #139
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

A Wy nie dobre to ja tu sie rano rozpisałam by nie zasnac i nie spałam nic bo zajecie sobie znalazłam a zadna z Was nawet witaj tereniu nie napisała wiem jestescie tak zabiegane ze zapomniac o kompie no cóz tu nie ma do kogo geby otwozyc ani tu na forum bo wszystkie wywiał ten wiatr co umnie smiga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miniaturka.php.jpg (9,3 KB, 1 załadowań)
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 15:19   #140
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
A Wy nie dobre to ja tu sie rano rozpisałam by nie zasnac i nie spałam nic bo zajecie sobie znalazłam a zadna z Was nawet witaj tereniu nie napisała wiem jestescie tak zabiegane ze zapomniac o kompie no cóz tu nie ma do kogo geby otwozyc ani tu na forum bo wszystkie wywiał ten wiatr co umnie smiga
Czesc Tereni, Moniu i Elu oraz wszystkim którzy tu zaglądają
Teres podziwiam Cie jako kobiete, matkę i przyjaciółkę
Niestety ja oprócz tego,że zapracowana jestem to dotego mam jakąś depresję, nic mi sie nie chce i jestem taka do du....
Może to ta pogoda,nie wiem ale nie obraźcie sie jak nie będe pisac poprostu mi sie nie chce. Teraz się zmusiłam abyście nie pomyślałay że sie obraziłam
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:09   #141
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

.Witam kobiety..........a mnie skarało dziś......jestem 10 lat po ślubie ..waze 80 kg............mam migrene.straszną... ..i okres tez straszny........i co.....sama radosc z życia..i depreche chyba..z tego wszystkiego.....no wiem że to radośc..bo mam wspaniałego meża...super dzieci..choc jak dzieci czasem jak u tereni szaleja......dostałam piekny objadowy zestawik..i kasiorke na cos co tam chcę...torcik ładny upiekłam Ania ozdobiła...i miło bylo..ale tak się xle czułam ze już po party......Robert zabrał dzieci na spacer..a ja w domu...bo umieram ..i tak siedze ..pomyslałam że wam napisze...dzieci i babcie spiewały nam 100 lat ...a mi aż w uszach szumiało...widzziel ze jestem blada...pojedli i poszli...mi kazali lezec.........i se człowiek zaplanuje romantyczna rocznicę...:m ad:........na garnek wstawiłam fotki...zapraszaam...mial am porobic fotki i zapomniałam...dobrze ze tort zrobiłam..e kobiety ale jakoś mnie zdołowało...paaaaaaa
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:13   #142
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

witajcie kochane ja tez nie dawno z pracy wróciłam przejrzałam forum zelki i lippa.......... nadenerwowałam sie tylko, jakies głupie lafiryndy 50kilowe -i sie wypowiedaja na temat otyłosci masakra
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:32   #143
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
witajcie kochane ja tez nie dawno z pracy wróciłam przejrzałam forum zelki i lippa.......... nadenerwowałam sie tylko, jakies głupie lafiryndy 50kilowe -i sie wypowiedaja na temat otyłosci masakra
To okularki sobie spraw..........i przejrzyj dokladniej forum zelki!!!
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:39   #144
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Moniu - Gratulacje rocznicy

'To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.,


Wszystkiego dobrego w kolejnych latach razem
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:44   #145
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez wizia29 Pokaż wiadomość
To okularki sobie spraw..........i przejrzyj dokladniej forum zelki!!!
Wizia i Monika:glas iu:
Tu nie ma miejsa na jakies glupie klotnie dlatego nie jestesmy na tamtym forum wiec jezeli macie zamiar przenosic zele tu to chyba nie jest dobry pomysl.
Tu jest atmosfera przyjacielska i nie bedziemy sobie wzajemnie tylki obrabiac, macie problem wyjasnijcie to miedzy soba.
Milego dnia.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:56   #146
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
A Wy nie dobre to ja tu sie rano rozpisałam by nie zasnac i nie spałam nic bo zajecie sobie znalazłam a zadna z Was nawet witaj tereniu nie napisała wiem jestescie tak zabiegane ze zapomniac o kompie no cóz tu nie ma do kogo geby otwozyc ani tu na forum bo wszystkie wywiał ten wiatr co umnie smiga
Witaj tereniu, ja jak o polnocy siedzetez nie ma do kogo geby otworzyc wiec wiem co czujesz, moje laski maja jaks faze i nie odstepuja mnie na krok gdy tylko znikne im z oczu od razu ryk. Amelka ma jakas obsesje i nie wchodzi do lazienki i naszej sypialni (wczoraj sie nie myla bo nie mialam sily jej przekonywac), Dzisiaj ukladalam ciuch w szafie i na sile posadzilam ja na lozko w naszej sypialni bo nie chciala przekroczyc progu ale z porzadkow nici bo musialam ja zabawiac aby sie przkonala i nie bala.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 17:57   #147
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

No i juz jest oki Tylko widze ze moja depresja wpadła na Monisie i Jolcie nie dajcie sie kochane tej szumowinie
Monisia stolat Ci spiewali to ja zawyje 200lat niech sie spełnia Wasze marzenia i oby dalsze lata były jeszcze lepsze niz te co były tez fajniuchne
Jolus tak sobie mysle ze ta deprecha to jest po odstawieniu zelki mnie tez coraz czesciej dopada ale mi pomaga fajna komedia romantyczna nie wiem czemu akurat to ale pomaga Jak tylko bede mogła bede jakies głópoty pisac by Wam poprawic humorki nie mozecie same tak zostac mysle ze Elcia sie przyłaczy
Dla Monisi (Monia pamietaj ze to na poprawienie nastroju)
Czy wiecie jakie jest najsmutniejsze zwierze na świecie?
MĘŻCZYZNA!!!
Wiecie czemu?
Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek no i worki bez pieniędzy!
80%kobiet juz nie wychodzi za mąż bo zrozumiało, że dla 60 gram kiełbasy nie opłaca się brać całego wieprza do domu!
Monis dla meza Twego
Wiem, że Kościół ci zabrania
Prezerwatyw stosowania,
Jeśli jednak chcesz żyć zdrowo
Kondonika włóż musowo.
Złap kondona w dwa paluszki,
Ściśnij koniec by był pusty,
Lewą ręką złap za członka
Prawą zroluj w dół kondonka.
Możesz żyć w spokojnej wierze,
Że od AIDS'a cię ustrzeże,
Bo choć łepek ma gumowy
Strażnik z niego jest wzorowy.
Jeśli lubisz kochać wiele
Nie czekając na wesele,
Lub uwielbiasz sex bez żony -
Zaopatrz się w kondony!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 1 (1).gif (13,1 KB, 3 załadowań)
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 18:06   #148
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

"... w miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę ..."
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:51   #149
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez wizia29 Pokaż wiadomość
To okularki sobie spraw..........i przejrzyj dokladniej forum zelki!!!
Spadaj z tąd bo juz na forum zelixy jesteś za mądra ..dlatego odeszłysmy

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
witajcie kochane ja tez nie dawno z pracy wróciłam przejrzałam forum zelki i lippa.......... nadenerwowałam sie tylko, jakies głupie lafiryndy 50kilowe -i sie wypowiedaja na temat otyłosci masakra
Monia i to jest powód odejścia z tego forum. Gratulace wyniku 70 kg ...a ja dalej stoje na wadze
Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
.Witam kobiety..........a mnie skarało dziś......jestem 10 lat po ślubie ..waze 80 kg............mam migrene.straszną... ..i okres tez straszny........i co.....sama radosc z życia..i depreche chyba..z tego wszystkiego.....no wiem że to radośc..bo mam wspaniałego meża...super dzieci..choc jak dzieci czasem jak u tereni szaleja......dostałam piekny objadowy zestawik..i kasiorke na cos co tam chcę...torcik ładny upiekłam Ania ozdobiła...i miło bylo..ale tak się xle czułam ze już po party......Robert zabrał dzieci na spacer..a ja w domu...bo umieram ..i tak siedze ..pomyslałam że wam napisze...dzieci i babcie spiewały nam 100 lat ...a mi aż w uszach szumiało...widzziel ze jestem blada...pojedli i poszli...mi kazali lezec.........i se człowiek zaplanuje romantyczna rocznicę...:m ad:........na garnek wstawiłam fotki...zapraszaam...mial am porobic fotki i zapomniałam...dobrze ze tort zrobiłam..e kobiety ale jakoś mnie zdołowało...paaaaaaa
Monis zaraz tu wkleję aforyzmy o szczęściu To wszystko dla Ciebie i dla całej rodzinki a noc poslubną z okazji 10 lecia odłozysz za parę dni") Kochamy Cię
  • Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie. To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
    ( nr 1026)
  • Szczęście zdobywa się pod warunkiem, ze się go nie pragnie zdobyć.
    ( nr 978)
  • Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
    ( nr 971)
  • Prawdziwie szczęśliwi są Ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
    ( nr 962)
  • Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.
    ( nr 932)
  • Nie sądźcie że radość polega na śmiechu. Radość to rzecz bardzo poważna.
    ( nr 923)
  • Kto się śmieje, płaczących zwycięża.
    ( nr 912)
  • Szczęście zamyka się na bardzo mały kluczyk, który łatwo zgubić.
    ( nr 911)
  • Każde szczęście jest pragnieniem nieszczęścia.
    ( nr 876)
  • Podobno szczęściem można się zarazić jak chorobą. Ale jakoś nigdy nie widać epidemii.
    ( nr 859)
  • Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy.
    ( nr 840)
  • Nigdy nie będzie szczęśliwy ten, kogo dręczy myśl, że ktoś inny jest od niego szczęśliwszy.
    ( nr 817)
  • Pierwszym prawem natury jest pragnienie własnego szczęścia.
    ( nr 781)
  • Im bardziej jesteśmy szczęśliwi tym częściej dręczy nas niepokój.
    ( nr 744)
  • Kwiat jest uśmiechem rośliny
    ( nr 473)
  • W uśmiechu jest całe bogactwo człowieka
    ( nr 472)
  • Uśmiech jest największym majestatem wszechświata
    ( nr 471)
  • Najlepiej żyć z dnia na dzień, to jedyny sposób na szczęście
    ( nr 470)
  • Żal wystarcza sam sobie, ale aby osiągnąć prawdziwą radość, trzeba ją z kimś podzielić
    ( nr 469)
  • Zawsze się cieszę, bo cieszę się, że żyję!!!
    ( nr 468)
  • Weselcie się z tymi, którzy się weselą, płaczcie z tymi, którzy płaczą
    ( nr 467)
  • Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście
    ( nr 466)
  • Książka pełna wiedzy jest mniej warta, niż jedno słowo, które potrafi rozweselić
    ( nr 465)
  • Nie myślcie o szczęściu. Jeżeli przyjdzie, zrobi wam niespodziankę, jeśli nie przyjdzie, nie zrobi wam zawodu
    ( nr 464)
  • Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową
    ( nr 463)
  • Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość i wtedy zapomina się o tym, jak wyglądał świat, kiedy tej radości nie było
    ( nr 462)
  • Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście
    ( nr 461)
  • dzie nie są przygotowani do przyjęcia spełnionych marzeń
    ( nr 460)
  • Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?
    ( nr 459)
  • ...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami
    ( nr 458)
  • Szczęście jest wówczas pełne, gdy światło poranku budzi dwoje ludzi do dnia pełnego wspólnych czynów i rozmów
    ( nr 457)
  • Szczęście to dobre zdrowie i zła pamięć
    ( nr 456)
  • Niepełne szczęście to tak jak urwany pocałunek
    ( nr 455)
  • Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami
    ( nr 454)
  • Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy
    ( nr 453)
  • Kiedy się śmiejesz, cały świat śmieje się z Tobą. Kiedy płaczesz, płaczesz sama
    ( nr 452)
  • Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - ewig - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
    ( nr 451)
  • Ten szczęścia nie ma, komu w drewnianym kościele cegła na łeb spadnie
    ( nr 450)
Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
No i juz jest oki Tylko widze ze moja depresja wpadła na Monisie i Jolcie nie dajcie sie kochane tej szumowinie
Monisia stolat Ci spiewali to ja zawyje 200lat niech sie spełnia Wasze marzenia i oby dalsze lata były jeszcze lepsze niz te co były tez fajniuchne
Jolus tak sobie mysle ze ta deprecha to jest po odstawieniu zelki mnie tez coraz czesciej dopada ale mi pomaga fajna komedia romantyczna nie wiem czemu akurat to ale pomaga Jak tylko bede mogła bede jakies głópoty pisac by Wam poprawic humorki nie mozecie same tak zostac mysle ze Elcia sie przyłaczy
Dla Monisi (Monia pamietaj ze to na poprawienie nastroju)
Czy wiecie jakie jest najsmutniejsze zwierze na świecie?
MĘŻCZYZNA!!!
Wiecie czemu?
Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek no i worki bez pieniędzy!
80%kobiet juz nie wychodzi za mąż bo zrozumiało, że dla 60 gram kiełbasy nie opłaca się brać całego wieprza do domu!
Monis dla meza Twego
Wiem, że Kościół ci zabrania
Prezerwatyw stosowania,
Jeśli jednak chcesz żyć zdrowo
Kondonika włóż musowo.
Złap kondona w dwa paluszki,
Ściśnij koniec by był pusty,
Lewą ręką złap za członka
Prawą zroluj w dół kondonka.
Możesz żyć w spokojnej wierze,
Że od AIDS'a cię ustrzeże,
Bo choć łepek ma gumowy
Strażnik z niego jest wzorowy.
Jeśli lubisz kochać wiele
Nie czekając na wesele,
Lub uwielbiasz sex bez żony -
Zaopatrz się w kondony!
Tereś i dlatego jestes Nam potrzebna . Też Cię kocham


Elusiu kochana ....jak tam Twoje Szarlotki i Twój ukochany Miłosz mam nadzieję,że 6 już niedługo...


Dzięki Wam humor mi sie poprawia
:jupi :
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:39   #150
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Spadaj z tąd bo juz na forum zelixy jesteś za mądra ..dlatego odeszłysmy

J olcia ja juz nic nie pisałam na ten temat bo bym zas wiesz co
no a kliknijcie sobie jeszcze na ten dobru noc to jest ruchomy obrazek
no a ja czekam az ktos mi sie w ten sposób oswiadczy
Kiedy jechoł jo ciągnikiem,
wtedy jo zobaczył Cię,
Ty na polu gnój zwolałaś,
wtedy jo zakochoł się.
Jesteś najpiękniejsza w całej wsi,
więc rozrzutnik kupię Ci.
Ty bydziesz moja,
Jo byde Twój,
Bydymy razem wywolać gnój.
A teraz ide sie umyjkac
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.