Odchudzanie plotkowanie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 10 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 22:03   #181
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Monia to duzy sukces tyle zrzucic, teraz musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo juz masz mniejsza wage a z mniejszej juz troche ciezej idzie, tym bardziej, ze organizm przyzwyczail sie do ograniczen i moze tak doskonale nie zareagowac, ale zycze rownie wspanialych sukcesow.
Wczoraj Milosz odzyskal dane z mojego lapa, ktory padl mi dawno temu i dlatego taki mam wysyp zdjec na garnku. Teraz odzyskujemy plyte dvd ze zdjeciami z polski 90% zdjec to Bozenki i klakiera, az serce mi sie kraje jaki los ich spotkal, jak popatrzylam na te dwa odzyskane zdjecia jak sa razem az mi sie plakac chcialo. Co za pech , ze jak je sprowadzalismy tutaj nie przeszly odprawy (nie ta kolejnosc badan - a jak to jest w pl, kazdy mowi Ci inaczej co powinno sie zrobic aby sprowadzic koty do uk)
Trzymajcie sie kobietki w te okropne jesienne dni.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 22:13   #182
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Monia to duzy sukces tyle zrzucic, teraz musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo juz masz mniejsza wage a z mniejszej juz troche ciezej idzie, tym bardziej, ze organizm przyzwyczail sie do ograniczen i moze tak doskonale nie zareagowac, ale zycze rownie wspanialych sukcesow.
Wczoraj Milosz odzyskal dane z mojego lapa, ktory padl mi dawno temu i dlatego taki mam wysyp zdjec na garnku. Teraz odzyskujemy plyte dvd ze zdjeciami z polski 90% zdjec to Bozenki i klakiera, az serce mi sie kraje jaki los ich spotkal, jak popatrzylam na te dwa odzyskane zdjecia jak sa razem az mi sie plakac chcialo. Co za pech , ze jak je sprowadzalismy tutaj nie przeszly odprawy (nie ta kolejnosc badan - a jak to jest w pl, kazdy mowi Ci inaczej co powinno sie zrobic aby sprowadzic koty do uk)
Trzymajcie sie kobietki w te okropne jesienne dni.
Elu ja też jak zobaczyłam Twoje kotki to pomyslałam sobie, co Ty musiałaś przeźywać jak je zobaczyłaś na zdjęciu.Miejmy nadzieje ,że mają się dobrze
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 00:41   #183
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Zycie takie bywa wszystko musimy przyjmowac z pokora i dobre i zle. Mam nadzieje, ze wszystko z nimi bedzie dobrze. Bozenka byla zawsze przylepa i kocha wszystkich, ktorzy ja poglaszcza (moze dlatego, ze wzielismy ja ze schroniska), klakier mial charakterek i akceptowal tylko mnie, po jakims czasie siore wiec pewnie jest mu trudno w nowych warunkach, jednak jest sliczny wiec moze szybko znajdzie nowy dom. Oba koty sa po sterylizacji/kastracji wiec to moze ich atut, ze juz ktos nie bedzie musial na to kasy wydawac. Ogolnie dolujaca sprawa
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:46   #184
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witam....Dzień mroźny...z rana o 6,30 byłam na targu zapukiłam kapuste już poszatkowaną ...świeza ..czekałam aż uszatkuja..teraz marchewke poszatkuje i po południu działam KISZĘ>>>...ale ma radosć jest wielka....ELA.........bar wniki doszły...jesem szcześliwa i tak wdzieczna...dzieki za taką nieaspodzianke...jak ich duzo..o szok...Ania moja to też zadowolona bedzie z karteczek..o rany ale fajnie....:ju pi::jup i::jupi : . .Robert kupił mi w jakimś duzym sklepie barwnik czerwony w proszku..normalnie po upieczeniu sie utlenił..wiesz tak wypiekł się.hehehehe..a jak dodałam do masy to sie jakos tak źle łączyło...coś tam z nim nie tak....DZIĘKI........:cmo k:,,,upadam na kolana z radosci.....ja wyslałam kiedyś to teresy taki właśnie list jak Ela do mnie tylko z *******ami dla dzieci naklejki i takie tam pocztówki ..Ania cos narysowała ..i kurde Terenia pisze ,że nie doszło....to właśnie jest nasza POLSKA............wiecz orkiem napiszę jak juz kiszonke zrobie....teraz ide gotować i po dzieci do szkoły...o 14 dentysta z Piotrem..i kapucha..pa ozdrawiam KOBIETY.....buziaki..Dzie ki Ela...a te koty BOSKIE ...oczy ..o szok..jakie kolory...piekne...pa
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 12:48   #185
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie kochane nie pisałam w czoraj bo jak odpaliłam kompa to sie goscie zleciały jak nigdy najpier ojciec do Rozalki ale on nie gosc pózniej kolezanka z cała ferajna i jej brat no i tak siedzieli sobie poszło 5 szampanów bo wiedzieli ze na piwo raz kiedys moga mnie namówic a i tak te szampany pili sami ja tylko 2 lampki bo nie lubie jak głowa boli z rana a dzis od rana sprzatanie,mała wymiana zdan z sasiadem Rozalka tez chyba ma depreche bo byłam podac jej lek a ona sie rozpłakała ze za mna tenskni i chce do domu ale pani ja zabrała i do 16 musze wytrzymac ale mówie Wam serce mi sie sciska bo bym ja zabrała ale wiem ze tez nie moge musi sie troszeczke puszczac mojej spódnicy ciezko i jej i mi bo cały czas razem jak chora była to tez z nia siedziałam i brakuje tego jak sie gdziejs wyjdzie przeszkadza mi to jak chce wieczorem od czasu do czasu wyjsc w tedy mam koncert łez i trzyma mnie za noge ze mnie kocha i bedzie tensknic wiec jak wychodze np na 21 to o 20 juz zaczynam powolne wychodzenie by ona sie troszke oswoiła
A tak po za tym obciełam w czoraj córce włosy bo mnie dobijała wyrywaniem ich sobie i gubieniem gumek spinek wszystko ogólnie ładnie wyglada tylko troche krzywo bo sie wierciła Syn jeszcze rzuci dupskiem ale juz mniej teraz sie swiga jak ma sprzatac swój pokój i zawsze tak było ale teraz ucieka do wc a siostra za niego robi narazie mam spokój tylko za cicho mi w domu tz brak kogos
dzis tez strasznie zimno było z rana juz Rozalka ma ubrana kurtke zimowa bo nie chce by sie znowu rozchorowała Na wage wlece w tygodniu by potwierdzic czy faktycznie jest tyle co w sobote było.Ale sie zas rozpisałam Monis nie przejmuj sie widocznie listy gołebie zgubiły Jolcia Ty tak robisz jak ja tez co jakis czas zamykam sie sama wyłanczam tel i sobie leze i rozmyslam Elcia coraz ładniejsza i szczuplejsza brawoooooooo nie wchodze na razie do gara i nie odpisuje bo jakos wena mnie opusciła
Buziaczki kochane i miłego tygodnia Wam zycze
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:55   #186
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Wiecie co kochane wpadłam dzis na tamte forum poczytać co się tam wypisuje miałam 5 stron do poczytania ale szczeze ja tam juz raczej nic nie napisze masakra co tam się dzieje wyzywają się nawzajem oskarżają no i te osoby z masa ciała gdzie chcą schudnąć 3,6kg nie dziwie się ze osoby co maja ponad 20kg do zrzucenia maja nerw powinni tu jakieś selekcje robić komu wolno wchodzić i pisać komu nie bo te dziewczyny potrzebują wsparcia i przykładów od kobiet które tu walczą z nadwaga a wpadnie Ci taka i napisze rozpaczający post ze jest gruba bo wazy 55czy 56kg Masakra,naprawde widać jak laski za wszelka cenę chcą wyglądać jak chodzące szkielety i maja w nosie swoje zdrowie
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:34   #187
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Wiecie co kochane wpadłam dzis na tamte forum poczytać co się tam wypisuje miałam 5 stron do poczytania ale szczeze ja tam juz raczej nic nie napisze masakra co tam się dzieje wyzywają się nawzajem oskarżają no i te osoby z masa ciała gdzie chcą schudnąć 3,6kg nie dziwie się ze osoby co maja ponad 20kg do zrzucenia maja nerw powinni tu jakieś selekcje robić komu wolno wchodzić i pisać komu nie bo te dziewczyny potrzebują wsparcia i przykładów od kobiet które tu walczą z nadwaga a wpadnie Ci taka i napisze rozpaczający post ze jest gruba bo wazy 55czy 56kg Masakra,naprawde widać jak laski za wszelka cenę chcą wyglądać jak chodzące szkielety i maja w nosie swoje zdrowie
Takie czasy, pewnie jak bys byla mloda laska w dzisiejszych czasach tez bys sie chcial lansowac za wszelka cene, w tym wieku nikt sie jeszcze zdrowiem nie przejmuje.
Mnie jakos to nie denerwuje, mysle sobie cos ale nie jest to na tyle razace dla mnie aby tak ostro sie wypowiadac. Mysle, ze kazdy powinien pilnowac w pierwszej kolejnosci siebie i nie wyzywa tych malolat bo to chyba raczej zle swiadczy o nas gdy mowimy ,wynocha, spadajcie, idiotki, kretynki, leczcie sie na glowe.' Nie lubie gdy ktos z taka agresja wyskakjuje. Bo jezeli chcecie przemowic komus do rozumu (tak najczesciej tlumaczy sie agresje) to chyba jest wrecz odwrotny skutek.

Dzisiaj dla podtrzymania temperatury w domu pieklam z dziewczynkami ciasteczka, wyszly super. Gdy powiedzialam dziewczynka, ze ide sprawdzic przepis do kompa przyszly za mna z maka i troche i zaczelu juz je robic w korytarzu na podlodze.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 14:47   #188
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Zapomnialm dodac, ze zrobilysmy zdrowa wersje ciasteczek migdalowych bo zamiast cukru dodalysmy melase trzcinowa.
Melasa trzcinowa wzbogaca dietą w witaminy oraz m.in. wapń, żelazo, potas, cynk i selen.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:51   #189
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Monia ciesze sie, ze kolorki doszly teraz bedziecie mogly szalec. Sa bardzo wydajne wiec wystarczy pewnie dac kilka kropel czerwieni aby wyszedl rozowy. Uzywalam je do ciastoliny i do polewy na torcik.(robione na goraco) Mase fioletowa po przelozenia tortu uzyskalm przez dodanie borowek amerykanskich.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 15:21   #190
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Przyszłam własnie z pracy i odrazu zaglądam do Was bo dzisiaj nie miałam czasu, młyn taki w Bankach w ziązku z krache na giełdach ,ze nic tylko płakac. Dzisiaj jeszcze się dowiedziałam ,ze i mój pracodawca został wsparty miliardami euro przez rząd swojego Państwa a to wywołało panike wsród ludzi. Niby uspakaja się,że nic nam nie grozi ale wiecie jak to jest, w momencie jak sie czyta ilu pracowników na świecie zostało zwolnionych to ta psychoza udziela sie Tobie. Nie wiem co bym zrobiła gdybym straciła pracę...Przeciez do emerytury daleko... Ale co tam , narazie nie myslę , powiedziałam sobie aby cieszyc się dniem dzisiejszym i nie wyprzedzać faktów. Tak że widzicie nastrój u mnie nie za wesoły..

Terenia nie rozumiem , czyzby Twoja Rozalka była w szpitalu????

Elu, jak ja Ci zazdroszę ,że masz okazję przyglądać się swoim dziewczynką jak rosną i staja się mądre a to za sprawą Twojej miłości

Moniś Ty to taka gospodyni jesteś, ale powiem Ci że u Nas można kupić poszatkowaną kapuste z marchewką i resztą dodatków. Ja do zimy jestem przygotowana, kapusta cebula ziemniaki i węgiel w piwnicy a więc jak to mówi mój mąż zima może przychodzić.

Ale sie rozpisałam jak nigdy.

Buziaki dziewczyny)))
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 15:25   #191
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Przyszłam własnie z pracy i odrazu zaglądam do Was bo dzisiaj nie miałam czasu, młyn taki w Bankach w ziązku z krache na giełdach ,ze nic tylko płakac. Dzisiaj jeszcze się dowiedziałam ,ze i mój pracodawca został wsparty miliardami euro przez rząd swojego Państwa a to wywołało panike wsród ludzi. Niby uspakaja się,że nic nam nie grozi ale wiecie jak to jest, w momencie jak sie czyta ilu pracowników na świecie zostało zwolnionych to ta psychoza udziela sie Tobie. Nie wiem co bym zrobiła gdybym straciła pracę...Przeciez do emerytury daleko... Ale co tam , narazie nie myslę , powiedziałam sobie aby cieszyc się dniem dzisiejszym i nie wyprzedzać faktów. Tak że widzicie nastrój u mnie nie za wesoły..

Terenia nie rozumiem , czyzby Twoja Rozalka była w szpitalu????

Elu, jak ja Ci zazdroszę ,że masz okazję przyglądać się swoim dziewczynką jak rosną i staja się mądre a to za sprawą Twojej miłości

Moniś Ty to taka gospodyni jesteś, ale powiem Ci że u Nas można kupić poszatkowaną kapuste z marchewką i resztą dodatków. Ja do zimy jestem przygotowana, kapusta cebula ziemniaki i węgiel w piwnicy a więc jak to mówi mój mąż zima może przychodzić.

Ale sie rozpisałam jak nigdy.

Buziaki dziewczyny)))
Moja kiszona kapusta czasami jest w polskim sklepie, uwielbiam w domu bardzo czesto robilam z niej surowke.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 17:03   #192
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witam...Zapraszam za pare tygodni na pyszna kapustę kiszoną......sama ją zakisiłam...co prawda ręce mi teraz odrobina cierpną...ale co tam...będą pysznosci pierogi...bigosik.. ..dzieciaki uwielbiają pierogi..Dzis zimno jest ..juz czuc mrozem..Byłam z Piotrkiem u dentysty...miał lekarstwo z mleczaku..dzis ma pierwszą plombę...fajnie siedział dumny ..zadowolony ..naklejek dostał...nawet nas taak strasznie nie skubnela ..30 zł.....a z Anią jak byłam to 50 zl...chyba rabat nam dała...Muszę sie wybrać po jakieś kozaczki...aby mnie śniegi nie zaskoczyly......Teresa. Jola Ela podrawiam....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:23   #193
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

poczytałam,,,na Zelixie...trochę...ale tam nowych....napisalam nawet zdanie...zobaczymy...al e jakos wolę tu a ciekawa jestem czy macie w domu maszynki do pieczenia orzeszków....takie co sie nad gazem piecze...formy jak patelnia...są na alegro..po 55 i 75 zl...i sie zastanawiam czy kupic...bo fajne takie wychodzą.....buziaki
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:29   #194
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Jolcia nie ona nie była w szpitalu tylko cały tydzień chora na anginę i dzis szła do przedszkola ale lekarka powiedziała ze teraz juz musimy bardzo ja chronić i izolować od chorych dzieci by nie zachorowała bo kazdy antybiotyk rozrzedza jej ta krew i było by nam cieszko na 2 miesiace przed wyjazdem do szpitala znów to unormowac jak byłysmy w lipcu to od tamtej pory staralismy sie jej zbic to do normalnosc tzw,by odbył sie zabieg i zobacz ile miesiecy to trwało ile ona miała tej krwi pobieranej co 2 tyg panie w przedszkolu sa tez na to wyczulone i odrazu jak widza dziecko chore kaza rodzica zabrac bo pózniej pół grupy jest chore i sa zaległosci bo ona co 10 dzieci ma i nie moze prowadzic zajec dla tego Rozalka juz ma ubierana ta kurtke bo z rana jest zimno,a lepiej dmuchac na zimne od połowy listopada juz zadnych leków nie bedzie mogła brac taka jest zasada ze pred zabiegiem ponad 2 tyg nie powinno dziecko przyjmowac leków.Wiec sama widzisz jak z jajeczkiem
Elcia ja nikomu nie ublizam i nie mam zamiaru,tylko sie zastanawiam po co te fora tu sa jak jeden drugiemu wykrzyczy wszystko.Afaktem jest to ze młodym trzeba dac popalic by zrozumiały co nie co.Nie wiem czy czytałas ,jak pewna osoba pisze ze bieze bodajze meride a jaj 10letnia córka ma tez nadwage,mam tylko taka nadzieje ze nie wpadnie na głópi pomysł by jej ten lek podawac
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:42   #195
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Jolcia nie ona nie była w szpitalu tylko cały tydzień chora na anginę i dzis szła do przedszkola ale lekarka powiedziała ze teraz juz musimy bardzo ja chronić i izolować od chorych dzieci by nie zachorowała bo kazdy antybiotyk rozrzedza jej ta krew i było by nam cieszko na 2 miesiace przed wyjazdem do szpitala znów to unormowac jak byłysmy w lipcu to od tamtej pory staralismy sie jej zbic to do normalnosc tzw,by odbył sie zabieg i zobacz ile miesiecy to trwało ile ona miała tej krwi pobieranej co 2 tyg panie w przedszkolu sa tez na to wyczulone i odrazu jak widza dziecko chore kaza rodzica zabrac bo pózniej pół grupy jest chore i sa zaległosci bo ona co 10 dzieci ma i nie moze prowadzic zajec dla tego Rozalka juz ma ubierana ta kurtke bo z rana jest zimno,a lepiej dmuchac na zimne od połowy listopada juz zadnych leków nie bedzie mogła brac taka jest zasada ze pred zabiegiem ponad 2 tyg nie powinno dziecko przyjmowac leków.Wiec sama widzisz jak z jajeczkiem
Elcia ja nikomu nie ublizam i nie mam zamiaru,tylko sie zastanawiam po co te fora tu sa jak jeden drugiemu wykrzyczy wszystko.Afaktem jest to ze młodym trzeba dac popalic by zrozumiały co nie co.Nie wiem czy czytałas ,jak pewna osoba pisze ze bieze bodajze meride a jaj 10letnia córka ma tez nadwage,mam tylko taka nadzieje ze nie wpadnie na głópi pomysł by jej ten lek podawac
Nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie tylko ogolnie, im wiecej krytyki dla nich tym bardziej beda sie kisic we wlasnym sosie i jedna druga wspierac.
Jezeli 10 letnie dziecko ma otylosc to tylko moze podziekowac rodzicom tak mi sie przynajmniej wydaje, ze stoluje sie takie dziecko jeszcze w domu
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:47   #196
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez Terenia33 Pokaż wiadomość
Jolcia nie ona nie była w szpitalu tylko cały tydzień chora na anginę i dzis szła do przedszkola ale lekarka powiedziała ze teraz juz musimy bardzo ja chronić i izolować od chorych dzieci by nie zachorowała bo kazdy antybiotyk rozrzedza jej ta krew i było by nam cieszko na 2 miesiace przed wyjazdem do szpitala znów to unormowac jak byłysmy w lipcu to od tamtej pory staralismy sie jej zbic to do normalnosc tzw,by odbył sie zabieg i zobacz ile miesiecy to trwało ile ona miała tej krwi pobieranej co 2 tyg panie w przedszkolu sa tez na to wyczulone i odrazu jak widza dziecko chore kaza rodzica zabrac bo pózniej pół grupy jest chore i sa zaległosci bo ona co 10 dzieci ma i nie moze prowadzic zajec dla tego Rozalka juz ma ubierana ta kurtke bo z rana jest zimno,a lepiej dmuchac na zimne od połowy listopada juz zadnych leków nie bedzie mogła brac taka jest zasada ze pred zabiegiem ponad 2 tyg nie powinno dziecko przyjmowac leków.Wiec sama widzisz jak z jajeczkiem
Elcia ja nikomu nie ublizam i nie mam zamiaru,tylko sie zastanawiam po co te fora tu sa jak jeden drugiemu wykrzyczy wszystko.Afaktem jest to ze młodym trzeba dac popalic by zrozumiały co nie co.Nie wiem czy czytałas ,jak pewna osoba pisze ze bieze bodajze meride a jaj 10letnia córka ma tez nadwage,mam tylko taka nadzieje ze nie wpadnie na głópi pomysł by jej ten lek podawac
Nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie tylko ogolnie, im wiecej krytyki dla nich tym bardziej beda sie kisic we wlasnym sosie i jedna druga wspierac.
Jezeli 10 letnie dziecko ma otylosc to tylko moze podziekowac rodzicom tak mi sie przynajmniej wydaje, ze stoluje sie takie dziecko jeszcze w domu
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:48   #197
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

hej..Teresa...ja też tak miałam z Piotrem...miał 2 zabiegi na przepuklinę..i też nie dawać leków..soków egzotyxcznych...a tydzzień przed zabiegiem...mleka i czekolady...Ciężko było..bo zabieg miał w lutym to wiec zima...co troche ktos miał kaszel..też jak z jajkiem...Rozpieściałm go strasznie....Po zabiegu miesiac miał nie chodzić na nogi..bo miał wszywaną siateczkeę...oj co my ześmy przeżyli....ale daliśmy rade..Ty też dasz...powodzenia i zdrowia życzę oraz cierplowosci...Buziaki...
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 21:56   #198
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
hej..Teresa...ja też tak miałam z Piotrem...miał 2 zabiegi na przepuklinę..i też nie dawać leków..soków egzotyxcznych...a tydzzień przed zabiegiem...mleka i czekolady...Ciężko było..bo zabieg miał w lutym to wiec zima...co troche ktos miał kaszel..też jak z jajkiem...Rozpieściałm go strasznie....Po zabiegu miesiac miał nie chodzić na nogi..bo miał wszywaną siateczkeę...oj co my ześmy przeżyli....ale daliśmy rade..Ty też dasz...powodzenia i zdrowia życzę oraz cierplowosci...Buziaki...
Wiem Monis ona juz nie moze soków ani czekolady ze wzgledu jakis składników które rozrzedzaja krew i tez wiem ze 3 tyg co najmniej po zabiegu bedzie musiała siedziec w domu i nawet nosa nie wsciubic z domu no ale to jakos przezyje byle juz była po to pół kłopotów mniej
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 05:55   #199
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

..Witam z rana....wieczorem umyłam włosy i zasnełam z wilgotnymi...a teraz normalnie jak wariatka wygladam...sterczą mi włosy we wszystkie strony......idę umyć ,,bo z dziećmy za godzinke do szkoły jade...paaaaaa
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 10:19   #200
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie kochane Monisia Ty tak masz jak ja jak wieczorem umyje głowę to z rana jak by mnie kto zobaczył by zawału dostał No ja juz mam zupkę ugotowana kończy się pranie za chwilkę do przedszkola podać lek córci w wczoraj miałam wymianę zdań z sąsiadem a dzis jak mnie rano spotkał to przepuścił na schodach i mówi sąsiadka cos inaczej wyglada a ja mu co sąsiad latem nie było na kim oka zawiesić a jesienią to codziennie jak wracam z przedszkola sąsiad idzie pranie wywieszać ale się uśmiał szkoda ze ma 70 lat ale ja mądra jestem ugotowałam zupę fasolowa a po południu na imieniny z Rozalka do babci mamy iść i będę ich zagazowywać
oki spadam bo zaś pierdoły Wam będę pisać
Jolcia Monisia Elcia Mariolcia bo pewnie czyta i pozostałe kolezanki i miłego dnia
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:00   #201
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

wpadłam tu na kawke...kocham kawusie...rozpuszczalna.. .,,,zaraz idziemy do lasu na spacer ,,,uzbierać lisci do szkoły..i inne skarby...Ania teraz sie uczy..Piotr szaleje ...potem do koscioła ..Jutro zebranie o 18 w szkole u Dyrka..hihi...pewnie ze 3 godziny komitet szkolny będzie obradaował..a w czwartek Ania zapisął sie na jakieś sporty czy coś tak..i znowu zebranie...takie wstepne co i jak tam i pewnie kasa.....muszę isć bo Anuscie zależy na tych spotkaniach...Zapisała sie na tańce zale zamała grupa i odwołali...myslałam że jej serce pęknie...juz czuła sie jak w tańcu z gwiazdami a tu klapa.......na garnku dałam fotke Piotra...takie w szkole robili...Pozdrawiam Buźka .JOLA ELA ,TERESA.MARIOLA....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:55   #202
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
wpadłam tu na kawke...kocham kawusie...rozpuszczalna.. .,,,zaraz idziemy do lasu na spacer ,,,uzbierać lisci do szkoły..i inne skarby...Ania teraz sie uczy..Piotr szaleje ...potem do koscioła ..Jutro zebranie o 18 w szkole u Dyrka..hihi...pewnie ze 3 godziny komitet szkolny będzie obradaował..a w czwartek Ania zapisął sie na jakieś sporty czy coś tak..i znowu zebranie...takie wstepne co i jak tam i pewnie kasa.....muszę isć bo Anuscie zależy na tych spotkaniach...Zapisała sie na tańce zale zamała grupa i odwołali...myslałam że jej serce pęknie...juz czuła sie jak w tańcu z gwiazdami a tu klapa.......na garnku dałam fotke Piotra...takie w szkole robili...Pozdrawiam Buźka .JOLA ELA ,TERESA.MARIOLA....
Ja tez kocham kawusie lecz ograniczam sie do jednego sporego kubka dziennie, po poludniu pije kawe organiczna z mniszka lekarskiego jest dosyc dobra. W weekendowe poranki pije sypana lavatze(nie chce mi sie patrzec jak sie pisze ta nazwe) a na codzien rozpuszalna bo nie chce mi sie myc kofiterka po jednej kawie - czyste lenistwo.
Teraz popijam sobie czerwona herbatke i jak zwykle buszuje troche w necie w pogoni za zdrowymi nowinkami lub przegladam ebaya i szukam ciekawych okazji.
Dziewczeta trzymajcie sie cieplo i duzo usmiechu na buzkach
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:34   #203
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

A ja juz jestem byłam u babci dałam jej kwiatka wypiłam kawę i się zastanawiam co będę po nocy robić Ja kawy nie piłam ponad 3 miesiące i dzis głupio było odmówić,ciasteczek ani paczka nie zjadłam tylko kawkę wypiłam i będę w nocy głupich myśli dostawać zobaczymy może się wezmę za garnek i tam nadrobię straty
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:18   #204
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Teresa koniecznie...dawaj nowe foty na garnku....Ja dzis tam dałamteż...bylismy na spacerku w lesie...nazbierali normalnie metr lisci i mam to w kuchni na podłodze...szaleja bawią sie...a tam potem zgrabię...zrobimy jakieś ozdoby..posuszymy..pomalu jemy...będzie co robić...Dzis mnie naleciało na gumę do żucia.......cała paczke już wymientosiłam ..aż mnie szczęka boli...jutro troche zly dzień.......latania mam duzo..ale no trudno...Buziaki Tereska..Jola Ela...
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:34   #205
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Hej Elusia, humorek to i ja mam beznadziejny chociaż nie to jest powodemDzisiaj odezwała sie do Mnie Mariolcia, mówi,że Nas czyta ale wydaje mi się,że pod innym nickiem bo ostatnie jej wejście na forum jest datowane z 05.10 zapraszałam j do Nas, mam nadzieję że się odezwie. A Nasza Terenia nic dzisiaj nie pisze???
Monia też jakoś cicho i Agusia, chyba tylko my Elu jesteśmy dinozaurami tego wątku!!!!
...witam ..i pozdrawiam..Was kochane....nie bede wymieniac..bo zas zapomne..o kims..i to nie tak jak pisała...Joluś....ze sie ukrywammm.mamy..stary komp..co 2 dni sie ***ie...sory..za klniecie....ale Elcia napisała ze..cos...tamm..a dzis weszłam ..bo mi Nati kolega,,naprawił...niewie m na jak długo...,,bo zas siadzie...jak was pociesze to napisze ze wszystkie fotki jakie miałam na dysku C..szlag trafił......nie mam zadnych tylko te na Nk...dzis mi sie tu udało..wejsc..CIESZE SIE BO BARDZO MI WAS BRAKOWAŁO.......A.. . WIDZE ZE mONIA PISZE TAK JAK JA.....AZ SIE ZAFRASOWAŁAM...BO MYSLALAM ZE TYLKO JA PISZE TYLE KROPEK...PA KOCHANE...WSZYSTKIE...NIE WYMIENIAMMMM.....JA K MI ZAS SIADZIE KOMP ..TO SIE ODEZWE ZA MC.....FAJNIE jOLUS ZE JEST TO TWOJE FORUM..PA
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 23:31   #206
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witaj
Pisz lepiej co u Ciebie, jak samopoczucie w tym depresyjnym stanie pogody, jak Twoje kilogramki, ja gonie te Twoje 10 zrzuconych ale jakos wolno mi to idzie.Pozdrowionka i trzymaj sie cieplo, i niech twoj komp ma sie dobrze abys tu wpadala do nas bo jakos ostatnio pustki,
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:13   #207
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Ja dzisiaj mam urlop i ciężko pracuję, aby przyspieszyc ten nieszczesny remont, zrywam sufity, stare panele z sufitu a wyczyn to nie lada bo stoję na drabinie a musicie wiedzieć ,ze mam lęk wysokości Tylko mąz mi żyrandola nie zdjął a tego to już nie umiem zrobić i robota stoiKurcze a myślałam że mi się uda cały sufit ściągnąć ale i tak połowę zrobiłam a sypialnię mam dużą nie myślcie sobie że to małe pomieszczenie30 m2.hihihi Dam rade Musze bo kto mi to zrobi Jak przygotuję to może mój kochany mąż zacznie już faktyvzny remoncikPozdrawiam Was dziewczynki
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:24   #208
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witam.Wpadłam na kawę..bo już mnie nogi bolą od biegania .po polu ,domu,itd..a zaraz do szkoły zebranie mam to se musze na nerwice chyba łyknąc tablete jaką..bo tam jasna cholera trafia czasem od gadania ..przykrego zreszta..zrobiłam bukiet z lisci klonu.Piotrek do przeczkola zabrał.panie oszalały na widok bukietu.hihihi..A Piotrek zawsze mnie prosi mamus weź coś mi do szkoły daj ....i prosi ,Bo jak zaniesie jakieś ozdoby z brystolu albo takie tam różnosci.to dzieci strasznie szaleja i ogladaja.A on lubi chyba zamieszanie.heheAnia też chce żeby jej zrobic to zaniesie do klasy.Więc mam troche roboty.ale miłej ,lubuie takie dłubanie.A za pare dni kurier przywiezie mi rowerek.w deszczowe dni już sportować sie będe w domu.Teraz mam nało czasu ..ale i tak waga na 80 kg sie zatrzymała...Zasyłam buziaki słodziekai..ELA ,JOLA .TERESA ,MARIOLA.....
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:35   #209
skiba7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: domeczek
Wiadomości: 307
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

hej....

Edytowane przez skiba7
Czas edycji: 2008-10-26 o 14:56
skiba7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:13   #210
Terenia33
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 829
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Cytat:
Napisane przez skiba7 Pokaż wiadomość
hej....
Monis sa piekne jak moje ja tez takie robie i panie w szkole czekaja kiedy moje dzieci na dzien nauczyciela przyniosa nawet mówia synowi ze niechca rózyczek tylko z lisci
A ja sie dzis nabiegałam tez,po sklepach za kozaczkami dla córek ale na szczescie udało mi sie kupic Zdjec nie robiłam wiec nie mam co dodawac,i nie wlazłam do gara w czoraj choc siedziałam do 2 w nocy bo spac nie mogłam po tej kawie siedziałam na alegro i tam szukałam kozaczków i innych rzeczy zwłaszcza karmy dla mojej psinki
__________________
Start 25.07.2008 Wzrost-164 Waga 84,6
08.08.2008-81,1-3kg
22.08.2008-80,4
05.09.2008-79
26.09.2008-77
28.10.2008-75 nareszcie rusza
20.04.2009 - 73,5
10.06.2009-70,1
10.08.2009 - 71
Terenia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.